آنچه باید درباره تزریق چربی به سینه بدانید به همراه مزایا و عوارض

125,583

آیا می دانید تزریق چربی به سینه چگونه است؟ چه کسانی می توانند از این روش برای بزرگ کردن سینه خود کمک بگیرند؟

هزینه بزرگ کردن سینه با چربی چقدر است؟ مزایا و عوارض تزریق چربی در سینه چیست؟ نحوه تزریق چربی به سینه چگونه است؟ مراقبت های بعد از آن چیست؟

در این مقاله به پاسخ این سوالات و همه نکاتی که باید درباره تزریق چربی در سینه بدانید پرداخته‌ایم.

همچنین در پاسخ به برخی سوالات درون مقاله نیز ویدئویی از دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی آورده شده است که می‎‌توانید با مشاهده آن به جواب سوال خود برسید.

ویدئو های نمونه کار قبل و بعد تزریق چربی به سینه مراجعه کننده های دکتر نجف بیگی را نیز در میان متن می بینید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

تا به‌حال قبل و بعد از تزریق چربی به سینه را دیده‌اید؟ دراین ویدئو نمونه ای از تزریق چربی برای سینه را مشاهده می کنید که توسط دکتر آرش نجف بیگی انجام شده است:

در ادامه، با بررسی نحوه انجام تزریق چربی برای سینه، همچنین، معایب این روش و مزایای بزرگ کردن سینه از طریق تزریق ژل به سینه بیشتر آشنا خواهیم شد.

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

تزریق چربی به سینه

افرادی که به دلیل شیردهی، کاهش وزن و یا افزایش سن از فرم سینه‌های خود ناراضی هستند، می‌توانند با تزریق چربی به سینه، زیبایی آن را بازگردانند.

در روش بزرگ کردن سینه از طریق تزریق چربی، جراح ابتدا به شیوه‌ی لیپوساکشن، چربی را از نقاط مختلف بدن مانند ران و باسن برمی‌دارد؛ سپس، با ایجاد شکاف‌های کوچک به بدن تزریق می‌گردد. میزان برداشت چربی به فرم ظاهری بدن و همچنین، انتظارات فرد از نتیجه‌ی عمل وابسته است. معمولا پزشکان این عمل را طی چند مرحله انجام می‌دهند. این جراحی یک عمل سرپایی است و نقاهت کوتاهی دارد، اما قبل از انجام این عمل باید فرد این نکته را در نظر داشته باشد که میزان مهارت پزشک در این جراحی بسیار تأثیرگذار است.

از جمله عوارض این عمل:

 • ممکن است چربی تزریق شده از بدن دفع شود.
 • چربی در زیر پوست سطحی ناصاف ایجاد کند.
 • عدم تقارن بین سینه‌ها بعد از جراحی
 • ایجاد آمبولی چربی
 • کلسیفیکاسیون چربی که ممکن است سبب سفت و سخت شدن سینه شود.

مراقبت‌های قبل از جراحی:

– آمادگی جسمی کامل

– عدم مصرف دخانیات

– عدم مصرف مشروبات الکلی یک هفته قبل و دو هفته بعد از جراحی

– عدم کاهش یا افزایش وزن زیاد

هزینه جراحی تزریق چربی در سینه برخی عوامل بستگی دارد:

۱- یکی از عوامل تأثیرگذار در این جراحی پیچیدگی و انجام دو عمل به طور همزمان است.

۲- این جراحی به مساحت برداشت چربی، انتخاب منطقه و میزان چربی منتقل شده بستگی دارد.

۳- تعداد دفعات مورد نیاز برای انتقال

۴- انتخاب پزشک و محل درمان

ماندگاری این جراحی به تبحر پزشک بستگی دارد؛ اما در کل، نتیجه‌ی نهایی این عمل بعد از گذشت یک ماه قابل مشاهده است؛ زیرا بعضی از سلول‌های چربی ممکن است از بدن دفع گردد.

تزریق چربی به سینه نمونه کار دکتر آرش نجف بیگی

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه یکی از روش‌های زیبایی سینه بوده که در بین بانوان رواج پیدا کرده است. دلیل جراحی‌های زیبایی سینه متفاوت هستند. این موضوع صحیح است که هدف پایانی همه جراحی‌های زیبایی، بهتر و زیباتر شدن بدن و چهره بیمار می‌باشد و این‌که جراحی‌های زیبایی اختیاری هستند.

اما باید به این نکته هم اشاره کرد که گاها بیمار، چار‌ه‌ای جز جراحی‌ زیبایی ندارد. برای مثال، بیمار مبتلا به سرطان که جراحی برداشت سینه را انجام داده است، چاره‌ای جز بزرگ کردن سینه از طریق تزریق چربی یا دیگر روش‌ها ندارد.

مزیت تزریق چربی نسبت به سایر روش های بزرگ کردن سینه چیست؟

به گزارش سایت verywellhealth مزیت تزریق چربی  این است که چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و نیازی به ایمپلنت نیست. همچنین اگر  تزریق چربی به خوبی انجام شود، سینه ها طبیعی به نظر می رسند.

تزریق چربی به سینه یا پزوتز سینه؟

به طور کلی، انواع جراحی‌های زیبایی که توسط پزشکان انجام می‌گیرد را می‌توان به شکل زیر دسته‌بندی کرد:

 • جراحی‌های فرم‌دهی سینه با کاشت پروتز
 • جراحی‌های کوچک‌کردن و کم کردن سایز سینه
 • ماستوپکسی و یا جراحی لیفت سینه‌ها
 • تزریق ژل در سینه‌ها
 • تزریق چربی در سینه‌ها
 • بازسازی سینه در بیماران سرطانی و یا کسانی که به هر دلیل سینه‌شان فرم عادی خود را از دست داده است.
 • برداشت و یا ترمیم پروتزهای به کار رفته‌شده در بدن بیمار (تعویض پروتز سینه)

در این بین، تزریق چربی به سینه جای خود را در بین جوانان و افرادی که می‌خواهند سینه‌هایی خوش‌فرم و زیبا داشته باشند، باز کرده است.

تزریق چربی به سینه یکی از روش‌هایی زیباسازی و عمل سینه است. این روش، در کنار دیگر روش‌های زیبایی سینه همچون لیفت سینه یا بالابردن سینه، عمل پروتز سینه، تزریق ژل به سینه و … در بین بانوان رواج پیدا کرده است.

تفاوت قبل و بعد از تزریق چربی به سینه

کاندیداهای مناسب تزریق چربی در سینه

به صورت کلی، تمامی افرادی که از فرم سینه خود راضی نیستند، می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای انجام جراحی بزرگ کردن سینه از طریق تزریق چربی باشند؛ اما اگر بخواهیم دقیق‌تر نگاه کنیم، فهرست زیر، برخی از کاندیداهای مناسبی عمل تزریق چربی به سینه هستند:

 • افرادی که می‌خواهند سینه بزرگتری داشته باشند
 • برای متناسب شدن لباس در تن
 • متناسب کردن اندازه سینه
 • در صورتی که به خاطر بارداری، شیردهی، کاهش وزن یا پیری اندازه سینه کاهش یافته است.
 • بهبود افتادگی سینه در صورت کاهش وزن
 • افرادی که عدم تقارن در سینه دارند.

برای مطالعه بیشتر مقالات لیفت سینه و  افتادگی سینه بعد از پروتز را پیشنهاد میکنیم.

در این باره بخوانید  علت ورم سينه بعد از عمل ماموپلاستي + راهکار طلایی برای جلوگیری آن

نحوه بزرگ کردن سینه از طریق تزریق چربی

تزریق چربی به نوعی دو جراحی همزمان است. در ابتدا، جراح ساکشن عمومی بدن را انجام می‌دهد و از اعضای دیگر همچون ران، باسن و… چربی لازم را برداشت می‌کند. جراح، از عضو اهداکننده چربی در بدن، به میزان لازم چربی را به روش لیپوساکشن بر‌می‌دارد. توجه به این نکته ضروری است که تنها می‌توان از روش لیپوساکشنی استفاده کرد که سلول‌های چربی را از بین نبرد؛ چرا که در برخی از روش‌های لیپوساکشن که با امواج مافوق صوت انجام می‌گیرد، ساختار سلول‌ها از بین رفته و دیگر امکان تزریق مجدد به بدن وجود ندارد.

همچنین، خوب است بدانید که میزان برداشت چربی از بدن، به جلسات مشاوره‌ای بستگی دارد که شما پیش از جراحی با پزشک خود خواهید داشت. پزشک مطابق با فرم ظاهری و بدن شما، همچنین، انتظارات شما از نتیجه جراحی، چربی لازم را برداشت می‌کند.

پس از برداشت چربی لازم از بدن، این چربی‌ها برای تزریق از بدن آماده می‌شوند. سپس، پزشک متخصص تزریق چربی به سینه، با ایجاد شکاف‌هایی کوچک در بدن، چربی‌ها را به بدن تزریق می‌کند.

بزرگ کردن سینه از طریق تزریق چربی روشی بسیار پیجیده است و نیاز است تا افرادی که مخاطب این جراحی هستند، حتما در نزد پزشکان متخصص این جراحی را انجام دهند؛ چرا که انجام جراحی بزرگ کردن سینه از طریق چربی توسط افراد بدون تخصص و غیرماهر، می‌تواند صدمات جدی به سلامتی فرد وارد کند.

بزرگ کردن سینه از طریق تزریق چربی روشی بسیار پیجیده است و نیاز است تا افرادی که مخاطب این جراحی هستند، حتما در نزد پزشکان متخصص این جراحی را انجام دهند.

نحوه ی تزریق چربی به سینه

مراقبت‌های پیش از تزریق چربی به سینه

پیش از تزریق چربی به سینه بهتر است تا در معرض نور آفتاب نباشید. همچنین، نداشتن استرس نیز می‌تواند به شما کمک کند تا در طول جراحی و پس از آن، نتایج مطلوب‌تری را کسب کنید. بهتر است تا محدوده وزنی خود را در حد نرمال قرار دهید. شاخص توده بدن یا BMI به شما کمک خواهد کرد. ورزش مداوم پیش از جراحی باعث می‌شود تا دوران نقاهت خود را ساده‌تر و راحت‌تر طی کنید.

مصرف مشروبات الکلی یک هفته قبل و دو هفته بعد از جراحی ممنوع است. افرادی که دخانیات مصرف می‌کنند نیز کاندیداهای مناسبی برای این جراحی نیستند؛ چرا که مصرف دخانیات باعث از دست رفتن خاصیت کشسانی پوست بدن می‌شود. آمادگی‌های لازم برای انجام این جراحی به شرح زیر است:

 • از لحاظ جسمی باید آمادگی انجام جراحی را داشته باشید.
 • نیاز است تا میزان چربی لازم برای تزریق چربی به سینه در بدن شما وجود داشته باشد
 • مصرف سیگار و دخانیات را باید تعطیل کنید!
قبل و بعد از تزریق چربی به سینه برای بزرگ کردن 2 سایز توسط دکتر آرش نجف بیگی

بهبودی پس از تزریق چربی به سینه

جراحی تزریق چربی، یک عمل سرپایی است که بیمار پس از انجام جراحی می‌تواند بیمارستان و یا کلینیک را ترک کند. دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه بوده و در صورتی که توسط پزشک متخصص انجام شود، عوارض بسیار ناچیزی خواهد داشت.

معمولا پزشکان تزریق چربی را در چند مرحله انجام می‌دهند و در هر مرحله، به میزان کم، چربی را زیر پوست تزریق می‌کنند. دلیل این موضوع این است که حالت تقارن سینه‌ها حفظ شود. نکته حائز اهمیت این است که ممکن است چربی‌هایی که به بدن بیمار تزریق می‌شود، از بدن دفع شوند و ماندگار نباشند؛ به همین سبب شاید نیاز باشد تزریق چربی در چند مرحله تکرار شود.

خوب است بدانید برای تزریق چربی نیازی به برش نیست و تنها محل عمل لیپوساکشن است که شکافی بسیار کوچک دارد. محل انجام لیپوساکشن پس از مدتی به طور کامل محو خواهد شد و دیگری اثری از آن باقی نخواهد ماند.

نمونه سرنگ های حاوی چربی مناسب برای تزریق به سینه

مطالعه مقاله درمان نوک سینه فرو رفته را از دست ندهید.

هزینه‌ی تزریق چربی به چه عواملی بستگی دارد؟

فاکتور اصلی در هزینه بزرگ کردن سینه با روش تزریقی چربی طبیعی بدن، پیچیدگی جراحی در این روش است. در ابتدای این روش، عمل لیپوساکشن برای برداشت چربی مورد نیاز برای سینه انجام می‌شود. با توجه به اینکه لیپوساکشن روش جراحی پلاستیک از خود بدن بیمار است، با این وجود به دلیل دو مرحله‌ای بودن این روش هزینه کلی شما را در مقایسه راهکار ایمپلنت سینه افزایش می دهد.

همچنین این هزینه با میزان مساحت مورد نیاز برای برداشت، انتخاب منطقه مناسب، تعداد نواحی و میزان حجم چربی منتقل شده افزایش می‌یابد. حجم بیشتر چربی قبل از تزریق نیاز به آماده‌سازی بیشتری دارد.

عامل دیگری که در هزینه انتقال چربی تاثیر گذار است، تعداد دفعات مورد نیاز برای انتقال است. زیرا همانطور که اشاره شد تمامی سلول‌های منتقل شده زنده نمی‌مانند و نتایج همیشه مطلوب پیش نخواهد رفت. در اینصورت در برخی مواقع ممکن است نیازمند چند روش پیوند چربی برای رسیدن به نتیجه دلخواه باشید.

از طرفی انتخاب درست و مناسب یک پزشک فوق تخصص پوست و زیبایی که بتواند بهترین انتخاب و بهترین روش‌ها را در انجام جراحی زیبایی شما داشته باشد، عامل بسیار مهمی است که این اطمینان را به بیمار می‌دهد که بهترین نتایج را تجربه خواهد کرد. برای آشنایی با ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی به سینه این مقاله در سایت دکتر نجف بیگی را مطالعه کنید.

عامل وابسته دیگر نیز انتخاب محل درمان و انتخاب نوع بی‌هوشی (موضعی یا بی‌هوشی عمومی) است. اگر بیمارستان یا کلینیک خصوصی باشد، اگر بی‌هوشی عمومی و نیازمند شرایط، لوازم و پرسنل متخصص باشد، این هزینه برای شما گران قیمت‌تر خواهد بود.

پزشک در حال آماده کردن سرنگ های حاوی چربی بدن برای تزریق به سینه

این تزریق  دائمی است یا موقت؟

نتیجه جراحی تزریق چربی به سینه بسیار به تبحر پزشک و نیز نحوه آماده‌سازی چربی بستگی دارد؛ چرا که پس از جراحی، چربی‌های مایع و نیز سلول‌هایی که آسیب دیده‌اند، از بدن دفع خواهند شد. بنابراین، بهتر است برای داشتن نتایج بهتر و کامل‌تر این جراحی، به پزشک متخصص این موضوع مراجعه کنید.

در صورتیکه نتیجه مطلوب برای شما حاصل نشود، ممکن است با صلاحدید پزشک، جراحی مجدد و ترمیمی انجام شود. معمولا نتیجه تزریق دوم، بهتر از مرحله اول خواهد بود؛ چرا که زیربنای مناسب این‌کار در بدن فرد تشکیل شده است.

در این باره بخوانید  علت اصلی ترمیم پروتز سینه چیست؟
تزریق چربی به سینه و بزرگ شدن آن

انواع مدل پروتز سینه را در این مقاله ببینید.

عوارض تزریق چربی به سینه

همانطور که پیش‌تر گفته شد، این روش یکی از کم عارضه‌ترین روش‌های زیباسازی سینه است. اگر شما به پزشکی متخصص در این زمینه مراجعه کنید که نمونه کارهای موفق بسیاری دارد. بدون شک با کمترین عارضه جراحی شما انجام خواهد شد؛ اما اگر بخواهیم به عوارض احتمالی این جراحی اشاره کنیم، فهرست زیر بیان‌کننده این موضوع خواهد بود:

 • یکی از مهم‌ترین عوارض این جراحی، عدم موفقیت است. به این معنا که چربی تزریق‌شده، دفع شده و نیاز به تزریق مجدد چربی می‌باشد.
 • بعضا و در برخی موارد، چربی تزریق‌شده به چربی ناصاف و سفت در زیر پوست تبدیل خواهد شد. این موضوع دلیل مشخصی ندارد و تنها تبحر پزشک می‌تواند از این قضیه جلوگیری کند.
 • یکی دیگر از مسائل پیرامونی تزریق چربی به سینه، عدم تقارن سینه‌ها پس از تزریق چربی است. تبحر پزشک می‌تواند از بروز این مشکل برای بیمار جلوگیری کند.
 • ایجاد آمبولی چربی یکی دیگر از عوارض این جراحی است. هر چند این موضوع بسیار نادر است اما در صورت وقوع می‌تواند موجب سکته مغزی، حمله قلبی و یا حتی مرگ شود.
 • کلسیفیکاسیون (رسوب کلسیم) چربی در سینه یکی دیگر از عوارض این جراحی است که می‌تواند موجب سفت و سخت شدن سینه شود.

پرسش و پاسخ چند سوال درباره تزریق چربی به سینه

 • ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟

نتایج نهایی روش انتقال چربی برای بزرگ کردن پستان دائمی خواهد بود و نتیجه قطعی آن را می‌توان نهایتا پس از یک ماه با کاهش تورم مشاهده کرد. با این اوصاف حتی پس از بهبودی عواملی چون: افزایش سن، افزایش و کاهش سریع بدن، بارداری و شیردهی می‌تواند بر اندازه و شکل سینه جدید شما تأثیر بگذارد.

لازم است قبل از آماده سازی برای انتقال چربی سینه، متقاضیان زیبایی این موضوع را به خاطر داشته باشند که برخی از سلول‌های چربی ممکن است پس از تزریق نکروز شده و زنده نمانند. به طور کلی ۴۰٪ از سلول‌های منتقل شده به طور طبیعی متابولیزه شده و از بدن دفع می‌شود. اما مابقی آن‌ها برای همیشه در بدن باقی خواهند ماند.

به این صورت که سینه‌ها در روز‌های ابتدایی پس از جراحی بزرگتر از سینه‌ها پس از گذشت چند ماه خواهند بود. به مرور کمی کوچکتر شده و در یک حالت پیشبینی شده باقی خواهند ماند. به همین دلیل است که بیمار باید انتظارات واقع بینانه‌ای از جراحی داشته باشد و ذهن خود را برای این شرایط احتمالی آماده کند.

برای دریافت مشاوره و پرسیدن سوالات بیشتر، با کلینیک دکتر نجف بیگی تماس حاصل فرمایید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

 • اگر چاق یا لاغر بشویم چه می‌شود؟

لازم است قبل از انجام جراحی با پزشک خود در رابطه با این موضوع که معمولا با افزایش و کاهش وزن چه منطقه‌ای از بدن شما شاهد کم یا زیاد شدن سایز می‌شود، مشورت کنید. اینگونه پزشک متخصص شما راحتتر می‌تواند ناحیه مناسب انتقال دهنده چربی را در بدن شما انتخاب کنند.

اگر چربی برداشته شده از ناحیه‌‌ای باشد که با افزایش وزن ایجاد شده باشد احتمال آنکه با کاهش و اضافه وزن بیمار تغییر سایز دهد قابل چشم پوشی نخواهد بود. با کاهش چشمگیر وزن پوسته سینه آویزان شده و شل می‌شود. همچنین با افزایش ناگهانی وزن سایز سینه بزرگتر شده و تغییر می‌کند. این موضوع روی نتیجه عمل تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که اگر مشتاق به تزریق چربی به سینه هستید، قبل از جراحی در وزن ایده‌آل خود باقی بمانید

 • چقدر چربی برای افزایش حجم سینه لازم است؟

هیچ بیماری برای عمل بازسازی و یا بزرگ کردن سینه خیلی لاغر نیست. به ندرت پیش می‌آید که بیماران به دلیل نداشتن چربی کافی از انجام این روش زیبایی منع شوند. حتی اگر بیمار دارای هیچ منطقه‌ی چربی اضافی نباشد. امروزه تکنیک‌های بسیاری وجود دارد که به پزشکان فوق تخصص پوست و زیبایی این اجازه را می‌دهد تا مقدار بسیار کمی چربی را از یک سطح بزرگ برداشت کنند.

پیشنهاد می‌شود وزن خود را قبل و بعد از جراحی سینه ثابت نگه دارید زیرا سلول‌های چربی طبیعی و کوچکتر برای انتقال مناسب‌تر از کیسه‌های چربی کاذب ناشی از افزایش وزن است. همچنین میزان جذب و تغییرات پس از تزریق آن‌ها کمتر خواهد بود.

برای مطالعه بیشتر این مقاله معتبر لاتین را پیشنهاد می دهیم.

سوالات متداول درباره تزریق چربی به سینه :

چنانچه پزشک فوق تخصص، تجربه کافی در زمینه این نوع عمل راداشته باشد نه تنها عارضه ای ایجاد نمیکند بلکه در زیبایی وتناسب اندام فردبسیار موثرخواهد بود. و توصیه می شود برای این عمل حتما به پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه شود.

بهترین پزشکان برای انجام عمل تزریق چربی به سینه، فوق تخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی هستند، زیرا زمینه تخصصی رشته تحصیلی آ نها زیبایی بوده و تجربه کافی را در مورد آناتومی و زیبایی شناسی بدن انسان دارند.

برای تزریق چربی، بسته به ناحیه ای که نیاز به تزریق دارد، شرایط جسمانی فرد و تشخیص پزشک فوق تخصص، هم میتوان از بی حسی موضعی استفاده کرد هم بیهوشی عمومی.

مسلما مهمترین فاکتور در دستیابی به نتیجه دلخواه در عملهای تزریق چربی تخصص تبحر وتجربه جراح انجام دهنده آن است. دکتر نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک وزیبایی اولین فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشندکه در عمل های زیبایی و پیکرتراشی پیشرو بوده و بیشترین نمونه عملهای موفق پیکرتراشی را دارند .

حال که درباره تزریق چربی به سینه اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید یا برای خواندن تجربیات دیگران در این زمینه، نظرات کاربران را در انتهای مقاله بخوانید.

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
120 نظرات
 1. لیلا می گوید

  سلام و عرض ادب
  هزینه تزریق چربی به سینه حدودا چقدر هستش؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از هزینه ها با شماره های مطب تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. آناهیتا می گوید

  سلام امکان تزریق چربی به سینه ولیفت در یک جلسه وجود دارد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر خواهد بود
   لطفا برای کسب اطلاعات کامل با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. شیرین می گوید

  سلام خسته نباشید. ببخشید پوست سینه های من حالت پوست پرتقالی هست. راهکاری دارین برا زیبایی پوست سینه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 4. مهدیس می گوید

  سلام وخسته نباشید، من وزنم ۴۷ کیلو هست آیا برای تزریق چربی ،بدنم چربی مورد نظر رو داره ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام
   دوست عزیز میبایست به طور دقیق bmi شما مورد برسی قرار گیرد تا بتوان برای عمل تصمیم گیری نمود
   لطفا برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 5. سنا می گوید

  سلام من بعد از شیردهی سینه هام شل شده میخام سفت بشه یک سایز هم بزرگتر بنظرتون تزریق چربی جواب میده ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام
   بزرگوار سفت شدن سینه از طریق پرتز هم قابل درمان است اما برای تشخیص اینکه کدام روش انجام شود بسته به اناتومی بدن هر فرد متفاوت است . برای مشاوره کامل میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 6. حانیه توری می گوید

  سلام من سه بار زایمان کردم و سینه هام شل شده و از طرفی پهلوهای بزرگی هم دارم میتونم از چربی پهلو برای تزریق چربی برای سینه ام استفاده کنم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تزریق چربی به سینه هنگامی که افتادگی در سینه وجود داشته باشد توصیه نمی شود و بهتر است لیفت سینه انجام شود.

 7. منا می گوید

  سلام اگرازچربی بدن برای تزریق چربی استفاده کنید یعنی ازجایی که چربی برمیداریدلاغرترمیشیم یعنی حجم باسن کوچکترمیشه یاشکم چون نمیخوای بقیه اعذای بدنم لاغربشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما قبل از انجام تزریق چربی باید معاینه شوید تا مشخص شود از کدام اندام شما می توان چربی برداشت.

 8. ماهی می گوید

  سلام من خیلی دلم میخواد چربی تزریق کنم به سینه ام اما به من همه دکترا میگن چربی گوله گوله میشه و بد میشه پروتز کن اما پروتز خیلی مصنوعی هستش و من نمیخوام خواهش میکنم بگین چیکار کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر تزریق چربی توسط متخصص با تجربه انجام شود مواردی که گفتید پیش نخواهد آمد.

 9. فاطی می گوید

  تزریق چربی باید حداقل جند سی سی باشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز مقدار چربی که باید تزریق شود در هر فرد متفاوت است و حداقلی برای آن نمی توان در نظر گرفت.

 10. محدثه می گوید

  سلام می خواستم بدونم تزریق چربی به سینه چند دفعه باید انجام بشه که با هم قرینه بشن ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود تزریق چربی به سینه معمولا در یک جلسه انجام می شود و نیاز به ترمیم مجدد نخواهد داشت.

 11. رویاقاسمی می گوید

  سلام.من سینه هام خیلی خیلی کوچیکه واین منو واقعا ازار میده. میشه باتزریق چربی خوب شه.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تزریق چربی به سینه یکی از بهترین روش ها برای حجم دهی به سینه است.

 12. شیوا می گوید

  سلام اقای دکتر من سینه هام به دلیل شیر دهی تقارن نداره به نظر شما پروتز خوبه یا تزریق چربی؟ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا برای عدم تقارن تزریق چربی بهترین گزینه است ولی تعیین دقیق این موضوع در معاینه حضوری مشخص می شود.

 13. یعقوبی می گوید

  باعرض سلام /من ده سال پیش بخاطرسرطان سینه تحت جراحی قرارگرفتم و مدتیه میخوام جراحی بازسازی ترمیمی انجام بدم.سوالم اینه باتوجه به عدم تقارن شدید وافتادگی وبزرگی سینه سالمم کدام گزینه واسم مناسبتره پروتز یاچربی؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا برای جراحی ترمیم سینه از ترکیب هر دو روش استفاده می شود. برای تشخیص دقیق این موضوع حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

 14. هانی می گوید

  باسلام.آیا تزریق چربی به سینه ها و قسمت هایی از بدن که‌مدنظر فرد هست صاف و یکدست انجام میشه و بعدا از حالت طبیعی خارج نمیشه پوست اون قسمتها؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود مشکلی باز لحاظ سلامتی و زیبایی بصری پیش نمی آید.

 15. هلیا خلفی می گوید

  سلام
  عمل ابدومینوپلاستی میشه بدون بیهوشی انجام بشه؟
  آقای دکتر میشه برای باسن تزریق ژل انجام داد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر نمی توان ابدومینوپلاستی را با بی حسی موضعی انجام داد و همچنین تزریق ژل برای باسن امکان پذیر نیست.

 16. فاطمه می گوید

  سلام دکتر من به علت شیر دهی بالای سینم خالی شده هیچ دکتری هم قبول نمیکنه چربی تزریق کنه میگن خطر داره و پروتز بهتره ولی من پروتز نمیخوام چون چربی زیادی نمیخواد سینه م….لطفا جواب منو بدین ایا واقعا چربی ضرر داره و تو ماموگرافی خلل ایجاد میکنه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود مشکلی برای شما پیش نمی آید.

 17. نسیم می گوید

  سلام وقت بخیر . به طور کلی عوارض تزریق چربی کم تر است یا انجام پروتز سینه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا ترجیح داده می شود از بافت بدن خود فرد برای برجسته سازی استفاده شود و جسم خارجی وارد بدن شخص نشود. ولی در مواردی که چربی بدن فرد کافی نباشد از پروتز استفاده می شود.

 18. طاهری می گوید

  سلام
  بعد از تزریق چربی به سینه با ورزش بدنسازی ممکنه چربی تزریق شده به طور کلی از بین بره ؟؟؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   در صورتی که ورزشی به منظور چربی سوزی باشد بلهممکن است باعث از بین رفتن چربی تزریق شده شود.

 19. ناشناس می گوید

  سلام وقتتون بخیر شما پیج دارید که نمونه تزریق چربی به سینه رو اونجا گذاشته باشید؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای دیدن نمونه جراحی ها به پیج زیر مراجعه نمایید:
   https://www.instagram.com/drnajafbeigi_protez/

 20. طلا می گوید

  سلام
  ایا تزریق چربی برای ادمهای لاغر بدون نیاز به پروتز امکان پذیر هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر بدن فرد چربی کافی نداشته باشد نمی توان تزریق چربی انجام داد.

 21. سعیده می گوید

  ایا تزریق چربی برای سینه تخلیه شده برااثر سرطان گزینه مناسبیه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تزریق چربی به تنهایی نمی تواند برای ترمیم سینه تخلیه شده درمان باشد و حتما باید از پروتز سینه استفاده شود.

 22. ناشناس می گوید

  سلام آقای دکتر من سینه هام خیلی شل شده وافتاده س آیا با تزریق چربی شکل و سفتی رو به دست میاره یا نه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای تشخیص اینکه چه روشی برای شما مناسب است حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

 23. مهدیه لاری می گوید

  ببخشیدمن شنیدم تزریق انجام بشه فقط براخوش فرم بودن سینه است دیگه دستم نمیشه بهش زددرسته فقط حکم زیبایی داره ؟؟؟ لطفاراهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز هنگام تزریق چربی، سینه فرم طبیعی تری نسبت به پروتز به خود می گیرد.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 24. مهناز می گوید

  سلام دکتر خسته نباشید نظرتون در مورد تزریق ژل به سینه ؟؟ مدت موندگاریش؟؟ ود در کل با کدام روش از نظر عوارض کمتر با موندگاری بیشتر موافقید ؟؟ ممنون میشم جوابمو بدید
  چون ۱۰۰ دصد میخوام انجام بدم فقط دو دلم کدوم روش بهتره
  و هزینه اش هم محبت کنید بگید سپاسگزارم 🙏🙏

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تزریق ژل به سینه توصیه نمی شود. میتوانید برای حجم دهی از پروتز سینه یا تزریق چربی استفاده کنید.

 25. SAMANE می گوید

  سلام خسته نباشیدمن یجا خوندم بعد تزریق چربی دیگه نمیتونی شیردهی داشته باشی درسته ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بعد از تزریق چربی به سینه می توانید باردار شوید و شیردهی داشته باشید.

 26. مینا می گوید

  با سلام خدمت شما
  من چند دکتر مراجعه کردم برای تزریق چربی به سینه.گفتن اصلا خوب نمیشه وچربی که تزریق شده به سینه به صورت توده میشه درون سینه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر متخصص با تجربه این کار را انجام دهد چنین مشکلاتی پیش نمی آید.

 27. باغبانی می گوید

  سلام خسته نباشید،جراحی سینه فرعی هم انجام میدین؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله انجام می شود.

 28. الهه قربانی می گوید

  هزینه عمل چقدر است؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 29. ناشناس می گوید

  سلام
  همزمان با ابدومینوپلاستی میشه تزریق چربی به سینه انجام بشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   در صورتی که حجم ناحیه زیاد نباشد و مدت زمان عمل طولانی نشود بله می توان انجام داد.

 30. سار می گوید

  سلام خسته نباشید ایاچند دوره باید ب دکترمراجعه کنم واینک اگر ازپهلوشکمم چربی برداریدب چ صورت است تیغ میزنیدیاامبول

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تزریق چربی در یک مرحله انجام می شود. و محل برداشت چربی فقط از طریق معاینه حضوری قابل تشخیص است.

 31. ناشناس می گوید

  با سلام و عرض ادب
  آقای دکتر تزریق ژل به سینه به چه صورت است؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تزریق ژل برای سینه انجام نمی شود.

 32. یوسف می گوید

  سلام و خسته نباشید،
  من جراحی قفسه سینه داشتم و سینه ام نا متقارن هست. می خوام تزریق چربی انجام بدم. در حال حاضر خارج از ایران هستم و از تاریخ ۱۲مهر سه هفته ایرانم. آیا امکان این عمل برای من وجود دارد؟
  تلفن همراه ایرانم فعال نیست ممنون می شم از طریق ایمیل یا واتساپ بهم اطلاع بدید.
  yousef.kh@gmail.com
  باتشکر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 33. ناشناس می گوید

  سلام آقای دکتر
  اگر در خارج از کشور زندگی می‌کنیم
  تا چند وقت لازم هست در ایران بمونیم برای انجام عمل تزریق چربی؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بهتر است یک هفته الی ۱۰ روز در ایران تشریف داشته باشید.

 34. مصی می گوید

  سلام. من سینه هام افتاده هستن باتزریق چربی سایز وفرم خوبی بدست میارن یا ن؟
  واینکه من پارسال عمل لیپوماتیک کردم بازم میشه ازشکمم یاپهلوم چربی بردارم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر چربی داشته باشید بله می توان مجدد لیپوماتیک انجام دهید. در مواقعی که افتادگی سینه کم باشد با تزریق چربی افتادگی برطرف می شود.

 35. مریم می گوید

  سلام عمل تزریق چربی به سینه، مراقبت در حین ارتباط جنسی نیاز داره یا خیر؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تا یک ماه نباید به سینه فشار بیاید یا روی آن بخوابید.

  2. یوسفی می گوید

   سلام ببخشید تزریق چربی به سینه هزینش چقدر می شود؟

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    سلام وقت بخیر
    لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
    سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 36. فهیمه می گوید

  سلام وقت بخیر من ی جا خوندم تزریق چربی به سینه باعث میشه چربی سینه دون دون بشه درسته؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر. اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود این مشکل پیش نخواهد آمد.

 37. سوگند می گوید

  سلام کدوم روش بین تزریق چربی وپروتز دوام وماندگاری بیشتری داره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   پروتز ها دائمی هستند و تا پایان عمر باقی می مانند.

 38. Mojgan می گوید

  ببخشید تزریق چربی به سینه برای شیر دهی در آینده مشکلی نداره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر

 39. ساحل می گوید

  با سلام .. میخواستم بدونم که برای این عمل بیهوشی لازم هست یا سری موضعی انجام میدید؟ و اینکه آیا این حجم دهی .. افتادگی سینه رو رفع میکنه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز انجام این عمل با بیهوشی عمومی انجام می شود.اگر افتادگی سینه زیاد نباشد با تزریق چربی مقداری از آن برطرف می شود.

 40. Zahra می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ببحشید من خیلی سینه هام کوچیک هست طوری ک اصلا حس نمیشه و تخت تخت هست میتونم از روش تزریق ربی برای بزرگ شدن سینه هام استفاده کنم؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا معاینه نشوید نمی توان تشخیص داد برای شما تزریق چربی مناسب است یا استفاده از پروتز.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 41. mina می گوید

  آمبولی شدن در حین عمل میشه یا بعد از عمل چه مدت متوجه این عارضه میشیم ؟من میخوام این عملو انجام بدم ولی ترس دارم از این موضوع میشه لطفا بیشتر توضیح بدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   آمبولی هم می تواند در حین عمل اتفاق بیوفتد و هم بعد از عمل. در صورتی که نزد جراح متخصص با تجربه جراحی شوید احتمال آمبولی به صفر می رسد.

   1. mina می گوید

    با سلام احترام ممنون بابت پاسخگوییتون

 42. ثنا می گوید

  سلام میخواستم هزینه تزریق چربی به سینه رو بپرسم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. مقدم می گوید

    هزینه ی تزریق چربی به سینه چقدره

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     سلام وقت بخیر
     لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
     سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

  2. فریده رضایی می گوید

   باعرض سلام خدمت اقای دکتراقای دکترمن مادرزادی سبنه هام کوچیک بودن بعدبارداری وزایمان کمی سایز سبنه هام بیشترشدوتا۷۵رفت وبعداینکه بچه هاموازشیرگرفتم سینه هام شل شده وکوچیک شده خواستم بدونم من چون خودم لاغرم میتونم ازچربی بدن فرددیگه مثلاخواهرم استفاده کنم. ایامشکلی پیش نمیاد؟

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    خیر نمی توان از چربی بدن فرد دیگر برای تزریق چربی استفاده کرد

 43. فاطمه می گوید

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم از چربی شکم هم میشود برای سینه استفاده کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان از چربی شکم و پهلو برای تزریق به سینه و باسن استفاده کرد.

 44. انیتا می گوید

  سلام اقای دکتر
  بدن من چربی کمی داره و لاغر اندام هستم به نظرتون این روش برا من جواب میده ؟سینه های خیلی کوچیکی دارم ک دوس دارم با تزریق چربی بزرگتر بشن
  و اینکه حتما باید چربی از بدن خود فرد باشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله چربی حتما باید از بدن خود فرد باشد و چنانچه چربی کافی وجود نداشته باشد باید از پروتز برای حجم دهی استفاده نمود.

 45. نازنین می گوید

  سلام خسته نباشید من عمل پروتز سینه انجام دادم ولی از سایز سینهام راضی نیستم میتوانم با توجه به بودن پروتز در سینه چربی هم تزریق کنم تا سایز دلخواه سینه رو داشته باشم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای این مورد خاص حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا امکان انجام این عمل مشخص شود.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 46. سارا می گوید

  با سلام
  برای بزرگ شدن حجم سینه روش تزریق چربی روش پایداری هست یاباید بعداز چند سال تجدید بشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا حدود ۷۰% چربی تزریق شده به سینه تا پایان عمر باقی می ماند. به شرطی که شخص کاهش وزن پیدا نکند.

 47. كريم زاده می گوید

  سلام.من میخوام برای بزرگ شدن سینه م از روش تزریق چربی استفاده کنم ولی خاله هام، سالهاست که تو سینه شون توده دارن، البته تشخیص هیچ دکتری سرطان نبوده است. این سابقه خانوادگی میتونه برای من مشکلی ایجاد کنه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای تشخیص این مورد قبل از جراحی حتما باید آزمایشات لازم رو انجام دهید.

 48. مریم می گوید

  سلام روز بخیر، نقاهت ساکشن و جای زخم آن تا چند روز باقی می مونه؟ جای ساکشن مثل لیپوساکشن و لیپو‌ماتیک نیست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   از فردای روز عمل روزانه باید یک ساعت پیاده روی داشته باشید.

 49. ستاره می گوید

  سلام.اگر کسی خیلی لاغر باشه،چربی اضافه واسه برداشتن و تزریق نداشته باشه،میشه از کسی دیگه ای چربی رو برداشت و به بدن این شخص تزریق کرد؟یا حتما بابد چربی از بدن خوده شخص باشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر، اگر فرد چربی کافی نداشته باشد می توان از پروتز ها برای حجم دهی به نواحی مختلف بدن استفاده کرد.

 50. فاطمه ملکی می گوید

  اگه کیست سینه داشته باشیم تزریق چربی مشکلی نداره و باعث رشد کیست نمیشه؟ واینکه چطور ممکنه خطر آمبولی پیش بیاد؟

 51. ناشناس می گوید

  سلام برای سینه های افتاده تزریق چربی مناسب است؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   یکی از گزینه ها برای افزایش سایز و خوش فرم شدن سینه تزریق چربی به سینه می باشد که جراح با توجه به شرایط فرد آن را انتخاب می کند.

 52. پریا می گوید

  سلام
  سینه های خیلی کوچک رو میشه باتزریق چربی نرمال کرد سایزشونو.درضمن چون۳۰-۴۰درصد چربی جذب میشه باید خیلی بیشتراز سایز موردنظر تزریق انجام داد.درسته؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله معمولا بیشتر از حجم مورد نظر چربی تزریق می شود که بعد از جذب اندام به سایز مناسب برسد.

   1. سمیه می گوید

    سلام من ۲تا بچه شیر دادم سینه م خیلی خیلی شل شده آیا با تزریق چربی درست میشه؟؟؟وقیمتشم میخوام بدونم ممنون

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     سلام وقت بخیر
     لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
     سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 53. زهرا می گوید

  سلام شما ب عنوان دکتر پروتز رو پیشنهاد میکنید یا تزریق چربی؟لطفا از هزینه هاش هم بگید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای هر فردی با توجه به شرایط جسمانی یک روش پیشنهاد می شود. برای بررسی اینکه چه روشی برای شما بهترین نتیجه را دارد باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 54. فریبا زارع می گوید

  تزریق چربی به سینه میتونه برای درمان غیر قرینگی‌سینه ها استفاده بشه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   یکی از موارد کاربردی تزریق چربی، قرینه سازی اعضای بدن است مانند سینه و باسن.

 55. مونا می گوید

  تزریق چربی به سینه اثرش دائمیه؟ من شنیدم ممکنه از بین بره وقتی زمان میگذره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چربی تزریق شده به سینه از بدن خود فرد است. به همین دلیل چنانچه فرد چاق یا لاغر شود حجم این چربی ها نیز کم یا زیاد می شود.
   معمولا ۳۰ تا ۴۰ در صد چربی تزریق شده به سینه بعد ۲ ماه جذب شده و مابقی سلول ها تا پایان عمر در بدن فرد باقی می ماند.

 56. منصوری می گوید

  اگر کسی پروتز سینه انجام داده باشه بعد بخواد پروتز های رو تخلیه کنه میتونه بعدش از تزریق چربی به سینه استفاده کنه یا دیگه جواب نمیده؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   پروتز های قدیمی ۱۰ ساله بودن و بعد از ۱۰ سال باید تعویض می شدند ولی امروزه پروتز ها دائمی هستند و تا پایان عمر باقی می مانند.
   برای تشخیص اینکه آیا می توان تزریق چربی را برای شما بعد از خارج کردن پروتزهای سینه انجام داد حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید