معرفی ما

خانه / معرفی ما

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی نه تنها یک جراح پلاستیک بلکه یک هنرمند است! او این توانایی را دارد که علم و هنر را با هم ترکیب کند تا بهترین نتایج را در بیماران خود به نمایش بگذارد.

دکتر آرش نجف بیگی دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش و مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران گذرانده‌اند. با سال ها تجربه در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی حالا به عنوان بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران شناخته می شوند. او همچنین دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF است که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی هستند. در نهایت دکتر نجف بیگی شما را به زیبایی ایده آل خود نزدیک می کند.

عضو هیات علمی دانشگاه

عضو فعال انجمن جراحان – پلاستیک و زیبایی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی

1
اتاق عمل زیبایی

کلینیک جردن و سعادت آباد

1
مدل متفاوت عمل زیبایی

توانایی ارائه خدمات کلینیک

1
عمل جراحی زیبایی

انجام شده در کلینیک

1
رضایت مشتریان

از انجام عمل زیبایی

ویژگی های منحصر به فرد ما

چرا انتخاب

کلینیک دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف بیگی است:
کلینیک جردن، کلینیک سعادت آباد و کلینیک فرشته

دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با سال‌ها تجربه در زمینه جراحی زیبایی؛ به عنوان یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر در کشور شناخته می‌شوند.

کلینیک دکتر نجف بیگی، با بهره‌گیری از دستگاه های پیشرفته و نوآوری‌های مدرن، تعریف جدید و دقیقی از زیبایی ارائه می‌دهد.

هدف ما ارائه بهترین راه‌حل‌ها برای شما زیباجویان عزیز است. بنابراین در طول مشاوره رایگان، برنامه‌های درمانی بر اساس نیازها، انتظارات و بودجه شما توصیه می‌شود.

شاید ارزان‌ترین کلینیک زیبایی نباشیم، اما خدماتی با کیفیت بسیار عالی و با قیمت منصفانه ارائه می‌دهیم.

ایمنی بیمار برای دکتر آرش نجف بیگی از اهمیت زیادی برخوردار است و ما به خود افتخار می‌کنیم که در این کلینیک تنها ایمن‌ترین و موثرترین درمان‌های موجود را ارائه می‌دهیم.

درخواست مشاوره

  چرا انتخاب کلینیک دکتر نجف بیگی؟

  اتاق عمل تخصصی و پیشرفته

  ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تخصصی، عمل پیکرتراشی با روش نوین لیپوماتیک شکم و پهلو را به یک تجربه فراموش نشدنی برای شما عزیزان تبدیل میکنیم.

  تماس با ما

  مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر

  مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر