کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

بهبود ظاهر چشم و ابرو و رفع چروک‌ها، با عمل لیفت شقیقه

با انجام لیفت شقیقه، تنها در یک جلسه ظاهر چشم و ابرو و پیشانی خود را زیباتر کنید!

ویدئو معرفی

بهبود ظاهر چشم و ابرو و رفع چروک‌ها، با عمل لیفت شقیقه

لیفت شقیقه

زیبایی و تناسب چهره

برقراری نسبت‌های استاندارد بین چشم و ابرو و اجزای صورت با انجام لیفت شقیقه

جوانسازی چهره در یک جلسه

بازگرداندن جوانی به چهره با رفع افتادگی‌ ابروها و ناحیه بیرونی چشم‌ها در یک جلسه

بدون جای زخم و برش

لیفت شقیقه با روش‌های نوین و به‌روز بدون اثری از جای زخم

هر آنچه درباره لیفت شقیقه باید بدانید . . .

معرفی لیفت شقیقه

لیفت شقیقه که گاهی از آن به عنوان لیفت ابرو نیز نام می برند، یک روش زیبایی است که به تغییر موقعیت و لیفت قسمت بیرونی ابروها و ناحیه شقیقه کمک می‌کند.

هدف این روش بازگرداندن ظاهری جوان‌تر و با طراوت به صورت و رفع افتادگی یا شلی پوست ابروها و برجسته سازی ناحیه شقیقه است. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا ضمن معرفی عمل شقیقه انواع روش‌های انجام و ماندگاری آن را نیز بررسی کنیم.

لیفت شقیقه چیست؟

با افزایش سن، اثرات جاذبه، حرکات روزمره صورت و از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست،  به تدریج ابروها و ناحیه شقیقه صورت دچار افتادگی و چین و چروک می‌شود.

این تغییرات می‌تواند ظاهری خسته یا پیر به چهره افراد داده و حتی ممکن است به سنگینی در ناحیه پلک بالایی کمک کند. لیفت شقیقه یک روش جراحی است که به طور خاص قسمت بیرونی ابرو و شقیقه را هدف قرار می دهد، این نگرانی ها را برطرف کرده و به دستیابی به ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر کمک می‌کند. در ادامه با انواع روش‌های غیر جراحی و جراحی لیفت شقیقه بیشتر آشنا می‌شویم.

نحوه عمل لیفت شقیقه

عمل لیفت شقیقه شامل ایجاد برش‌های کوچک در خط مو یا شقیقه‌ها است که به جراح اجازه می‌دهد به بافت‌های زیرین پوست دسترسی پیدا کرده و قسمت بیرونی ابرو و شقیقه را بالا ببرد. با تغییر موقعیت ابروها در موقعیت بالاتر، جراحی لیفت شقیقه می‌تواند پلک‌های بالایی را کشیده تر کرده، چین و چروک‌های پیشانی را صاف و در نهایت ظاهری شاداب‌تر و هوشیارتر برای افراد ایجاد کند.

لیفت شقیقه بدون جراحی

لیفت شقیقه بدون جراحی برای افرادی مناسب است که علاقه‌ای به عمل جراحی لیفت شقیقه و ریسک‌های آن ندارند. این روش کم تهاجمی تر است و دوران نقاهت کوتاهتری هم دارد. در ادامه با انواع روش‌های لیفت شقیقه غیر جراحی بیشتر آشنا می‌شویم:

لیفت شقیقه با نخ

جراح در لیفت شقیقه با نخ از نخ‌های مخصوص قابل جذب برای لیفت و سفت کردن پوست استفاده می‌کند. این نخ‌ها در شقیقه‌ها قرار گرفته و با افزایش تحریک تولید کلاژن، به بازگرداندن خاصیت ارتجاعی و افزایش استحکام پوست کمک می‌کنند. حاصل این روش دستیابی به یک لیفت ظریف است و برای افرادی که افتادگی خفیف تا متوسط ابرو و شقیقه را تجربه می کنند، مناسب است. نتایج حاصل از این لیفت شقیقه می‌تواند تا یک سال دوام داشته باشد و این روش را می‌توان با سایر درمان‌ها ترکیب کرد تا به جوان‌سازی کامل‌تری دست یافت.

 لیفت شقیقه با نخ کاگ

لیفت شقیقه با نخ کاگ یک روش غیر جراحی است که می‌تواند به رفع افتادگی پوست و بازگرداندن ظاهری جوان تر به شقیقه ها کمک کند. نخ های مورد استفاده در این نوع لیفت صورت، دارای خار یا دندانه‌های ریز هستند که لنگری برای پوست ایجاد کرده و اثر لیفتینگ را افزایش می‌دهند. همانطور که نخ ها وارد ناحیه شقیقه می شوند، یک ساختار حمایتی در زیر پوست ایجاد کرده و به کشیدن و سفت شدن پوست کمک می‌کنند. به علاوه یکی از مزایای قابل توجه لیفت شقیقه با نخ کاگ، افزایش تحریک تولید کلاژن در پوست است.

لیفت شقیقه با تزریق ژل

در لیفت شقیقه با ژل از کاهش حجم در شقیقه جلوگیری شده و فرد به ظاهری جوان و شاداب دست پیدا می‌کند. در این روش معمولا از ژل اسید هیالورونیک زیست تخریب پذیر (HA) استفاده می‌شود. این روش نیز کانلاً غیر تهاجمی و موقتی است و افراد معمولاً هر 6 ماه یکبار نیاز به تزریق ژل برای لیفت ابرو و شقیقه خود دارند.

 لیفت شقیقه با بوتاکس

لیفت شقیقه با بوتاکس یک درمان کم تهاجمی است که افتادگی پوست و کاهش حجم شقیقه‌ها را برطرف کرده و در نتیجه ظاهری جوان‌تر و باطراوت‌تر به افراد هدیه می‌کند. این روش کم تهاجمی، زمانی که توسط یک پزشک ماهر انجام شود، می‌تواند نتایج متحول کننده ای را ارائه داده و خطوط و هارمونی صورت را بازیابی کند. بنابراین، اگر به دنبال راه حلی غیر جراحی برای لیفت شقیقه خود هستید، می توانید عمل شقیقه با تزریق بوتاکس را امتحان کنید.

لیفت شقیقه با فیلر

پرکننده های پوست یا همان فیلرها انقلابی در زمینه روش‌های زیبایی غیرجراحی ایجاد کرده اند. این مواد تزریقی حاوی موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن یا هیدروکسی لاپاتیت کلسیم هستند که حجم از دست رفته پوست را باز گردانده، چین و چروک ها را صاف و پوست را جوان می کنند. در لیفت شقیقه با فیلر، جراح مقداری پر کننده پوستی را برحسب آناتومی صورت بیمار و خواسته او، با ناحیه شقیقه تزریق می‌کند. این روش به طور کلی سریع و ساده و با حداقل ناراحتی است و ماندگاری نتایج آن نیز بسته به نوع فیلر مورد استفاده می‌تواند متفاوت باشد.

 لیفت شقیقه با اندوتاین

در لیفت شقیقه با اندوتاین، جراح برش‌های کوچکی در نزدیکی خط مو و شقیقه ایجاد می‌کند که از طریق آن اندوتاین را قرار دهد. اندوتاین یک پروتز قابل جذب است و از پوست و بافت های ناحیه شقیقه حمایت و آن‌ها را لیفت و سفت می‌کند. این پروتز با کمک دندانه و شاخک های ریزی که روی بدنه خود دارد، به بازیابی خطوط شقیقه، کاهش چین و چروک و افتادگی پوست در آن ناحیه کمک می‌کند.

لیفت اندوسکوپی شقیقه

لیفت آندوسکوپی شقیقه که به آن لیفت جانبی ابرو نیز گفته می‌شود، یک عمل زیبایی کم تهاجمی است که هدف آن لیفت و جوانسازی قسمت بیرونی ابرو و ناحیه شقیقه است. اغلب به عنوان بخشی از یک لیفت کامل صورت یا به عنوان یک روش مستقل برای رفع افتادگی ابروها و ناحیه شقیقه انجام می‌شود.

در طول لیفت آندوسکوپی شقیقه، یک برش کوچک در خط موی پشت شقیقه ها ایجاد می‌شود. از طریق این برش کوچک، یک آندوسکوپ (یک لوله نازک که دوربینی به آن متصل است) وارد بافت زیرین پوست شده تا جراح امکان انجام لیفت شقیقه با کم‌ترین آسیب را داشته باشد.

ماندگاری لیفت شقیقه

میزان ماندگاری لیفت شقیقه عموماً با توجه به تکنیک جراح، شرایط فیزیکی و سلامتی و همچنین میزان مراقبت های بعد از عمل بیمار مشخص می‌شود. برای مثال ماندگاری لیفت شقیقه با نخ ۶ ماه تا ۲ سال و لیفت اندوسکوپی شقیقه نیز ۶ تا ۷ ماه است اما از سوی دیگر لیفت شقیقه با جراحی ماندگاری بسیار بیشتری دارد و فرد سال ها از نتایج آن لذت می برد.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه لیفت شقیقه

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل

لیفت شقیقه با از بین بردن چروک‌های پنجه کلاغی اطراف چشم‌ها و افتادگی ابروها کمک می‌کند چهره شما زیباتر دیده شود و حس جوانی و اعتمادبه‌نفس را به شما هدیه می‌دهد.

مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و تعیین مناسب‌ترین روش لیفت شقیقه
انجام لیفت شقیقه در یک جلسه
ویزیت رایگان پس از جراحی تا بهبودی کامل
لیفت شقیقه

مشتریان لیفت شقیقه

با انجام لیفت شقیقه، تمامی آثار چروک‌های اطراف چشم را از بین برده و شادابی را به چشمان خود بازگردانید!

نگین طاهری

لیفت شقیقه

گوشهٔ چشم‌هایم حالت افتادگی داشت و با بالا رفتن سنم چروک‌های متعددی اطراف چشمم پیدا شده بود. با مشورت دکتر نجف بیگی، لیفت شقیقه بهم پیشنهاد شد و با انجام این عمل، پوست اطراف چشم‌هایم صاف شد و حالت افتادگی چشم‌هایم برطرف شده. متشکرم از تیم حرفه‌ای دکتر نجف بیگی که زیبایی و اعتمادبه‌نفس را به من بازگرداندند.

تجربه های مشتریان ما

درباره لیفت شقیقه

قبل و بعد لیفت شقیقه

نگین طاهری

لیفت شقیقه

گوشهٔ چشم‌هایم حالت افتادگی داشت و با بالا رفتن سنم چروک‌های متعددی اطراف چشمم پیدا شده بود. با مشورت دکتر نجف بیگی، لیفت شقیقه بهم پیشنهاد شد و با انجام این عمل، پوست اطراف چشم‌هایم صاف شد و حالت افتادگی چشم‌هایم برطرف شده. متشکرم از تیم حرفه‌ای دکتر نجف بیگی که زیبایی و اعتمادبه‌نفس را به من بازگرداندند.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

لیفت شقیقه

با مشاوره رایگان قبل از جراحی لیفت شقیقه، با آرامش خاطر صورت خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره لیفت شقیقه سوالی دارید

پرسش های متداول لیفت شقیقه

سوالات متداول شما

درباره لیفت شقیقه

اگر هنوز هم درباره لیفت شقیقه سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره لیفت شقیقه

از دکتر نجف بیگی

سلام، من می‌خواستم لیفت شقیقه انجام بدم تا چروک‌های اطراف چشمم از بین بروند ولی فرم ابروهایم را نمی‌خواهم تغییر کند. آیا امکانش هست که فرم ابروهایم تغییر نکند؟

سلام، بله، ابتدا باید معاینه شوید و انتظارات خود را بیان کنید. سپس متناسب با خواسته شما و آناتومی چهره‌تان، بهترین روش لیفت شقیقه برایتان در نظر گرفته می‌شود تا فرم ابروهایتان تغییر نکند.