جراحی لاغری ساق پا

جراحی لاغری ساق پا

جراحی لاغری ساق پا: وجود مقادیر زیادی چربی در ناحیه ی ساق پا جزو مشکلاتی است که در برخی افراد دیده می شود . این افراد به طور معمول در پوشیدن شلوار های تنگ و یا کفش های ساق بلند با مشکل مواجه خواهند شد . افرادی که دارای ساق پای چاق می باشند می توانند از روش لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا بهره مند شوند زیرا معمولا با کمک رژیم و ورزش نیز نمی توان چربی های اضافی موجود در این ناحیه را از بین برد .

 

 

 

 

Slimming shingles

 

 

 

 

اغلب بزرگ بودن ساق پا در اثر عواملی نظیر انباشته شدن زیاد چربی در آن ناحیه ایجاد می گردد و لاغر کردن آن کار دشوار و زمانبری خواهد بود زیرا این قسمت از بدن توسط ماهیچه های بسیار سختی پوشیده شده و چربی ها نیز در میان این ماهیچه ها قرار گرفته می باشند . لازم به ذکر است لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا  جزو بهترین روش ها برای رفع چربی های این ناحیه به شمار می آید .

 

جراحی لاغری ساق پا با کمک روش لیپوماتیک :

لیپوماتیک روشی نوین برای از بین بردن چربی های بدن از جمله ساق پا به شمار می آید که پاهایی تراشیده و زیبا برای افراد به ارمغان می آورد .

به منظور انجام روش لیپوماتیک با استفاده از لوله ی فلزی باریکی به چربی های زیر پوست ورود پیدا می کنند و بعد از اینکه اتصال سلول های چربی شکسته شد ، چربی ها را بدون هیچ گونه آسیبی از بدن تخلیه می کنند . ضمنا لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا از شل شدگی پوست نیز جلوگیری می کند و منجر به لیفت و سفت شدن پوست می شود .

جراحی لاغری ساق پا تحت بی حسی موضعی و به صورت سرپایی قابل انجام است و به بی هوشی عمومی نیازی ندارد . بعد از به کارگیری این روش امکان دارد در ناحیه ی مورد درمان تورم و کبودی ایجاد شود که به تدریج برطرف خواهد شد .

دوران نقاهت بعد از جراحی لاغری ساق پا به روش لیپوماتیک کوتاه می باشد لذا افراد بعد از زمان خیلی کوتاهی می توانند به سر کار خود برگردند .

اگر می خواهید پاهای تراشیده و زیبایی داشته باشید می توانید از شیوه ی لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق پا و ران استفاده نموده و از چربی های به دست آمده برای حجیم سازی باسن استفاده کنید .

 

 

 

 

Slimming shingles

 

 

 

 

جراحی لاغری ران:

یکی از دغدغه های بسیاری از افراد به خصوص خانم ها داشتنن پاهای چاق و یا ناموزون می باشد که بعد از ورزش و یا رژیم غذایی از سایز آن ها کاسته نشده است. جراحی لاغری ران با لیپوماتیک یکی از روش های نوینی است که می تواند به  خانم ها کمک کند تا زیبایی پاهای خود را به مانند روز های اول داشته باشند.

تناسب اندام یکی از فاکتورهای زیبایی فرد می باشد . یکی از اعضایی که باعث ایجاد تناسب در بدن می شود، پا می باشد .

 پای بزرگ و دارای چربی زیاد باعث عدم تناسب اندام ها ی بدن می باشد. علت بزرگی پا در برخی افراد به دلیل تغییرات هورمونی می باشد و در برخی افراد به طور ژنتیکی دارای استخوان بندی درشت می باشد .

کوچک کردن پا با فعالیت های ورزشی و رژیم غذایی به سختی انجام می شود و نیاز به زمان طولانی دارد. لیپوماتیک و جراحی لاغری ران پا  نه تنها چربی های داخل پا را خارج می کند بلکه تا طولانی مدت اثرات ماندگاری دارد . این جراحی لاغری ران برای افرادی که چربی های زائد در کنار یا داخل ران آن ها انباشته شده است بسیار محسوس است و فرد بعد از عمل تغییر زیادی می کند.

 

 

 

Slimming shingles

 

 

 

 

قبل از لیپوماتیک و جراح لاغری ران ، جراح پلاستیک به بررسی پا از نواحی به شرح ذیل می پردازد:

  • پشت ران پا
  • پشت ساق پا و قوزک
  • بیرون ران
  • روی ران
  • داخل ران
  • اطراف زانو

جراحی لاغری ران به روش لیپوماتیک:

لیپوماتیک ران پا در چهار قسمت به شرح ذیل انجام می شود :

  • قسمت خارجی ران پا
  • قسمت داخلی ران پا
  • قسمت قدامی ران پا
  • قسمت خلفی ران پا

 

 

 

Slimming shingles

 

 

 

 

 

جراحی لاغری پاها به روش لیپوماتیک:

ساق پا و ران ها اهمیت زیادی در زیبایی بدن دارد ف بسیاری از تمرینات سخت و دشوار وجود دارند که بتواند در مدت زمان مشخصی پاها و ساق ها را زیبا و خوش فرم نماید ، زیبایی پاها در گرو صرف زمان زیاد است .

یعنی برای داشتن پاهایی زیبا و خوش فرم نیاز به صبرو حوصله ی زیاد و گرفتن رژیم های سنگین دارید ، امروزه با استفاده از روش های ارائه شده برای جراحی لاغری پاها  می توان از جراحی های لاغری بهره مند شد .

لیپوماتیک که یک روش نوین برای رسیدن به اندام ایده آل است می تواند در یک جلسه چربی های اضافی مناطق ران و ساق پا را از بین ببرد ، در این روش چربی های بدن با استفاده از یک میله ی فلزی که در زیر پوست قرار می گیرد تخلیه می شود ، تخلیه ی چربی ها نیازی به بیهوشی نداشته و با بی حسی موضعی قابل انجام است .

 

 

 

 

 

Slimming shingles

 

 

 

 

جراحی لاغری به روش لیپوماتیک پاها باعث می شود تا حالت پوست پرتقالی پاها که ناشی از تجمع زیاد چربی در زیر پوست است از بین برود .

در واقع لیپوماتیک باعث از بین رفتن سلولیت های بدن می شود که در نهایت می تواند زیبایی و فرم دهی به پاها را در بر داشته باشد . لیپوماتیک موثر و بی خطر است و به صورت ماندگار باقی می ماند .جراحی لاغری پاها با لیپوماتیک بدون بستری انجام می شود و نیازی نیست تا بیمار دوره ی نقاهت طولانی را سپری کند .

برای داشتن اندامی ایده آل و زیبا می توانید از جراحی لیپوماتیک بهره مند شوید و برای مدت های طولانی از داشتن آن لذت ببرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + نه =