کلینیک جراحی زیبایی اندام و صورت دکتر نجف بیگی

معجزه مادلینگ صورت، زیباسازی و اصلاح فرم چهره در یک روز

آیا می‌دانستید با معجزه عمل زاویه‌سازی صورت می‌توانید چهره‌ای کشیده‌تر، متناسب‌تر و زیباتر داشته باشید؟

ویدئو معرفی

معجزه مادلینگ صورت، زیباسازی و اصلاح فرم چهره در یک روز

علت استفاده از مادلینگ صورت . . .

زیبایی و تناسب چهره

برقراری زیبایی و نسبت‌های استاندارد بین گونه و فک با انجام مادلینگ صورت

متعادل‌سازی اجزای چهره در یک جلسه

بازگرداندن تعادل به اجزای چهره و اصلاح ناهنجاری‌ها با مادلینگ صورت در یک جلسه

بدون جای زخم و برش

مادلینگ صورت با روش‌های نوین و به‌روز بدون اثری از جای زخم

هر آنچه درباره مادلینگ صورت باید بدانید . . .

معرفی مادلینگ صورت

جراحی مادلینگ صورت یا که به عنوان جراحی زاویه‌سازی صورت نیز شناخته می‌شود، یک روش جراحی زیبایی است.

این جراحی انواع مختلفی دارد و با هدف اصلاح ناهنجاری‌های مختلف صورت و بهبود هماهنگی اجزای صورت انجام می‌شود. این اصلاحات شامل تغییر شکل ظاهری و زاویه دهی به فک، گونه و سایر برجستگی های صورت برای دستیابی به زیبایی بیشتر و تعادل و تقارن بین آن‌ها است. در این مطلب به سراغ معرفی مادلینگ زاویه سازی صورت، انواع، ماندگاری و قیمت آن می رویم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

مادلینگ صورت چیست؟

هیچ چیز در طبیعت کاملاً متقارن نیست و این موضوع در مورد مدل صورت و چهره ما نیز صدق می کند!

همه چهره ها درجاتی از عدم تقارن دارند اما با این حال، عدم تقارن بارز ممکن است آزاردهنده باشد. عدم تقارن در اجزای صورت می تواند ناشی از مشکلات ژنتیکی، ضربه، یا جراحی و درمان‌های قبلی باشد. در برخی موارد، نیز عدم تقارن ممکن است نه تنها روی ظاهر افراد، بلکه بر عملکرد چشم، بینی و دهان آن‌ها نیز تأثیر بگذارد. جالب است بدانید در بیشتر افراد این عدم تقارن در فک وجود دارد و به همین دلیل با زاویه دهی به فک می توان چهره فرد را متعادل‌تر و زیباتر کرد. سایر اجزای صورت که در مادلینگ صورت می توان آن‌ها را تغییر داد، گونه، پلک، ابرو و شقیقه است.

بنابراین در عمل مادلینگ صورت جراح پلاستیک، ساختار و آناتومی صورت شما را بررسی کرده و تغییرات مورد نیاز را با روش های گوناگون ایجاد می کند تا ظاهری متقارن‌تر و زیباتر به شما هدیه کند. در ادامه با انواع مادلینگ زاویه سازی صورت بیشتر آشنا می‌شویم:

انواع مادلینگ صورت

روش های مختلفی برای انجام مادلینگ صورت وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. در واقع جراح در اولین مشاوره به شما انواع مادلینگ صورت را معرفی کرده و بهترین روش ممکن را با توجه به فرم و آناتومی صورت، شرایط پزشکی، انتظارات و علاقه شما مشخص می کند. در ادامه با دو روش مادلینگ یعنی مادلینگ زاویه سازی صورت با ژل و تزریق چربی آشنا خواهیم شد.

مادلینگ صورت با ژل

مادلینگ صورت با ژل یک روش زیبایی کم تهاجمی است که برای بهبود و زاویه دادن به اجزای صورت به خصوص گونه‌ها و فک استفاده می‌شود. در این روش از ژل یا فیلر استفاده می‌شود که برای حجم دهی و برجسته سازی نواحی خاصی از صورت کاربرد دارد. مادلینگ صورت با ژل روشی غیرجراحی و غیرتهاجمی است که در آن نیازی به برش و بیهوشی نیست و به همین دلیل جایگزینی مناسب برای جراحی های زیبایی صورت و سایر روش‌های سنتی است.

برای انجام مادلینگ صورت با ژل، در ابتدا پزشک، ناحیه مورد نظر برای مادلینگ با ژل را بررسی و مشخص می‌کند. سپس از طریق یک سوزن کوچک مقدار معینی از ژل یا فیلر زیر بافت پوست تزریق می‌شود. لازم به ذکر است که یکی از مزایای استفاده از مادلینگ صورت با ژل، طبیعی بودن نتایج حاصل است.

مادلینگ صورت با تزریق چربی

مادلینگ صورت با تزریق چربی یک روش دیگر برای زاویه سازی صورت است که به دلیل کم تهاجمی بودن آن نسبت به جراحی مادلینگ، خطرات کمتر و دوران نقاهت کوتاه‌تری دارد. در این روش، چربی از مناطق دیگری از بدن برداشت شده و در نواحی مختلف صورت مانند گونه تزریق می‌شود. هدف از تزریق چربی در مادلینگ زاویه سازی صورت، افزایش حجم، زاویه دهی، فرم دهی و بهبود تقارن بین اجزای صورت است.

برای تزریق چربی ابتدا از بدن خود فرد و از مناطقی مانند شکم، پهلوها یا ران‌ها جمع‌آوری می‌شود. سپس این چربی برای تزریق آماده سازی شده و با استفاده از سوزن در نواحی مورد نیاز تزریق می‌شود.

 مادلینگ صورت گرد

مادلینگ صورت گرد به عنوان یک روش پزشکی برای تغییر چهره در چند سال اخیر محبوبیت زیادی داشته است. معمولاً طول و عرض صورت افرادی که صورت گردی دارند، یکسان است و استخوان‌ها و برجستگی های چهره شان مشخص نیست. صورت این افراد اغلب چاق به نظر می رسد و به همین دلیل، زاویه سازی صورت برای آنها مهم است.

این افراد از طریق روش‌های غیر جراحی و عمل مادلینگ صورت می‌توانند زاویه و فرم صورت خود را اصلاح کنند. برای مثال می‌توانند از طریق تزریق ژل یا چربی، به گونه و فک خود زاویه و حجم بیشتر دهند و از این طریق فرم صورت خود را از حالت گرد به یک صورت زاویه دار تبدیل کنند.

ماندگاری مادلینگ صورت

ماندگاری نتایج مادلینگ صورت به نوع روش انجام شده بستگی دارد. برای مثال مادلینگ با تزریق ژل یا فیلر کوتاه مدت است و نیاز به تکرار و تجدید دارد. برای مثال بوتاکس معمولاً هر 9 تا 12 ماه یکبار نیاز به انجام مجدد دارد و ماندگاری پرکننده‌های پوستی نیز بستگی به نوع آن، بین 10 تا 12 ماه است. از سوی دیگر اما عمل مادلینگ صورت معمولا راه حل دائمی و با ماندگاری بسیار بالا است و فرد می تواند سال ها از نتایج آن لذت ببرد.

قیمت مادلینگ صورت

قیمت مادلینگ صورت بیشتر از هرچیزی بستگی به نوع روش انجام آن دارد. طبیعتاً هزینه روش های غیر جراحی و جراحی مادلینگ زاویه سازی صورت با یکدیگر یکسان نیست. برای مثال ممکن است عمل مادلینگ صورت نیاز به بیهوشی داشته باشد و این خود هزینه بیشتری نسبت به روش های غیر جراحی دارد. از سوی دیگر اما در روش های غیر جراحی، فاکتورهایی مانند دوز مواد تزریقی، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان و غیره مطرح است. از عوامل دیگری که روی قیمت مادلینگ زاویه سازی صورت تاثیر گذار است می توان به دستمزد جراح بسته به سابقه و مهارت او، مکان کلینیک زیبایی، تکنیک و غیره نیز اشاره کرد.

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی

دکتر نجف بیگی

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است:
کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

هیات علمی دانشگاه

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و … به صورت تخصصی با بیش از ۱۲ سال سابقه و ۱۲۰۰

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

ارائه تمام خدمات زیبایی بدن٬ پوست و مو٬ جراحی زیبایی صورت و …

خدمات منحصر بفرد کلینیک ما

خدمات اختصاصی ، متمایز

ویژه مادلینگ صورت

در کلینیک دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان کلینیک قبل از عمل

مادلینگ صورت با برجسته کردن خطوط فک و گونه و اصلاح فرم چانه کمک می‌کند چهره شما زیباتر دیده شود و حس جوانی و اعتمادبه‌نفس را به شما هدیه می‌دهد.

مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی و تعیین مناسب‌ترین روش مادلینگ صورت

انجام مادلینگ صورت در یک جلسه

ویزیت رایگان پس از جراحی تا بهبودی کامل

تزریق چربی به صورت

مشتریان مادلینگ صورت

آیا می‌دانستید با مادلینگ صورت می‌توانید تقارن و زیبایی بیشتر چهره را به خود هدیه دهید؟!

علیرضا طاهرزاده

مادلینگ صورت

من صورت گردی دارم و خط فک و گونه‌ام اصلا معلوم نیست. دلم می‌خواست زاویهٔ اجزای صورتم مشخص باشه. با مشورت دکتر نجف بیگی، جراحی مادلینگ صورت انجام دادم و الان احساس می‌کنم صورتم جذاب شده و ظاهر مردانه‌تری پیدا کرده‌ام!

تجربه های مشتریان ما

درباره مادلینگ صورت

تزریق چربی به صورت

علیرضا طاهرزاده

مادلینگ صورت

من صورت گردی دارم و خط فک و گونه‌ام اصلا معلوم نیست. دلم می‌خواست زاویهٔ اجزای صورتم مشخص باشه. با مشورت دکتر نجف بیگی، جراحی مادلینگ صورت انجام دادم و الان احساس می‌کنم صورتم جذاب شده و ظاهر مردانه‌تری پیدا کرده‌ام!

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

چرا انتخاب کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

مشاوره رایگان

مادلینگ صورت

با مشاوره رایگان قبل از جراحی مادلینگ صورت، با آرامش خاطر چهره خود را به ما بسپارید.

اگر هنوز هم درباره مادلینگ صورت سوالی دارید

پرسش های متداول مادلینگ صورت

سوالات متداول شما

درباره مادلینگ صورت

اگر هنوز هم درباره مادلینگ صورت سوالی دارید

نظرات و سوالات شما از دکتر نجف بیگی

سوالات شما درباره مادلینگ صورت

از دکتر نجف بیگی

سلام، می‌خواستم بدونم مادلینگ صورت فقط با جراحی انجام می‌شود؟ چون من از عمل می‌ترسم و نمی‌خواهم بیهوش بشم.

سلام، خیر. مادلینگ صورت روش‌های مختلفی دارد و یکی از روش‌های آن از طریق تزریق چربی و ژل است که نیازی به جراحی و بیهوشی ندارد.