کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

زیبایی فرم صورت در یک روز با عمل زاویه‌سازی صورت

آیا می‌دانستید با معجزه عمل زاویه‌سازی صورت می‌توانید چهره‌ای کشیده‌تر، متناسب‌تر و زیباتر داشته باشید؟

ویدئو معرفی

زیبایی فرم صورت در یک روز با عمل زاویه‌سازی صورت

زیبایی و تناسب چهره

برقراری زیبایی و نسبت‌های استاندارد بین گونه و فک با انجام زاویه‌سازی صورت

متعادل‌سازی اجزای چهره در یک جلسه

بازگرداندن تعادل به اجزای چهره با زاویه‌سازی صورت در یک جلسه

بدون جای زخم و برش

زاویه‌سازی صورت با روش‌های نوین و به‌روز بدون اثری از جای زخم

هر آنچه درباره زاویه سازی صورت باید بدانید . . .

معرفی زاویه سازی صورت

روش‌های زیبایی و جوانسازی چهره در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. این روزها دستیابی به چهره‌ای متناسب که هماهنگی مناسبی بین اجزای مختلف آن وجود داشته باشد، بسیار آسان‌تر از قبل شده است. خانم‌ها و آقایانی که به صورت مادرزادی و یا در اثر عواملی نظیر بالا رفتن سن، بیماری، کاهش وزن و یا تصادف، تناسب چهره خود را از دست داده‌اند، می‌توانند از خدمتی به نام زاویه سازی صورت بهره مند شوند. زاویه ‌سازی صورت که با تکنیک‌های مختلفی قابل انجام است، به روش زیبایی پرطرفدار و محبوب این روزها سنین مختلف تبدیل شده است. با ما همراه باشید تا با روش‌های مختلف زاویه سازی صورت و همچنین نحوه انجام این کار آشنا شوید.

زاویه سازی صورت چیست

زاویه سازی صورت، شامل چندین روش زیبایی است که تغییراتی در فک و سایر بخش‌های صورت ایجاد می‌کند، به طوریکه یک خط فک مشخص و چانه‌ای زاویه دار ایجاد شود و گونه‌ها برجسته‌تر به نظر برسند. هدف این روش، دستیابی به یک فک کشیده‌تر با ظاهر V شکل و صورتی متناسب‌تر است. افرادی که چانه‌های کوچکی دارند و یا به دلیل بالا رفتن وزن یا چاق شدن در ناحیه پایین صورت و گردن خود دچار تجمع چربی و در نتیجه محو شدن خط فک شده‌اند، می‌توانند از زاویه سازی صورت بهره ببرند. افرادی که صورت‌های چاق و پهنی دارند نیز می‌توانند با زاویه سازی صورت به چهره‌ای کشیده‌تر و لاغر دست پیدا کنند.

راه‌های زاویه سازی صورت

روش‌های مختلفی برای انجام زاویه سازی صورت وجود دارد. پزشک معالج با در نظر گرفتن فاکتورهایی نظیر فرم صورت و گردن، انتظارات بیمار، سن و سایر ویژگی‌های ظاهری او یکی از روش‌های زاویه سازی صورت را پیشنهاد خواهد کرد. روش‌های زاویه سازی صورت به طور کلی در دو دسته جای می‌گیرد:

  • زاویه سازی صورت به روش‌های غیر جراحی (نظیر تزریق چربی و فیلر، نخ و …)
  • زاویه سازی صورت با روش جراحی

زاویه سازی صورت با ژل

استفاده از فیلرها یا ژل‌ها در روش‌های زیبایی باعث کاهش چشمگیر عوارض جانبی، کوتاه‌تر شدن دوره نقاهت و عدم به جای ماندن اسکار خواهد شد. فیلرها قابل جذب و عمدتا بر پایه هیالورونیک اسید هستند. تزریق آنها در زیر پوست باعث حجیم شدن ناحیه مورد نظر، رفع چروک‌ها و ایجاد ظاهری جوان‌تر خواهد شد. زاویه سازی صورت با تزریق فیلر، یک روش سرپایی و غیرتهاجمی است که نتایج قابل توجهی به همراه دارد. اثرات زاویه سازی صورت با تزریق ژل با توجه به برند و جنس ژل و عوامل دیگری نظیر نوع پوست و میزان مراقبت‌های پس از تزریق حدود ۱ تا ۲ سال خواهد بود. زاویه سازی صورت با ژل، کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و دوره نقاهت آن حدود یک هفته خواهد بود. تزریق ژل توسط سوزن‌های بسیار نازک و پس از بیحسی موضعی انجام می‌شود بنابراین تقریبا بدون درد و ناراحتی خواهد بود. همچنین نسبت به روش‌های زیبایی تهاجمی نظیر جراحی، مقرون بصرفه‌تر است و ریسک و عوارض جانبی بسیار کمتری دارد.

بهترین ژل برای زاویه سازی صورت

استفاده از بهترین ژل برای زاویه سازی صورت باعث دستیابی به نتایج ایده آل با ماندگاری مطلوب خواهد شد. یک فیلر مناسب برای زاویه سازی صورت باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  • قیمت مناسب
  • کاربرد آسان
  • سازگاری زیستی بالا
  • غلظت مناسب
  • عدم وجود مواد سمی در ترکیبات ژل

«فیلر پرفکتا ساب اسکین» یکی از بهترین ژل‌ها برای زاویه سازی صورت و فک می‌باشد. «ژل اولترابوست بیوس» نیز با حجم ۱۰ سیسی، گزینه مناسب دیگری است که می‌تواند برای زاویه سازی صورت مورد استفاده قرار گیرد.

زاویه سازی صورت با چربی

زاویه سازی صورت با تزریق چربی، یک روش بسیار ایمن و سرپایی با حداقل میزان عوارض جانبی است. در این روش، چربی توسط یک سوزن باریک از یک ناحیه از بدن فرد (مانند شکم، پهلو، باسن یا ران) استخراج می‌شود. سپس تصفیه و خالص سازی شده و توسط سرنگ‌های مخصوص به نواحی مورد نظر صورت تزریق می‌شود. این روش تحت بیحسی موضعی انجام می‌شود تا درد و ناراحتی بیمار به حداقل برسد. از آنجایی که چربی از بدن خود فرد گرفته شده است، میزان سازگاری این روش بسیار بالاست و احتمال بروز حساسیت وجود ندارد. زاویه سازی صورت با چربی حدود یک سال ماندگاری خواهد داشت. چربی‌های تزریق شده بتدریج توسط بدن جذب می‌شوند و لازم است جلسات تمدید تزریق چربی به صورت منظم انجام شود.

زاویه سازی صورت با نخ

زاویه سازی صورت با نخ، یک روش زیبایی کم تهاجمی است که نتایج آن بلافاصله قابل مشاهد هستند. در زاویه سازی صورت با نخ غالبا از نخ‌های PDO استفاده می‌شود. این نخ‌ها از طریق سوزن‌های مخصوص زیر پوست قرار داده شده و چفت می‌شوند. سپس پزشک با کشیدن نخ‌ها، پوست و نسوج زیر آن را به سمت بالا می‌کشد تا ظاهر مورد نظر را ایجاد کند. این نخ‌ها بتدریج جذب می‌شوند و لازم است درمان تکرار شود.

زاویه سازی صورت با عمل جراحی

زاویه سازی صورت با عمل جراحی، یک روش تهاجمی است که نتایج دائمی ایجاد می‌کند. این روش زاویه سازی در مواردی به کار می‌رود که لازم است تغییرات چشمگیر و شدیدی انجام شود. زاویه سازی صورت با عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود و با توجه به میزان تغییرات مورد نیاز حدود ۲ تا ۴ ساعت طول می‌کشد. تغییراتی در بافت نرم صورت یا ساختار استخوانی ایجاد می شود تا طرح و مشخصات صورت بهبود یابد. به عنوان مثال، زنان ممکن است خواهان کانتور صورت باریک‌تر، جوان‌تر و V شکل باشند. در مقابل مردان ظاهری مردانه‌تر، خط فک برجسته‌تر و تراش خورده‌تر را ترجیح می‌دهند.

زاویه سازی صورت با دستگاه

زاویه سازی صورت با دستگاه، یک روش غیرتهاجمی با نتایج موقت است. این روش کاملا بدون درد است و در صورت نیاز از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد. هایفوتراپی، معروف‌ترین روش زاویه سازی صورت با دستگاه می‌باشد که خاصیت جوانسازی نیز دارد. این درمان در ۱ تا ۲ جلسه انجام خواهد شد و میزان ماندگاری نتایج آن ۱۲ تا ۱۸ ماه است.

نحوه زاویه سازی صورت

در زاویه سازی صورت به روش‌های غیرجراحی ابتدا چهره فرد توسط پزشک کانتور می‌شود تا تغییرات مورد نظر مشخص شود. سپس از بیحسی موضعی استفاده خواهد شد. نقاط مشخص شده توسط پزشک، محل ورود نخ، فیلر و یا چربی هستند. این مواد در زیر پوست وارد می‌شوند تا تغییرات ظاهری مد نظر پزشک را ایجاد کنند.

در زاویه سازی دائمی با جراحی، بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرد و تغییراتی نظیر باریک کردن استخوان بالایی چانه، برداشتن ماهیچه، کاهش برجستگی فک و … انجام می‌شود.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه زاویه سازی صورت

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل

زاویه‌سازی صورت با برجسته کردن خطوط فک و گونه، و اصلاح فرم چانه کمک می‌کند چهره شما زیباتر دیده شود و حس جوانی و اعتمادبه‌نفس را به شما هدیه می‌دهد.

مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و تعیین مناسب‌ترین روش زاویه‌سازی صورت
انجام زاویه‌سازی صورت در یک جلسه
ویزیت رایگان پس از جراحی تا بهبودی کامل
تزریق چربی به صورت

مشتریان زاویه سازی صورت

آیا می‌دانستید با زاویه‌سازی صورت می‌توانید خطوط زیبای زوایای چهره‌تان را بیشتر نمایان کنید و به جذابیت خود بیافزایید؟

شهرام علیشاهی

زاویه سازی صورت

من صورت پُری دارم و به خاطر چانهٔ کوچکی که داشتم انگار خط بین فک و گردنم مشخص نبود و چانه‌ام حالت فرورفتگی داشت. در جلسه مشاوره با دکتر نجف بیگی، عمل زاویه‌سازی صورت بهم توصیه شد و اکنون بعد از انجام این جراحی، از دیدن نیم‌رخم لذت می‌برم و خطوط چهره‌ام پیدا و زیبا شده است.

تجربه های مشتریان ما

درباره زاویه سازی صورت

تزریق چربی به صورت

شهرام علیشاهی

زاویه سازی صورت

من صورت پُری دارم و به خاطر چانهٔ کوچکی که داشتم انگار خط بین فک و گردنم مشخص نبود و چانه‌ام حالت فرورفتگی داشت. در جلسه مشاوره با دکتر نجف بیگی، عمل زاویه‌سازی صورت بهم توصیه شد و اکنون بعد از انجام این جراحی، از دیدن نیم‌رخم لذت می‌برم و خطوط چهره‌ام پیدا و زیبا شده است.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

زاویه سازی صورت

با مشاوره رایگان قبل از جراحی زاویه‌سازی صورت، با آرامش خاطر چهره خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره زاویه سازی صورت سوالی دارید

پرسش های متداول زاویه سازی صورت

سوالات متداول شما

درباره زاویه سازی صورت

اگر هنوز هم درباره زاویه سازی صورت سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره زاویه سازی صورت

از دکتر نجف بیگی

سلام، می‌خواستم بدونم برای زاویه‌سازی صورت با روش تزریق چربی، امکانش هست چربی تزریقی از بدن خودم استخراج بشه و به صورتم تزریق بشه؟

سلام، بله. در این روش، چربی توسط یک سوزن باریک از یک ناحیه از بدن شما (مانند شکم، پهلو، باسن یا ران) استخراج می‌شود. سپس تصفیه و خالص‌سازی شده و توسط سرنگ‌های مخصوص به نواحی مورد نظر صورت تزریق می‌شود.