هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان + فیلم واقعی عمل سینه اقایان

56,036

هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان چقدر است؟ برای کوچک کردن سینه مرد چه باید کرد؟ راه های کوچک کردن سینه اقایان چیست؟ ساکشن سینه مردان چگونه است؟ چه سنی برای کوچک کردن سینه مرد مناسب است؟ در اینجا به همه چیز درباره کوچک کردن سینه مردان میپردازیم.

در ابتدای مقاله نیز می‌توانید ویدئو واقعی قبل و بعد از عمل کوچک‌کردن سینه برای یک آقا از دکتر آرش نجف بیگی را مشاهده کنید.

در نهایت اگر سوالی دارید، در انتهای همین مقاله در قسمت نظرات درج کنید تا دکتر آرش نجف بیگی به آن پاسخ دهند.

آیا نمونه کار واقعی کوچک کردن سینه یک مرد را دیده اید؟ در این ویدئو از دکتر آرش نجف بیگی می‌توانید یک نمونه عمل ژنیکوماستی را مشاهده کنید:

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

هزینه عمل جراحی سینه مردان چقدر است؟ راه‌های کوچک کردن سینه آقایان چیست؟ در این مقاله به بررسی کامل همه چیز درباره کوچک کردن سینه مردان می‌پردازیم. چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، در این قسمت میتوانید، به اطلاعات مختصر و مفیدی از این مقاله دست پیدا کنید.

علل بزرگ شدن سینه مردان

افزایش هورمون استروژن در بدن مردان می‌تواند باعث بروز شرایطی مثل رشد سینه‌ها شود. اگرچه دلیل اصلی این مشکل تغییرات هورمونی است اما دلایل دیگری مانند ژنتیک و بعضی داروها نیز می‌توانند باعث بزرگ شدن سینه‌ها به طور غیرطبیعی شود.

به بزرگ شدن سینه مردان ژنیکوماستی گفته می‌شود. به کمک عمل کوچک کردن سینه مردان می‌توان این مشکل را رفع کرد. عواملی که می‌تواند باعث بروز ژنیکوماستی شامل موارد زیر است:

 • دوره شیرخوارگی (به دلیل وجود استروژن در شیر مادر)
 • دوره بلوغ در مردان
 • چاقی
 • مصرف الکل
 • سرطان بیضه و ریه

نشانه های بزرگ شدن سینه در مردان

تشخیص ژنیکوماستی در مردان کار دشواری است. برای اینکه مشخص شود به عمل جراحی سینه مردان نیاز است باید توسط پزشک متخصص ژنیکوماستی  معاینه شوید. بعضی علائم مثل افزایش غیرطبیعی سایز سینه، نوسانات خلقی، احساس درد در سینه‌ها، شکل‌گیری توده در پستان و تورم در نوک سینه می‌تواند از علائم ژنیکوماستی باشد.

دلایل پزشکی کم کردن سایز سینه

افزایش حجم سینه در مردان می‌تواند باعث درد و رنج جسمانی و مشکلات روانی باشد. بعضی از مشکلاتی که باعث می‌شود به این عمل نیاز باشد شامل موارد زیر است:

 • درد در کمر، شانه و گردن
 • تحریک پوست زیر سینه‌ها
 • زیبایی شناسی و تصویر بدن مرتبط با اندازه سینه
 • اختلال در فعالیت‌های ورزشی

انجام جراحی کوچک کردن سینه مردان برای چه کسانی الزامی است؟

اگر در دسته‌خای زیر قرار دارید می‌توانید کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی سینه مردان باشید:

 • از سایر روش‌های کوچک کردن سینه نتیجه نگرفته‌اید.
 • سلامت عمومی خوبی داشته و  بیماری قلبی، دیابت یا ضعف در سیستم ایمنی نداشته باشید.
 • اگر به دنبال یک درمان دائمی هستید.

چه زمانی مناسب است برای کوچک کردن سینه؟

بهترین سن جراحی زمانی است که بیشترین حجم چربی در سینه وجود دارد. برای مثال زنان معمولا بعد از یائسگی بیشترین میزان چربی در سینه را تجربه می‌کنند. مردان نیز می‌توانند پس از تجربه لاغری یا در اثر عوارض داروهای هورمونی در هر سنی اقدام به جراحی کنند.

روش‌های کوچک کردن سایز سینه در مردان

بهترین و پایدارترین روش کوچک کردن سینه مردان عمل جراحی است. با این حال در برخی موارد می‌توان این مشکل را به روش‌های طبیعی زیر کاهش دهید:

 • قطع مصرف الکل
 • کاهش مصرف دخانیات
 • اجتناب از موادی چون ماری جوانا، هروئین، متادون و استروئید
 • ورزش منظم

نحوه انجام عمل ژنیکوماستی

برای انجام این عمل می‌توان از روش‌های لیپوساکشن یا برداشتن بافت اضافی یا هر دو روش به صورت ترکیبی استفاده کرد.

لیپوساکشن سینه چیست؟

لیپوساکشن روشی است که می‌تواند چربی‌های موضعی بدن را خارج نماید به کمک این جراحی می‌توان چربی و بافت اضافی پستان را خارج کرد و سینه‌ها را کوچک‌تر و متناسب‌تر کرد. این روش مزایای زیادی مانند رفع مشکلات گردن و کمر و متناسب شدن سینه را به همراه دارد. از عوارض احتمالی آن می‌توان به کبودی بعد از عمل اشاره کرد.

مراقبت‌های بعد از عمل ژنیکوماستی

بعد از عمل باید از بانداژ مخصوص برای پیشگیری از تورم و خونریزی استفاده کنید. بسته به روشی که استفاده کرده‌اید ممکن است یک لوله زیر پوست شما قرار داده شود که برای مدتی مایعات اضافی را خارج کند.

هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان

هزینه نهایی شما می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. هزینه نهایی شما می‌تواند شامل مراحل پیش از عمل مانند هزینه برخی آزمایش‌ها و هزینه‌های دوران مراقبت نیز باشد. هزینه خود عمل می‌تواند به تعرفه‌های بیمارستان، دستمزد جراحی، سختی عمل و شرایط بدنی بیمار بستگی داشته باشد.

نتیجه گیری

جراحی سینه مردان که در سال‌های گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده است، بهترین روش برای کوچک کردن سینه مردان است. این عمل باعث افزایش اعتماد به نفس آقایان و رفع مشکلات جسمی می‌گردد. این عمل می‌تواند نتایج دائمی به همراه داشته باشد.

در بدن زنان و مردان، هورمون‌های تستسترون (هورمون جنسی مرد) و استروژن (هورمون جنسی زن) به میزان مختلفی وجود دارد. مسلما در زنان میزان هورمون استروژن و در مردان میزان هورمون تستسترون بیشتر می‌باشد.

اما زمانی که سطح یکی از این هورمون‌ها در بدن فرد به هر دلیلی تغییر کند، تغییرات متنوعی در ظاهر فرد ایجاد می‌شود.

به عنوان مثال، زمانی که در یک مرد یا یک پسر، بنا به دلایل مختلف مانند رسیدن به دوران بلوغ یا یک بیماری، سطح هورمون تستسترون تغییر کند، میزان هورمون استروژن افزایش پیدا می‌کند.

در این شرایط احتمال اینکه سینه‌ها در مردان رشد کرده و به مرور زمان حالتی شبیه سینه زنان پیدا کند، وجود دارد. یرای کوچک کردن سینه مردان هم می توان به تشخیص پزشک از عمل کوچک کردن سینه آقایان کمک گرفت.

جراحی کوچک کردن سینه مردان یکی از انواع عمل‌های زیبایی است که در برخی از مردان با توجه به سایز سینه شان قابل انجام است.

راه های کوچک کردن سایز سینه در مردان

علل بزرگ شدن سینه مردان

اگرچه دلیل اصلی افزایش سینه در مردان تغییر هورمون‌ها است، اما عوامل دیگری نیز می‌توانند در شکل‌گیری این مشکل موثر باشند مانند دلایل ژنتیکی، استفاده از برخی داروهای خاص یا دلایل نامشخص دیگر، در برخی از مردان باعث بزرگ شدن سینه‌ها به طور غیر طبیعی می‌شود.

تخمین زده شده که حدود ۵۰٪ از مردان در ایالات متحده در طول عمر خود نوعی ژنیکوماستی را تجربه می‌کنند. ژنیکوماستی در هر سنی ممکن است وجود داشته باشد. خوشبختانه کوچک کردن سینه در مردان می‌تواند در هر سنی، چه نوجوان بالغ یا سالخورده با اطمینان و موفقیت کامل انجام شود. برخی از مهمترین مواردی که موجب ایجاد نیاز انجام عمل ژنیکوماستی در مردان می‌شود، عبارت است از:

سن مناسب کوچک کردن سینه آقایان

·         دوره شیرخوارگی

شاید جالب باشد که بدانید تقریبا نیمی از نوزادان پسری که به دنیا می‌آیند، مبتلا به ژنیکوماستی هستند. دلیل این مسئله هم مصرف شیر مادر است. البته جای نگرانی نیست؛ چرا که بعد از چند هفته و با بزرگ تر شدن نوزاد، رشد اندام‌ها با هورمون‌های مردانه آغاز می‌شود.

·         دوران بلوغ در مردان

یکی دیگر از دلایلی که موجب ایجاد ژنیکوماستی در مردان می‌شود، دوران بلوغ است. در این برهه از زمان، به دلیل تغییرات زیادی که در سطح هورمون های فرد ایجاد می‌گردد، احتمال افزایش سایز سینه نیز وجود دارد. اما مشابه با شرایطی که در دوران شیرخوارگی وجود دارد، این مشکل به خودی خود رفع شده و نیازی به انجام جراحی کوچک کردن سینه مردان نیست.

·         نقش چاقی در ژنیکوماستی

درست مانند زنان، افزایش وزن می‌تواند در افزایش سایز سینه‌ها موثر باشد. در این شرایط، در صورتی که پزشک دلیل افزایش سینه را افزایش وزن تشخیص دهد، نیازی به انجام جراحی سینه در مردان نیست؛ چرا که با رعایت یک رژیم غذایی مناسب، این مشکل قابل حل است.

·         مصرف الکل

کبد مسئولیت تنظیم هورمون در بدن را به عهده دارد. استفاده بیش از اندازه از الکل، می‌تواند به کبد آسیب زده و موجب بیماری سیروز کبدی شود. زمانی که کبد دچار مشکل شود، به درستی هورمون‌های بدن را تنظیم نکرده و در مردان موجب افزایش میزان هورمون‌های استروژن می‌شود.

·         سرطان در مردان و ژنیکوماستی

در میان انواع سرطان‌هایی که در مردان ایجاد می‌شود، سرطان بیضه و سرطان ریه موجب تغییر هورمون‌ها در آنها می‌گردد؛ حتی در مواردی که تومور خوش خیم و غیر سرطانی می‌باشد، احتمال افزایش سایز سینه در افراد وجود دارد.

نمایش درجه بندی ژنیکوماستی در آقایان

نشانه های بزرگ شدن سینه مردان

تشخیص ژنیکوماستی در مردان تقریبا کار مشکلی است؛ چرا که همانطور که گفته شد، یکی از دلایل ایجاد این مشکل در افراد، افزایش وزن می‌باشد. در ادامه، برخی از رایج‌ترین نشانه‌های ژنیکوماستی در مردان را به شما معرفی می‌کنیم. با این وجود تشخیص نهایی اینکه آیا شما به عمل کوچک کردن سینه مردان نیاز دارید یا نه، به نظر پزشک متخصص ژنیکوماستی بستگی خواهد داشت:

 • افزایش سایز سینه به صورت غیر طبیعی اولین نشانه ژنیکوماستی می‌باشد.
 • نوسانات خلقی یکی دیگر از نشانه های ژنیکوماستی می‌باشد؛ چرا که تغییرات هورمون‌ها موجب ایجاد تغییر در خلق و خوی افراد می‌شود.
 • احساس درد در سینه‌ها می‌تواند یکی دیگر از نشانه‌های این بیماری باشد. اگرچه در بیشتر افراد این مسئله به عنوان یک نشانه مشهود نمی‌باشد.
 • شکل‌گیری توده در پستان از جمله نشانه‌های این بیماری است که بیشتر در نوک سینه ایجاد می‌شود. این توده در برخی موارد می‌تواند نشانه‌ای از سرطان هم باشد. بنابراین، در صورتی که احساس می‌کنید در سینه‌تان توده‌ای وجود دارد، حتما به یک پزشک متخصص مراجعه کنید؛ چرا که احتمالا به جراحی سینه در مردان نیاز دارید!
 • تورم در نوک سینه مردان یکی از مسائلی است که در نتیجه افزایش میزان هورمون استروژن در مردان ایجاد می‌شود.
در این باره بخوانید  همه چیز درباره پروتز سینه سیلیکونی
کوچک کردن سینه در آقایان با لیپوساکشن

مقاله بهترین جراح زیبایی سینه در تهران را از دست ندهید.

دلایل پزشکی کم کردن سایز سینه

سینه‌های بیش از حد بزرگ باعث درد و رنج، اختلال جسمی و مشکلات روانی می‌شود. فعالیت‌های ورزشی به طور قابل توجهی محدود می‌شوند. تغییرات دائمی در نحوه حمل اشیا برای جبران وزن سینه‌های بیش از حد بزرگ، می‌تواند منجر به درد مزمن در ناحیه کمر، گردن و شانه ها شود.

 • درد کمر، شانه و گردن در اثر بزرگی سینه

طبق آمار، یکی از شایع‌ترین دلایلی که خانم‌ها به دنبال کم کردن سایز سینه هستند، دردی است که می‌تواند در اثر سینه‌های بیش از حد بزرگ ایجاد شود. با وجود اینکه قسمت بالای ستون فقرات، قوی و انعطاف پذیر است و به عنوان تکیه‌گاه قفسه سینه و کل قسمت فوقانی بدن عمل می‌کند، اما با این حال، فشار روی عضلات و رباطها، ناشی از سینه‌های بسیار بزرگ نسبت به ابعاد بدن یک خانم، می‌تواند باعث ایجاد درد شود. گاهی اوقات درد زودگذر است، اما به مرور زمان ممکن است به درد مزمن منجر شود. این درد ممکن است ماه‌ها و یا حتی سال‌ها ادامه داشته باشد.

 • تحریک پوست زیر سینه‌ها

سینه های بزرگتر تمایل به افتادگی دارند. اصطکاک پوست سینه و عرق کردن می‌تواند به ایجاد جوش قرمز در زیر سینه منجر شود. این جوش‌ها معمولاً روی چین‌های پوستی در اثر قارچ یا باکتری ایجاد می‌شوند. ممکن است افراد مبتلا به این واکنش پوستی به طور مداوم درد و خارش در زیر سینه خود احساس کنند. این مشکل نیز، نیاز به مداوای سریع دارد. سریع‌ترین درمان برای این مشکل، کم کردن سایز با جراحی سینه توسط دستگاه لیپوساکشن سینه و سایر روش های غیر جراحی مانند لیپوماتیک است.

 • زیبایی شناسی و تصویر بدن مرتبط با اندازه سینه

زیبایی؛ از دلایل مهم کوچک نمودن سینه به روش لیپوساکشن سینه است. برای هر انسانی مهم است که خودش برای ظاهر و زیبایی و اندازه سینه خود تصمیم بگیرد. هیچ کس نباید برای او تصمیمی اتخاذ کند. برخی اوقات یک فرد ریزنقش، ممکن است سینه‌های بزرگی نداشته باشد، اما نسبت به اندازه بدن خود، احساس بزرگ بودن کند. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، باعث می‌شود آن فرد به نحوه مشاهده بدن خود از سوی دیگران تاثیر بگذارد.

سینه های بسیار بزرگ می‌توانند شکل و نسبت بدن را تحریف کنند. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، فرد به طور ناخودآگاه دچار فشار عضلانی می‌شود. همچنین، این اندازه نامتناسب می‌تواند امکان پوشیدن لباس، به سبک دلخواه و مطلوب را صلب کند.

کسانی که دارای این مشکل هستند، با کوچک شدن سینه های خود به روش لیپوساکشن سینه به طور ناگهانی با این تجربه مواجه می‌شوند که می‌توانند لباسهایی را تن کنند که مدت‌ها آرزو داشتند!

 • ایجاد اختلال در روند فعالیت‌های ورزشی

شکی نیست که سینه‌های بزرگ در ورزش اختلال ایجاد می‌کنند. این امر به ویژه در مورد ورزشکارانی که درگیر رقابت هستند صادق است.

افرادی که هیچ هدف ورزشی ندارند، اما دوست دارند دویدن، دوچرخه‌سواری، یا هر ورزش دیگری را برای تفریح و سلامتی خود انجام دهند، در صورتی که سینه‌های بزرگی داشته باشند، می توانند از جراحی لیپوساکشن سینه برای کوچک کردن سینه خود بهره‌مند شوند.

تغییر در اندازه سینه در لیپوساکشن سینه در اقایان

مطالعه مقاله کوچک کردن نوک سینه را ازدست ندهید.

انجام جراحی کوچک کردن سینه مردان برای چه کسانی الزامی است؟

شما کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی سینه در مردان هستید، اگر:

 • از سایر روش های کاهش سایز سینه استفاده کرده ولی نتیجه‌ای نگرفته‌اید. روش‌های مختلفی برای کاهش سایز سینه وجود دارد مانند رعایت رژیم غذایی و یا خارج سازی چربی‌های اضافی. در صورتی که هیچ یک از این روش‌ها جواب نداده باشند، عمل کوچک کردن سینه مردان آخرین راه حل پیشنهادی می‌باشد.
 • افرادی که سلامت عمومی خوبی داشته و اضافه وزن زیادی ندارند. انجام عمل کوچک کردن سینه مردان به افرادی که دیابت، بیماری قلبی یا ضعف در سیستم ایمنی بدن دارند، توصیه نمی‌شود.
 • اگرچه روش‌های طبیعی دردسر کمتری برای فرد دارند، اما نتیجه آنها پایدار نیست. بنابراین، در صورتی که به دنبال نتیجه پایدار و همیشگی هستید، باید عمل ژنیکوماستی را انجام دهید.

در ویدیو زیر نمونه جراحی لیپوساکشن شکم و سینه برای یک آقا توسط دکتر نجف بیگی را مشاهده می‌کنید.

چه زمانی مناسب است برای کوچک کردن سینه ؟

بهترین شرایط برای کم کردن سایز سینه، در شرایطی است که بیمار با سینه‌هایی حاوی بخش زیادی از چربی مواجه است. به عنوان مثال، زنانی که یائسگی را پشت سر گذاشته‌اند، به طور معمول دارای سینه‌هایی حاوی سهم بیشتری از چربی نسبت به نوجوانان هستند.

همچنین، بزرگی بیش از حد سینه باعث ایجاد درد و محدود شدن فعالیت‌های حرکتی در بدن زنان می‌شود. لازم است زنانی که سینه‌های بزرگی دارند، با تجربه درد در قسمت فوقانی بدن یا آسیب پوستی در ناحیه بین سینه‌ها یا زیر سینه، پیش از جدی‌تر شدن مشکل اقدام به کم کردن سایز سینه‌های خود کنند.

در مردان نیز، عموما پس از تجربه لاغر شدن یا مواجه شدن با عوارض داروهای هرمونی، در هر سنی می‌توان اقدام به جراحی لیپوساکشن سینه برای کوچک شدن سینه نمود. در این شرایط، جراحی سینه، انتخابی است که آزمون خود را پس داده و می‌توان برای رفتن به سفر یا شروع کار، پس از ساکشن کردن سینه، برنامه ریزی کرد. استفاده از دارو یا روش‌های غیر از جراحی سینه، این امکان را به بیمار نمی‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راه های کوچک کردن سینه مردان و هزینه آن با ما در کلینیگ دکتر آرش نجف بیگی تماس بگیرید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

روش‌های کوچک کردن سایز سینه در مردان

برای درمان این مشکل در مردان روش های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها به صورت طبیعی و بدون نیاز به انجام جراحی قابل استفاده هستند. اینکه کدام یک از روش‌هایی که در ادامه بیان می‌کنیم، برای شما مناسب است، به میزان پیشرفت مشکل و شرایط سلامتی خودتان بستگی دارد.

روش‌های طبیعی کوچک کردن سایز سینه مردان یا عمل ژنیکوماستی

اگرچه بهترین روش درمان ژنیکوماستی در مردان، انجام جراحی کوچک کردن سینه مردان یا عمل ژنیکوماستی می‌باشد، اما در برخی موارد می‌توان این مشکل را به صورت طبیعی و بدون نیاز به جراحی سینه در مردان رفع نمود. بنابراین، در صورتی که تمایلی به انجام عمل کوچک کردن سینه مردان ندارید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • از مصرف الکل و داروهای حجم‌دهنده غیرقانونی خودداری کنید.
 • مصرف دخانیات و سیگار را قطع کنید.
 • از مصرف خودسرانه موادی مانند ماری جوانا، هروئین، استروئید و متادون خودداری کنید.
 • به طور منظم ورزش کنید و از انجام ورزش‌های مربوط به قفسه سینه غافل نشوید.
 • از عوارض داروهایی که مصرف می‌کنید، مطلع باشید.
آقایی دارای سینه های بزرگ و کاندید برای ژنیکوماستی

نحوه انجام عمل ژنیکوماستی

اگرچه افزایش سایز سینه در بسیاری از موارد خطری برای فرد به همراه ندارد، اما با توجه به تاثیرات منفی که در روحیه افراد دارد، روز به روز به تعداد افرادی که خواهان انجام عمل ژنیکوماستی هستند، اضافه می‌شود.

برای انجام این جراحی، می‌توان از تکنیک لیپوساکشن یا برداشتن بافت اضافی و یا ترکیبی از هر دو استفاده کرد. انجام لیپوساکشن به افرادی توصیه می‌شود که درجه ژنیکوماستی در آنها خفیف یا متوسط بوده و پوست اضافی ندارند.

در صورتی که بافت اضافی ایجادشده در محدوده نوک سینه و آرئولا (Areola) باشد، با ایجاد یک برش کوچک می‌توان این بافت را به راحتی از بدن خارج کرد؛ اما در برخی مواقع برای افزایش اطمینان خاطر از اینکه تمام بافت‌های اضافی از بدن خارج شده است، می‌توان از لیپوساکشن با دستگاه پال ( PAL ) یا UAL استفاده کرد.

در برخی موارد که شدت پیشروی ژنیکوماستی در فرد زیاد است، احتمالا نیاز به ایجاد برش‌های عمیق تری باشد. در این شرایط، احتمال اینکه نوک سینه کمی جا به جا شده و بعد از برداشتن چربی و بافت‌های اضافی در جای دیگری قرار گیرد، وجود دارد.

برای مطالعه بیشتر مقاله مراقبتهای بعد از عمل کوچک کردن سینه را توصیه می کنیم.

لیپوساکشن سینه چیست؟

کوچک شدن سینه به روش لیپوساکشن در مردان مؤثرترین روش شناخته‌شده برای ژنیکوماستی یا رفع بزرگی سینه‌ در مردان است. این روش جراحی زیبایی، با از بین بردن چربی و بافت غده اضافی، باعث داشتن سینه‌های صاف‌تر، محکم‌تر و مردانه‌تر می‌شود.

کوچک کردن سینه به وسیله جراحی سینه با دستگاه لیپوساکشن سینه یک روش جراحی زیبایی است که باعث کاهش اندازه و وزن سینه‌های بزرگ و سنگین می‌شود. این جراحی هم مانند عمل بالا بردن سینه می توانند به داشتن سینه‌های سالم‌تر و به لحاظ زیبایی‌شناسی، متناسب‌تر با بدن بیمار، کمک کند. عمل لیپوساکشن سینه در مردان می‌تواند با از بین بردن چربی و بافت اضافی پستان و پوست کشیده‌شده با استفاده از دستگاه لیپوساکشن سینه، نه تنها سینه ها را کوچکتر، سبک‌تر و محکم‌تر کند، بلکه باعث بهبود تقارن پستان و از بین بردن افتادگی پستان شود.

در این باره بخوانید  آنچه باید درباره تزریق چربی به سينه بدانید به همراه مزایا و عوارض

در حالی که بسیاری از بیماران برای کاهش علائم جسمی مانند درد کمر، درد گردن یا شانه یا ناراحتی در هنگام ورزش، جراحی لیپوساکشن سینه را انتخاب می‌کنند، از مزایای زیبایی عمل کوچک کردن سینه به وسیله دستگاه لیپوساکشن سینه نباید غافل شد.

مزایای لیپوساکشن سینه:

 • سینه شما بلندتر و محکم‌تر خواهد شد و باعث می‌شود جوان‌تر به نظر برسید.
 • سینه‌بند راحت‌تر و جذاب‌تر خواهد بود.
 • با داشتن سینه های متناسب‌تر، فرم کلی بدن شما متعادل‌تر و جذاب‌تر خواهد بود.
 • نوک سینه‌های بزرگ را می توان با همین روش کاهش داد، این کار به شما کمک می کند، در زیر لباس و بیرون لباس بهتر به نظر برسید.
 • لباس شنا، سینه بند اسپرت و لباس در تن شما، فرم بهتری پیدا می‌کند. داشتن فرم متناسب به تقویت اعتماد به نفس شما، مخصوصا در هنگام فعالیت روزانه کمک می کند.
 • زمان بهبودی عمل لیپوساکشن سینه بسیار سریع است. یک بیمار معمولی می‌تواند ظرف دو تا سه روز پس از ساکشن کردن سینه به محل کار خود برگردد و فعالیت روزمره عادی داشته باشد
 • عملاً بدون زخم، چند روز پس جراحی لیپوساکشن سینه، زخمی بر روی بدن شما وجود نخواهد داشت
 • کاهش ۲۰ تا ۵۰ درصد از حجم سینه
 • حداقل خطر و کمترین عوارض و نقاحت بعد از عمل
لیپوساکشن سینه اقایان

عوارض لیپوساکشن سینه

بدیهی است که هر نوع جراحی، می‌تواند منجر به عارضه شود. قابل ذکر است که کوچک کردن سینه به روش سنتی جراحی سینه (بدون دستگاه لیپوساکشن) از طریق برداشتن چربی و بافت سینه به صورت دستی، با عوارض بیشتری نسبت به کوچک شدن سینه با دستگاه لیپوساکشن همراه است. می‌توان گفت ساکشن کردن سینه، روش بی‌خطری محسوب می‌شود.

عارضه‌ای که ممکن است با لیپوساکشن سینه رخ دهد، کبودی بیش از حد، در ناحیه سینه به دلیل استفاده از لباس فشرده‌سازی سینه است. حالت الاستیک (کش‌سانی) ضعیف در این لباس، منجر به فشار ناکافی بر سینه می‌شود، این عارضه فقط با استفاده از لباس نامناسب پس از جراحی رخ می‌دهد که معمولاً پس از گذشت زمان کوتاهی بدون هیچ مشکل دائمی برطرف می‌شود.

چرا لیپوساکشن سینه برای کوچک کردن سینه مردان انجام می‌شود؟

در حالی که کاهش وزن می‌تواند برای برخی از مردان به کاهش اندازه سینه‌ها کمک کند، اما اغلب اوقات، بیش از حد بافت غده‌ای در سینه وجود دارد که باعث می‌شود حتی بیماران بسیار لاغر نیز با سینه‌های بزرگ مواجه شوند و نیاز به کوچک شدن سینه داشته باشند. در حال حاضر، کوچک کردن سینه برای مردان به روش لیپوساکشن سینه تنها درمان مداوم و مؤثر برای ژنیکوماستی است. شاید این درمان دائمی نباشد، ولی طولانی‌ترین درمان ممکن است.

معمولاً بعد از ساکشن کردن سینه و تجربه کوچک شدن سینه، تمامی بیماران، اینگونه اظهار نظر می‌کنند: برای اولین بار؛ پس از سالها، بدون پیراهن احساس راحتی می‌کنند و احساس اعتماد به نفس بیشتری در خود می‌یابند.

اگر به طور آگاهانه از ظاهر سینه خود ناراضی هستید، یا از انجام برخی فعالیتها اجتناب می‌کنید، به این دلیل که می‌ترسید قفسه سینه‌تان را نشان دهید، گزینه‌ی کم کردن سایز سینه به روش لیپوساکشن سینه را در نظر بگیرید. کوچک شدن سینه با کمک جراح زیبایی با استفاده از دستگاه لیپوساکشن سینه، پیشرفت چشمگیر و تقریباً فوری با حداقل زخم را دربر دارد.

مراقبت‌های قبل از عمل ژنیکوماستی

قبل از انجام جراحی کوچک کردن سینه مردان حتما با یک پزشک متخصص صحبت کنید. قبل از هر چیز پزشک باید دلیل این مشکل در شما را شناسایی کرده و براساس آن یکی از شیوه‌های درمان را به شما پیشنهاد کند. همچنین، شما به عنوان فرد بیمار موظفید تا تاریخچه کاملی از عمل‌هایی که تا کنون انجام داده‌اید و داروهایی که مصرف کرده و یا می‌کنید را در اختیار وی قرار دهید.

سپس، در مورد آنچه که در مورد این عمل فکر می‌کنید، به صورت دقیق و واضح با جراح صحبت کنید تا مطمئن شوید انتظارات شما از عمل ژنیکوماستی واقعی و به جا است.

قبل و بعد از جراحی کوچک کردن سینه مردان

مراقبت های بعد از عمل ژنیکوماستی

بعد از انجام جراحی کوچک کردن سینه مردان بیمار باید از بانداژهای مخصوص جهت جلوگیری از تورم و خونریزی استفاده نماید. بسته به اینکه از کدام یک از روش‌های جراحی کوچک کردن سینه مردان استفاده شده است، امکان دارد که یک لوله در زیر پوست وی برای مدتی جهت خارج کردن مایعات اضافی قرار گیرد.

هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان به چه عواملی بستگی دارد

جراحی‌های پلاستیک و ترمیمی، معمولا فرایندهای مختلفی را در بر می‌گیرند که هر کدام هزینه جداگانه‌ای را شامل می‌شود. در واقع یک عمل جراحی تنها به دستمزد پزشک محدود نمی‌شود. از هزینه‌های آماده‌سازی قبل جراحی مانند انجام برخی آزمایش‌ها تا هزینه‌های بعد از جراحی و پست آپ، همگی باید در نظر گرفته شود.

هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این میان هزینه بیمارستان، بیهوشی و اتاق عمل، یکی از مهمترین بخش‌های هزینه‌ای شما را شامل خواهد شد که در کنار دستمزد جراح قرار می‌گیرد. دستمزد تیم پزشکی همراه نیز در همین بخش محاسبه می‌شود.

با این حال دستمزد خود جراح، به چند فاکتور دیگر بستگی دارد. اولین موضوع سختی عمل و شرایط بدنی خود فرد است. اینکه عمل تا چه اندازه پیچیده و زمان‌بر باشد، روی هزینه جراحی اثر دارد. فاکتور مهم بعدی، تخصص و دانش جراح است. بی‌شک هزینه انجام جراحی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، هزینه بیشتری خواهد داشت.

چرا که داشتن فوق تخصص پلاستیک و ترمیمی، به معنی استفاده از تکنیک‌های پیشرفته‌تر همراه با مهارت و دانش بالاتر و در نهایت رسیدن به نتیجه بهتر از جراحی کوچک کردن سینه مردان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راه های کوچک کردن سینه مردان و هزینه آن با ما در کلینیگ دکتر آرش نجف بیگی تماس بگیرید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵کلینیک سعادت : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

نتیجه‌گیری

جراحی کوچک کردن سینه مردان در سال‌های اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است؛ چرا که افزایش سایز سینه در مردان بیشتر از آنکه برای سلامت عمومی آنها خطر آفرین باشد، موجب کاهش اعتماد به نفس آنها می‌شود. به همین علت، انجام عمل ژنیکوماستی برای افرادی که به دنبال درمانی با نتیجه دائم هستند، توصیه می‌شود.

برای مطالعه بیشتر این مقاله معتبر از سایت betterhealth را پیشنهاد می دهیم.

حال که درباره کوچک کردن سینه مردان و نکاتی که باید قبل از اقدام به عمل بدانید، اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید یا برای خواندن تجربیات دیگران در این زمینه، نظرات کاربران را در انتهای مقاله بخوانید.

سؤالات متداول درمورد عمل جراحی سینه مردان

در بیشتر مواقع بزرگ شدن سینه در مردان، به دلیل عواملی مثل وراثت یا تغییرات هورمونی و چاقی است. به همین دلیل درصورتی که در سال‌های نزدیک به دوران بلوغ چنین رویدادی ایجاد شود، نباید چندان نگران آن باشید. بزرگ شدن سینه در شرایطی که فرد دارای اضافه وزن و چاقی است، باز هم جای نگرانی ندارد. معمولا عامل وراثت را نیز، خود فرد بیش از سایرین اطلاع دارد. اما درصورت مشاهده ظاهر غیرطبیعی، ترشحات از نوک سینه و تورم غیرطبیعی حتما به پزشک مراجعه کنید.

معمولا در صورتی که هورمون‌ها دچار تغییر شوند، فرد با شرایطی مثل تغییر خلق و خو یا درد در ناحیه سینه مواجه می‌شود. اما در اکثر مواقع این درد بهبود پیدا می‌کند و سینه چندان بزرگ نمی‌شود. پس نمی‌توان احساس درد در ناحیه سینه را علائم بزرگ شدن سینه در مردان دانست، چرا که در بیشتر موارد بعد از مدتی، بدون نشانه‌هایی از بزرگ شدن سینه، فرد بهبود پیدا می‌کند.

بسیاری از افراد با مشاهده علائم بزرگ شدن سینه دچار ترس و نگرانی می‌شوند. اما بهتر است بدانید که بزرگ شدن سینه در مردان معمولا خطرناک نیست. شما می‌توانید با چکاپ‌های دوره‌ای که در منزل انجام می‌دهیده، ریسک بروز سرطان را کاهش دهید. کافی است با نوک انگشتان‌تان سینه و اطراف آن را لمس کنید و درصورت مشاهده توده‌ای در زیر سینه، فورا به پزشک مراجعه کنید.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که عمل کوچک کردن سینه در مردان تنها به دلایل زیبایی انجام می‌شود. اما بهتر است بدانید که این عمل با دلایل روانشناختی و درمانی انجام می‌شود. در برخی مواقع بزرگ شدن سینه در مردان تاحدی است که فرد دچار احساس درد در ناحیه گردن و شانه‌ها می‌شود. از سوی دیگر خجالت از چنین شرایطی تاثیر مستقیمی بر الگوی حرکتی و ایستادن فرد می‌گذارد که به مرور، منشا ایجاد دردهای مختلف در نواحی کمر و شانه‌ها می‌شود. از طرف دیگر، آسیب به پوست نواحی زیر سینه که بر اثر تعرق دچار حساسیت و قرمزی می‌شوند نیز، عامل مهم دیگری است که در بسیاری از آقایان مشکلات متعددی ایجاد کرده است. محدود کردن فرد برای ورزش و همچنین مشکلات روحی روانی نیز، از جمله عواملی است که اثبات می‌کند فردی که دچار بزرگ شدن سینه شده است، باید به دنبال راه درمان آن باشد.

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
80 نظرات
 1. مجید می گوید

  سلام
  لطفا تقریبی هزینه اش رو میفرمایید

 2. عزیز می گوید

  سلام من ۳۸سالم سینهام بزرگ شد هزینه عمل لطف میکنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات کامل با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. ناشناس می گوید

  سلام شماره واتسپ دارید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 4. علی می گوید

  سلام خوبی خسته نباشید من میخواستم ببینم چقدر هزینه عمل جراحی سینه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از هزینه ها میتوانید با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 5. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر
  من ۳۵ سالم هست و اضافه وزن زیاد داشتم حدود ۱۲۰ کیلو بودم و الان که لاغر کردم به وزن ۸۰ کیلو رسیده ام سینه هام کوچیک نشدن و از نظر هورمونی هم مشکلی ندارم چه عملی رو پیشنهاد میدید برای کوچیک کردن و اینکه هزینه عمل چقدر میشود

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام جهت پاسخگویی کامل به سوالتون و اطلاع از هزینه عمل لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید. سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

  2. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام برای اطلاع از هزینه ها و مشاوره لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید. سعادت اباد۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 6. شاهین می گوید

  سلام خسته نباشید هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان چقدره؟ بعد از این عمل باید سینه بند یا گن مخصوصی استفاده کرد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله بعد از جراحی تا سه ماه باید از گن مخصوص استفاده نمایید.
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

 7. صصصص می گوید

  با سلام .جوانی۲۶هستم .چاق بودم و در طی مدتهای طولانی و ورزش های مختلف و سنگین لاغر شدم طبعیی
  و تمام جایی که مورد نظر خودم بود رفع مشکل کردم
  ولی متاسفانه افتادی سینه هنوز به مشکل داره .در ستور زیاد اگه عکس خواستید تا بفرستم .ممنونم میشم راهنمایی و کمکم کنید مرسی تشکر.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد چه روشی برای شما مناسب است.

 8. ناشناس می گوید

  سلام بعدازعمل میشه کارهایه سنگین انجام داد بعدش بیمارچه زمانی استراحت نیازداره بعدازعمل موقع جراحی بیمار بیهوش میشه ممنون خسته نباشی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   این جراحی با بیهوشی کامل انجام می شود. از فردای روز عمل می توانید به کارهای روزانه خود بپردازید فقط تا یک ماه باید ورزش سنگین انجام ندهید.

 9. سبزه زار می گوید

  سلام هزینه عمل کوچک کردن سینه آقایان چقدر هست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 10. امیرسعیدی می گوید

  سلام آدرس مطب رو دقیق میفرمایید که به صورت حضوری با دکتر ملاقات کنیم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 11. حسین می گوید

  سلام آقای دکتر من از شهرستان میخوام بیام پیستون برای بزرگی سینه میخوام عمل کن چند روز طول میکشه برای عمل و هیچی آسیبی برای بدن ندارن و چه قیمت در میاد عمل

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 12. امیر می گوید

  سلام. ببخشید من نوک سینه هام برجسته و بزرگ هستن و این موضوع مشکلاتی را برای پوشیدن لباس برام ایجاد کرده. توجه کنید فقط نوک سینه هامNipple برجسته و بزرگه نه خود سینه هام. برای کوچک کردن نوک سینه آقایون راه حلی هست ؟ با تشکر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 13. سهیل می گوید

  سلام اقای دکتر
  من الان بیست و نه سالم هست و از سن بلوغ سینه هام نوک تیز شده )حالت زنانه)خیلی ها گفتن که به مرور درست میشه ولی هیچ گونه تغییری حاصل نشد حتی ورزشهایی مثل بدنسازی هم انجام دادم ولی تاثیری نداشت . الان باید چکار کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 14. ناشناس می گوید

  سلام
  خداقوت ااقای دکتر ,,, چند روز باید در بیمارستان تحت مراقبت باشیم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر مشکل خاصی نباشد چند ساعت بعد از عمل مرخص می شوید.

 15. مسعود می گوید

  سلام
  آیا کوچک کردن سینه آقایان عمل خطرناکی هست؟
  و اینکه آیا بعد از عمل دوران نقاهت داره و اینکه آثار عمل روی پوست بدن میمونه؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر عمل خطرناکی نیست. بعد از عمل باید از گن مخصوص استفاده کنید و روزانه یک ساعت پیاده روی داشته باشید.

 16. حسین می گوید

  سلام عمل حتما با بیهوشی انجام میشه؟؟ یا با بی حس کردن و به صورت سرپایی هم میشه چون من مشکلم خفیفه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چون سینه عصب های حسی بسیاری دارد نمی توان با بی حسی موضعی جراحی را انجام داد و حتما باید بیهوشی عمومی داشته باشید.

 17. Mahdi می گوید

  سلام خسته نباشید
  بعد از عمل امکان بازگشت توده چربی به سینه وجود داره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی به درستی انجام شود برگشت نخواهد داشت.

 18. ناشناس می گوید

  سلام.من یک پسر ۱۶ ساله هستم واز بزرگی سینم از ۴سال پیش رنج میبرم …حتی ورزش و کاهش وزن رو هم امتحان کردم .اما هر روز بزرگتر میشوند باید چه کنم…

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز در این سن جراحی توصیه نمی شود. بهتر است با یک پزشک غدد مشورت کنید در این رابطه.

 19. علی سلطانی می گوید

  سلام دورود
  علی هستم سینه تقریبا بزرگ نسبت ب اندام خودم دارم در جایی مطلبی در مورد اب کردن چربی سینه توسط دارویی ب نام جینکترول دیدم اما ب داروخانه ک مراجعه کردم نداشتن،خواستم ببینم در مجموع همچین دارویی وجود دارد و از کجا میشود تهیه کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز لطفا اگر قرار است دارویی مصرف کنید حتما باید توسط پزشک متخصص تجویز شده باشد.

 20. ناشناس می گوید

  سلام . چرا سینه چپ بزرگتر از راست هست و سینه ای که زیاد بزرگ نیست و کمی برامدگی دارد بدون عمل جراحی روش دیگری داره؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای اینکه مشخص شود آیا می توان بدون جراحی نیز مشکل شما را حل کرد باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید.

 21. عسگری می گوید

  سلام و درود
  من سی سال سن دارم و دارای ۹۰ کیلو وزن خواستم بپرسم امکانش هست از روش جراحی هاله سینه و ساکشن هم زمان استفاده مرد تا کامل تخلیه بشه و از بین بره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 22. سجاد می گوید

  سلام من سینه هام بزرگه و ۲۰سالمه برای رفع بزرگی سینه مردان باید به چه دکتری برم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحان پلاستیک و زیبایی بوسیله جراحی می توانند مشکل شما را حل کنند.

 23. علی می گوید

  عمل جراحی چندساعت طول میکشه.اگ ساکشن استتفاده شود باید دوباره بان مخصوص استفاده شود

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   مدت زمان جراحی بستگی به میزان چربی دارد که باید تخلیه شود. و بعد ازجراحی باید از باندهای مخصوص استفاده شود.

 24. علی می گوید

  سلام ببخشید من سینه سمت راست بزرگ تر از سمت چپ است علتش چیه و باید چیکار کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا عدم تقارن در اعضا بدن و همچنین سینه ها وجود دارد. برای اینکه مشخص شود چه روشی برای شما مناسب است باید به صورت حضوری معاینه شوید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 25. ناشناس می گوید

  ببخشد قیمتش چنده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

  2. احترامی می گوید

   سلام من از۱۷سالگی سینه هم بزرگ شدن الان ۳۶سالمه هم نوک سینم بزرگ هم اندازه سینم بزرگه هر دو مورد حل میشه

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    بله می توان در یک عمل هر دو مشکل را برطرف کرد.

 26. امین می گوید

  بنده یکسال پیش باوزن ۱۰۵. قد۱۹۰ عمل ژینکو ماستی انجام دادم بعد از حدود یکسال به دلیل نامتقارن بودن وافزایش دوباره سایز دوهفته پیش مجدد عمل کردم الان مشکل اینه که نوک سینه فرو رفتگی داره خواستم ببینم نظر شنا چیه وچه راهکاری پیشنهاد میکنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان علت را تشخیص داد و بهترین درمان را برای آن مشخص نمود.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 27. محمد می گوید

  سلام من تقریبا ۲۰سالمه.سینه هام بزرگن.فقط نوک سینه هام یه حالت مثلث داره. میخواستم بدونم میشه فقط همون حالت مثلثی رو درست کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود آیا مشکل شما با جراحی قابل حل است یا نه باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 28. امیر می گوید

  سلام من ۳۹ سالمه و از بچگی چاق بودم و سینه های بزرگ بود . ۱۰سالی هم هست بخاطر نوع شغلم بیشتر ساعت شبانه روز در حال نشستن هستم و تحرک ندارم حتی شبها، به همین دلیل طی این ۱۰ سال حجم چربی شکمم هم خیلی زیاد شده و اکثرا شکمم سفت هست و گاهی اوقات شل.
  برای برداشتن چربی سینه و شکم چه روشی پیشنهاد میکنین که بدون نیاز به بیهوشی باشد و دوران استراحت کمی داشته باشد (چون بیشتر از یه هفته امکان مرخصی و در منزل ماندن ندارم)
  ۱۹ سال هم هست سیگار مصرف می‌کنم.
  ضمنا باقی نماندن جای بخیه برای من خیلی مهم است.
  هزینه تقریبی عمل رو هم همینجا بفرمایید تا ببینم مقرون به صرفه هست یا خیر بعد تماس بگیرم

  متشکرم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 29. یوسف می گوید

  با سلام جناب دکتر .من ۴۴ سالمه سینه های من از ١٩ سالگی رو به رشد بوده والان دوسالی میشه اندازه اش ثابت مانده وخیلی توی روحیه ام و اطرافیانم تاثیر گذاشته و دوتا عمل جراحی داشتم یک عمل شکستگی گردن و لگن هردو پلاتین دارم با وجود این دو عمل میشه برای سینه عمل جراحی انجام داد یاخیر ؟وعمل جراحی شما دربیمارستان دولتی انجام میشه یا شخصی ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود که عمل جراحی سینه برای شما قابل انجام است یا خیر.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 30. عرفان می گوید

  سلام هزینه جراحی چقد میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 31. Abbas می گوید

  سلام
  من تازه وارد سن ۱۸ سالگی شدم و به دلیل بزرگ بودن سینه هام همیشه از اعتماد به نفس پایینی برخوردارم.
  سال پیش به یه دکتر متخصص برای عمل مراجعه کردم اما گفتش که عمل رو در سن من انجام نمیده و شاید سینم دوبارع بزرگ بشه!
  میخاستم بدونم که الان عمل انجام میشه؟
  و اگر عمل انجام شد امکان بازگشت توده چربی هست یا خیر؟
  بهترین روش برای کوچک کردن سینه در سن من چیه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا عمل های جراحی بدن برای افرادی که در سن رشد هستند انجام نمی شود. برای اینکه مشخص شود آیا شما امکان جراحی ماموپلاستی را دارید یا خیر باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. ناشناس می گوید

    سلام
    آقای دکتر بد از عمل جراحی و کوچیک شدن سینه دیگه بزرگی سینه بر نمیگرده؟و اینکه هزینه جراحی چقد میشه؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود و بعد از جراحی به توصیه های پزشک عمل کنید امکان برگشت وجود ندارد.

  2. احسان می گوید

   سلام…سن مناسب عمل ژنیموماستی چه سنیه؟چون من ۱۹سالمه وفکر میکنم فعلا این عمل برای من مقدورنباشه..

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    معمولا افراد بالای ۱۸ سال می توانند عمل های زیبایی انجام دهند. برای تشخیص اینکه شما می توانید این عمل را انجام دهید یا خیر حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

    لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
    سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 32. یعقوبی می گوید

  سلام میشه بگید برای اینکه مشکل ژنیکوماستی رو برطرف کنیم باید حتما جراحی داشته باشیم ؟ اگر جراحی برای کوچک کردن سینه ها انجام بشه باید بیهوشی کامل داشته باشیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه سینه قسمت حساسی و عصب های حسی زیادی دارد بهتر است ژنیکو ماستی حتما با بیهوشی عمومی انجام شود.

 33. علی احمدی می گوید

  سلام آقای دکتر
  من ۴۳ سال دارم سینه هام بزرگ شده وزنم نود کیلو هست
  خیلی اذیت میشم موقع لباس پوشیدن
  دارو هم میتونه برام مفید باشه
  که سینه ها کوچیک بشه
  ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا استفاده از داروهای بدن سازی یا دلایل ارثی و ژنیتیکی باعت ایجاد سینه بزرگ و افتاده در مردان می شود.
   متاسفانه دارو خاصی ندارد و حتما برای درمان باید جراحی شوید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 34. محمد می گوید

  سلام خسته نباشید
  من ۳۰ سال سن دارم سینه هام خیلی بزرگ هستن ،بیماری نارسایی کلیه هم دارم امکان جراحی برای من هست یا نه .

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مطمئن شوید که این عمل برای شما مشکلی ایجاد نمی کند حتما باید قبل از عمل با پزشک معالج خود مشورت کنید.

 35. Mahdi می گوید

  سلام خدمت زحمت کشان عزیز
  من یه پسر ۱۸ ساله هستم که به خاطر بزرگی سینه اعتماد به نفس خودمو از دست دادم و همیشع لباس های گشاد و آستین بلند میپوشم
  همه روش های طبیعی رو انجام دادم و به نتیجه نرسیدم
  ایا انجام عمل برای من مشکل ساز نیست؟
  و اینکه بعد از عمل باید چند روز طبق مراقبت باشم و بانداژ مخصوص روی سینم باشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر عمل ژنیکوماستی یکی از بی عارضه ترین عمل های زیبایی است. همچنین عمل دردناکی نیز محسوب نمی شود.
   مراقبت خاصی نیز نیاز ندارد- فقط تا ۲ ماه بعد از عمل باید از گن مخصوص استفاده شود.

   1. ناشناس می گوید

    بیحسی یا بیهوشی عمل میکنید

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     جراحی ژنیکوماستی با بیهوشی عمومی انجام می شود.

 36. مرادی می گوید

  کوچک کردن سینه مردان با روش لیپوماتیک هم انجام میشه یا فقط باید جراحی بشه؟ ممنون از پاسخگوییتون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحی سینه مردان هم با روش لیپوماتیک هم با جراحی قابل انجام است.
   معمولا مواقعی جراحی انجام می شود که نیاز به برداشتن پوست اضافه سینه باشد.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید