بهترین دکتر برای تزریق چربی به بدن یا صورت

چگونه بهترین دکتر برای تزریق چربی به بدن و صورت را انتخاب کنیم؟

11,236

آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که کمی چربی اضافه در بخش‌هایی از بدن خود مانند باسن، شکم و پهلوهایتان دارید؟ به احتمال زیاد ممکن است شما تصور کنید، این چربی اضافه برای شما دردسر اضافه‌ای بیش نیست. اما شاید واقعیت چیز دیگری باشد؛ چرا که شما می‌توانید چربی ناخواسته را با استفاده از بهترین دکتر برای تزریق چربی برداشته و به ناحیه‌ای دیگر از بدنتان تزریق نمایید. به عنوان مثال در تزریق چربی به گودی زیر چشم، با برداشتن مقداری چربی از نواحی مختلف بدن گودی زیر چشم خود را بهبود می بخشید. در ادامه این مقاله، همراه ما باشید، تا با نحوه انتخاب دکتر و انجام این جراحی زیبایی بیشتر آشنا شوید.

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی یا انتقال چربی به فرآیندی گفته می‌شود که طی آن چربی اضافه از ناحیه‌ای برداشته شده و به بخشی از بدن که با کمبود چربی مواجه است، انتقال داده می‌شود. یکی از مزایای اصلی این روش، امکان استفاده از آن برای بخش‌های مختلف است. برای مثال تزریق چربی به سینه ، باسن، صورت.

انتقال چربی به عنوان یکی از ایمن‌ترین روش‌های جراحی در نظر گرفته می‌شود؛ البته اگر توسط بهترین دکتر برای تزریق چربی انجام شود.

تزریق چربی و مراحل آن

تزریق چربی چگونه انجام می‌شود؟

 • مراحل انجام این جراحی را می‌توان به ۳ بخش تقسیم کرد. در مرحله اول، چربی باید از بدن فرد به میزان مورد نیاز خارج شود.
 • در مرحله دوم، این چربی خارج‌شده با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته مانند سانتریفیوژ، تصفیه شده و برای تزریق آماده می‌شود.
 • در مرحله سوم، باید چربی تصفیه‌شده با استفاده از یک سرنگ نازک به ناحیه مورد نظر با عمق مشخص تزریق شود.
بهترین دکتر تزریق چربی برای تزریق به صورت

سوالات رایج در مورد تزریق چربی

زمانی که در جلسه مشاوره با بهترین دکتر برای تزریق چربی شرکت می‌کنید، سوالاتی که در این بخش مطرح می‌کنیم را حتما از وی بپرسید؛ چرا که پاسخ برخی از این سوالات از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. بنابراین، به دنبال جواب‌هایی باشید که منحصرا با شرایط جسمانی شما سازگار هستند.

ماندگاری عمل تزریق چربی چقدر است؟

این عمل معمولا ماندگاری بالایی دارد، خصوصا اگر توسط یک دکتر خوب برای تزریق چربی انجام شود. البته، از دست رفتن مقداری از چربی درست بعد از انجام عمل، پدیده غیر انتظاری نیست. به همین خاطر است که یک پزشک ماهر در ابتدا با در نظر گرفتن این نکته، مقدار بیشتری چربی تزریق می‌کند تا نتیجه مطلوب نهایی حاصل شود.

آیا تغییر وزن در نتیجه تزریق چربی تاثیرگذار است؟

زمانی که شما دچار افزایش و یا کاهش وزن می‌شوید، سایز سلول‌های چربی بدنتان نیز تغییر می‌کند. بنابراین، برای کسب نتیجه مطلوب، بهتر است که سعی کنید وزن خود را ثابت نگهدارید.

نتایج نهایی عمل تزریق چربی چه زمانی معلوم می‌شود؟

نتیجه اولیه بعد از انجام جراحی به وضوح قابل مشاهده است. اما نتیجه نهایی معمولا بعد از چند هفته مشخص می‌شود؛ چرا که در این مدت برخی از سلول‌ها جذب شده و مابقی ماندگار شده‌اند.

زخم بعد از تزریق چربی چگونه است؟

در صورتی که جراحی توسط بهترین دکتر برای تزریق چربی انجام شود، زخم‌ها جهت برداشت چربی و تزریق چربی به سایر نواحی، به گونه‌ای انجام می‌شوند که بعد از جراحی مشخص نبوده و محو شوند. به طور کلی، میزان و جای زخم بعد از انجام جراحی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تکنیکی که برای خارج کردن چربی از بدنتان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • ژنتیک بدن برخی از افراد به گونه‌ای است که نسبت به خوب شدن جای زخم مقاوم است. بنابراین، احتمالا در این دسته از افراد زخم در مدت زمان طولانی‌تری بهبود پیدا می‌کند. معمولا افرادی که پوست تیره‌تری دارند، دیرتر بهبود پیدا می‌کنند.

کاندیدای مناسب برای عمل تزریق چربی

حتی اگر شما یک دکتر خوب برای تزریق چربی انتخاب کنید، اما کاندیدای مناسبی برای انجام این کار نباشید، نتیجه نهایی چندان مطلوب نخواهد بود. در عمل زیبایی تزریق چربی، دو جراحی به صورت همزمان انجام می‌شود. چرا که بخشی از بدن شما لاغرتر و بخشی دیگر حجیم‌تر می‌شود. بنابراین، در صورتی که چربی به اندازه کافی در بدن شما وجود داشته باشد، این عمل به خوبی نتیجه می‌شود.

بهترین دکتر تزریق چربی

ریکاوری بعد از تزریق چربی

دوره ریکاوری شما بسته به میزان چربی منتقل‌شده و مناطق تحت درمان، متفاوت است. پس، به خاطر داشته باشید که این سوال را به طور شخصی از پزشکتان در جلسه مشاوره بپرسید؛ اما به طور کلی، کمی تورم در نواحی درمان‌شده در هفته اول و دوم طبیعی است. در صورتی که احساس سفتی و کبودی نیز دارید، بهتر است که میزان فعالیت‌های خود را به حداقل برسانید و از فشار به این نواحی خودداری کنید؛ چرا که در غیر این صورت احتمال خونریزی این نواحی وجود دارد.

بهترین دکتر تزریق چربی برای تزریق به خط لبخند

بهترین دکتر برای تزریق چربی

همانطور که گفته شد، برای حجیم کردن قسمت‌های مختلف بدن، روش‌های مختلفی وجود دارد. مانند تزریق بوتاکس، استفاده از پروتز و … . در مقایسه با این روش‌ها، تزریق چربی به عنوان یکی از ایمن‌ترین روش‌ها در نظر گرفته می‌شود؛ اما ایمنی این روش به تخصص و مهارت پزشک انتخابی شما بستگی دارد؛ چرا که اگر چربی به درستی از بدن شما خارج نشده، تصفیه نگردد و یا به میزان اشتباهی در ناحیه‌ای نادرست تزریق شود، احتمال ایجاد عوارض جدی وجود دارد.

بنابراین، اگر شما قصد انجام این عمل زیبایی را دارید، باید به دنبال بهترین دکتر برای تزریق چربی باشید. در ادامه، به معرفی چند معیار می‌پردازیم که شما با در نظر گرفتن آنها می‌توانید دکتر خوب برای تزریق چربی را انتخاب کنید:

 • پزشکی را انتخاب کنید که گواهی انجام این کار را از مراکز معتبر دریافت کرده باشد. متأسفانه بسیاری از افراد در حال حاضر ادعای انجام این کار را داشته و از هر وسیله و روشی برای انجام این کار استفاده می‌کنند که در برخی موارد جان فرد را به خطر می‌اندازند.
 • حتما می‌دانید که داشتن تجربه بالا یکی از اولین معیارها جهت انتخاب بهترین دکتر برای تزریق چربی است؛ چرا که با توجه به ظرافت و دقتی که برای انجام این جراحی نیاز است، هیچ چیز به اندازه تجربه نمی‌تواند در نتیجه تاثیرگذار باشد. پس، به دنبال دکتری باشید که تجربه تزریق چربی به نقاط حساس بدن را دارد.
 • پزشکی که شما برای انجام این جراحی انتخاب می‌کنید باید توانایی تشخیص داشته باشد؛ چرا که وی باید تعیین کند این روش برای خواسته شما مناسب هست یا نه. به عنوان مثال، برخی از افراد که بیش از حد لاغر هستند، به اندازه کافی چربی برای خارج کردن و تزریق به قسمت دیگری از بدنشان ندارند. بنابراین، تزریق چربی برای این دسته از افراد مناسب نیست. پس پزشک شما باید با توجه به شرایطی که شما دارید، یک روش مناسب پیشنهاد دهد.
 • یکی دیگر از مواردی که برای انتخاب دکتر خوب برای تزریق چربی باید به آن توجه کنید، کلینک یا مرکزی است که تزریق در آن انجام می‌شود؛ چرا که کیفیت تجهیزاتی که برای انجام این عمل مورد استفاده قرار می‌گیرند، نیز در نتیجه بی‌تاثیر نیست. به عنوان مثال، روش‌های مختلفی برای برداشت چربی از بدن وجود دارد که برخی از آنها سلول‌های چربی را با مایع مخلوط کرده و غیر قابل استفاده می‌کنند. در حالی که برخی دیگر، سلولها را به صورت کاملا زنده و در برخی موارد آماده برای تزریق بدون نیاز به تصفیه هستند.
 • بنابراین، پزشک شما باید به خوبی با روش‌های روز دنیا آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین روش خارج کردن چربی با کمترین عوارض و بهترین نتیجه را انتخاب کند که این کار تنها توسط بهترین پزشک برای تزریق چربی انجام می‌شود.
 • با وجود اینکه این عمل زیبایی به عنوان یکی از ایمن‌ترین روش‌ها در نظر گرفته می‌شود؛ اما مانند هر جراحی دیگری عوارض خاص خود را به دنبال دارد. بنابراین، یک پزشک متعهد، حتما باید شما را از این عوارض احتمالی آگاه کند تا به شما در تصمیم‌گیری نهایی کمک کند.
 • مشخص کردن هدف نهایی، کاری است که باید به صورت تعاملی بین شما و پزشکتان انجام گردد. برخی از افراد انتظار بیش از حد از این جراحی دارند که باعث نارضایتی آنها از نتیجه نهایی می‌شود. به همین دلیل، یک پزشک ماهر باید به خوبی تفاوت آنچه که در ذهن شما و واقعیت وجود دارد را برای شما مشخص کند.
 • در نهایت، بهترین دکتر برای تزریق چربی واهمه‌ای ندارد تا چند نمونه واقعی جراحی‌هایی که تا کنون انجام داده است را به شما نشان دهد. با مشاهده نتایج واقعی از این جراحی زیبایی، به راحتی می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا انجام این کار برای شما مناسب هست یا نه.

مهمترین مواردی که در مشاوره پزشکی عمل تزریق چربی باید به آنها پرداخته شود:

 • بررسی سلامت کلی جسمانی (آزمایش خون، تست سلامتی قلب و … )
 • بررسی جراحی‌هایی که قبلا انجام داده‌اید.
 • بررسی داروهایی که در حال حاضر استفاده می‌کنید (به عنوان مثال، در صورتی که قرص آسپیرین مصرف می‌کنید، حتما باید به پزشک اعلام کنید).
 • اعلام مصرف دخانیات و مشروبات الکلی
 • تشخیص نوع بیهوشی که باید بسته به شرایط سلامت جسمانی شما استفاده شود.
 • بررسی خاصیت ارتجاعی پوست (پوست بدن شما باید به اندازه کافی سالم باشد؛ چرا که در ناحیه‌ای که چربی از آن برداشته می‌شود، پوست دچار افتادگی شده و در ناحیه‌ای که تزریق می‌شود، باید کش پیدا کند.)
 • آگاهی کامل از مراقبت‌های بعد از انجام جراحی (به عنوان مثال، زمانی که تزریق چربی به باسن انجام می‌شود، فرد حدود ۲ هفته به هیچ وجه نباید روی باسن خود نشسته و با بخوابد.)

در ادامه می توانید برخی از سوالاتی که همواره متقاضیان تزریق چربی از ما می پرسند بخوانید:

چنانچه پزشک فوق تخصص، تجربه کافی در زمینه این نوع عمل راداشته باشد نه تنها عارضه ای ایجاد نمیکند بلکه در زیبایی وتناسب اندام فردبسیار موثرخواهد بود. و توصیه می شود برای این عمل حتما به پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه شود.

تزریق چربی برای جوانسازی صورت و دست و یا حجم دهی به سینه و باسن استفاده می شود. چربی مورد نیاز برای تزریق از بدن خود فرد و نواحی که معمولا چربی ذخیره می شود مانند شکم و پهلو برداشته می شود.

برای تزریق چربی، بسته به ناحیه ای که نیاز به تزریق دارد، شرایط جسمانی فرد و تشخیص پزشک فوق تخصص، هم میتوان از بی حسی موضعی استفاده کرد هم بیهوشی عمومی.

بهترین پزشکان برای انجام عمل تزریق چربی، فوق تخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی هستند، زیرا زمینه تخصصی رشته تحصیلی آ نها زیبایی بوده و تجربه کافی را در مورد آناتومی و زیبایی شناسی بدن انسان دارند.

اطلاعات تماس کلینیک دکتر نجف بیگی

کلینیک سعادت‌آباد

آدرس

تهران
سعادت آباد،خیابان سروشرقی
نرسیده به میدان فرهنگ، پلاک ۹،طبقه سوم

کلینیک جردن

آدرس

تهران
جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش
پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

ممکن است شما دوست داشته باشید
54 نظرات
 1. کاتالوگ می گوید

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون
  تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم

 2. ناشناس می گوید

  سلام میشه یه توضیحی راجع به خارج‌کردن چربی بدید از چه قسمتایی‌چربی‌رو میگیرن ؟ مرسی ازتون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چربی مورد نیاز برای تزریق از بدن خود فرد و نواحی که معمولا چربی ذخیره می شود مانند شکم و پهلو برداشته می شود.
   برای مشاوره حضوری رایگان لطفا با شماره های ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ و ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ تماس بگیرید.

 3. عاطفی می گوید

  سلام و وقت بخیر. من خیلی وقته در مورد بهترین دکتر برای تزریق چربی تحقیق می کنم و به من دکتر نجف بیگی رو معرفی کردن. میخوام بدونم شما تزریق چربی رو همزمان با خارج کردن چربی انجام میدین؟ و اینکه مهمه از کدوم قسمت خارج شده باشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله بلافاصله پس از خارج کردن چربی از بدن می توان آن را به نواحی مورد نیاز تزریق کرد. چربی مورد نیاز را معمولا از نواحی که محل تجمع چربی است مانند شکم و پهلوها می گیرند.

 4. سارا می گوید

  سلام دکتر – میخواستم بدونم این چربی ها بعد از تزریق چربی تا چه مدت موندگاری دارن؟ اب نمیشن؟ یا جذب بدن نمیشن؟ من شنیدم بعد از یه مدت از بین میرن درسته؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد از چربی باقی خواهد ماند.
   اگر این مقدار چربی باقی‌مانده، پس از ۶ ماه همچنان در جای خود بماند و جذب نشود، می‌توان گفت که تا مدت طولانی در جای خود می‌ماند. معمولا عمر چربی تزریق شده تا پایان عمر باقی می ماند، هرچند به سبک زندگی فرد نیز بستگی دارد.

 5. لیلا رشیدی هروی می گوید

  سلام.من میخام بوکال فت لپ غبغب انجام بدم و همون چربی به زیرچشم و خط خنده و حالت لب و توازون(فیشالب) ایاامکانش هست؟هزینه اش چقدر میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای مواردی که ذکر کردین حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای یک جلسه مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 6. Fatemeh می گوید

  برای درمان فرو رفتگی ناشی از جای جوش کاربرد داره؟؟؟من دو تا لپم جای جوش هست چند سی سی لازمه ؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص اینکه چه روشی برای درمان شما مناسب است حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.
   برای گرفتن وقت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس حاصل نمایید.

  2. سهیلا کریمی می گوید

   سلام وقت بخیر. نقص پا راست بدو تولد داشتم دوبار جراحی پا برای کجی پا انجام دادم .منتهی الان از ساق پا راست تا مچ نسبت به پای چپ عضله ضعیف هست لطفا برای تقارن سازی راهنمایی فرمائید تشکر

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای ضعف عضلات نمی توان با جراحی کاری انجام داد احتمالا با استفاده از فیزیوتراپی بتوان تا حدودی این مشکل را حل نمود.
    ولی با تزریق چربی تا حدودی می توان پاها را متقارن کرد.

 7. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید میخواستم ببینم هزینه لیفت اندوسکوپیک پیشانی چقدره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای وقت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. زهرا می گوید

   سلام من میخواهم سایه ی ابرو بزنم و صورتم را پاک سازی کنم . ایا باید اول این کار ها را انجام دهم و بعد بیایم و یا میتوانم بعد از تزریق انجام دهم ؟
   چربی پهلو و شکم و باسن زیاد دارم این ها را باید اب کنم و بعد بیایم ؟

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    بهتر است قبل از تزریق چربی به صورت پوست پاکسازی و آبرسانی شود.

 8. Baran می گوید

  هزینه تزریق چربی به سینه چه قدرمیشه ؟ چندسایزباعث افزایش میشه ؟واینکه امکانش هست ازباسن یا ران چربی برداشته بشه و به سینه تزریق بشه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اینکه تزریق چربی چه مقدار باعث افزایش سایز می شود و اینکه آیا امکان این هست که چربی از ران یا باسن برداشته شود حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگبربد.
   برای اطلاع از هزینه ها و گرفتن وقت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 9. لیلا می گوید

  با سلام هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و تزریق چربی به باسن چقد میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس حاصل نمایید.

 10. مهدوی می گوید

  سلام میشه بگید برای تزریق چربی به ساق پا چربی از کجای بدن برداشته میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   محل انباشت چربی در بدن هر فرد متفاوت می باشد، بنابرین مراجعه کننده حتما باید به صورت حضوری معاینه و آنالیز چربی شود تا مشخص شود چربی باید از کدام ناحیه برداشته شود.

 11. aliasgharyosefi می گوید

  سلام اقای دکتر تزریق چربی برای گودی و سیاهی دور چشم برای افراد لاغر امکان پذیر هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه روشی برای شخص مناسب است و بیشترین نتیجه را می دهد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 12. ناشناس می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  برای تزریق چربی به باسن اگه بدن خود فرد چربی اضافه نداشته باشه چیکار میشه انجام داد؟ اگر فقط این روش را بخوایم انجام بدیم و پروتز نباشه .

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر چربی بدن فرد کافی نباشد باید از پروتز برای حجم دهی استفاده کرد.

 13. میترا می گوید

  سلام جناب دکتر
  جهت تزریق فیلر زیر چشمم به دکتر دیگری مراجعه کردم اصلا از کار ایشون راضی نیستم خیلی بد شده آیا راه حلی برای بهتر شدن زیر چشمم وجود داره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص اینکه چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 14. مرجان طهرانی می گوید

  سلام من تقریبا بیست ساله پیش ژل پاژ زدم و تخلیه کردم ،،دکتر م هم الان نامه داده که میتونم چربی تزریق کنم شما ابن کار و میکنید فقط هم خط خنده ام هست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر کامل تخلیه شده باشد و ۶ ماه از تخلیه گذشته باشد بله می توان تزریق چربی انجام داد.

 15. پریا می گوید

  سلام اقای دکتر.من دختر ۲۸ساله هستم.سینه هام خیلی کوچیکه و در یک مرحله از بلوغ رشدشون متوقف شده .نمیخوام پروتز بذارم.چربی کافی هم دربدنم دارم.میخوام تزریق چربی کنم.ایاامکانش هست بااین کار به یه سایز نرمال رسید نه خیلی بزرگ؟؟ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله سایز سینه را قبل از جراحی می توانید تعیین کنید.

 16. هوکامه می گوید

  سلام آقای دکتر خسته نباشید. شما تزریق چربی به لابیا هم دارید؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله انجام می شود.

 17. فرشته کاظمی می گوید

  سلام آقای دکتر بیگی خسته نباشید ببخشید برای تزریق چربی به باسن شنیدم بهترین چربی زیر زانو هست درسته ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر – چربی زانو معمولا برای تزریق به باسن کافی نیست.

 18. علی می گوید

  سلام اقای دکتر در تزریق چربی با دستگاه بادی جت بهتره یا روش دستی؟ کلا اکثرا میگن دستگاه ۸۰ درصد سلولهای چربی زنده میمونه و ماندگاری بالایی داره ولی روش دستی بیست درصد زنده میمونه و ماندگاری کنی داره میشه توضیح بدین لطفا ممنون میشم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز دستگاه بادی جت برای تخلیه چربی استفاده می شود نه تزریق آن.
   جراح با توجه به ناحیه که باید چربی آن تخلیه شود و منطقه ای که قرار است تزریق مجدد چربی به آن انجام شود نوع دستگاه را انتخاب می کند.

 19. بتول گنجعلی می گوید

  سلام اقای دکتر خواستم بدونم بعدتزریق به ران و ساق پا هیچ عارضه ی جدی مثلا عفونت در بدن ایجاد نمیشه چون خونده بودم باعث عفونت در بعضی از اعضای بدن میشه عوارضش رو خوندم ترسیدم از انجامش ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود مشکلی برای شخص پیش نخواهد آمد.

 20. سارا می گوید

  سلام خسته نباشید میشه نمونه کار از تزریق چربی به صورت بگذارید چون من از شهرستان میام نمونه کاراتونو میخواستم ببینم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   برای دیدن نمونه کارها به پیج اینستاگرام زیر مراجعه نمایید:
   https://www.instagram.com/drnajafbeygi/

 21. شیوا می گوید

  سلام. برای تزریق چربی به سینه و باسن میخوام بیام. ولی چندین جا خوندم که احتمال لخته شدن چربی بعد از تزریق خیلی بالاستو ممکن باعث آمبولی بشه این حرف صحت داره آیا ؟ و اینکه شکم من چربی زیادی داره و افتادگی داره آیا بعد از برداشتن چربی مورد نیاز برای تزریق ممکن که این افتادگی بیش از حد بشه ؟ ممکن پاسخ بدید ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود خطری شما را تهدید نمی کند.
   برای اطلاعات در مورد عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 22. سودابه می گوید

  سلام من سه ساله پیش فیلر یا ژل دقیقا نمیدونم برای صورتم زدم ولی خیای بد شد و زمخت و دو هفته بعدش رفتم انزیم زدم زیر چشمم فیلر زده بودم چون هم گود بود هم کبود اونم انزیم زدم حتلا سوالم اینت میتونم برای صورتم واسه ترریق چربی بیام والبته زیر چشمم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد کرد می توان برای شما تزریق چربی انجام داد یا خیر.

 23. مهسا می گوید

  سلام آقای دکتر خسته نباشید.
  میخواستم چربی از شکم و پهلو خالی کنید و به باسن تزریق کنید این کار رو انجام میدیم و ساق پا …
  وهم اینکه شکم بعد از زایمان یه کم افتادگی داره بعد از خالی کردن چربی افتادگی رفع میشه یا نه … ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که بعد از جراحی افتادگی پوست شما برطرف می شود یا خیر.

 24. لیدا می گوید

  سلام خسته نباشین من دوبار تزریق چربی انجام دادم آخرین بارسال ۹۸ ولی برام خیلی ماندگار نشد و جای زخم هم خیلی دیر رو شکمم خوب شد شکمم هم چروک شد الان میشه بیام مرکز شما انجام بدم؟ آیا خوب میمونه این بار ؟دودفعه قبل هم توسط فوق تخصص خوب رشت انجام دادم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز ماندگاری چربی در صورت معمولا کمتر از بدن می باشد و شما تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق الام کرد که آیا می توانید مجدد تزریق چربی انجام دهید یا خیر.

 25. ارشدی می گوید

  سلام دکتر .آیا شما تزریق چربی به ران و ساق پا هم انجام میدین و اینکه هزینه چقدر هستش ؟ممنون میشم اگر پاسخ بدین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله تزریق چربی به نواحی مختلف بدن انجام می شود و برای اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک در ارتباط باشید.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید