جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون جراحی بینی، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

در صورت تمایل میتوانید شماره همراه تلگرام یا واتس اپ خود را در کادر زیر وارد نمایید تا اطلاعات رایگان پیرامون این عمل برای شما ارسال شود.

شماره تماس خود را وارد نمایید:

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

به خاطر ضربه ایی که بینیم خورده بود حس خوبی نداشتم و احساس میکردم بینیم دچار شکستگی شده، همچنین از پهنای بینیم راضی نبودم. از طریق یکی از اقوام نزدیک که پیش آقای دکتر جراحی انجام داده بودند باهاشون آشنا شدم و به خاطر همین سابقه به ایشون اعتماد کردمو الان از نتیجه کار راضی هستم

” معصومه “

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

بینیم به دلیل یک حادثه شکسته بود و خیلی بد شده بود.الآن خیلی راضی هستم و خیلی روحیه ام عوض شده.

“میثم”

جراحی زیبایی بینی چیست؟

اگر از شکل، اندازه یا زاویه بینی خود ناراضی هستید و یا اگر مشکلات تنفسی دارید، عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر نفس بکشید و از چهره جدید خود لذت ببرید. عمل‌های بینی به دو دسته رینوپلاستی و سپتوپلاستی تقسیم می‌شوند. رینوپلاستی در اصطلاح به‌معنای اصلاح فرم بینی می‌باشد و برای رفع مشکلات ظاهری بینی انجام می‌شود. سپتوپلاستی برای رفع مشکلات و انحراف تیغه بینی انجام می‌شود. ما در کلینیک، در تمام افرادی که عمل بینی انجام می‌دهیم علاوه ‌بر رینوپلاستی که ظاهر بینی را اصلاح می‌کند، برای رفع مشکلات مربوط به تیغه بینی عمل سپتوپلاستی نیز انجام می‌دهیم.
روش انجام عمل‌های بینی به دو صورت باز و بسته می‌باشد. در سال‌های قبل روش بسته متداول‌تر بوده است اما با معرفی تکنیک‌های نوین در رینوپلاستی، امروزه گرایش به انجام جراحی باز افزایش یافته است.