کشیدن پوست شکم | لیفت شکم بدون جراحی

35,659

کشیدن پوست شکم: آیا می دانید لیفت شکم به صورت جراحی  هم اکنون برای شما فراهم می باشد؟ شما می توانید با استفاده از کشیدن پوست شکم از شل شدگی و افتادگی پوست که در اثر لاغری و یا انجام انواع جراحی های پیکر تراشی مانند عمل لیپوماتیک ایجاد شده است، خلاص شوید.

در این مقاله با موارد زیر آشنا میشویم.

پس با ما همراه باشید.

علل افتادگی پوست شکم

افتادگی شکم یکی از مسائل بسیار آزاردهنده در بین افراد، به خصوص بانوان می‌باشد که علل مختلفی می‌تواند سبب این موضوع شود‌. پوست به عنوان یک مانع در مقابل عوامل مختلف می‌باشد و در صورت عدم مراقبت، خاصیت کشسانی خود را از دست می‌دهد. از جمله علل افتادگی پوست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

·        کاهش وزن

پوست محکم به راحتی کشیده شده و مجدد به حالت اولیه خود بازمی‌گردد. اگر به مدت زیادی دچار اضافه وزن باشید و به سرعت وزن خود را کاهش دهید، به احتمال زیاد دچار افتادگی پوست در ناحیه شکم می‌شوید زیرا پوست سخت‌تر جمع می‌شود و در مدت کوتاه، زمانی برای جمع شدن ندارد‌.

·        بارداری

افتادگی پوست در قسمت شکم پس از بارداری امری بسیار شایع در بین بانوان است؛ زیرا پوست در مدت بارداری، کشش زیادی را تجربه کرده و به همین دلیل، بعد از به دنیا آمدن نوزاد پوست دچار افتادگی می‌شود. در بارداری‌های چندقلو، امکان دارد که افتادگی بیشتری در ناحیه شکم مشاهده شود.

·        بیماری

برخی از بیماری‌ها بر پوست فرد تاثیر گذاشته و سبب ایجاد افتادگی در پوست نواحی مختلف بدن می‌شود. این بیماری‌ها ممکن است زمینه‌ی ارثی داشته باشد و یا به مرور زمان، شخص را مبتلا سازد. این بیماری‌ها، با تاثیر بر کلاژن‌ سازی یا بافت‌های بدن باعث شلی پوست می‌شود.

در ویدیو زیر دکتر آرش نجف بیگی درباره روش های کشیدن و لیفت پوست شکم توضیح میدهند :

عوامل موثر بر کاهش خاصیت ارتجاعی پوست

·        مدت زمان چاقی فرد

به طور کلی، هر چقدر زمان چاقی در یک فرد بیشتر باشد، امکان کاهش خاصیت ارتجاعی و افتادگی پوست در این فرد، پس از چاقی افزایش می‌یابد. همچنین، علاوه بر مدت زمان چاقی، میزان کم شدن خاصیت ارتجاعی پوست، به مقدار وزن اضافه‌ی فرد نیز بستگی دارد. هر چقدر میزان وزن کاهش یافته، بیشتر باشد، طبیعتا میزان افتادگی پوست در فرد نیز بیشتر می‌شود.

·        سن افراد

سن افراد نقش بسیار تعیین کننده‌ای در حالت ارتجاعی پوست دارد. هر فرد با افزایش سن باید مراقبت‌های پوستی را بیشتر رعایت کند و با رعایت مسائلی که به سلامت پوست کمک می‌کند، از سرعت روند کاهش حالت ارتجاعی پوست بکاهد.

·        عوامل ژنتیکی

ژن‌های هر فرد ممکن است در حالت پوست او تاثیرگذار باشد. عوامل ژنتیکی می‌تواند در پاسخگویی پوست نسبت به کاهش حالت ارتجاعی و افتادگی پوست پس از کاهش وزن اثر بگذارد.

·        قرار گرفتن بیش از حد در معرض خورشید

لایه‌ی درونی پوست شامل کلاژن و الاستین است و کم شدن آنها سبب کاهش خاصیت کشسانی می‌شود و در نتیجه، سبب افتادگی و شلی پوست می‌گردد. اشعه‌ی ماوراء بنفش خورشید بسیار برای پوست مضر است و باعث می‌شود میزان تولید کلاژن و الاستین کاهش یابد و روند پیری پوست را افزایش می‌دهد.

·        سیگار کشیدن

سیگار کشیدن یکی از مهم‌ترین عوامل تخریب سلول‌های پوستی به شمار می‌رود. سیگار سبب تنگ شدن رگ‌های خونی شده و به همین دلیل جریان خونی در رگ‌ها کاهش می‌یابد. کم شدن جریان خون باعث می‌شود اکسیژن و مواد مغذی که پوست برای کلاژن سازی به آن نیاز دارد به میزان کافی در اختیار پوست قرار نگیرد.

·        عوامل محیطی

عوامل محیطی از جمله آلودگی هوا، وجود آلاینده و ذرات معلق در هوا بر پوست تاثیر می‌گذارند و از آنجا که پوست اولین عامل دفاعی در مقابل عوامل خارجی است این عوامل در دراز مدت می‌تواند تاثیراتی چون پیری پوست و کاهش حالت ارتجاعی را ایجاد کند.

·        رژیم نامناسب غذایی

تغذیه، نقش بسیار مهمی در جلوگیری از آسیب به اندام‌ها از جمله پوست دارد. با استفاده از یک تغذیه‌ی مناسب که شامل ویتامین‌ها و پروتئین‌های لازم برای کلاژن سازی پوست است می‌توان از شلی و افتادگی پوست جلوگیری کرد. موارد زیر از جمله موادغذایی مهم برای پوست است:

پروتئین: پروتئین نقش بسیار مهم و ضروری را برای پوست ایفا می‌کند و نقش مستقیم در کلاژن سازی را بر عهده دارد. اگر مقدار کلاژن در پوست کاهش یابد، پوست به سختی به حالت اولیه‌ی خود بازمی‌گردد و این امر سبب افتادگی پوست می‌شود.

ویتامین c : وجود ویتامین c سبب محافظت پوست در برابر نور خورشید می‌شود و اثر مخرب نورخورشید بر پوست را کاهش می‌دهد. همچنین، این ویتامین برای سنتز کلاژن پوست مورد نیاز است.

اسیدهای چرب امگا ۳: طبق آزمایشات انجام‌شده، وجود امگا ۳، سبب افزایش حالت الاستیک و کشسانی پوست می‌شود و به همین دلیل، از پیری پوست و از بین رفتن حالت ارتجاعی جلوگیری می‌کند و در سلامت پوست نقش مفیدی دارد. امگا ۳ در ماهی، گردو، سویا و سبزیجات تیره رنگ مانند اسفناج موجود است.

پوست شل و اضافی چه مشکلاتی دارد؟

احساس عدم رضایت از اندام خود

در صورتی که فرد پس از لاغر شدن دچار افتادگی پوست شود و یا به دلیل عدم رعایت رژیم غذایی مناسب و یا افزایش سن، پوست به مرور زمان حالت ارتجاعی خود را از دست بدهد، فرد احساس ناخوشایندی نسبت به اندام خود پیدا میکند.

کاهش فعالیت بدنی فرد

افتادگی پوست اغلب سبب می‌شود که فرد فعالیت ورزشی خود را کاهش دهد و یا در برخی افراد مشاهده شده که به طور کامل ورزش و فعالیت بدنی را کنار گذاشته‌اند؛ زیرا هنگام فعالیت مردم به بدن آنها خیره می‌شوند. به همین دلیل، ممکن است فعالیت روزانه‌ی فرد با اختلال مواجه شود.

کاهش اعتماد به نفس در فرد

افتادگی و شلی پوست در افراد سبب ایجاد حس نارضایتی در آن‌ها شده و باعث می‌شود اعتماد به نفسشان را از دست بدهند و از رفتن به جمع خودداری کنند؛ زیرا حس می‌کنند دیگران به آنها خیره می‌شوند و این برای آنها آزاردهنده است.

درمان‌های پزشکی برای سفت کردن پوست شل

·        جراحی ابدومینوپلاستی

یکی از روش‌های درمانی برای از بین رفتن شلی پوست شکم، جراحی ابدومینوپلاستی است. در این جراحی، پزشک برش‌هایی در قسمت تحتانی پوست شکم و زیر ناف ایجاد می‌کند. سپس، پوست و چربی‌های اضافی شکم از سایر بافت‌های بدن جدا شده و پوست اضافی از قسمت پایین ناف برداشته می‌شود.

سپس، جراح، پوست شکم را به اندازه‌ی کافی می‌کشد تا بتواند به لبه‌ی پایینی شکم متصل و بخیه کند. در این جراحی، علاوه بر از بین رفتن چربی‌های اضافی، افتادگی پوست شکم ترمیم می‌گردد.

·        پانیکولکتومی

این جراحی گزینه‌ی مناسبی برای افرادی است که از شل بودن و افتادگی شکم خود رنج می‌برند. همچنین، این جراحی، پس از بارداری می‌تواند به رفع افتادگی شکم بانوان کمک کند.

در این جراحی، با ایجاد برش‌های افقی در زیر ناف و بالای اندام جنسی، پوست اضافی و چربی‌های موضعی برداشته می‌شود. اندازه‌ی برش‌های ایجاد شده در این جراحی، به میزان افتادگی پوست در فرد بستگی دارد.

·        لیفت شکم

یکی از روش‌های جدید و بسیار روتین برای ایجاد شکمی صاف و از بین بردن افتادگی پوست، لیفت شکم است. پزشک با استفاده از این روش، پوست اضافی شکم را که سبب افتادگی شکم می‌شود را برش می‌زند و کاشت ناف را در منطقه‌ی جدید انجام می‌دهد. این روش برای افرادی که پس از لاغری و یا بارداری با کاهش خاصیت ارتجاعی سبب افتادگی پوست شده‌اند، تاثیرگذار است.

·        لیپولیز

در این جراحی یک سوزن توخالی مخصوص وارد بدن فرد می‌شود و سپس توسط فیبر نوری، اشعه‌ی لیزر وارد بدن فرد شده و با استفاده از سوزن مخصوص در تماس مستقیم با چربی‌های انباشته شده در زیر پوست قرار می‌گیرد. با استفاده از تاباندن لیزر، چربی‌ها آب شده و توسط بدن فرد جذب می‌شود. لیپولیز، علاوه بر از بین بردن چربی‌های زیر پوست با تحریک کلاژن، سبب سفت شدن پوست شده و پوست را از حالت افتادگی خارج می‌کند.

·        لیپوماتیک

شاید این سوال در ذهن شما باشد عمل لیپوماتیک چیست؟ در این روش برای لاغری شکم، ابتدا چند سوراخ کوچک و چند میلی‌متری رو شکم زده می‌شود. سپس، وسیله‌ی مخصوصی به نام کانولا از طریق سوراخ ایجاد شده وارد بدن بیمار می‌شود. امواج، ارتعاش و لرزش کانولا در شکم فرد، سبب جداسازی سلول‌های چربی از سلول‌ها و بافت‌های دیگر بدن می‌گردد و پس از جدا شدن سلول‌های چربی، بدون این‌که سلول‌ها متلاشی شوند، توسط ساکشن به صورت سالم از بدن خارج می‌شود. یکی از مزیت‌های این عمل در این است که سلول‌های چربی تخریب نمی‌شوند و می‌توان در قسمت‌های دیگر بدن از آن‌ها استفاده کرد.

لیفت شکم چیست؟

داشتن شکمی صاف و به اصطلاح ورزشی آرزوی بسیاری از افراد است. ورزش های سخت برای رسیدن به شکمی خوش فرم بسیار زمان بر بوده و اگر اصولی صورت نپذیرد گاه با صدمات جدی همراه می باشد.

رژیم غذایی برای تمامی افراد امکان پذیر نخواهد بود و کاهش وزن افراطی با صدمات جدی ریزش مو و عدم کیفیت پوست همراه می باشد. پس از بارداری نیز، افتادگی شکم امری طبیعی بوده و گاه بازگرداندن آن به حالت اول بسیار دشوار است.

یکی از روش های جدید و بسیار روتین برای رفع افتادگی و چربی های اضافی است. در این روش پوست شل شده ای که زاویه ای به سمت پایین دارد کشیده شده و میزان اضافه آن برداشته می شود.

در کشیدن پوست شکم ، ناف نیاز به کاشت در منطقه ای جدید دارد. در قسمت باز شده برای ماهیچه ها می بایست از روش های بازدگرداننده استفاده شود.

دقت نمایید کشیدن پوست شکم به معنی کم کردن وزن نیست.

این روش برای افرادی است که در افتادگی پوست شکم خود رنج می برند. خط بخیه افقی ناشی از این روش کم رنگ بوده و محسوس نمی باشد. پس از انجام کشیدن پوست شکم میزان کمی عفونت، زخم، و تورم و کبودی دیده می شود که به زودی رفع خواهد شد.

توصیه های قبل و بعد از کشیدن پوست شکم:

دقت نمایید که اگر دارو های انعقاد خون استفاده می نمایید می بایست چند روز قبل از انجام کشیدن پوست شکم  با پزشک خود مشورت نمایید.

افرادی که از نیکوتین و یا الکل استفاده می نمایند می بایست مصرف خود را یک ماه قبل از تاریخ عمل قطع نمایند. استراحت جسمی و روحی قبل از لیفت شکم ضروری است.

استفاده از گن شکم پس از کشیدن پوست شکم امری ضروری بوده و معمولاً می بایست تا ۲ ماه ادامه دار باشد.

فعالیت های ورزشی و شنا پس از کشیدن پوست شکم می بایست قطع شود و زمان این موضوع به تجویز پزشک بستگی دارد. حمام های آفتاب از دیگر مسائلی است که پس از جراحی زیبایی شکم می بایست قطع شود.

پی آمدهای کشیدن پوست شکم:

کشیدن پوست شکم وسیله ای برای وزن کم کردن نمی باشد. اغلب هم زمان با کشیدن پوست شکم نیاز به لیپوساکشن نیز می باشد.

بهترین نتیجه در بیماران لاغری که دچار افتادگی پوست شکم می باشند به دست می آید. خط بخیه افقی و تقریبا بلند ناشی از جراحی بالای محل رویش موهای آلت تناسلی قرار می گیرد که به آسانی توسط شورت پوشش داده می شود.

ریسک های نهفته در لیفتینگ شکم:

ریسک های نهفته در کشیدن پوست شکم اندک می باشند مشروط بر آنکه این جراحی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک که دارای تجربه کافی در این جراحی می باشد انجام پذیرد.

تورم و کبودی، عفونت زخم و خونریزی، باز شدن زخم همراه با پهن شدن خط بخیه، خطر ترومبوز و آمبولی از جمله ریسک های شایان ذکر می باشند.

توصیه های پیش از کشیدن پوست شکم:

 • حداقل ۱۴ روز پیش از تاریخ جراحی می بایست با مشاوره پزشک معالج استفاده از داروهایی که خواص جلوگیری کننده از انعقاد خون را دارند قطع نمود.
 • به حداقل رسانیدن مصرف نیکوتین و الکل ۴ هفته قبل از تاریخ عمل
 • در صورت وجود آلرژی و یا بیماری های در حال معالجه حتما جراح خود را مطلع کنید.
 • اگر به سرعت و بر اثر ضربات کوچک دچار کبودی می شوید حتما جراح خود را مطلع کنید.

توصیه های پس از کشیدن پوست شکم:

پس از جراحی مدت زیادی از لگن استفاده نکنید و تلاش کنید حتی در صورت امکان عصر روز جراحی با استفاده از کمک همراهان حداقل برای رفتن به توالت از جای برخیزید و از روز بعد در راهرو بیمارستان پیاده روی کوچکی داشته باشید.

 • در صورت قابل جذب نبودن بخیه ها پس از ۱۲ ـ ۱۰ روز کشیده می شوند.
 • به مدت یک هفته استراحت در منزل توصیه می شود.
 • برای مدت ۶ هفته پس از جراحی نیاز به بستن گن شکم می باشد.
 • به مدت ۱۰ ـ ۸ هفته از برداشتن بار سنگین و فعالیت ورزشی من جمله شنا خودداری شود.
 • به مدت ۱۲ هفته از حمام آفتاب گرفتن و سولاریوم اجتناب شود.

کشیدن پوست افتاده:

روش‌های غیر جراحی برای لیفت صورت و کشیدن پوست افتاده روز به ‌روز محبوب ‌تر می ‌شوند چرا که بدون نیاز به ایجاد برش در پوست و رفتن زیر تیغ جراحی، صورت شما را به صورت سه‌ بعدی فرم دهی می ‌کنند. برای آنکه تأثیرات مشابه لیفت صورت ایجاد شود و پوست شما منسجم‌ تر شود، می ‌توان کل صورت را تحت درمان قرار داد تا پوست شما جوانسازی شود و ظاهری شاداب و جوان پیدا کند.

 

متقاضیان مناسب کشیدن پوست افتاده:

به طور کلی، کاندیدهای مناسب برای کشیدن پوست صورت افرادی هستند که:

 • افرادی که از سلامت عمومی برخوردارند و به بیماری‌ هایی که در روند درمان اختلال ایجاد می ‌کند، مبتلا نیستند.
 • افرادی که سیگار نمی ‌کشند.
 • افرادی به نگرش مثبت نسبت به درمان و انتظارات واقع ‌بینانه از نتایج درمان

مزایا کشیدن پوست افتاده:

 • از بین بردن چین و چروک ‌های صورت
 • بهبود حجم عضلانی در صورت و گردن
 • بهبود گردش خون
 • کاهش یا درمان جوش‌ های صورت
 • کشیدن پوست افتاده‌ گونه و ابرو‌ها
 • کمک به عملکرد بهتر سیستم لنفاوی
 • درمان آفتاب ‌سوختگی
 • بهبود رنگ پوست
 • داشتن پوستی صاف‌ تر و منسجم‌ تر
 • آبرسانی و شادابی پوست
 • بهبود قابلیت ارتجاعی و رفع شل شدگی پوست

 دکتر آرش نجف بیگی – جراح زیبایی

ممکن است شما دوست داشته باشید
70 نظرات
 1. سمیه مرادی می گوید

  هزینه تقریبی برای شکم وسینه چقدره هردوکوچیک هستندولی افتاده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای هزینه عمل حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید
   برای یک جلسه مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید

  2. ناشناس می گوید

   با سلام خدمت آقای دکتر.هزینه لیفت سینه و شکم چقدر است

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

   2. ناشناس می گوید

    سلام وقت بخیر
    هزینه لیفت شکم چقدر است

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  3. شاهمرادی می گوید

   سلام هزینه کشیدن پوست شکم بدون جراحی ویا با جراحی چقدر هست؟

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای اطلاع از هزینه عمل ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

   2. شبنم می گوید

    سلام من شهرستانم میخوام بدونم هزینه لیفت شکم وسینه چقده وچند جلسه باید بیام

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز لیفت در یک جلسه انجام می شود و برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 2. زهرانصیری می گوید

  سلام خسته نباشید، به طور همزمان امکان جراحی، سینه وشکم وجود دارد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود آیا می توان به صورت هم زمان دو عمل جراحی انجام داد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. مینا می گوید

   سلام و خسته نباشید
   من میخواهم از کانادا برای عمل لیفت شکم باز و ران مراجعه کنم میخواستم ببینم همه عمل ها در یک روز انجام میشود
   عمل بای پس کردم و خیلی لاغر شدم

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    دوست عزیز اگر ناحیه ها و مدت زمان جراحی زیاد باشد نمی توان در یک جلسه همه جراحی ها را انجام داد زیرا ممکن است برای سلامتی شما خطرناک باشد.

 3. مریم اقبالی می گوید

  سلام خسته نباشید من شکم افتاده اس بخوام چربی تخلیه کنم بکشم هزینه اش چقده ممنون میشم.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس حاصل نمایید.

   1. سودابه می گوید

    افتادگی شکم و سینه دارم چکار کنم

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     برای تشخیص اینکه چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
     برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. ناشناس می گوید

   با عرض سلام وادب هزینه کشیدن پوست صورت و بالای چشم حدودا چقدر میشه ممنون

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

    1. zahraamiri می گوید

     سلام دکتر من رزمیکارم افتادگی شکم دارم پهلو هم دارم از روش خانگی استفاده کنم یا جراحی خوبه ایا جراحی عوارض خاصی نداره واگرجراحی لیپتوشدم میتونم ورزشمو ادامه بدم

     1. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      اگر با روش های خانگی چواب نگرفتین بهترین گزینه جراحی می باشد.
      بعد از جراحی تا ۳ ماه نباید ورزش سنگشن انجام دهید.

 4. آیدا نجفی می گوید

  سلام خشته نباشید لطف کنید بگید لیفت شکم رو میشه همراه با لیفت سینه هم انجام داد یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   انجام همزمان این دو عمل بستگی به شرایط جسمانی فرد دارد. و این موضوع فقط از طریق معاینه حضوری قابل تشخیص است.

  2. مریم کیانی می گوید

   سلام خسته نباشید آقای دکترمن ۴۸ساله هستم میخواستم افتادگی شکم وسینه دارم ایاهمزمان میشه دوتا روباهم لیفت انجام داد؟همچنین صورتم هم میخوام

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    اگر حجم جراحی زیاد نباشد می توان در یک جلسه جراحی افتادگی شکم و سینه را انجام داد. بهتر است جراحی صورت همزمان با این جراحی ها انجام نشود.

 5. ناشناس می گوید

  ایا تنها ناف رامیشه لیفت کرد وازحالت چروکی در اورد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه نوع جراحی نیاز دارید حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 6. فاطمه خالصی می گوید

  سلام شکم من افتاده هست ولی چاق نیستم پوست شکمم افتاده بدون جراحی قابل درمان هست یانه واینکه هزینه تقریبی چه قدر میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص اینکه چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

   1. الهام می گوید

    شکم وسینه های من شل وافتاده شده میشه بدون عمل جراحی اونارولیف وجمع کنید؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     روش های غیر جراحی هم برای سفت کردن بدن وجود دارد ، البته در مواقعی که افتادگی زیاد نباشد.
     حتما باید توسط پزشک معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسب است.
     برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 7. مهراز می گوید

  سلام افتادگی شکم دارم دوتا سزارین داشتم یکم هم چربی داره شکمم بدون عمل میشه کاریش کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. سارا می گوید

   باسلام و وقت بخیر خدمت شما. بنده میخواستم بدونم برای رفع سلولیت در پشت ران پاهام چه کنم؟ آیا با لیفت مشکلم حل میشه؟ مچکرم.

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید و بدن شما به صورت دقیق آنالیز نشود نمی توان تشخیص داد چه درمانی برای شما مناسبترین است.

 8. نظری می گوید

  سلام من وزنم صدو شش کیلو بوده بعداز دوسال تونستن ۳۰ کیلو کم کنم.الان پوست شکمم شل و افتاده شده .به نظرشما چیکار باید بکنن تا خلاص شم…

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه روشی برای شما مناسب است باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 9. زهرا می گوید

  سلام روزتون بخیر ممنونیم از اینکه جواب میدید من چندساله اضافه وزن زیادی دارم هرکار میکنم لاغر نمیشم بگید دوکیلو کم شه اصلا اگه کم شد باز دوباره برمیگرده عکسهای کوچکیم نگاه کنید از اول این مشکل بامن بوده خسته شدم اقای دکتر چه کنم شماهم خیلی از ما دور هستید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر اضافه وزن شما زیاد باشد باید از روش های کوچک کردن معده برای لاغری استفاده کنید.

 10. خانم اوحدی می گوید

  سلام ، من دیابت دارم ، E1C من روی ۶/۸ هست و روزی ۳ تا متفورمین میخورم ، میتونم از لیپوساکشن با آب استفاده کنم ؟
  ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا بیماری دیابت مشکلی برای انجام جراحی پیکرتراشی با انواع دستگاه ها ایجاد نمی کند ولی باید حتما قبل از جراحی به صورت حضوری معاینه شوید و آزمایشات لازم را انجام دهید.

 11. زهرا یوسفی می گوید

  سلام من ۸۵ کیلو بودم با ورزش ورژیم شدم۶۷ ولی وزنم استپ کرده و فقط در نواحی شکم و پهلو چربی دارم ایا با واتر جت میتوان چربیها را بیرون او رد وقیمت ان چقدر است

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله از تمامی دستگاه های پیکرتراشی برای تخلیه چربی و فرم دادن به بدن می توان استفاده کرد.
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. ناشناس می گوید

   سلام من شکمم بزرگه به نطرشماازکدام عملهایه جراحی میتوان برایه کوچک کردن استفاده کنم…بدآیاضررنداره این روش عمل کردن ها…ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسب ترین است.

 12. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید ادرس کجاست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دکتر نجف بیگی هم در سعادت آباد و هم جردن مطب دارند.

 13. ناشناس می گوید

  سلام وقتتون بخیر چگونه میشه نمونه عملهاتون رو دید ایا شما اینستا گرام داریید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای دیدن نمونه های جراحی شکم به پیج زیر مراجعه نمایید:
   https://www.instagram.com/lipo_drnajafbeygi/

 14. ليندا خالقي می گوید

  سلام من از هامبوگ با شما ارتباط برقرار میکنم و میخواستم بپرسم اگه شماره واتساپ دارید لطفا به من یه پیام بدید تا سوالات خودمو ازتون بپرسم.
  ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 15. جعفر عبدی می گوید

  با سلام آیا لیفت یا جراحی شکم مشکلی برای بارداری خانمها ایجاد نمیکنه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تکنیک های خاصی برای جراحی خانم هایی که در آینده قصد بارداری دارند وجود دارد.

 16. اشرف می گوید

  سلام من رماتیسم دارم هرجا میرم میگن عمل نمیکنیم ینی هیچ راهی وجود نداره از افتادگی شکم واقعا رنج میبرم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام
   دوست عزیز با انجام جراحی سلامتی شما به خطر می افتد. اولویت اول برای جراحی های زیبایی سلامتی فرد می باشد.

 17. MOHAMAD می گوید

  کشیدن پوست شکم هزینه اش چقدر است

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 18. تنگستانی می گوید

  سلام اقای دکتر.. من سرطان داشتم و الان درگیر پرتو درمانی هستم ایا بعد اتمام پرتو میتونم اقدام به جراحی زیبایی سینه کنم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   حداقل یک سال باید از درمان سرطان شما گذشته باشد.

   1. ناشناس می گوید

    باسلام خسته نباشید من دیابت دارم دوبار هم سزارین کردم ایا میشه جراحی شکم انجام بدم

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز اگر دیابت شما کنترل شده باشد و از متخصص غدد تایید بگیرید که جراحی برای شما مشکلی ندارد می توانید انجام دهید.

 19. ناشناس می گوید

  سلام من تالاسمی مینورهستم ،دوبارهم سزارین شدم ،میتونم لیفت شکم انجام بدم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز آزمایشات شما باید به صورت حضوری بررسی شود تا مشخص شود آیا مکان جراحی دارید یا خیر.

 20. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر من افتادگی پوست شکم دارم یعنی انتهای شکمم پوستش شل شده از چه روشی استفاده کنم که بدون جراحی باشه و خطر امبولی نداشته باشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسبترین گزینه است.

 21. Neda می گوید

  سلام، من ایران نیستم ولی تا ۳/۴ هفته اینده میام ایران. آیا این وبسایت اپدیت سده و شما فعال هستید. اگر باشید باهاتون تماس بگیرم برای مشاوره و‌با نظر شما لایپوماتیک🙏

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ در واتساپ در تماس باشید.

 22. حیدری می گوید

  سلام وخسته نباشید آیا لیفت سینه به همراه لیپوماتیک شکم پهلو انجام میشود دریک جلسه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر حجم ناحیه جراحی زیاد نباشد و مدت زمان جراحی طولانی نشود می توان در یک جلسه انجام داد.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید