جراحی لاغری ساق پا

12,641

جراحی لاغری ساق پا جزو بهترین جراحی زیبایی لاغری روش ها برای رفع چربی های این ناحیه به شمار می آید .

افرادی که دارای ساق پای چاق می باشند می توانند از روش عمل لیپوماتیک پشت ساق پا بهره مند شوند زیرا معمولا با کمک رژیم و ورزش نیز نمی توان چربی های اضافی موجود در این ناحیه را از بین برد .

در برخی از افراد مقدار بسیار زیادی چربی در قسمت ساق و مچ پا جمع می‌شود در نتیجه پا نسبت به سایر قسمت‌ های بدن بسیار بزرگ‌ تر است.

امروزه لیپوماتیک پشت ساق پا، لیپوماتیک ران و ساق پا، لیپوماتیک مچ به یک روش بسیار محبوب تبدیل شده است زیرا تکنیک‌ های بسیار پیشرفته لیپوماتیک توانسته است ریسک عوارض را کاهش دهد و نتایج بسیار مطلوبی را ایجاد نماید.

چربی موضعی در این افراد به صورت توده‌های برجسته ایجاد شده است که با تاثیرات منفی بر زیبایی ظاهر پاهای آن ها همراه است. افرادی که دارای چربی محیطی کلی هستند پای آن ها چاق است و چربی به یک نقطه محدود نشده است.

جراحی لاغری ساق پا

وجود مقادیر زیادی چربی در ناحیه ی ساق پا جزو مشکلاتی است که در برخی افراد دیده می شود . این افراد به طور معمول در پوشیدن شلوار های تنگ و یا کفش های ساق بلند با مشکل مواجه خواهند شد . افرادی که دارای ساق پای چاق می باشند می توانند از روش لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا بهره مند شوند زیرا معمولا با کمک رژیم و ورزش نیز نمی توان چربی های اضافی موجود در این ناحیه را از بین برد .

اغلب بزرگ بودن ساق پا در اثر عواملی نظیر انباشته شدن زیاد چربی در آن ناحیه ایجاد می گردد و لاغر کردن آن کار دشوار و زمانبری خواهد بود زیرا این قسمت از بدن توسط ماهیچه های بسیار سختی پوشیده شده و چربی ها نیز در میان این ماهیچه ها قرار گرفته می باشند . لازم به ذکر است لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا  جزو بهترین روش ها برای رفع چربی های این ناحیه به شمار می آید.

جراحی لاغری ساق پا با کمک روش لیپوماتیک :

لیپوماتیک روشی نوین برای از بین بردن چربی های بدن از جمله ساق پا به شمار می آید که پاهایی تراشیده و زیبا برای افراد به ارمغان می آورد .

به منظور انجام روش لیپوماتیک با استفاده از لوله ی فلزی باریکی به چربی های زیر پوست ورود پیدا می کنند و بعد از اینکه اتصال سلول های چربی شکسته شد ، چربی ها را بدون هیچ گونه آسیبی از بدن تخلیه می کنند . ضمنا لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا از شل شدگی پوست نیز جلوگیری می کند و منجر به لیفت و سفت شدن پوست می شود .

جراحی لاغری ساق پا تحت بی حسی موضعی و به صورت سرپایی قابل انجام است و به بی هوشی عمومی نیازی ندارد . بعد از به کارگیری این روش امکان دارد در ناحیه ی مورد درمان تورم و کبودی ایجاد شود که به تدریج برطرف خواهد شد .

دوران نقاهت بعد از جراحی لاغری ساق پا به روش لیپوماتیک کوتاه می باشد لذا افراد بعد از زمان خیلی کوتاهی می توانند به سر کار خود برگردند .

اگر می خواهید پاهای تراشیده و زیبایی داشته باشید می توانید از شیوه ی لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا و ران استفاده نموده و از چربی های به دست آمده برای حجیم سازی باسن استفاده کنید.

نمونه جراحی لاغری ساق پا یک خانم

جراحی لاغری ران:

یکی از دغدغه های بسیاری از افراد به خصوص خانم ها داشتنن پاهای چاق و یا ناموزون می باشد که بعد از ورزش و یا رژیم غذایی از سایز آن ها کاسته نشده است. جراحی لاغری ران با لیپوماتیک یکی از روش های نوینی است که می تواند به  خانم ها کمک کند تا زیبایی پاهای خود را به مانند روز های اول داشته باشند.

تناسب اندام یکی از فاکتورهای زیبایی فرد می باشد . یکی از اعضایی که باعث ایجاد تناسب در بدن می شود، پا می باشد .

 پای بزرگ و دارای چربی زیاد باعث عدم تناسب اندام ها ی بدن می باشد. علت بزرگی پا در برخی افراد به دلیل تغییرات هورمونی می باشد و در برخی افراد به طور ژنتیکی دارای استخوان بندی درشت می باشد .

کوچک کردن پا با فعالیت های ورزشی و رژیم غذایی به سختی انجام می شود و نیاز به زمان طولانی دارد. لیپوماتیک و جراحی لاغری ران پا  نه تنها چربی های داخل پا را خارج می کند بلکه تا طولانی مدت اثرات ماندگاری دارد . این جراحی لاغری ران برای افرادی که چربی های زائد در کنار یا داخل ران آن ها انباشته شده است بسیار محسوس است و فرد بعد از عمل تغییر زیادی می کند.

قبل از لیپوماتیک و جراح لاغری ران ، جراح پلاستیک به بررسی پا از نواحی به شرح ذیل می پردازد:

 • پشت ران پا
 • پشت ساق پا و قوزک
 • بیرون ران
 • روی ران
 • داخل ران
 • اطراف زانو

جراحی لاغری ران به روش لیپوماتیک:

لیپوماتیک ران پا در چهار قسمت به شرح ذیل انجام می شود :

 • قسمت خارجی ران پا
 • قسمت داخلی ران پا
 • قسمت قدامی ران پا
 • قسمت خلفی ران پا

جراحی لاغری پاها به روش لیپوماتیک:

ساق پا و ران ها اهمیت زیادی در زیبایی بدن دارد ف بسیاری از تمرینات سخت و دشوار وجود دارند که بتواند در مدت زمان مشخصی پاها و ساق ها را زیبا و خوش فرم نماید ، زیبایی پاها در گرو صرف زمان زیاد است .

یعنی برای داشتن پاهایی زیبا و خوش فرم نیاز به صبرو حوصله ی زیاد و گرفتن رژیم های سنگین دارید ، امروزه با استفاده از روش های ارائه شده برای جراحی لاغری پاها  می توان از جراحی های لاغری بهره مند شد .

لیپوماتیک که یک روش نوین برای رسیدن به اندام ایده آل است می تواند در یک جلسه چربی های اضافی مناطق ران و ساق پا را از بین ببرد ، در این روش چربی های بدن با استفاده از یک میله ی فلزی که در زیر پوست قرار می گیرد تخلیه می شود ، تخلیه ی چربی ها نیازی به بیهوشی نداشته و با بی حسی موضعی قابل انجام است .

جراحی لاغری به روش لیپوماتیک پاها باعث می شود تا حالت پوست پرتقالی پاها که ناشی از تجمع زیاد چربی در زیر پوست است از بین برود .

در واقع لیپوماتیک باعث از بین رفتن سلولیت های بدن می شود که در نهایت می تواند زیبایی و فرم دهی به پاها را در بر داشته باشد . لیپوماتیک موثر و بی خطر است و به صورت ماندگار باقی می ماند .جراحی لاغری پاها با لیپوماتیک بدون بستری انجام می شود و نیازی نیست تا بیمار دوره ی نقاهت طولانی را سپری کند .

برای داشتن اندامی ایده آل و زیبا می توانید از جراحی لیپوماتیک بهره مند شوید و برای مدت های طولانی از داشتن آن لذت ببرید.

بعد و قبل از جراحی لاغری ساق پا و ران پا

نتایج حاصل از درمان چه زمانی قابل مشاهده است؟

تعداد زیادی از افراد پس از درمان با لیپوماتیک پشت ساق پا به نتایج بسیار عالی دست می‌‌یابند، اما باید به خاطر داشته باشید که واکنش بدن افراد مختلف متفاوت است و به همین دلیل نتایج حاصل از درمان در همه افراد یکسان نیست و برخی از افراد با نتایج حیرت‌ انگیز و عالی رو به‌ رو می‌شوند اما برخی دیگر فقط شاهد تغییرات جزئی می‌ شوند که ممکن است برای دیگران چندان قابل مشاهده نباشد.

هزینه عمل لیپوماتیک پشت ساق پا پا چقدر است؟

هزینه لیپوماتیک پشت ساق پا مانند هر روش زیبایی دیگر برای هر شخص متفاوت است. عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی لیپوماتیک پا موثر هستند از جمله میزان چربی اضافه ساق و مچ پا، محل جغرافیایی درمان، شهرت و تبحر پزشک و مراقبت های قبل و بعد لیپوماتیک. بهتر است قبل از انجام لیپوماتیک ساق و مچ پا درباره هزینه و سایر مسائل با پزشک مشورت شود.

مزایای جراحی لاغری ساق پا

 • دوران بهبود و استراحت پس از لیپوماتیک پا بسیار کوتاه است و می‌توانید طی مدت ۴۸ ساعت فعالیت ‌های روتین خود را شروع کنید.
 • لیپوماتیک ساق و مچ پا تحت بی حسی موضعی انجام می‌شود و شما در طول درمان هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد.
 • در این روش از دستگاه‌ های بسیار کوچک استفاده می ‌‌شود که عملاً به اندازه نوک مداد هستند بنابراین جای برش و وقتی روی پوست شما باقی نخواهد ماند.
 • پس از اتمام لیپوماتیک ساق و مچ پا می‌توانید فوراً شاهد نتایج ایجاد شده باشید. نتایج حاصل از درمان کاملا رضایت بخش است.
 • پس از آنکه چربی‌های ساق و مچ بر طرف شدند در صورتی که رژیم غذایی خود را رعایت کنید هرگز مجددا شاهد بازگشت چربی‌ها نخواهید بود زیرا نتایج حاصل از لیپوماتیک دائمی است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
62 نظرات
 1. فرانک می گوید

  با سلام لطف می کنید بگید جراحی لاغری ساق پا با بیهوشی انجام میشه یا خیر؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحی ساق پا بهتر است که با بیهوشی انجام شود. چون ناحیه ساق پا اعصاب حسی بسیاری دارد و ممکن است فرد هنگام بی حسی موضعی پاها را تکان دهد و در خلال جراحی مشکلی برایش بوجود آید.

   1. الهام می گوید

    سلام. در لیموماتیک ساق پا، مچ پا هم کامل باریک میشه؟ چون مچ پای من پره. وزن نرمالی هم دارم تقریبا

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     لیپوماتیک ساق پا برای خوش فرم کردن این اندام انجام می شود و اگر بیمار تمایل داشته باشد چربی مچ هم خارج شود چنانچه برای شخص عارضه ای نداشته باشد انجام می شود.

   2. بهزاد ملای می گوید

    سلام ببخشید من براسر تصادف یه کم رانم لاغر هستش با عمل حل میشه لاغریش یه سانت یا دوسانت هستش اگه میشه لطف کنی بهم بگی

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز شما باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 2. س.ف می گوید

  سلام. ایا میشه تمام بدن رو در یک روز لیپوماتیک کرد؟ من ۸۲ کیلو وزن دارم و ۱۵۰ قدو تیرویید کم کار

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه چربی بدن کم باشد می توان تمام چربی های بدن را در یک روز تخلیه کرد. و برای تشخیص این مورد حتما باید به صورت حضوری چربی های بدن شما آنالیز شود.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس حاصل نمایید.

   1. ناشناس می گوید

    سلام هزینه ی لاعری فقط مچ پا چقدر میشه

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 3. مهتاب می گوید

  سلام من دارای رگ های عنکبوتی واریسی در ساق و ران هستم آیا برای لیپوماتیک ابتدا باید رفع واریس کرد یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص این مورد که چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 4. مهتاب می گوید

  ایا لیپوماتیک پا احتما ل آمبولی دارد یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه توسط متخصص با تجربه انجام شود و بیمار بعد از عمل تمام توصیه ها را به درستی انجام دهد خطر آمبولی به صفر می رسد.

 5. پريناز می گوید

  سلام ،وقت بخیر ،هزینه لیپوماتیک ساق و ران پا رو لطفا بفرمایید(وزن ۵٩ قد ١۶٠)

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 6. Raha می گوید

  سلام خسته نباشید
  ایا این احتمال وجود داره بعد از جراحی ساق پا ،شکل دو پا هم اندازه نباشن و غیر قرینگی به وجود بیاد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود این مشکل پیش نخواهد آمد.

 7. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید تزریق چربی به ساق و مچ پا هم انجام میدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله ولی حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا امکان انجام عمل بررسی شود.

 8. مهدیه می گوید

  سلام من میخوام کل بدنم رو انجام بدم فقط میخوان بدون مدت زمان بهبود کل بدن چقدر طول میکشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما از فردای روز عمل باید روزانه یک ساعت پیاده روی داشته باشید.

 9. مهسا می گوید

  سلام دکتر کاش میشد هزینه جراحی ساق پاهارو برامون تعین میکردین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   هزینه ها بستگی به حجم ناحیه مورد عمل تغییر می کند.

 10. لیندا می گوید

  سلام دکتر.
  آیا عمل جراحی کوچک کردن زانو نیز وجود دارد. یعنی برداشتن استخوان زانو ؟
  چون کوچک بودن زانو بیش از هر چیز بر زیبایی پا تاثیر می‌گذارد.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   هیچ جراحی استخوان زانو را به منظور زیبایی برنمیدارد. اگر زانو چاق باشد با برداشتن چربی آن و کشیدن پوست اضافه زانو می توان به آن فرم داد.

 11. ع می گوید

  سلام ببخشید پای من مشکل پا چنبری دارد ایا می شود
  با عمل زیبایی تا حدودی شبیه هم شود زیرا یکی از پا چاق ودیگری لاغر است

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا معاینه نشوید نمی توان مشخص کرد که آیا با جراحی مشکل شما حل می شود یا خیر.

 12. نادر ولی می گوید

  سلام دکتر جان چند روز باید بگذره بعد عمل ران که بتونیم دوباره با راه رفتن ادامه بدیم یا به کار هامون ادامه بدم چند روز باید استراحت کنیم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   از فردای روز عمل شما باید روزانه حداقل یک ساعت پیاده روی داشته باشد.

 13. سحر می گوید

  سلام خسته نباشید منم ساق پام خیلی پره و لین باعث شده اعتماد بنفسمو از دست بدم لطفا راهنماییم کنید😥

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 14. Sersii می گوید

  سلام، حجم ساق دو پای من با هم اختلاف نسبتا زیادی داره و این موضوع منو افسرده کرده، چون هیچ لباس و مانتوی کوتاهی نمی تونم بپوشم، به اورتوپد، فوق تخصص پلاستیک و چند دکتر دیگه هم مراجعه کردم و بهم گفتن اختلافش ناچیزه و قبول نکردن عملم کنن، در حالیکه این موضوع داره منو دیوونه می کنه، شهرستان هم هستم و سخته برام بیام حضوری مراجعه کنم چون معلوم نیست که شما هم منو بعنوان کیس عمل قبول می کنین یا نه؛ تو رو خدا کمکم کنین.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید راهنمایی های لازم به شما ارائه خواهد شد.

 15. Sersii می گوید

  دکتر جراحی حذف مقداری از عضله گاستروسولئوس انجام نمیدین؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر انجام نمی شود.

 16. مریم :ع می گوید

  با سلام آقای دکتر ببخشید برداشتن چربیهای ران باعث شل شدن یا افتادگی پوست آن قسمت نمیشود؟ چون من در قسمت‌های ران چربی زیادی دارم با روش لیپوماتیک میشه در یک جلسه آنها را برداشت در شهرستان هستم ‌و شاغل می‌باشم و دوره نقاهت کلی چند روز طول میکشد ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان در یک جلسه چربی ران را تخلیه کرد و از فردای روز عمل باید روزانه یک ساعت پیاده روی داشته باشید.

 17. نازنين می گوید

  سلام من چندین سال پیش یک عمل ناموفق لیپوماتیک را داشته که بسیار ناهموار شده و غیر قرینه ایا راهی هست برای درست کردنش ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 18. افشار می گوید

  سلام تزریق چربی به ساق و مچ پا رو انجام میدید؟آیا پروتز بهتره یا تزریق چربی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله تزریق چربی به ساق پا نیز انجام می شود. برای ساق پا نمی توانید از پروتز استفاده کنید.

 19. ناشناس می گوید

  سلام اقای دکتر اگه کسی خیلی لاغر باشه ایا چربی تزریق میشه ب کل بدنش؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تزریق چربی از چربی بدن خود شخص استفاده می شود. و اگر شخص لاغر باشد نمی تواند تزریق چربی انجام دهد.

 20. ناشناس می گوید

  برای تزریق چربی بیمار باید بیهوش بشه؟
  چقدر زمان میبره تزریق چربی؟
  وماندگاریش چقدره؟
  ممنون از تون آقای دکتر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بیهوشی یا بی حسی موضعی بستگی به حجم چربی تخلیه شده و تزریقی دارد. و ماندگاری تزریق چربی در نواحی مختلف بدن متفاوت است.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 21. رضا می گوید

  سلام جناب دکتر من از زیر زانویم تا مچ پا توسط دکتر خوشینی در سال ۸۳ به علت اسکار عمل جراحی کاملا گرافت شده و این باعث شده که نه استخر برم ونه جلوی دیگران لباس بپوشم آیا راهی برای زیبایی پام وجود داره درضمن عضلات پا بعلت رفع عفونت تاحدود زیادی تراشیده شده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد آیا با حراجی میتوان مشکل شما را حل کرد یا خیر.

 22. الی می گوید

  سلام ..دکتر پاهای که قوس دارن یا همون پرانتز هست..آیا قابله درمان هست پا پروتز یا تزریق؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا مشکل شما با جراحی قابل حل است یا خیر.

 23. نگین می گوید

  سلام ممنک هست بعد جراحی ساق پا نتونیم کلا راه بریم. یعنی عصب ها در اون ناحیه که زیاده آسیب ببینند

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود این قبیل مشکلات پیش نخواهد آمد.

 24. سحر می گوید

  قیمت جراحی ساق پا چقدر میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 25. مرجان مقدم می گوید

  سلام وزنم زیاد نیست ولی تجمع چربی ها تو قسمت ساق پاهامه عمل کنم امکان بازگشت چربی هست یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا بعد از جراحی لاغری، در صورت افزایش وزن، محل تجمع چربی در نواحی دیگر بدن خواهد بود نه در نواحی که مورد جراحی قرار گرفته است.

 26. ستاره سربی می گوید

  سلام خسته نباشید
  آیا لیپوماتیک مچ پا با ایتخوان بندی درشت تغییری در ظاهر ایجاد میکنه؟چون من شنیدم سایز مچ دست پا قابل تغییرنیستن.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا در اطراف مچ پا و دست چربی تجمع پیدا نمی کند و ابعاد استخوان است که سایز مچ را تعیین می کند . به همین خاطر قابل کوچک کردن نیست.

 27. ناشناس می گوید

  سلام آقای دکتر ب ساق پاو مچ پا تزریق چربی امکان داره برای خوش فرم شدن پا ..ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله تزریق چربی به ساق و مچ پا هم قابل انجام است.

 28. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر
  ایا درعمل لیپوماتیک شل شدن و افتادگی پوست بعد ازعمل وجود داره یا پوست اضافی حذف میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر افتادگی زیاد باشد حتما باید پوست اضافه برداشته شود ولی اگر کم باشد با پوشیدن گن و ماساژهایی که بعد جراحی خواهید گرفت از بین می رود.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید