کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

نگاهی جذاب با چشم‌هایی جوان و باطراوت!

پشت پلک‌هایتان احساس خستگی و سنگینی دارید؟ چروک دور چشم‌تان باعث شده پیر به نظر برسید؟

هر آنچه درباره جراحی پلک باید بدانید . . .

معرفی جراحی پلک

جراحی پلک و چشم زمانی انجام می شود که گاهی اوقات مشکلاتی مانند پف کردگی و یا چسبندگی پوست به پلک ها برای افراد پیش می آید که همین موضوع یکی از دلایل اصلی عمل پلک و چشم  برای حذف و رفع چسبندگی پوست پلک ها است و پس از عمل پلک وچشم، صورت فرد ظاهری جوان تر و زیباتر به خود می گیرد. به همین منظور روش های با جراحی و بدون جراحی جوانسازی اطراف چشم می تواند گزینه خوبی برای رفع این مشکلات باشد.

در صورتی که در مورد عمل پلک و چشم مطمئن نیستید، بهتر است با چشم پزشک خود مشورت کنید. او می تواند اطلاعات لازم را در مورد هرگونه مشکلات پزشکی مربوط به پلک ها، در اختیار شما بگذارد.

همچنین در صورتی که دارای نوعی مشکل بالینی یا پزشکی هستید، می توانید با چشم پزشک خود در مورد آن ها مشورت کنید.

گاهی اوقات مشکل افتادگی و پف چشم، مربوط به پیری و بالا رفتن سن است که به مرور زمان باعث چروک و دیگر عوارض می شود. اما در صورتی که سن بالایی نداشته و جراحی  را صرفا به دلیل زیبایی انجام می دهید، پزشک شما در این گونه موارد هم توصیه های لازم را خواهد داد.

هرچند که روش های زیبایی، ظاهر را به طور چشمگیری بهبود می بخشد، اما باید گفت که نتایج صد درصد مثبت نخواهد بود. با این حال اعتماد به بهترین متخصص جراحی پلک تهران می تواند خیال تان را کمی آسوده کند.

با افزایش سن، تغییراتی در ساختمان پلک ها ایجاد می شود که باعث می شود فرد ظاهری سالخورده و خسته پیدا کند. عمل زیبایی پلک ها، روی پلک های فوقانی و یا بر روی پلک های پایینی صورت می گیرد.

بخش عمده این تغییرات برای جراحی پلک عبارت است از:

  • ایجاد چروک های ظریف در اطراف پلک ها
  • کش آمدن و شل شدن پوست پلک ها که گاهی منجر به آویزان شدن پوست از لبه پلک می گردد.
  • تجمع چربی اضافه در زیر پوست پلک ها
  • شل شدن عضلات پلک ها
  • ایجاد افتادگی پلک یا ابرو

مجموع این تغییرات باعث می شود چهره فرد سال خورده و خسته به نظر برسد. به علاوه در صورتی که این حالات شدید باشد می تواند با مسدود کردن میدان دید جانبی بر عملکرد بینایی فرد نیز تاثیر بگذارد.

انواع جراحی زیبایی پلک

عمل زیبایی پلک ها نه تنها به عنوان جراحی تک انجام میوشد بلکه میتواند در کنار دیگر جراحی های زیبایی نیز انجام شود. برای مثال جراحی پلک می‌تواند در کنار لیفت صورت یا بالا بردن ابرو با نخ و یا دیگر جراحی های زیبایی در صورت انجام شود .

به طور کلی سه نوع جراحی مختص پلک وجود دارد که به اختصار هر یک از این جراحی های را برای شما در ادامه توضیح خواهیم داد .

جراحی پلک فوقانی: درجراحی پلک فوقانی پوست اضافه روی پلک فوقانی و کیسه های چربی (که به صورت پف کردگی بالای پلک تظاهر می کند) برداشته می شود.

به علاوه در صورتی که افتادگی پلک نیز وجود داشته باشد می توان آن را در حین عمل افتادگی پلک اصلاح کرد.

عمل پلک فوقانی باعث بهبود شکل و موقعیت پلک فوقانی می شود. به علاوه در صورتی که وجود پوست اضافه یا افتادگی پلک باعث محدودیت دید جانبی شده باشد این مشکل را برطرف می کند و در مجموع ظاهری جوان تر و هوشیارتر به فرد می بخشد. گاهی عمل جراحی بالا کشیدن ابرو نیز همراه با عمل پلک فوقانی انجام می شود.

جراحی زیبایی پلک پایین: جراحی زیبایی پلک پایین، بیشتر به منظور برداشتن کیسه های چربی زیر پلک تحتانی که حالت پف کردگی چشم را ایجاد می کنند انجام می گیرد.

معمولاً بخشی از پوست پلک تحتانی نیز برداشته می شود. این تغییرات در مجموع باعث ایجاد ظاهری جوان تر در فرد می شود.

پلک های بلند و افتادهپلک های فوقانی می توانند به علت وجود عضلات، چربی یا چین و چروک های اضافی، باعث ایجاد چهره ای اخمو، تنبل و یا خواب آلود شده و جراحی پلک های فوقانی برای از بین بردن این پوست و یا عضلات اضافی، ایجاد شده و نگاه طبیعی تری به شما می بخشد.

پلک های زیرینپلک های زیرین می توانند حالتی “کیسه” مانند و ناخوشایند زیر چشم ها ایجاد کنند و در نظر دیگران ، احساس می شود که شما خسته و یا خواب آلوده اید.

این مشکل به دلیل از دست دادن شکل کششی یا جمع شدن چربی در ناحیه زیر چشم است. در بیماران جوان، مشکل بواسیر هم می تواند آن را تشدید کند.

عمل زیبایی پلک و چشم برای پلک بالا اجازه می دهد تا جراح، پوست اضافی و بافت چربی را حذف کند و همین موضوع باعث صاف شدن پلک و مشخص شدن بیشتر چشم ها می شود. در حالی که رسوبات چربی، پوست را سست کرده و با بالا رفتن سن، این موضوع تشدید می شود، این روش شگفت انگیز، می تواند اثرات زیادی در ظاهر فرد و جوان تر شدن او داشته باشد.

مراحل جراحی پلک و چشم

عمل زیبایی پلک را می توان در مطب، درمانگاه یا بیمارستان انجام داد. معمولاً جراحی به صورت سرپایی انجام می شود و نیازی به بستری ندارد. زمان انجام جراحی متغییر است و بسته به آن که جراحی روی پلک بالا یا پایین یا هر دو انجام گیرد بین یک تا سه ساعت طول می کشد.

جراحی معمولاً با بی حسی موضعی انجام می شود اما بسته به وضعیت بیمار و با صلاح دید پزشک ممکن است بیمار به طور کامل بیهوش شود.

در جراحی پلک فوقانی ابتدا برشی موازی چین های طبیعی پلک ایجاد می شود. از طریق این برش پزشک یک بخش هلالی شکل از پوست و عضلات زیر پوستی و تقریباً تمام چربی اضافه را بر می دارد. در صورتی که افتادگی پلک نیز وجود داشته باشد در همین مرحله با استفاده از بخیه های قابل جذب ترمیم می شود. سپس محل برش با بخیه های ظریف بسته می شود.

در جراحی زیبایی پلک پایین  نیز برش در پایین مژه ها به موازات چین های طبیعی پلک ایجاد می گردد. چربی اضافه برداشته می شود و درصورتی که پوست اضافه نیز وجود داشته باشد یک برش هلالی نازک از پوست هم برداشته می شود و محل برش با بخیه های ظریف دوخته می شود.

در جراحی از طریق ملتحمه، برش در پشت پلک (از سمت داخل پلک) ایجاد می شود و چربی اضافه از همین محل خارج می شود. سپس محل برش با بخیه های قابل جذب ترمیم گردد.

علاوه بر این عمل  پلک پایین، جراح را قادر می سازد تا پرکننده های چربی یا پوستی را به ناحیه هایی که تحت چشم قرار گرفته اند، منتقل کند و مانع ازایجاد ناهمواری زیر چشم شود.

در روش جراحی پلک پایین، جراح، ابتدا زیر مژه ها را برش می زند ؛ برش به دقت انجام شده و چربی، پوست و عضله مشخص می شود. گاهی اوقات، برای به حداقل رساندن پوسته و تورم ناهموار، چربی های اضافه ، توزیع می شود.

اگر شکستگی عضلات در ناحیه وجود داشته باشد، این عمل در جراحی نیز اصلاح می شود. پس از عمل زیبایی پلک پایین، چین و چروک و کیسه چربی حذف می شود.

خدمات اختصاصی جراحی پلک

خدمات اختصاصی کلینیک ما در

جراحی پلک

رفع پف‌کردگی بالای پلک

با یک جراحی ساده از شر پوست اضافه پلک برای همیشه خلاص شوید!

بدون نیاز به بستری

جراحی ساده و سرپایی با بی‌حسی موضعی

چشم‌های شاداب و هوشیار

مشاهده تغییر فرم چشم‌ها از حالت خسته و خواب‌آلوده به ظاهری جوان‌تر و هوشیارتر

چشمان تیزبین

بهبود بینایی در افتادگی‌های شدید پلک

چشمان جوان‌تر

رفع پف زیر چشم و زیبا شدن چهره با جدیدترین تکنیک

رفع افتادگی پلک

از بین بردن حالت پلک شرقی در فرم‌های آسیایی چشم‌ها

جوان‌سازی پلک

برگرداندن جوانی و شادابی به چشم‌ها با برداشتن پوست اضافه پشت پلک‌ها

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

متخصص زیبایی چشمان شما

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه تهران و بیمارستان.

عضو هیات علمی دانشگاه

عضو فعال انجمن جراحان – پلاستیک و زیبایی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی متخصص

زیبایی چشمان شما

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی،دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران (که نخستین مرکز جراحی پلاستیک کشور است) طی کرده‌اند.

مراحل جراحی پلک

از بین بردن آثار افزایش سن بر چشم‌ها با جراحی پلک بدون نیاز به بستری!

مرحله اول

مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و تشخیص و تعیین جراحی‌ لازم برای چشم شما

مرحله دوم

انجام جراحی پلک در یک جلسه

مرحله سوم

ویزیت رایگان پس از عمل تا بهبودی کامل

مراحل جراحی پلک در

کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک

آشنایی با عمل پلک

قبل از عمل

از زبان دکتر آرش نجف بیگی

بعد از عمل

مراقبت های ویژه دوره درمان

نمونه قبل و بعد جراحی پلک

مشتریان جراحی پلک

از آرایش مداوم چشم‌هایتان خسته شده‌اید و دیگر نمی‌توانید چروک‌ چشم‌هایتان را بپوشانید؟ فرم پلک‌هایتان باعث شده از چهره خود ناراضی باشید؟ با یک جراحی ساده زیبایی را به چشمانتان هدیه دهید!

شکوفه میرزایی

جراحی پلک

چروک‌های پلک‌هام طوری شده بود که دیگه با کلی آرایش هم پوشونده نمیشد چون پوست اضافه داشت. از طرفی فرم پلک شرقی چشم‌هام نمیذاشت آرایش چشمم زیبا باشه و این موضوع ناراحتم میکرد. پف زیر چشمم هم باعث شده بود همه فکر کنن من آدم خسته و خواب‌آلوده‌ای هستم. با انجام جراحی بلفاروپلاستی هم این مشکلاتم کاملا رفع شد و هم آرایش چشم‌هام خیلی بهتر شده.

خیلی عمل ساده و راحتی بود. انقدر اطرافیانم گفته بودن جراحی پلک خطرناکه، ترسیده بودم. در صورتی که واقعا بهش نمیشد گفت جراحی! خوبی عمل پلک این بود که بخیه‌هاش خیلی زود جوش خورد و ظرف یک هفته کلا برداشته شدن.

تجربه های مشتریان ما

درباره جراحی پلک

از آرایش مداوم چشم‌هایتان خسته شده‌اید و دیگر نمی‌توانید چروک‌ چشم‌هایتان را بپوشانید؟ فرم پلک‌هایتان باعث شده از چهره خود ناراضی باشید؟ با یک جراحی ساده زیبایی را به چشمانتان هدیه دهید!

قبل و بعد جراحی پلک

شکوفه میرزایی

جراحی پلک

چروک‌های پلک‌هام طوری شده بود که دیگه با کلی آرایش هم پوشونده نمیشد چون پوست اضافه داشت. از طرفی فرم پلک شرقی چشم‌هام نمیذاشت آرایش چشمم زیبا باشه و این موضوع ناراحتم میکرد. پف زیر چشمم هم باعث شده بود همه فکر کنن من آدم خسته و خواب‌آلوده‌ای هستم. با انجام جراحی بلفاروپلاستی هم این مشکلاتم کاملا رفع شد و هم آرایش چشم‌هام خیلی بهتر شده.

خیلی عمل ساده و راحتی بود. انقدر اطرافیانم گفته بودن جراحی پلک خطرناکه، ترسیده بودم. در صورتی که واقعا بهش نمیشد گفت جراحی! خوبی عمل پلک این بود که بخیه‌هاش خیلی زود جوش خورد و ظرف یک هفته کلا برداشته شدن.

چرا انتخاب کلینیک دکتر نجف بیگی؟

اتاق عمل تخصصی و پیشرفته

در کلینیک دکتر نجف بیگی با استفاده از به‌روزترین تجهیزات خارجی می‌توانید یک جراحی ساده و سرپایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن با حداقل اثر جای زخم را تجربه کنید!

اگر هنوز هم درباره جراحی پلک سوالی دارید

پرسش های متداول جراحی پلک

کدام جراحی برای پلک شما مناسب است؟ با دکتر نجف بیگی به‌صورت رایگان مشورت کنید!

اگر هنوز هم درباره جراحی پلک سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سلام، من می‌خواستم پف زیر چشم و چروک‌های پنجه کلاغی اطراف چشمم رو عمل کنم. باید برای هر عمل جداگانه جراحی بشم یا تو یک جلسه می‌تونم هر دو رو جراحی کنم؟

سلام، می‌توانید در یک جلسه جراحی شوید و مشکلی وجود ندارد.