کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

لیفت سانترال لب، شروع یک لبخند کامل.

فرم لب مناسب برای یک لبخند کامل و بازگرداندن جوانی به لب ها فقط با لیفت سانترال لب

ویدئو معرفی

لیفت سانترال لب، شروع یک لبخند کامل.

لیفت سانترال لب

لب‌های دلخواه شما

رفع باریکی لب‌ها و تجربه لبخندی زیبا با جراحی لیفت لب بالا

تناسب چهره در یک جلسه

استانداردسازی فاصله بین لب و بینی با کمترین درد و زمان بهبودی

بدون جای زخم و برش

جوانسازی و زیبایی لب با روش‌های جدید و به‌روز بدون اثری از جای زخم

هر آنچه درباره جراحی لیفت لب بالا باید بدانید . . .

معرفی جراحی لیفت لب بالا

چه کسانی نیازمند جراحی لیفت لب بالا هستند؟

معمولا فرم اجزا مختلف صورت در همه انسان‌ها متفاوت است. شما براساس نوع صورت و چهره‌تان می‌توانید به‌وسیله جراحی زیبایی شکل و فرم لب، بینی، چشم و ابروها را تغییر دهید و یا به‌وسیله تزریق ژل و چربی، برجستگی‌های موردنیازتان را ایجاد کنید.

جراحی لیفت لب به شما کمک می‌کند تا لب‌های پهن‌تری داشته باشید و یک زیبایی دائمی را تجربه کنید. معمولا افرادی که دارای لب بسیار باریک هستند و یا علاقه‌مند به ایجاد برجستگی و حجم بیشتر در ناحیه لب‌ها هستند، بهترین کاندید انجام جراحی لیفت لب محسوب می‌شوند.

افراد سیگاری و یا افرادی که به‌دلیل افزایش سن دچار چین و چروک‌های پوستی در اطراف لب‌ها شده‌اند نیز، بهترین کاندید عمل سانترال لب محسوب می‌شوند. افرادی که به‌دلیل فاصله زیاد بین بینی و لب، ظاهر نامناسبی در چهره دارند نیز، با استفاده از این جراحی می‌توانند زیبایی و جذابیت چهره‌شان را بازگردانی کنند. خانم‌ها و آقایانی که هنگام خندیدن، دندان‌های‌شان مشخص نمی‌شود و لبخند زیبایی ندارند نیز، از بهترین کاندیداهای انجام جراحی لیفت لب بالا هستند.

جراحی لیفت لب بالا چگونه انجام می‌شود؟

اطلاع از نحوه انجام جراحی لیفت لب به شما کمک می‌کند تا با علم به نحوه انجام جراحی، برای تعیین وقت عمل اقدام کنید. اطلاع از جزییات به شما کمک می‌کند تا بدانید در لحظه لحظه جراحی، چه اتفاقی می‌افتد و در نتیجه با آمادگی بیشتری برای انجام جراحی اقدام می‌کنید. جراحی لیفت لب نیز معمولا با استفاده از بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. هرچند، برخی افراد به‌دلیل استرس و نگرانی از هوشیاری در زمان عمل، علاقه‌مند به بی‌هوشی عمومی هستند که این‌کار با نظارت پزشک متخصص بی‌هوشی انجام می‌شود.

پزشک متخصص با بررسی دقیق اجزا مختلف صورت و درنظر گرفتن اصول زیبایی شناسی، اقدام به ایجاد برش‌هایی در بالای لب می‌کند. عمل سانترال لب با برداشتن بخش کوچکی از پوست انجام می‌شود. ناحیه بالایی لب به انتهای پوست باقیمانده بخیه زده می‌شود و جراحی تمام می‌شود. جراحی لیفت لب بالا در کلینیک‌های زیبایی مجهز و بیمارستان به‌صورت سرپایی انجام می‌شود.

انواع جراحی لیفت لب بالا

پزشکان متخصص، برای انجام جراحی‌های زیبایی روش‌های مختلفی را استفاده می‌کنند. معمولا فرم صورت افراد متفاوت است و پزشک باید براساس نوع قرارگیری اجزا صورت و فرم صورت، نسبت به انتخاب بهترین روش برای انجام لیفت لب اقدام کند. نتیجه جراحی زیبایی، ارتباط مستقیمی با تکنیک جراحی لیفت لب بالا دارد. جهت آشنایی بیشتر شما با این تکنیک‌ها، در ادامه به بررسی انواع روش‌های جراحی لیفت لب می‌پردازیم.

۱لیفت مستقیم لب بالا: در این روش، برشی در قسمت خط باریک بالای لب ایجاد می‌شود تا پزشک بتواند لب را بالا کشیده و سپس، بخیه بزند. در این نوع روش لیفت لب که بهترین نوع نیز هست، ناحیه قرمز لب زیباجو، افزایش می‌یابد.

۲لیفت شاخ گاوی لب بالادر این تکنیک برشی به شکل شاخ گاو، در قسمت پایین بینی ایجاد می‌شود.

۳لیفت ایتالیایی لب بالالیفت ایتالیایی، در واقع همان لیفت شاخ گاوی است اما با دو برش کوچک‌تر در ناحیه زیر سوراخ‌های بینی انجام می‌شود. این تکنیک برای افرادی است که علاقمندند لب های خود را به ظریف‌ترین حالت ممکن لیفت کنند.

۴لیفت گوشه لب لب بالااین تکنیک برای افرادی است که گوشه های لبشان افتاده است و حالت حزن به صورتشان داده؛ گوشه های لب توسط پزشک به سمت بالا کشیده می‌شود تا ظاهری خندان و شادابتر بیابند.

۵لیفت سانترال لب بالادر روش سانترال، لیفت زیادی صورت نمی‌گیرد زیرا فقط با ایجاد برشی بسیار کوچک در لبه های لب، فرم لب بالا بهبود می‌یابد.

دوران نقاهت این جراحی زیبایی حدودا ۵ تا ۷ روز است اما گاها تورم و کبودی بیش از ۲ هفته طول می‌کشد که با استفاده از ماسک می‌توانید در محل کار خود حاضر شوید و یا به فعالیت روزمره خود بپردازید.

بهبودی کامل زخم ها معمولا ۶ تا ۱۲ ماه زمان نیاز دارد که کرم های ترمیم کننده می‌تواند روند بهبودی را تسریع بخشد.

مزایای جراحی لیفت لب بالا چیست؟

اطلاع از مزایای هر عمل جراحی زیبایی، به شما انگیزه کافی برای تحمل مشکلات جراحی را می‌دهد. جراحی لیفت لب نیز مانند هر عمل زیبایی دیگر مزایایی دارد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

  • ناحیه قرمز لب بیشتر از قبل به چشم می‌آید و ابعاد لب بالا بزرگتر از قبل می‌شود.
  • فاصله بین لب و بینی استاندارد می‌شود و تناسب چهره بسیار مناسب خواهد شد.
  • جوانسازی و زیبایی بعد از جراحی لیفت لب توسط پزشک متخصص از اصلی‌ترین مزایای این جراحی است.
  • دید دندان‌های بالا تاحد کمی بیشتر خواهد شد و زیبایی و جذابیت لب و دهان فرد بیشتر می‌شود.
  • ماندگاری جراحی لیفت لب بالا برای ایجاد حجم و برجستگی لب، از تمامی روش‌های رایج مثل تزریق ژل و چربی بالاتر است.
  • فرم دهی لب در جراحی لیفت لب بسیار رایج است و شما می‌توانید با انجام جراحی سانترال لب، به زیباترین حالت لب‌های‌تان برسید.

عوارض جراحی لیفت لب بالا چیست؟

بدیهی است که انجام هر جراحی معایب خاص خودش را دارد. اگر بخواهید برای انجام عمل سانترال لب اقدام کنید، باید حتما معایب احتمالی آن را بدانید. داشتن آگاهی بیشتر، به شما کمک می‌کند تا از ایجاد عوارض بعد از جراحی لیفت لب بالا جلوگیری کنید.

در ادامه به بررسی رایج‌ترین معایب جراحی لیفت لب می‌پردازیم:

  • تورم و کبودی در ناحیه جراحی شده از رایج‌ترین عوارض بعد از جراحی سانترال لب است. این تورم معمولا بعد از یکی دو هفته کاهش می‌یابد.
  • عفونت در ناحیه زخم از عوارضی است که معمولا نتیجه انتخاب پزشک غیرمتخصص و عدم توجه به مراقبت‌های بعد از عمل است.
  • آب آوردن در ناحیه جراحی شده نیز از عوارضی است که ریسک بروز آن در شرایطی که از پزشک بی‌تجربه برای جراحی استفاده کرده باشید، بیشتر است.

به یاد داشته باشید که هر جراحی زیبایی، نیازمند مراقبت و تحقیق است. درصورتی‌که در این مراحل بی‌توجه بوده باشید، بروز عوارض بسیار طبیعی است. اما جراحی لیفت لب بالا، چندان عارضه‌ای ندارد و درصورت انتخاب پزشک متخصص و باتجربه، هیچ مشکلی بعد از جراحی نخواهید داشت.

۱- لیفت مستقیم جراحی لیفت لب بالا

در جراحی لیفت مستقیم لب‌ها، معمولا از خط باریک بالای لب، برشی ایجاد می‌شود تا پزشک متخصص به‌وسیله آن، لب را به سمت بالا کشیده و بخیه کند.

این جراحی معمولا با بخیه‌های ریز و کوچک در بالای لب انجام می‌شود. تخصص پزشک و تجربه او، اصلی‌ترین پارامتر برای جذابیت نهایی جراحی لیفت لب مستقیم است؛ زیرا با کوچک‌ترین مشکلی در بخیه‌ها، جای آن باقی می‌ماند و معمولا برای از بین بردن آن باید حتما از لیزر و پماد استفاده کنید.

با استفاده از این تکنیک لیفت، ناحیه قرمز بالای لب افزایش می‌یابد و فرد نیازی به تزریق ژل به لب نخواهد داشت.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه جراحی لیفت لب بالا

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل

با لیفت سانترال لب و افزایش ناحیه قرمز لب می‌توانید تجربه جدیدی از زیبایی لب و دهان را رقم بزنید. با استانداردسازی فاصله بین لب و بینی، بدون هیچ اثری از جای بخیه، از لبخند خود لذت ببرید!

مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و بررسی زیبایی‌شناسی میزان لیفت لب متناسب با صورت شما
انجام جراحی لیفت لب بالا در یک جلسه
ویزیت رایگان پس از عمل تا بهبودی کامل

مشتریان جراحی لیفت لب بالا

با لیفت سانترال لب، از تناسب و زیبایی لب‌های خود لذت ببرید!

حنانه لطفعلی

جراحی لیفت لب بالا

من اخیراً جراحی لیفت سانترال لب توسط دکتر نجف بیگی انجام دادم. از مشاوره اولیه تا قرارهای بعدی، رفتار آقای دکتر و کارکنانشان حرفه‌ای بود و باعث شدن در تمام مدت طول عمل و حتی بعد از آن احساس راحتی کنم. پروسه لیفت سانترال لب به من خط لبخند مشخص تری داده و حالا لب هام حجیم تر و جوان تر به نظر می رسه. دوره نقاهتم هم کوتاه بود و هیچ مشکل یا ناراحتی به خصوصی نداشتم. در کل خیلی خیلی راضی بودم و به شدت این عمل رو پیشنهاد می کنم.

تجربه های مشتریان ما

درباره جراحی لیفت لب بالا

قبل و بعد لیفت سانترال لب

حنانه لطفعلی

جراحی لیفت لب بالا

من اخیراً جراحی لیفت سانترال لب توسط دکتر نجف بیگی انجام دادم. از مشاوره اولیه تا قرارهای بعدی، رفتار آقای دکتر و کارکنانشان حرفه‌ای بود و باعث شدن در تمام مدت طول عمل و حتی بعد از آن احساس راحتی کنم. پروسه لیفت سانترال لب به من خط لبخند مشخص تری داده و حالا لب هام حجیم تر و جوان تر به نظر می رسه. دوره نقاهتم هم کوتاه بود و هیچ مشکل یا ناراحتی به خصوصی نداشتم. در کل خیلی خیلی راضی بودم و به شدت این عمل رو پیشنهاد می کنم.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

جراحی لیفت لب بالا

با مشاوره رایگان قبل از عمل لیفت لب بالا با آرامش خاطر صورت خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره جراحی لیفت لب بالا سوالی دارید

پرسش های متداول جراحی لیفت لب بالا

سوالات متداول شما

درباره جراحی لیفت لب بالا

اگر هنوز هم درباره جراحی لیفت لب بالا سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره جراحی لیفت لب بالا

از دکتر نجف بیگی

سلام، می‌خواستم بدونم با انجام لیفت سانترال لب، موقع خندیدن دندون‌هام معلوم میشه یا نه؟ همیشه دلم می‌خواست وقتی می‌خندم دندونای بالام پیدا بشه.

سلام، بله معمولا با انجام لیفت سانترال لب، هنگام خندیدن بخشی از دندان‌های بالایی نمایان می‌شوند. اما نتیجه نهایی بستگی به صورت و لب‌های شما دارد؛ که در جلسه مشاوره این مسئله بررسی می‌شود.