لیفت اندوسکوپی صورت یا لیفت اندوسکوپیک پیشانی بعلاوه عکس قبل و بعد لیفت پیشانی

25,779

لیفت اندوسکوپی صورت چگونه انجام می‌شود؟ لیفت اندوسکوپیک پیشانی برای چه افرادی توصیه می‌شود؟ لیفت پیشانی با جراحی یا لیفت اندوسکوپی پیشانی چه مزایایی دارد؟ مراقبت‌های بعد از لیفت آندوسکوپیک صورت چیست و همه نکاتی که باید درباره لیفت آندوسکوپی پیشانی را در اینجا بررسی کرده ایم.

همچنین در پاسخ به برخی سوالات درون مقاله نیز ویدئویی از دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی آورده شده است که می‎‌توانید با مشاهده آن به جواب سوال خود برسید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

لیفت اندوسکوپیک پیشانی یا لیفت اندوسکوپی صورت

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

لیفت اندوسکوپیک پیشانی با بیهوشی یا بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در این عمل، سه تا پنج برش در خط مو فرد ایجاد می‌گردد. بعد از ایجاد برش، اندوسکوپیک که یک دستگاه پزشکی با نور و دوربین است، وارد پوست می‌شود. توسط این دستگاه، اطلاعات تصویری دقیق به مانیتور منتقل می‌کند. در این روش، برای بالا بردن و لیفت پیشانی، از ابزار تخصصی استفاده می‌گردد. در لیفت اندوسکوپیک، هدف رفع چین‌های پیشانی و پوست صورت با کم‌ترین میزان اسکار است.

اقدامات قبل از عمل لیفت آندوسکوپیک

سوابق پزشکی شما به طور کامل توسط پزشک بررسی می‎‌‌شود.

انتظار خود را از نتیجه‌ی عمل بیان می‌کنید.

داروهایی که مصرف کرده‌اید را به پزشک اطلاع می‌دهید.

صورت شما به صورت کامل توسط پزشک مورد معاینه و ارزیابی قرار می‌گیرد.

پزشک شما را از مزایا و معایب جراحی به طور کامل مطلع می‌سازد.

قبل از عمل و در طول بهبودی از مصرف سیگار خودداری کنید؛ زیرا سیگار، جریان خون در پوست را کاهش می‌دهد.

از مصرف داروهای خاص، مکمل‌های گیاهی و ضدالتهاب خودداری نمایید.

حتما قبل از جراحی با شخصی هماهنگ کنید تا پس از ترک بیمارستان یا کلینیک همراهتان باشد.

مراقبت‌های پس از عمل لیفت آندوسکوپیک

به مدت دو هفته پس از عمل، از خوردن داروهای ضدالتهابی و آسپیرین خودداری کنید؛ زیرا ممکن است سبب افزایش خونریزی شود.

بعد از عمل، برای جلوگیری از عفونت، هرشب موهایتان را با شامپوی ضدباکتری بشویید.

آنتی‌بیوتیک و سایر داروهای تجویزی را طبق دستور پزشک مصرف کنید.

برای کاهش میزان تورم در نواحی اطراف چشم از کمپرس سرد استفاده کنید.

برخی از ابزارهای جراحی برای کمک به بستن برش‌ها در پوست استفاده شده که پس از گذشت ۱۰ الی ۲۱ روز برداشته می‌شود.

ممکن است پس از جراحی، احساس بی‌حسی یا سفتی در نواحی پیشانی داشته باشید که به تدریج بهبود می‌یابد.

به مدت سه هفته پس از عمل، از بلند کردن اجسام سنگین و انجام فعالیت‌های بدنی شدید بپرهیزید.

تا حدود یک ماه ناحیه‌ی مورد نظر را ماساژ ندهید.

برای کاهش میزان ورم و کبودی، سر را بالاتر از بدن قرار دهید.

کاندیدای مناسب برای انجام لیفت اندوسکوپیک

افراد دارای خمیدگی و پایین بودن ابرو به طوری که حالت چهره را خسته نشان دهد.

افراد دارای چین‌های افقی عمیق در پیشانی

افراد دارای خطوط اخم در بین ابرو و بالای بینی

افراد دارای پوست یا چربی اضافی روی چشم

لیفت اندوسکوپیک پیشانی چیست؟

لیفت اندوسکوپیک پیشانی روشی با حداقل میزان تهاجم است که تحت بیهوشی انجام می‌شود. بعد از ایجاد یک سری برش‌های کوچک مخفی داخل موها، جراح از یک سری ابزار تخصصی برای جدا کردن و بالا کشیدن بافت پیشانی استفاده می‌کند. این روش نسبت به روش‌های سنتی‌تر، معمولاً دوره نقاهت کوتاه‌تری دارد و بهبودی سریع‌تر برای بیمار حاصل می‌شود.

نحوه ی لیفت اندوسکوپیک پیشانی

برای اگاهی از ویژگیهای بهترین دکتر لیفت صورت در تهران این مقاله را بخوانید.

آمادگی برای لیفت آندوسکوپیک پیشانی

در ابتدا، با جراح پلاستیک در مورد لیفت ابرو صحبت و مشاوره انجام خواهید داد. در اولین مراجعه شما احتمالاً جراحتان برخی موارد را بررسی می‌کند:

تاریخچه پزشکیتان بررسی می‌شود. آماده پاسخگویی به سوالات در مورد شرایط پزشکی فعلی و گذشته باشید. در مورد هر نوع دارویی که اخیراً مصرف کرده‌اید و همچنین، جراحی‌هایی که انجام داده‌اید، صحبت کنید و به هر نوع دارو که حساسیت دارید، به پزشک خود بگویید.

پزشک قسمت‌های مختلف صورتتان را هم در حالت چشمان باز و هم در حالت بسته معاینه و ارزیابی می‌کند.

در این باره بخوانید  لیفت گونه با جراحی و بدون جراحی + فیلم واقعی

حتما درباره انتظاراتتان از انجام لیفت اندوسکوپیک پیشانی صحبت کنید. توضیح دهید که چرا می‌خواهید لیفت اندوسکوپیک پیشانی انجام دهید و از نظر ظاهری بعد از عمل انتظار چه تغییری دارید. اطمینان حاصل کنید که از تمام مزایا و معایب این عمل جراحی زیبایی آگاهید.

عکس قبل و بعد لیفت پیشانی به روش اندوسکوپی

قبل از لیفت اندوسکوپیک پیشانی نیز لازم است این موارد را رعایت کنید:

 • سیگار نکشید؛ سیگار کشیدن باعث کاهش جریان خون در پوست می‌شود و می‌تواند روند بهبودی را کند سازد. اگر سیگاری هستید، قبل از عمل و در طول بهبودی کشیدن آن را متوقف کنید.
 • از مصرف داروهای خاص مانند آسپرین، داروهای ضد التهاب و مکمل‌های گیاهی خودداری کنید؛ این داروها می‌تواند خونریزی را افزایش دهد.
 • با اعضای خانواده یا دوستانتان هماهنگی انجام دهید تا پس از عمل همراهتان باشند. باید شخصی بعد از ترک بیمارستان شما را به خانه ببرد و حداقل در اولین شب بهبودی در خانه کنارتان بماند.
کاربرد لیفت اندوسکوپیک پیشانی

راه‌های مختلفی برای حفظ جوانی پوست و حتی بازگرداندن آن وجود دارد. یکی از آنها لیفت اندوسکوپیک است که می توان لیفت شقیقه، پیشانی و ابرو را با آن انجام داد.

 لیفت اندوسکوپیک پیشانی چه کاربردهایی دارد؟

وقتی از ناحیه بالای صورت صحبت می‌کنیم، باید به ارتباط مستقیم پیشانی، ابروها و پلک‌های بالا توجه داشته باشیم. بسیاری از مواقع بیماران به خاطر افتادگی پلک به پزشک مراجعه می‌کنند، اما درمان، خیلی اوقات می‌تواند از راه لیفت ابرو انجام شود. در این مواقع لیفت اندوسکوپیک پیشانی می‌تواند به عنوان جایگزین یا درمان مکمل عمل پلک‌ها درنظر گرفته شود.

لیفت اندوسکوپیک پیشانی همچنین، می‌تواند لیفت ابرو را هم با حداقل میزان اسکارهای بعد از عمل و شکاف در بافت پوست، انجام دهد. در واقع، هدف اصلی فقط لیفت پیشانی برای بالاتر رفتن ابروها نیست؛ بلکه با این کار چین‌های پیشانی و خطوط پوست هم برطرف می‌شوند.

لیفت اندوسکوپیک پیشانی چگونه انجام می شود

طی فرآیند لیفت اندوسکوپی پیشانی چه اتفاقاتی می‌افتد؟

لیفت اندوسکوپیک پیشانی، با بی‌حسی موضعی یا آرام بخش داخل وریدی یا بیهوشی عمومی انجام می‌شود تا روند کار راحت‌تر پیش برود. پس از اتمام این مرحله، بیمار برای شروع برش‌ها آماده خواهد شد.

برش‌های به‌کار رفته در لیفت آندوسکوپیک نسبت به نمونه‌های استفاده‌شده در لیفت پیشانی به روش‌های قدیمی‌تر، متفاوت است. با تکنیک اندوسکوپیک حدود سه تا پنج برش در خط مو ایجاد می‌شود که برش‌هایی بسیار کوتاه است. در مقابل، لیفت با روش قدیمی، یک برش طولانی ایجاد می‌کرد که به زمان بهبودی بیشتری نیاز داشت.

پس از ایجاد برش، اندوسکوپ با دقت وارد می‌شود. اندوسکوپ یک ابزار پزشکی با نور و دوربین است. این دوربین اطلاعات تصویری را به یک مانیتور تلویزیونی منتقل می‌کند، و این امکان را فراهم می‌کند تا جزئیات در بافت‌های زیرین پیشانی ایجاد شود.

در پایان عمل، پس از انجام تغییرات در بافت، جراح برش‌ها را با بخیه‌های مخصوص می‌‌بندد.

نمونه قبل و بعد لیفت اندوسکوپیک پیشانی 1

پس از جراحی لیفت اندوسکوپیک پیشانی، بیمار چه وضعیتی خواهد داشت؟

میزان درد برای افراد مختلف از کم تا متوسط متغیر است و می‌توانید به راحتی آن را با داروهای خوراکی کنترل کنید. موارد نادری از درد شدید در میان افراد دیده می‌شود که در این صورت باید سریعاً با پزشک تماس بگیرید.

به طور معمول، طی ۴۸ ساعت پس از عمل باید درد شروع به کاهش کند. اگر در این زمان احساس افزایش درد داشتید، باید به پزشک مراجعه کنید.

ممکن است در ناحیه پیشانی و بالای ابروها احساس کشیدگی داشته باشید. این احساس ناراحتی و کشیده شدن احتمالاً در پوست بالای سر و پشت سر هم وجود داشته باشد چرا که طی فرآیند لیفت اندوسکوپیک پیشانی، این محدوده‌ها هم تحت تاثیر قرار می‌گیرند. بعد از عمل جراحی درد و ورم را خصوصاً بالای پلک‌ها مشاهده خواهید کرد. از آنجا که کبودی به سمت پایین می‌رود، گاهی این ورم و کبودی به پلک پایین و به پل بینی هم منتقل می‌شود.

معمولاً بین ۳۶ تا ۴۸ ساعت بعد از جراحی ورم به بیشترین حالت خودش می‌رسد که می‌تواند باعث بسته شدن چشم شود.

مراقبت های بعد از لیفت آندوسکوپیک پیشانی

بعد از ۴۸ ساعت معمولاً ورم و کبودی فروکش می‌کند. اما لازم است برای به حداقل رساندن آن بعد از عمل، موقع خواب سرتان را در ارتفاعی بالاتر از بدن قرار دهید.

در ۲ تا ۳ هفته اول بعد از عمل ممکن است به نظر برسد پیشانی و ابروها بیش از اندازه بالا رفته‌اند؛ اما نگران نباشید؛ زیرا به مرور زمان به حالت نرمال برمی‌گردند. وضعیت نهایی پیشانی و ابروهای شما حدوداً به فاصله شش ماه بعد از عمل قابل مشاهده است.

بسیار مهم است که پیش از عمل، با دکتر درباره سابقه پزشکیتان صحبت کنید. اگر در ناحیه سر و گردن تحت رادیوتراپی قرار گرفته‌اید یا تحت درمان کنترل استروئید بوده‌اید، حتماً با پزشک در میان بگذارید.

در این باره بخوانید  لیفت اندوسکوپیک ابرو | لیفت ابرو

افراد مبتلا به نقص سیستم ایمنی (HIV مثبت)، افراد تحت شیمی درمانی، مبتلایان به ایدز و افرادی که برخی اختلالات خودایمنی را دارند، ممکن است گزینه‌های خوبی برای انجام لیفت پیشانی نباشند؛ زیرا احتمالاً در فرآیند ریکاوری به مشکلاتی برمی‌خورند. ضعف بدن در فرآیند بهبودی زخم‌ها می‌تواند به طولانی شدن دوره نقاهت و دائمی شدن جای زخم‌ها منجر شود.

مراقبت‌های پس از عمل لیفت آندوسکوپیک پیشانی

 • آنتی بیوتیک‌ها و داروهای ضد درد را فقط مطابق دستور پزشک مصرف کنید.
 • به مدت دو هفته قبل و دو هفته بعد از جراحی، هیچ گونه آسپیرین یا ترکیبات ضد التهابی مصرف نکنید، مگر اینکه با هماهنگی جراح باشد.
 • شب قبل از عمل بهتر است موهایتان را با یک شامپو یا صابون ضد باکتری بشویید.
 • برای به حداقل رساندن تورم در اطراف چشم می‌توانید از کمپرس‌های خنک و تمیز یا یخ پیچیده‌شده در پارچه خشک استفاده کنید. طی بیست و چهار ساعت اول به مدت چهار تا شش بار در روز به آرامی روی چشم بسته خود بمالید. استفاده از یخ یا کمپرس ها در ناحیه پیشانی ممکن نیست؛ زیرا این منطقه برای چهار روز اول بعد از عمل با یک پانسمان پنبه پوشانده می‌شود. در صورت نبود پانسمان، ممکن است بتوانید در ناحیه پیشانی هم از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • وقتی برای جراحی به بیمارستان می‌روید، لباس گشاد و راحت و ترجیحا دکمه‌دار یا زیپ‌دار بپوشید.
 • برخی از ابزار جراحی برای بستن برش‌های کوچک در پوست سر شما استفاده می‌شود که بین ۱۰ تا ۲۱ روز پس از عمل برداشته می‌شوند. گاهی اوقات، پیچ‌های فلزی ریز (اندازه‌ای که به طور معمول در قاب‌های عینک مشاهده می‌کنید) نیز برای کمک به حفظ وضعیت پوست سر شما استفاده می‌شود که در زمان مشخصی هم برداشته می‌شوند. مهم است بدانیم که برداشتن این پایه و پیچ تقریباً بدون درد است و نباید باعث نگرانی شما شود.
 • ممکن است علاوه بر احساس سفتی در پیشانی و پوست سر، احساس بی‌حسی هم داشته باشید. البته ناحیه بی‌حسی به تدریج کوچکتر می‌شود. گاهی اوقات، این بی‌حسی ممکن است ادامه پیدا کند. هنگام خشک کردن موهایتان باید بسیار محتاط باشید.
 • شما باید حداقل ۳ هفته بعد از عمل از ورزش شدید یا فعالیت بدنی شدید مانند بلند کردن جسم سنگین خودداری کنید.
 • حداقل ۴ هفته بعد از عمل، آن ناحیه را ماساژ ندهید.

نتیجه گیری

به طور کلی، لیفت اندوسکوپیک پیشانی پیشرفت چشمگیری را در جوانسازی ناحیه فوقانی صورت ایجاد کرده است. اگر شرایط زیر را دارید، ممکن است بتوانید از لیفت اندوسکوپیک ابرو به‌عنوان یک راه حل بهره بگیرید:

 • حالت خمیدگی یا پایین بودن فرم ابرو، به شکلی که ظاهری خسته یا غمگین ایجاد می‌کند
 • اگر دارای چین‌های افقی عمیق در سراسر پیشانی هستید
 • اگر خطوط اخم در بین ابروها یا در بالای بینی خود دارید
 • اگر پوست اضافی یا چربی زیادی دارید که روی چشمانتان قرار دارد

لیفت اندوسکوپیک پیشانی بافت‌های نرم و شل پیشانی را می‌کشد و محکم می‌کند تا جوانی به ناحیه پلک‌های فوقانی و ابروهایتان بازگردد. این نوع لیفت یک روش آزمایش‌شده برای جوانسازی یک سوم بالایی صورت است و همه ساله هزاران نفر تحت عمل جراحی موفقیت‌آمیز لیفت اندوسکوپیک پیشانی قرار می‌گیرند و از نتایج راضی هستند. برای مطالعه بیشتر در این زمینه اینجا کلیک کنید.

نمونه قبل و بعد لیفت اندوسکوپیک پیشانی 2

حال که درباره لیفت اندوسکوپی پیشانی و نکاتی که باید قبل از اقدام به عمل بدانید، اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید یا برای خواندن تجربیات دیگران در این زمینه، نظرات کاربران را در انتهای مقاله بخوانید.

برش‌های لیفت اندوسکوپی پیشانی، به صورت برش‌های کوچک ۲ تا ۳ سانتی متری در داخل موها می باشد که به دلیل کوچک بودن برش‌ها اسکار ناشی از آن به هیچ وجه دیده نمی‌شود.

عملهای لیفت پیشانی با آندوسکوپ معمولاً جز جراحی های دائمی محسوب شده و بین ۱۰ تا ۱۵ سال ماندگاری دارند. البته در بدن افراد مختلف این بازه متفاوت است.

تورم و کبودی اولیه بعد از عمل لیفت پیشانی با آندوسکوپ ماندگار نبوده و معمولاً ظرف یک تا دو هفته کاملا برطرف می‌شود.

با روش‌های نوین لیفت آندوسکوپی پیشانی که از ابزارهای اندوتاین استفاده می شود، برش ها ظریف و کوچک بوده و نیازی به کوتاه کردن موی سر در محل برش ها نیست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
28 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  باسلام.هنگام جراحی تراش استخوان ابرو عمل لیفت ابرو و شقیقه هم امکان دارد.
  و اینکه ابرو به درخاست زیباجو انجام میگیرد یا اینکه لیف ب صورت کلی کشیده میشود.
  تشکر از شما

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید به صورت حضوری جهت مشاوره رایگان مراجعه نمایید
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. مريم می گوید

  سلام وقت به خیر آیا امکان همزمان رینوپلاستی و لیفت انوسکوپیک پیشانی وجود دارد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   هنگام جراحی در یک ناحیه از صورت نواحی اطراف صورت نیز دچار تورم خواهند شد.
   و برای نتیجه گیری از جراحی بهتر است که هیچ عملی به صورت همزمان صورت نگیرد
   شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان به صورت حضوری با شماره های کلینیک تماس بگیرید.
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. شقایق عبدلی می گوید

  و لطف میکنید هزینه هاتون و بفرمایید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید برای دریافت اطلاعات با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 4. شقایق عبدلی می گوید

  سلام و وقت بخیر من کلا لیفت اندوسکوپینک گردن و صورت میخوام انجام بدم و برام هم هزینه و کار پزشک مهم شما اقای دکتر پیج اینستاگرام ندارید که کارهای شما رو ببینیم سپاس

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   شما میتوانید با سرچ دکتر نجف بیگی به لاتین به ۴ پیج اینستاگرامی دکتر دسترسی پیدا کنید در مورد لیفت صورت – پروتز – بینی و پیکر تراشی

 5. ماریا بیان می گوید

  سلام .
  ایا لیفت کامل صورت با جراحی دائمی هستش یا بعد از مدتی برمیگرده ؟
  ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لیفت صورت از طریق جراحی صورت میگیرد و به صورت دائمی میباشد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 6. فرشته می گوید

  سلام آیا تراش استخوان ابرو عوارض دارد ؟ در سالهای آتی عوارضی به دنبال دارد یا خیر؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام
   اگر جراحی شما توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام شود هرگز عوارضی نخواهد داشت.جهت مشاوره بیشتر میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 7. ناشناس می گوید

  سلام آیا با لیفت پیشانی افتادگی پلک هم رفع می شود .وسوال دوم اینکه اکثر کامنت‌هایی که درمورد لیفت ابرو وپیشانی هست نشان ازعدم رضایت دارد واینکه ابروهاشون خیلی بالا رفته آیا ازقبل میشه پیش بینی کرد چقدر بالا بره .واگه ممکنه یه هزینه تقریبی بفرمایید.سپاس

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و وقت بخیر . عمل های زیبایی بسته به اناتومی بدن هر فرد صورت میگیرد . در بعضی از مراجعه کننده ها با لیفت میتوان مشکل افتادگی پلک را برطرف نمود . برای اطلاع کامل میبایست به صورت حضوری مشاوره انجام شود . اگر فوق تخصص تبهر و تجربه کامل را در زمینه عمل های زیبایی داشته باشد هرگز نارضایتی برای مراجعه کننده پیش نخواهد امد . جهت مشاوره بیشتر و اطلاع از هزینه ها لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید. سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 8. الهام می گوید

  سلام من میخوام استخوان ابروم بتراشم ایااقای دکترانجام میدن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بعد از معاینه حضوری در صورت تایید جراح می توانید این روش جراحی را انجام دهید.

 9. مهناز صادقی می گوید

  سلام اگه از لیفت شقیقه راضی نباشیم راه بازگشت به حالت اولیه وجودداره؟ ممنون میشم پاسخ بدید منم لیفت شقیقه انجام دادم هم خیلی عذاب کشیدم هم اصلا راضی نیستم خیلی غیر طبیعی شدم چهره اولیم بیشتر دوست داشتم افسردگی گرفتم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر با نخ انجام داده باشید ماندگاری کمی دارد ولی با اندوتاین ۱۰ تا ۱ سال ماندگاری دارد.

 10. فهیمه می گوید

  سلام امکان انجام لیفت ابرو وبلفاروپلاستی باهم وجود دارد؟
  میخوام پلک کوتاه بشه تا وقتی لیفت میشه ابرو خیلی بالانره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   از محل برش بلفارو پلاستی مقدار کمی می توان ابروها رو لیفت کرد که ماندگاری این لیفت تا ۳ سال می باشد.

 11. Roya می گوید

  من ۳روزه لیفت شقیقه انجام دادم ولی خیلی ابروهام با چشمام بالا رفته نمیخواستم اینقدرکشیده بشه چیکارباید کرد خیلی غیرطبیعی وزشت شدم ،،،

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز نتیجه عمل شما بعد سه روز مشخص نمی شود. حداقل ۳ ماه نیاز دارد تا ورم صورت شما بخوابد.

 12. آسمان می گوید

  سلام
  امکان انجام همزمان لیفت ابرو و گونه وجود دارد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود آیا امکان انجام همزمان این دو عمل به صورت همزمان وجود دارد یا خیر باید به صورت حضوری معاینه شوید.

 13. غزاله می گوید

  سلام وقت بخیر.در لیفت ابرو وپیشانی در صورت نیاز به تراش استخوان ابرو تراش هم انجام میگیرد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   هر روشی که دکتر تشخیص بدهند که برای شما نیاز است انجام میدهند.

 14. مژگان می گوید

  سلام میخوام لیفت صورت با اندسکوپی انجام بدم هزینشو میخواستم بدونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تعیین هزینه حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید