کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

با جراحی بینی فانتزی بینی رویایی شما فقط چند قدم با شما فاصله دارد.

مسیرتان به سمت زیبایی و کمال از جراحی بینی فانتزی آغاز می‌شود!

ویدئو معرفی

با جراحی بینی فانتزی بینی رویایی شما فقط چند قدم با شما فاصله دارد

جراحی بینی فانتزی

عروسکی کردن بینی

عروسکی کردن بینی‌های بزرگ و تجربه بینی زیباتر با جراحی بینی فانتزی

چهره ایده‌آل در یک جلسه

دستیابی به چهره ایده‌آل با کمترین درد و زمان بهبودی با جراحی بینی فانتزی

تنفس راحت و بی‌دغدغه

جراحی بینی فانتزی با روش‌های جدید و به‌روز بدون تاثیر بر تنفس

هر آنچه درباره جراحی بینی فانتزی باید بدانید . . .

معرفی جراحی بینی فانتزی

عمل بینی عروسکی چیست؟

امروزه جراحی بینی فانتزی در ایران هم طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است. در جراحی مدل بینی فانتزی و مدل بینی عروسکی، باید تناسب بینی را با سایر قسمت‌های صورت در نظر گرفت. برای مثال، کسی که صورت بزرگی دارد و بقیه اجزای صورتش هم بزرگ هست، نباید جراحی مدل بینی فانتزی را انتخاب کند زیرا سبب نارضایتی او از نتیجه عمل خواهد شد. در جراحی مدل بینی عروسکی، بینی سربالا و کوچک و قوس‌دار می‌شود. در افرادی که  بینی‌های بزرگ و گوشتی دارند، نمی‌توان بینی را بیش‌ از حد کوچک کرد و یا نوک بینی را بیش‌ از حد بالا برد چون جلوه بسیار بدی پیدا می‌کند.

همه بیمارانی که قصد انجام جراحی بینی طبیعی فانتزی دارند، نمی‌خواهند تمام خصوصیات مدل بینی فانتزی را داشته باشند؛ بلکه مثلاً فقط دوست دارند که بینی‌شان قوس‌دار شود و یا نوک بینی‌شان سربالا شود. به این نوع بینی که ترکیبی از بینی طبیعی و فانتزی است، بینی نیمه‌طبیعی می‌گویند. این نوع بینی به کسانی پیشنهاد می‌شود که نمی‌خواهند بینی‌شان پس از جراحی زیاد تغییر کند که همین مورد تنها تفاوت بینی نیمه طبیعی و جراحی بینی طبیعی ا

بینی عروسکی برای چه صورت هایی مناسب است؟

برای جراحی مدل بینی فانتزی، باید قبل از عمل، ساختار و نوع بینی، ارزیابی‌ شده و مورد بررسی و معاینه دقیق قرار گیرد تا نتیجه جراحی موفقیت‌آمیز باشد. همچنین، برای موفقیت در عمل بینی طبیعی فانتزی باید نزد بهترین دکتر عمل بینی بروید. افراد با بینی استخوانی، کاندیدای مناسبی برای عمل بینی عروسکی هستند.

برای جراحی بینی باید توجه داشت که صدمه‌ای به بینی بیمار و تنفس او وارد نشود و بینی با سایر اجزای صورت در هماهنگی و تناسب باشد. افراد متقاضی جراحی بینی طبیعی فانتزی نباید برای کوچک کردن بیش‌ از حد بینی اصرار کنند چون ممکن است به‌ ظاهر و عملکرد بینی صدمه برسد. از مشخصات بارز مدل بینی فانتزی، قوس روی بینی، نوک سربالا و اندازه کوچک است. افرادی که برای جراحی مدل بینی عروسکی مناسب هستند، دارای بینی‌های استخوانی با پوست نازک و غضروفی محکم هستند.

بهترین جراح بینی عروسکی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال انتخاب یک جراح بینی عروسکی در تهران هستید، حتما به چند مورد توجه داشته باشید تا در نهایت از نتیجه عمل خود راضی باشید و خیلی زود دل شما را نزند. چرا که عمل بینی ترمیمی و دوباره ممکن است نتواند به سادگی یک بینی طبیعی را به شما برگرداند

دانش، مهارت و تجربه: برای انجام جراحی بینی عروسکی، حتما به دنبال پیدا کردن یک جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی ماهر باشید که با بهترین تکنیک‌های جراحی بینی آشنا باشد. انجام عمل بینی عروسکی بدون وارد آمدن آسیب زیاد و جدی به راه تنفسی شما، کار دشوار و پیچیده‌ای است. چرا که پهنا و اندازه سوراخ‌های بینی شما کوچک‌تر خواهد شد.

توجه به خواست شما: جراح باید خواست و نظر شما را در جراحی در نظر بگیرد و سعی کند بین نظر اولیه شما و استانداردهای زیبایی شناسی به یک حد متعادل برسد که هم شما راضی باشید و هم به ساختار بینی و تناسب اجزای صورت شما آسیبی وارد نشود.

جراحی بینی نیمه فانتزی برای بینی گوشتی مناسب است؟

برخی از انواع عمل جراحی بینی برای افرادی که دارای بینی‌های گوشتی هستند و پوست بینی آن‌ها چرب است، توصیه نمی‌شود. برای مثال، تجربه ثابت کرده افرادی که با بینی‌های گوشتی اقدام به جراحی مدل بینی عروسکی کرده‌اند، از نتیجه عمل ناراضی بوده‌اند. همچنین، در صورتی‌ که افراد جراحی بینی فانتزی انجام دهند و پس از عمل از نتیجه راضی نباشند و بخواهند جراحی بینی ثانویه یا  ترمیمی انجام دهند، به علت اینکه بینی‌شان بیش‌ازحد کوچک‌ شده، ترمیم بینی آن‌ها بسیار مشکل خواهد بود. در نهایت جراحی بینی طبیعی فانتزی برای بینی‌های بزرگ و گوشتی توصیه نمی‌شود.

افراد خواهان عمل جراحی بینی فانتزی چه شرایطی باید داشته باشند؟

به طور کلی متقاضیان رینوپلاستی یا عمل بینی باید آخرین مراحل بلوغ و رشد را گذرانده باشند. درواقع بهترین سن برای عمل بینی زمانی است که بینی فرد و باقی اجزای صورت او به رشد کامل رسیده باشند. علاوه بر این، بیماران باید از سلامت کلی برخوردار باشند و سیگار نکشند. اگر هم استعمال دخانیات دارند، باید حداقل دو هفته پیش از عمل آن را کنار بگذارند.

پیش از جراحی بینی، جراح باید اطمینان حاصل کند که بیمار از فرآیند جراحی، مزیت‌ها و معایب آن آگاهی کامل دارد. سوابق پزشکی شما یکی از مهم‌ترین سؤالاتی است که پزشک از شما می‌پرسد. از جمله سابقه انسداد بینی، جراحی و هر نوع دارویی که مصرف می‌کنید. اگر اختلال خونریزی مانند هموفیلی دارید، ممکن است گزینه مناسبی برای جراحی زیبایی بینی نباشید. همچنین، در مورد انگیزه شما برای جراحی هم احتمالاً سؤالاتی پرسیده می‌شود. معاینات فیزیکی و آزمایشگاهی شامل آزمایش خون هم جزو مقدمات پیش از عمل است.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه جراحی بینی فانتزی

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل شما

جراحی بینی فانتزی یکی از عمل‌های زیبایی پرطرفدار است که به سادگی می‌تواند فرم بینی شما را به فرم فانتزی تغییر داده و ظاهری جذاب و عروسکی به چهره شما ببخشد. مراحل جراحی بینی فانتزی عبارتند از:

مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و شبیه‌سازی فرم بینی پس از جراحی
انجام آزمایش‌های پیش از عمل و سپس جراحی بینی
ویزیت رایگان تا بهبودی و نقاهت کامل
جراحی بینی گوشتی

مشتریان جراحی بینی فانتزی

چهره‌ای جوان و شاداب، با جراحی بینی عروسکی و فانتزی!

سارینا اتابکی

جراحی بینی فانتزی

نظر بیشتر اطرافیانم این بود که جراحی بینی فانتزی انجام ندم و مدل بینی طبیعی رو انتخاب کنم. اما خودم مدل بینی های خیلی کوچک و عروسکی و سربالا دوست داشتم و بعد از مشاوره ای که با آقای دکتر نجف بیگی داشتم ایشون هم با من موافق بودن و تایید کردن که مدل بینی فانتزی برای چهرم مناسب هست. واقعا هم همینطور شد و با اینکه فقط 6 ماه از عملم میگذره هم خودم از نتیجه عملم راضی هستم و هم اطرافیانم که مخالف بودن. اگر شما هم مدل بینی عروسکی مد نظر دارین با مشاوره با دکتر و بررسی آناتومی صورت و معاینتون تشخیص میدن که براتون مناسب هست یا نه و واقعا صادقانه و صمیمانه راهنماییتون می کنن..

تجربه های مشتریان ما

درباره جراحی بینی فانتزی

قبل و بعد جراحی بینی فانتزی

سارینا اتابکی

جراحی بینی فانتزی

نظر بیشتر اطرافیانم این بود که جراحی بینی فانتزی انجام ندم و مدل بینی طبیعی رو انتخاب کنم. اما خودم مدل بینی های خیلی کوچک و عروسکی و سربالا دوست داشتم و بعد از مشاوره ای که با آقای دکتر نجف بیگی داشتم ایشون هم با من موافق بودن و تایید کردن که مدل بینی فانتزی برای چهرم مناسب هست. واقعا هم همینطور شد و با اینکه فقط 6 ماه از عملم میگذره هم خودم از نتیجه عملم راضی هستم و هم اطرافیانم که مخالف بودن. اگر شما هم مدل بینی عروسکی مد نظر دارین با مشاوره با دکتر و بررسی آناتومی صورت و معاینتون تشخیص میدن که براتون مناسب هست یا نه و واقعا صادقانه و صمیمانه راهنماییتون می کنن..

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

جراحی بینی فانتزی

با مشاوره رایگان قبل از جراحی بینی فانتزی، با آرامش خاطر صورت خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره جراحی بینی فانتزی سوالی دارید

پرسش های متداول جراحی بینی فانتزی

سوالات متداول شما

درباره جراحی بینی فانتزی

اگر هنوز هم درباره جراحی بینی فانتزی سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره جراحی بینی فانتزی

از دکتر نجف بیگی

سلام، من می‌خواستم بینی‌ام عروسکی بشه ولی برام مهمه که خیلی سربالا نشه. چه جوری می‌تونم بفهمم بعد از عمل چقدر سربالا میشه بینی‌ام؟

سلام، در جلسه مشاوره، با نرم‌افزارهای شبیه‌ساز ابتدا فرم نهایی بینی شما تعیین می‌شود و انتظارات شما از جراحی مشخص می‌گردد. باید توجه داشته باشید که در جراحی بینی فانتزی، نوک بینی بالا آورده می‌شود و در صورتی که مایل به بالا آمدن نوک بینی نیستید می‌توانید جراحی نیمه‌فانتزی را انتخاب کنید.