کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

صورت جوان و خوش‌فرم با لیفت ابرو

با برطرف کردن مشکل افتادگی ابروها، زیبایی و جوانی را به صورت خود هدیه دهید!

ویدئو معرفی

صورت جوان و خوش‌فرم با لیفت ابرو

لیفت ابرو

علت استفاده از لیفت ابرو . . .

زیبایی و تناسب چهره

برقراری نسبت‌های استاندارد بین چشم و ابرو و اجزای صورت با انجام لیفت ابرو

جوانسازی چهره در یک جلسه

بازگرداندن جوانی به چهره با رفع افتادگی‌ ابروها در یک جلسه

بدون جای زخم و برش

لیفت ابرو با روش‌های نوین و به‌روز بدون اثری از جای زخم

هر آنچه درباره لیفت ابرو باید بدانید . . .

معرفی لیفت ابرو

بالا رفتن سن بر قسمت‌های مختلف بدن تأثیر می‌گذارد اما اولین جایی که آثار پیری آشکار می‌شوند، معمولا صورت و چهره فرد است. در اغلب موارد، پیشانی و ابروها از مناطقی هستند که زودتر از سایر بخش‌های صورت، روند پیری را نشان می‌دهد. با افزایش سن، ابروها به تدریج پایین‌تر می‌آیند و چهره‌ای عبوس و یا غمگین به فرد می‌بخشند. برخی از افراد نیز به طور ژنتیکی ابروهای افتاده‌ای دارند که حتی در سنین جوانی نیز به سمت پایین متمایل هستند. خوشبختانه روش‌های مختلفی برای بالا کشیدن و یا لیفت ابرو وجود دارند که می‌توانند افتادگی ابرو ژنتیکی و یا ناشی از افزایش سن را تا حد زیادی برطرف نمایند. در مطلب امروز با روش های مختلف لیفت ابرو آشنا خواهید شد.

لیفت ابرو چیست؟

با گذشت زمان، عضلات پیشانی تحت تأثیر نیروی گرانش زمین شل و ضعیف می‌شوند و در نتیجه ابروها به سمت پایین خواهند آمد. لیفت ابرو یک تکنیک زیبایی پرطرفدار است که با بالا کشیدن یا لیفت ابروها باعث باز شدن چهره و درشت‌تر به نظر رسیدن چشم‌ها می‌شود. لیفت ابرو تأثیر چشمگیری در جوانسازی و شادابی چهره دارد و تقریبا در تمامی سنین بزرگسالی قابل انجام است.

انواع لیفت ابرو

روش‌های مختلفی برای لیفت ابرو وجود دارند که از نظر هزینه، طول درمان، دوره نقاهت، مزایا و معایب با هم متفاوت هستند. روش مناسب هر فرد به شدت افتادگی ابروها، میزان بودجه‌ای که در اختیار دارد، اولویت‌ها و انتظارات او از درمان و تشخیص پزشک زیبایی بستگی دارد.

به طور کلی روش‌های مختلف لیفت ابرو در دو دسته قرار می‌گیرند:

  • لیفت ابرو با جراحی
  • لیفت ابرو بدون جراحی

لیفت ابرو بدون جراحی

لیفت ابرو بدون جراحی، به معنای بالا کشیدن ابرو با استفاده از روش‌های غیر تهاجمی و سرپایی است. لیفت ابرو به روش غیر جراحی معمولا مقرون بصرفه‌تر است، دوره نقاهت کوتاهی دارد و احتمال بروز عوارض جانبی کمتر خواهد بود. با اینحال ممکن است ماندگاری نتایج حاصل از آن به اندازه لیفت ابرو با روش جراحی نباشد و غالبا نیاز به تمدید و تکرار درمان وجود دارد.

لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ از روش‌های غیرجراحی برای بالا کشیدن ابروهاست. این روش بسیار کم ریسک، کاملا سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی است. لیفت ابرو با نخ کاگ یا خاردار انجام می‌شود. در این روش لیفت ابرو با استفاده از سوزن‌های ریز و استریل، نخ‌های قابل جذب در زیر پوست ناحیه‌ای که قرار است بالا کشیده شود، قرار داده می‌شوند. تعداد نخ‌ها در لیفت ابرو با نخ کاگ به میزان افتادگی ابرو بستگی دارد. سپس این نخ‌ها تا حدی کشیده می‌شوند که ابروها به میزان مطلوب لیفت پیدا کنند.

لیفت ابرو با بوتاکس

تزریق بوتاکس، یک روش پرطرفدار و رایج برای از بین بردن چین و چروک‌های پیشانی است. اما تزریق بوتاکس به نواحی مشخصی در اطراف ابرو می‌تواند به لیفت ابرو نیز منجر شود. نتایج حاصل از این روش لیفت ابرو بین ۳ تا ۵ ماه ماندگاری خواهد داشت و معمولا برای افرادی که  افتادگی ابرو خفیف تا متوسط دارند، ایده آل است.

لیفت اندوسکوپی ابرو

لیفت اندوسکوپی ابرو، یک روش جراحی لیفت ابرو است که نسبتا کم تهاجمی است و تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود. پزشک با ایجاد برش‌هایی در نواحی مشخص شده در خط رویش مو یا داخل موها، لوله دستگاه اندوسکوپی را زیر پوست پیشانی وارد می‌کند. پزشک از طریق تصاویر ارسال شده توسط دوربین اندوسکوپ به مانیتور، جراحی لیفت را با کمترین آسیب انجام می‌دهد و سپس محل برش را بخیه می‌زند.

لیفت ابرو با ژل

لیفت ابرو با فیلر یا ژل، یک روش سرپایی و غیر جراحی برای بالا کشیدن ابروهاست که نتایج موقتی و کوتاه مدت ارائه می‌دهد. تزریق ژل در نواحی زیر ابرو و انتهای آن با حجم بخشیدن به ناحیه مورد نظر باعث بالا کشیدن ابرو خواهد شد. تزریق با مقدار کمی فیلر آغاز می‌شود و بنا به تشخیص پزشک، دوز تزریق بتدریج افزایش می‌یابد.

لیفت ابرو با اندوتاین

لیفت ابرو با اندوتاین نیز یک روش جراحی دیگر برای لیفت ابرو است که نسبت به جراحی کلاسیک، کمتر تهاجمی می‌باشد. این روش نوین لیفت ابرو در واقع بخشی از لیفت اندوسکوپیک می‌باشد. ابتدا چند برش کوچک در پشت خط رویش مو ایجاد می‌شود و ایمپلنت‌هایی به شکل نوارهای نازک زیر پوست وارد می‌شوند. این ایمپلنت‌ها بافت زیرین خود را گرفته و با کشیدن آن باعث لیفت محل مورد نظر می‌شوند.

لیفت ابرو با هایفوتراپی

لیفت ابرو با هایفوتراپی توسط دستگاه هایفو که از انرژی اولتراسوند با شدت بالا استفاده می‌کند، انجام می‌شود. این امواج پس از ورود به لایه‌های زیرین پوست، تولید کلاژن را تحریک می‌کنند و باعث سفت شدن پوست و بالا کشیده شدن ابروها می‌شوند. لازم به ذکر است که نتایج کامل حاصل از هایفوتراپی بلافاصله قابل مشاهده نیست و معمولا طی یک دوره ۳ ماهه آشکار می‌شود.

لیفت ابرو با جراحی

لیفت ابرو به روش جراحی کلاسیک، یک متد تهاجمی محسوب می‌شود. در این روش، بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرد و برشی در خط رویش مو ایجاد می‌شود. سپس پوست اضافه برداشته شده و محل برداشتن آن بخیه می‌خورد. با برداشتن پوست، محل ابروها جابجا می‌شود و به سمت بالا می‌رود.

لیفت ابرو مردانه

لیفت ابرو فقط مختص خانم‌ها نیست و این روزها بسیاری از آقایان متقاضی بالا کشیدن ابروها هستند. از آنجایی که ابروهای مردان ضخیم‌تر و پرتر از خانم‌هاست، حتی یک افتادگی ابرو خفیف نیز می‌تواند باعث اخمو و عبوس بنظر رسیدن آنها شود. لیفت ابرو مردانه نیز می‌تواند به روش‌های مختلفی انجام شود که متد مناسب به شدت افتادگی و تشخیص پزشک زیبایی بستگی دارد.

مراحل لیفت ابرو

مراحل لیفت ابرو به روشی بستگی دارد که برای لیفت ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. در لیفت ابرو به روش غیر جراحی غالبا از بیحسی موضعی استفاده می‌شود و سپس لیفت با تزریق ژل، بوتاکس، نخ کاگ و یا دستگاه هایفو انجام می‌شود. در روش‌های لیفت ابرو با جراحی نیز پس از بیهوشی عمومی، برش‌هایی در محل رویش مو ایجاد می‌شود که جراحی از آن طریق صورت می‌گیرد.

مزایای لیفت ابرو

لیفت ابرو مزایای متعددی دارد که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

  • چین و چروک‌های پیشانی را صاف می‌کند.
  • به متقارن کردن ابروها کمک می‌نماید.
  • به ابروها فرم بهتری می‌دهد.
  • اثر مثبتی روی افتادگی پلک و چروک های بینی دارد.
  • چهره‌ای هوشیار و شاداب به شما می‌بخشد.
  • چشم‌ها را درشت‌تر و بازتر می‌کند.
  • به افزایش اعتماد بنفس کمک می‌کند.
  • به جوانسازی چهره و کمتر نشان دادن سن شما کمک می‌کند.

ماندگاری لیفت ابرو

ماندگاری لیفت ابرو به روشی بستگی دارد که لیفت ابرو توسط آن انجام شده است. روش‌های غیرجراحی لیفت ابرو عموما ماندگاری کمتری دارند. به عنوان مثال ماندگاری تزریق بوتاکس و ژل برای لیفت ابرو حدود ۶ ماه خواهد بود. هایفوتراپی برای لیفت ابرو معمولا لازم است سالی یکبار تکرار شود. اگر لیفت ابرو از طریق جراحی انجام شود، معمولا ۵ تا ۱۰ سال ماندگاری خواهد داشت.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه لیفت ابرو

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل

لیفت ابرو با از بین بردن چروک‌ها و افتادگی ابرو کمک می‌کند چهره شما زیباتر دیده شود و حس جوانی و اعتمادبه‌نفس را به شما هدیه می‌دهد.

مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و تعیین مناسب‌ترین روش لیفت ابرو

انجام لیفت ابرو در یک جلسه

ویزیت رایگان پس از جراحی تا بهبودی کامل

نمونه کار لیفت ابرو

مشتریان لیفت ابرو

با جراحی لیفت ابرو، شادابی و جوانی را در یک جلسه به چهره خود بازگردانید!

فتانه صارمی

لیفت ابرو

ابروهایم حالت ارتجاعی خودشان را از دست داده بودند و به قدری بی‌حالت و افتاده بودند که باعث میشد چشم‌هایم خسته به نظر برسند و پیشانیم بلندتر از حالت معمول دیده شود. با جراحی لیفت ابرو، هم فاصله بین چشم و ابروهایم زیاد شد و هم چروک‌های روی پیشانی‌ام کمتر شد. الان بعد از لیفت ابرو، حس جوانی و زیبایی می‌کنم و از کلینیک دکتر نجف بیگی بسیار راضی هستم!

تجربه های مشتریان ما

درباره لیفت ابرو

قبل و بعد لیفت ابرو

فتانه صارمی

لیفت ابرو

ابروهایم حالت ارتجاعی خودشان را از دست داده بودند و به قدری بی‌حالت و افتاده بودند که باعث میشد چشم‌هایم خسته به نظر برسند و پیشانیم بلندتر از حالت معمول دیده شود. با جراحی لیفت ابرو، هم فاصله بین چشم و ابروهایم زیاد شد و هم چروک‌های روی پیشانی‌ام کمتر شد. الان بعد از لیفت ابرو، حس جوانی و زیبایی می‌کنم و از کلینیک دکتر نجف بیگی بسیار راضی هستم!

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

لیفت ابرو

با مشاوره رایگان قبل از جراحی لیفت ابرو، با آرامش خاطر صورت خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره لیفت ابرو سوالی دارید

پرسش های متداول لیفت ابرو

سوالات متداول شما

درباره لیفت ابرو

اگر هنوز هم درباره لیفت ابرو سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره لیفت ابرو

از دکتر نجف بیگی

سلام، من از موقع تولد ابروهایم نامتقارن بود و ابروی راستم یک مقدار پایین‌تر از ابروی چپم هست. می‌خواستم بدونم آیا میشه فقط یکی از ابروهایم را لیفت کنم تا با ابروی دیگرم متقارن بشه؟

سلام، بله یکی از کاربردهای لیفت ابرو، رفع افتادگی ابروها یا مشکلات مادرزادی در خصوص عدم قرینه بودن ابروها با هم است.