کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

با بوکال فت صورت لاغر و خوش تراش دیگر یک رویا نیست، بلکه یک واقعیت است!

هشدار! شما با حذف چربی اضافی صورت و صورتی کانتور شده فقط و فقط یک جلسه فاصله دارید!

ویدئو معرفی

با بوکال فت صورت صورت لاغر و خوش تراش دیگر یک رویا نیست، بلکه یک واقعیت است!

جراحی گوش

پوست صاف و بدون چروک

از بین رفتن تمام چین و چروک‌های پوست و تجربه پوستی صاف با بوکال فت

لاغر کردن صورت در یک جلسه

بوکال فت با تخلیه چربی صورت در سریع‌ترین زمان با کمترین درد و زمان بهبودی

بدون جای زخم و برش

بوکال فت با روش‌های جدید و به‌روز بدون اثری از جای زخم

هر آنچه درباره بوکال فت باید بدانید . . .

معرفی بوکال فت

جراحی لاغری صورت؛ چهره‌ای که خطوط آن نمایان‌تر است!

به نسبت، صورت‌های لاغر و استخوانی دارای تناسب بیشتری هستند. هرچند که این موضوع وابسته به وضعیت جسمانی فرد و اجزای مختلف صورت اوست. بسیاری از افراد با شیوه‌های جراحی یا غیرجراحی، رژیم‌های غذایی یا روش‌های سنتی به دنبال داشتن یک صورت لاغر هستند. به خصوص، در افرادی که اندام لاغر داشته و چهره‌شان گرد و چاق به نظر می‌آید. در گذشته‌ای نه چندان دور، داشتن صورتی لاغر جذاب نبود؛ اما در حال حاضر، یکی از معیارهای زیبایی همین است. صورت استخوانی قادر است خطوطی را به نمایش بگذارد که تا کنون دیده نمی‌شدند. جراحی لاغری صورت نیز به همین دلیل باب شده است.

عدۀ زیادی آن قدر خوش‌شانس هستند که چنین ویژگی‌ای را از اجداد خود به ارث برده‌اند. جراحی لاغری صورت یا عمل بوکال فت نیز برای آنان که از این شرایط برخوردار نیستند، گزینۀ قابل توجهی است. پیشرفت‌های علم پزشکی در سال‌های اخیر باعث شده است که جراحی لاغری صورت نیز سیر تکاملی خود را به خوبی طی کند.

بوکال فت چیست؟

جراحی لاغری صورت در واقع به تخلیۀ چربی‌های صورت که موسوم به بوکال فت (Buccal Fat) هستند، گفته می‌شود. در این روش جراحی، صورت کمی لاغرتر شده و زوایای بیشتری در ناحیۀ گونه‌ها دیده می‌شوند. چربی بوکال یا بوکال فت، به چربی‌های جمع شده در ناحیۀ توخالی بین عصلات بوکسیاناتور و دیگر عضلات سطحی صورت گفته می‌شود. میزان چربی‌ای که در این ناحیه جمع می‌شود از فردی به فرد دیگر متفاوت است. همچنین که میزان چربی بوکال در نواحی چپ و راست صورت نیز ممکن است متفاوت باشند.

عمل لاغر کردن صورت، شیوه‌ای جراحی ساده و سریعی است. این عمل می‌تواند تنها در یک جلسۀ کوتاه انجام شود. هدف از انجام جراحی لاغری صورت، برداشتن میزان مناسبی از بافت چربی‌های داخل دهان است. این عمل در نهایت منجر به برجسته‌سازی گونه‌ها و ایجاد زاویه در فک می‌شود.

جراحی لاغری صورت چگونه انجام می‌شود؟

جراحی لاغری صورت با ایجاد برشی کوچک در داخل دهان شروع می‌شود. این برش در سمت داخلی گونه‌ها ایجاد شده که محل تخلیۀ چربی‌های اضافۀ ناحیۀ بوکال است. همانطور که گفتیم، عمل لاغر کردن صورت به این شیوه با خارج کردن چربی‌هایی اتفاق می‌افتد که موسوم به بوکال فت هستند. بالشتک‌های چربی دهانی دقیقاً در زیر استخوان گونه‌ها قرار دارند. این ناحیه متشکل از بافت و لوبول‌های چربی است.

جراحی لاغری صورت به این شیوه هم برای آقایان و هم خانم‌ها قابل انجام است. پس از اینکه برش‌ها ایجاد شدند، چربی‌های ناحیه، توسط پزشک جراح خارج شده و سپس، محل برش داده شده بخیه زده می‌شود. بخیه‌ها در داخل دهان ایجاد می‌شوند و بعد از بهبودی، جذب بدن می‌شوند. عمل جراحی لاغری صورت نیازی به بیهوشی ندارد. انجام این عمل تنها با بی‌حسی موضعی است. جراحی هر قسمت از صورت نیز چیزی حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

افراد مناسب انجام عمل بوکال فت چه کسانی هستند؟

خط فک مربعی شکل، حالتی مردانه و قوی به چهره می‌دهد. بسیاری از آقایان ترجیح می‌دهند که چنین فرم صورتی داشته باشند و می‌توان آن را یک ویژگی مردانه دانست. برعکس زنان، عمدتاً دوست دارند که حالتی ظریف و لطیف‌تر داشته باشند. چیزی که سهم زیادی از آن را چاق یا لاغر بودن صورت مشخص می‌کند. به همین دلیل، صورت‌های بیضوی و Vشکل برای آنان جذاب‌تر است. عمل کاهش چربی‌های صورت به منظور لاغرتر کردن آن، روشی ایمن برای کسانی است که انتظاراتی معقولانه از نتیجۀ عمل دارند.

برای برخورداری از نتیجۀ مناسب، لازم است از سطح سلامتی خوبی بهره‌مند باشید. عمل جراحی لاغری صورت در مردان و زنانی که مبتلا به تجمع بیش از حد در ناحیۀ پایینی گونه‌ها هستند قابل انجام است. با این وجود لازم است مطالعات و مشورت‌های متعددی را برای انتخاب بهترین روش برای لاغری صورت انجام دهید. چرا که این، تنها شیوۀ ممکن برای ایجاد صورت لاغر و با خطوط برجسته نیست.

دوره‌ی نقاهت عمل بوکال فت

بیماران می‌توانند بلافاصله پس از عمل به خانه بروند و ادامه استراحت را در منزل انجام دهند. روز بعد از عمل می‌توانید زندگی روزمره خود را از سر بگیرید. با این حال، در صورت امکان، یک دوره استراحت ۳ تا ۴ روزه، مرحله بهبودی را تسهیل می‌کند. پس از انجام عمل تا زمان بهبودی زخم‌ها باید به بهداشت دهان و محل زخم‌ها توجه ویژه‌ای شود. داروهای توصیه شده توسط پزشک و دهانشویه ضدعفونی کننده باید استفاده شود. پس از انجام این عمل، باید به مدت ۵ روز از فعالیت بدنی و قرار گرفتن در معرض آفتاب زیاد خودداری کنید. معمولا بعد از عمل مقداری تورم خفیف وجود دارد که پس از ۵ تا ۷ روز فروکش می‌کند. ممکن است در روزهای اول پس از عمل درد خفیفی ایجاد شود

نواحی بخیه شده معمولا در عرض یک هفته بهبود می‌یابند. توصیه می‌شود که بیماران برای تسکین تورم از کمپرس سرد استفاده کنند. پزشک همچنین ممکن است داروهای مسکن و آنتی بیوتیک را برای استفاده بعد از عمل تجویز کند. ممکن است تا ۳ هفته طول بکشد تا اثرات کامل این عمل مشاهده شود.

بعد از دوره نقاهت چهره شما جذاب تر به نظر می‌رسد. شما با برجسته کردن ویژگی‌های طبیعی صورت خود به ظاهری جوان و شاداب دست خواهید یافت. اگر بعد از عمل ورم در ناحیه گونه وجود داشته باشد، می‌توانید نتیجه نهایی را بعد از دو تا چهار ماه مشاهده کنید.

عوارض احتمالی جراحی بوکال فت

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه جراحی بوکال فت

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل

بوکال فت از جدیدترین روش‌های غیرتهاجمی از بین بردن چربی‌های صورت و زاویه‌سازی و کانتورینگ صورت به شمار می‌رود. برای تعیین فرم دلخواه چهره خود حتما با دکتر نجف بیگی مشاوره رایگان داشته باشید. مراحل بوکال فت عبارتند از:

مشاوره رایگان با پزشک و تعیین نواحی مناسب بوکال فت
آزمایش‌های پیش از جراحی و انجام جراحی در یک جلسه
پایان جراحی، گذراندن دوره نقاهت و مراقبت‌های پس از آن
تزریق چربی به صورت

مشتریان جراحی بوکال فت

خداحافظی با چربی‌های صورت در یک جلسه!

یگانه متوسلیان

جراحی بوکال فت

تقریبا می تونم بگم برای لاغری صورتم هر روش و رژیمی رو امتحان کردم اما هیچ کدام به نتیجه نرسید و یا خیلی زود چربی های صورتم برگشت. اما بوکال فت رو امتحان کردم و از تصمیمم خیلی خیلی خوشحالم. خیلی راحت و بی دردسر چربی های اضافی صورتم از بین رفت و انگار چند عمل زیبایی با هم انجام دادم چون گونه هام برجسته تر شده و غبغبم هم کاملاً از بین رفته.

تجربه های مشتریان ما

درباره جراحی بوکال فت

تزریق چربی به صورت

یگانه متوسلیان

جراحی بوکال فت

تقریبا می تونم بگم برای لاغری صورتم هر روش و رژیمی رو امتحان کردم اما هیچ کدام به نتیجه نرسید و یا خیلی زود چربی های صورتم برگشت. اما بوکال فت رو امتحان کردم و از تصمیمم خیلی خیلی خوشحالم. خیلی راحت و بی دردسر چربی های اضافی صورتم از بین رفت و انگار چند عمل زیبایی با هم انجام دادم چون گونه هام برجسته تر شده و غبغبم هم کاملاً از بین رفته.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

جراحی بوکال فت

با مشاوره رایگان قبل از جراحی بوکال فت با آرامش خاطر صورت خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره جراحی بوکال فت سوالی دارید

پرسش های متداول جراحی بوکال فت

سوالات متداول شما

درباره بوکال فت

اگر هنوز هم درباره بوکال فت سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره جراحی بوکال فت

از دکتر نجف بیگی

سلام، آیا بعد از عمل بوکال فت امکان بازگشت عمل و تجمع مجدد چربی در ناحیه صورت وجود دارد؟

سلام، خیر. جراحی بوکال فت برگشت‌پذیر نیست و چربی‌های این ناحیه امکان بازگشت مجدد ندارند.