لیپوساکشن سینه در آقایان

1,057

لیپوساکشن سینه در آقایان یکی از بهترین روش های جراحی کوچک کردن سینه مردان است که توسط بهترین متخصص زیبایی و جراح پلاستیک، دکتر نجف بیگی و توسط کادر مجرب انجام می شود.در این مقاله به بیان نکاتی درباره ی لیپوساکشن سینه  می پردازیم.

لیپوساکشن سینه چیست؟

کوچک کردن سینه به وسیله جراحی سینه با دستگاه لیپوساکشن سینه یک روش جراحی زیبایی است که باعث کاهش اندازه و وزن سینه‌های بزرگ و سنگین می‌شود. این جراحی هم مانند عمل بالا بردن سینه می توانند به داشتن سینه‌های سالم‌تر و به لحاظ زیبایی‌شناسی، متناسب‌تر با بدن بیمار، کمک کند. عمل لیپوساکشن سینه در مردان می‌تواند با از بین بردن چربی و بافت اضافی پستان و پوست کشیده‌شده با استفاده از دستگاه لیپوساکشن سینه، نه تنها سینه ها را کوچکتر، سبک‌تر و محکم‌تر کند، بلکه باعث بهبود تقارن پستان و از بین بردن افتادگی پستان شود.

در حالی که بسیاری از بیماران برای کاهش علائم جسمی مانند درد کمر، درد گردن یا شانه یا ناراحتی در هنگام ورزش، جراحی لیپوساکشن سینه را انتخاب می‌کنند، از مزایای زیبایی عمل کوچک کردن سینه به وسیله دستگاه لیپوساکشن سینه نباید غافل شد.

تاثیراتی که کوچک کردن سینه و جراحی لیپوساکشن سینه بر زیبایی می‌گذارد، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • سینه شما بلندتر و محکم‌تر خواهد شد و باعث می‌شود جوان‌تر به نظر برسید.
 • سینه‌بند راحت‌تر و جذاب‌تر خواهد بود.
 • با داشتن سینه های متناسب‌تر، فرم کلی بدن شما متعادل‌تر و جذاب‌تر خواهد بود.
 • نوک سینه‌های بزرگ را می توان با همین روش کاهش داد، این کار به شما کمک می کند، در زیر لباس و بیرون لباس بهتر به نظر برسید.
 • لباس شنا، سینه بند اسپرت و لباس در تن شما، فرم بهتری پیدا می‌کند. داشتن فرم متناسب به تقویت اعتماد به نفس شما، مخصوصا در هنگام فعالیت روزانه کمک می کند.
تغییر در اندازه سینه در لیپوساکشن سینه در اقایان

مزایای کوچک شدن سینه به وسیله دستگاه لیپوساکشن سینه

مزایای کوچک کردن سینه با استفاده از دستگاه لیپوساکشن سینه شامل موارد زیر است:

 • زمان بهبودی عمل لیپوساکشن سینه بسیار سریع است. یک بیمار معمولی می‌تواند ظرف دو تا سه روز پس از ساکشن کردن سینه به محل کار خود برگردد و فعالیت روزمره عادی داشته باشد
 • عملاً بدون زخم، چند روز پس جراحی لیپوساکشن سینه، زخمی بر روی بدن شما وجود نخواهد داشت
 • کاهش ۲۰ تا ۵۰ درصد از حجم سینه
 • حداقل خطر و کمترین عوارض و نقاحت بعد از عمل

عوارض لیپوساکشن سینه

بدیهی است که هر نوع جراحی، می‌تواند منجر به عارضه شود. قابل ذکر است که کوچک کردن سینه به روش سنتی جراحی سینه (بدون دستگاه لیپوساکشن) از طریق برداشتن چربی و بافت سینه به صورت دستی، با عوارض بیشتری نسبت به کوچک شدن سینه با دستگاه لیپوساکشن همراه است. می‌توان گفت ساکشن کردن سینه، روش بی‌خطری محسوب می‌شود.

عارضه‌ای که ممکن است با لیپوساکشن سینه رخ دهد، کبودی بیش از حد، در ناحیه سینه به دلیل استفاده از لباس فشرده‌سازی سینه است. حالت الاستیک (کش‌سانی) ضعیف در این لباس، منجر به فشار ناکافی بر سینه می‌شود، این عارضه فقط با استفاده از لباس نامناسب پس از جراحی رخ می‌دهد که معمولاً پس از گذشت زمان کوتاهی بدون هیچ مشکل دائمی برطرف می‌شود.

لیپوساکشن سینه اقایان

کوچک شدن سینه به روش لیپوساکشن سینه در مردان

کوچک شدن سینه به روش لیپوساکشن در مردان مؤثرترین روش شناخته‌شده برای ژنیکوماستی یا رفع بزرگی سینه‌ در مردان است. این روش جراحی زیبایی، با از بین بردن چربی و بافت غده اضافی، باعث داشتن سینه‌های صاف‌تر، محکم‌تر و مردانه‌تر می‌شود.

به دلایل ژنتیکی، استفاده از برخی داروهای خاص یا دلایل نامشخص دیگر، در برخی از مردان باعث بزرگ شدن سینه‌ها به طور غیر طبیعی می‌شود. تخمین زده شده که حدود ۵۰٪ از مردان در ایالات متحده در طول عمر خود نوعی ژنیکوماستی را تجربه می‌کنند. ژنیکوماستی در هر سنی ممکن است وجود داشته باشد. خوشبختانه کوچک کردن سینه در مردان می‌تواند در هر سنی، چه نوجوان بالغ یا سالخورده با اطمینان و موفقیت کامل انجام شود

در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

.

چرا لیپوساکشن سینه برای کوچک کردن سینه مردان انجام می‌شود؟

در حالی که کاهش وزن می‌تواند برای برخی از مردان به کاهش اندازه سینه‌ها کمک کند، اما اغلب اوقات، بیش از حد بافت غده‌ای در سینه وجود دارد که باعث می‌شود حتی بیماران بسیار لاغر نیز با سینه‌های بزرگ مواجه شوند و نیاز به کوچک شدن سینه داشته باشند. در حال حاضر، کوچک کردن سینه برای مردان به روش لیپوساکشن سینه تنها درمان مداوم و مؤثر برای ژنیکوماستی است. شاید این درمان دائمی نباشد، ولی طولانی‌ترین درمان ممکن است.

معمولاً بعد از ساکشن کردن سینه و تجربه کوچک شدن سینه، تمامی بیماران، اینگونه اظهار نظر می‌کنند: برای اولین بار؛ پس از سالها، بدون پیراهن احساس راحتی می‌کنند و احساس اعتماد به نفس بیشتری در خود می‌یابند.

اگر به طور آگاهانه از ظاهر سینه خود ناراضی هستید، یا از انجام برخی فعالیتها اجتناب می‌کنید، به این دلیل که می‌ترسید قفسه سینه‌تان را نشان دهید، گزینه‌ی کم کردن سایز سینه به روش لیپوساکشن سینه را در نظر بگیرید. کوچک شدن سینه با کمک جراح زیبایی با استفاده از دستگاه لیپوساکشن سینه، پیشرفت چشمگیر و تقریباً فوری با حداقل زخم را دربر دارد.

چه زمانی و در چه شرایطی به کوچک کردن سینه نیاز است؟

بهترین شرایط برای کم کردن سایز سینه، در شرایطی است که بیمار با سینه‌هایی حاوی بخش زیادی از چربی مواجه است. به عنوان مثال، زنانی که یائسگی را پشت سر گذاشته‌اند، به طور معمول دارای سینه‌هایی حاوی سهم بیشتری از چربی نسبت به نوجوانان هستند.

همچنین، بزرگی بیش از حد سینه باعث ایجاد درد و محدود شدن فعالیت‌های حرکتی در بدن زنان می‌شود. لازم است زنانی که سینه‌های بزرگی دارند، با تجربه درد در قسمت فوقانی بدن یا آسیب پوستی در ناحیه بین سینه‌ها یا زیر سینه، پیش از جدی‌تر شدن مشکل اقدام به کم کردن سایز سینه‌های خود کنند.

در مردان نیز، عموما پس از تجربه لاغر شدن یا مواجه شدن با عوارض داروهای هرمونی، در هر سنی می‌توان اقدام به جراحی لیپوساکشن سینه برای کوچک شدن سینه نمود. در این شرایط، جراحی سینه، انتخابی است که آزمون خود را پس داده و می‌توان برای رفتن به سفر یا شروع کار، پس از ساکشن کردن سینه، برنامه ریزی کرد. استفاده از دارو یا روش‌های غیر از جراحی سینه، این امکان را به بیمار نمی‌دهند.

دلایل پزشکی کم کردن سایز سینه

سینه‌های بیش از حد بزرگ باعث درد و رنج، اختلال جسمی و مشکلات روانی می‌شود. فعالیت‌های ورزشی به طور قابل توجهی محدود می‌شوند. تغییرات دائمی در نحوه حمل اشیا برای جبران وزن سینه‌های بیش از حد بزرگ، می‌تواند منجر به درد مزمن در ناحیه کمر، گردن و شانه ها شود.

 • درد کمر، شانه و گردن در اثر بزرگی سینه

طبق آمار، یکی از شایع‌ترین دلایلی که خانم‌ها به دنبال کم کردن سایز سینه هستند، دردی است که می‌تواند در اثر سینه‌های بیش از حد بزرگ ایجاد شود. با وجود اینکه قسمت بالای ستون فقرات، قوی و انعطاف پذیر است و به عنوان تکیه‌گاه قفسه سینه و کل قسمت فوقانی بدن عمل می‌کند، اما با این حال، فشار روی عضلات و رباطها، ناشی از سینه‌های بسیار بزرگ نسبت به ابعاد بدن یک خانم، می‌تواند باعث ایجاد درد شود. گاهی اوقات درد زودگذر است، اما به مرور زمان ممکن است به درد مزمن منجر شود. این درد ممکن است ماه‌ها و یا حتی سال‌ها ادامه داشته باشد.

 • تحریک پوست زیر سینه‌ها

سینه های بزرگتر تمایل به افتادگی دارند. اصطکاک پوست سینه و عرق کردن می‌تواند به ایجاد جوش قرمز در زیر سینه منجر شود. این جوش‌ها معمولاً روی چین‌های پوستی در اثر قارچ یا باکتری ایجاد می‌شوند. ممکن است افراد مبتلا به این واکنش پوستی به طور مداوم درد و خارش در زیر سینه خود احساس کنند. این مشکل نیز، نیاز به مداوای سریع دارد. سریع‌ترین درمان برای این مشکل، کم کردن سایز با جراحی سینه توسط دستگاه لیپوساکشن سینه است.

 • زیبایی شناسی و تصویر بدن مرتبط با اندازه سینه

زیبایی؛ از دلایل مهم کوچک نمودن سینه به روش لیپوساکشن سینه است. برای هر انسانی مهم است که خودش برای ظاهر و زیبایی و اندازه سینه خود تصمیم بگیرد. هیچ کس نباید برای او تصمیمی اتخاذ کند. برخی اوقات یک فرد ریزنقش، ممکن است سینه‌های بزرگی نداشته باشد، اما نسبت به اندازه بدن خود، احساس بزرگ بودن کند. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، باعث می‌شود آن فرد به نحوه مشاهده بدن خود از سوی دیگران تاثیر بگذارد.

سینه های بسیار بزرگ می‌توانند شکل و نسبت بدن را تحریف کنند. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، فرد به طور ناخودآگاه دچار فشار عضلانی می‌شود. همچنین، این اندازه نامتناسب می‌تواند امکان پوشیدن لباس، به سبک دلخواه و مطلوب را صلب کند.

کسانی که دارای این مشکل هستند، با کوچک شدن سینه های خود به روش لیپوساکشن سینه به طور ناگهانی با این تجربه مواجه می‌شوند که می‌توانند لباسهایی را تن کنند که مدت‌ها آرزو داشتند!

کوچک کردن سینه در آقاین با لیپوساکشن
 • ایجاد اختلال در روند فعالیت‌های ورزشی

شکی نیست که سینه‌های بزرگ در ورزش اختلال ایجاد می‌کنند. این امر به ویژه در مورد ورزشکارانی که درگیر رقابت هستند صادق است.

افرادی که هیچ هدف ورزشی ندارند، اما دوست دارند دویدن، دوچرخه‌سواری، یا هر ورزش دیگری را برای تفریح و سلامتی خود انجام دهند، در صورتی که سینه‌های بزرگی داشته باشند، می توانند از جراحی لیپوساکشن سینه برای کوچک کردن سینه خود بهره‌مند شوند.

اگر می‌خواهید در مورد لیپوساکشن سینه در مورد خود و میزان اثربخشی آن بیشتر بدانید، با مشاوران ما در کلینیک دکتر آرش نجف‌بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

.

ممکن است شما دوست داشته باشید
12 نظرات
 1. حکیمه دیلم می گوید

  سلام هزینه لیپوساکشن سینه درخانما چنده؟این کارعوارضی برای خانما داره یانه؟ دوره نقاهت هم داره ؟یعنی باید استراحت هم داشته باشی؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا برای کوچک کردن سینه خانم ها از روش های ساکشن استفاده نمی شود و از طریق ماموپلاستی حجم سینه کم می شود.
   این روش بیشتر برای آقایان کاربرد دارد که اصطلاحا به آن ژنیکوماستی گفته می شود.

 2. مجتبی می گوید

  سلام من حجم سینه هام بزرکه و میخوان لیپوساکشن کنم هزینه و زمان درمان چقدر هست با تشکر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   استفاده از ساکشن برای کاهش حجم سینه فقط برای آقایان قابل انجام است.
   برای تعیین هزینه حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.
   برای یک جلسه مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. مهدی محمدیان می گوید

   سلام.من محمدیان هستن .مشکل من حجم بالی سینه هستش میخوام لیپوساکشن رو انجام بدم .لطفا در مورد مدت درمان و نقاهت و هزینه جراحی ممنون میشم توضیح بدید

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    عمل ژنیکوماستی برای سینه آقایان دوره نقاهت زیادی ندارد و از فردای عمل می توان به کارهای روزمره پرداخت.
    برای اطلاع از هزینه ها و همچنین راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 3. علی می گوید

  سلام من علی هستم از اراک
  من ژنیکوماستی دارم
  آیا با بیمه تکمیلی آموزش و پرورش قرارداد دارید هزینه عمل چقدر هست و در عمل لیپو زخم وجود نداره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها و راهنمایی در مورد شیوه عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 4. عباد سوری می گوید

  سلام من میخوام عمل لیپوساکشن سینه انجام بدم لطفا حدود قیمتش رو بهم بگید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 5. محمد می گوید

  سلام من محمدهستم ۴۱ ساله میخوام سینه هام عمل لیپوشاکشن انجام بدم آیا بیهوش میکنن موقع عمل وهزینه تقریبی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله به لیپوماتیک سینه آقایان جراحی ژنیکوماستی گفته می شود و با بیهوشی عمومی این کار انجام می شود.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید