لیفت ابرو با اندوتاین چقدر موثر است و چند سال ماندگاری دارد؟

35,841

روش های جراحی آندوسکوپیک ابرو بین ۱۰ تا ۱۵ سال ماندگاری خواهند داشت و جزء روشهای دائمی محسوب می شوند

معمولا افرادی که دچار افتادگی عضلات ابرو هستند کاندید مناسب این عمل جراحی می باشند. افتادگی ابرو گاهی بر اثر افزایش سن و در برخی موارد نیز به صورت ارثی می باشد.

در جراحی لیفت ابرو با اندوتاین معمولاً برش‌های کوچک ۲ تا ۳ سانتیمتری در شقیقه ها ایجاد شده و پس از لیفت عضلات ابرو، با ابزارهای اندوتاین در محل خود فیکس می‌شوند.

ماندگاری لیفت ابرو با اندوتاین و نیز برش های ظریف آن که باعث می‌شود آثار انجام عمل به حداقل ممکن برسد از جمله مواردی است که جذابیت این روش را بین مراجعان بسیار زیاد نموده است.

انواع روش های لیفت ابرو  با میزان ماندگاری متفاوت برای بالا کشیدن ابرو وجود دارد. در این میان لیفت ابرو با اندوتاین یک روش ساده با چند نتیجه درخشان است. هم ابرو را بالا می‌برد، هم چین خط اخم را رفع می‌کند و هم می‌تواند چین و چروک پیشانی را از بین ببرد. درواقع بالا بردن ابرو با اندوتاین در کنار جوان ساختن چهره، شما را از حالت اخمو و ناراحت به فردی شاداب تبدیل می‌کند. همچنین با لیفت ابرو، چشمان شما نیز درشت‌تر دیده می‌شود و زیبایی چهره شما بیشتر می‌شود.

برای لیفت ابرو با اندوتاین بهتر است با پزشک متخصص جراحی پلاستیک مشورت کنید تا قبل از تصمیم نهایی برای عمل، مواردی را بررسی کند. اما نکاتی که مشخص می‌کند آیا شما گزینه مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر، چیست؟ کدام روش برای شما مناسب‌تر است؟ بوتاکس ابرو یا بالا کشیدن همزمان ابرو و پیشانی؟ لیفت ابرو با اندوتاین ماندگاری بیشتری دارد یا  لیفت ابرو با ژل؟ در ادامه، به این نکات پرداخته شده است.

لیفت ابرو با اندوتاین

این نوع لیفت روشی ساده و اثربخش برای ایجاد تغییر در چهره و جوان‌سازی است. در فرایند افزایش سن و شل شدن پوست، ابروها به سمت پایین میل پیدا می‌کنند؛ در نتیجه دچار افتادگی روی پلک بالا می‌شوند. در پی آن پلک نیز روی چشم می‌آید و میدان دید را تنگ می‌کند. افتادگی ابرو چهره شما را همیشه اخمو و ناراحت نشان می‌دهد. این فرآیند برای پوست اطراف چشم یا شقیقه هم رخ می دهد که با لیفت شقیقه با اندوتاین و به روش اندوسکوپیک می توان پوستی جوان را به ارمغان آورد.

با کمک بالا کشیدن ابرو با اندوتاین، می‌توان هم چین و چروک‌های خط اخم و پیشانی را رفع کرد و هم چشم‌هایی درشت‌تر و شادتر داشت. رفع افتادگی ابرو می‌تواند چهره شما را سال‌ها جوان‌تر و شادتر کند. همچنین میدان دید شما نیز بازتر خواهد شد و این کار از خستگی چشم در طولانی مدت جلوگیری می‌کند. در واقع لیفت ابرو با این روش تاثیر شگفت‌انگیزی در درشت شدن چشم‌های شما خواهد گذاشت؛ حتی در مواردی ممکن است شما را از عمل جراحی افتادگی پلک بالا بی‌نیاز کند. 

قبل و بعد لیفت ابرو با اندوتاین

لیفت اندوسکوپیک پیشانی برای چه کسانی توصیه می شود؟ را در این مقاله بخوانید.

اندوتاین برای رفع افتادگی ابرو چیست؟

اندوتاین یک پروتز کوچک از جنس اسید پلی لاکتیک و نوعی پلی استر است. در واقع اندوتاین قابل تجزیه زیستی است؛ یعنی بدون اینکه برای بدن مشکلی ایجاد کند، به مرور در بدن تجزیه و جذب می‌شود. نخ‌های بخیه جذبی نیز از همین جنس ساخته می‌شوند. پایه ساخت اندوتاین، مواد تجدیدپذیر گیاهی مانند نشاسته ذرت یا ریشه نیشکر است.

اندوتاینی که برای رفع افتادگی پیشانی و درمان افتادگی ابرو استفاده می‌شود، قطعه‌ی مثلثی شکل کوچکی است که در دو سایز اصلی بزرگ و کوچک یا مینی (mini) قابل نصب است. روی این قطعه چند خار یا چنگک کوچک وجود دارد که درون چربی و بافت‌های زیر پوست فرو می‌رود تا بتوان پوست را به سمت بالا کشید.

معمولا پس از چند ماه، اندوتاین آرام آرام توسط بافت‌های زیر پوست جذب می‌شود اما تاثیر خود را بر فرم و شکل ظاهری پوست می‌گذارد. اندوتاین ماده‌ای زیست سازگار است و کمترین میزان حساسیت و عوارض بعد از عمل در مورد آن گزارش شده است. به همین دلیل مورد استقبال پزشکان و مردم قرار گرفته و انقلابی در زمینه لیفت‌های صورت و جوان‌سازی چهره ایجاد کرده است. در گذشته این کار با پیچ و پلاک انجام می‌شد که روش لیفت ابرو با اندوتاین جای آن را گرفته است.

در این باره بخوانید  لیفت اندوسکوپی صورت یا لیفت اندوسکوپیک پیشانی بعلاوه عکس قبل و بعد لیفت پیشانی
اندوتاین برای لیفت ابرو و خارهای روی آن

چه کسانی نیاز به لیفت ابرو با اندوتاین دارند؟

بسیاری از افراد می‌توانند از مزایای اندوتاین بهره ببرند. به‌طور کلی، کسانی نیاز به بالا بردن ابرو با اندوتاین دارند که با بالا رفتن سن، دچار شل شدن پوست شده‌اند و در نتیجه آن:

 • دچار افتادگی ابرو هستند؛ یعنی ابروها پایین آمده و به آن‌ها ظاهری اخمو و عصبانی داده
 • بین ابروها، چین و خط اخم ایجاد شده
 • ابروها روی پلک آمده و میدان دید را تنگ کرده
 • دچار افتادگی خفیف در پلک بالا هستند
 • حالت ابروها متقارن نیست و یا فرم ابرو تغییر یافته
 • در پیشانی خود دچار چین و چروک‌های عمیق شده‌اند و می‌خواهند افتادگی ابرو و چروک پیشانی خود را همزمان رفع کنند

 در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید. با ما تماس بگیرید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

لیفت ابرو با اندوتاین چگونه انجام می‌شود؟

برای این لیفت دو روش کلی وجود دارد که هر کدام مزایای خود را خواهد داشت. در روش نخست می‌توان از اندوتاین کوچک یا مینی (mini) برای لیفت مستقیم ابرو بهره برد. این اندوتاین سه چنگک کوچک دارد و بالای ابرو، زیر پوست قرار می‌گیرد. با کمک اندوتاین کوچک می‌توان فقط ابرو و همچنین پلک بالا را در راستای عمودی، بالا کشید.

در روش دیگر، ابرو و پیشانی باهم لیفت داده می‌شود. در این حالت، پوست پیشانی از محل رویش مو با کمک اندوتاین بالا کشیده می‌شود. به این شکل، هم چروک پیشانی از بین می‌رود و هم ابرو به شکل طبیعی بالا می‌رود. این روش کاربرد بیشتری دارد.

در جراحی لیفت ابرو با اندوتاین، شکاف کوچکی در محل رویش مو، بالای پیشانی ایجاد می‌شود. سپس اندوتاین زیر پوست جای می‌گیرد و جراح پلاستیک با فشار کنترل شده، بافت‌های زیر پوست را روی خارهای اندوتاین سوار می‌کند. وقتی اندوتاین درون بافت چربی یا ماهیچه به خوبی جای گرفت، با کمک آن می‌توان پوست را بالا کشید. سپس اندوتاین به استخوان متصل می‌شود تا نیروی کشش پوست حفظ شود.

از آنجایی که ۵ چنگک روی اندوتاین از هم فاصله دارند و شکل اندوتاین نیز پهن و گسترده است، فشار و کشش پوست در همه جهت پخش می‌شود. به همین دلیل لیفت با اندوتاین حالت طبیعی‌تر و بهتری دارد و نتیجه عمل رضایت‌بخش خواهد بود. جراحی لیفت ابرو در کمتر از ۲ ساعت و با بی‌حسی موضعی قابل انجام است.

تفاوت لیفت اندوتاین با روش ها قدیمی نشان داده شده است

نکته‌ای که در لیفت ابرو با اندوتاین مینی باید مورد توجه قرار گیرد این است که در این روش، تنها ابرو و پلک بالا به‌طور مستقیم لیفت پیدا می‌کنند. به همین دلیل لیفت مستقیم ابرو برای افرادی با شرایط زیر مناسب نیست:

 • افتادگی زیاد ابرو که نیاز به بالا کشیدن ابرو بیش از ۴ میلیمتر باشد
 • سستی و شل شدگی بیش از اندازه پوست
 • نیاز به کشیدن ابرو در دو راستای افقی و عمودی باشد
 • چین و جروک در پیشانی شکل گرفته باشد.
بالا بردن ابرو با اندوتاین مینی

مراقبت‌های پس از جراحی

نخستین و مهمترین نکته در مراقبت‌های پس از جراحی این است که به پزشک متخصص جراحی پلاستیک اعتماد داشته باشید؛ توصیه‌های وی را مو به مو اجرا کنید و بگذارید زمان بگذرد تا نتیجه عمل را در چهره خود به خوبی مشاهده کنید.

 • درد، سوزش، ورم و کبودی در محل عمل و نواحی اطراف آن طبیعی است و به مرور از بین خواهد رفت
 • به تجویز پزشک ممکن است نیاز باشد از گن پیشانی استفاده کنید که در روز عمل جراحی باید به همراه داشته باشید
 • پانسمان یک یا دو روز پس از جراحی برداشته می‌شود
 • بخیه‌ها پس از ۷ تا ۱۰ روز کشیده می‌شود
 • برای رفع ورم باید تا چند روز سر خود را بالا بگیرید. حتی هنگام خوابیدن هم چند بالش پشت سر خود قرار دهید و سر خود را زمین نگذارید تا خون اضافه از ناحیه پیشانی و صورت شما خارج شود.
 • برای رفع کبودی از کمپرس سرد یا بسته‌ی یخ پیچیده در حوله، استفاده کنید. کبودی‌های در ۱ تا ۲ هفته پس از عمل از بین می‌رود.
 • ممکن است برای جلوگیری از عفونت، مصرف مسکن و آنتی‌بیوتیک از همان روز عمل تجویز شود
 • از خارش و فشار آوردن به محل جراحی و جای نصب اندوتاین خودداری کنید
 • زمان نقاهت جراحی لیفت ابرو با اندوتاین بین ۳ تا ۵ روز است
 • پس از سه روز می‌توانید حمام بروید اما نباید اجازه دهید محل بخیه سابیده شود. همچنین از برخورد مستقیم آب با جای بخیه جلوگیری کنید.
 • تا یک هفته از هر گونه حرکت شدید مانند برخواستن و نشستن سریع، خودداری کنید
 • از آنجایی که محل زخم لای موهای شما قرار دارد، می‌توانید یک هفته پس از جراحی به فعالیت‌های روزانه و سر کار خود برگردید
در این باره بخوانید  لیفت صورت با اندوتاین و نکات مهمی که در مورد آن باید بدانید

پس از لیفت ابرو با اندوتاین چه تغییری حاصل می‌شود؟

با استناد بر سایت معتبر plasticsurgery نتایج در طی چند هفته با کاهش تورم و کبودی دیده می شود. از این رو شاهدیم که تغییرات اولیه پس از لیفت ابرو با اندوتاین، در همان روز جراحی ایجاد می‌شود اما به دلیل وجود تورم چندان مشهود نیست. همچنین باید ۲ تا ۳ ماه از زمان لیفت ابرو زمان بگذرد تا تاثیر واقعی آن را ببینید. حداکثر پس از ۶ ماه، اندوتاین در بدن شما جذب می‌شود. پس از آن، پوست و بافت‌های زیر آن دوباره به استخوان جوش می‌خورد و در جای خود ثابت می‌شود. اینجا است که شما معجزه جوان‌سازی با این روش را خواهید دید. ماندگاری این روش بسته به ژنتیک و ساختار بیولوژیکی بدن هر فرد و سبک زندگی وی، متفاوت است و بیش از ۷ تا ۱۲ سال ماندگاری خواهد داشت.

ممکن است در طول چند ماه اول، با خارش و حساسیت پوستی خفیف مواجه شوید که جای نگرانی ندارد. با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا بهترین راهنمایی و تجویز را به شما بکند. ممکن است نیاز به استفاده از دارو نیز باشد. نکته مهم این است که به هیچ وجه به اندوتاینی که زیر پوست شما کار گذاشته شده است فشار وارد نکنید و آن را نخراشید.

نمونه لیفت ابرو دکتر نجف بیگی

تفاوت لیفت اندوتاین با اندوسکوپیک

روش‌های مختلفی برای لیفت ابرو وجود دارد که روش لیفت ابرو با اندوتاین و اندوسکوپیک نیز دو نمونه از این جراحی محسوب می‌شوند که با توضیح درباره‌ی تفاوت‌های این دو، به شما در تصمیم‌گیری کمک می‌کنیم.

 1. اندوتاین دارای جنس طبیعی می‌باشد؛ زیرا از یک پروتز کوچک از جنس پلی لاکتیک و نوعی پلی‌استر تشکیل شده است اما اندوسکوپ لوله‌ای نازک است که به سر آن منبع نور و دوربین متصل شده است.
 2. اندوتاین به دلیل پایه‌ی ساخت طبیعی بدون هیچ مشکلی در بدن تجزیه شده و جذب می‌گردد.
 3. با استفاده از اندوتاین عضلات و پوست اطراف ابرو مستحکم شده و از افتادگی آن جلوگیری می‌کند. در لیفت ابرو اندوسکوپیک جراح با استفاده از ابزارهای مخصوص، ماهیچه‌ها را جابجا کرده و بافت‌های اضافی را از بین می‌برد.
 4. در لیفت با اندوتاین شکاف‌های کوچک در محل رویش مو ایجاد شده اما در لیفت ابرو اندوسکوپیک تعدادی برش‌ در پشت محل رویش مو ایجاد می‌گردد.
 5. ماندگاری نتیجه‌ی لیفت ابرو با اندوتاین درخشان است و با جذب اندوتاین نیز حالت لیفت عضلات از بین نمی‌رود.
 6. در لیفت ابرو با اندوتاین به دلیل استفاده از بافت طبیعی عوارض و خطرات، بسیار کاهش می‌یابد.
 7. هر دو جراحی تحت بیهوشی انجام می‌گیرد.

چرا لیفت ابرو با اندوتاین روش پرطرفداری است؟

این روش برای پزشکان و کسانی که نیاز به رفع چین و چروک پیشانی یا درمان افتادگی ابرو دارند، روش بسیار محبوبی است. مزیت‌های اصلی این است:

 • روش ساده و سریعی است
 • ماندگاری بالایی دارد
 • برش و جای زخم آن ناچیز است
 • درد، ورم و کبودی بعد از عمل اندک است
 • ریزش مو در محل برش، بسیار کم است
 • به بی‌حسی کم‌تری نیاز دارد
 • حساسیت زیادی نسبت به اندوتاین گزارش نشده است
 • نتایج عمل رضایت‌بخش و طبیعی‌تر است
 • می‌توان لیفت ابرو، رفع چروک خط اخم و چین پیشانی را همزمان و با یک عمل انجام داد
 • گاهی مشکلات افتادگی خفیف پلک بالا را نیز رفع می‌کند

همه این موارد باعث استقبال بالا از این روش لیفت ابرو شده است. لازم به ذکر است بوتاکس ابرو نیز یکی از روش های لیفت ابرو می باشد که برخلاف لیفت ابرو با اندوتاین  بدون جراحی و بسیار سریع انجام می شود اما ماندگاری زیادی ندارد. همین موضوع اهمیت مشورت با پزشک برای انتخاب روش لیفت ابرو را مشخص می کند.

اگر هنوز برای انتخاب روش بالا کشیدن ابرو و رفع چین و چروک پیشانی، نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، با مشاوران کلینیک دکتر آرش نجف‌بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

ممکن است شما دوست داشته باشید
61 نظرات
 1. موسوی می گوید

  سلام لطفا تقریبا هزینه آن چقدر ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما برای مشاوره رایگان میتوانید با شماره های کلینیک در ارتباط باشید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. نگین می گوید

  با سلام آیا امکان داره بعد از گداشتن اندتاین ،اندوتاین عمل نکنه و پوست بعد از مدت کمی دوباره به حالت قبل برگرده ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود مشکلاتی که ذکر کردین اتفاق نخواهد افتاد.

 3. مجید عباسی می گوید

  با سلام و خسته نباشید من ۴۵ سال سن و مرد هستم بشدت افتادگی پیشانی و ابرو دارم و خط اخم هم خیلی عمیق هست بطوری که هم قیافم رو اخمو و هم زشت نشون میده بنظرتون چطوری باید لیفت وفیلر انجام دهم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد چه نوع درمانی برای شما بهترین گزینه می باشد.

 4. ف می گوید

  سلام آیا برای لیفت شقیقه هم میتوان از اندوتاین استفاده کرد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان لیفت شقیقه را با اندوتاین انجام داد.

 5. مهر می گوید

  درود بر شما آیا لیفت گونه هم میشه با اندوتاین انجام داد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله یکی از مواردی استفاده از اندوتاین برای لیفت گونه می باشد.

 6. ناشناس می گوید

  سلام و عرض ادب ، ببخشید من جایی این مطلب رو خوندم که این عمل با بی حسی هم امکان پذیره ولی تو پیام ها دیدم که نیاز به بیهوشی عمومی داره ومن واقعا به شدت از بیهوشی میترسم آیا راهکار دیگه ای امکان پذیر نیست چون مشکل افتادگی ابرو دارم و دوست دارم این عمل رو برای زیبایی ابروهام انجام بدم ، لطفاً راهنمایی بفرمایید ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز اگر ناحیه جراحی زیاد نباید احتمال اینکه بتوان بدون بیهوشی عمومی هم انجام شود وجود دارد و تشخیص این موضوع فقط از طریق معاینه حضوری امکان پذیر است.

 7. آزاده می گوید

  با سلام میخواستم بدونم این عمل احتیاج به بیهوشی کامل داره یا میشه با بی حسی موضعی انجام بشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   نیاز به بیهوشی عمومی دارد.

   1. ماهورا می گوید

    سلام
    من ۲۳ سال سن دارم ابروهام افتادگی دارن میخوام بدونم لیفت ابرو با اندوتاین برام مناسبه؟؟؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که می توان برای شما لیفت با اندوتاین انجام داد یا خیر.

 8. ناشناس می گوید

  سلام.بعداز این لیفت ابرو میشه اخم کرد ابرو بالا وپایین کرد یا اینکه مثل بتاکس غیر طبیعی میشه.؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توانید عضلات را حرکت دهید.

 9. فاطمه می گوید

  سلام در لیفت ابرو تراش استخوان ابرو هم انجام میدید؟ و اینکه من میخوام خیلی صورتم غیرطبیعی نشه و فقط مقداری ابروم بالا بره میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر نیاز باشد تراش استخوان نیز انجام می شود.
   و هنگام جراحی سلیقه مراجعه کننده تا جایی که برای شخص مشکل ساز نشود مورد توجه قرار می گیرد.

 10. كيميا می گوید

  سلام
  ایا در سن ١۶ سالگی هم لیفت ابرو میشه انجام داد؟!

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر درمانی باشد بله ولی در غیر این صورت بهتر است در این سن انجام نشود.

 11. فریبا می گوید

  سلام ببخشید اقای دکتر بنده هم افتادگی ابرو دارم و هم پلک و میخوام بلفاروپلاستی و لیفت ابرو و پیشانی انجام بدم ولی تیرویید پرکار دارم و لووتیروکسین مصرف میکنم ومشگلی که دارم افت فشار خون هست تا ۸ روی ۵ هم میاد فشارم و بخاطر همین استرس دارم عمل کنم مشگلی برام پیش نمیاد با فشارخون ممنون از پاسخگویی شما سپاس

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما قبل از انجام جراحی حتما باید آزمایشات لازم را انجام دهید تا مشخص شود این جراحی برای شما مشکلی بوجود نخواهد آورد.

 12. سید محمود موسوی می گوید

  سلام .آیا لیفت صورت با آندوتاین با لیفت صورت با نخ یکی هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر، تکنیک انجام لیفت صورت با نخ و لیفت صورت با اندوتاین بسیار متفاوت می باشد.

 13. امیرشهریار می گوید

  سلام آقای دکتر. آندوتاین بسیار روش عالی به نظر میاد. آیا تاکنون کسی به آندوتاین حساسیت داده ؟ من پوستم خیلی حساسه و کمی اضطراب دارم راجع به این موضوع

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر تا امروز هیچ حساسیتی برای استفاده از اندوتاین گزارش نشده.

 14. احمدی می گوید

  سلام
  برای انجام عمل آندوتاین برای افراد سیگاری چقدر قیل عمل باید سیگار نکشن؟؟
  وآیا هزنه ی آندوتاین مینی و بزرگ در لیفت ابرو متفاوت هستش؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 15. ناشناس می گوید

  سلام و عرض ادب
  ایا فردی که بیماری کلوئید داره و افتادگی شدید ابرو و پلک داره هم میتونه از این روش استفاده کنه و سوال دیگه هم اینکه من شنیدم این عمل بعد ده یا ۱۵ سال اثراتش از بین میره و نیاز هست که مجددا این جراحی انجام بشه ممنون میشم راهنمایی کنید؟
  ممنونم از لطفتون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 16. Mandana می گوید

  سلام بعد از لیفت ابرو شکل ابرو همونجوری است یا فرق میکنه منظورم موهای ابرو هست ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   عمل لیفت ابرو معمولا به دلیل جابجای و بالا آمدن خط ابرو انجام می شود.

 17. فرنوش می گوید

  سلام و خسته نباشید.
  آیا کسانی که چشم های ضعیف داشتن و عمل لیزیک انجام دادن هم میتونن لیفت آندوسکوپیک انجام بدن و مثل بقیه افراد ریسک زیادی همراه نداره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   عمل لیزیک چشم مربوط به داخل چشم است و تداخلی با جراحی های دیگر صورت ندارد.

 18. مریم می گوید

  سلام آیالیفت آندوسکوپبک ابرو همان روش آندوتاین هستش؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اندوتاین ابزارهایی هستند که در صورت به وسیله روش آندوسکوپیک کار گذاشته می شود.

 19. فرزانه می گوید

  اگر بخوایم لیفت ابرو با اندوتاین انجام بدیم میتونیم همزمان افتادگی پلکمونو هم درمان کنیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 20. ناشناس می گوید

  دکتر جان بعضی از دکترهای جراحی زیبایی می گن اندوتاین عوارض داره و ازش استفاده نمی کنند

  و همچنین بیمارها گفتن در محل بخیه ریزش مو داشتند و اکثرا ابروهاشون نامتقارن شده

  خوب چرا روشی مثل جراحی بینی برای لیفت پلکها وجود نداره که دایمی باشه
  مثلا یه خانوم ۳۵ ساله این کارو انجام بده تو ۴۵ ۵۰ سالگی باز به عمل احتیاج داره
  و اینطوری باز باید ریسک عمل رو به جون بخره

  واقعا ادم گیج می شه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بینی و گوش اندام هایی هستند که بعد از به بلوغ رسیدن تا پایان عمر شکل ثابتی خواهند داشت . ولی پوست صورت به مرور با افزایش سن تغییر می کند و هر عملی روی پوست صورت انجام شود شامل این گذر زمان خواهد شد. ولی کسانی که لیفت صورت انجام میدهند معمولا نسبت به هم سن و سالهایی خود حدود ۱۰ سال جوانتر به نظر می آیند.

   1. ناشناس می گوید

    ممنون دکتر از پاسخگوییتون

 21. H می گوید

  سلام ، بعد از لیفت ابرو با آندوسکوپ و گذاشتن اندوتاین آیا طبیعی میشه ابرو رو بالا برد؟ احساس کشش در اون ناحیه نخواهیم داشت انگار موها رو کشیده باشن؟!

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لیفت ابرو در مواقعی انجام می شود که افتادگی در ناحیه ابرو وجود داشته باشد. بعد عمل لیفت، ابروها کاملا طبیعی می باشند و کشیدگی احساس نخواهید کرد.

 22. Maryam می گوید

  سلام.من افتادگی پلک دارم میخواستم بلفاروپلاستی انجام بدم ک دکترم پیشنهاد داد لیف ابرو هم جوابگو هس.متاسفانه نشد عمل کنم و الانم افتادگی پلکهام بیشتر شده خیلی اذیت میشم.دوره نقاهتش چن روزه.چون من باید برم سرکار.میترسم صورتم انقد ورم داشته باشه ک نتونم از خونه بیرون برم تا چن وقت…هزینه لیفت ابرو چقده در حال حاضر و دوره نقاهتش چن روزه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحی پلک یا همان بلفارو پلاستی جراحی سرپایی محسوب میشود. و دوره نقاهت خاصی ندارد. حتی نیاز به پانسمان هم ندارد. فقط روی بخیه ها باید با پماد پوشانده می شود
   هزینه عمل نیز فقط از طریق معاینه حضوری قابل تشخیص است.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 23. بابک می گوید

  سلام هزینه حدودی این جراحی چقدره ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   هزینه لیفت ابرو با اندوتاین فقط از طریق معاینه حضوری قابل تعیین است.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 24. محمدی می گوید

  سلام صورتم چین وچروک ندارم ولی افتادگی داره هایفوتراپی کردم احساس میکنم موثرنبوده پزشکم تزریق فیلرروپیشنهاددادن چربی روگفتن افتادگی روبیشترمیکنه اگه مینی لیفت انجام بدم نیازی به تزریق چربی که خودم ترجیح میدم هست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تشخیص این مورد که چه نوع اقدامی برای شما مناسب تر است، فقط از طریق معاینه حضوری امکان پذیر است.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. ندا می گوید

    سلام برای لیفت ابرو تو سن جوانی مثلا ۲۸ سال انجام شه بعده ها عوارضی نداری مثل گوشت اضافه یا اینکه ماندگاری پایینی داشته باشه؟؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     افتادگی ابرو هم به دلیل افزایش سن اتفاق می افتد و هم به صورت ارثی ممکن است ایجاد شده باشد.
     و محل برش برای لیفت ابرو از بالای خط رویش مو است و قابل مشاهده نمی باشد.

 25. ناشناس می گوید

  وقتی اندوتاین رو توی صورت قرار میدین حسش نمی کنه ادم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر- اندوتاین ابزار های ظریفی هستند که برای ماندگاری طولانی تر جراحی لیفت از آنها استفاده می شود. و به هیچ وجه احساس نمی شود.

 26. ترانه می گوید

  تا کی‌ این لیفت موندگاری‌داره ؟ممنون میشم جوابمو بدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   روش های جراحی آندوسکوپیک ابرو بین ۱۰ تا ۱۵ سال ماندگاری خواهند داشت و جزء روشهای دائمی محسوب می شوند.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. ناشناس می گوید

    سلام،ببخشید قیمت لیفت با اندوتاین هم میشه لطفا بگین،ممنون

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     سلام وقت بخیر
     لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
     سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 27. ناشناس می گوید

  اگر بعد از لیفت کبودی داشتیم کاری میشه کرد ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   واکنش بدن هر فرد نسبت به عمل های جراحی متفاوت است. در برخی افراد کبودی بسیار خفیف است و خیلی زود هم بهبود پیدا میکند.
   ولی معمولا این کبودی بین یک الی دو هفته بعد از عمل به کلی از بین می رود.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید