1. خانه
 2. /
 3. جراحی زیبایی اندام
 4. /
 5. پیکرتراشی
 6. /
 7. تمام آن چیزی که درباره بهترین دکتر لیپوماتیک باید بدانید!

تمام آن چیزی که درباره بهترین دکتر لیپوماتیک باید بدانید!

دکتر آرش نجف بیگی

بهترین دکتر جراح لیپوماتیک، واجد چه شرایطی است تا بتواند شایستۀ چنین لقبی باشد؟ بهترین دکتر لیپوماتیک با توجه به اهمیت و حساسیت بالایی که تخصص او دارد، شرایط متعددی را باید داشته باشد. جدای از بحث تخصص پزشکی، او لازم است مسائل زیبایی‌شناسی و تناسب اندام را نیز در نظر داشته باشد. بی‌شک، بهترین دکتر جراح لیپوماتیک، هم تجربه و دانش پزشکی دارد و هم از نگاه هنری عمیقی برخوردار است.

در این مقاله بررسی خواهیم کرد که چگونه می‌توانیم بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران را برای خود بیابیم. به عبارت بهتر، ویژگی‌هایی که شامل حال چنین پزشکی است را بررسی می‌کنیم.

دانش و مهارت و تجربه بهترین دکتر لیپوماتیک

لیپوماتیک، حساسیت بالا و نتایج عالی دارد!

لیپوماتیک یا پیکرتراشی، شیوه‌ای برای از بین بردن چربی‌هایی است که خلاصی از آن‌ها کار ساده‌ای نیست. بسیاری از بافت‌های چربی که در برخی افراد ذخیره شده‌‌اند، به سادگی قابل برطرف شدن نیستند. این مساله می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد. سبک زندگی، تغذیه، میزان فعالیت فیزیکی، جایگاه ژنتیک و سطح سلامت روان، از جمله مواردی هستند که در این مساله نقش دارند.

تا پیش از پیشرفت‌های اخیر، از بین بردن چربی‌های اضافۀ بدن با روش‌هایی نظیر لیپوساکشن یا رژیم‌های غذایی سخت انجام می‌شد. مورد اول دارای عوارض و درد زیاد و مورد دوم، از توان بسیاری از افراد خارج بود. عدم برخورداری از تناسب اندام مناسب نیز به نوبۀ خود مشکلات دیگری را پدید می‌آورد. اعتماد به نفس و عزت‌نفس، روابط اجتماعی و عاطفی، مهارت‌های فردی و موقعیت‌های کاری و حرفه‌ای، از جمله مواردی هستند که در معرض آسیب قرار دارند.

بهترین دکتر جراح لیپوماتیک قادر است با دانش، مهارت و تجربه‌ای که در زمینۀ تخصصی خود دارد، زیبایی ظاهر اندام افراد را به آنان بازگردانده و ضعف‌های ناشی از تجمع چربی‌های اضافه را برطرف کند. با این اوصاف، بهترین متخصص پیکر تراشی، عنوانی پرجست‌وجو توسط افرادی است که به دنبال رسیدن به اندام ایده‌آل خود با کمترین ریسک هستند. نمی‌توان منکر این شد که نقش زیبایی در ارتباطات، اعتمادبنفس و موقعیت اجتماعی بسیاری از ما موثر است.

از بهترین دکتر جراح لیپوماتیک چه انتظاری می‌رود؟

پیکرتراشی یا لیپوماتیک، از شیوه‌های جراحی زیبایی برای برداشتن چربی شکم است. همانطور که از نام آن پیداست، هدف از این روش، تخلیۀ موضعی و کاهش چربی‌های اضافه در زیر سطح پوست است. پیکرتراشی در سالیان اخیر به یکی از عمل‌های جراحی زیبایی محبوب در همۀ دنیا تبدیل شده است.

نه تنها افراد دارای چربی اضافه، بلکه بسیاری از ورزشکاران و فعالان حرفه‌ای در حوزۀ پرورش و زیبایی اندام نیز از این روش استفاده می‌کنند. در لیپوماتیک، از تکنیک‌های جراحی زیبایی اندام و به شکل غیرتهاجمی استفاده می‌شود. بهترین دکتر جراح لیپوماتیک قادر است این روند را به گونه‌ای دقیق انجام دهد. به شکلی که نتیجۀ عمل شامل افتادگی و شل‌شدگی پوست نشده و بدون درد و خون‌ریزی انجام شود. در این روش از دستگاهی پیشرفته استفاده می‌شود.

شیوۀ کار دستگاه به این صورت است که با استفاده از امواج اینفراسونیک، نوسانات و ارتعاشاتی ایجاد می‌کند. این ارتعاشات به بافت‌های چربی وارد شده و باعث سست شدن آن‌ها می‌شود. امواج اینفراسونیک توسط لولۀ کانولا ایجاد می‌شود. کنترل این لوله در دست پزشک متخصص است که با حرکت روی نواحی مورد نظر، چربی‌ها را شل می‌کند. پس از آن، بافت‌های چربی توسط لولۀ تخلیه خارج می‌شوند.

بنابراین می‌توان تا اینجا گفت که بهترین دکتر جراح لیپوماتیک، اشراف کامل بر شناخت آناتومی بدن دارد، علم و تجربۀ کافی برای استفاده از دستگاه داشته و به خوبی از شناخت فرم‌ها برای زیباتر کردن بدن آگاه است. بدین ترتیب، بهترین متخصص پیکرتراشی با اتکا به تجربیات و استفاده از تکنیک‌ها، روش‌های خاصی را برای دست یافتن به نتیجۀ مناسب به کار خواهد بست. روش‌هایی که تا حد زیادی ناشی از تبحر خود پزشک است.

بهترین دکتر جراح لیپوماتیک چه کسی است؟

نکتۀ مهمی که وجود دارد این است که برای انجام عمل‌های زیبایی، چیزی به این مفهوم را نباید در نظر گرفت. به منظور ایجاد تغییراتی که ناشی از عمل‌های جراحی تهاجمی یا غیرتهاجمی است باید به متخصص آن زمینه مراجعه کرد. به همین دلیل، بهترین دکتر جراح لیپوماتیک کسی است که تجربۀ زیاد و دانش در زمینۀ تخصصی خود دارد. با این زاویۀ دید باید ببینیم که بهترین دکتر جراح لیپوماتیک چه کسی است و چگونه می‌توان آن را یافت!

بهترین متخصص لیپوماتیک؛ مروری بر تخصص، تجربه و ویژگی‌ها

بسیاری از ما نمی‌دانیم چطور باید پزشک متخصص که توان ارائۀ بهترین خدمات درمانی و زیبایی دارد را پیدا کنیم. در بسیاری موارد، عدۀ زیادی از ما صرفاً هزینه‌ها و به صرفه بودن عمل جراحی را مد نظر داریم. به این معنا که اگر پزشکی را یافتیم که هزینه‌های درمان آن به مراتب کمتر از سایرین باشد، چشمان‌مان را روی دیگر چیزها می‌بندیم. باید گفت که اقدام به چنین تصمیمی می‌تواند تبعات گران‌تری در پی داشته باشد.

 • دانش، تحصیلات و تخصص بالایی دارد!

به منظور کسب بهترین نتیجه از عمل لیپوماتیک لازم است به کسی مراجعه کنید که تخصص کافی در این زمینه دارد. فوق تخصص زیبایی پزشکی، دوره‌ای پنج ساله است. در این دوره، دانش و تحصیلات کافی برای انجام عمل‌های زیبایی در بخش‌های مختلف بدن توسط پزشک کسب می‌شود. انجام عمل لیپوماتیک نزد کسی که این سطح از تحصیلات را ندارد می‌تواند خطرساز باشد. هرچند که پیکرتراشی توسط دستگاه انجام می‌شود اما این بهترین دکتر جراح لیپوماتیک است که قادر به کسب نتیجۀ مناسب از آن است.

 • دارای تجربه زیاد و رزومۀ کاری قوی است!

بهترین متخصص پیکرتراشی، رزومۀ کاری قوی و تجربیات زیاد در این زمینه دارد. پزشکی که در کار خود مطمئن و معتمد است، پرونده‌ای غنی از سوابق کاری خود دارد. عکس‌ها، ویدئوها و محتویاتی که نشان از کسب نتایج مطلوب توسط بیماران دارد، ویترین کار هر پزشکی است. البته باید این موضوع را در نظر داشت که مسالۀ زیبایی، سلیقه‌ای و نسبی است. با این حال، تجربۀ پزشک و شناخت او از فرم بدن است که قادر به ایجاد نتایجی است که بعدها از کسب آن پشیمان نشد.

 • بهره‌مند از تجهیزات مطلوب است!

مکانی که یک پزشک در آن مشغول به ارائۀ خدمت است، اهمیت بالایی دارد. بخش مهمی از فرآیند یک عمل جراحی توسط تجهیزات صورت می‌گیرد. هر قدر هم که تجربه و تخصص پزشک بالا باشد، در صورت عدم برخورداری از تجهیزات مناسب، نمی‌توان انتظار هیچ نتیجه‌ای داشت. طبیعی است انتظار داشته باشیم که بهترین متخصص پیکرتراشی در مکانی مناسب فعالیت می‌کند. مکانی که هم به لحاظ موقعیت اجتماعی و هم برخورداری از امکانات مدرن، وضعیت مطلوب و قابل قبولی داشته باشد.

 • تیم مشاوره و دستیاران حرفه‌ای دارد!

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین جراح لیپوماتیک، بهره‌مندی از تیم مشاورۀ پزشکی است. بیماران لازم است حتماً به کلینیکی مراجعه کنند که امکان دریافت مشاوره‌های پیش از عمل را داشته باشند. معمولاً در کلینیک‌های زیبایی تخصصی، عمل‌های مختلفی انجام می‌شود. لیفتینگ، لیپوماتیک، پروتز، جراحی بینی و دیگر عمل‌های جراحی پلاستیک. حضور کادر مشاوره و تیم دستیار پزشکی، از ویژگی‌هایی است که می‌تواند مهر تائیدی بر کیفیت درمانی آنان بزند.

لازم است متذکر شویم که بخش زیادی از مسیر درمان و بهبودی، به واسطۀ تیم مشاور و کادر درمانی رقم می‌خورد. همچنین که یک جراح در صورتی که تجربۀ زیاد در زمینۀ کاری خود داشته باشد، به مرور زمان به تکنیک‌های خاص خود دست خواهد یافت. به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که ترکیب تخصص و خلاقیت، شیوه‌های متفاوتی از درمان را ایجاد خواهد کرد. چیزی که احتمالاً باعث متمایز شدن پزشک مورد نظر و تیم همراه او خواهد شد.

 • از اخلاق حرفه‌ای و مهارت‌های ارتباطی برخوردار است!

احتمالاً اهمیت این مورد، به اندازۀ دیگر موارد قبلی باشد. یک پزشک متخصص لیپوماتیک همواره در کنار بیمار خود قرار می‌گیرد. وی با پیگیری وضعیت بیمار، دائماً در حال تلاش برای بررسی روند درمانی اوست. به این ترتیب، بیمار خواهد توانست امنیت زیادی را در حین عمل و بعد از آن حس کند. امنیت و آرامشی که در تعیین مدت زمان و کیفیت روند بهبودی بسیار اثرگذار خواهد بود. سطح مهارت‌های ارتباطی و اخلاق حرفه‌ای پزشک به اندازۀ دانش و تخصص او حائز اهمیت است. نکته‌ای که لازم است آن را از دو منظر متفاوت بررسی کنیم:

پزشک خواهد توانست به درک درست‌ و دقیقی از نیازهای بیمار و انتظارات او دست یابد. روشن شدن این مساله که بیمار دقیقاً به دنبال کسب چه نتیجه‌ای است، بیشترین میزان تاثیر را بر شیوه‌ای دارد که پزشک دنبال خواهد کرد.

مراقبت‌ها و نگهداری‌هایی که در دوران بعد از عمل باید انجام شوند نیز حائز اهمیت بسیار است. یک پزشک متخصص به خوبی می‌‌داند که نیازهای بیمارش چیست و چگونه می‌تواند دوران نقاهت موفقیت‌آمیز و با کمترین میزان درد را داشته باشد. به همین دلیل، تیم مشاورۀ پزشک دائماً وضعیت بیمار را مورد سنجش قرار داده و سلامتی او را به عنوان دغدغۀ خود در نظر دارند.

افرادی که قصد کسب نتایج عالی از عمل‌های زیبایی خود دارند لازم است همواره به دنبال بهترین موارد باشند. اصولاً کسانی می‌توانند از عمل زیبایی خود نتیجۀ مطلوب کسب کنند که استانداردهای سخت‌گیرانه‌ای را دنبال می‌کنند. با این وجود سخت اشتباه است که بخواهیم این وضعیت را نادیده بگیریم. انجام دادن کاری، صرفاً برای انجام دادن آن می‌تواند اشتباهی باشد که تا ابد ما را پشیمان نگه دارد! برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیپوماتیک و بهترین دکتر آن این مقاله معتبر لاتین را مطالعه کنید

چرا باید بهترین دکتر را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرد؟

این عمل زیبایی معمولاً توسط یک جراح زیبایی انجام می‌شود، اما واقعیت این است که همه جراحان زیبایی لزوماً در این عمل موفق نیستند و مهارت و دانش انجام آن را ندارند. به معنای دیگر چنانچه این عمل زیبایی را یک جراح بی تجربه انجام دهد، نتایج آن کاملاً معکوس شده و حتی امکان بروز برخی عوارض جانبی نیز وجود دارد. بنابراین انتخاب بهترین جراح برای جراحی لیپوماتیک برای دستیابی به نتایج دلخواه و اطمینان از ایمنی شما در طول عمل بسیار مهم است.

اهمیت مشاوره اولیه با بهترین دکتر لیپوماتیک 

شاید همه ما قبل از انجام هر کاری به خصوص عمل‌های زیبایی مثل عمل لیپوماتیک، اطلاعات مورد نیاز را در اینترنت جستجو و یا از اطرافیانمان که تجربه قبلی داشته‌اند؛ پرس و جو کنیم. اما این اطلاعات نه تنها کافی نیست بلکه بدون شک ناقص و گاهی از واقعیت به دور است. از سوی دیگر مشاوره اولیه قبل از عمل لیپوماتیک زمانی برای پرس و جو درباره هر آن چیزی است که قبل و بعد از این عمل در انتظار شماست. بنابراین باید هرآنچه که در مورد ظاهرتان آزارتان می دهد، نگرانی‌ها و انتظاراتتان از جراحی را بیان کنید. به همین دلیل هم مشاوره اولیه با بهترین دکتر لیپوماتیک که با تجربه و مهارت بالای خود، کاملاً صادق و شفاف به شما پاسخ دهد اهمیت زیادی دارد.

نقش تعرفه در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک

هزینه جراحی لیپوماتیک هنگام انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک تاثیرگذار است. با این حال، شما نباید تنها بر اساس هزینه این عمل زیبایی، جراح لیپوماتیک خود را انتخاب کنید. بنابراین توصیه می کنیم هنگام انتخاب بهترین دکتر برای لیپوماتیک، همیشه دکتری را انتخاب کنید که قیمت معقول و توضیحات شفافی در مورد تمام هزینه‌های مربوطه به شما اطلاع دهد.

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران را از کجا پیدا کنیم؟

جراحی لیپوماتیک روشی مطمئن و موثر برای برداشتن چربی های اضافی از قسمت‌های مختلف بدن است و به همین دلیل هم انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک برای این روش برای دستیابی به نتایج دلخواه و اطمینان از ایمنی شما بسیار مهم است. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم هنگام انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران، صلاحیت، تجربه، عکس‌های قبل و بعد جراحی‌های قبلی، نظرات و توصیفات بیماران قبلی، اخلاق و رفتار دکتر و کارکنان کلینیک، امکانات و هزینه عمل را در نظر بگیرید. با رعایت این نکات می‌توانید بهترین جراح را برای جراحی لیپوماتیک در تهران یا هر مکان دیگری پیدا کنید و به اندام ایده‌آل خود برسید.

منبع:healthline

کلینیک دکتر نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران هستند. دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق

پست های محبوب

تماس با ما

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر