کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

با لیپوماتیک پشت کمر کمرباریک شوید!

کمری باریک و تراشیده با لیپوماتیک پشت و کمر.

ویدئو معرفی

با لیپوماتیک پشت کمر کمرباریک شوید!

لیپوماتیک پشت و کمر

علت استفاده از لیپوماتیک پشت کمر . . .

کاهش چربی‌های اضافی پشت و کمر

حذف موثر چربی‌های اضافی پشت و کمر به صورت موضعی با لیپوماتیک

کمر باریک بدون درد

لیپوماتیک پشت و کمر به صورت کاملاً غیرتهاجمی و با کمترین درد و زمان بازیابی

بدون جای زخم و بخیه

لاغری کمر با روش لیپوماتیک بدون اثری از جای زخم

هر آنچه درباره جراحی لیپوماتیک پشت و کمر
باید بدانید . . .

معرفی جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

چربی های پشت و کمر هیکل شما را نامناسب کرده است؟ آیا با انجام ورزش های مختلف و گرفتن رژیم غذایی هم نتیجه مطلوب را به دست نیاورده اید؟ جای نگرانی نیست! اگر چه چربی های این ناحیه را می توان از سرسخت ترین چربی های بدن دانست که ورزش و رژیم غذایی به خوبی در حذفشان کارساز نیست اما لیپوماتیک پشت و کمر به عنوان یک روش کم تهاجمی جراحی، کمر و پشت شما را خوش فرم کرده و چربی های اضافی را از بین می برد.

لیپوماتیک پشت چیست؟

جراحی لیپوماتیک پشت می تواند برای اصلاح مشکلات رایج مانند برآمدگی های اطراف سینه بند و رول های چربی پشت و یا قوزهای بوفالو در پشت ناحیه گردن استفاده شود، اما می توان از آن برای از بین بردن چربی اضافی در هر نقطه از پشت کمر نیز استفاده کرد.

هنگامی که شما عمل لیپوماتیک پشت کمر را انجام می دهید، پزشک جراحی را با بی حسی ناحیه مورد نظر از طریق یک بی حس کننده موضعی شروع می کند. پزشک جراح برای از بین بردن رسوبات چربی موضعی، می تواند از انواع تکنیک های لیپوماتیک استفاده کند چراکه در نهایت نتیجه عمل یکسان خواهد بود.

جراح لیپوماتیک برای انجام این عمل زیبایی از نی به نام کانولا و یا بسته به دسترسی به رسوبات چربی سرسخت، از ابزاری استفاده می کند که به بهترین شکل ممکن، اجازه سفت شدن پوست را پس از برداشتن چربی می دهد.

شما می توانید انتخاب کنید که در طول این عمل زیبایی فقط یک ناحیه درمان شود و این ناحیه می تواند فقط قسمت بالایی یا میانی پشت کمر شما باشد. هرچند اگر مثل اکثر بیماران ترجیح می دهید که انحنای کمر خود را برجسته تر کنید، می توانید ناحیه های دیگر از پشت و کمر خود را در معرض عمل زیبایی لیپوماتیک قرار دهید. در ادامه با روند این عمل زیبایی و نحوه انجام آن بیشتر آشنا می شویم.

روند عمل لیپوماتیک پشت چیست؟

برای دستیابی به یک کانتور پشت بهینه، آگاهی از زیبایی شناسی پشت انسان اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل هم باید از یک پزشک جراح با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

یکی از کلیدهای کانتورینگ و پیکرتراشی پشت، باریک شدن خط کمر است که با از بین بردن چربی در دسته های عشق و پهلو به دست می آید. حذف این چربی با روش های سنتی لیپوساکشن چالش برانگیز است زیرا این چربی بسیار فیبروتیک است. معمولاً چربی در ناحیه پهلو به جای ۲ نوع چربی سطحی و عمیق، دارای ۳ نوع چربی یعنی سطحی، میانی و عمیق است. چربی میانی و سطحی پشت بسیار فیبری است و با نگه داشتن رباط ها به هم چسبیده است که حذف چربی را با تکنیک های سنتی دشوار می کند. اما خوشبختانه، ۹۰ درصد از این چربی را می توان با عمل لیپوماتیک از بین برد.

در نهایت، کانتورینگ پشت نیازمند مدیریت پوست فوقانی، میانی و پایین کمر است. در صورت وجود، زائدگی پوست می ‌تواند باعث چرخش پشت شود که ممکن است نتایج زیبایی را به خطر بیندازد. خوشبختانه، لیپوماتیک به تنهایی معمولاً به اندازه کافی باعث جمع شدن پوست هم می شود اما با این حال، اگر پوست اضافه وجود داشته باشد و یا پوست محل جراحی شده افتاده و شل شود، باید اقدامات دیگری نیز انجام شود. برای مثال روش انعقاد زیر پوستی می تواند پوست را بیشتر سفت کند و اضافات پوست را از بین ببرد. اما نحوه انجام عمل لیپوماتیک پشت چگونه است؟

در واقع پشت انسان را ۲ ناحیه در نظر می گیرند: قسمت بالایی پشت و قسمت میانی پشت. قسمت پایینی پشت یک ناحیه جداگانه است که به آن دسته های کمر یا عشق می گویند. اغلب، بیماران تصمیم می ‌گیرند که این سه ناحیه را با هم بررسی کنند، و در اغلب موارد عمل زیبایی روی بازو ها نیز انجام می‌ شود و تمام نیمه بالایی بدن شما را لاغر می ‌کنند تا تناسب اندام ایده‌آل ایجاد شود.

لیپوماتیک پشت با بی‌حس شدن موضعی ناحیه درمان شروع می ‌شود، زیرا شما در طول عمل بیدار هستید. نیازی به بیهوشی عمومی نیست زیرا می تواند خطرات و ریسک های این عمل را افزایش دهد. یک لوله نازک به نام کانولا در برش های کوچکی قرار می گیرد تا چربی را مکش کند و با یک سری ارتعاشات چربی ها خرد می شوند. کل پروسه بسته به وسعت ناحیه تحت عمل، بین ۱ تا ۲ ساعت طول می کشد.

بهترین کاندیداها برای جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

عمل لیپوماتیک پشت و کمر را هم مردان و هم زنان می توانند انجام دهند اما بدون شک برای گرفتن نتیجه مطلوب افراد باید معیارهای خاصی داشته باشند. برخی از مهم ترین این معیارها موارد زیر هستند.

 • داشتن وزن ثابت

کاندید این عمل برای گرفتن نتایج مطلوب طولانی مدت، نباید نوسان وزن داشته باشد و علاوه بر آن نیز باید به وزن ایده آل برای این جراحی رسیده باشد.

 • برخورداری از پوست با خاصیت ارتجاعی خوب

این معیار بسیار حیاتی می باشد چرا که به پوست کمک می کند تا پس از حذف چربی با خطوط جدید بدن منطبق شود. اگر که پوست شلی داشته باشید ممکن است نتیجه درست حاصل نشود.

 • داشتن سن مناسب

لیپوماتیک اگر چه برای تمامی سنین جواب می دهد اما بهترین نتیجه را افراد کمتر از 45 سال می توانند بگیرند چرا که پوست خاصیت ارتجاعی عالی دارد.

 • برخورداری از سلامت جسم

بدون شک برای برخی از افراد که دارای بیماری های خاص هستند و دارو مصرف می کنند لیپوماتیک می تواند خطرناک باشد. پس در هنگام مشاوره با پزشک خود در این باره صادق باشید. (برای کسب اطلاعات بیشتر دو مقاله لاتین newyorkliposuction و clevelandclinic  را مطالعه نمایید.)

نتایجی که می توانید از عمل لیپوماتیک پشت انتظار داشته باشید

روش‌ های جراحی لیپوماتیک پشت می ‌تواند به شما کمک کند تا سینه‌ بند نا خوشایند و قوز بوفالو را در اندام خود از بین ببرید. پزشک می تواند رسوبات چربی موضعی را که شما را از لاغری و انحنای زیبای اندامتان باز می دارد، حذف کند.

با از بین بردن این رول های چربی و برآمدگی، می توانید نتایج چشمگیر و در عین حال طبیعی به دست آورید. پشت شما تراشیده تر به نظر می رسد و شما خوش اندام و جوان تر به نظر می رسید.

لازم به دکر است که لیپوماتیک پشت نتایج قابل قبولی برای بیماران مبتلا به چاقی نخواهد داشت. در این افراد چین خوردگی پوست ممکن است در اطراف ناحیه درمان بیش از حد بزرگ باشد. در موارد چاقی شدید، بهتر است با جراح پلاستیک مشورت کنید و برای ناحیه تحت درمان برنامه ریزی کنید.

مزایای لیپوماتیک پشت

 1. چربی اضافی پشت را از بین می برد.
 2. می تواند قسمت بالایی، میانی و پایین کمر را هدف قرار دهد.
 3. منجر به سفت کننده تدریجی پوست برای بیماران می شود.
 4. می تواند چربی برآمده را در اطراف پشت و پهلو های بیمار کاهش دهد.
 5. پوست شل اطراف قسمت فوقانی، میانی و پایین کمر را هدف قرار می دهد.
 6. برای داشتن ظاهری محکم تر، پوست اضافی را از بین می برد.
 7. پوست افتاده و شل را در امتداد قسمت بالایی پشت و شانه ها محکم تر می کند.
 8. مدت زمان استفاده از فرم دهنده بدن در این جراحی بسیار کوتاه بوده و به مدت ۲ هفته ادامه دارد.
 9. در این جراحی از بی حسی موضعی استفاده می شود و نه بیهوشی عمومی.
 10. تورم و ترشحات در این جراحی بسیار کم است.
 11. احتمال عفونت بسیار کم است.
 12. احتمال آمبولی چربی کم است.
 13. نیازی به بستری شدن ندارد و فرد پس از درمان مرخص می شود.
 14. خستگی و آسیب بدن در این جراحی کمتر است بنابراین نسبت به سایر جراحی ها راحت تر است.

عوارض جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

همچون هر نوع عمل جراحی که بر روی بدن انجام می گیردو عوارضی را به دنبال دارد، لیپوماتیک پشت و کمر نیز دارای عارضه است. البته به دلیل کم خطر بودن این نوع جراحی عوارض آن نیز نسبتا کم هستند و با رعایت نکات و دستورالعمل های پزشک قبل و بعد از عمل نیز می توان آن ها را به حداقل رساند.

درد در کمر، کبودی و قرمزی جای زخم و تورم سه نوع شایع از عارضه ها هستند. در کنار این موارد عارضه هایی چون لخته شدن خون، خونریزی، تغییر در رنگ پوست، بد فرم شدن کمر، عدم تعادل مایعات، شلی پوست نیز وجود دارند که به صورت نادر اتفاق می افتاند. از این رو باید در انتخاب پزشک دقت شود و به پزشک مجرب و متخصص مراجعه کرد.

نکته: هنگام مراجعه به پزشک برای مشاوره از تمامی عارضه های ممکن سوال کنید و تمامی ترس ها و نگرانی هایتان در این باره را با پزشک در میان بگذارید.

هزینه جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

هزینه جراحی لیپوماتیک پشت و کمر را نمی توان به طور قطعی مشخص کرد. این هزینه به پارامترهای مختلفی همچون میزان تبحر پزشک، نوع کلینیک یا بیمارستانی که این عمل در آن انجام می شود، وسایل و داروهایی که باید قبل و بعد از عمل تهیه شوند و میزان چربی که قرار است از پشت و کمر حذف شود بستگی دارد. عموما هزینه تقریبی در جلسات مشاوره به کاندید این عمل زیبایی پس از ویزیت اولیه و بررسی پشت و کمر گفته خواهد شد.

تذکر: لیپوماتیک یک عمل زیبایی به شمار می رود از این رو عموما بیمه های درمانی هزینه آن را پرداخت نمی کنند.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی جراحی لیپوماتیک پشت کمر

ویژه جراحی لیپوماتیک پشت کمر

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل

لیپوماتیک یک روش جراحی زیبایی است که برای کاهش چربی‌های موضعی در مناطق مختلف بدن، از جمله کمر و پشت استفاده می‌شود. این روش جراحی زیبایی از سه مرحله اصلی تشکیل شده است:

مشاوره رایگان با پزشک و بررسی منطقه درمانی

استخراج چربی از مناطق تعیین‌شده

پایان جراحی، تزریق چربی‌ استخراج‌شده به نواحی لاغر بدن در صورت تمایل فرد

مشتریان جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

طی یک جلسه چربی‌های کمر و پشت را از بین ببرید و لباس‌های دلخواه‌تان را بپوشید!

فرزانه کمال‌پور

جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

پشت کمر من حالت برآمده و یک تکه داشت. این مشکل حتی با ورزش و رژیم گرفتن نیز رفع نشد. لیپوماتیک پشت و کمر در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اندام باریک‌تر و کشیده‌تری به من بخشید.

تجربه های مشتریان ما

درباره جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

 

قبل و بعد لیپوماتیک پشت و کمر

فرزانه کمال‌پور

جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

پشت کمر من حالت برآمده و یک تکه داشت. این مشکل حتی با ورزش و رژیم گرفتن نیز رفع نشد. لیپوماتیک پشت و کمر در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اندام باریک‌تر و کشیده‌تری به من بخشید.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

با مشاوره رایگان قبل از عمل لیپوماتیک پشت و کمر با آرامش خاطر بدن خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره جراحی لیپوماتیک پشت و کمر سوالی دارید

پرسش های متداول جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

 

سوالات متداول شما

درباره لیپوماتیک پشت و کمر

اگر هنوز هم درباره لیپوماتیک پشت و کمر سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره جراحی لیپوماتیک پشت و کمر

از دکتر نجف بیگی

سلام، وقت بخیر
من شرایط بستری شدن در بیمارستان رو ندارم. بعد از جراحی لیپوماتیک کمر و پشت حتما باید بستری بشم؟

لیپوماتیک کمر و پشت جراحی بدون بیهوشی است و نهایتا ۲ ساعت طول خواهد کشید. اغلب پس از جراحی می‌توانید به خانه برگردید. البته میزان کم‌خون بودن و حال عمومی شما تعیین می‌کند که آیا نیاز به بستری دارید یا خیر. به همین خاطر بعد از جراحی از شما آزمایش خون گرفته شده و شرایط عمومی شما چک می‌شود.