هزینه لیفت ابرو با نخ از زبان جراح لیفت ابرو با فیلم واقعی نمونه کار

102,377

لیفت ابرو با نخ چگونه انجام می‌شود و برای چه کسانی مناسب است؟ هزینه لیفت ابرو با نخ چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟ ماندگاری بالا کشدن ابرو با نخ چقدر است؟

برای دیدن نتیجه لیفتینگ ابرو به‌وسیله نخ چقدر باید منتظر بمانیم؟ آیا کشیدن ابرو با نخ عوارضی دارد؟ مزایای لیفت کردن ابرو با نخ نسبت به سایر روش های لیفتینگ ابرو چیست؟

در این مقاله به جواب هر سوالی که درباره لیفت ابرو با نخ دارید، خواهید رسید.

همچنین در پاسخ به برخی سوالات درون مقاله نیز ویدئویی از دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی آورده شده است که می‎‌توانید با مشاهده آن به جواب سوال خود برسید.

فیلم لیفت ابرو با نخ نمونه کار مراجعه کننده های دکتر نجف بیگی را نیز در میان متن می بینید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

لیفت ابرو با نخ چگونه انجام می‌شود؟ در ویدئو زیر دکتر نجف بیگی پروسه این روش بالا کشیدن ابرو را توضیح می‌دهند.

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

جراحی لیفت ابرو با نخ یکی از بهترین روش‌های بالا کشیدن ابرو است که با هدف رفع چین و چروک پیشانی و اطراف چشم و ایجاد ظاهر باطراوت و شاداب برای فرد انجام می‌گیرد.

در این جراحی پوست اضافی پیشانی برداشته شده و در نهایت، ابرو کشیده‌تر و پوست پیشانی صاف‌تر می‌شود. میزان ماندگاری این روش به تغذیه‌ فرد و استفاده منظم از کرم ضدآفتاب بستگی دارد.

این جراحی نیز با برخی عوارض همراه است که از جمله آن می‌توان کبودی، ورم و آسیب رسیدن به عروق پیشانی اشاره کرد. در صورتی که جراحی توسط یک پزشک حاذق انجام گیرد، عوارض، به طور چشمگیری کاهش می‌یابد.

علت نیاز به بالا کشیدن ابرو:

 • کاهش خاصیت ارتجاعی پوست با افزایش سن
 • افزایش میزان چین و چروک صورت
 • ایجاد حالت اخم و عصبانیت در فرد
 • کاهش اعتماد به نفس فرد
 • کوچک نشان دادن چشم به دلیل افتادگی پوست

کاندیدای نامناسب برای جراحی:

 • افراد دارای پوست نازک
 • افرادی که پوست آن‌ها چربی زیادی ندارد.
 • افرادی که پوست زاویه‌ی فکی در آن‌ها حالت کیسه‌ای زیادی دارد.
 • افرادی که نشانه‌ی افتادگی و پیری پوست در آن‌ها مشاهده نمی‌شود.

انواع روش‌های لیفت ابرو با نخ:

 1. لیفت با نخ معلق: در این روش، پس از بی‌حسی موضعی، نوعی نخ وارد پوست شده که به مدت ۱الی ۲ سال ماندگار است.
 2. لیفت با نخ ثابت: در این روش، پوست اضافی در قسمت پیشانی برداشته می‌شود. ماندگاری این روش بسیار بیشتر است.

مزایای انجام لیفت با نخ

 • کم‌خطرتر نسبت به سایر روش‌ها
 • عدم نیاز به مراقبت‌های خاص پس از جراحی
 • قابل مشاهده بودن نتیجه پس از جراحی
 • میزان ماندگاری بالا
 • عدم وجود زخم روی پوست فرد
 • امکان جراحی مجدد
 • مناسب برای افرادی که سن آن‌ها بین ۳۰ الی ۵۰ سال است.

راه‌های انتخاب پزشک مناسب

قبل از توجه به هر چیز باید در انتخاب پزشک برای انجام جراحی دقت لازم را به کار ببرید که در کنار توانایی و مهارت بالا، بتواند خواسته شما را از انجام جراحی درک کند.

 • بررسی نمونه کارهای پزشک مورد نظر
 • دارا بودن گواهی‌نامه معتبر
 • بررسی مسائل مختلف و مطرح کردن خواسته‌ی خود از جراحی در جلسه‌ی مشاوره پزشکی

هزینه‌ی این جراحی به عوامل مختلفی از جمله روش انجام جراحی، پزشک انتخابی برای جراحی، کلینیک یا بیمارستانی که جراحی در آن انجام می‌گیرد و تجهیزات جانبی مورد نیاز برای جراحی بستگی دارد.

هدف از لیفت ابرو با نخ

بالا کشیدن ابرو با نخ که گاها به عنوان لیفت پیشانی نیز شناخته می‌شود، با هدف بالا کشیدن ابرو انجام می‌شود تا ظاهری با طراوت تر در قسمت بالایی چهره ایجاد کند.کسانی که به دلایل مختلف پیشانی پر چروکی دارند می توانند از بالا کشیدن تبروها با نخ استفاده کنند .

در این جراحی زیبایی، پوست اضافی که باعث ایجاد چین‌وچروک در پیشانی و اطراف چشم شده، برداشته می‌شود تا برآمدگی‌های ایجادشده ناشی از پوست اضافی، برطرف شوند. و در نهایت ابرو ها کشیده تر و پوست پیشانی نیز صاف تر و با طراوت تر می شود و این موضوع به جوان تر شدن پوست و صورت و در کل چهره ی شما کمک به سزایی میکند .

نمونه قبل و بعد از لیفت ابرو دکتر نجف بیگی

نکته قابل توجه این است که باید با در نظر گرفتن میزان افتادگی ابرو، نظر جراح و سایر شرایط برای انتخاب یکی از روش های بالا کشیدن ابرو اقدام کنید.

چرا ابروهای خود را بالا بکشیم؟

با افزایش سن، با توجه این که پوست حالت ارتجاعی خود را از دست داده و شل می‌شود، میزان چین‌وچروک‌های صورت نیز بیشتر و بیشتر می‌شود. این مسئله باعث می‌شود که پوست حالت خسته و عصبانی به خود گرفته و از جذابیت ظاهری شما کم کند. علاوه بر این، برخی از افراد به دلیل مسائل ژنتیکی، حالت چهره‌شان همیشه حالت اخمویی داشته که موجب ایجاد چین‌وچروک‌های بیشتری می‌شود.

بنابراین، به طور کلی می‌توان گفت که بالا کشیدن ابرو برای افرادی که یکی از اهداف زیر را مد نظر دارند، مناسب است:

 • برطرف شدن حالت اخم و عصبانیت از چهره
 • دارا بودن چشم‌هایی باز به همراه پشت پلک بلند
 • افزایش اعتماد به نفس

چه کسانی کاندیدای مناسب لیفت ابرو با نخ هستند؟ در این ویدئو دکتر نجف بیگی درباره بهترین کاندیدای این روش لیفت ابرو صحبت می‌کنند.

در این باره بخوانید  آیا بوتاکس ابرو دائمی است و چه کسانی کاندید مناسبی برای بوتاکس ابر هستند؟

کاندیدای مناسب لیفت ابرو با نخ

با وجود اینکه کشیدن ابرو با نخ به عنوان یکی از بهترین روش‌های موجود جهت برطرف کردن چین‌وچروک پیشانی و بالا بردن پلک در نظر گرفته می‌شود، اما قطعاً برای تمامی افراد بهترین روش نخواهد بود. به طور کلی، انجام این جراحی به کسانی توصیه می‌شود که بین ۳۰ الی ۵۰ سال سن داشته و نشانه‌هایی از پیری پوست مانند شلی و افتادگی در آن‌ها مشاهده می‌شود.

اما انجام این جراحی، به افراد زیر توصیه نمی‌شود:

 • افرادی که پوست نازکی دارند
 • افرادی که چربی پوست زیادی ندارد
 • افرادی که پوست زاویه فکی آن‌ها حالت کیسه‌ای زیادی دارد
کاندیدای مناسب لیفت ابرو با نخ

مراقبت های بعد از لیفت ابرو با نخ

مراقبت های بعد از لیفت ابرو با نخ چیست؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ویدئو زیر از دکتر نجف بیگی را مشاهده کنید.

لیفت ابرو چگونه انجام می‌شود؟

برای انجام این جراحی می‌توان از بیهوشی عمومی و یا بی‌حسی موضعی استفاده کرد. برای بالا کشیدن ابرو، بسته به شرایط و هدف نهایی فرد متقاضی، از یکی از روش‌های انواع لیفت با نخ استفاده می‌شود. انواع روش‌های انجام این جراحی عبارت هستند از:

 • لیفت ابرو با نخ معلق (Free Floating Thread):

  همان‌طور که از اسم این شیوه مشخص است، در این درمان از یک سری نخ استفاده می‌شود که با استفاده از بی‌حسی موضعی وارد پوست شده که نتیجه آن به مدت ۱ الی ۲ سال ماندگار خواهند بود.

 • لیفت ابرو با نخ ثابت (Fixed Thread):

  در این روش که معمولاً ماندگاری بالایی دارد، پوست اضافی قسمت پیشانی نیز برداشته می‌شود. با وجود اینکه میزان کبودی در این روش بیشتر است، اما نتیجه آن مطمئن‌تر است.

مدت زمان انجام این جراحی، بسته به روشی که برای بالا کشیدن ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و اینکه آیا جراحی زیبایی دیگری هم‌زمان با این جراحی انجام می‌شود یا نه متفاوت است.

لیفت ابرو با نخ و تغییراتی که ایجاد می شود

ریکاوری بعد از بالا کشیدن ابرو

برای اینکه از نتیجه بالا بردن ابرو با نخ راضی باشید، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید:

 • نخ بخیه‌ای که برای زخم‌هایتان استفاده شده است، معمولاً بعد از یک هفته توسط پزشک برداشته می‌شوند.
 • بعد از انجام جراحی معمولاً دردی در ناحیه پیشانی خود احساس می‌کنید. وجود کمی تورم و کبودی تا ۱۰ روز بعد از جراحی طبیعی است. این عوارض معمولاً بعد از ۲ هفته به طور کامل بهبود پیدا می‌کنند. در صورتی که این مسائل به خودی خود خوب نشدند، حتماً شرایط خود را با جراحتان در میان بگذارید.
 • برای کاهش اثر کبودی و تورم می‌توانید به صورت منظم از کیسه یخ استفاده کنید.

اینکه چه زمانی می‌توانید به انجام فعالیت‌های روزمره‌تان بازگردید، به نظر پزشک و شرایط شما بستگی دارد. مسلماً اگر تنها بالا کشیدن  ابرو با نخ را انجام داده باشید، خیلی سریع‌تر بهبود پیدا می‌کنید. اما به طور کلی، می‌توان گفت:

 • روز اول جراحی: پیاده‌روی در اطراف خانه
 • روز دوم جراحی: دوش گرفتن با فشار آب ملایم
 • یک هفته بعد از جراحی: بازگشت به زندگی روزمره بدون انجام فعالیت‌های سنگین. در صورتی که نگران کبودی‌های ناشی از انجام جراحی هستید، می‌توانید از لوازم آرایشی که پزشک تجویز می‌کند، استفاده کنید.
 • یک الی دو هفته بعد از جراحی: انجام فعالیت‌هایی که قبل از جراحی انجام می‌دادید و قطع داروهای مسکنی که توسط پزشک تجویز شده بود.
 • دو الی چهار هفته بعد از جراحی: از سر گرفتن فعالیت‌های ورزشی اما به تدریج.
لیفت ابرو با نخ و جوان تر شدن چهره

میزان باقی ماندن این روش چقدر است؟

در میان روش‌های مختلفی که برای بالا کشیدن ابرو وجود دارد، لیفتینگ ابرو با نخ به عنوان یکی از بهترین روش‌های جراحی در نظر گرفته می‌شود؛ چرا که نتایج این جراحی برای سال‌ها می‌تواند ماندگار باشد. در مقابل لیفت ابرو با ژل که از روش های لیفت ابروست ماندگاری زیادی ندارد.  اما توجه داشته باشید که فرآیند پیری چیزی نیست که بتوانید آن را متوقف کنید. تنها کاری که می‌توانید انجام دهید، این است که با استفاده از یک رژیم غذایی سالم که شامل انواع ویتامین‌هاست به همراه مصرف روزانه کرم ضد آفتاب، سرعت پیشروی این فرآیند را به تعویق بیندازید.

برای دریافت مشاوره و پرسیدن سوالات بیشتر، با کلینیک دکتر نجف بیگی تماس حاصل فرمایید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

آیا لیفت ابرو ارزشش را دارد ؟

به گفته بیشتر کسانی که ابروی خود را با نخ لیفت کرده اند، این روش از اسان ترین رو شها برای جوانسازی صورت است . کشیدن ابروها با نخ بسیار سریع انجام می وشد و از آن مهم تر دوران نقاهت بعد از آن است. به عبارتی چون لیفت ابروها با نخ به طور کلی بدون ایجاد برش انجام می شود ، دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد یا به عبارتی بسیاری اصلا نیازی به استراحت بعد از آن ندارند.

کسانی که تجربه‌ی انجام کشیدن ابرو با نخ را داشته اند ، این روش را بسیار بهتر از لیفت صورت میدانند زیرا بعد از انجام این جراحی به راحتی میتوانند به روند طبیعی زندگیشان برگردند.

لیفت ابرو قبل و بعد

راهنمای انتخاب جراح لیفت ابرو با نخ

برای اینکه از طریق بالا کشیدن  ابرو با نخ ظاهری شاداب و جوان داشته باشید، باید قبل از هر چیز، به دنبال یک جراح باشید که به بهترین شکل، قادر به انجام این جراحی باشد؛ چرا که این عمل نیز مشابه با هر عمل دیگری، عوارض خاص خود را دارد، خصوصاً اگر توسط یک جراح حاذق انجام نشود!

پزشکی که انتخاب می‌کنید، علاوه بر توانایی و مهارت بالایی که دارد، باید بتواند کاملاً نیاز و خواسته شما را درک کرده و متناسب با آن جراحی را انجام دهد. بنابراین، هنگامی که به دنبال جراحی جهت انجام کشیدن ابرو با نخ هستید، موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

 • برای اینکه متوجه مهارت پزشک شوید، می‌توانید از وی بخواهید برخی از نمونه کارهای خود را در این زمینه به شما نشان دهد.
 • داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر می‌تواند تا اندازه‌ای خیال شما را از مهارت‌های پزشک جهت انجام این جراحی راحت کند.

به خاطر داشته باشید که در جلسه مشاوره‌ای که با پزشک خود دارید، باید به طور کامل وی را از شرایطی که دارید، مطلع سازید. یکی از مهم‌ترین مواردی که در این جلسه باید به آن پرداخته شود، نتیجه‌ای است که شما از جراحی انتظار دارید؛ برخی مواقع به دلیل اینکه افراد شناخت درستی از این جراحی و نتایج آن ندارند، بعد از انجام جراحی از نتیجه راضی نیستند.

بنابراین، به صورت کاملاً مشخص و واضح خواسته خود را برای پزشک مطرح نمایید تا مشخص شود که لیفتینگ ابرو با نخ پاسخگوی نیاز شما هست یا سایر روش های لیفت ابرو مانند لیفت ابرو با اندوتاین که ماندگاری بالایی نیز دارد انتخاب مناسب تری می تواند باشد. علاوه بر این، از پزشک خود بخواهید که روند انجام جراحی و مراقبت‌های بعدی را به طور کامل برای شما توضیح دهد. به این صورت شما می‌توانید برای روزهای بعد از انجام جراحی‌تان برنامه‌ریزی کرده و متوجه شوید که دقیقاً به چه مواردی نیاز دارید.

مزایا کشیدن ابرو با نخ

کشیدن ابروها برای جوانسازی یک راه تقریبا بی خطر و جایگزین جراحی لیفت است . این لیفت ابرو یک نوع بسیار کم ریسک برای جوانسازی چهره‌ی شماست. کشیدن ابروها به وسیله نخ به این دلیل نسبت به دیگر جراحی های لیفت برتری دارد که بعد از جراحی نیازی به مراقب های معمول نیست کسی که لیفت تبرو با نخ را انجام داده است به راحتی بعد از جراحی میتواند رانندگی کند و یا با کودکان یا خانواده‌ی خود به راحتی وقت بگذارند.

 • کم خطر نسبت به سایر روش‌های بالا کشیدن ابرو
 • عدم نیاز به رعایت موارد خاص قبل از انجام جراحی
 • عدم نیاز به مراقبت‌های ویژه بعد از انجام جراحی
 • قابل مشاهده بودن اثر درمان بلافاصله بعد از انجام جراحی
 • ماندگاری اثر درمان به مدت چندین سال
 • عدم وجود زخم روی پوست
 • قابلیت انجام مجدد جراحی بدون عوارض خاص
تصویر قبل و بعد لیفت ابرو از نیم رخ

عوارض احتمالی بالا کشیدن ابرو با نخ

یکی از نکاتی که باید مد نظر داشته باشید، این است که در این جراحی نیز مشابه با هر جراحی دیگری، نمی‌توان احتمال عوارض جانبی را صفر در نظر گرفت. خصوصاً اگر بالا کشیدن ابرو توسط یک جراح ماهر انجام نشود. با این وجود، عوارض جانبی این روش به نسبت سایر روش‌ها بسیار کمتر است؛ چرا که احتمال آسیب رساندن به عروق صورت و پیشانی بسیار پائین می‌باشد.

اما نکته‌ای که باید به خوبی به آن توجه کنید ، انتخاب یک جراح پلاستیک بسیار ماهر برای انجام لیفت ابرو  است. چنین متخصص زیبایی ماهری به جراحی تمامی اعضای صورت به خوبی واقف است و این باعث می شود خطر اسیب رسیدن به اعضای صورت به صفر برسد .

بعد از انجام لیفت ابرو با نخ چه توقعی باید داشته باشیم؟

پس از کشیدن ابروها با نخ ممکن است پوست شما کمی چال بیفتد یا کمی جمع شود که این حلت  بعد از چند روز از بین می رود. به طور کلی ریکاوری بعد از این نوع لیفت با نخ بسیار سریع اتفاق می افتد و به گفته‌ پزشکان مانند تزریق فیلر است .احتمال کبودی های بسیار کم و یا ورم های خفیف در هفته‌ی اول طبیعی است.

برای کمنر کردن ورم و یا کبودی بهتر است از دست زدن به ابروهای خود خودداری کنید. حتی بهتر است به خاطر سرایط به وجود آمده از تکان دادن بیشتر عضلات صورت ههم جلوگیری کنید تا کترین فسار به ابرو هایتان وارد شود.

نمونه انجام لیفت ابرو با نخ

هزینه لیفت ابرو با نخ

هزینه لیفت ابرو با نخ به عوامل مختلفی مانند روش انجام جراحی، پزشکی که برای انجام این جراحی انتخاب می‌کنید، تجهیزات جانبی مورد نیاز، بیمارستان یا کلینیکی که این عمل در آن انجام می‌شود و … بستگی دارد. بنابراین، برای کسب اطلاعات دقیق در مورد اینکه قیمت لیفت ابرو با نخ برای مورد شما چقدر است، حتماً در جلسه مشاوره پزشکی از جراح خود سؤال کنید. با توجه به این که این جراحی معمولاً به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود و نه درمانی، بیمه هزینه‌های این جراحی را پرداخت نمی‌کند. با این وجود برای کسب اطلاعات دقیق در این مورد باید با شرکت بیمه‌گزار خود صحبت کنید.

نتیجه‌گیری

لیفت ابرو با نخ یکی از تکنیک های زیبایی است که می تواند به زیباتر شدن چهره ی ما کمک بسیاری کند. کشیدن ابرو با نخ باعث شاداب تر شدن صورت ما می شود. پس اگر کسی به شما گفته است که چهره‌یتان عبوس به نظر می رسد یا ابروهایتان همیشه در هم است، لیفت با نخ راه حل شما برای رهایی از این مشکل است .

به طور کلی بسیاری از افراد از بدو تولد دچار مشکل افتادگی ابروها هستند و این باعث کم بودن اعتماد به نفسشان شده است . ابرو بخش مهمی در صورت ماست و کمی تغییر در حالت ابروها باعث تغییرات قابل توجهی در چهره می شود .

کسانی که به  طور طبیعی ابروهای افتاده دارند و مایل به انجام لیفتینگ ابرو هستند می توانند از روش های بدون جراحی مانند  لیفت ابرو با ژل یا با جراحی به عنوان مثال لیفت ابرو با اندوتاین بهره برده و زیبایی و جوانی را به صورت خود باز گردانند.

چنین افرادی اصلا نباید نگران باشند زیرا با پیشرفت علم روش های بسیاری برای جوانسازی صورت وجود دارد که یکی از آن ها بالا کشیدن ابرو با نخ است . این عمل می تواند در کنار دیگر روش های جوانسازی و لیفتینگ صورت انجام بگیرد و نتایح بسیار قابل قبولی داشته باشد .

این عمل زیبایی که به نوعی یکی از روش‌های جوان‌سازی پوست نیز در نظر گرفته می‌شود، با هدف بالا کشیدن ابرو انجام می‌گردد.

این روش به دلیل کم بودن عوارضش میتواند برای اثر بخشی بهتر در جوانسازی چهره‌ی شما در کنار دیگر روش های جوانسازی بدون جراحی انجام شود.

نتایج این روش نسبت به سایر روش‌هایی که برای جوان‌سازی پوست صورت و پیشانی استفاده می‌شوند، ماندگاری بیشتری دارند. البته به شرط آنکه توسط یک پزشک حاذق و با تجربه انجام شود.

بنابراین، قبل از اینکه تصمیم قطعی خود را برای انجام این جراحی بگیرد، در یک جلسه مشاوره پزشکی شرکت کرده و مطمئن شوید که این روش برای رسیدن به خواسته‌ای که مد نظر دارید، بهترین روش هست یا نه.

با مشاوران ما در کلینیک تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

.

ممکن است شما دوست داشته باشید
77 نظرات
 1. محمد شیرانی می گوید

  سلام وقتتون بخیر ببخشید میخواستم لیفت ابرو با نخ انجام بدم و هزینه رو هم لطف کنید بگید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی و هزینه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. ناشناس می گوید

  سلام من پای چشمم موقع خندیدن چروک میشه ولی هیچ جای صورتم مشکلی ندارم بنظر شما با لیفت درست میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای تشخیص بهتر میبایست به صورت حضوری مراجعه نمایید
   اما به طور کلی لیفت تمامی افتادگی ها و چروک های قسمت مد نظر را از بین خواهد برد
   شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. نیلوفر می گوید

  سلام خسته نباشید من سه روز ابروهام را با نخ لیفت کردم موقع لیفت ابروهام جفت بودن الان ابروهام پایین بالا شدند و جفت نیست تمام دستورات بعد از لیفت را هم برای استراحت انجام دادم و داروهام را هم به موقع استفاده کردم با دکتر هم مشورت کردم گفتن خوب میشه اما نگرانم اینجوری نمونه آیا این مشکل حل میشه??? ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز لطفا منتظر باشید معمولا تا ۳ ماه زمان میبرد که نتیجه نهایی جراحی مشخص شود.

 4. مریم می گوید

  با سلام آقای دکتر ببخشید یه روش دائمی برای لیفت ابرو و افتادگی پشت پلک در واقع زیر ابرو، میخام، شما چی توصیه میکنین؟؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد چه روشی برای شما مناسبترین گزینه است.

 5. امینی می گوید

  سللم هزینه لیفت ابرو چقده مرسی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 6. نیلو می گوید

  سلام هزینه لیفت ابرو با نخ چقدر هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 7. منصوره می گوید

  سلام . آقای دکتر خط چروک افقی که بین دو ابرو ایجاد شده با لیفت نخ از بین میره یا بوتاکس؟
  ممکنه بوتاکس پیشانی باعث این خط افقی بشه؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه درمانی برای چروک پیشانی مفید است حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   خیر بوتاکس باعث چروک نمی شود.

 8. سع می گوید

  با سلام .
  لیفت ابرو میتونه درمانی برایی افتادگی پلک هم باشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر. لیفت ابرو افتادگی پلک را درمان نمی کند.

 9. Soheila می گوید

  با سلام
  آقای دکتر من ۳۲ ساله ام افتادگی ابرو دارم
  ولی چون پوستم خیلی نرم و نازکه
  آیا لیفت برام جواب میده؟
  آیا روش بهتری هست که هم مشکلمو رفع کنه و هم ماندگاری طولانی داشته باشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه درمانی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 10. نامداری می گوید

  سلام آقای دکتر،اخم ۱۱ بین دو ابرو با لیفت ابرو برطرف میشه، یا راهکار دیگه ای داره؟؟ ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا برای خط اخم از ترکیب بوتاکس و فیلر استفاده می شود. ولی تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 11. Neda می گوید

  سلام و‌عرض ادب خدمت جناب دکتر

  آیا افتادگی خفیف پلک بالا رو‌ هم میشه با همین عمل یعنی نخ ، اصلاح کرد یا تاثیری نداره ؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر ، افتادگی پلک فقط از طریق جراحی بلفاروپلاستی برطرف می شود و لیفت ابرو تاثیری در برطرف کردن افتادگی پلک ندارد.

 12. فاطمه می گوید

  سلام من افتادگی خیلی جزئی پلک دارم میخاسم بدونم با لیفت نخ میشه درمانش کرد یا میشه ابرو هامو کشیده تر کنم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 13. ناشناس می گوید

  سلام بعداز تموم شدن نخ انداختن بعد چن وقت ابروها افتاده میشن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لیفت ابرو با نخ حدود ۳ سال ماندگاری دارد.

 14. سام می گوید

  سلام. فرمودید که خط رویش مو محل جهت انجام این جراحی ست. آیا این جراحی رو برای کسی که موی کم پشتی در منطقه جلوی سر داره پیشنهاد میکنید؟ از جهت جای بخیه ها عرض میکنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جای برش بسته به هر شخص ممکن است تغییر کند و تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد از چه ناحیه ای برش انجام می شود.

 15. فریبا می گوید

  سلام من بوتاکس کردم ولی بعد بوتاکس ابروهام به چشام نزدیک شده وی حالت افتاده دارن با اینکه من خودم پشت پلک قشنگی داشتم الان داره عذابم میده میشه این حالتو با نخ درست کرد که برگردم به قبلم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را دارد.

 16. بهار می گوید

  سلام من میخوام ابروهام لیفت کنم میشه لطف کنیدبگین هزینش چقدر ه فقط ابرو

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 17. Saraaa می گوید

  سلام من افتادگی ابرو دارم و پوستم بد زخم هست جای بخیه روی پلکام بعداز۳سال هنوز مونده .میترسم اگرلیفت بانخ انجام بدم جای بخیه هابازم بمونه روی صورتم میشه بگین چه روشی موثرتره؟بوتاکس یا لیفت؟؟؟و ماندگاری کدوم بیشتره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسب تر است.

 18. ناشناس می گوید

  سلام عذر میخوام هزینه لیفت ابرو با نخ چه قدره؟ به چه صورتی انجام میشه و آیا محدودیت سنی داره؟ من افتادگی ابرو ندارم اما ابرو هام خیلی به چشمام نزدیکه و میخوام کمی بالاتر بره شما این جراحی رو برای من توصیه میکنید آیا؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود برای شما این جراحی قابل انجام است یا خیر حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 19. ستایش میرزایی می گوید

  سلام حال شما اقای دکتر من رفتم دکتر برا افتادگی پلک به من گفت باید لیفت ابرو انجام بدم ولی من افتادگی پلک دارم موندم چی کنم خواهش میکنم راهنمایییم کنید ایا عمل انجام بدم تاثیر داره یاه نه کمکم کنید مرسی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   افتادگی پلک با لیفت ابرو اصلاح نمی شود.

 20. مهرناز می گوید

  سلام من ۱۱روزه لیفت نخ ابرو انجام دادم خیلی ورمها کم شده ولی تاثیر چندانی نمی‌بینم البته بگم من پیش دکتر معتبری این کارو انجام دادم ولی الان ک ۱۱ذپزه من فرق ی با فیلم نمیبینم چرااا

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه عمل به درستی انجام شده باشد تغییرات از همان لحظه اول کاملا محسوس خواهد بود.

  2. Hnie می گوید

   سلام ببخشید منظور از لیفت ابرو باز کننده اخم هستش یا کشیدگی ابرو و حالت چشم ؟

 21. وحدتی می گوید

  با سلام قیمت لیفت ابرو رو لطف میکنید؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

  2. سراج می گوید

   سلام لیفت کل صورت با نخ چنده

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    سلام وقت بخیر
    لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
    سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

    1. ناشناس می گوید

     َسلام پوست صورتم خیلی شل و افتاده شده خط اخم عمیق هم بین دو ابرو مایل به سمت چپ دارم همینطور جای شکستگی وسط پیشانی چه نوع جراحی را پیشنهاد میدید

     1. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد چه روشی برای شما مناسبترین است.

 22. ناشناس می گوید

  سلام . می خوام فقط تاج ابروم بالاتر بره . آیا با نخ شدنی هست ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه روشی برای شخص مناسب است و بیشترین نتیجه را می دهد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 23. زهرا می گوید

  باسلام
  ایا درد احساس میشه هنگام لیفت ابرو با نخ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لیفت ابرو با نخ هم با بیحسی موضعی انجام می شود هم بی هوشی عمومی و هنگام عمل مراجعه کننده دردی احساس نمی کند.

 24. مارال می گوید

  سلام.
  من ۱ماهه که لیفت نخ برای ابرو‌ انجام دادم اما ابروهام تغییری نکردن. حتی هفته دوم ۰۵\ cc بوتاکس دکتر واسم تزریق کردن اما بازم تغییری نکرد
  حالا نظر شما رو میتونم بدونم که چرا تغییری نکرده؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز اگر عمل جراحی به درستی انجام شده از همان لحظه می توانید تغییر را احساس کنید.

 25. منصوری می گوید

  سلام اگه بخوام لیفت رو پیش شما انجام بدم هزینش با اندوتاین چند میشه با نخ چطور؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 26. الهام می گوید

  بعد از اینکه لیفت ابرو انجام دادیم میتونیم راحت از هر لوازم ارایشی استفاده کنیم اگر نه
  تا چند وقت مجبوریم آرایش نکنیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بعد از لیفت ابرو میتوان آرایش کرد فقط باید دقت داشته باشید که محل بخیه ها آلوده نشود و هنگام یا بعد آرایش پوست کشیده نشود که به بخیه ها فشار نیاید زیرا ممکن است در نتیجه عمل تاثیر بگذارد.

 27. شریفی الناز می گوید

  با سلام میشه بفرمایید نوع پوست برای لیفت ابرو با نخ یا هر روش دیگه ای مهمه ؟ مثلا پوست من خیلی خشکه و من نگران اینم که نتیجه ی خوبی نداشته باشه ممنون میشم پاسخ بدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   نوع پوست صورت در نتیجه عمل تاثیر ندارد ولی چنانچه پوست خشک باشد قبل از جراحی حتما باید آبرسانی شود زیرا بعد از جراحی به دلیل استفاده از گن های مخصوص ممکن است پوست خشک آسیب ببیند.

 28. ندا اهنگر می گوید

  با سلام جناب دکتر میشه بفرمایید لیفت ابرو با نخ اگر انجام بدیم تا چند روز ورم روی پلکمون میمونه؟ بعدش میتونیم راحت سر کار بریم یا باید مدت ظولانی استراحت کنیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   میزان ورم بعد از جراحی در هر فرد متفاوت است ولی معمولا بعد از یک هفته از بین می رود.

 29. الهام می گوید

  سلام اقای دکتر من حدود ۹ روز پیش لیفت با نخ ابرو تک سوزنه ۱۰ تادونه برای پیشانی و ابرو استفاده کردم حس میکنم چشمام حالت افتاده شده و پف کرده طبیعیه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بعد از لیفت پیشانی و ابرو ورم صورت طبیعی است. برای اطمینان با پزشک کعالج خود تماس بگیرید.

 30. سایه می گوید

  با سلام ممنون از‌مطلب خوبتون لیفت ابرو با نخ ریسکش کمتر از بقیه‌ی لیفت ابروهاست؟ یا تفاوتی با اونا نداره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز منظور شما از ریسک واضح نیست. عمل لیفت ابرو چه با نخ و چه با اندوتاین هیچ کدام خطری برای فرد ندارد.
   فقط ماندگاری لیفت ابرو با نخ کمتر از لیفت با اندوتاین است.

   1. مهدیسا می گوید

    برای بالا بردن ابرو‌ نخ رو از کجا وارد میکنن
    از بالای پیشانی یا کنار دنباله ی ابرو ؟؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     از خط رویش مو

 31. شقایق می گوید

  این سوراخایی که گفتید ایجاد میکنن برای لیف ابرو درد داره یا بی حسی انجام میشه؟ من مادرم میخواد همین لیفت ابرو با نخ رو انجام بده ولی خیلی میترسه که خیلی درد داشته باشه یا کبود شه ممنون میشم جوابمد بدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   این عمل با بیحسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام میشه و بیمار در زمان انجام عمل دردری احساس نمی کند.
   کبودی بعد از انجام این عمل بعد از یک هفته الی ۱۰ روز برطرف خواهد شد.

  2. مريم آرام می گوید

   آیا روشی برای بالا کشیدن ابرو وجود داره که مدام باشه مادام العمر باشه و اینکه هزینش چقد میشه ؟

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    لیفت اندوسکوپیک ابرو با استفاده از اندوتاین یک روش تقریبا دائمی محسوب می شود.

 32. کمالی می گوید

  لیفت ابرو با نخ نیاز به جراحی داره؟ یا بدون باز کردن و شکافتن انجام میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لیفت ابرو با نخ بدون برش جراحی و از طریق سوراخ های کوچکی که در پوست ایجاد می کنند انجام می شود.

   1. Vahid.mhry می گوید

    سلام خسته نباشید
    مدت ماندگاری لیفت ابرو با نخ چ مدت هستش ممنون میشم پاسخ بدید

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     لیفت با نخ معمولا تا ۳ سال ماندگاری دارد.

  2. ناشناس می گوید

   هزینش چقدره الان لیفت ابرو بانخ

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    سلام وقت بخیر
    لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
    سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید