جراحی لاغری ران و ساق پا و درمان لاغری مچ پا به روش لیپوماتیک

580,107

علت چاقی ساق پا چیست؟ لیپوماتیک ساق پا چگونه باعث لاغری ساق پا می‌شود و از بین بردن چربی ساق پا با این روش برای چه کسانی مناسب است؟

عمل لاغری ران پا چه مزایای دارد و لیپوماتیک ران و ساق پا برای چه کسانی توصیه می‌شود؟ درمان لاغری مچ پا با لیپوماتیک چگونه است؟

در این مقاله به پاسخ این سوالات و همه نکاتی که باید درباره عمل لاغری ران، ساق و مچ پا بدانید پرداخته‌ایم.

همچنین در پاسخ به برخی سوالات درون مقاله نیز ویدئویی از دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی آورده شده است که می‎‌توانید با مشاهده آن به جواب سوال خود برسید.

ویدئو های نمونه کار قبل و بعد مراجعه کننده های دکتر نجف بیگی را نیز در میان متن می بینید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

لاغری ساق پای چاق به کمک لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟ در ویدئو زیر نمونه ای از جراحی ساق پا توسط دکتر نجف بیگی را مشاهده می کنید که توضیحاتی نیز ارائه می دهند.

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

یکی از قسمت‌هایی از بدن که سبب به وجود آمدن ظاهر نامناسب در فرد می‌شود، چاقی ساق پا است. فرد با جراحی لاغری ساق پا توسط پزشک مجرب، می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

علل ایجاد چاقی ساق پا

 • ژنتیک
 • کوتاهی تاندون آشیل که سبب بزرگ به نظر رسیدن پشت ساق پا می‌شود.
 • اضافه وزن و چاقی موضعی

لاغر کردن ساق پا به دلیل وجود ماهیچه‌های سخت در این قسمت کار دشواری است. پزشک با کمک روش لیپوماتیک، لوله‌ای را به زیر پوست وارد کرده و چربی‌های اضافه را شکسته و خارج می‌کند.

کاندیدای مناسب جراحی ساق پا

 • افراد دارای چاقی موضعی در پایین‌تنه
 • افرادی که با رژیم و ورزش موفق به لاغری این قسمت نمی‌شوند
 • افراد دارای چاقی فقط در ناحیه‌ی ساق پا
 • افراد دارای دفرمگی در ساق پا

مشاهده بهترین نتیجه‌ی جراحی ساق پا

 • تحقیق در ارتباط با انتخاب پزشک
 • کسب اطلاعات کافی در جلسه‌ی مشاوره
 • انجام مراقبت‌های قبل و بعد از جراحی طبق دستور پزشک

مراقبت‌های قبل و بعد از جراحی

 • عدم مصرف دخانیات و الکل دو هفته قبل از جراحی
 • عدم مصرف داروها و دمنوش‌های رقیق کننده یک هفته قبل از جراحی
 • انجام آزمایشات لازم
 • مطلع کردن پزشک از سوابق پزشکی
 • تعویض به موقع پانسمان پس از جراحی
 • مصرف مرتب داروهای تجویزی
 • رعایت رژیم غذایی مناسب

روش‌های لاغری مچ پا

۱_ لیپوساکشن: توسط لوله‌ای به نام کانولا، چربی‌های اضافی تخلیه می‌شود.

۲_ لیپولیز: پس از ایجاد یک برش کوچک، چربی‌ها توسط فیبر نوری آب شده و خارج می‌شود.

۳_ کویتیشن: به علت لرزش زیاد، چربی‌های اضافی شکسته شده و به صورت طبیعی از بدن خارج می‌گردد.

جراحی لاغری ران نیز با روش لیپوماتیک و توسط لوله کانولا انجام می‌شود. ناهمواری سطح پوست، افتادگی پوست و عفونت از جمله عوارض این جراحی است که تخصص و مهارت بالای پزشک، به نسبت زیادی این عوارض را کاهش می‌دهد.

علت چاقی ساق پا چیست؟

معمولا با کشف علت چاقی ساق پا می‌توانید در بعضی مواقع راه‌کارهای غیرجراحی را برای بهبود ظاهر ساق پا دنبال کنید و به نتیجه دل‌خواه برسید.

یکی از علل چاقی ساق پا، ژنتیک است. اگر شکل و فرم پاهای شما، خواهر برادرها یا پدر و مادرتان مشابه با ظاهر پاهای خودتان است، مطمئن باشید که علت چاقی ساق پای شما ژنتیکی است.

کوتاهی تاندون آشیل که منجر به بزرگ به‌نظر رسیدن عضله پشت ساق پا می‌شود نیز، یکی از علل چاقی ساق پا است. اضافه وزن و چاقی موضعی با تجمع چربی در نواحی پایین تنه نیز، می‌تواند یکی از علت های چاقی ساق پا باشد.

در برخی از افراد مقدار بسیار زیادی چربی در قسمت ساق و مچ پا جمع می‌شود در نتیجه پا نسبت به سایر قسمت‌ های بدن بسیار بزرگ‌ تر است که معمولا با کمک رژیم و ورزش نیز نمی توان چربی های اضافی موجود در این ناحیه را از بین برد.

علت چاقی ساق پا چیست

جراحی لاغری ساق پا

جراحی لاغری ساق پا جزو بهترین جراحی زیبایی لاغری روش ها برای رفع چربی های این ناحیه به شمار می آید.

وجود مقادیر زیادی چربی در ناحیه ی ساق پا جزو مشکلاتی است که در برخی افراد دیده می شود . این افراد به طور معمول در پوشیدن شلوار های تنگ و یا کفش های ساق بلند با مشکل مواجه خواهند شد.

افرادی که دارای ساق پای چاق می باشند می توانند از روش لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا بهره مند شوند زیرا معمولا با کمک رژیم و ورزش نیز نمی توان چربی های اضافی موجود در این ناحیه را از بین برد .

اغلب بزرگ بودن ساق پا در اثر عواملی نظیر انباشته شدن زیاد چربی در آن ناحیه ایجاد می گردد و لاغر کردن آن کار دشوار و زمانبری خواهد بود زیرا این قسمت از بدن توسط ماهیچه های بسیار سختی پوشیده شده و چربی ها نیز در میان این ماهیچه ها قرار گرفته می باشند . لازم به ذکر است لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا  جزو بهترین روش ها برای رفع چربی های این ناحیه به شمار می آید.

افرادی که دارای ساق پای چاق می باشند می توانند از روش عمل لیپوماتیک پشت ساق پا بهره مند شوند.

جراحی لاغری ساق پا با کمک لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی نوین برای از بین بردن چربی های بدن از جمله ساق پا به شمار می آید که پاهایی تراشیده و زیبا برای افراد به ارمغان می آورد .

به منظور انجام روش لیپوماتیک با استفاده از لوله ی فلزی باریکی به چربی های زیر پوست ورود پیدا می کنند و بعد از اینکه اتصال سلول های چربی شکسته شد ، چربی ها را بدون هیچ گونه آسیبی از بدن تخلیه می کنند . ضمنا لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا از شل شدگی پوست نیز جلوگیری می کند و منجر به لیفت و سفت شدن پوست می شود .

جراحی لاغری ساق پا تحت بی حسی موضعی و به صورت سرپایی قابل انجام است و به بی هوشی عمومی نیازی ندارد . بعد از به کارگیری این روش امکان دارد در ناحیه ی مورد درمان تورم و کبودی ایجاد شود که به تدریج برطرف خواهد شد .

دوران نقاهت بعد از جراحی لاغری ساق پا به روش لیپوماتیک کوتاه می باشد لذا افراد بعد از زمان خیلی کوتاهی می توانند به سر کار خود برگردند .

اگر می خواهید پاهای تراشیده و زیبایی داشته باشید می توانید از شیوه ی لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا و ران استفاده نموده و از چربی های به دست آمده برای تزریق چربی به باسن و حجیم سازی آن استفاده کنید.

لیپوماتیک پشت ساق پا، لیپوماتیک ران و ساق پا، لیپوماتیک مچ به یک روش بسیار محبوب تبدیل شده است زیرا تکنیک‌ های بسیار پیشرفته لیپوماتیک که از بهترین روش های پیکرتراشی است توانسته ریسک عوارض را کاهش دهد و نتایج بسیار مطلوبی را ایجاد نماید

نمونه جراحی لاغری ساق پا یک خانم

چه افرادی کاندید عمل جراحی لاغری ساق پا هستند؟

معمولا در عمل‌های جراحی زیبایی، عده ای کاندید مناسب برای انجام جراحی هستند و عده‌ای دیگر در دسته بندی افراد ممنوعه قرار می‌گیرند. لاغری ساق پا برای افرادی که در ادامه معرفی می‌کنیم، بهترین راه‌کار کاهش سایز در ساق پا است.

 • افرادی که با رژیم غذایی و ورزش توانایی کاهش سایز در ساق پا را نداشته‌اند.
 • افرادی که دارای چاقی موضعی در پایین تنه هستند.
 • افراد دارای تناسب اندام هستند اما پاهای چاقی دارند.
 • افراد دارای دفرمگی در ناحیه ساق پا و مچ پا هستند.

مزیت جراحی لاغری ساق، مچ و ران پا با روش لیپوماتیک چیست؟ در ادامه بخوانید.

طبق اظهارات سایت plasticsurgery دوران بهبود و استراحت پس از لیپوماتیک پا بسیار کوتاه است و می‌توانید طی مدت ۴۸ ساعت فعالیت ‌های روتین خود را شروع کنید.

مزایای جراحی لاغری ساق پا

 • لیپوماتیک ساق و مچ پا تحت بی حسی موضعی انجام می‌شود و شما در طول درمان هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد.
 • در این روش از دستگاه‌ های بسیار کوچک استفاده می ‌‌شود که عملاً به اندازه نوک مداد هستند بنابراین جای برش و وقتی روی پوست شما باقی نخواهد ماند.
 • پس از اتمام لیپوماتیک ساق و مچ پا می‌توانید فوراً شاهد نتایج ایجاد شده باشید. نتایج حاصل از درمان کاملا رضایت بخش است.
 • پس از آنکه چربی‌های ساق و مچ بر طرف شدند در صورتی که رژیم غذایی خود را رعایت کنید هرگز مجددا شاهد بازگشت چربی‌ها نخواهید بود زیرا نتایج حاصل از لیپوماتیک دائمی است.

مطالعه مقاله عمل کشیدن پوست ران یا جراحی لیفت ران را از دست ندهید!

مراقبت‌های بعد از جراحی لاغری ساق پا را بدانید

معمولا مراقبت‌های بعد از جراحی لاغری ساق پا، تعیین کننده‌ای در نتیجه جراحی دارد. هرچه این مراقبت‌ها به خوبی انجام شود، بهتر می‌توانید نتیجه خوب عمل را ببینید. جراحی لاغری ساق پا به شما این امکان را می‌دهد تا به خوبی زیبایی و تناسب اندام را در تمام بخش‌های اندام‌تان مشاهده کنید. در ادامه به بررسی مراقبت‌های بعد از جراحی لاغری ساق پا می‌پردازیم:

 1. حتما چند روزی را برای استراحت و ریکاوری بعد از عمل لاغری ساق پا برنامه‌ریزی کنید.
 2. حداقل تا یک ماه بعد از جراحی از گن شلواری مخصوص استفاده کنید تا بهترین نتیجه را مشاهده کنید و تورم را کاهش دهید.
 3. حداقل تا سه ماه باید از جوراب واریس استفاده کنید.
 4. محل جراحی را مرطوب نکنید و برای استحمام روش صحیحی را انتخاب کنید تا هیچ رطوبتی به ساق پا نرسد.
 5. تا زمان کشیدن بخیه و بسته شدن محل زخم، پانسمان را طبق توصیه پزشک انجام دهید.
 6. حتما داروهای تجویز شده را راس ساعت مشخص و طبق برنامه استفاده کنید تا ریسک عفونت و مشکلات مختلف را کاهش دهید.
 7. طبق توصیه پزشک فعالیت داشته باشید و از خوابیدن مکرر پرهیز کنید.
 8. شنا و ورزش سنگین حداقل تا سه ماه بعد از جراحی لاغری ساق پا ممنوع است.
 9. کبودی و قرمزی بعد از جراحی تا سه هفته طبیعی است، اما درصورت مشاهده تیره‌گی پوست و آسیب به بافت پوست پزشک متخصص تان را مطلع سازید.
 10. در زمان خواب و استراحت، حتما پاها را در سطحی بالاتر از خودتان قرار دهید.
 11. حداقل تا ۶ ماه بعد از عمل، باید هر نیم ساعت تمرینات کششی مخصوصی را به مدت ۵ دقیقه انجام دهید تا احساس سفتی در ناحیه ساق پا نکنید.
در این باره بخوانید  بهبود ظاهر و فرم پاهای لاغر با تزریق چربی به ساق پا

چربی موضعی در این افراد به صورت توده‌های برجسته ایجاد شده است که با تاثیرات منفی بر زیبایی ظاهر پاهای آن ها همراه است. افرادی که دارای چربی محیطی کلی هستند پای آن ها چاق است و چربی به یک نقطه محدود نشده است.

چگونه بهترین نتیجه را از جراحی ساق پا مشاهده کنید؟

قطعا مشاهده بهترین نتیجه از جراحی ساق پا، نیازمند درنظر گرفتن پارامترهایی است که به شما کمک می‌کند تا نتیجه مطلوبی از عمل را ببینید. در ادامه به این پارامترها اشاره می‌کنیم.

۱- تحقیق جهت انتخاب جراح متخصص

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید برای انتخاب جراح انجام دهید، تحقیق و جستجو است. شما زمانی که پزشک متخصص و باتجربه‌ای برای عمل جراحی انتخاب کنید، می‌توانید نسبت به نتیجه جراحی امیدوار باشید.

جراحی زمانی نتیجه مطلوب و موفق دارد که جراحی با تجربه ضمن درنظر گرفتن شرایط فعلی و انتظارات نهایی، اقدام به عمل جراحی کند. پس مهم‌ترین کار برای انتخاب جراح تحقیق و جستجو است.

۲- جلسه مشاوره با جراح متخصص

یکی از کارهای مهمی که برای انتخاب جراح باید انجام دهید، تعیین وقت مشاوره با پزشک موردنظرتان است.

جلسه مشاوره کلیدی‌ترین و مهم‌ترین بخشی است که می‌توانید در آن اطلاعات بسیاری کسب کنید. در این جلسه می‌توانید سوالاتتان را از پزشک بپرسید و پاسخ تمام نگرانی‌های ذهنی‌تان را به‌دست آورید.

از سوی دیگر در این جلسه می‌توانید انتظارات و توقعاتتان را از جراحی، با پزشک مطرح کنید تا بهترین نتیجه را از جراحی ببینید. یادتان باشد که در جریان گذاشتن پزشک برای سوابق پزشکی اهمیت زیادی دارد.

در ویدئو زیر نمونه عمل لیپوماتیک ران پا توسط دکتر آرش نجف بیگی، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را مشاهده کنید:

یکی از کارهای مهمی که برای انتخاب جراح باید انجام دهید، تعیین وقت مشاوره با پزشک موردنظرتان است.

۳- مراقبت های قبل و بعد از جراحی لاغری ساق پا

معمولا انجام هر جراحی نیازمند توجه به مراقبت‌های قبل و بعد از آن است.

بخش مهمی از پروسه جراحی و موفقیت نتیجه آن، وابسته به همین مراقبت‌ها است. پس باید در خصوص آن بدانید تا امکان رعایت داشته باشد و نتیجه مطلوبی از جراحی ببینید.

 1. حداقل دو هفته پیش از عمل لاغری ساق پا، مصرف الکل و دخانیات را کنار بگذارید.
 2. یک هفته پیش از جراحی مصرف دمنوش‌ها و داروهای رقیق کننده خون را کنار بگذارید.
 3. برای استراحت بعد از عمل برنامه ریزی کنید و حتما یک همراه با خودتان به محل جراحی ببرید.
 4. سوابق پزشکی را با جراح درمیان بگذارید و آزمایشات پیش از عمل را انجام دهید.
 5. با مشورت پزشک گن موردنیازتان را به همراه جوراب واریس تهیه کنید تا بعد از عمل استفاده کنید.
 6. برای استفاده از داروهای تجویز شده برنامه ریزی کنید و آنتی بیوتیک‌ها را راس ساعت مصرف کنید.
 7. حتما تعویض پانسمان و فعالیت‌های توصیه شده توسط پزشک را انجام دهید.
 8. نسبت به تغییر شرایطتان بی اهمیت نباشید و مواردی مثل درد قفسه سینه، تنگی نفس، تورم در ناحیه پا و موارد اینچنینی را با پزشک مطرح کنید.
 9. تقویت بدن و مصرف آناناس یا قرص آناهیل برای ترمیم سریع‌تر زخم و کاهش تورم مفید است.
هدف از لاغری مچ پا

جراحی لاغری مچ پا

عمل جراحی لاغری مچ پا یکی از پرطرفدارترین انواع عمل جراحی محسوب می‌شود. این جراحی با هدف کاهش سایز مچ پا و باریک شدن آن صورت می‌پذیرد.

بسیاری از افراد حتی با داشتن اندام متناسب، به دلیل مسائل ژنتیکی یا فردی، دارای تجمع چربی در مچ پا هستند. این افراد به‌دلیل پهنای زیاد در مچ پا، از ظاهر پاهای خود رضایت ندارند.

همین موضوع موجب می‌شود تا به فکر جراحی لاغری مچ پا باشند. خوشبختانه این روزها جراحی لاغری مچ پا به راحتی انجام می‌شود. در ادامه به بررسی روش‌های لاغری مچ پا اشاره می‌کنیم.

۱- لاغری مچ پا با لیپوساکشن

یکی از رایج‌ترین و جذاب‌ترین روش‌هایی که می‌توان از طریق آن زیبایی مچ پا را افزایش داد، لیپوساکشن است.

دستگاه لیپوساکشن با داشتن لوله‌ای به نام کانولا، امکان تخلیه چربی‌های اضافی در نواحی مختلف بدن را دارا است. لوله کانولا توسط پزشک به دقت زیاد، عقب و جلو می‌رود تا چربی‌های ناحیه موردنظر تخلیه شود.

معمولا این نواحی میزان کمی چربی دارند، اما به‌دلیل حساسیت مچ پا، دقت جراح باید بسیار زیاد باشد. لیپوساکشن با کم‌ترین جراحت و به‌وسیله یک برش کوچک در سطح پوست انجام می‌شود.

۲- لاغری مچ پا با لیپولیز

یکی از بهترین تکنیک‌های لاغری مچ پا، لیپولیز است. برای انجام لیپولیز، نقطه‌ای کوچک در پوست برش داده می‌شود و ماده بی‌حسی در نقطه موردنظر تزریق می‌گردد. بعد از این اقدام فیبر نوری از طریق همان نقطه کوچک برش، وارد محل زیر پوست می‌شود.

پس از این مرحله به‌دلیل گرمای ایجاد شده توسط دستگاه، چربی‌ها آب شده و تخلیه می‌گردند. در این روش معمولا به‌دلیل نحوه عملکرد دستگاه، افتادگی پوست و شل شدن اتفاق نمی‌افتد.

۳-لاغری مچ پا با کویتیشن

یکی از بهترین راه‌کارهای کاهش سایز مچ پا، کویتیشن است. این دستگاه با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. کویتیشن بدون هیچ تهاجمی، چربی‌های زیر پوست را به‌دلیل لرزش بالا دچار شکستگی بافت می‌کند. بعد از این مرحله چربی‌ها به مایع تبدیل شده و در بدن به صورت طبیعی دقع می‌شوند.

افراد دارای فشار خون بالا گزینه مناسبی برای لاغری مچ پا نیستند.

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق چربی به ران این مقاله مطالعه نمایید.

جراحی لاغری مچ پا برای چه افرادی ممنوع است؟

قطعا برای انجام هر عمل جراحی، عده‌ای در دسته بندی افراد کاندید قرار می‌گیرند و عده دیگری نیز، در دسته بندی افراد ممنوعه قرار می‌گیرند. در ادامه به این افراد می‌پردازیم.

 • افرادی که سابقه آمبولی دارند
 • افرادی که دارای قند خون بالا
 • افراد دارای فشار خون بالا
 • افراد با سابقه بیماری‌های قلبی و عروقی
 • خانم‌های باردار و شیر ده
 • افراد با سابقه بیماری‌های خاص و مصرف داروهای خاص
لاغری ران با لیپوماتیک ران پا

جراحی لاغری ران

یکی از دغدغه های بسیاری از افراد به خصوص خانم ها داشتنن پاهای چاق و یا ناموزون می باشد که بعد از ورزش و یا رژیم غذایی از سایز آن ها کاسته نشده است. جراحی لاغری ران با لیپوماتیک یکی از روش های نوینی است که می تواند به  خانم ها کمک کند تا زیبایی پاهای خود را به مانند روز های اول داشته باشند.

تناسب اندام یکی از فاکتورهای زیبایی فرد می باشد . یکی از اعضایی که باعث ایجاد تناسب در بدن می شود، پا می باشد .

 پای بزرگ و دارای چربی زیاد باعث عدم تناسب اندام ها ی بدن می باشد. علت بزرگی پا در برخی افراد به دلیل تغییرات هورمونی می باشد و در برخی افراد به طور ژنتیکی دارای استخوان بندی درشت می باشد.

کوچک کردن پا با فعالیت های ورزشی و رژیم غذایی به سختی انجام می شود و نیاز به زمان طولانی دارد. لیپوماتیک و جراحی لاغری ران پا  نه تنها چربی های داخل پا را خارج می کند بلکه تا طولانی مدت اثرات ماندگاری دارد . این جراحی لاغری ران برای افرادی که چربی های زائد در کنار یا داخل ران آن ها انباشته شده است بسیار محسوس است و فرد بعد از عمل تغییر زیادی می کند.

لاغری ران پا با لیپوماتیک چگونه است و برای چه کسانی توصیه می شود؟ در ادامه توضیحات دکتر نجف بیگی درباره لیپوماتیک ران پا را از دست ندهید:

مقاله‌ی بهترین روش داشتن ران های خوش فرم و زیبا را از دست ندهید.

چرا باید لیپوماتیک ران را انتخاب کنید؟ 

ران پا، معمولا، محل تجمع چربی‌های موضعی است. معمولا چربی‌های ران بسیار مقاوم هستند و اکثر افراد دارای مشکل اضافه وزن، در تلاشند تا این چربی‌ها را ازبین ببرند. اما معمولا رژیم غذایی و ورزش تاثیر اندکی در کاهش این حجم از چربی موضعی در ناحیه پا دارد.

از سوی دیگر، بسیاری از افراد به‌دلیل انجام ورزش‌های غیرحرفه‌ای، موجب حجم گیری ماهیچه ران شده‌اند و اندازه ران در آن‌ها به شدت بزرگ‌تر شده است. بدیهی است که در چنین شرایطی، تنها انتخاب عاقلانه، لیپوماتیک ران است.

با این تکنیک می‌توان حجم زیادی از چربی تجمع شده در ران را تخلیه کرد و فرم پاها را به بهترین شکل تغییر داد. معمولا لیپوماتیک ران به شما این امکان را می‌دهد تا در کم ترین زمان ممکن تغییری ایجاد کنید که با سال‌ها رژیم غذایی و تمرینات ورزشی موفق به انجام آن نبوده‌اید.

بهترین نتیجه از لیپوماتیک ران پا

مقاله همه چیز درباره گره‌های لنفاوی زیر بغل یا اگزیلاری از دست ندید.

لیپوماتیک ران چگونه انجام می‌شود؟

جالب است بدانید که پیکرتراشی با لیپوماتیک، علی‌‌رغم تاثیر بسیار چشم گیر، در دسته بندی جراحی‌های زیبایی غیرتهاجمی قرار میگیرد؛ زیرا در این تکنیک هیچ تهاجمی بر بدن وارد نمی‌شود. پزشک متخصص لیپوماتیک ران را به‌وسیله بی‌حسی موضعی شروع می‌کند.

بدین ترتیب، یک برش کوچک در اندازه یک سانتی متر بر روی پوست در چند محل موردنظر ایجاد می‌کند تا امکان دسترسی به محل تجمع چربی از طریق لوله کانولا فراهم شود. سپس، با استفاده از وارد کردن این لوله شروع به تخلیه چربی‌های اضافی در ناحیه ران می‌کند.

به یاد داشته باشید که لیپوماتیک ران عمل غیرتهاجمی اما فوق‌العاده حساس است و تخصص در کنار تجربه پزشک می‌تواند بهترین نتیجه را از عمل برای‌تان فراهم کند.

لیپوماتیک ران با کم ترین آسیب به بافت مجاور و سطح پوست، دارای عوارض اندک و حتی نادری است

عوارض انجام لیپوماتیک ران پا چیست؟

عوارض یکی از بخش‌های جدانشدنی تمامی جراحی‌های درمانی و زیبایی است. شما نمی‌توانید وجود عوارض را حتی در داروها نیز انکار کنید. اما آگاه شدن از عوارض و نحوه صحیح برخورد با آن‌ها در کنار آگاهی از چگونگی کاهش ریسک بروز عوارض می‌تواند تاحد زیادی به شما کمک کند تا دچار عوارض جدی نشوید.

۱.لیپوماتیک ران با کم ترین آسیب به بافت مجاور و سطح پوست، دارای عوارض اندک و حتی نادری است که به عنوان فرد کاندید انجام لیپوماتیک باید در خصوص آن بدانید.

۲.کبودی ران و تورم در این ناحیه از عوارض بسیار رایجی است که در هفته‌های ابتدایی بعد از لیپوماتیک ران با آن مواجه می‌شوید. معمولا استفاده از گن‌های مخصوص و همچنین، رژیم غذایی مناسب و بدون نمک می‌تواند عوارض را تاحد زیادی کاهش دهد.

۳.عفونت یکی از عوارضی است که در تمامی عمل‌های جراحی ریسک بروز آن وجود دارد. در صورتی‌که پزشک متخصص پروتکل‌های لازم را جهت انجام عمل و رعایت بهداشت درنظر داشته باشد و بعد از جراحی نیز، مصرف داروهای آنتی بیوتیک تجویزشده را به موقع و منظم ادامه دهید، ریسک عفونت به حداقل خواهد رسید.

در این باره بخوانید  همه چیز درباره خطر آمبولی در جراحی شکم

۴.افتادگی پوست از عوارض لیپوماتیک ران برای افرادی است که پزشک کشسانی پوست آن‌ها را مورد بررسی قرار نداده است. در صورتی که پزشک پیش از عمل احساس کند که پوست قابلیت کشسانی مناسبی ندارد، عمل لیپوماتیک ران را گزینه مناسبی نخواهد دانست و عمل لیفت ران را پیشنهاد می‌کند.

۵.ناهمواری سطح پوست به‌دلیل عدم توانایی پزشک در ازبین بردن چربی‌ها و تخلیه‌ آن‌ها نیز، یکی از عوارض لیپوماتیک ران محسوب می‌شود که توسط پزشکان بی‌تجربه و غیرمتخصص اتفاق می‌افتد.

ارائه اطلاعات مکتوب در خصوص سوابق پزشکی، داروهای مصرفی و حساسیت‌های دارویی مهم‌ترین کاری است که باید قبل از تاریخ عمل لیپو ران انجام دهید.

اقدامات لازم پیش از عمل لیپوماتیک ران

معمولا درک چگونگی اقدامات قبل از عمل لیپوماتیک و بعد از آن، می‌تواند درصد موفقیت نهایی عمل جراحی را تعیین کند. معمولا پزشک متخصص باید در جلسه مشاوره این اطلاعات را در اختیار فرد متقاضی قرار دهد. در این بخش به اقدامات لازم پیش از عمل پیکرتراشی ران اشاره می‌کنیم:

۱.عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون مثل آسپرین و دمنوش‌های رقیق کننده خون یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید انجام دهید.

۲.قطع مصرف مشروبات الکل، سیگار و قلیان حداقل دو هفته پیش از جراحی مهم‌ترین اثر را در سلامت و نتیجه لیپوماتیک ران خواهد داشت.

۳.تدارک لوازم موردنیاز مثل پد بهداشتی، پوشک بزرگسال، گان اتاق عمل، لباس مناسب جهت ترخیص، لوازم پانسمان، تهیه گن مناسب و مخصوص بعد از عمل و شرایط مناسب جهت استراحت بعد از عمل از جمله اقدامات مهمی است که باید پیش از عمل به فکر آن باشید.

۴.ارائه اطلاعات مکتوب در خصوص سوابق پزشکی، داروهای مصرفی و حساسیت‌های دارویی مهم‌ترین کاری است که باید قبل از تاریخ عمل لیپوی ران انجام دهید.

لیپوماتیک ران به عقیده بسیاری از افراد، یکی از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن اضافه وزن خود را کم کنید؛ اما چنین تصوری اصلا درست نیست.

چه کسانی نمی‌توانند عمل لیپوماتیک ران را انجام دهند؟

لیپوماتیک ران به عقیده بسیاری از افراد، یکی از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن اضافه وزن خود را کم کنید؛ اما چنین تصوری اصلا درست نیست.

این عمل جراحی اصلا مناسب افراد چاق و دارای اضافه وزن نیست. بلکه، تنها کسانی می‌توانند از آن استفاده کنند که دارای چربی موضعی و سلولیت هستند.

حجم چربی قابل تخلیه توسط لیپوماتیک ران محدود است و تنها امکان فرم دهی و تخلیه چربی اضافی و مقاوم به رژیم یا ورزش با این تکنیک قابل اجرا است. افرادی که سابقه آمبولی دارند، معمولا انجام لیپوماتیک برای‌شان توصیه نمی‌شود. در صورتی‌که فرد دچار مشکلات قلبی، عروقی،ریوی، کم خونی شدید، فشار خون و قند خون باشد، انجام عمل لیپوماتیک ران توصیه نمی‌شود.

تخلیه چربی ران پا با کمک لیپوماتیک

جراحی لاغری پاها به روش لیپوماتیک

ساق پا و ران ها اهمیت زیادی در زیبایی بدن دارد. بسیاری از تمرینات سخت و دشوار وجود دارند که بتواند در مدت زمان مشخصی پاها و ساق ها را زیبا و خوش فرم نماید ، زیبایی پاها در گرو صرف زمان زیاد است .

یعنی برای داشتن پاهایی زیبا و خوش فرم نیاز به صبرو حوصله ی زیاد و گرفتن رژیم های سنگین دارید ، امروزه با استفاده از روش های ارائه شده برای جراحی لاغری پاها  می توان از جراحی های لاغری بهره مند شد .

لیپوماتیک که یک روش نوین برای رسیدن به اندام ایده آل است می تواند در یک جلسه چربی های اضافی مناطق ران و ساق پا را از بین ببرد، در این روش چربی های بدن با استفاده از یک میله ی فلزی که در زیر پوست قرار می گیرد تخلیه می شود ، تخلیه ی چربی ها نیازی به بیهوشی نداشته و با بی حسی موضعی قابل انجام است .

جراحی لاغری به روش لیپوماتیک پاها باعث می شود تا حالت پوست پرتقالی پاها که ناشی از تجمع زیاد چربی در زیر پوست است از بین برود .

در واقع لیپوماتیک باعث از بین رفتن سلولیت های بدن می شود که در نهایت می تواند زیبایی و فرم دهی به پاها را در بر داشته باشد . لیپوماتیک موثر و بی خطر است و به صورت ماندگار باقی می ماند .جراحی لاغری پاها با لیپوماتیک بدون بستری انجام می شود و نیازی نیست تا بیمار دوره ی نقاهت طولانی را سپری کند .

برای داشتن اندامی ایده آل و زیبا می توانید از جراحی لیپوماتیک بهره مند شوید و برای مدت های طولانی از داشتن آن لذت ببرید.

بعد و قبل از جراحی لاغری ساق پا و ران پا

مطالعه مقاله از بین بردن چربی های باسن با لیپوماتیک از دست ندهید.

نتایج حاصل از درمان چه زمانی قابل مشاهده است؟

تعداد زیادی از افراد پس از درمان با لیپوماتیک پشت ساق پا به نتایج بسیار عالی دست می‌‌یابند، اما باید به خاطر داشته باشید که واکنش بدن افراد مختلف متفاوت است و به همین دلیل نتایج حاصل از درمان در همه افراد یکسان نیست و برخی از افراد با نتایج حیرت‌ انگیز و عالی رو به‌ رو می‌شوند اما برخی دیگر فقط شاهد تغییرات جزئی می‌ شوند که ممکن است برای دیگران چندان قابل مشاهده نباشد.

نکته مهم برای دستیابی به بهترین نتیجه از عمل لیپوماتیک، درک محدودیت‌ها، شرایط و همچنین، آگاهی از مراقبت‌های قبل و بعد از عمل است.

راز دستیابی به بهترین نتیجه از عمل لیپوماتیک چیست؟

شاید در ذهن‌تان تداعی شود که چطور بسیاری از افراد بعد از عمل جراحی زیبایی پشیمان هستند و یا نتیجه دل‌خواهی از عمل مشاهده نکرده‌اند؟

در جواب چنین سوالی باید گفت که هر عمل جراحی زیبایی، نیازمند گذراندن مقدماتی است که نقش اساسی در نتیجه آن دارند. در عمل لیپوماتیک ران یا ساق پا نیز، باید در اولین مرحله پزشک متخصص و باتجربه‌ای را انتخاب کنید.

معمولا تبلیغات در فضای مجازی پر از ادیت یا فیلترهایی است که نتیجه واقعی را به شما نشان نمی‌دهند. پس باید تحقیق کافی در این زمینه داشته باشید و سپس، برای جلسه مشاوره به مطب پزشک مراجعه کنید.

در این مراجعه نظر افراد حاضر در مطب را سوال کنید و از مسئولیت پذیری پزشک و تخصص او اطمینان حاصل کنید. از دستیار پزشک بخواهید تا نمونه کارهای واقعی و مشابه با اندام شما را نشان دهد تا کیفیت و نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک ران برای‌تان قابل لمس‌تر شود. با مجموعه این اقدامات می‌توانید بهترین پزشک را برای عمل لیپوماتیک انتخاب کنید و نتیجه عمل را به بهترین شکل ممکن نزدیک کنید.

تنها افرادی به بهترین نتیجه از این عمل دست پیدا می‌کنند که برنامه‌ریزی دقیقی برای رعایت کلیه مراقبت‌های بعد از عمل داشته‌اند و بدون اعمال هر گونه فشار یا تغییر سبک زندگی خلاف با مراقبت‌ها، دوران نقاهت را پشت سر گذاشته‌اند. پس دستیابی به بهترین نتیجه از عمل به همین پارامترهای ساده اما اساسی وابسته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره رایگان با ما در کلینیک دکتر آرش نجف بیگی تماس بگیرید.

هزینه عمل لیپوماتیک پا چقدر است؟

هزینه لیپوماتیک پا مانند هر روش زیبایی دیگر برای هر شخص متفاوت است. عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی لیپوماتیک پا موثر هستند از جمله میزان چربی اضافه ساق و مچ پا، محل جغرافیایی درمان، شهرت و تبحر پزشک و مراقبت های قبل و بعد لیپوماتیک. بهتر است قبل از انجام لیپوماتیک ساق و مچ پا درباره هزینه و سایر مسائل با پزشک مشورت شود.

حال که درباره پیکرتراشی و مزایای آن اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید یا برای خواندن تجربیات دیگران در این زمینه، نظرات کاربران را در انتهای مقاله بخوانید.

 • پس از جراحی فرد باید بر وزن قسمت مچ پا و ساق پا تمرکز کند تا وزن آن از حد طبیعی بالاتر نرود.
 • فرد باید روزانه از رژیم غذایی مناسب استفاده کند تا زودتر به ظاهر مناسب خود دست یابد.
 • حتما از مواد غذایی سالم در وعده‌های غذایی خود استفاده کند و میزان کالری دریافتی روزانه‌ی خود را در حد تعادل حفظ نماید.
 • انجام ورزش‌هایی مانند طناب زدن و پیاده‌روی در طول روز به بهبود وضعیت جسمانی فرد کمک می‌کند.
 • فرد باید عضلات پاهای خود را تقویت کند تا زودتر به نتیجه‌ی مناسب پس از جراحی دست یابد.

در صورتی که این عمل توسط پزشک ماهر و مجرب انجام شود، احتمال بروز خطر و عوارض عمل به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. در عمل لیپوماتیک از دستگاه‌های بسیار هوشمند با ایمنی بسیار بالا استفاده می‌شود و خطر آسیب به بافت‌های بدن را به دنبال ندارد. همچنین، به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، احتمال خونریزی و کبودی پس از عمل به میزان بسیاری کاهش می‌یابد و احتمال ایجاد آلرژی و عفونت نیز در این جراحی از اتفاقات نادر است.

 • فرد تا دو ماه پس از جراحی باید به صورت مداوم از گن استفاده کند.
 • پس از انجام جراحی لیپوماتیک ساق پا، قسمت مورد نظر ورم می‌کند که شش ماه زمان می‌برد تا به طور کامل از بین برود.
 • فرد باید داروهایی که توسط پزشک برای فرد تجویز می‌شود را به موقع مصرف کند.
 • برای بهبودی سریع‌تر، از نشستن طولانی مدت در زاویه‌ ۹۰ درجه خودداری کنید.
 • ماساژ قسمت مورد نظر سبب کاهش ورم شده و همچنین، کبودی را کاهش می‌دهد.
 • افرادی که دارای توده‌ی بزرگ چربی در قسمت ساق پای خود هستند، با انجام این جراحی می‌توانند آن را برطرف کنند؛
 • افرادی که چاقی زیاد قسمت ساق پا وضعیت نامناسبی را برای آن‌ها ایجاد کرده است؛
 • افرادی که تاندون آشیل درقسمت پا قابل مشاهده نمی‌باشد؛
 • در افرادی که می‌توان چربی قسمت پا را به راحتی با دست گرفت و در قسمت مچ پا بافت نرم اطراف آن در دست جمع می‌شود، این عمل بسیار مناسب است؛
 • اگر پای شما به اندازه‌ای دچار چاقی است که زمانی که آن را فشار می‌دهید مدتی طول می‌کشد تا به حالت اولیه بازگردد، شما یکی از کاندیدای این جراحی به حساب می‌آیید؛
 • افرادی که در آن‌ها قسمت ساق پا با سایر قسمت‌های بدن تناسب ندارد و وضعیت نامناسبی رابرای آن‌ها ایجاد کرده است؛

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
72 نظرات
 1. پرچیانلو می گوید

  سلام وقت بخیر آقای دکتر خوب هستین من ساق پاهام ورانم لاغر و شکمم بزرگه میخاستم بدونم با لیپوماتیک میشه چربی از شکمم برداشت و به رانم و ساق پام تزریق کرد ممنون میشم از راهنماییتو

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   اگر چربی بدن شما به میزانی باشد ک بتواند باقی نقاط بدنتان را پوشش دهد میتوان این جراحی را انجام داد
   برای دریافت راهنمایی کامل میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید من ساق پام وران مثل همین فیلمی هس که توسایت گذاستین ازشهرستان میخوام بیام میخوام بدونم هزینه هردو چقدر می سود

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. ناشناس می گوید

  سلام من ران وساق پای پری دارم دلم میخوادکشیده باشن باسنم هم افتاده ایا امکان لیفت با برش و جراحی باسن هم امکان داره چون نمیخوام تزریق چربی باسن کنم میخوام لیفت بشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام
   بزرگوار شما میتوانید از طریق جراحی لیپوماتیک ران و ساق, چربی انباشه شده در قسمت پاهایتان را از بین ببرید و پای کشیده داشته باشید
   افتادگی باسن نیز همانند پا از روش جراحی لیپوماتیک درمان خواهد شد
   شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 4. لیلا می گوید

  سلام وقت بخیر آقای دکتر من زیاد چاق نیستم و ورزش زیاد میکنم ‌‌پیاده روی. . دوچرخه ثابت. ولی متاسفانه چربی های دارم داخل رانم مخصوصا کشاله ران ک دوس دارم کامل بره و لیف بشه و شکم . بازو کامل لیف بشه . و کمی هم پهلو
  هم خواستم بدونم هزینه چند میشه همراه لیف سینه
  هم بعد عمل باید خونه باشم چون شهرستان هستم و شاغل
  و از همه مهمتر پوست صاف و سفت میشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز شما با انجام عمل پیکر تراشی میتوانید به اندام ایده آلی که مد نظر دارید برسید
   دوره نقاهت طولانی مدت ندارد و به مدت یک هفته می بایست نکات پس از انجام عمل را به صورت کامل رعایت نمایید
   شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های کلینیک در ارتباط باشید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 5. نرگس می گوید

  سلام هزینه خارج کردن چربی دوساق وپاشنه چقدر است ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام . دوست عزیز برای کسب اطلاعات بشتر و کاملتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 6. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر
  ایا درعمل لیپوماتیک شل شدن و افتادگی پوست بعد ازعمل وجود داره یا پوست اضافی حذف میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر افتادگی زیاد باشد حتما باید پوست اضافه برداشته شود ولی اگر کم باشد با پوشیدن گن و ماساژهایی که بعد جراحی خواهید گرفت از بین می رود.

 7. ناشناس می گوید

  سلام آقای دکتر ب ساق پاو مچ پا تزریق چربی امکان داره برای خوش فرم شدن پا ..ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله تزریق چربی به ساق و مچ پا هم قابل انجام است.

 8. ستاره سربی می گوید

  سلام خسته نباشید
  آیا لیپوماتیک مچ پا با ایتخوان بندی درشت تغییری در ظاهر ایجاد میکنه؟چون من شنیدم سایز مچ دست پا قابل تغییرنیستن.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا در اطراف مچ پا و دست چربی تجمع پیدا نمی کند و ابعاد استخوان است که سایز مچ را تعیین می کند . به همین خاطر قابل کوچک کردن نیست.

 9. مرجان مقدم می گوید

  سلام وزنم زیاد نیست ولی تجمع چربی ها تو قسمت ساق پاهامه عمل کنم امکان بازگشت چربی هست یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا بعد از جراحی لاغری، در صورت افزایش وزن، محل تجمع چربی در نواحی دیگر بدن خواهد بود نه در نواحی که مورد جراحی قرار گرفته است.

 10. سحر می گوید

  قیمت جراحی ساق پا چقدر میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 11. نگین می گوید

  سلام ممنک هست بعد جراحی ساق پا نتونیم کلا راه بریم. یعنی عصب ها در اون ناحیه که زیاده آسیب ببینند

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود این قبیل مشکلات پیش نخواهد آمد.

 12. الی می گوید

  سلام ..دکتر پاهای که قوس دارن یا همون پرانتز هست..آیا قابله درمان هست پا پروتز یا تزریق؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا مشکل شما با جراحی قابل حل است یا خیر.

 13. رضا می گوید

  سلام جناب دکتر من از زیر زانویم تا مچ پا توسط دکتر خوشینی در سال ۸۳ به علت اسکار عمل جراحی کاملا گرافت شده و این باعث شده که نه استخر برم ونه جلوی دیگران لباس بپوشم آیا راهی برای زیبایی پام وجود داره درضمن عضلات پا بعلت رفع عفونت تاحدود زیادی تراشیده شده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد آیا با حراجی میتوان مشکل شما را حل کرد یا خیر.

 14. ناشناس می گوید

  برای تزریق چربی بیمار باید بیهوش بشه؟
  چقدر زمان میبره تزریق چربی؟
  وماندگاریش چقدره؟
  ممنون از تون آقای دکتر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بیهوشی یا بی حسی موضعی بستگی به حجم چربی تخلیه شده و تزریقی دارد. و ماندگاری تزریق چربی در نواحی مختلف بدن متفاوت است.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 15. ناشناس می گوید

  سلام اقای دکتر اگه کسی خیلی لاغر باشه ایا چربی تزریق میشه ب کل بدنش؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تزریق چربی از چربی بدن خود شخص استفاده می شود. و اگر شخص لاغر باشد نمی تواند تزریق چربی انجام دهد.

 16. افشار می گوید

  سلام تزریق چربی به ساق و مچ پا رو انجام میدید؟آیا پروتز بهتره یا تزریق چربی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله تزریق چربی به ساق پا نیز انجام می شود. برای ساق پا نمی توانید از پروتز استفاده کنید.

 17. نازنين می گوید

  سلام من چندین سال پیش یک عمل ناموفق لیپوماتیک را داشته که بسیار ناهموار شده و غیر قرینه ایا راهی هست برای درست کردنش ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 18. مریم :ع می گوید

  با سلام آقای دکتر ببخشید برداشتن چربیهای ران باعث شل شدن یا افتادگی پوست آن قسمت نمیشود؟ چون من در قسمت‌های ران چربی زیادی دارم با روش لیپوماتیک میشه در یک جلسه آنها را برداشت در شهرستان هستم ‌و شاغل می‌باشم و دوره نقاهت کلی چند روز طول میکشد ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان در یک جلسه چربی ران را تخلیه کرد و از فردای روز عمل باید روزانه یک ساعت پیاده روی داشته باشید.

 19. Sersii می گوید

  دکتر جراحی حذف مقداری از عضله گاستروسولئوس انجام نمیدین؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر انجام نمی شود.

 20. Sersii می گوید

  سلام، حجم ساق دو پای من با هم اختلاف نسبتا زیادی داره و این موضوع منو افسرده کرده، چون هیچ لباس و مانتوی کوتاهی نمی تونم بپوشم، به اورتوپد، فوق تخصص پلاستیک و چند دکتر دیگه هم مراجعه کردم و بهم گفتن اختلافش ناچیزه و قبول نکردن عملم کنن، در حالیکه این موضوع داره منو دیوونه می کنه، شهرستان هم هستم و سخته برام بیام حضوری مراجعه کنم چون معلوم نیست که شما هم منو بعنوان کیس عمل قبول می کنین یا نه؛ تو رو خدا کمکم کنین.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 21. سحر می گوید

  سلام خسته نباشید منم ساق پام خیلی پره و لین باعث شده اعتماد بنفسمو از دست بدم لطفا راهنماییم کنید😥

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 22. نادر ولی می گوید

  سلام دکتر جان چند روز باید بگذره بعد عمل ران که بتونیم دوباره با راه رفتن ادامه بدیم یا به کار هامون ادامه بدم چند روز باید استراحت کنیم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   از فردای روز عمل شما باید روزانه حداقل یک ساعت پیاده روی داشته باشد.

 23. ع می گوید

  سلام ببخشید پای من مشکل پا چنبری دارد ایا می شود
  با عمل زیبایی تا حدودی شبیه هم شود زیرا یکی از پا چاق ودیگری لاغر است

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا معاینه نشوید نمی توان مشخص کرد که آیا با جراحی مشکل شما حل می شود یا خیر.

 24. لیندا می گوید

  سلام دکتر.
  آیا عمل جراحی کوچک کردن زانو نیز وجود دارد. یعنی برداشتن استخوان زانو ؟
  چون کوچک بودن زانو بیش از هر چیز بر زیبایی پا تاثیر می‌گذارد.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   هیچ جراحی استخوان زانو را به منظور زیبایی برنمیدارد. اگر زانو چاق باشد با برداشتن چربی آن و کشیدن پوست اضافه زانو می توان به آن فرم داد.

 25. مهسا می گوید

  سلام دکتر کاش میشد هزینه جراحی ساق پاهارو برامون تعین میکردین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   هزینه ها بستگی به حجم ناحیه مورد عمل تغییر می کند.

 26. مهدیه می گوید

  سلام من میخوام کل بدنم رو انجام بدم فقط میخوان بدون مدت زمان بهبود کل بدن چقدر طول میکشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما از فردای روز عمل باید روزانه یک ساعت پیاده روی داشته باشید.

 27. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید تزریق چربی به ساق و مچ پا هم انجام میدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله ولی حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا امکان انجام عمل بررسی شود.

 28. Raha می گوید

  سلام خسته نباشید
  ایا این احتمال وجود داره بعد از جراحی ساق پا ،شکل دو پا هم اندازه نباشن و غیر قرینگی به وجود بیاد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود این مشکل پیش نخواهد آمد.

 29. پريناز می گوید

  سلام ،وقت بخیر ،هزینه لیپوماتیک ساق و ران پا رو لطفا بفرمایید(وزن ۵٩ قد ١۶٠)

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 30. مهتاب می گوید

  ایا لیپوماتیک پا احتما ل آمبولی دارد یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه توسط متخصص با تجربه انجام شود و بیمار بعد از عمل تمام توصیه ها را به درستی انجام دهد خطر آمبولی به صفر می رسد.

 31. مهتاب می گوید

  سلام من دارای رگ های عنکبوتی واریسی در ساق و ران هستم آیا برای لیپوماتیک ابتدا باید رفع واریس کرد یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 32. س.ف می گوید

  سلام. ایا میشه تمام بدن رو در یک روز لیپوماتیک کرد؟ من ۸۲ کیلو وزن دارم و ۱۵۰ قدو تیرویید کم کار

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه چربی بدن کم باشد می توان تمام چربی های بدن را در یک روز تخلیه کرد. و برای تشخیص این مورد حتما باید به صورت حضوری چربی های بدن شما آنالیز شود.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. ناشناس می گوید

    سلام هزینه ی لاعری فقط مچ پا چقدر میشه

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     سلام وقت بخیر
     لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
     سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 33. فرانک می گوید

  با سلام لطف می کنید بگید جراحی لاغری ساق پا با بیهوشی انجام میشه یا خیر؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحی ساق پا بهتر است که با بیهوشی انجام شود. چون ناحیه ساق پا اعصاب حسی بسیاری دارد و ممکن است فرد هنگام بی حسی موضعی پاها را تکان دهد و در خلال جراحی مشکلی برایش بوجود آید.

   1. الهام می گوید

    سلام. در لیموماتیک ساق پا، مچ پا هم کامل باریک میشه؟ چون مچ پای من پره. وزن نرمالی هم دارم تقریبا

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     لیپوماتیک ساق پا برای خوش فرم کردن این اندام انجام می شود و اگر بیمار تمایل داشته باشد چربی مچ هم خارج شود چنانچه برای شخص عارضه ای نداشته باشد انجام می شود.

   2. بهزاد ملای می گوید

    سلام ببخشید من براسر تصادف یه کم رانم لاغر هستش با عمل حل میشه لاغریش یه سانت یا دوسانت هستش اگه میشه لطف کنی بهم بگی

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز شما باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید