خانه / جراحی زیبایی اندام / عمل لیپوماتیک شکم از زبان جراح لیپوماتیک با بهترین دستگاه لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک شکم از زبان جراح لیپوماتیک با بهترین دستگاه لیپوماتیک

دکتر آرش نجف بیگی

8 اردیبهشت 1402

عمل لیپوماتیک چیست؟ بهترین روش زیبایی پایین تنه کدام است؟ آیا برداشتن چربی شکم بدون جراحی ممکن است؟ لیپوماتیک شکم چه فرقی با لیپوساکن دارد؟ عمل لیپو شکم و پهلو برای چه کسانی توصیه می شود؟ هزینه عمل لیپوماتیک پهلو چقدر است؟ مزایا و عوارض عمل لیپو چیست؟

در این مقاله به پاسخ این سوالات و نکاتی که پیش از عمل لیپو باید بدانید پرداخته‌ایم. در ادامه نیز می‌توانید فیلم تخلیه چربی شکم بدون جراحی را ببینید.

همچنین در پاسخ به برخی سوالات درون مقاله نیز ویدئویی از دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی آورده شده است که می‎‌توانید با مشاهده آن به جواب سوال خود برسید. و همین طور در پایان همین مقاله میتوانید نمونه‌کارهای دکتر آرش نجف بیگی + ویدئو نظر کسانی که عمل لیپوماتیک انجام داده اند در کلینیک دکتر نجف بیگی را مشاهده کنید:

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از نظرات کسانی که عمل لیپوماتیک پایین تنه انجام داده اند و پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

عمل لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

عمل پیکرتراشی با روش نوین لیپوماتیک (Lipomatic) یک روش غیرتهاجمی بوده که بدون نیاز به اتاق عمل، تیغ جراحی و بی‌هوشی عمومی به صورت کاملا موضعی و بدون هیچ‌گونه عارضه جانبی انجام می‌شود.

این روش خاص حذف چربی بسیار مفیدتر از سایر برنامه‌های از بین برنده چربی اضافی کارایی دارد.

لیپوماتیک پایین تنه نوعی عمل زیباسازی بدن است که در آن چربی اضافی از نقاط حجیم بدن کاملا دفع شده و یا سلول‌های چربی مکیده شده توسط دستگاه لیپوماتیک به عنوان پرکننده تزریقی در قسمت‌های دیگر بدن مانند سینه، لگن ، صورت و غیره مجددا استفاده می‌شوند.

کلینیک دکتر نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران هستند. دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق

پست های محبوب

نتیجه‌ای پیدا نشد.

تماس با ما

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر