کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

معجزه لیپوماتیک خداحافظی با چربی در یک روز

آیا میدانستید با معجزه لیپوماتیک می توانید رژیم و ورزش های سخت را کنار گذاشته و تنها در یک روز با چربی شکم و پهلو خداحافظی کنید؟

ویدئو معرفی

معجزه لیپوماتیک خداحافظی با چربی در یک روز

چهره دلخواه شما

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰ جراحی زیبایی موفق

درمان بدون درد

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰ جراحی زیبایی موفق

سفت شدن عضلات

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰ جراحی زیبایی موفق

هر آنچه درباره جراحی لیپوماتیک باید بدانید . . .

معرفی جراحی لیپوماتیک

شانی ما به شدت مستعد چین و چروک است. زیرا بیش از سایر نواحی صورت در معرض نور خورشید و آسیب رادیکال‌های آزاد قرار می‌گیرد. علاوه بر این حرکات مداوم ابرو و اخم کردن همگی می‌توانند خطوط ریز و عمیقی روی پیشانی ایجاد کنند. و البته نیروی گرانش زمین که همه چیز را به سمت پایین می‌کشد؛ حتی عضلات و پوست پیشانی را. مجموع این عوامل بعلاوه کاهش خاصیت کشسانی پوست به مرور زمان باعث می‌شود که پیشانی افراد با بالا رفتن سن دچار افتادگی و چروک‌های ناخوشایند شود. با افتادگی پیشانی، شما ظاهری عبوس و خواب آلود پیدا خواهید کرد و بزرگتر از سن‌تان به نظر می‌رسید. لیفت پیشانی می‌تواند راه حلی برای رفع آثار و نشانه‌های پیری از پیشانی شما باشد.

لیفت پیشانی چیست؟

با وجود آنکه محصولات مراقبت از پوست معروف وعده لیفت و سفت کردن پوست را می‌دهند اما در کشیدن پوست و رفع چروک‌های عمیق پیشانی تأثیر چندان زیادی ندارند و اگر به دنبال یک راه حل کاملا موثر هستید، نباید صرفا به آنها تکیه کنید. خوشبختانه روش های جوانسازی متعددی وجود دارند که می‌توانند ظاهر پیشانی شما را دوباره جوان و شاداب سازند. لیفت پیشانی یک روش زیبایی است که با بالا کشیدن پیشانی، مشکلاتی نظیر افتادگی، چین و چروک‌های عمیق و همچنین خط اخم را برطرف می‌نماید. لیفت پیشانی غالبا در سنین میانسالی انجام می‌شود اما برای افراد جوان‌تری که به دلیل فعال بودن عضلات پیشانی، استرس و یا ژنتیک دچار افتادگی و چروک‌های استاتیک زیاد هستند، نیز قابل انجام است.

انواع لیفت پیشانی

روش‌های مختلفی برای انجام لیفت پیشانی وجود دارد که در مجموع در دو دسته زیر جای می‌گیرند:

 • لیفت پیشانی با جراحی
 • لیفت پیشانی بدون جراحی

روش مناسب برای هر فرد به عواملی نظیر میزان افتادگی پیشانی و ابروها، وضعیت چروک‌های پیشانی، سن و جنسیت، انتظارات و اولویت‌های بیمار و همچنین تشخیص پزشک زیبایی بستگی دارد. در اغلب موارد برای بیماران جوان‌تر با میزان افتادگی خفیف از روش‌های سرپایی و بدون جراحی برای لیفت پیشانی استفاده می‌شود. در حالیکه برای رفع چروک‌های عمیق و افتادگی پیشانی شدید در افراد ممکن است لیفت پیشانی با جراحی به آنها توصیه شود.

لیفت پیشانی با نخ

لیفت پیشانی با نخ، یک روش سرپایی و غیر جراحی است که با بیحسی موضعی انجام می‌شود. در این روش، سوزن‌های بسیار نازک و توخالی (کانولا) از محل‌های مشخص شده روی پیشانی به زیر پوست وارد می‌شوند. نخ‌ها توسط این سوزن‌ها به زیر پوست رفته و سپس کشیده می‌شوند تا پیشانی لیفت شود. در پایان، سوزن‌ها خارج شده و نخ‌ها در زیر پوست باقی می‌مانند و به تدریج جذب می‌شوند. همچنین این نخ‌ها با تحریک تولید کلاژن توسط پوست به سفت شدن و جوانسازی پوست پیشانی نیز کمک می‌کنند. لیفت پیشانی با نخ، روشی ایمن و سریع بوده و به همین دلیل بسیار متداول شده است. اکثر متقاضیان این روش، بیماران کم سن و سال و جوان هستند.

لیفت آندوسکوپی پیشانی

لیفت آندوسکوپی پیشانی یک روش جراحی سرپایی است که نسبت به جراحی کلاسیک لیفت پیشانی، کمتر تهاجمی می‌باشد. لیفت آندوسکوپی پیشانی تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود و بین ۱ تا ۳ ساعت طول می‌کشد. در این روش حدود ۳ تا ۵ برش کوچک در خط رویش مو پیشانی ایجاد می‌شود. آندوسکوپ وارد برش‌ها می‌شود و تصاویری به مانیتور ارسال می‌کند. پزشک با کمک این تصاویر، پوست پیشانی را از بافت زیرین جدا کرده و نسوج آن را لیفت می‌کند. لیفت پیشانی از این روش حدود ۵ تا ۷ سال ماندگاری خواهد داشت.

لیفت پیشانی با بوتاکس

لیفت پیشانی با بوتاکس، یک روش غیر جراحی، کاملا سرپایی و بدون نیاز به دوره نقاهت است که تحت بیحسی موضعی انجام می‌شود. تزریق سم بوتولینوم به عضلات پیشانی باعث فلج شدن موقت آنها می‌شود و در نتیجه چروک‌های پیشانی را صاف می‌کند. به منظور لیفت پیشانی لازم است بوتاکس به عضلات خاصی در پیشانی تزریق شود. لیفت پیشانی با بوتاکس مقرون بصرفه است و میزان ماندگاری آن بین ۳ تا ۵ ماه می‌باشد. رعایت نکات مراقبتی بعد از تزریق بوتاکس، تأثیر زیادی روی میزان ماندگاری آن دارد.

بهترین روش لیفت پیشانی

بهترین روش لیفت پیشانی در حال حاضر، اندولیفت است. این روش نوین لیفت پیشانی غیر تهاجمی است و بین ۵ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. اندولیفت پیشانی بر پایه لیزر ۱۴۷۰ که بسیار ایمن است، انجام می‌شود. دستگاه اندولیفت به یک منبع لیزر ۱۴۷۰ نانومتری می‌شود. انرژی ساطع از لیزر از طریق میکروفیبر فوق العاده نازک به عمیق‌ترین لایه پوست و عضلات منتقل می‌شود. این فیبر نوری توسط لوله مخصوصی به نام کانولا در زیر پوست قرار می‌گیرد و با حرکت دادن کانولا در زیر پوست، لیفت پیشانی آغاز می‌شود.

مزایای لیفت پیشانی

از آنجایی که بالا رفتن سن، تأثیر قابل توجهی بر ظاهر پیشانی دارد، لیفت و کشیدن پیشانی به سمت بالا می‌تواند باعث شود که چندین سال جوان‌تر به نظر برسید. شما با لیفت پیشانی از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

 • رفع چین و چروک‌های عمیق پیشانی و خط اخم
 • تغییر موقعیت و لیفت ابروها
 • بهبود فرم و شکل ابروها
 • رفع افتادگی ابروها و در نتیجه افتادگی پلک
 • شاداب‌تر به نظر رسیدن چهره
 • ایجاد ظاهری جوان‌تر و هوشیارتر
 • درشت و بازتر کردن چشم‌ها
 • افزایش اعتماد بنفس
 • برخی از تکنیک‌های لیفت پیشانی می‌توانند خطوط پنجه کلاغی کنار چشم را نیز کاهش دهند.

ماندگاری جراحی لیفت پیشانی

همانطور که گفته شد، لیفت پیشانی می‌تواند از طریق جراحی نیز انجام شود. جراحی کلاسیک لیفت پیشانی نسبت به جراحی با متد جدیدتر نظیر اندولیفت تهاجمی‌تر است، دوره نقاهت طولانی‌تر و هزینه بالاتری دارد. اما در مقابل، ماندگاری نتایج حاصل از آن نیز بیشتر است. میزان ماندگاری جراحی لیفت پیشانی به عوامل مختلفی نظیر نوع پوست بیمار، میزان چین و چروک‌ها، روش جراحی، تجهیزات مورد استفاده در جراحی، مهارت پزشک و میزان رعایت مراقبت‌های قبل و بعد از جراحی بستگی دارد. اما به طور کلی، چیزی حدود ۷ تا ۱۰ سال تخمین زده می‌شود.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه جراحی لیپوماتیک

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
نمونه کار لیفت پیشانی

مشتریان جراحی لیپوماتیک

آیا می دانستید با معجزه لیپوماتیک، می توانید رژیم و ورزش های سخت را کنار گذاشته و تنها در یک روز با چربی شکم و پهلو خداحافظی کنید؟

معصومه ایران نسب

جراحی لیپوماتیک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان

تجربه های مشتریان ما

درباره جراحی لیپوماتیک

نمونه کار لیفت پیشانی

معصومه ایران نسب

جراحی لیپوماتیک

بعد ازاینکه ورزش ام رو کم کردم متاسفانه سینه ام چربی جمع شدوفرم زنونه گرفت خیلی خوشحالم که بالیپو به شکل قبل وطبیعی اش برگشت

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

جراحی لیپوماتیک

با مشاوره رایگان قبل از عمل لیپوماتیک شکم و پهلو با آرامش خاطر بدن خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره جراحی لیپوماتیک سوالی دارید

پرسش های متداول جراحی لیپوماتیک

سوالات متداول شما

درباره لیپوماتیک

اگر هنوز هم درباره لیپوماتیک سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره جراحی لیپوماتیک

از دکتر نجف بیگی

سلام وقتتون بخیر. bmi من 40 هست و بخاطر هزینه های زیاد که عمل های دیگه  دارن نمیتونم اقدام کنم. من شکم خیلی بزرگی دارم میتونم با عمل لیپوماتیک چربی های شکمم رو بردارم یا نه؟

سلام وقتتون بخیر. bmi من 40 هست و بخاطر هزینه های زیاد که عمل های دیگه  دارن نمیتونم اقدام کنم. من شکم خیلی بزرگی دارم میتونم با عمل لیپوماتیک چربی های شکمم رو بردارم یا نه؟