جراحی نوک بینی برای بالا بردن و کوچک کردن نوک بینی

69,284

عمل نوک بینی چگونه است؟ شرایط انجام ترمیم نوک بینی عمل شده چیست؟ هزینه عمل نوک بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

جراحی نوک بینی به روش بسته انجام می‌شود یا باز؟ ترمیم نوک بینی عمل شده برای چه کسانی مناسب است؟

در این مقاله به پاسخ این سوالات و همه نکاتی که باید درباره عمل نوک بینی بدانید پرداخته‌ایم.

همچنین در پاسخ به برخی سوالات درون مقاله نیز ویدئویی از دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی آورده شده است که می‎‌توانید با مشاهده آن به جواب سوال خود برسید.

ویدئو های نمونه کار قبل و بعد عمل بینی مراجعه کننده های دکتر نجف بیگی را نیز در میان متن می بینید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

چه روش‌هایی برای جراحی نوک بینی وجود دارد و برای چه کسانی مناسب است؟ در ویدئو (با زیرنویس چسبیده) زیر توضیحات دکتر آرش نجف بیگی، جراح پلاستیک و زیبایی را بشنوید.

عوارض جراحی نوک بینی چیست؟

به گزارش سایت انگلیسی medicinenet از آنجا که عمل نوک بینی عملی کم‌تهاجمی است به وجود آمدن عوارض جانبی جدی، نادر است. عفونت و بی حسی بعد از عمل ممکن است رخ دهد اما بسیار نادر است. اکثر بیماران نتیجه رضایت بخشی از این جراحی دارند.

عواملی که باعث افتادگی نوک بینی می‏‎گردند

عمل زیبایی بینی با اهداف مختلفی انجام می شود که از مهم ترین و شایع ترین آنها، اصلاح افتادگی نوک بینی، کوچک کردن نوک بینی و داشتن بینی عروسکی می‎باشد، جراحی نوک بینی به منظور فرم‎دهی به ناحیه ‎ی نوک بینی در افرادی انجام می‎شود که نوک بینی آن‎ها بیش از حد به سمت پایین می‎باشد.

عوامل متعددی در افتادگی نوک بینی موثرند که مهمترین آنها عبارتند از:

  • مصدومیت یا آسیب‌دیدگی قبلی از ناحیه بینی
  • عوامل ژنتیکی یا ارثی
  • عمل بینی درگذشته با روش‌های قدیمی و منسوخ شده
  • بالا رفتن سن و پیری
قبل و بعد ترمیم نوک بینی یک خانم

عمل نوک بینی شامل کدام قسمت های بینی می شود؟

یکی از روش های جراحی بینی، جراحی نوک بینی است که به منظور فرم دادن و زیباتر کردن نوک بینی در افرادی انجام می شود که نوک بینی آنان افتادگی و یا مشکلات مشابه دارد.

جراحی نوک بینی تنها به نوک بینی مربوط می شود و هیچگونه ارتباطی با دیگر نواحی بینی ندارد.

عمل نوک بینی را از داخل بینی انجام می دهند و جراح تغییرات را از داخل بینی روی استخوان و غضروف ها اعمال می کند و در پایان عمل نیز بخیه ها را از داخل بینی می زنند و به همین دلیل هم هیچگونه اسکار و اثری در بیرون بینی دیده نمی شود که یکی از مزیت های مهم جراحی نوک بینی می باشد.

از جمله شایع‎ترین ومهم‎ترین مشکلاتی که افراد برای عمل جراحی زیبایی بینی مراجعه می‎کنند، افتادگی نوک بینی می‎باشد که بوسیله عمل نوک بینی و ترمیم نوک بینی عمل شده، با تکنیک‎ های جراحی پلاستیک قابل برطرف شدن می‎باشد.

با استفاده از جراحی ترمیم نوک بینی عمل شده می توان نوک بینی را بالا برد و فرم و ظاهر بهتری به آن بخشید.

مراحل انجام عمل بینی در این روش متفاوت است.در عمل نوک بینی از بیهوشی عمومی استفاده می شود و زمانی در حدود ۴۵ دقیقه نیاز دارد. به طور معمول در جراحی نوک بینی از بخیه های جذبی استفاده می کنند و دیگر نیازی به کشیدن بخیه نیست.

پس از پایان جراحی نوک بینی، بینی را پانسمان کرده و فرد می تواند از فردای روز جراحی ترمیم نوک بینی عمل شده فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. در عمل نوک بینی پانسمان بینی را معمولا ۵ روز پس از عمل باز می کنند. نام علمی جراحی نوک بینی tip plasty می باشد.

جراحی نوک بینی افتاده چگونه است؟ در ویدیو زیر نمونه ای از جراحی نوک بینی دارای افتادگی توسط دکتر نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی، ترمیمی و سوختگی را مشاهده میکنید:

عمل نوک بینی از داخل بینی صورت می‌گیرد و جراح می‎تواند از داخل بینی تغییرات لازم را بر روی استخوان و غضروف بینی انجام دهد.

شرایط انجام جراحی نوک بینی

 • انجام عمل نوک بینی با بیهوشی
 • مدت زمان بیهوشی در جراحی نوک بینی، ۴۵ دقیقه
 • استفاده ازبخیه‎ های جزئی در جراحی نوک بینی و عدم نیاز به کشیدن بخیه ها پس ازعمل نوک بینی
 •  پانسمان نوک بینی پس از جراحی نوک بینی
 • باز کردن پانسمان بینی، بعد از گذشت ۵ روز از عمل نوک بینی
 • شروع فعالیت‎های روزانه یک روز پس از جراحی ترمیم نوک بینی عمل شده

خیلی اوقات، نیاز است که نوک بینی خیلی کم به سمت بالا برود و بنابراین ظرافت و دقت زیادی را در حین جراحی می‎طلبد و همین دقت، در دستیابی به نتایج دلخواه و مورد انتظار بسیار حائز اهمیت می‎باشد. میزان بالا بردن نوک بینی، بر اساس عوامل مختلفی مثل سن، جنسیت، قد و سایر مشخصات بیمار تعیین می‌شود.

زاویه طبیعی بینی و لب بالا برای تعیین افتادگی نوک بینی

برای مطالعه بیشتر مقاله بررسی تیز شدن نوک بینی بعد ازعمل بینی را پیشنهاد میکنیم.

در این باره بخوانید  همه چیز در مورد جای بخیه ‌ها بعد از عمل بینی

جراحی نوک بینی به روش باز یا بسته

جراحی نوک بینی ممکن است هم به روش باز و هم به روش بسته انجام شود که انتخاب هر کدوم از این دو روش برای عمل نوک بینی، به شرایط بیمار و نیز به راحتی بیشتر جراح در کار کردن با یک روش خاص برمی‎گردد.

پیش از عمل نوک بینی، حتماً باید طول بینی، میزان افتادگی نوک بینی، زاویه قسمت پایین بینی با لب‌ها (زاویه نازولابیال) و زاویه راستای بینی نسبت به پیشانی (زاویه نازوفرانتال) به صورت دقیقی اندازه گرفته شود. همه این موارد در زیبایی و فرم نهایی بینی تأثیر می‎گذارند و سبب موفقیت آمیز بودن جراحی ترمیم نوک بینی عمل شده می‎شود.

یکی از مشکلاتی که برخی از افراد برای اصلاح آن نزد بهترین متخصص جراحی بینی می روند مشکل افتادگی نوک بینی میباشد. افتادگی نوک بینی سبب می شود طول بینی در نیم رخ بلندتر دیده شود و در تمام رخ حالت متواضعی به چهره می دهد.

برای اینکه در جراحی نوک بینی، نوک بینی را ترمیم کنند، غضروف‎هایی قوی به غضروف‎های نوک بینی پیوند می‎دهند تا سبب استحکام نوک بینی شده و آن را زیباتر کند.

جراحی نوک بینی برای بهبود ظاهر فرد

اصلاح شدن افتادگی نوک بینی به وسیله جراحی نوک بینی سبب می شود طول بینی فرد از نیم رخ و سه رخ متعادل دیده شود و در تمام رخ هم چهره مغرور و جذاب به نظر برسد.

البته میزان بالا بردن سر بینی در عمل نوک بینی باید متعادل بوده و در این کار افراط نشود و گرنه اینگونه جراحی بینی سبب میشود بینی خوکی شکل شود که در اینصورت نه تنها به چهره فرد زیبایی نمی بخشد بلکه ظاهر بسیار بدی هم به فرد می دهد.

آیا می دانید چسب زدن بینی بعد از جراحی نوک بینی تاثیر زیادی در فرم بینی دارد؟ در این ویدئو دکتر آرش نجف بیگی نحوه چسب زدن به بینی را بعد از عمل نوک بینی توضیح می دهند.

جراحی نوک بینی با روش پلیگون یا چند ضلعی

در چند دهه گذشته روش‌های جراحی بینی، به عنوان یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی، تغییرات بسیاری را شاهد بوده است.

جراحان پلاستیک و زیبایی زیادی در سراسر دنیا سعی در بهبود تکنیک‌های جراحی بینی کرده‌اند تا نتایج زیبایی شناسی و درمانی آن بهبود پیدا کند.

دکتر باریس و تیم جراحی همراه او طی یک دوره ۳ ساله، تکنیک جدید عمل نوک بینی یا تیپ پلاستی را روی ۲۵۷ نفر با موفقیت انجام داده اند و نتایج این پژوهش را در شماره ۳۴ ژورنال جراحی زیبایی منتشر کردند.

دکتر باریس در مورد تکنیک جراحی بینی چندضلعی یا پلیگون اشاره کرده است که:

زیبایی ظاهری بینی و ایجاد جذابیت پس از عمل نوک بینی، توسط خطوط، سایه‌ها و هایلایت‌های خاص با نسبت‌های درست و توجه به نقاط شکست خطوط، ایجاد می‌شود.

در واقع برای داشتن بینی زیبا، جراح باید دید زیبایی شناسی داشته باشد و به همه زوایا، شکست‌ها و برآمدگی‌های بینی و نوک آن توجه کند. به همین دلیل تغییر شکل در نوک بینی باید به شکل چند ضلعی یا چند وجهی باشد و از همه طرف به رفع نقایص آن توجه شود. درواقع بخش‌های مختلف نوک بینی به شکل چندضلعی‌های هندسی در نظر گرفته می‌شود تا در نهایت با تغییر شکل در آنها، فرم نهایی نوک بینی به درستی بازسازی شود.

دکتر باریس معتقد است که کلید تغییر شکل نوک بینی، ایجاد طول و تقارن مناسب غضروف کرورای جانبی است.

طول کل LLC (قسمتهای جانبی، میانی و داخلی) در اکثر بیماران کافی است و نیاز به پیوند نوک (به عنوان مثال Peck یا سپر) را از بین می‌برد. روش تغییر شکل جانبی می‌تواند میزان چرخش و همچنین بالا بردن نوک بینی را افزایش دهد، به ویژه هنگامی که با جابجایی و عقب رفتن پایه آن ترکیب شود. در چنین حالتی، از نظر ظاهری به یک تناسب ایده عال با کمترین میزان دستکاری نوک بینی خواهیم رسید.

جراح پلاستیک و زیبایی با کمک این تکنیک می‌تواند ساختارهای آناتومیک زیرین را به درستی مرتب کند و به یک نوک بینی زیبا برسد. چرا که زیرواحدهای چند ضلعی سطح و نوک بینی با تکنیک پلیگون به شیوه و نسبت صحیح، دستکاری می شوند. به همین دلیل نتایج این عمل ماندگار و رضایت افراد از این تکنیک بسیار بالا است.

جراحی نوک بینی با روش پلیگون یا چند ضلعی

برای مطالعه بیشتر مقاله انتخاب نوع بیهوشی برای جراحی بینی را پیشنهاد می کنیم.

پیوند غضروف برای جراحی نوک بینی

گاهی افتادگی و یا مشکلات نوک بینی به اندازه‌ای زیاد است که با دستکاری غضروف و یا پوست بینی، نمی‌توان افتادگی یا تغییر شکل آن را جبران کرد.

در چنین مواردی از پیوند غضروف برای زیرسازی و شکل دادن به ساختار و چارچوب بینی استفاده می‌شود.

در یکی از جدیدترین مقالات جراحی نوک بینی که سال ۲۰۲۰ در ژورنال جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی چاپ شده است، تکنیک جدیدی در پیوند غضروف مخروطی دو لایه غیر برش خورده مورد بررسی قرار گرفته است.

دکتر یونگ‌مو در باره این تکنیک جدید پیوند غضروف توضیح داده است که:

نسبت بالا بردن و ثابت نگاه داشتن نوک بینی قبل و بعد از عمل و نسبت موقعیت نوک بینی به طور قابل توجهی متفاوت بود. این تکنیک روی ۳۸ نفر انجام شد و در نهایت به هیچ گونه جراحی دوباره نیازی نبود، هیچ عارضه مرتبط با پیوند رخ نداد و نتایج عمل کاملا برای بیماران رضایت بخش بوده است.

در این تکنیک با ایجاد چرخش مناسب در پایه غضروف، میزان بالا بردن و اصلاح زوایای نوک بینی بیشتر می‌شود.

با کمک تصاویر مختلف قبل و بعد و اسکن بینی، نتایج این عمل طی یک دوره مورد پایش قرار گرفت تا میزان ماندگاری عمل بررسی شود.

در نهایت رضایت از موفقیت تکنیک در کنار دستیابی به زیبایی ظاهری بینی، از نتایج این تکنیک بوده است.

پیوند غضروف بینی راهی برای جراحی نوک بینی

مقاله افتادگی نوک بینی بعد از عمل را ازدست ندهید.

ماندگاری جراحی نوک بینی چقدر است؟

گاهی با مراجعانی روبرو می‌شویم که از نتایج عمل بینی خود ناراضی هستند و یا عنوان می‌کنند که نوک بینی آنها بعد از عمل، به سمت پایین افتاده یا کج شده است. درواقع استفاده از تکنیک‌های مدرن و قابل اعتماد توسط جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی، این اطمینان را ایجاد می‌کند که ریسک تغییر فرم و زوایای نوک بینی بعد از عمل بسیار کم می‌شود و نتایج آن بسیار ماندگار خواهند بود.

هرچند سبک زندگی، جنس پوست و نگهداری از بینی بعد از عمل، نقش مهمی در حفظ نتایج عمل نوک بینی دارد. برای مثال برخی افراد عادت دارند که بینی خود را زیاد دستکاری می‌کنند و یا به سمت پایین می‌کشند. این کار در نهایت به تغییر نتایج عمل نوک بینی منجر خواهد شد. همچنین افزایش سن و از دست رفتن حالت کشسانی پوست نیز ممکن است نوک بینی را دچار افتادگی کند که امری طبیعی است و به جراحی نوک بینی ارتباطی ندارد.

با این وجود می‌توان تکنیک‌های موثری را به کار گرفت که نوک بینی بعد از جراحی در جای طبیعی خود ثابت بماند و تغییر فرم نداشته باشد. برای مثال دکتر بنجامین سندز از امریکا، نتایج سال‌ها تحقیقات خود را در مورد تکنیک‌های پایه‌ای جراحی بینی منتشر کرده است:

تقسیم و اصلاح قوس عمودی، یکی از پایه‌های اصلی جراحی نوک بینی است و کاربردهای آن در حال گسترش است. این تکنیک اجازه می‌دهد تا نوک بیش از حد جلو آمده یا افتاده بینی، چرخش یافته و طول بیش از اندازه نوک بینی، اصلاح شود.

درعمل نوک بینی، بخیه‏ ها از داخل زده می ‏شوند وهمین سبب می‏‎شود اثری ازجراحی نوک بینی، از بیرون دیده نشود و این یکی ازمهمترین مزایای جراحی ترمیم نوک بینی عمل شده می‎باشد که سبب شده اکثر افراد به انجام جراحی نوک بینی گرایش پیدا کنند.

با حفظ استحکام غضروف آلار در عمل تیپ پلاستی، می‌توان این پارامترها را به صورت کنترل شده و قابل پیش بینی، تغییر داد. تکنیک‌های همپوشانی غضروفی با هدف حفظ آناتومی طبیعی و ایجاد پشتیبانی از چارچوب بینی انجام می‌شود. ما در مورد کاربردهای تقسیم قوس عمودی هنگام استفاده از مدل قوس M و گسترش مفهوم سه پایه نوک بینی، مطالعات بسیاری داشته‌ایم. این تکنیک کمک می‌کند تا از چند جهت، ساختار و چارچوب نوک بینی تقویت شود و از افتادگی یا تغییر شکل آینده آن جلوگیری خواهد شد.

همچنین تکنیک‌های دیگری مانند پیوند سه بعدی غضروف و یا روش‌های جراحی ۵-Fluorouracil برای بینی‌هایی با پوست ضخیم یا گوشتی نیز ارائه می‌شوند که در نهایت موجب ماندگاری و نتایج درخشان عمل نوک بینی خواهند شد. برای مثال دکتر مورات روش غضروف سه بعدی را طی ۴ سال در ۶۴ عمل نوک بینی در ۲۹ خانم و ۳۵ آقا انجام داد. نتایج پایش و بررسی ۱۲ ماهه بعد از عمل، هیچ گونه تغییر شکلی را مشخص نکرده و ماندگاری این تکنیک را نشان داده است.

عمل نوک بینی

برای مطالعه بیشتر همه چیز در مورد جای بخیه ‌ها بعد از عمل بینی را پیشنهاد میکنیم.

تاثیر شکل نوک بینی بر چهره

قسمت پایین بینی (نوک بینی) درمحل اتصال خود به صورت، زاویه‌ای را با لب بالایی ایحاد می‎کند. اگر در حالت طبیعی، نوک بینی مقدارکمی متمایل به بالا باشد، شکل ظاهری بینی را زیباتر می کند. درصورتی که زاویه قسمت پایین بینی با لب بالایی بیش از ۹۰ درجه باشد، بینی در زیباترین شکل خود خواهد بود.

افراد بسیاری به ویژه خانم‌ها، خواهان بالا بردن نوک بینی می باشند تا حالت افتادگی آن را برطرف کنند و شکل جوانتری به آن بدهند. تصمیم در این مورد که نوک بینی دقیقاً چه میزان باید بالا برود، به عوامل متعددی وابسته است و در مورد هرفرد باید این عوامل قبل از جراحی نوک بینی، به دقت مورد بررسی قرار گیرند.

مقاله راهنمایی جامع برای انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران را از دست ندهید.

روش دیگر برای رفع افتادگی بینی غیر از جراحی نوک بینی

گاهی افراد از روش هایی مثل تزریق ژل، لیفت، و بالا کشیدن بینی با نخ اقدام به رفع افتادگی نوک بینی می کنند. باید بدانید این روش ها نه تنها کارآمد نیست بلکه سبب می شود فرد یک هزینه اضافه متقبل شود.

چرا که این روش ها فقط ۲ تا ۳ ماه و حداکثر ۵ الی ۶ ماه دوام می آورند و پس از گذشت این مدت بینی فرد مجددا دچار افتادگی می شود و به حالت قبل باز می گردد. باید بدانید که تنها روش برای از بین بردن افتادگی نوک بینی جراحی نوک بینی می باشد. در واقع تنها راهی که سبب می شود نوک بینی زیبا و ماندگار شود جراحی بینی می باشد.

هزینه رینوپلاستی چقدر است؟ در این مقاله به آن پرداختیم.

حال که درباره جراحی نوک بینی، اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید یا برای خواندن تجربیات دیگران در این زمینه، نظرات کاربران را در انتهای مقاله بخوانید.

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
57 نظرات
 1. الناز می گوید

  سلام اقای دکتر نوک بینی من از یک طرف یک کمی گوشت اضافه داره و نمیخوام کامل بینم رو عمل کنم فقط نوک بینیم ب نظر شما جواب میدهد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   میبایست به صورت حضوری مشاوره انجام گیرد تا بتوان نتیجه قطعی را اعلام نمود
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. ناشناس می گوید

  سلام آدرس پیجتون لطفا

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   کلینیک ما ۴ پیج برای قسمت های مختلف دارد
   شما با وارد شدن به پیج اصلی میتوانید پیج های دیگرمان را هم مشاهده نمایید
   drnajafbeygi

 3. زهره می گوید

  سلام وقت بخیر ،خانم هستم ۴۲ ساله، من افتادگی نوک بینی دارم و میخوام فقط نوک بینی ام عمل کنم ،من آلرژی شدید و آبریزش بینی زیاد دارم،تا به حال بینی ام عمل نکرده ام به خاطر همین مشکل چون میدونم بعد عمل گچ میگیرن و اپسیلون داخل بینی میزان ،با این آبریزش شدید بینی من اصلا نمیتونم این دو رو نگه دارم من روزی حداقل ده بار به شدت فین میکنم ،نکنم نفسم بند میاد ،با این اوصاف امکانش هست نوک بینی من به روش بسته عمل کنید و گچ نگیرید و اسپسلنت نزارید چون واقعا نمیتونم حتی برای چند ساعت تحمل کنم،ببینید وقتی نوک بینیم فشار میدم واسه چند ثانیه بالا میایسته و بینی ام خیلی خوب میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای تشخیص اینکه نوع عمل به چه نحو برای شمامناسب است میبایست به صورت حضوری معاینه صورت گیرد
   شما میتوانید برای دریافت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 4. احمد می گوید

  سلام وقت بخیر هزینه عمل نوک بینی چقدر است

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از هزینه ها لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 5. مریم خواجوی می گوید

  سلام وقت بخیر من برج ۱۲عمل کردم بینی استخونی و بلندی داشتم اما نظرم اینه ک باید کوتاهتر میشد بینیم بخاطر این میخوام ترمیم انجام بدم هرچند بعضیها بم میگن باید مدت زمان بیشتری صبرکنم اما بنظرم قدبینی ب ورم بینی ربطی نداره نظر شما چیه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای عمل زیبایی بینی حداقل یک سال زمان نیاز هست تا بتوان برای رسیدن به نتیجه دلخواه تصمیم گیری نمود

 6. فاطمه می گوید

  سلام قیمت عمل چنده فقط نوک بینیم افتاده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام . لطفا جهت اطلاع کامل از تعرفه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 7. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید میخواستم مشاوره ببینم که بینی من احتیاج به عمل داره یانه آخه یه خورده نوک بینی من افتادس
  چیکار کنم فقط افتادگیش برای همیشه از بین بره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام . نواقصی در بینی باعمل جراحی زیبایی برطرف میشود . جهت مشاوره حضوری لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید. سعادت اباد۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 8. ناشناس می گوید

  سلام اقای دکترمن ۷ماهه بینیمو عمل کردم نوک بینیم افتاده شده ایا میشه فقط نوک بینیمو درست کنم

 9. محبوبه می گوید

  سلام اقای دکترمن ۷ماهه بینیمو عمل کردم نوک بینیم افتاده شده ایا میشه فقط نوک بینیمو درست کنم

 10. محبوبه می گوید

  سلام اقای دکترببخشید من ۷ماهه دماغموعمل کردم ازمدل نوک بینیم خوشم نمیاد ایا میشه فقط نوک بینیمو عمل کنم وبعدازچندوقت عمل انجام میدین

 11. ناشناس می گوید

  چند وقت بعد عمل بینی امکان بارداری وجود داره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بهتر است ۶ ماه تا یک سال بعد از عمل بینی صبر کنید و بعد اقدام به بارداری کنید.

 12. امیر می گوید

  سلام آقا دکتر بینی من نوک افتاده ای دارد و از زاویه تمام رخ هم کمی ورم دارد میخاستم بدونم که با عمل نوک بینی ممکن است که ورم ها به چشم نیامد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا دقیق مشخص شود آیا با رفع افتادگی بینی مشکل ورم آن هم برطرف می شود یا خیر.

 13. معصومه می گوید

  سلام. من حدود ۱۵سال پیش جراحی مغز انجام دادم. مشکل دیابت و تیروئیدکم کار هم دارم، آیا امکان جراحی بینی برای من وجود دارد؟ وآیا بدون بیهوشی هم میشه جراحی نوک بینی انجام داد یا قوز بینی رو برداشت؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای انجام هر جراحی باید از متخصص غدد تاییدیه بگیرید که مشکلی برایتان ندارد.

 14. علی می گوید

  سلام من ۵ سال پیش عمل بینی انجام دادم نوک بینیم حالت خوکی شده میخواستم بدونم ایا قابل ترمیم هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که آیا با جراحی ترمیمی مشکل شما برطرف می شود یا خیر.

 15. مانیا می گوید

  سلام آقای دکتر من یک ماه عمل کردم ولی از فرم بینیم راضی نیستم دلم میخواد نوک بینیم بالاتر بره آیا امکانش هست با بی حسی در مطب برام انجام میدم تورو خدا جواب بدیدن خیلی افسرده شدم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز فرم بینی بعد از یک ماه مشخص نمی شود و حداقل ۶ ماه زمان نیاز دارد.
   و تا یک سال بعد عمل نمی توانید جراحی مجدد انجام دهید.

 16. م م می گوید

  سلام اگر تاکنون عمل بینى انجام نداده باشیم میشه حالا فقط عمل نوک بینى انجام دهیم چون فقط با نوک بینى مشکل دارم یا باید عمل کامل انجام داد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود آیا عمل نوک بینی به تنهایی مشکل بینی شما را حل می کند یا خیر باید حتما به صورت حضوری معاینه شوبد.

   1. ناهید می گوید

    سلام وخسته نباشید
    من یک ماه و نیمه عمل بینی کردم از فرم بینیم راضی ام فقط نوک بینیم قسمت زیرین حالت تاول که مایه زیرش باشه شده خیلی هم بی حسه دقیق مثل تاوله میخوام بدونم آیا این به مرور زمان برطرف میشه یانه پزشک خودم میگه حل میشه اما از پزشک دیگه ای سوال کردم گفت همون طور می مونه اگه امکان داره شما هم راهنمایی کنید ممنون میشم

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان تشخیص داد آیا این مشکل برطرف می شود یا خیر.

 17. آسمان می گوید

  سلام خسته نباشید، ببخشید من یکسال و هفت ماه پیش جراحی بینی انجام دادم، بعد از عمل نوک بینیم گرد شده و یک طرف آن برآمده تر از طرف دیگه هست، موقع خندیدن هم پره های بینیم بزرگ میشه و یک خط بالای لبم ایجاد میشه که برام خوشایند نیست، تو عمل قبلی دکتر پره های بینیم و باز نکرده فقط از وسط بینی برش داده، میخواستم ببینم با جراحی نوک بینی این ایراد ها بر طرف میشه یا نه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا جراحی ترمیمی دشوارتر از جراحی اولیه می باشد. برای اینکه مشخص شود آیا می توان برای شما فقط نوک بینی را جراحی کرد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

 18. تهرانی می گوید

  سلام و عرض ادب
  جناب دکتر بنده حدود یک ماه و نیم پیش لیفت بینی همراه با تزریق کلسیم انجام دادم.اما هیچ تغییری ایجاد که نشد تازه نوک بینیم پهن تر و گردتر هم شده.میخواستم ببینم امکان عمل تیپ پلاستی‌ وجود داره؟سپاس

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 19. ناشناس می گوید

  سلام ۴۴ سال سن دارم برای عمل افتادگی نوک بینی و هزینه و آیا تو این سن اصلا میشه جراحی انجام داد ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 20. زهرا می گوید

  واسه تخلیه چربی تزریق شده به گونه که ۱۰ سال قبل شده راهنمایی میفرمایید

 21. سهیلا می گوید

  سلام خسته نباشین من افتادگی بینی دارم چنده هزینش قصد بندی نمیشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 22. ناشناس می گوید

  سلام من فقط میخوام توک بینیم بابی حسی عمل کنم هزینه چندمیده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 23. سارامرادی می گوید

  سلام روزتون بخیر ببخشید ی سوالی داشتم من یک سال پیش عمل زیبایی بینی انجام دادم ولی از نتیجه عمل راضی نیستم دوسدارم نوک بینیم بالاتر بره آیا امکانش هست وهزینه ی تقریبی چقدمیشه با تشکر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

  2. ر.ز. می گوید

   سلام ممنون میشم دردر صورت امکان در مورد عوارض عمل بینی و به طور خاص تر عمل نوک بینی به طور کامل توضیح بدیم. با احترام و تشکر

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    سلام
    بله ممنون از توجهتون
    حتما در مقالات بعدی راجع بهش صحبت می کنیم

 24. سبحان می گوید

  سلام آقای دکتر خسته نباشی میخواستم. بگم نوک بینی من ب پاین اومده میخواستم بگم آیا میشه نوک بینی رو برد بالا هزینش چقدر میشه من ۲۲سالمه.چطوری با شما هماهنگی کنم. عکس بینی مو برای شما ارسال کنم ببینین هزینه چقدر میشه تشریف بیارم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. Zahra می گوید

    سلام من۱۷سالمه نوک بینیم افتادس جراحی اون حدودا چقد ورمیداره؟؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     سلام وقت بخیر
     لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
     سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 25. ناشناس می گوید

  سلام در این نوع عمل هم احتمال برگشتن به حالت قبل عمل هست و شرایط مراقبت بعد عمل هم مثل عمل معمولیه بینیه یا راحت تره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بینی که درست جراحی شود نباید تغییر شکل دهد، مگر اینکه مراقبت های بعد از بینی به درستی انجام نشود.
   مراقبت های بعد تقریبا مشابه جراحی بینی کامل است با این تقاوت که بعد از عمل آتل روی بینی گذاشته نمی شود.

 26. الناز حسینی می گوید

  سلام من دوماهه بینی مو عمل کردم ولی هنوز نوکش پهنه میشه واسه نوکش کاری کرد یا باید صبر کنم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای مشخص شدن نتیجه نهایی عمل بینی حداقل باید یک سال صبر کرد زیرا بعضی بینی ها بعد یک سال ورمشان از بین می رود.

 27. زعرا می گوید

  سلام ببخشید هزینه عمل نوک بینی چه قدره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. هانی می گوید

    اگ بخوای فقط نوک بینی دست کاری کنی چقد هزینش تقریبی بگین؟

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید