آشنایی کامل با ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی

چگونه بهترین دکتر برای تزریق چربی به بدن و صورت را انتخاب کنیم؟

21,762

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران کیست؟ بهترین مرکز تزریق چربی در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چیست؟ چه مواردی باید برای انتخاب دکتر خوب برای تزریق چربی صورت در نظر گرفته شود؟

در این مقاله به پاسخ این سوالات و همه نکاتی که باید درباره دکتر تزریق چربی بدانید، پرداخته‌ایم.

همچنین ویدئو های نمونه کار تزریق چربی مراجعه کننده های دکتر نجف بیگی را نیز در میان متن می بینید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

نحوه تزریق چربی به ساق پا چگونه است؟ در ویدئو زیر نمونه ای از تزریق چربی به ساق پا توسط دکتر نجف بیگی، جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی را مشاهده کنید. این ویدئو را از دست ندهید.

در ادامه این مقاله، همراه ما باشید، تا با نحوه انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی و انجام این جراحی زیبایی بیشتر آشنا شوید.

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

تزریق چربی یک روش درمانی زیبایی است که در آن، چربی قسمتی از بدن را برداشته و به قسمت دیگر منتقل می‌کنند. این جراحی در صورتی که با انتخاب یک پزشک خوب و حاذق همراه باشد، نتایج بسیار مطلوبی را در پی دارد.

جراحی تزریق چربی در سه مرحله انجام می‌شود:

۱- خارج کردن چربی از قسمت مورد نظر

۲- تصفیه و آماده شدن چربی توسط دستگاه‌های پیشرفته

۳- تزریق کردن چربی به قسمت مورد نظر

بهترین پزشک برای تزریق چربی باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

– دارای گواهی از مراکز معتبر

– داشتن مهارت و تجربه‌ی بالا

– آشنایی با روشهای روز دنیا

– مشخص کردن هدف نهایی برای بیمار

– نشان دادن چند نمونه از نتایج جراحی‌ها به بیمار

– میزان رضایت‌مندی بالای بیماران

– کیفیت بالای کلینیک

عواض تهدید کننده برای بیمار در صورت انتخاب نادرست:

 • عفونت در قسمت جراحی
 • باقی ماندن جای اسکار
 • خونریزی، تورم و کبودی طولانی
 • برداشت نادرست سلول‌های چربی
 • تغییر رنگ در دو ناحیه

قبل از انجام تزریق چربی، پزشک در جلسه‌ی مشاوره سلامت جسمانی فرد و خاصیت ارتجاعی پوست را بررسی کرده و داروهایی که مصرف می‌کند را از بیمار می‌پرسد و مراقبت‌های بعد از عمل را برای او توضیح می‌دهد.

این عمل ماندگاری بالایی دارد اما باید به این نکته توجه داشت که پس از جراحی وزن خود را ثابت نگه دارید. دوره‌ی ریکاوری این جراحی به آناتومی بدن افراد و همچنین، میزان چربی منتقل شده، بستگی دارد. همچنین، بهبود زخم‌ها پس از جراحی به عوامل مختلفی از جمله تکنیک خارج کردن چربی، ژنتیک بدن افراد و مدت زمان بهبود زخم در آن‌ها بستگی دارد.

نتیجه‌ی اولیه‌ پس جراحی قابل مشاهده است اما برای مشخص شدن نتیجه‌ی نهایی چند هفته زمان لازم است. هزینه‌ی این عمل به عوامل مختلفی مانند روش تزریق چربی، نوع جراح، ناحیه‌ی مورد جراحی و میزان چربی بستگی دارد.

چرا انتخاب بهترین دکتر برای تزریق چربی اهمیت دارد؟

تزریق چربی یک روش درمانی زیبایی است که می‌تواند نتایجی زیبا، طبیعی، متفاوت و همیشگی برایتان به همراه داشته باشد. به همین دلیل این راهکار زیبایی نیاز به تجربه قابل توجه، تخصص زیاد و صبر و دقت بالا از طرف جراح و ابزارهای تخصصی بسیار خاص برای رسیدن به مطلوب‌ترین نتیجه را دارد.

حقیقت امر این است که هیچ پزشک یا جراحی و هیچ روش جراحی نمی‌تواند قطعا برای همه‌ی افراد مناسب باشد و همچنین نمی‌توان هیچ روش جراحی زیبایی را با دیگر روش‌ها مقایسه کرد.

حتی اگر از پزشک متخصص یکسان، روش یکسان و ناحیه تحت جراحی یکسانی با دوست خود نیز استفاده کنید، باز ممکن است متوجه شوید برخلاف دوستتان این نتایج جراحی برای شما مناسب نبوده است. لذا لازم است در انتخاب یک دکتر پوست و زیبایی برای خود هوشمندانه تصمیم بگیرید.

هیچ پزشک یا جراحی و هیچ روش جراحی نمی‌تواند قطعا برای همه‌ی افراد مناسب باشد و همچنین نمی‌توان هیچ روش جراحی زیبایی را با دیگر روش‌ها مقایسه کرد.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

پزشکان جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی می‌تواند یک تجربه فوق العاده و مثبت برایتان رقم بزنند که زندگی شما را تغییر خواهد داد.

تنها کافیست پس از تحقیق و بررسی‌های درست و طبق مشورت دقیق با پزشکتان در رابطه با آناتومی بدنتان و خواسته‌تان از جراحی، یک جراح ماهر، با تجربه و مناسب برای خود بیابید.

یک پزشک خوب می‌تواند با استفاده از بهترین روش‌ها، بهترین مواد و ابزار‌های تخصصی نتایجی ماندگار، دائمی و با کمترین عارضه را برای بیمارانش در نظر بگیرد.

معیارهای متعددی وجود دارد که می‌توانید برای قضاوت در مورد این موضوع که آیا یک جراح خاص برای شما و عمل شما مناسب است یا خیر، استفاده کنید.

به طور خلاصه این معیار‌های شامل:

میزان تحصیلات پزشک
میزان تخصص پزشک
میزان مهارت پزشک
میزان تجربه پزشک
میزان رضایت‌مندی سایر بیماران از ایشان
میزان صبر و شکیبایی پزشک
میزان برخورد مناسب با بیمار ازطرف پرسنل و پزشک
میزان اهمیت به خواسته بیمار از طرف پزشک
میزان کیفیت کلینیک تخصصی و تکنولوژی ابزار‌های مورد استفاده ایشان

مـراحـل تزریــق چربی به بــدن

عوارضی که در صورت تصمیم گیری نادرست انتخاب یک پزشک جراح متخصص، ممکن است بیمار را تهدید کند شامل گزینه‌های زیر می‌شود:

 • باقی ماندن همیشگی جای زخم و اسکار
 • عفونت در هر دو منطقه به دلیل استفاده از ابزار آلوده
 • ایجاد حساسیت دارویی به ماده بی‌هوشی به دلیل انتخاب نادرست داروی مناسب بیمار
 • ادامه‌دار شدن خونریزی
 • تغییر رنگ پوست در هر دو ناحیه
 • مردن تمامی سلول‌های چربی منتقل شده و ایجاد عفونت در ناحیه دریافت کننده.
 • انتخاب اشتباه در دریافت سلول بنیادی چربی، مراحل برداشت نادرست سلول‌های چربی و ازبین رفتن آنها در حین جابجایی که در نتیجه موجب عدم ماندگاری شده و نیاز به عمل ترمیمی مجدد خواهد بود. که نه تنها شرایط را برای بیمار سخت‌تر خواهند کرد بلکه هزینه‌ای چند برابر نیز برای بیمار ایجاد می‌شود.
 • بی‌حسی بدن در دو منطقه اهداکننده و دریافت کننده.
 • تورم و کبودی طولانی مدت
تزریق چربی و مراحل آن

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی

همانطور که گفته شد، برای حجیم کردن قسمت‌های مختلف بدن، روش‌های مختلفی وجود دارد. مانند تزریق بوتاکس، استفاده از پروتز و … . در مقایسه با این روش‌ها، تزریق چربی به عنوان یکی از ایمن‌ترین روش‌ها در نظر گرفته می‌شود.

در این باره بخوانید  لیفت صورت با نخ بهتر است یا تزریق چربی؟ کدام را انتخاب کنیم؟

اما ایمنی این روش به تخصص و مهارت پزشک انتخابی شما بستگی دارد؛ چرا که اگر چربی به درستی از بدن شما خارج نشده، تصفیه نگردد و یا به میزان اشتباهی در ناحیه‌ای نادرست تزریق شود، احتمال ایجاد عوارض جدی وجود دارد.

پزشکی را انتخاب کنید که گواهی انجام این کار را از مراکز معتبر دریافت کرده باشد.

اهمیت انتخاب بهترین مرکز تزریق چربی در تهران

بنابراین، اگر شما قصد انجام این عمل زیبایی را دارید، باید به دنبال بهترین دکتر برای تزریق چربی باشید. در ادامه، به معرفی چند معیار می‌پردازیم که شما با در نظر گرفتن آنها می‌توانید دکتر خوب برای تزریق چربی را انتخاب کنید:

 • پزشکی را انتخاب کنید که گواهی انجام این کار را از مراکز معتبر دریافت کرده باشد. متأسفانه بسیاری از افراد در حال حاضر ادعای انجام این کار را داشته و از هر وسیله و روشی برای انجام این کار استفاده می‌کنند که در برخی موارد جان فرد را به خطر می‌اندازند.
 • حتما می‌دانید که داشتن تجربه بالا یکی از اولین معیارها جهت انتخاب بهترین دکتر برای تزریق چربی است؛ چرا که با توجه به ظرافت و دقتی که برای انجام این جراحی نیاز است، هیچ چیز به اندازه تجربه نمی‌تواند در نتیجه تاثیرگذار باشد. پس، به دنبال دکتری باشید که تجربه تزریق چربی به نقاط حساس بدن را دارد.
 • پزشکی که شما برای انجام این جراحی انتخاب می‌کنید باید توانایی تشخیص داشته باشد؛ چرا که وی باید تعیین کند این روش برای خواسته شما مناسب هست یا نه. به عنوان مثال، برخی از افراد که بیش از حد لاغر هستند، به اندازه کافی چربی برای خارج کردن و تزریق به قسمت دیگری از بدنشان ندارند. بنابراین، تزریق چربی برای این دسته از افراد مناسب نیست. پس پزشک شما باید با توجه به شرایطی که شما دارید، یک روش مناسب پیشنهاد دهد.
ویژگی دکتر خوب برای تزریق چربی
 • یکی دیگر از مواردی که برای انتخاب دکتر خوب برای تزریق چربی باید به آن توجه کنید، کلینک یا مرکزی است که تزریق در آن انجام می‌شود؛ چرا که کیفیت تجهیزاتی که برای انجام این عمل مورد استفاده قرار می‌گیرند، نیز در نتیجه بی‌تاثیر نیست. به عنوان مثال، روش‌های مختلفی برای برداشت چربی از بدن وجود دارد که برخی از آنها سلول‌های چربی را با مایع مخلوط کرده و غیر قابل استفاده می‌کنند. در حالی که برخی دیگر، سلولها را به صورت کاملا زنده و در برخی موارد آماده برای تزریق بدون نیاز به تصفیه هستند.
 • بنابراین، پزشک شما باید به خوبی با روش‌های روز دنیا آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین روش خارج کردن چربی با کمترین عوارض و بهترین نتیجه را انتخاب کند که این کار تنها توسط بهترین پزشک برای تزریق چربی انجام می‌شود.
 • با وجود اینکه این عمل زیبایی به عنوان یکی از ایمن‌ترین روش‌ها در نظر گرفته می‌شود؛ اما مانند هر جراحی دیگری عوارض خاص خود را به دنبال دارد. بنابراین، یک پزشک متعهد، حتما باید شما را از این عوارض احتمالی آگاه کند تا به شما در تصمیم‌گیری نهایی کمک کند.

مطالعه مقاله بهترین دکتر جراح سینه در تهران را توصیه می کنیم.

نمونه عکس قبل و بعد از تزریق چربی به خط لبخند
 • مشخص کردن هدف نهایی، کاری است که باید به صورت تعاملی بین شما و پزشکتان انجام گردد. برخی از افراد انتظار بیش از حد از این جراحی دارند که باعث نارضایتی آنها از نتیجه نهایی می‌شود. به همین دلیل، یک پزشک ماهر باید به خوبی تفاوت آنچه که در ذهن شما و واقعیت وجود دارد را برای شما مشخص کند.
 • در نهایت، بهترین دکتر برای تزریق چربی واهمه‌ای ندارد تا چند نمونه واقعی جراحی‌هایی که تا کنون انجام داده است را به شما نشان دهد. با مشاهده نتایج واقعی از این جراحی زیبایی، به راحتی می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا انجام این کار برای شما مناسب هست یا نه.

آیا تا به‌حال تزریق چربی به صورت را به صورت ویدئویی دیده‌اید؟ در این ویدئو نمونه کار تزریق چربی به صورت دکتر نجف بیگی را مشاهده می کنید:

مهمترین مواردی که در مشاوره پزشکی عمل تزریق چربی باید به آنها پرداخته شود

 • بررسی سلامت کلی جسمانی (آزمایش خون، تست سلامتی قلب و … )
 • بررسی جراحی‌هایی که قبلا انجام داده‌اید.
 • بررسی داروهایی که در حال حاضر استفاده می‌کنید (به عنوان مثال، در صورتی که قرص آسپیرین مصرف می‌کنید، حتما باید به پزشک اعلام کنید).
 • اعلام مصرف دخانیات و مشروبات الکلی
 • تشخیص نوع بیهوشی که باید بسته به شرایط سلامت جسمانی شما استفاده شود.
 • بررسی خاصیت ارتجاعی پوست (پوست بدن شما باید به اندازه کافی سالم باشد؛ چرا که در ناحیه‌ای که چربی از آن برداشته می‌شود، پوست دچار افتادگی شده و در ناحیه‌ای که تزریق می‌شود، باید کش پیدا کند.)
 • آگاهی کامل از مراقبت‌های بعد از انجام جراحی (به عنوان مثال، زمانی که تزریق چربی به باسن انجام می‌شود، فرد حدود ۲ هفته به هیچ وجه نباید روی باسن خود نشسته و یا بخوابد.)

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی یا انتقال چربی به فرآیندی گفته می‌شود که طی آن چربی اضافه از ناحیه‌ای برداشته شده و به بخشی از بدن که با کمبود چربی مواجه است، انتقال داده می‌شود. یکی از مزایای اصلی این روش، امکان استفاده از آن برای بخش‌های مختلف است. برای مثال تزریق چربی به سینه ، باسن، صورت.

انتقال چربی به عنوان یکی از ایمن‌ترین روش‌های جراحی در نظر گرفته می‌شود؛ البته اگر توسط بهترین دکتر برای تزریق چربی انجام شود.

تزریق چربی چگونه انجام می‌شود؟

 • مراحل انجام این جراحی را می‌توان به ۳ بخش تقسیم کرد. در مرحله اول، چربی باید از بدن فرد به میزان مورد نیاز خارج شود.
 • در مرحله دوم، این چربی خارج‌شده با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته مانند سانتریفیوژ، تصفیه شده و برای تزریق آماده می‌شود.
 • در مرحله سوم، باید چربی تصفیه‌شده با استفاده از یک سرنگ نازک به ناحیه مورد نظر با عمق مشخص تزریق شود.

آیا درباره تزریق چربی به سینه اطلاعاتی دارید؟ در این ویدئو نمونه تزریق چربی به سینه دکتر نجف بیگی را مشاهده کنید:

هزینه تزریق چربی به چه عوملی وابسته است

حجم دهی به اعضای مختلف بدن می‌تواند سبب زیبایی دوچندان و خوش فرم شدن بدن شود. اگر روشی ماندگار و با آثاری طولانی مدت انتخاب کنید هزینه‌ای که پرداخت خواهید کرد ارزش آن را خواهد داشت.

حجم‌دهندگی از طریق تزریق چربی کاملا طبیعی و ماندگار است و جراحی پیچیده‌تری را نیز شامل می‌شود که عموما هزینه بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت. از آنجا که پیوند چربی یک جراحی زیبایی انتخابی است، لذا شرکت‌های بیمه این هزینه را پوشش نمی‌دهد.

هزینه عمل پیوند چربی به عوامل مختلف و شرایط خاصی بستگی خواهد داشت:

در این باره بخوانید  لیپوساکشن با دستگاه پال یا لاغری با دستگاه پال چگونه است؟ و کاندیدای مناسب لاغری با دستگاه PAL

هزینه انتقال چربی به تعدادی متغیر بستگی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم، اما بیشترین و تاثیرگذار‌ترین عامل این است که چربی به کدام ناحیه از بدن منتقل خواهد شد. قطعا اگر بیش از یک منطقه را برای اعمال تغییرات انتخاب کنید، هزینه انتقال چربی افزایش خواهد یافت. این مناطق ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • خطوط پیشانی
 • لب های نازک
 • اسکار
 • فرورفتگی‌های صورت
 • خطوط دهان
 • گونه و چانه
 • پشت پلک
 • سینه
 • باسن
 • و غیره…

به خاطر بسپارید اگر به دنبال نتایج دلچسب و زیبا هستید، جراح خود را بر اساس کیفیت، آموزش و تجربه ایشان انتخاب کنید نه هزینه.

عامل مهم تاثیر گذار دیگر که در قیمت یک درمان با پیوند چربی بستگی خواهد داشت، آناتومی بدن بیمار، میزان و وسعت چربی برداشته شده و میزان و وسعت چربی انتقال داده شده است.

تخصص مورد نیاز، محبوبیت و سوابق درخشان پزشک جراح شما تاثیر بسیاری در هزینه انتخابی ایشان خواهد داشت.

منطقه جغرافیایی محل درمان پزشک و محل زندگی شما تاثیر مستقیمی بر هزینه‌ها خواهد داشت. تکنیک انتخابی در عمل جراحی و ابزار‌های مورد استفاده تاثیر به سزایی در افزایش و یا کاهش هزینه خواهد داشت.

انتخاب محل درمان، بیمارستان و یا کلینیک، نوع داروی بی‌حسی، بانداژ، ارائه امکانات، آزمایشات، لباس جراحی و سایز هزینه‌های متفرقه نیز تاثیر خود را در اعمال هزینه خواهند داشت.

به خاطر بسپارید اگر به دنبال نتایج دلچسب و زیبا هستید، جراح خود را بر اساس کیفیت، آموزش و تجربه ایشان انتخاب کنید نه هزینه.

تزریق چربی به پشت دست

نتایج نهایی عمل تزریق چربی چه زمانی معلوم می‌شود؟

نتیجه اولیه بعد از انجام جراحی به وضوح قابل مشاهده است. اما نتیجه نهایی معمولا بعد از چند هفته مشخص می‌شود؛ چرا که در این مدت برخی از سلول‌ها جذب شده و مابقی ماندگار شده‌اند.

زخم بعد از تزریق چربی چگونه است؟

در صورتی که جراحی توسط بهترین دکتر برای تزریق چربی انجام شود، زخم‌ها جهت برداشت چربی و تزریق چربی به سایر نواحی، به گونه‌ای انجام می‌شوند که بعد از جراحی مشخص نبوده و محو شوند. به طور کلی، میزان و جای زخم بعد از انجام جراحی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تکنیکی که برای خارج کردن چربی از بدنتان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • ژنتیک بدن برخی از افراد به گونه‌ای است که نسبت به خوب شدن جای زخم مقاوم است. بنابراین، احتمالا در این دسته از افراد زخم در مدت زمان طولانی‌تری بهبود پیدا می‌کند. معمولا افرادی که پوست تیره‌تری دارند، دیرتر بهبود پیدا می‌کنند.
عکس قبل و بعد تزریق چربی به صورت یک خانم

ریکاوری بعد از تزریق چربی

دوره ریکاوری شما بسته به میزان چربی منتقل‌شده و مناطق تحت درمان، متفاوت است. پس، به خاطر داشته باشید که این سوال را به طور شخصی از پزشکتان در جلسه مشاوره بپرسید؛ اما به طور کلی، کمی تورم در نواحی درمان‌شده در هفته اول و دوم طبیعی است.

در صورتی که احساس سفتی و کبودی نیز دارید، بهتر است که میزان فعالیت‌های خود را به حداقل برسانید و از فشار به این نواحی خودداری کنید؛ چرا که در غیر این صورت احتمال خونریزی این نواحی وجود دارد.

کاندیدای مناسب برای عمل تزریق چربی

حتی اگر شما یک دکتر خوب برای تزریق چربی انتخاب کنید، اما کاندیدای مناسبی برای انجام این کار نباشید، نتیجه نهایی چندان مطلوب نخواهد بود. در عمل زیبایی تزریق چربی، دو جراحی به صورت همزمان انجام می‌شود. چرا که بخشی از بدن شما لاغرتر و بخشی دیگر حجیم‌تر می‌شود. بنابراین، در صورتی که چربی به اندازه کافی در بدن شما وجود داشته باشد، این عمل به خوبی نتیجه می‌شود.

نمونه تزریق چربی به صورت یک خانم

سوالات رایج در مورد تزریق چربی

زمانی که در جلسه مشاوره با بهترین دکتر تزریق چربی شرکت می‌کنید، سوالاتی که در این بخش مطرح می‌کنیم را حتما از وی بپرسید؛ چرا که پاسخ برخی از این سوالات از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. بنابراین، به دنبال جواب‌هایی باشید که منحصرا با شرایط جسمانی شما سازگار هستند.

ماندگاری عمل تزریق چربی چقدر است؟

این عمل معمولا ماندگاری بالایی دارد، خصوصا اگر توسط یک دکتر خوب برای تزریق چربی انجام شود. البته، از دست رفتن مقداری از چربی درست بعد از انجام عمل، پدیده غیر انتظاری نیست. به همین خاطر است که یک پزشک ماهر در ابتدا با در نظر گرفتن این نکته، مقدار بیشتری چربی تزریق می‌کند تا نتیجه مطلوب نهایی حاصل شود.

آیا تغییر وزن در نتیجه تزریق چربی تاثیرگذار است؟

زمانی که شما دچار افزایش و یا کاهش وزن می‌شوید، سایز سلول‌های چربی بدنتان نیز تغییر می‌کند. بنابراین، برای کسب نتیجه مطلوب، بهتر است که سعی کنید وزن خود را ثابت نگهدارید.

از بهترین منابع لاتین برای مطالعه بیشتر این مقاله از سایت  plasticsurgery را پیشنهاد می دهیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین دکتر تزریق چربی با ما در کلینیک  دکتر نجف بیگی تماس بگیرید:

.

چنانچه پزشک فوق تخصص، تجربه کافی در زمینه این نوع عمل راداشته باشد نه تنها عارضه ای ایجاد نمیکند بلکه در زیبایی وتناسب اندام فردبسیار موثرخواهد بود. و توصیه می شود برای این عمل حتما به پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه شود.

تزریق چربی برای جوانسازی صورت و دست و یا حجم دهی به سینه و باسن استفاده می شود. چربی مورد نیاز برای تزریق از بدن خود فرد و نواحی که معمولا چربی ذخیره می شود مانند شکم و پهلو برداشته می شود.

برای تزریق چربی، بسته به ناحیه ای که نیاز به تزریق دارد، شرایط جسمانی فرد و تشخیص پزشک فوق تخصص، هم میتوان از بی حسی موضعی استفاده کرد هم بیهوشی عمومی.

بهترین پزشکان برای انجام عمل تزریق چربی، فوق تخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی هستند، زیرا زمینه تخصصی رشته تحصیلی آ نها زیبایی بوده و تجربه کافی را در مورد آناتومی و زیبایی شناسی بدن انسان دارند.

اطلاعات تماس کلینیک دکتر نجف بیگی

کلینیک سعادت‌آباد

آدرس

تهران
سعادت آباد،خیابان سروشرقی
نرسیده به میدان فرهنگ، پلاک ۹،طبقه سوم

کلینیک جردن

آدرس

تهران
جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش
پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
59 نظرات
 1. محمد می گوید

  سلام آیا تزریق چربی درد دارد و من چون میرم سرکار نیازی به بستری ندارد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام
   خیر شما هنگام عمل دردی را احساس نخواهید کرد
   همون روز بعد از عمل ترخیص خواهید شد اما تا یک هفته نیاز به مراقبت دارید . شما میتوانید با تلفن های کلینیک با ما در ارتباط باشید . سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. baran می گوید

  سلام اقای دکتر من میخوام تزریق چربی به سینه انجام بدم ولی لاغر هستم و میترسم چربی برا برداشت نداشته باشم ب نظرتون رژیم چاقی قبل از مراجعه بگیرم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام . دوست عزیز بهتر است پیش از انجام هر گونه اقدامی به صورت حضوری مشاوره انجام دهید . جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید .
   سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. ناشناس می گوید

  باسلام.احتراما شما تزریق چربی به ناحیه بیکینی هم دارید؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله انجام می شود.

 4. ارشدی می گوید

  سلام دکتر .آیا شما تزریق چربی به ران و ساق پا هم انجام میدین و اینکه هزینه چقدر هستش ؟ممنون میشم اگر پاسخ بدین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله تزریق چربی به نواحی مختلف بدن انجام می شود و برای اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک در ارتباط باشید.

 5. لیدا می گوید

  سلام خسته نباشین من دوبار تزریق چربی انجام دادم آخرین بارسال ۹۸ ولی برام خیلی ماندگار نشد و جای زخم هم خیلی دیر رو شکمم خوب شد شکمم هم چروک شد الان میشه بیام مرکز شما انجام بدم؟ آیا خوب میمونه این بار ؟دودفعه قبل هم توسط فوق تخصص خوب رشت انجام دادم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز ماندگاری چربی در صورت معمولا کمتر از بدن می باشد و شما تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق الام کرد که آیا می توانید مجدد تزریق چربی انجام دهید یا خیر.

 6. مهسا می گوید

  سلام آقای دکتر خسته نباشید.
  میخواستم چربی از شکم و پهلو خالی کنید و به باسن تزریق کنید این کار رو انجام میدیم و ساق پا …
  وهم اینکه شکم بعد از زایمان یه کم افتادگی داره بعد از خالی کردن چربی افتادگی رفع میشه یا نه … ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که بعد از جراحی افتادگی پوست شما برطرف می شود یا خیر.

 7. سودابه می گوید

  سلام من سه ساله پیش فیلر یا ژل دقیقا نمیدونم برای صورتم زدم ولی خیای بد شد و زمخت و دو هفته بعدش رفتم انزیم زدم زیر چشمم فیلر زده بودم چون هم گود بود هم کبود اونم انزیم زدم حتلا سوالم اینت میتونم برای صورتم واسه ترریق چربی بیام والبته زیر چشمم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد کرد می توان برای شما تزریق چربی انجام داد یا خیر.

 8. شیوا می گوید

  سلام. برای تزریق چربی به سینه و باسن میخوام بیام. ولی چندین جا خوندم که احتمال لخته شدن چربی بعد از تزریق خیلی بالاستو ممکن باعث آمبولی بشه این حرف صحت داره آیا ؟ و اینکه شکم من چربی زیادی داره و افتادگی داره آیا بعد از برداشتن چربی مورد نیاز برای تزریق ممکن که این افتادگی بیش از حد بشه ؟ ممکن پاسخ بدید ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود خطری شما را تهدید نمی کند.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 9. سارا می گوید

  سلام خسته نباشید میشه نمونه کار از تزریق چربی به صورت بگذارید چون من از شهرستان میام نمونه کاراتونو میخواستم ببینم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   برای دیدن نمونه کارها به پیج اینستاگرام زیر مراجعه نمایید:
   https://www.instagram.com/drnajafbeygi/

 10. بتول گنجعلی می گوید

  سلام اقای دکتر خواستم بدونم بعدتزریق به ران و ساق پا هیچ عارضه ی جدی مثلا عفونت در بدن ایجاد نمیشه چون خونده بودم باعث عفونت در بعضی از اعضای بدن میشه عوارضش رو خوندم ترسیدم از انجامش ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود مشکلی برای شخص پیش نخواهد آمد.

 11. علی می گوید

  سلام اقای دکتر در تزریق چربی با دستگاه بادی جت بهتره یا روش دستی؟ کلا اکثرا میگن دستگاه ۸۰ درصد سلولهای چربی زنده میمونه و ماندگاری بالایی داره ولی روش دستی بیست درصد زنده میمونه و ماندگاری کنی داره میشه توضیح بدین لطفا ممنون میشم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز دستگاه بادی جت برای تخلیه چربی استفاده می شود نه تزریق آن.
   جراح با توجه به ناحیه که باید چربی آن تخلیه شود و منطقه ای که قرار است تزریق مجدد چربی به آن انجام شود نوع دستگاه را انتخاب می کند.

 12. فرشته کاظمی می گوید

  سلام آقای دکتر بیگی خسته نباشید ببخشید برای تزریق چربی به باسن شنیدم بهترین چربی زیر زانو هست درسته ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر – چربی زانو معمولا برای تزریق به باسن کافی نیست.

 13. هوکامه می گوید

  سلام آقای دکتر خسته نباشید. شما تزریق چربی به لابیا هم دارید؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله انجام می شود.

 14. پریا می گوید

  سلام اقای دکتر.من دختر ۲۸ساله هستم.سینه هام خیلی کوچیکه و در یک مرحله از بلوغ رشدشون متوقف شده .نمیخوام پروتز بذارم.چربی کافی هم دربدنم دارم.میخوام تزریق چربی کنم.ایاامکانش هست بااین کار به یه سایز نرمال رسید نه خیلی بزرگ؟؟ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله سایز سینه را قبل از جراحی می توانید تعیین کنید.

 15. مرجان طهرانی می گوید

  سلام من تقریبا بیست ساله پیش ژل پاژ زدم و تخلیه کردم ،،دکتر م هم الان نامه داده که میتونم چربی تزریق کنم شما ابن کار و میکنید فقط هم خط خنده ام هست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر کامل تخلیه شده باشد و ۶ ماه از تخلیه گذشته باشد بله می توان تزریق چربی انجام داد.

 16. میترا می گوید

  سلام جناب دکتر
  جهت تزریق فیلر زیر چشمم به دکتر دیگری مراجعه کردم اصلا از کار ایشون راضی نیستم خیلی بد شده آیا راه حلی برای بهتر شدن زیر چشمم وجود داره

 17. ناشناس می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  برای تزریق چربی به باسن اگه بدن خود فرد چربی اضافه نداشته باشه چیکار میشه انجام داد؟ اگر فقط این روش را بخوایم انجام بدیم و پروتز نباشه .

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر چربی بدن فرد کافی نباشد باید از پروتز برای حجم دهی استفاده کرد.

 18. aliasgharyosefi می گوید

  سلام اقای دکتر تزریق چربی برای گودی و سیاهی دور چشم برای افراد لاغر امکان پذیر هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه روشی برای شخص مناسب است و بیشترین نتیجه را می دهد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 19. مهدوی می گوید

  سلام میشه بگید برای تزریق چربی به ساق پا چربی از کجای بدن برداشته میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   محل انباشت چربی در بدن هر فرد متفاوت می باشد، بنابرین مراجعه کننده حتما باید به صورت حضوری معاینه و آنالیز چربی شود تا مشخص شود چربی باید از کدام ناحیه برداشته شود.

 20. لیلا می گوید

  با سلام هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و تزریق چربی به باسن چقد میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 21. Baran می گوید

  هزینه تزریق چربی به سینه چه قدرمیشه ؟ چندسایزباعث افزایش میشه ؟واینکه امکانش هست ازباسن یا ران چربی برداشته بشه و به سینه تزریق بشه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اینکه تزریق چربی چه مقدار باعث افزایش سایز می شود و اینکه آیا امکان این هست که چربی از ران یا باسن برداشته شود حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگبربد.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 22. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید میخواستم ببینم هزینه لیفت اندوسکوپیک پیشانی چقدره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

  2. زهرا می گوید

   سلام من میخواهم سایه ی ابرو بزنم و صورتم را پاک سازی کنم . ایا باید اول این کار ها را انجام دهم و بعد بیایم و یا میتوانم بعد از تزریق انجام دهم ؟
   چربی پهلو و شکم و باسن زیاد دارم این ها را باید اب کنم و بعد بیایم ؟

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    بهتر است قبل از تزریق چربی به صورت پوست پاکسازی و آبرسانی شود.

 23. Fatemeh می گوید

  برای درمان فرو رفتگی ناشی از جای جوش کاربرد داره؟؟؟من دو تا لپم جای جوش هست چند سی سی لازمه ؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص اینکه چه روشی برای درمان شما مناسب است حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

  2. سهیلا کریمی می گوید

   سلام وقت بخیر. نقص پا راست بدو تولد داشتم دوبار جراحی پا برای کجی پا انجام دادم .منتهی الان از ساق پا راست تا مچ نسبت به پای چپ عضله ضعیف هست لطفا برای تقارن سازی راهنمایی فرمائید تشکر

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای ضعف عضلات نمی توان با جراحی کاری انجام داد احتمالا با استفاده از فیزیوتراپی بتوان تا حدودی این مشکل را حل نمود.
    ولی با تزریق چربی تا حدودی می توان پاها را متقارن کرد.

 24. لیلا رشیدی هروی می گوید

  سلام.من میخام بوکال فت لپ غبغب انجام بدم و همون چربی به زیرچشم و خط خنده و حالت لب و توازون(فیشالب) ایاامکانش هست؟هزینه اش چقدر میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای مواردی که ذکر کردین حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 25. سارا می گوید

  سلام دکتر – میخواستم بدونم این چربی ها بعد از تزریق چربی تا چه مدت موندگاری دارن؟ اب نمیشن؟ یا جذب بدن نمیشن؟ من شنیدم بعد از یه مدت از بین میرن درسته؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد از چربی باقی خواهد ماند.
   اگر این مقدار چربی باقی‌مانده، پس از ۶ ماه همچنان در جای خود بماند و جذب نشود، می‌توان گفت که تا مدت طولانی در جای خود می‌ماند. معمولا عمر چربی تزریق شده تا پایان عمر باقی می ماند، هرچند به سبک زندگی فرد نیز بستگی دارد.

 26. عاطفی می گوید

  سلام و وقت بخیر. من خیلی وقته در مورد بهترین دکتر برای تزریق چربی تحقیق می کنم و به من دکتر نجف بیگی رو معرفی کردن. میخوام بدونم شما تزریق چربی رو همزمان با خارج کردن چربی انجام میدین؟ و اینکه مهمه از کدوم قسمت خارج شده باشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله بلافاصله پس از خارج کردن چربی از بدن می توان آن را به نواحی مورد نیاز تزریق کرد. چربی مورد نیاز را معمولا از نواحی که محل تجمع چربی است مانند شکم و پهلوها می گیرند.

 27. ناشناس می گوید

  سلام میشه یه توضیحی راجع به خارج‌کردن چربی بدید از چه قسمتایی‌چربی‌رو میگیرن ؟ مرسی ازتون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چربی مورد نیاز برای تزریق از بدن خود فرد و نواحی که معمولا چربی ذخیره می شود مانند شکم و پهلو برداشته می شود.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 28. کاتالوگ می گوید

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون
  تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید