1. خانه
  2. /
  3. جراحی بینی (رینوپلاستی)
  4. /
  5. بهترین و معتبرترین کلینیک جراحی بینی در تهران کجاست؟

بهترین و معتبرترین کلینیک جراحی بینی در تهران کجاست؟

دکتر آرش نجف بیگی

بهترین و معتبرترین کلینیک عمل بینی

روند برنامه ریزی یک جراحی بینی می تواند چالش برانگیز باشد. هنگامی که خود را به این احتمال که نیاز به عمل جراحی دارید قانع کردید و مایل به جراحی بودید، باید برای اولین قدم بهترین کلینیک عمل بینی در تهران را پیدا کنید. برای برخی افراد، پیدا کردن یک جراح عالی بینی نیز ضروری است، بنابراین یافتن جراح ممکن است بخشی از این روند باشد.

اگر جراحی شما از قبل برنامه ریزی شده باشد، می توانید با انجام تحقیقات خود شانس خود را برای داشتن یک نتیجه عالی به طور چشمگیری افزایش دهید. در این پروسه شناخت ویژگی ها و نحوه پیدا کردن یک کلینیک خوب برای عمل بینی می تواند راهگشا باشد. بنابراین در این مطلب می خواهیم اهمیت و نحوه پیدا کردن معتبرترین کلینیک عمل بینی را برایتان بازگو کنیم؛ پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

در ویدئو زیر میتوانید نظر زیباجویی که عمل بینی در کلینیک دکتر نجف بیگی، بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران انجام داده اند را مشاهده کنید:

ویژگی های بهترین کلینیک عمل بینی در تهران

بعد از یک تصمیم مهم در مورد عمل کردن بینی، پای یک تصمیم بزرگ دیگر به میان می آید؛ انتخاب محل جراحی. به دلیل محبوبیت زیاد این عمل زیبایی در بین ایرانیان، مطب ها و کلینیک های زیبایی زیادی در تهران خدمات مربوط به جراحی زیبایی بینی را ارائه می دهند که این موضوع انتخاب بهترین کلینیک عمل بینی در تهران را دشوار می کند.

از سوی دیگر بسیاری از جراحان در چندین مکان جراحی می کنند، آنها ممکن است در چندین بیمارستان جراحی انجام دهند، یا ممکن است امکان استفاده از یک مرکز جراحی یا کلینیک زیبایی را داشته باشند. انتخاب یک مرکز جراحی بینی خوب در تهران کار دشواری نیست و کاملاً ارزش وقت و انرژی شما را دارد که هم در مورد جراحی که عمل بینی را انجام می دهد و هم در مورد مکانی که جراحی در آن انجام می شود، با دقت تصمیم گیری کنید.

این نکته را هم فراموش نکنید که همه کلینیک های عمل بینی، مراقبت‌های یکسانی را ارائه نمی‌ دهند و کلینیک ‌های عالی، کلینیک ‌های خوب و حتی برخی از کلینیک های ضعیف در تهران وجود دارند؛ بنابراین برای اطمینان از اینکه انتخاب خوبی دارید، باید صبور باشید.در ادامه این مطلب یک راهنمای عالی برای انتخاب بهترین کلینیک عمل بینی در تهران تهیه شده است. اما ویژگی هایی که برای انتخاب یک کلینیک خوب برای جراحی بینی باید به آن توجه کنید، به شرح زیر است:

با ویژگی های بهترین جراح انحراف بینی بیشتر آشنا شوید.

جایی که جراح شما در آن کار می کند

اگر جراح بینی خود انتخاب کرده‌اید، انتخاب‌ های شما محدود به جایی می شود که جراح شما دارای امتیازاتی است، یعنی توانایی استفاده از یک تسهیلات برای طبابت. جراح شما ممکن است از چندین بیمارستان یا کلینیک جراحی استفاده کند و همچنین مطب داشته باشد که بیماران قبل و بعد از جراحی در آن ویزیت شوند. جدای از موقعیت مکانی این امکانات، کیفیت در درجه اول اهمیت قرار دارد.

معیارهای کیفیت برای هر کسی متفاوت است اما در مورد معیارهای اصلی قطعاً همه هم نظر هستیم. یک جستجوی اینترنتی ساده اطلاعات قابل‌توجهی در مورد اطلاعات و آمار عمل های بینی سابق مرکز مورد نظر شما از جمله میزان مرگ و میر (مرگ)، نرخ عفونت و تعداد اشتباهات پزشکی رخ داده در این مرکز، ارائه می‌ کند.

کلینیک که بیشترین بهره را از بیمه خود ببرید

تأثیر مالی محل جراحی خود و اینکه چه کسی این عمل را انجام می دهد را فراموش نکنید. این هزینه شامل هزینه بیهوشی نیز می شود. برخی از تسهیلات بیمه شما شامل پرداخت هزینه های عمل بینی می شود، اما سایر تسهیلات ممکن است خارج از شبکه باشند و درصدی که بیمه شما پوشش می دهد به میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود و مابه التفاوت توسط شما پرداخت می شود.

برخی از بیماران گزارش می دهند که پس از انجام عمل جراحی متوجه شده اند که امکاناتی که انتخاب کرده اند در شبکه نیست، بنابراین حتما بررسی کنید و مطمئن شوید که جراح، کلینیک عمل بینی و ارائه دهندگان بیهوشی همگی جزو پوشش بیمه عمل شما هستند. عدم انجام این کار می تواند منجر به یک غافلگیری ناخوشایند به شکل صورت حسابی شود و بیشتر از آنچه انتظار داشتید هزینه داشته باشد. تماس تلفنی با شرکت بیمه شما نیز می ‌تواند اطلاعات دقیق و فعلی درباره سطوح پوشش ارائه دهد.

یک کلینیک عمل بینی در تهران را انتخاب کنید که تکنیک مورد نظر شما را انجام می دهد

قطعاً وقتی در حال انجام عمل جراحی هستید، نمی‌خواهید تنها فردی باشید که این عمل را در آن سال در کلینیک انجام می ‌دهد. شما به دنبال یک کلینیک عمل بینی هستید که جراحی خاص شما را به طور منظم انجام دهد، حتی ترجیحاً چندین بار در روز اگر جراحی بسیار رایج باشد. این موضوع به این دلیل اهمین دارد که کارکنان آن کلینیک باید با مراقبت از بیماری که این روش را انجام داده است، آشنا باشند و جراح نیز در انجام این روش راحت باشد.

روش‌هایی برای عمل بینی وجود دارند که کمتر رایج هستند، حتی در بزرگ‌ترین مراکز و بعید است که این جراحی‌ ها به صورت روزانه انجام شوند. در این صورت شما به دنبال یک جراح با تجربه و کادری هستید که صلاحیت ارائه خدمات پس از جراحی به بیمار را داشته باشد.

برای دریافت مشاوره و پرسیدن سوالات بیشتر، با کلینیک دکتر نجف بیگی تماس حاصل فرمایید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵کلینیک سعادت : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

نرخ عفونت در کلینیک عمل بینی

مراکز خدماتی در ایران وجود دارند که میزان عفونت را در بیمارستان ‌های سراسر کشور پیگیری می‌ کنند. این داده‌ها تعداد عفونت‌ های اکتسابی بیمارستانی را که هر ساله در بیمارستان‌ های کشور رخ می ‌دهند، نشان می‌ دهد. عفونت بیمارستانی عفونتی است که در بیمارستان شروع می شود و شامل عفونت هایی نمی شود که هنگام ورود بیمار به بیمارستان وجود داشته است.

کلینیک های بینی خوب در تهران نیز برای جلوگیری از ابتلا به عفونت ‌ها در کلینیک تلاش زیادی می‌ کنند. آنها همچنین برای جلوگیری از انتقال عفونت از یک بیمار به بیمار دیگر سخت تلاش می کنند. آنها این کار را با استفاده از تکنیک ‌های ساده‌ای انجام می ‌دهند که شامل شستن مکرر دست‌ها، پوشیدن روپوش‌های مخصوص در اتاق بیمارانی است که به راحتی عفونت ‌ها را منتشر می‌ کنند، و با استفاده از تکنیک‌های استریل در طول روش‌های عمل بینی که می ‌تواند باعث عفونت شود.

خواندن نظرات و تجربیات دیگران

گوگل، وب سایت کلینیک عمل بینی در تهران و شبکه های اجتماعی منبع بسیار خوبی برای دیدن آنچه دیگران در مورد کلینیک مورد نظر شما می گویند، است. به دنبال نظرات منفی باشید و اینکه چگونه کلینیک به انتقادات پاسخ می دهد. آیا آنها پیشنهاد اصلاح وضعیت را می دهند؟ برای رسیدگی به بازخورد منفی چه خواهند کرد؟ شما کلینیکی می خواهید که مایل به شنیدن انتقادات و نگرانی های واقعی و ایجاد تغییرات در راستای بهتر شدن باشد. از طرف دیگر، آیا کلینیک برنده جایزه ای شده است؟ آیا نظرات مثبتی از سوی بیماران سابق این کلینیک وجود دارد؟ تمام این عوامل می توانند روی تصمیم شما موثر باشند.

به تصاویر قبل و بعد نگاه کنید

در این روزگار، بهترین کلینیک عمل بینی در تهران، کلینیک است که دارای اینستاگرام، صفحه فیس‌بوک یا وب‌سایتی باشد که کارشان را به نمایش می‌گذارد. کمی وقت بگذارید و تصاویر قبل و بعد از عمل بینی این کلینیک ها را مرور کنید و مطمئن شوید آنچه را که می بینید دوست دارید. اگر به دنبال عمل طبیعی بینی هستید و تنها چیزی که می بینید بینی های به شدت فانتزی و مصنوعی است، این ممکن است نشانه ای باشد که ممکن است شما هم همین نتایج را از عمل بینی خود بگیرید.

برای آشنایی با دکتر خوب برای بینی گوشتی این مقاله را مطالعه نمایید.

در آخر

پیدا کردن بهترین کلینیک عمل بینی در تهران گاهی مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه است! تنوع و تعدد کلینیک های زیبایی و کلینیک های جراحی بینی در این کلانشهر می تواند شما را در پیدا کردن کلینیک زیبایی مورد نظرتان سردرگم کند. اما با این وجود راه هایی برای شناخت بهترین کلینیک برای عمل بینی وجود دارد که ما مهم ترین آنها را در این مطلب برایتان گلچین کردیم. اگر شما هم تجربه ای در این زمینه دارید می توانید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

کلینیک دکتر نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران هستند. دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق

پست های محبوب

تماس با ما

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر