1. خانه
 2. /
 3. لیفت صورت
 4. /
 5. لیفت ابرو
 6. /
 7. هزینه لیفت ابرو با نخ از زبان جراح لیفت ابرو با فیلم واقعی نمونه کار

هزینه لیفت ابرو با نخ از زبان جراح لیفت ابرو با فیلم واقعی نمونه کار

دکتر آرش نجف بیگی

لیفت ابرو با نخ چگونه انجام می‌شود و برای چه کسانی مناسب است؟ هزینه لیفت ابرو با نخ چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟ ماندگاری بالا کشدن ابرو با نخ چقدر است؟

برای دیدن نتیجه لیفتینگ ابرو به‌وسیله نخ چقدر باید منتظر بمانیم؟ آیا کشیدن ابرو با نخ عوارضی دارد؟ مزایای لیفت کردن ابرو با نخ نسبت به سایر روش های لیفتینگ ابرو چیست؟

در این مقاله به جواب هر سوالی که درباره لیفت ابرو با نخ دارید، خواهید رسید.

همچنین در پاسخ به برخی سوالات درون مقاله نیز ویدئویی از دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی آورده شده است که می‎‌توانید با مشاهده آن به جواب سوال خود برسید.

فیلم لیفت ابرو با نخ نمونه کار مراجعه کننده های دکتر نجف بیگی را نیز در میان متن می بینید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

لیفت ابرو با نخ چگونه انجام می‌شود؟ در ویدئو زیر دکتر نجف بیگی پروسه این روش بالا کشیدن ابرو را توضیح می‌دهند.

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

هدف از لیفت ابرو با نخ

بالا کشیدن ابرو با نخ که گاها به عنوان لیفت پیشانی نیز شناخته می‌شود، با هدف بالا کشیدن ابرو انجام می‌شود تا ظاهری با طراوت تر در قسمت بالایی چهره ایجاد کند.کسانی که به دلایل مختلف پیشانی پر چروکی دارند می توانند از بالا کشیدن تبروها با نخ استفاده کنند .

در این جراحی زیبایی، پوست اضافی که باعث ایجاد چین‌وچروک در پیشانی و اطراف چشم شده، برداشته می‌شود تا برآمدگی‌های ایجادشده ناشی از پوست اضافی، برطرف شوند. و در نهایت ابرو ها کشیده تر و پوست پیشانی نیز صاف تر و با طراوت تر می شود و این موضوع به جوان تر شدن پوست و صورت و در کل چهره ی شما کمک به سزایی میکند .

نمونه قبل و بعد از لیفت ابرو دکتر نجف بیگی

نکته قابل توجه این است که باید با در نظر گرفتن میزان افتادگی ابرو، نظر جراح و سایر شرایط برای انتخاب یکی از روش های بالا کشیدن ابرو اقدام کنید.

چرا ابروهای خود را بالا بکشیم؟

با افزایش سن، با توجه این که پوست حالت ارتجاعی خود را از دست داده و شل می‌شود، میزان چین‌وچروک‌های صورت نیز بیشتر و بیشتر می‌شود. این مسئله باعث می‌شود که پوست حالت خسته و عصبانی به خود گرفته و از جذابیت ظاهری شما کم کند. علاوه بر این، برخی از افراد به دلیل مسائل ژنتیکی، حالت چهره‌شان همیشه حالت اخمویی داشته که موجب ایجاد چین‌وچروک‌های بیشتری می‌شود.

بنابراین، به طور کلی می‌توان گفت که بالا کشیدن ابرو برای افرادی که یکی از اهداف زیر را مد نظر دارند، مناسب است:

 • برطرف شدن حالت اخم و عصبانیت از چهره
 • دارا بودن چشم‌هایی باز به همراه پشت پلک بلند
 • افزایش اعتماد به نفس

چه کسانی کاندیدای مناسب لیفت ابرو با نخ هستند؟ در این ویدئو دکتر نجف بیگی درباره بهترین کاندیدای این روش لیفت ابرو صحبت می‌کنند.

کاندیدای مناسب لیفت ابرو با نخ

با وجود اینکه کشیدن ابرو با نخ به عنوان یکی از بهترین روش‌های موجود جهت برطرف کردن چین‌وچروک پیشانی و بالا بردن پلک در نظر گرفته می‌شود، اما قطعاً برای تمامی افراد بهترین روش نخواهد بود. به طور کلی، انجام این جراحی به کسانی توصیه می‌شود که بین 30 الی 50 سال سن داشته و نشانه‌هایی از پیری پوست مانند شلی و افتادگی در آن‌ها مشاهده می‌شود.

اما انجام این جراحی، به افراد زیر توصیه نمی‌شود:

 • افرادی که پوست نازکی دارند
 • افرادی که چربی پوست زیادی ندارد
 • افرادی که پوست زاویه فکی آن‌ها حالت کیسه‌ای زیادی دارد

مراقبت های بعد از لیفت ابرو با نخ

مراقبت های بعد از لیفت ابرو با نخ چیست؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ویدئو زیر از دکتر نجف بیگی را مشاهده کنید.

لیفت ابرو چگونه انجام می‌شود؟

برای انجام این جراحی می‌توان از بیهوشی عمومی و یا بی‌حسی موضعی استفاده کرد. برای بالا کشیدن ابرو، بسته به شرایط و هدف نهایی فرد متقاضی، از یکی از روش‌های انواع لیفت با نخ استفاده می‌شود. انواع روش‌های انجام این جراحی عبارت هستند از:

 • لیفت ابرو با نخ معلق (Free Floating Thread):

  همان‌طور که از اسم این شیوه مشخص است، در این درمان از یک سری نخ استفاده می‌شود که با استفاده از بی‌حسی موضعی وارد پوست شده که نتیجه آن به مدت 1 الی 2 سال ماندگار خواهند بود.

 • لیفت ابرو با نخ ثابت (Fixed Thread):

  در این روش که معمولاً ماندگاری بالایی دارد، پوست اضافی قسمت پیشانی نیز برداشته می‌شود. با وجود اینکه میزان کبودی در این روش بیشتر است، اما نتیجه آن مطمئن‌تر است.

مدت زمان انجام این جراحی، بسته به روشی که برای بالا کشیدن ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و اینکه آیا جراحی زیبایی دیگری هم‌زمان با این جراحی انجام می‌شود یا نه متفاوت است.

لیفت ابرو با نخ و تغییراتی که ایجاد می شود

ریکاوری بعد از بالا کشیدن ابرو

برای اینکه از نتیجه بالا بردن ابرو با نخ راضی باشید، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید:

 • نخ بخیه‌ای که برای زخم‌هایتان استفاده شده است، معمولاً بعد از یک هفته توسط پزشک برداشته می‌شوند.
 • بعد از انجام جراحی معمولاً دردی در ناحیه پیشانی خود احساس می‌کنید. وجود کمی تورم و کبودی تا 10 روز بعد از جراحی طبیعی است. این عوارض معمولاً بعد از 2 هفته به طور کامل بهبود پیدا می‌کنند. در صورتی که این مسائل به خودی خود خوب نشدند، حتماً شرایط خود را با جراحتان در میان بگذارید.
 • برای کاهش اثر کبودی و تورم می‌توانید به صورت منظم از کیسه یخ استفاده کنید.

اینکه چه زمانی می‌توانید به انجام فعالیت‌های روزمره‌تان بازگردید، به نظر پزشک و شرایط شما بستگی دارد. مسلماً اگر تنها بالا کشیدن  ابرو با نخ را انجام داده باشید، خیلی سریع‌تر بهبود پیدا می‌کنید. اما به طور کلی، می‌توان گفت:

 • روز اول جراحی: پیاده‌روی در اطراف خانه
 • روز دوم جراحی: دوش گرفتن با فشار آب ملایم
 • یک هفته بعد از جراحی: بازگشت به زندگی روزمره بدون انجام فعالیت‌های سنگین. در صورتی که نگران کبودی‌های ناشی از انجام جراحی هستید، می‌توانید از لوازم آرایشی که پزشک تجویز می‌کند، استفاده کنید.
 • یک الی دو هفته بعد از جراحی: انجام فعالیت‌هایی که قبل از جراحی انجام می‌دادید و قطع داروهای مسکنی که توسط پزشک تجویز شده بود.
 • دو الی چهار هفته بعد از جراحی: از سر گرفتن فعالیت‌های ورزشی اما به تدریج.

میزان باقی ماندن این روش چقدر است؟

در میان روش‌های مختلفی که برای بالا کشیدن ابرو وجود دارد، لیفتینگ ابرو با نخ به عنوان یکی از بهترین روش‌های جراحی در نظر گرفته می‌شود؛ چرا که نتایج این جراحی برای سال‌ها می‌تواند ماندگار باشد. در مقابل لیفت ابرو با ژل که از روش های لیفت ابروست ماندگاری زیادی ندارد.  اما توجه داشته باشید که فرآیند پیری چیزی نیست که بتوانید آن را متوقف کنید. تنها کاری که می‌توانید انجام دهید، این است که با استفاده از یک رژیم غذایی سالم که شامل انواع ویتامین‌هاست به همراه مصرف روزانه کرم ضد آفتاب، سرعت پیشروی این فرآیند را به تعویق بیندازید.

برای دریافت مشاوره و پرسیدن سوالات بیشتر، با کلینیک دکتر نجف بیگی تماس حاصل فرمایید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

آیا لیفت ابرو ارزشش را دارد ؟

به گفته بیشتر کسانی که ابروی خود را با نخ لیفت کرده اند، این روش از اسان ترین رو شها برای جوانسازی صورت است . کشیدن ابروها با نخ بسیار سریع انجام می وشد و از آن مهم تر دوران نقاهت بعد از آن است. به عبارتی چون لیفت ابروها با نخ به طور کلی بدون ایجاد برش انجام می شود ، دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد یا به عبارتی بسیاری اصلا نیازی به استراحت بعد از آن ندارند.

کسانی که تجربه‌ی انجام کشیدن ابرو با نخ را داشته اند ، این روش را بسیار بهتر از لیفت صورت میدانند زیرا بعد از انجام این جراحی به راحتی میتوانند به روند طبیعی زندگیشان برگردند.

راهنمای انتخاب جراح لیفت ابرو با نخ

برای اینکه از طریق بالا کشیدن  ابرو با نخ ظاهری شاداب و جوان داشته باشید، باید قبل از هر چیز، به دنبال یک جراح باشید که به بهترین شکل، قادر به انجام این جراحی باشد؛ چرا که این عمل نیز مشابه با هر عمل دیگری، عوارض خاص خود را دارد، خصوصاً اگر توسط یک جراح حاذق انجام نشود!

پزشکی که انتخاب می‌کنید، علاوه بر توانایی و مهارت بالایی که دارد، باید بتواند کاملاً نیاز و خواسته شما را درک کرده و متناسب با آن جراحی را انجام دهد. بنابراین، هنگامی که به دنبال جراحی جهت انجام کشیدن ابرو با نخ هستید، موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

 • برای اینکه متوجه مهارت پزشک شوید، می‌توانید از وی بخواهید برخی از نمونه کارهای خود را در این زمینه به شما نشان دهد.
 • داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر می‌تواند تا اندازه‌ای خیال شما را از مهارت‌های پزشک جهت انجام این جراحی راحت کند.

به خاطر داشته باشید که در جلسه مشاوره‌ای که با پزشک خود دارید، باید به طور کامل وی را از شرایطی که دارید، مطلع سازید. یکی از مهم‌ترین مواردی که در این جلسه باید به آن پرداخته شود، نتیجه‌ای است که شما از جراحی انتظار دارید؛ برخی مواقع به دلیل اینکه افراد شناخت درستی از این جراحی و نتایج آن ندارند، بعد از انجام جراحی از نتیجه راضی نیستند.

بنابراین، به صورت کاملاً مشخص و واضح خواسته خود را برای پزشک مطرح نمایید تا مشخص شود که لیفتینگ ابرو با نخ پاسخگوی نیاز شما هست یا سایر روش های لیفت ابرو مانند لیفت ابرو با اندوتاین که ماندگاری بالایی نیز دارد انتخاب مناسب تری می تواند باشد. علاوه بر این، از پزشک خود بخواهید که روند انجام جراحی و مراقبت‌های بعدی را به طور کامل برای شما توضیح دهد. به این صورت شما می‌توانید برای روزهای بعد از انجام جراحی‌تان برنامه‌ریزی کرده و متوجه شوید که دقیقاً به چه مواردی نیاز دارید.

مزایا کشیدن ابرو با نخ

کشیدن ابروها برای جوانسازی یک راه تقریبا بی خطر و جایگزین جراحی لیفت است . این لیفت ابرو یک نوع بسیار کم ریسک برای جوانسازی چهره‌ی شماست. کشیدن ابروها به وسیله نخ به این دلیل نسبت به دیگر جراحی های لیفت برتری دارد که بعد از جراحی نیازی به مراقب های معمول نیست کسی که لیفت تبرو با نخ را انجام داده است به راحتی بعد از جراحی میتواند رانندگی کند و یا با کودکان یا خانواده‌ی خود به راحتی وقت بگذارند.

 • کم خطر نسبت به سایر روش‌های بالا کشیدن ابرو
 • عدم نیاز به رعایت موارد خاص قبل از انجام جراحی
 • عدم نیاز به مراقبت‌های ویژه بعد از انجام جراحی
 • قابل مشاهده بودن اثر درمان بلافاصله بعد از انجام جراحی
 • ماندگاری اثر درمان به مدت چندین سال
 • عدم وجود زخم روی پوست
 • قابلیت انجام مجدد جراحی بدون عوارض خاص

عوارض احتمالی بالا کشیدن ابرو با نخ

یکی از نکاتی که باید مد نظر داشته باشید، این است که در این جراحی نیز مشابه با هر جراحی دیگری، نمی‌توان احتمال عوارض جانبی را صفر در نظر گرفت. خصوصاً اگر بالا کشیدن ابرو توسط یک جراح ماهر انجام نشود. با این وجود، عوارض جانبی این روش به نسبت سایر روش‌ها بسیار کمتر است؛ چرا که احتمال آسیب رساندن به عروق صورت و پیشانی بسیار پائین می‌باشد.

اما نکته‌ای که باید به خوبی به آن توجه کنید ، انتخاب یک جراح پلاستیک بسیار ماهر برای انجام لیفت ابرو  است. چنین متخصص زیبایی ماهری به جراحی تمامی اعضای صورت به خوبی واقف است و این باعث می شود خطر اسیب رسیدن به اعضای صورت به صفر برسد .

بعد از انجام لیفت ابرو با نخ چه توقعی باید داشته باشیم؟

پس از کشیدن ابروها با نخ ممکن است پوست شما کمی چال بیفتد یا کمی جمع شود که این حلت  بعد از چند روز از بین می رود. به طور کلی ریکاوری بعد از این نوع لیفت با نخ بسیار سریع اتفاق می افتد و به گفته‌ پزشکان مانند تزریق فیلر است .احتمال کبودی های بسیار کم و یا ورم های خفیف در هفته‌ی اول طبیعی است.

برای کمنر کردن ورم و یا کبودی بهتر است از دست زدن به ابروهای خود خودداری کنید. حتی بهتر است به خاطر سرایط به وجود آمده از تکان دادن بیشتر عضلات صورت ههم جلوگیری کنید تا کترین فسار به ابرو هایتان وارد شود.

نمونه انجام لیفت ابرو با نخ

هزینه لیفت ابرو با نخ

هزینه لیفت ابرو با نخ به عوامل مختلفی مانند روش انجام جراحی، پزشکی که برای انجام این جراحی انتخاب می‌کنید، تجهیزات جانبی مورد نیاز، بیمارستان یا کلینیکی که این عمل در آن انجام می‌شود و … بستگی دارد. بنابراین، برای کسب اطلاعات دقیق در مورد اینکه قیمت لیفت ابرو با نخ برای مورد شما چقدر است، حتماً در جلسه مشاوره پزشکی از جراح خود سؤال کنید. با توجه به این که این جراحی معمولاً به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود و نه درمانی، بیمه هزینه‌های این جراحی را پرداخت نمی‌کند. با این وجود برای کسب اطلاعات دقیق در این مورد باید با شرکت بیمه‌گزار خود صحبت کنید.

نتیجه‌گیری

لیفت ابرو با نخ یکی از تکنیک های زیبایی است که می تواند به زیباتر شدن چهره ی ما کمک بسیاری کند. کشیدن ابرو با نخ باعث شاداب تر شدن صورت ما می شود. پس اگر کسی به شما گفته است که چهره‌یتان عبوس به نظر می رسد یا ابروهایتان همیشه در هم است، لیفت با نخ راه حل شما برای رهایی از این مشکل است .

به طور کلی بسیاری از افراد از بدو تولد دچار مشکل افتادگی ابروها هستند و این باعث کم بودن اعتماد به نفسشان شده است . ابرو بخش مهمی در صورت ماست و کمی تغییر در حالت ابروها باعث تغییرات قابل توجهی در چهره می شود .

کسانی که به  طور طبیعی ابروهای افتاده دارند و مایل به انجام لیفتینگ ابرو هستند می توانند از روش های بدون جراحی مانند  لیفت ابرو با ژل یا با جراحی به عنوان مثال لیفت ابرو با اندوتاین بهره برده و زیبایی و جوانی را به صورت خود باز گردانند.

چنین افرادی اصلا نباید نگران باشند زیرا با پیشرفت علم روش های بسیاری برای جوانسازی صورت وجود دارد که یکی از آن ها بالا کشیدن ابرو با نخ است . این عمل می تواند در کنار دیگر روش های جوانسازی و لیفتینگ صورت انجام بگیرد و نتایح بسیار قابل قبولی داشته باشد .

این عمل زیبایی که به نوعی یکی از روش‌های جوان‌سازی پوست نیز در نظر گرفته می‌شود، با هدف بالا کشیدن ابرو انجام می‌گردد.

این روش به دلیل کم بودن عوارضش میتواند برای اثر بخشی بهتر در جوانسازی چهره‌ی شما در کنار دیگر روش های جوانسازی بدون جراحی انجام شود.

نتایج این روش نسبت به سایر روش‌هایی که برای جوان‌سازی پوست صورت و پیشانی استفاده می‌شوند، ماندگاری بیشتری دارند. البته به شرط آنکه توسط یک پزشک حاذق و با تجربه انجام شود.

بنابراین، قبل از اینکه تصمیم قطعی خود را برای انجام این جراحی بگیرد، در یک جلسه مشاوره پزشکی شرکت کرده و مطمئن شوید که این روش برای رسیدن به خواسته‌ای که مد نظر دارید، بهترین روش هست یا نه.

با مشاوران ما در کلینیک تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

.

کلینیک دکتر نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران هستند. دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق

پست های محبوب

تماس با ما

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر