کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

با کانتوپلاستی، هر روز صبح با چشمانی زیبا از خواب بیدار شوید!

چشمانی درشت، زیبا و گربه‌ای شکل با جراحی کانتوپلاستی!

ویدئو معرفی

با کانتوپلاستی، هر روز صبح با چشمان زیبا از خواب بیدار شوید!

کانتوپلاستی

چشمان درشت و بزرگ

بزرگ شدن و خوش‌فرم شدن چشم‌ها با جراحی کانتوپلاستی

جوانسازی پلک در یک جلسه

از بین بردن افتادگی و شلی پلک با کمترین درد و زمان بهبودی

بدون جای زخم و برش

جراحی کانتوپلاستی با روش‌های جدید و به‌روز بدون اثری از جای زخم

هر آنچه درباره جراحی کانتوپلاستی باید بدانید . . .

معرفی جراحی کانتوپلاستی

اگر از کوچکی چشم‌هایتان ناراضی هستید و خواهان یک جفت چشم بزرگ‌تر و روشن‌تر هستید، عمل کانتوپلاستی گزینه خوبی برای شما است. در واقع این عمل زیبایی موقعیت پلک را بنابر خواست و اهداف عمل تغییر داده و از این طریق به چشم ظاهر خاص و زیبایی می بخشد. علاوه بر این با از بین بردن علائم پیری مانند افتادگی پلک، جوانی را به چهره فرد نیز باز می گرداند.

با این اوصاف بیمارانی که دچار شلی و افتادگی پوست پلک پایینی هستند، ممکن است کاندیدای خوبی برای این عمل چشم باشند. اگر شما نیز از فرم چشم های خود ناراضی هستید و یا افتادگی پلک برایتان تبدیل به یک معضل شده، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. در این مطلب می خواهیم یکی از عمل های چشم پرطرفدار را به شما معرفی کنیم؛ عملی که دید شما به دنیا را عوض خواهد کرد!

کانتوپلاستی، دریچه‌ای رو به زیبایی

چشم های درشت، درخشان و جوان تر می توانند چهره ای جدید و البته زیبا برای شما به ارمغان بیاورند. گاهی تمام چیزی که از زیبایی می خواهیم یک جفت چشم زیبا و جوان است. در برخی افراد افتادگی پلک نه تنها باعث می شود چشم، کوچک به نظر برسد بلکه گاهی دید فرد را هم تحت تاثیر قرار می دهد. پس بهتر است بگوییم این افراد نه تنها از لحاظ ظاهری بلکه از لحاظ درمانی نیز باید راهی برای درمان افتادگی پلک خود کنند. کانتوپلاستی یکی از عمل های زیبایی چشم است که می تواند تمام این خواسته ها را بر آورده کند.

کانتوپلاستی یک عمل زیبایی است که با تغییر موقعیت و شکل پلک می تواند باعث تغییر شکل گوشه چشم و در نهایت بزرگ کردن سایز چشم شود. هدف از این درمان اغلب اصلاح افتادگی گوشه خارجی چشم و بالا بردن زاویه کانتال است. این عمل زیبایی همچنین می تواند با تغییر شکل چشم، یک جفت چشم بادامی زیبا نیز به زیباجویان ارائه دهد.

افراد مختلفی در سراسر جهان معمولاً برای رفع افتادگی پلک پایین (معروف به اکتروپیون) اقدام به انجام عمل کانتوپلاستی می‌ کنند. افتادگی پلک با افزایش سن یا ضربه به چشم اتفاق می افتد. در این حالت پوست و تاندون ‌های اطراف چشم، خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و در نتیجه اطراف پلک دچار افتادگی و چین و چروک می شود. این تغییرات در نهایت چهره فرد را پیر و خسته نشان داده و اعتماد به نفس بیمار را پایین می آورد. برای آشنایی بیشتر با این عمل زیبایی می توانید به ادامه متن مراجعه و سیر تا پیاز این عمل چشم را مطالعه کنید.

روند انجام عمل کانتوپلاستی

جراحی کانتوپلاستی معمولاً با استفاده از بیهوشی و یا در صورت تشخیص پزشک بیهوشی، آرامبخش IV انجام می شود. این عمل بسته به اهدف و خواست و شرایط بیمار، بین ۱ تا ۲ ساعت طول خواهد کشید. جراح در این جراحی تاندون کانتال تحتانی را برش داده و از این طریق باعث تغییر موقعیت یا سفت کردن پلک می شود.

یکی از نکات مهمی که قبل از هر چیزی باید به آن توجه کنید، انتخاب بهترین جراح برای انجام کانتوپلاستی یا عمل بزرگ کردن چشم است. این عمل علاوه بر دانش و مهارت به تجربه و دقت زیادی لازم دارد. برای مثال اگر به یک جراح با سابقه و ماهر برای این عمل زیبایی مراجعه کنید، جراح یک برش در چین طبیعی چشم شما ایجاد می کند تا جای زخم قابل مشاهده را به حداقل برساند.

در مراحل بعدی این جراحی زیبایی چشم، تاندون برای افزایش زاویه پلک پایین و بالایی شما لیفت شده و سپس با استفاده از بخیه دوباره به هم متصل می شود. پس از اتمام جراحی، یک محافظ چشم برای محافظت روی چشمان شما قرار گرفته و بعد از گذراندن دوران نقاهت می توانید از چشمان بزرگ و خوش فرم خود لذت ببرید. البته تمام این ها به شرطی است که شما دوران نقاهت خود را به بهترین شکل ممکن گذرانده و مراقبت های بعد از کانتوپلاستی را جدی بگیرید. پس در ادامه آنچه را که در دوران بهبودی و نقاهت انتظار شما را می کشد، بررسی خواهیم کرد.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه جراحی کانتوپلاستی

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل

کانتوپلاستی چشم با از بین بردن چروک و افتادگی و شلی چشم کمک می‌کند چشمان شما درشت‌تر و با فرم زیباتر و گربه‌ای دیده شوند و حس جوانی و جذابیت را به شما هدیه می‌دهد.

مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و تعیین فرم نهایی چشم‌ها
انجام جراحی پلک در یک جلسه
ویزیت رایگان پس از عمل تا بهبودی کامل

مشتریان جراحی کانتوپلاستی

با جراحی کانتوپلاستی، چشم‌های زیبایتان درشت‌تر و جذاب‌تر دیده می‌شود!

ساناز ارجمندی

جراحی کانتوپلاستی

مدت زیادی بود که از افتادگی چشم و پف کردگی پلک پایین چشمم ناراضی بودم و دوست داشتم چشم های درشت تری داشته باشم. در جلسه مشاوره اولیه ای که با دکتر نجف بیگی داشتم ایشون من رو راهنمایی کردن که با جراحی کانتوپلاستی می تونم هم افتادگی چشمم رو از بین ببرم و هم فرم چشمم رو درشت تر و به اصطلاح چشم گربه ای کنم. الان حدود یک ماه از عملم گذشته و نتیجه این عمل رو بی نهایت دوست دارم و راضیم. اطرافیانم همه میگن فرم چشم هام تغییر کرده و واقعاً بهتر و زیباتر شده و من هم آقای دکتر رو به همه معرفی کردم.

تجربه های مشتریان ما

درباره جراحی کانتوپلاستی

قبل و بعد کانتوپلاستی

ساناز ارجمندی

جراحی کانتوپلاستی

مدت زیادی بود که از افتادگی چشم و پف کردگی پلک پایین چشمم ناراضی بودم و دوست داشتم چشم های درشت تری داشته باشم. در جلسه مشاوره اولیه ای که با دکتر نجف بیگی داشتم ایشون من رو راهنمایی کردن که با جراحی کانتوپلاستی می تونم هم افتادگی چشمم رو از بین ببرم و هم فرم چشمم رو درشت تر و به اصطلاح چشم گربه ای کنم. الان حدود یک ماه از عملم گذشته و نتیجه این عمل رو بی نهایت دوست دارم و راضیم. اطرافیانم همه میگن فرم چشم هام تغییر کرده و واقعاً بهتر و زیباتر شده و من هم آقای دکتر رو به همه معرفی کردم.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

جراحی کانتوپلاستی

با مشاوره رایگان قبل از عمل کانتوپلاستی با آرامش خاطر بدن خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره جراحی کانتوپلاستی سوالی دارید

پرسش های متداول جراحی کانتوپلاستی

سوالات متداول شما

درباره جراحی کانتوپلاستی

اگر هنوز هم درباره کانتوپلاستی سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره جراحی کانتوپلاستی

از دکتر نجف بیگی

سلام، می‌خواستم بدونم آیا جراحی کانتوپلاستی ممکنه به بینایی آسیب بزنه؟

سلام، خیر. ممکن است تا یک هفته پس از جراحی دچار خشکی چشم و ریزش اشک باشید، اما موقتی است و به حالت طبیعی برمی‌گردد.