کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

تنها راه اصلاح فرم نوک سینه

جراحی زیبایی نوک سینه، تنها راه مطمئن برای دستیابی به فرم ایده‌آل نوک سینه‌‌ها است

ویدئو معرفی

تنها راه اصلاح فرم نوک سینه

جراحی کوچک کردن نوک سینه

تقارن و تناسب

با جراحی سینه زیبایی و تناسب و تقارن را به سینه‌های خود بازگردانید

سریع‌ترین روش فرم‌دهی

جراحی نوک سینه با کمترین درد و زمان بهبودی می‌تواند ظاهر سینه‌های شما را دگرگون کند

بدون جای زخم و برش

جراحی نوک سینه با روش‌های جدید هیچ اثری از جای زخم و بخیه به جا نمی‌گذارد

هر آنچه درباره جراحی کوچک کردن نوک سینه باید بدانید . . .

معرفی جراحی کوچک کردن نوک سینه

کوچک کردن نوک سینه در زنان به عنوان عملی نوین در حوزه‌ی زیبایی بسیار طرفدار پیدا کرده است. این روزها با وجود ارائه‌ی استانداردهای زیبایی از طریق رسانه‌ها، معیارهای مشخصی برای سنجش زیبایی ظاهر و اندام افراد وجود دارد. سینه که به عنوان یکی از اندام‌های جنسی و بسیار مؤثر در جذابیت بانوان شناخته می‌شود، دارای شاخص‌های خاص خود برای برآورد زیبایی است.

یکی از این شاخص‌ها حالت و اندازه‌ی نوک سینه می‌باشد. اگر شما نیز از سایز و یا فرم نوک سینه‌ی خود ناراضی هستید و یا نوک سینه‌ای فرو رفته و یا نامتقارن دارید و می‌خواهید در مورد عمل نوک سینه و یا کوچک کردن هاله پستان اطلاعات مفیدی کسب نمایید، ادامه‌ی متن می‌تواند کمک به‌سزایی برایتان باشد. در این نوشتار سعی شده است تا اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه‌ی عمل در زنان در اختیارتان قرار بگیرد.

آیا واقعا نوک سینه به کوچک شدن نیاز دارد؟

ممکن است بسیاری از خانم‌ها در ابتدای مواجه شدن با نوک بیش از اندازه بزرگ سینه‌ها، تصور کنند که این امر بر جذابیت آنها می‌افزاید. با این وجود پس از مدتی هم از عوارض جسمی این مشکل خسته خواهند شد و هم متوجه می‌شوند که زیبایی جنسی چندانی در نوک بزرگ و افتاده سینه‌ها وجود ندارد. اینجا است که ما جراحان پلاستیک و زیبایی می‌بینیم که درخواست براین این جراحی، روز به روز در حال افزایش است.

دکتر بوفورد از ایالت کلرادو امریکا با بیش از ۱۶ سال تجربه در زمینه عمل‌های جراحی پلاستیک و زیبایی، در مورد کاهش حجم و اندازه نوک سینه، می‌گوید:

بسیاری از خانم‌هایی که تجربه بارداری و زایمان داشته‌اند؛ جدا از اینکه به کودک خود چقدر شیر داده باشند، با مشکل بزرگ شدن غیر عادی نوک سینه مواجه می‌شوند.

در چنین شرایطی معمولا نوک سینه‌ها نسبت به قبل از دوران بارداری بسیار کشیده‌تر و حجیم‌تر می‌شود. به همین دلیل مشکلات بسیاری مانند دشواری در پوشیدن لباس برای این افراد پیش می‌آید و درد و فشار غیر طبیعی را در نوک سینه‌ها همیشه حس خواهند کرد. همچنین گاهی این بزرگ شدن موجب افتادگی نوک سینه‌ها می‌شود. در واقع یک حالت غیر طبیعی و نازیبا در سینه‌ها شکل می‌گیرد.

برخی خانم‌ها با انجام جراحی‌های زیبایی مانند لیفت و یا بزرگ کردن سینه و همچنین کار گذاشتن پروتزهای سینه، تا اندازه‌ای این ناهماهنگی و نبود تناسب را جبران می‌کنند. با این وجود در بسیاری از افراد، عمل‌های بزرگ کردن سینه کمکی به حل مشکل نوک افتاده سینه‌ها، نمی‌کند.

چه تکنیک‌هایی برای کوچک کردن نوک سینه مناسب‌تر است؟

در گذشته تکنیک‌هایی شامل برش‌های T شکل کوچک در قاعده نوک سینه، برداشتن مقداری از پوست و بافت اضافی اطراف و همچنین پایین کشیدن نوک سینه، بیشترین کاربرد را داشته است. در این روش‌ها، از ست قائده، نوک سینه به سمت داخل کشیده می‌شد و ارتفاع آن کاهش پیدا می‌کرد. در این روش معمولا کاهش اندازه همیشه به دلخواه نیست و گاهی جای برش و بخیه‌ها تا اندازه‌ای پیدا خواهد بود.

این درحالی است که در تکنیک‌های جدید، کاهش اندازه و ارتفاع نوک سینه از سر آن انجام می‌شود. به این ترتیب به هر اندازه دلخواه می‌توان نوک سینه را کاهش داد و بافت اضافه را برداشت. در چنین شرایطی معمولا هیچ جای برش و بخیه‌ای نیز در نوک سینه برجا نمی‌ماند. البته حفظ بافت نوک سینه، رگ‌ها، عصب‌ها و باقی ماندن توانایی شیردهی، از مواردی است که جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی در نظر می‌گیرد.

تکنیک سه بعدی جراحی نوک سینه

دکتر جین و تیم جراحی همراهش در یک تحقیق بسیار گسترده طی ۱۰ سال، روی ۲۵۷ مرد و زن (در مجموع ۴۹۱ نوک پستان) روش‌های سه‌بعدی جراحی کاهش اندازه نوک پستان را مورد بررسی قرار داده است.

دکتر جین در مورد روش جراحی سه بعدی نوک پستان در مقاله علمی خود توضیح داده است که:

در جراحی سه بعدی، برای کاهش ارتفاع و اندازه، ۲ خط محیطی کشیده می‌شود: یکی در قاعده پستانک و دیگری در امتداد ارتفاع پستانک جدید. فاصله این دایره‌ها با توجه به کاهش ارتفاع مورد نیاز، طراحی می‌شود. این خطوط محیطی کمک می‌کند تا از همه طرف بتوان حجم و اندازه نوک پستان را کاهش داد؛ هم در ارتفاع و هم در عرض و قطر نوک سینه.

در واقع نتیجه این عمل کاهش همه جانبه، متوازن و متناسب نوک پستان است؛ به صورتی که حالت طبیعی پیدا کند. در حالی که در روش‌های قدیمی‌تر معمولا کاهش ارتفاع موجب کج شدن نوک پستان و یا عدم کاهش قطر آن می‌شد.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه جراحی کوچک کردن نوک سینه

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل شما

در جلسه مشاوره رایگان پیش از جراحی، نوع جراحی متناسب با وضعیت سینه‌های شما انتخاب می‌شود و معاینات اولیه توسط پزشک صورت می‌گیرد. کوچک یا بزرگ کردن نوک سینه‌ها، حل مشکل افتادگی آن‌ها و انواع جراحی‌های دیگر با حفظ زیبایی و اعصاب نوک سینه‌ها انجام می‌شود.

جلسه مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و تعیین نوع جراحی لازم برای نوک سینه‌ها
جراحی نوک سینه در یک جلسه کوتاه با حداقل اثر زخم و بخیه
ریکاوری و مراقبت‌های پس از عمل

مشتریان جراحی کوچک کردن نوک سینه

جراحی نوک سینه از کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین جراحی‌های زیبایی است که نتایج آن را بلافاصله پس از عمل مشاهده می‌کنید.

محدثه فکوری

جراحی کوچک کردن نوک سینه

بعد از دوره شیردهی، نوک سینه‌هام حالت افتادگی پیدا کرده بود و موقع پوشیدن لباس کمی درد داشت. بعد از جراحی نوک سینه مشکلم برطرف شد.

تجربه های مشتریان ما

درباره جراحی کوچک کردن نوک سینه

کوچک کردن نوک سینه

محدثه فکوری

جراحی کوچک کردن نوک سینه

بعد از دوره شیردهی، نوک سینه‌هام حالت افتادگی پیدا کرده بود و موقع پوشیدن لباس کمی درد داشت. بعد از جراحی نوک سینه مشکلم برطرف شد.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

جراحی کوچک کردن نوک سینه

با مشاوره رایگان قبل از عمل کوچک کردن نوک سینه با آرامش خاطر بدن خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره جراحی کوچک کردن نوک سینه سوالی دارید

پرسش های متداول جراحی کوچک کردن نوک سینه

سوالات متداول شما

درباره کوچک کردن نوک سینه

اگر هنوز هم درباره کوچک کردن نوک سینه سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره جراحی کوچک کردن نوک سینه

از دکتر نجف بیگی

سلام، می‌خواستم ببینم جراحی درمان نوک سینه فرورفته برای مردان هم انجام می‌شود؟

سلام، بله انجام جراحی نوک سینه برای مردان مشکلی ندارد.