برای کوچک شدن لب چه کنیم (عمل کوچک کردن لب)

36,027

برای کوچک شدن لب چه کنیم؟ چگونه لب بزرگ را کوچک کنیم؟

عمل کوچک کردن لب چیست؟ هزینه عمل کوچک کردن لب چقدر است؟ این عمل برای چه کسانی کاربرد دارد؟

در این مقاله به پاسخ این سوالات پرداخته‌ایم.

در صورتی که به جواب مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا دکتر نجف بیگی به آن پاسخ دهند.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

کاربردهای عمل کوچک کردن لب

عمل کوچک کردن لب یکی از عمل‌های جراحی زیبایی برای نازک کردن لب است.

عمل جراحی زیبایی برای نازک کردن لب، عملی است که برای نازک کردن لب پائین یا بالایی که بیش از حد بزرگ هستند، مورد استفاده واقع می‌شود.

عمل  کوچک کردن لب و تاثیرات آن

بسیاری از مردان و زنان، پروتز لب را برای افزایش دادن اندازه لب‌های پائین و بالای خود انجام می‌دهند. با این حال، برخی از افرادی که به دنبال انجام روند معکوس آن هستند، عموماً به این شکل می‌باشند که اندازه لب‌های آن‌ها بزرگتر از حد معمول است. اشخاصی با این خصیصه، ممکن است از فرم ظاهری خود ناراضی باشند.

نکته‌ای که این افراد از آن غافل هستند این است که روش جراحی که موسوم به عمل کوچک کردن لب است، وجود دارد که برای کوچک کردن لب‌ها و متناسب سازی آن با دیگر اجزای صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عمل جراحی زیبایی برای نازک کردن لب، عملی است که برای نازک کردن لب پائین یا بالایی که بیش از حد بزرگ هستند، مورد استفاده واقع می‌شود. این عمل همچنین، ممکن است برای اصلاح عدم تقارن لب و یا کاهش حجم آن نیز مورد استفاده قرار گیرد.

به این معنا که اگر با تزریق بیش از حد ژل، لب‌هایتان بزرگتر از آنچه تصور می‌کردید، شده است، می‌توانید با انجام عمل جراحی زیبایی برای نازک کردن لب، زیبایی خود را مجدداً بازیابید؛ اما این عمل چگونه صورت می‌گیرد؟ روش انجام آن چگونه است و چه متدی برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ در ادامه به جواب این سوال‌ها خواهیم رسید.

اما پیش از رسیدن به جزئیان عمل کوچک کردن لب، مروری خواهیم داشت بر تناسب لب و نکاتی که درباره آن باید بدانیم.

نمونه قبل و بعد جراحی کوچ کردن لب های بزرگ

این عمل باعث می‌شود که افرادی که دارای لب‌های بزرگ و دارای عدم تناسب هستند، به فرم دلخواه خود دست یابند؛ بنابراین، لازم است در نظر داشته باشیم که پس از تشخیص اینکه چه فرمی از لب‌ها، مناسب‌تر برای صورتمان هستند، نسبت به انجام این عمل اقدام نمائیم.

عمل جراحی زیبایی برای نازک کردن لب و اهمیت درک تناسب لب‌ها

لب‌های انسان، یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین اجزای صورت هستند که تاثیراتی بسزا در زیبایی چهره دارند. در واقع، برجسته‌ترین قسمت پائین صورت هر نفر، فرم لب‌های اوست. این بخش به دلیل تاثیراتی که در بیان احساسات و جذابیت فرد دارد، اهمیتی ویژه به خود گرفته است.

در حالتی استاندارد و نرمال، لب‌ها لازم است که اندکی از یکدیگر فاصله داشته باشند. همچنین، لب پائین بایستی درست در پشت لب بالایی قرار بگیرد. در صورت پیش آمدن بیش از حد، لب پائین ممکن است به طور نامتناسب، بزرگتر به نظر آید.

لب بالا نیز در حالت مطلوب و معمولی خود، دوسوم از دندان‌های جلویی را می‌پوشاند. هر چند که این مساله و تناسبات آن ممکن است بنا به نژاد، جنسیت و تفاوت‌های بین افراد، به شکل‌های مختلفی وجود داشته باشد.

البته نباید فراموش کرد که ما صرفاً درباره تناسب صحبت می‌کنیم. در نگاه ما، زیبایی، مساله‌ای فراتر از اینهاست که ارتباطی چندان با عمل‌هایی که به این منظور صورت می‌گیرند، ندارد!

از نمای نیم‌رخ، چانه‌ و لب‌ها باید در تناسب با یکدیگر باشند. در چهره یک فرد با نسبت تناسبات معمولی، اگر خطی عمودی را از لب به طرف بالا بکشیم، لب پائین چند میلی‌متر پشت این خط قرار می‌گیرد. چانه فرد نیز باید با فاصله‌ای بیشتر پشت امتداد لب بالا واقع شود. در صورتی که لب‌های کسی از این حد بزرگتر بوده و سایز آن از این بیشتر باشد، با در نظر داشتن این خط فرضی، می‌توان به وجود یا عدم وجود آن پی برد.

حال، نکته بعدی که وجود دارد این است که بهترین متقاضی برای عمل کوچک کردن لب چه کسانی هستند؟ در ادامه، درخواهیم یافت که آیا کاندید مناسبی برای عمل جراحی زیبایی برای نازک کردن لب هستیم یا نه!

لب بالا نیز در حالت مطلوب و معمولی خود، دوسوم از دندان‌های جلویی را می‌پوشاند. هر چند که این مساله و تناسبات آن ممکن است بنا به نژاد، جنسیت و تفاوت‌های بین افراد، به شکل‌های مختلفی وجود داشته باشد.

کاندیدای جراحی لب بزرگ

بهترین کاندیداها برای عمل کوچک کردن لب

با در نظر داشتن فرمولی که در تیتر بالا گفتیم، می‌توانید دریابید که آیا اصلاً لب‌های شما در مقایسه با دیگر اجزای صورتتان، سایزی درشت‌تر دارد یا خیر؟ حال اگر فکر می‌کنید که سایز لب‌های شما به اندازه‌ای درشت است که باعث کاهش اعتمادبه‌نفس یا ایجاد خلل در زیبایی‌تان شده است، می‌توانید نکاتی را در نظر داشته باشید تا به تصمیمی معقولانه‌تر برای عمل کوچک کردن لب برسید.

در این باره بخوانید  عمل کوچک کردن دهان

معمولاً در عمل‌ جراحی زیبایی برای نازک کردن لب، با افرادی روبرو می‌شویم که به دلیل تزریق بیش از حد ژل، لب‌هایی درشت‌تر از آنچه که در انتظارش بوده‌اند را عاید شده‌اند. البته که در این بین، افرادی نیز هستند که بطور طبیعی، لب‌هایی بسیار درشت دارند.

هر چند که داشتن لب‌های درشت نمی‌تواند دلیلی برای ایجاد اختلال در عملکردهای بخش دهان باشد، اما نکته‌ای دیگر نیز در این زمینه وجود دارد.

در عمل‌ جراحی زیبایی برای نازک کردن لب، با افرادی روبرو می‌شویم که به دلیل تزریق بیش از حد ژل، لب‌هایی درشت‌تر از آنچه که در انتظارش بوده‌اند را عاید شده‌اند.

طبیعی بودن ورم بعد از جراحی نازک کردن لب و نمونه قبل و بعد

گاهی اوقات، دندان‌ها و فک عامل اصلی هستند!

همواره تاکید ما این بوده است که تحقیقات مفصل و جامعی را برای انجام هر عمل زیبایی انجام دهید. به این معنا که تا از موضوعی مطمئن نشده و تمام جوانب آن را مورد سنجش قرار نداده‌اید، برای آن اقدام نکنید.

در مورد عمل کوچک کردن لب، نکته مهمی وجود دارد. گاهی در برخی افراد، ممکن است درشتی لب‌ها به دلیل فرم دندان‌ها و فک آن‌ها باشد. در چنین حالتی که تشخیص آن توسط پزشک یا مشاوران او کاری چندان سخت نیست، لازم است که اقدامات دیگری را برای رفع این عارضه انجام دهید.

همانطور که گفتیم، عمل کوچک کردن لب تنها برای کسانی است که یا به دلیل تزریق بیش از حد باعث ایجاد عدم تناسب در ظاهرشان شده‌اند و یا اینکه به صورت مادرزادی، لب‌هایی بسیار درشت دارند. این دو مورد، تنها مواردی هستند که می‌توانید برای انجام عمل جراحی زیبایی برای نازک کردن لب های خود اقدام نمائید.

حال که با مقدمات عمل کوچک کردن لب آشنا شدیم، کاندیدهای مناسب آن را شناختیم و چند نکته کلی در مورد آن را دریافتیم، بهتر است که به موضوع اصلی بپردازیم. اینکه این عمل به چه شکل صورت می‌گیرد و روند انجام آن چگونه است؟

برای مطالعه بیشتر مقاله جراحی لیفت لب بالا را پیشنهاد میکنیم.

فرآیند جراحی کوچک کردن لب‌ها به چه شکل است؟

اکثر بیماران و متقاضیانی که برای انجام عمل جراحی کوچک کردن لب‌ها اقدام می‌کنند، روشی ساده را برای آن طی خواهند کرد. در این روش، اکثراً بیماران را تحت بی‌حسی موضعی و به شکل سرپایی مورد مداوا قرار می‌دهند.

در صورتی که چند عمل همزمان برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم داشته باشند، ممکن است بنا بر تشخیص پزشک، بیمار را تحت بیهوشی عمومی قرار دهند؛ اما در اکثر موارد، این عمل، تحت بی‌حسی صورت می‌پذیرد. روند انجام این عمل به شکلی است که در ادامه توضیح می‌دهیم.

پس از اینکه داروهای بی‌حسی تزریق شدند و لب‌های بیمار به بی‌حسی موضعی رسید، پزشک جراح، برش‌های افقی را در داخل لب‌ها ایجاد می‌کند. بعد از آن، چربی‌ها و بافت‌های اضافه را با استفاده از تکنیک‌هایی که مختص به پزشک جراح است، از داخل آن خارج می‌کنند.

این روش، با در نظر داشتن تناسب، بهبود ظاهر، توازن و عدم آسیب رساندن به بخش‌های دیگر صورت، انجام می‌پذیرد. پس از اینکه بافت‌های اضافه از لب‌ها خارج شدند و فرم دلخواه آن ایجاد شد، پزشک جراح، محل را بخیه زده و بیمار، وارد روند بهبودی پس از عمل جراحی می‌گردد.

روش بالا، در مورد افرادی است که دارای لب‌هایی بزرگ به شکل مادرزادی هستند؛ اما اگر لب‌های شخصی به دلیل تزریق بیش از حد چربی یا سیلیکون، بزرگ شده باشد، در این صورت، روشی متفاوت از آنچه توضیح داده شد انجام خواهد گرفت.

مقاله تخلیه ژل لب را برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کوچک کردن لب ها از دست ندهید.

تخلیه ژل در عمل جراحی کوچک کردن لب

در صورتی که شخصی به دلیل تزریق ژل یا وارد کردن سیلیکون به لب‌های خود، مبتلا به بزرگی بیش از حد لب شده باشد، روندی متفاوت پیگیری خواهد شد.

هر چند که برداشتن سیلیکون‌ها از داخل لب‌ نیز به همان شکل است، اما یک ایده متفاوت در مورد آن وجود دارد. به این شکل که در طول عمل، سیلیکون‌های آزاد و بافت‌های اسکار نیز ممکن است که در طول عمل برداشته شوند.

در این عمل، محل برش معمولاً با بخیه‌های موقت بسته می‌شوند. انجام شدن این عمل به این دلیل است که نتیجه عمل مورد ارزیابی واقع شود تا اگر مشکلی در بهبودی ظاهری آن وجود داشت، اصلاحات مورد نظر انجام شوند. پس از اینکه فرم مورد نظر ایجاد شد، محل جراحی با بخیه‌های دائمی مورد درمان قرار می‌گیرند تا روند بهبودی تکمیل شود.

نمونه قبل و بعد از جراحی نازک کردن لب مادرزادی

در این عمل‌ها، از بخیه‌های قابل جذب استفاده می‌شود تا نیازی به برداشتن مجدد آن‌ها نباشد.

بهبودی لب‌ها پس از عمل جراحی زیبایی

هر چند که عوارض عمل جراحی کوچک کردن لب‌ها در مقایسه با عمل‌های تهاجمی همچون لیفت ابرو،  لیفتینگ صورت یا جراحی پلک، بسیار جزئی‌تر هستند. این عوارض معمولاً در همه بیماران ملاحضه می‌شود که شامل درد، تورم و یا اندکی کبودی در لب‌هاست.

در روزهای پس از عمل جراحی، لازم است که بیمار از داروهای ضد درد استفاده کند تا عوارضی که ناشی از برش و برداشتن بافت‌های اضافه است را کمتر حس کند.

در این باره بخوانید  انواع لیفت و بالا کشیدن لب ها

همچنین، در صورت بروز تورم و کبودی، استفاده از کیسه یخ (کمپرس سرد) می‌تواند به روند بهبودی آن کمک زیادی کند. هر چند که تمام این موارد، حتماً توسط پزشک به شما اعلام خواهد شد.

نکته‌ای دیگر که وجود دارد، این است که معمولاً در این عمل‌ها، از بخیه‌های قابل جذب استفاده می‌شود تا نیازی به برداشتن مجدد آن‌ها نباشد. در چنین حالتی، بیمار با رفاه و راحتی بیشتری دوران نقاهت پس از جراحی را طی خواهد کرد. بیماران معمولاً تا حداکثر یک هفته پس از عمل می‌توانند روند عادی زندگی خود را از سر بگیرند.

مساله دیگر این است که بعضی از افراد ممکن است در روزهای پس از عمل متوجه شوند که لب‌های آن‌ها حتی بزرگتر شده است یا اینکه تغییری نکرده است. این حالت، معمولاً به این دلیل ایجاد می‌شود که لب‌ها متورم شده‌اند.

لازم است به شما بگوئیم که جای هیچ نگرانی نیست! اگر پزشک جراح خود را به درستی انتخاب کرده باشید و عمل جراحی‌تان را به دست متخصص مجرب سپرده باشید، این اتفاق صرفاً به دلیل تورم بعد از عمل جراحی است.

بعد از گذشت چند روز، این تورم از بین خواهد رفت و لب‌های شما شکل اصلاح‌شده خود را بازخواهد یافت.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه عمل کوچک کردن لب با ما در کلینیک دکتر آرش نجف بیگی تماس بگیرید:

.

خطرات و ریسک‌های عمل جراحی کوچک کردن لب

هر بیماری که تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد، لازم است بداند که با ریسک‌ها و خطراتی مواجه خواهد بود، هر چند جزئی و اندک!

عوارض جانبی این عمل شامل درد، تورم و کبودی یا قرمزی در ناحیه جراحی شده است. این عوارض معمولاً پس از چند روز که از عمل جراحی می‌گذرد، از بین خواهند رفت. خطرات جدی‌تری نیز البته وجود دارد.

ممکن است در برخی افراد، علائم آلرژیک به داروهای بی‌حسی یا بیهوشی به وجود آید. این موضوع می‌تواند تا حدی نگران‌کننده باشد. تشخیص این مساله را باید سریعاً به پزشک جراح اطلاع دهید تا در صدد رفع آن برآید.

همچنین که اگر سابقه آلرژی به داروهای بی‌حسی دارید یا در کل، بدن‌تان مستعد آسیب دیدگی ناشی از عمل‌های جراحی است، حتماً آن را در طول جلسات مشاوره با پزشک متخصص خود بیان کنید. این مساله باعث می‌شود تا بهترین نتیجه را از عمل جراحی خود بگیرید.

عمل جراحی زیبایی برای کوچک کردن لب یکی از عمل‌هایی است که بسیاری از مردم در مورد آن نمی‌دانند. در نگاه بسیاری از ما، داشتن لب‌های بزرگ و درشت، نشانه‌ای از زیبایی است، اما این موضوع واقعیت ندارد؛ چرا که هیچ ملاکی مبنی بر اینکه داشتن فرم خاصی از اجزای صورت به معنای زیبایی بیشتر است، وجود ندارد.

بلکه مهم‌ترین چیز در مورد زیبایی صورت و بدن، داشتن تناسب است. تناسب به این معنی است که اجزای مختلف صورت، در هماهنگی و هارمونی نسبی با یکدیگر باشند. به همین منظور، لازم است بدانیم که دیگر اجزای صورت ما به چه شکل هستند و بر مبنای آن، در صورت لزوم اقدام به انجام عمل جراحی نمائیم.

برای مطالعه بیشتر: aedit

حال که درباره جراحی کوچک کردن لب، اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید.

عمل کوچک و نازک کردن لب یک روش جراحی کم تهاجمی است که با کاهش حجم لب‌ها، آنها را از حالت پفکی و برجسته خارج می‌کند. این عمل دردناک نیست و خطر یا ریسک پزشکی خاصی ندارد؛ مخصوصا اگر جراحی نازک کردن لب را توسط جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی انجام دهید. عوارض بعد از این عمل بسیار کم و قابل کنترل است که از بین می‌رود و شما به سرعت به ظاهر جدید و دلخواه خود می‌رسید.

این عمل جراحی بین دو تا سه ساعت طول خواهد کشید. جراحی شامل برش‌هایی روی سطح داخلی لب‌ها می‌شود و یک نوار بیضوی از بافت اضافی برداشته خواهد شد تا حالت پر بودن و برجستگی اضافی لب‌ها، کاهش یابد. سپس محل برش در لب با نخ‌های بخیه‌ی جذبی، دوخته می‌شود و نیازی به برداشتن بخیه نیست. این عمل علاوه بر بی‌حسی موضعی، با بی‌هوشی عمومی نیز قابل انجام است که ممکن است کمی زمان عمل را بیشتر کند.

s nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

پس از جراحی، به خانه بروید و استراحت کنید. چند ساعت بعد، مقداری تورم را تجربه خواهید کرد. تورم در عرض چند روز پس از جراحی تا حدودی کاهش می‌یابد اما ممکن است چند هفته طول بکشد تا تمام ورم‌ها به طور کامل از بین برود. کمپرس سرد به شما کمک خواهد کرد. در برخی موارد ممکن است مقداری کبودی خارجی و قرمزی در ناحیه درمان نیز وجود داشته باشد. مصرف مسکن و آنتی‌بیوتیک برای شما تجویز خواهد شد. همچنین تا مدتی باید مایعات و غذاهایی که نیاز به جویدن کمتری دارند، بخورید.

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
31 نظرات
 1. آذر می گوید

  سلام هزینه عمل کوچیک کردن لب پایین چقد هست؟؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از هزینه ها با شماره های مطب تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- ۰۲۱۹۱۰۰۹۴۰۱

 2. مجتبی ایمانی می گوید

  سلام ی وقت میخواستم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای دریافت نوبت با تلفن های مطب تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. ناشناس می گوید

  سلام علیکم دکتر جان خوبین واس عمل کردن لب چقد زمان میبره چند روز نوبت میخواد یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای دریافت نوبت با شماره های مطب تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 4. مریم می گوید

  سلام مریم هستم از اردبیل مزاحم میشم من لب پایینم خیلی بزرگ هست میخام کوچک کنم هزینه اش چقدر هست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای دریافت نوبت و اطلاع از هزینه ها با شماره های مطب تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 5. ناشناس می گوید

  سلام هزینه جراحی چنده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 6. پارسا می گوید

  سلام من لبام بزرگ هستن و فرم خاصی ندارن میخام کوچیک تر بشن و فرم خوبی داشته باشه بعد هزینش چقدر میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 7. ادریس می گوید

  سلام آقای دکتر خسته نباشی از سنندج مزاحم میشم من بزرگی لب دارم میخوام نازک کنم چند روز طول میکشه باید ی نفر همراه بیارم یا تنهای میشه مرد ۲۶ساله هستم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای هماهنگی نوبت و کسب اطلاعات کامل و مشاوره با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 8. Doctor najafbeygi می گوید

  سلام وقت بخیر
  لطفا برای کسب اطلاعات کامل با شماره های کلینیک تماس بگیرید
  سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 9. رضا می گوید

  با سلام و عرض خسته نباشید
  جسارتا امکان دارد تا عکس لب رو برای ملاحظه توسط متخصص محترم و ارائه نظر در خصوص امکان انجام عمل جراحی جهت کوچک و متناسب سازی آن، ارسال نمایم.
  سپاس.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید برای ارسال عکس و دریافت راهنمایی های کامل با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 10. ارزو می گوید

  سلام وقتتون بخیر من هم لبام حس میکنم که بزرگه هم وقتی میخندم فک بالام خیلی میاد بیرون به نظر شما مشکلش چیه چون من ارتدنسیم کردم اما بهتر نشد البته لبامم یجورایی گوشتی و کلفته فک کنم هم جراحی فک هم جراحی لبو باید انجام بدم اصلا امکان داره هر دو مشکل داشته باشن!؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای تشخیص بهتر چگونگی فرم دهان و لب ها لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 11. مهسا می گوید

  سلام لبم بزرگه میخام لبم نازک بشه هزینش چقدره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 12. ناشناس می گوید

  این عمل برای چه کسانی کاربرد دارد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام
   برای کسانی که فرم دهان و لب بزرگی دارند به طوری که با فرم صورت شخص متناسب نیست

 13. ناشناس می گوید

  هزینه کوچک کردن لب چند اس

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما برای مشاوره رایگان میتوانید با شماره های کلینیک در ارتباط باشید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 14. امیر می گوید

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر.. آقای دکتر عمل هم زمان کوچیک کردن دهان و باریک کردن لب هارو هم زمان انجام میدین؟ و اینکه مدل لب رو به شکلی که مراجعه کننده بخواد تغییر بدین ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام
   دوست عزیز بله قابل انجام خواهد بود. قطعا عمل زیبایی با نظر و خواست مراجعه کننده انجام میشود اما پزشک طبق تجربه ای که دارد و همین طور اناتومی صورت و بدن هر فرد مشاوره کافی و لازم را خواهد داد تا با مراجعه کننده بهترین تصمیم را بگیرند . شما برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید .سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 15. ابوالفضل شرفی می گوید

  در اثر تصادف کمی فرم لبم بهم ریخته هزینه عمل چقدر هست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما برای مشاوره رایگان میتوانید با شماره های کلینیک در ارتباط باشید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 16. احمدزهی می گوید

  سلام،من لبام بزرگ هستن،وفرم خاصی ندارن،میخوام کوچکتر وزیبا بشن،هزینه اش چقدر میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام برای اطلاع از هزینه ها لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید. سعادت اباد۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴_ جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید