عمل جراحی لاغری بازو یا لیفت بازو چیست؟ (براکیوپلاستی)

3,474

جراحی لاغری بازو چیست؟ عمل لاغری بازو به چه روش هایی انجام می شود؟

آیا امکان لیفت بازوهای شل و افتاده وجود دارد؟ هزینه عمل جراحی بازو چقدر است؟ به همه این سوالات و نکات دیگری که باید بدانید در این مقاله پاسخ داده میشود.

پیش از مطالعه ی مقاله میتوانید ویدئویی از جراحی لاغری بازو با لیپوماتیک از دکتر آرش نجف بیگی را مشاهده کنید:

همچنین این روش یک راه حل بی‌نظیر برای از بین بردن چربی‌های سرسخت دستانی است که با هیچ یک از روش‌های تغذیه‌ای و ورزشی آب نشده است.

لیفت بازو یا جراحی لاغری بازو چیست؟

عوامل متعددی در شل و افتاده شدن پوست بازوها نقش مهمی ایفا می‌کنند. از جمله وراثت، افزایش سن، چاقی و لاغری سریع و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب.

برخی افراد به قدری بخاطر بازوان شل و افتاده خود خجل هستند و اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند که حاضر نیستند در مجالس و تجمعات لباس‌های آستین کوتاه و تنگ بر تن کنند.

عکس نمونه کار لیفت بازو دکتر آرش نجف بیگی

جراحی لاغری بازو که به آن جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی گفته می شود، مانند کشیدن پوست بدن، به کمک جراحی، چربی ناحیه ی بازو برداشته می شود و پوست شل آن سفت می گردد.

پوست افتاده ی ناحیه بازو در اثر چاق و لاغر شدن های متوالی، افزایش سن و زمینه ی ارثی ممکن است در فرد ایجاد شود.

همچنین این روش یک راه حل بی‌نظیر برای از بین بردن چربی‌های سرسخت دستانی است که با هیچ یک از روش‌های تغذیه‌ای و ورزشی آب نشده است.

پس از انتخاب هوشمندانه این روش زیبایی، بیماران احساس افزایش اعتماد به نفس را گزارش می‌دهند و زیرا دیگر نیازی به پنهان کردن اندام خود نخواهند داشت.

انتخاب روش مناسب جراحی لاغری بازو

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران را چگونه بشناسیم؟ در این مقاله درباره آن صحبت کردیم.

انواع روش های عمل لاغری بازو

انتخاب روش مناسب جراحی لاغری بازو، با توجه به کیفیت پوست و میزان چربی زیر پوست و چربی خود پوست می تواند با یکی از روش های؛ لیپوساکشن، لیفت بازو با برش کوچک، براکیوپلاستی استاندارد، لیفت بازو با برش بزرگ که هر کدام تکنیک و روش خاص خود را دارد، صورت می پذیرد.

با توجه به میزان چربی و پوست اضافی بازو و آناتومی هر فرد، دو نوع روش لیفت برای بیماران در نظر گرفته می‌شود.

مینی لیفت بازو

این عمل به دلیل کوچک بودن سطح مورد نیاز برای جراحی به عنوان جراحی مینیمال بازو نیز شناخته می‌شود. در این روش لازم است یک برش کوچک در زیر بغل بیمار ایجاد شود تا بتوان چربی‌های سرسخت بازوها را به تدریج با کمک لیپوساکشن تخلیه کرد.

پوست اضافی باقی مانده نیز در این عمل پلاستیک و زیبایی صاف و سفت می‌شود. این راه حل درمانی و زیبایی برای افرادی که مقدار کمی افزایش و کاهش وزن داشته‌ داشته‌‌اند و یا بافت ماهیچه‌ای زیادی را به دلیل کهولت سن از دست داده اند بسیار محبوب است.

لیفت کامل بازو یا براکیوپلاستی

لیفت کامل بازو

نام دیگر این جراحی کامل بازو براکیوپلاستی است که در آن برشی از آرنج به سمت پایین بدن تا زیر بغل ایجاد می‌شود. از طریق آن تمامی چربی‌های سفت اضافی به راحتی تخلیه می‌شود.

پوست اضافی نیز برداشته شده و برای بهبودی در جای خود محکم می‌شود. این روش برای افرادی که دچار کاهش و افزایش شدید وزن شده‌اند بسیار ایده آل است.

برای آشنایی با روش های از بین بردن غبغب مقاله رفع و ازبین بردن غبغب | با جراحی و بدون جراحی را از دست ندهید.

نحوه ی جراحی لاغری بازو با لیپوماتیک

افرادی که بازو های بزرگ و افتاده ای دارند بهترین کاندید برای عمل لاغری بازو با لیپوماتیک به حساب می آیند. امروزه از شیوه ی عمل لاغری بازو با لیپوماتیک به طور شایع استفاده می شود.

انجام این عمل توسط پزشک زیبایی انجام می شود و در صورتی که افراد برای جراحی لاغری بازو با لیپوماتیک به مراکز معتبر مراجعه کنند، پس از عمل هیچ گونه عوارضی برایشان ایجاد نخواهد شد.

قبل و بعد لیفت بازو دکتر آرش نجف بیگی

طی عمل لیپوماتیک بازو چربی های این قسمت به میزان کافی تخلیه می شوند و پوست نیز تا حد امکان کشیده می شود لذا در حقیقت طی جراحی لاغری بازو با لیپوماتیک هم چربی ها از زیر پوست خارج می شوند و هم پوست لیفت می شود.

 یکی از مزیت های بارز روش لیپوماتیک این است که چربی های خارج شده توسط این روش، تخریب نمی شوند و بدون هیچ آسیبی از بدن خارج می شوند و می توان آن ها را مجددا در نواحی دیگر بدن تزریق کرد.

دلیل اینکه می توان چربی های حاصل شده را مورد استفاده قرار داد این است که در این روش چربی ها نمی سوزند و تنها اتصال سلول های چربی شکسته می شود.

بهترین کاندید برای عمل لاغری بازو با لیپوماتیک

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای براکیوپلاستی هستند؟

عموما بیماران برای رسیدن به ظاهری زیبا‌تر و بازوانی سفت و خوش فرم، تحت درمان این عمل زیبایی قرار می‌گیرند. اما در برخی مواقع به دلایل مختلف پوست بازو به قدری شل شده و افتاده می‌شود که حرکت را محدود کرده و تکان دادن دست دچار مشکل می‌شود. بنابراین بیماران راهی جز درمان آن پیدا نمی‌کنند. به این موارد “تغییر شکل بازو به بال خفاش” می‌گویند.

اگر تمامی راه‌های رژیم درمانی تغذیه‌ای و ورزشی را انجام داده‌اید اما باز هم نتیجه‌ای نگرفته‌اید.

بهترین کاندیداهای انجام براکیوپلاستی بازو

 1. اگر از سلامت جسمی و روحی برخوردارید.
 2. اگر به سن قانونی رسیده‌اید.
 3. اگر تمامی راه‌های رژیم درمانی تغذیه‌ای و ورزشی را انجام داده‌اید اما باز هم نتیجه‌ای نگرفته‌اید.
 4. اگر در قسمت بالای بازوها پوستی شل و افتاده داشته باشید که آزار دهنده باشدو به دنبال راهی برای درمان و زیباسازی آن می‌گردید.
 5. اگر هنگام حرکت دادن بازوها به دلیل سنگینی پوست شل بازوها، ناراحتی فیزیکی را تجربه می‌کنید.
 6. اگر اعتماد به نفس شما برای پوشیدن لباس‌های زیبا از بین رفته است.
 7. اگر به درک درستی از مراحل درمان و نتیجه عمل رسیده‌اید و با جای زخم و برش جراحی مشکلی ندارید.
 8. اگر از عمل جراحی نمی‌ترسید و به دارو‌های بی‌هوشی حساسیت ندارید.
 9. اگر به تصمیم قطعی و واقع‌بینانه‌ای رسیده‌اید و تحقیقات لازم و کافی خود را در انتخاب پزشک متخصص و شیوه درمان انجام داده‌اید.
 10. اگر بیماری خاص و جدی (دیابت،مشکلات پوستی، فشارخون بالا و غیره…) ندارید و از بیماری خودایمنی و پوستی رنج نمی‌برید، می‌توانید خودتان را به تیغ جراحی پزشک متخصص پلاستیک و زیبایی خود بسپارید.
در این باره بخوانید  لیپوست چیست؟ لاغری با لیپوست راهی ساده برای خلاص شدن از چربی ها
عکس قبل و بعد لیفت بازو نمونه کار دکتر آرش نجف بیگی

اگر این جراحی جنبه درمانی داشته باشد لازم است از قبل با مسئولین بیمه خود برای دریافت هزینه پس از جراحی مشورت کنید.

هزینه جراحی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو یکی از محبوب‌ترین روش‌های جراحی زیبایی بدن است. میزان موفقیت در جراحی و باقی نماندن جای زخم ناشی از جراحی لیفت بازو بستگی به تکنیک مورد استفاده و انتخاب یک جراح باسابقه و متخصص دارد. لذا این جمله را به خاطر بسپارید که کیفیت نتیجه عمل را فدای هزینه کم‌تر و به صرفه‌تر نکنید.

به طور کلی در اکثر مواقع این جراحی به منظور زیبایی انجام می‌شود و بیمه هزینه‌ای برای آن پرداخت نخواهد کرد. اما اگر این جراحی جنبه درمانی داشته باشد لازم است از قبل با مسئولین بیمه خود برای دریافت هزینه پس از جراحی مشورت کنید. عواملی که بر هزینه جراحی براکیوپلاستی تأثیر می گذارد عبارتند از:

 • موقعیت جغرافیایی محل زندگی شما
 • تجربه، میزان تخصص و محبوبیت جراح پلاستیک و زیبایی شما
 • تکنیک مورد نیاز هر بیمار و آناتومی بدن او
 • نوع بی‌هوشی مناسب هر بیمار
 • هزینه‌های اضافی بیمارستان و یا کلینیک: بانداژ، محصولات زخم و غیره…
قبل و بعد جراحی لاغری بازو

مراحل درمان لیپوماتیک بازو

لیفت بازو به عنوان یک روش سرپایی، کم‌خطر و تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می‌شود. مدت زمان کل جراحی یک الی دو ساعت به طول می‌انجامد. پس از آمادگی برای جراحی و انتخاب این روش در یک روز مقرر شما به بیمارستان و یا کلینیک تخصصی مراجعه کرده و وارد اتاق عمل خواهید شد.

مرحله ۱ – بیهوشی

در این مرحله برای راحتی هرچه بیشتر بیمار با کمک داروهای آرام‌بخش وریدی و یا بی‌هوشی عمومی که طبق توصیه پزشک شما انتخاب می‌شود، شما به خوابی آرام فرو خواهید رفت.

مرحله ۲ – برش

با توجه به بررسی‌های جراح متخصص و معاینه دقیق بازوی شما، طول و الگوی برش برای جراحی لیفت بازو انتخاب می‌شود. وسعت برش به مقدار چربی اضافی پوست بازوی شما بستگی خواهد داشت.

این برش‌ها عموماً با توجه به نظر پزشک و میزان چربی و شرایط خاص هر بیمار در ناحیه داخلی و خارجی بازو اعمال می‌شود. در برخی برش‌‌ها محدودتر و در برخی مواقع برش با‌توجه به گستردگی آسیب دیدگی از زیر بغل تا بالای آرنج ادامه می‌یابد. در نتیجه بافت حمایتی زیر بازو تغییر شکل داده و پوست روی خط جدید صاف می‌شود.

گاها نیز جراحان متخصص پلاستیک و زیبایی به همراه جراحی لیفت بازو، لیپوساکشن نیز برای حفظ حالت ارتجاعی پوست پیشنهاد می‌دهند.

مرحله ۳ پانسمان و بخیه برش‌ها

جای زخم و تیغ جراحی یا با بخیه‌های قابل جذب بسته می‌شوند یا بخیه‌هایی که طبق توصیه پزشک بعد از چند هفته در مطب پزشکتان کشیده می‌شوند. ممکن است یک لوله کوچک نیز در زیر پوست بازو قرار داده شود تا خون یا مایع اضافی از ناحیه درمان به طور کامل تخلیه شود. جراح فوق تخصص پلاستیک شما چند روز پس از جراحی لوله را برخواهد داشت. سپس بازو با بانداژ پوشیده می‌شود.  لباس مخصوص فشرده‌سازی بازو برای ۲ هفته روی دستتان قرار می‌گیرد تا تورم به حداقل برسد.

مرحله ۴ – نتایج را ببینید

خطوط زیباسازی بازو ناشی از براکیوپلاستی تقریبا بلافاصله پس از عمل قابل مشاهده خواهند بود، اما برای مشاهده نتایج نهایی باید تا فروکش کردن تورم و کبودی منتظر بمانید. ناراحتی اولیه پس از، از بین رفتن بی‌حسی با داروهای خوراکی کنترل می‌شود. بیماران می‌توانند بعد از یک هفته استراحت در منزل به محل کار خود بازگردند. اسکارها از ۶ ماه تا ۲ سال طول می‌کشد تا به طور کامل صاف و محو شوند.

لیفت بازوهای شل و افتاده

مراقبت های پیش از لیفت بازو با لیپوماتیک

مراحل آماده سازی بیمار برای جراحی لاغری بازو گاها لازم است از هفته‌ها قبل‌تر از تاریخ قطعی برنامه ریزی شده برای جراحی آغاز شود.

 • جراح فوق‌‌متخصص شما در حین جلسه مشاوره اولیه بیمار را به طور دقیق معاینه می‌کند.
 • باتوجه به فیزیک و نیاز بیمار، جراح روشی مناسب برای درمان پیشنهاد داده و در مورد با آن صحبت می‌شود.
 • در رابطه با سوابق پزشکی و بیماری‌های زمینه‌ای بیمار سوال و گفتگو می‌شود. سپس درمانی را که از نظر جراحی برای بیمار مناسب است، تعیین می‌شود.
 • مصرف دارو‌های مکمل گیاهی و داروهای بدون نسخه مانند آسپیرین که منعقد کننده خون هستند را از چند روز قبل از جراح قطع کنید.
 • افراد سیگاری برای تسریع زمان بهبودی خود لازم است، سیگار کشیدن را برای مدت زمان معینی قبل از جراحی ترک کنند.
 • برای بهبود هرچه سریعتر قبل و پس از جراحی تغذیه‌ای سالم داشه باشید و آب زیاد بنوشید.
 • نوشیدن نوشیدنی‌های الکلی را برای مدت زمان تقریبی ۱ هفته قبل و بعد جراحی ترک کنید.
 • بی‌هوشی عمومی قبل از جراحی انجام می‌گردد و برخی داروهای بی حسی موضعی قبل از عمل به بیمار تزریق می‌شود تا دردی در مراحل بهبودی حس نشود.
 • شب قبل از جراحی خواب کافی داشته باشید.
 • توجه داشته باشید که جراحی شما نیاز به استراحت در منزل دارد، لذا از قبل برای مرخصی از محل کار خود برنامه‌ریزی کنید.

مراقبت های پس از لیفت بازو با لیپوماتیک

۱.پس از استفاده از این شیوه ی درمانی بایستی بیمار به حد کافی استراحت داشته باشد.

۲.بیمار باید یک روز بعد از عمل پیاده روی را شروع کند و از پرداختن به فعالیت های شدید جسمانی پرهیز نماید.

۳.حتما از گن های فشاری پس از لیپوماتیک استفاده شود.

۴.دارو هایی را که پزشک تجویز نموده را به طور منظم استفاده کند.

۵.توصیه می شود مصرف نمک و غذاهای چرب بعد از لیپوماتیک محدود شود.

مزایا جراحی لیفت بازو

 • یکی از مزیت‌های لیفت بازو این است که نتایج درمان بلافاصله قابل مشاهده است.
 • جراحی کاملا سرپایی و بی‌خطر انجام می‌شود.
 • مدت زمان بی‌هوشی کوتاه است.
 • این روش پوست اضافی نافرم بازوها را از بین می‌برد و بازوانی کشیده و جذاب به شما هدیه می‌دهد.
 • با برداشتن پوست و چربی‌های قدیمی اطراف بازوها، دستانتان سبک وزن‌تر و محکم‌تر احساس می‌شوند و ظاهری جوان به اندام شما می‌دهد.
 • تجمع چربی که به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود مانند مشکلات ژنتیکی، عدم ورزش، نتایج ناموفق رژیم غذایی، بارداری، چاقی و لاغری چشمگیر را که تاکنون موفق به نابودی آن نشده‌اید را می‌توان با این راه حل زیبایی درمان کرد.
 • کشیدن پوست بازو به بدن ظاهر زیبایی می‌بخشد همین موضوع ممکن است تاثیر مثبتی بر وضعیت روحی بیمار داشته باشد و اعتماد به نفس او را افزایش دهد.
 • نگرانی در رابطه با جای باقی مانده زخم‌هایی که در قسمت داخلی بازوها دیده می‌شود، وجود ندارد. با پیشرفت‌های بی‌نظیر تکنولوژیکی در پزشکی می‌توان به راحتی این زخم‌ها را کاهش داد.
 • تورم یکی از عوارض جانبی همیشگی هر عمل جراحی است. اما در این راهکار می‌توان تورم را نیز به حداقل رساند.
در این باره بخوانید  معرفی تکنیک های پیکر‌تراشی موضعی در بهترین کلینیک پیکر‌تراشی

عوارض لیفت بازو

در حالت کلی این جراحی از جمله کم‌خطر‌ترین عمل‌های پلاستیک و زیبایی به شمار می‌رود. اما مانند هر عملی که در آن تیغ جراحی و داروی بی‌هوشی استفاده می‌شود ممکن است عوارض احتمالی بیمار را درگیر کند.

عوارضی احتمالی مانند:

کبودی، تورم و سفتی در بازوها. تغییرات حسی، سوزن سوزن شدن و بی‌حسی موقتی پوست که غیر معمول نیست. در صورت مصرف سیگار و مشوربات الکلی مدت زمان بهبود کند‌تر از افراد دیگر پیش خواهد رفت.

خونریزی، عفونت، باز شدن بخیه و زخم، عدم تقارن بین دو بازو و شل شدن مجدد پوست باقی مانده که ممکن است نیاز به جراحی ترمیمی داشته باشد.

برای آگاهی بیشتر از عمل لیفت بازو و دریافت مشاوره رایگان با ما در کلینیک دکتر آرش نجف بیگی تماس بگیرید.

.

سوالات متداول

آیا  نتیجه لیپوماتیک بازو با لیفت تهاجمی بازو یکسان است؟

لیپوماتیک روشی است که موجب کاهش حجم چربی ناحیه بازو می‌شود. درحالی‌که لیفت تهاجمی بازو، با برداشت پوست و چربی موجود در ناحیه بازو اقدام به بهبود ظاهر پوست می‌کند. اما باید بدانید که نتایج کاملا با یکدیگر متفاوت است.

در لیپوماتیک ریسک شل شدن پوست وجود دارد و به همین جهت، پزشک تنها در شرایطی از این روش استفاده می‌کند که پوست قابلیت کشسانی مناسبی داشته باشد و بعد از لیپوماتیک به بازو بچسبد. اما در شرایطی که افتادگی پوست و شل شدن آن زیاد باشد و لیپوماتیک پاسخگوی نیاز فرد نباشد، از لیفت تهاجمی و برداشت پوست اضافه استفاده می‌شود تا بهترین نتیجه از آن حاصل گردد.

آیا می‌توان بعد از لیپوماتیک لاغری بازو گن استفاده نکرد؟

همان‌طور که می‌دانید، یکی از بهترین عمل‌ها برای لاغری بازو، لیپوماتیک است. این جراحی با برداشتن حجم چربی در ناحیه بازو، زیبایی مطلوبی در بازو ایجاد می‌کند؛ اما باید بدانید که استفاده از گن به شما کمک می‌کند تا فاصله ایجاد شده مابین پوست و بافت بدن را به کم‌ترین میزان ممکن برسانید.

چنین اقدامی کمک می‌کند تا ریسک تجمع آب و خونابه در این نواحی کاهش پیدا کند و بازوها بدون افتادگی پوست ترمیم پیدا کند. یادتان باشد که گن موجب کاهش تورم بعد از عمل نیز می‌شود و سرعت بهبودی را افزایش می‌دهد. درنظر داشته باشید که گن کمک می‌کند تا استایل تراشیده و زیبایی داشته باشید.

مدت زمان استفاده از گن بعد از عمل لاغری بازو چقدر است؟

پس از عمل لاغری بازو، باید حدالق تا سه ماه اقدام به مصرف گن مخصوص نمایید. یادتان باشد که گن موجب بهبودی سریع‌تر شما می‌شود و نتیجه عمل را به بهترین شکل ممکن تغییر می‌دهد. پس سعی کنید طبق توصیه پزشک متخصص‌تان از این گن استفاده کنید و استفاده از آن را تا زمانی که پزشک اعلام کرده است، ادامه دهید.

یکی از بهترین روش‌های لاغری بازو، عمل لیپوماتیک بازو است. با کمک این عمل می‌توانید چربی‌های اضافی در ناحیه بازو را کاهش داد. به همین جهت بدیهی است که کاهش سایز بسیار زیادی پس از این عمل شاهد هستید. اما کاهش وزن چندان زیادی احساس نخواهید کرد؛ چرا که حجم چربی انباشته در ناحیه بازو، در این ناحیه حجیم به‌نظر می‌رسد اما وزن زیادی ندارد.

عمل جراحی بازو زمانی توصیه می‌شود که افراد به وزن ثابتی رسیده باشند. پس بدیهی است که باید وزن‌تان را بعد از این عمل ثابت نگهدارید. اگر بتوانید وزن‌تان را به همین شکل حفظ کنید، می‌توانید تا همیشه ماندگاری این عمل را داشته باشید. اما درصورتی‌که دچار اضافه وزن شوید، چندان اعتباری به ماندگاری نتیجه عمل جراحی لاغری بازو نیست.

یادتان باشد که به شکل طبیعی نیز، با افزایش وزن دچار این مشکل خواهید شد.

عمل جراحی لاغری تهاجمی که با کمک برش سطح پوست انجام می‌شود، معمولا دارای جای زخم است. زیرا پوست برش خورده به‌وسیله بخیه‌های ظریف مجدد به محل اولیه متصل می‌گردد. درنظر داشته باشید که محل بخیه مانند هر زخم دیگری نیاز به زمان برای بهبودی کامل دارد. مدت زمان بهبودی حدود ۳ ماه زمان احتیاج دارد.

در این بین، پزشک باتوجه به شرایط فردی، اقدام به توصیه جهت استفاده از پمادهای ترمیم کننده می‌کند. پس باید حتما با گذشت مدت زمان مشخصی، اقدام به مصرف داروهای ترمیم کننده و کلاژن ساز کنید تا جای زخم باقی نماند. اما به طور واقع بینانه، بهتر است بدانید که جای زخم تاحدی به شکل قرمزی باقی می‌ماند که می‌توانید با کرم‌های آرایشی مخصوص آن را پنهان کنید.

پوشش بیمه به افراد این امکان را می‌دهد تا اندکی از هزینه‌های عمل جراحی را پرداخت کنند و مابقی را به شرکت بیمه واگذار کنند. اما باید بدانید که شرکت‌های بیمه در تمام نقاط دنیا، هیچ پرداخت و پوششی بابت جراحی زیبایی ارائه نمی‌کنند. در ایران نیز، هزینه‌ای بابت عمل‌های جراحی توسط بیمه پرداخت نمی‌شود.

درصورتی که پزشک متخصص از روش تهاجمی برای لیفت و لاغری بازو استفاده کند و بخشی از پوست اضافی در این ناحیه را جدا کند، احتمال بروز ترک پوستی بعد از عمل وجود دارد. پس از این جراحی به‌دلیل وجود اندکی کشیدگی در ناحیه بازو، ریسک بروز ترک پوستی وجود دارد.

برای پیشگیری از آن، باید از پمادهای مخصوص استفاده کنید تا کلاژن سازی در پوست را تحریک کنید و با تامین چربی موردنیاز سطح پوست، احتمال ترک پوستی و تشدید آن را کاهش دهید.

حال که درباره عمل جراحی لاغری به روش لیپوماتیک، اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید یا برای خواندن تجربیات دیگران در این زمینه، نظرات کاربران را در انتهای مقاله بخوانید.

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
15 نظرات
 1. زهره طوسی می گوید

  سلام اقای دکتر هزینش چقدر میشه ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از هزینه ها با شماره های مطب تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. ناشناس می گوید

  جراحی بازو عمل بدون دردیه من انجام دادم خیالتون راحت

 3. ساحره می گوید

  سلام من ۲۵سالمه و اضافه وزنی ندارم اما بازوهای بزرگی دارم که هیکلمو خراب کرده. میتونم بعد لیپوماتیک بازو چربی های خارج شده رو به صورتم تزریق کنم؟ چند روز طول میکشن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   پس از معاینه حضوری، اگر دکتر تشخیص دادن، می توانید از این چربی ها برای تزریق به صورت استفاده کنید.

 4. طاهره رجبی می گوید

  سلام من بازوهای بزرگی دارم و این مسئله ارثیه میخاستم بدونم بعد لیفت و لاغری بازو ممکنه بازم بازوهام بزرگ بشه؟ لطفا قیمت حدودی عمل جراحی بازو رو هم بگین ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا بعد از جراحی تجمع چربی در محل جراحی شده اتفاق نمی افتد و در صورت دریافت کالری اضافه در دیگر نواحی تجمع چربی خواهید داشت.

 5. ستاره یعقوبی می گوید

  سلام من اضافه وزن زیاد دارم ینی حدودا بالای ۱۵کیلو و با ورزش کردن دارم وزن کم میکنم اما بازوهام تکون نخورده و سایزشون کم نشده الان می تونم لیپوماتیک بازو انجام بدم؟
  لطفا راهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود آیا می توانید جراحی انجام دهید حتما باید به صورت حضورری معاینه شوید.
   برای مشاوره رایگان با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

 6. مژده خانلری می گوید

  بعد لیپوماتیک بازو تا چند وقت نباید ورزش کنیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بهتر است تا دوهفته ورزش سنگین انجام ندهید.

 7. ناشناس می گوید

  سلام اقای دکتر برای این عمل سن و سال مهمه؟ بعد اینکه هزینه عمل جراحی بازو چقدره؟ مرسی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحی های زیبایی معمولا زیر ۱۸ سال انجام نمی شود. برای اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

 8. سمانه یزدانی می گوید

  سلام خسته نباشید
  جراحی لاغری بازو با بیهوشی کامل انجام میشه؟ بعد جراحی میتونیم کارای شخصی مون رو انجام بدیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله با بیهوشی عمومی انجام میشه و بعد از یک هفته معمولا می توانید به زندگی عادی برگردید.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید