بهترین جراح لیفت صورت در تهران را با چند ویژگی مهم بشناسیم

15,893

بهترین جراح لیفت صورت در تهران را می‌توان با دانستن چند ویژگی مهم یک جراح تشخیص داد . خیلی از افراد به دنبال اسامی جراح هایی هستند که در فضای مجازی دائما از آن ها اسم برده می شود اما باید بدانند که انتخاب بهترین جراح لیفت صورت فقط منوط به فضای مجازی نیست و بسیاری ویژگی های دیگر باید بررسی شود.

در ویدیویی که در ادامه مشاهده میکنید ، دکتر آرش نجف بیگی توضیحاتی راجع به جوانسازی پوست و لیفت صورت بیان میکنند:

بهترین جراح لیفت صورت در تهران، باید پزشکی باشد دارای چند ویژگی اساسی در زمینه تخصص و شیوه تعامل. اگر شما پزشکان مختلفی را برای انجام جراحی لیفت صورت خود در نظر گرفته‌اید و نمی‌دانید کدام یک را انتخاب کنید؛ یا اگر هنوز جست و جوی بهترین متخصص جراحی لیفت صورت را شروع نکرده‌اید، بهتر است اول این مقاله را بخوانید.

در این مقاله نکات مهم و ویژگی‌های تخصصی و رفتاری مطرح شده است که با دانستن آن‌ها بهتر می‌توانید بهترین جراح لیفت صورت را پیدا کنید؛ کسی که برای شما قابل اعتماد باشد و با خیال راحت و بدون دغدغه، چهره و زیبایی خود را به دستان او بسپارید. این موضوع بسیار مهم است چون اگر فرد به جراح خود اعتماد کافی نداشته باشد، نمی‌تواند روند جراحی و بهبودی را به درستی طی کند و در آخر نیز از نتیجه کار راضی نخواهد بود.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که شاید درنظر نگرفته‌باشید، درک زیبایی شناسی پزشک است. اگر پزشکt درک مطلوبی از زیبایی شناسی نداشته‌باشد، ممکن است نتیجه مطلوبی از لیفت صورت نداشته‌باشید. برای بررسی این پارامتر در پزشکتان، سعی کنید عکس‌های قبل و بعد مراجعه کنندگانی که در شرایطی مشابه شما بودند را، با دقت بررسی کنید. سعی کنید نمونه‌کارهایی را مشاهده کنید که، از لحاظ سنی و فرم صورت شبیه شما باشند. در این شرایط می‌توانید متوجه درک پزشک، از زیبایی شناسی شوید. این موضوع، ریزه‌کاری بسیار مهمی است. زیرا ممکن است، پزشک متخصص، بینی فوق‌العاده زیبایی جراحی کند، اما بینی به تنهایی زیبا است و با دید کلی در صورت بیمار، هیچ زیبایی قابل مشاهده نیست و بینی هیچ تناسبی با چهره ندارد.

پس با این مقاله همراه شوید برای پیدا کردن بهترین جراح لیفت صورت در تهران:

برای دیدن نمونه کار بیشتر کشیدن پوست صورت توسط دکتر نجف بیگی ، مقاله لیفت صورت را از دست ندهید.

ویژگی‌های اساسی بهترین جراح لیفت صورت

برای تشخیص بهترین جراح لیفت صورت، دو دسته کلی از ویژگی‌های تخصصی و رفتاری باید مورد توجه قرار گیرد. تشخیص بسیاری از نکاتی که به تخصص، مهارت و دانش پزشکی یک جراح برمی‌گردد، از حوزه دانش و توانایی شما خارج است. برای این بخش بیشتر باید به سازمان‌های ذیصلاح و انجمن‌های علمی و تخصصی اعتماد کنید.چنین سازمان هایی به خوبی اطلاعات و مدارک دقیقیاز تجربه‌ی جراح در اخبایر شما میگذارند.بهترین جراح کشیدن پوست صورت در حقیقت از نظر چنین مراکزی فردی است که سوابق و کارنامهی درخشانی در حوزه‌ی جراحی پلاستیک داشته باشد .

از سوی دیگر ویژگی‌های فردی و اخلاقی یک پزشک نیز در انتخاب او به عنوان یک جراح خوب و قابل اعتماد بسیار موثر است. میزان تعامل پزشک با مراجعه کننده خود، معاینه و بررسی شرایط فرد، با دقت و حوصله و در آخر پیشنهاد بهترین روش جراحی و جوان‌سازی، همه از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

اما در همین ابتدا باید اشاره شود که هدف از این مقاله، ارائه یک فهرست از پزشکان و متخصصان جراحی زیبایی صورت و انتخاب یک فرد به عنوان بهترین جراح لیفت صورت در تهران نیست. در این مقاله، تنها معیارها و ویژگی‌هایی توضیح داده شده است که به شما برای ارزیابی یک پزشک کمک خواهد کرد. پس از خواندن این مقاله خواهید دانست که برای انتخاب یک پزشک به عنوان یکی از بهترین جراحان زیبایی در تهران، به چه نکاتی دقت کنید.

به طور کلی تمامی ویژگی‌های تخصصی و فردی بهترین جراح لیفت صورت را می‌توان در چند دسته‌بندی کلی قرار داد:

 • تخصص، دانش و سواد پزشکی
 • تجربه، مهارت و توانایی جراحی
 • اخلاق، تعامل با مراجعان و محل طبابت

اگر می‌خواهید بدانید پزشکی می‌تواند بهترین جراح زیبایی در تهران باشد یا خیر، باید توجه کنید که در هر سه دسته‌بندی ارائه شده، آن جراح امتیاز بالایی را از شما بگیرد. اگر به پزشکی مراجعه کرده‌اید که یکی از سه ویژگی را نداشت، به سادگی به او اعتماد نکنید.

برای مثال پزشکی که برخورد مناسبی دارد اما تخصص کافی ندارد؛ یا پزشکی که تخصص و دانش کافی دارد اما آنقدر جوان است که هنوز به تعداد کافی عمل جراحی انجام نداده است؛ یا پزشکی که مهارت جراحی دارد اما به شما مشاوره کافی پیش از جراحی نمی‌دهد؛ باید شما را حساس کند که شاید این پزشک را باید از فهرست بهترین جراحان زیبایی، کنار بگذارید.

بهترین جراح لیفت صورت - نمونه کار 3

مطالعه مقاله روش های لیفت ابرو را از دست ندهید.

چرا باید به دنبال بهترین جراح لیفت صورت در تهران بود؟

داشتن ظاهری زیباتر، یکی از مهم‌ترین انگیزه‌های جراحی زیبایی است. میل شدید  به زیباتر شدن، تصمیم به انجام عمل جراحی زیبایی را ایجاد می‌کند. انجام عمل زیبایی در صورت، بسیار حساس است. چرا که با یک اشتباه، صدمات جبران‌ناپذیری به چهره طبیعی فرد وارد می‌شود و نتیجه کار، هیچ یک از استانداردهای زیبایی را تایید نمی‌کند. به همین دلیل، لازم است برای انجام جراحی و اعمال تغییرات در صورت، سراغ بهترین پزشکان برویم. اگر انتخاب شما پزشک متخصص باتجره‌ای در آن حوزه باشد، نگران آزمون و خطای او نیستید و با آرامش برای انجام لیفت صورت، به پزشک مراجعه می‌کنید. بهره‌گیری از تجربه بهترین جراح لیفت صورت، موجب بهبود نتیجه نهایی کار می‌شود. پس سعی کنید با تحقیق و مشاهده نمونه‌کارهای پزشکان این حوزه، بهترین جراح لیفت صورت در تهران را پیدا کنید تا از پشیمانی‌های احتمالی پیشگیری کنید.

همان‌طور که بالاتر توضیح داده‌شد، انتخاب بهترین جراح لیفت صورت، بسیار اهمیت دارد؛ زیرا درصورتی‌که پزشک شما، خصوصیات و ویژگی‌های تخصصی و فردی بهترین جراح لیفت صورت در تهران را نداشته‌باشد، نتیجه مطلوبی را از جراحی زیبایی نخواهید گرفت. شما بهترین شاخص، برای بررسی ویژگی‌های تخصصی و فردی یک پزشک هستید. بهترین راه برای اطلاع از ماهیت رفتاری پزشک و تخصص واقعی او، مراجعه حضوری به مطب و مشاهده نمونه‌کارهای واقعی پزشک است. سعی کنید ملاک انتخابتان عکس‌های اینستاگرامی و پست‌ها و کامنت‌های سایت‌ها نباشد. تعداد پزشکانی که از این طریق اطمینان و اعتماد مخاطب را جلب می‌کنند، کم نیستند. برای داشتن نتیجه مطلوب از جراحی لیفت صورت، حتما به‌دنبال بهترین جراح لیفت صورت در تهران باشید.

لازم است که شما حضوری قبل از انتخاب جراح جلسات مشاوره با پزشک داشته باشید و از خود ایشان نحوه‌ی جراحی و نمونه کار ها را بخواهید.

چگونه بهترین جراح لیفت صورت را پیدا کنیم؟

مطالعه مقاله لیفت گردن را از دست ندهید.

چطور بهترین جراح لیفت صورت در تهران را پیدا کنیم؟

برای آن‌که بهترین جراح لیفت صورت را پیدا کنید، نیاز به گذراندن چند مرحله دارید. این مراحل را در ادامه برایتان شرح می‌دهیم.

 • انتظارات واقعی خودتان را یادداشت کنید

قطعاً شما هم مانند هر انسان دیگری، که قصد انجام عمل جراحی دارد، از انجام آن هدفی دارید. سعی کنید هدف‌هایتان را واقعی‌تر، تصور کنید. با توجه به ویژگی‌های صورتتان، تصور کنید که بعد از انجام جراحی لیفت صورت، چه‌ چهره‌ای خواهید داشت؟ با پاسخ دقیق، منطقی و نزدیک به واقعیت به این سوال، می‌توانید نیاز واقعی و انتظارتان را از نتیجه جراحی لیفت صورت بشناسید. سعی کنید تمام جزییات مدنظرتان را لیست کنید.

 • لیستی از بهترین جراحان لیفت صورت در تهران بنویسید!

ممکن است، دنبال‌کننده چند پیج اینستاگرام مربوط به پزشکان زیبایی بوده‌باشید. سعی کنید در مرحله اولیه، لیست این پزشکان را بنویسید. با نوشتن لیستی از نام پزشکان، می‌توانید تحقیق و جست‌و‌جو درمورد آن‌ها را شروع کنید. سعی کنید، جایی برای نوشتن اطلاعاتی که، از هر پزشک به‌دست می‌اورید، بگذارید. با این کار، حتماً تعدادی از پزشکان لیست شما، استانداردهای، بهترین جراح لیفت صورت را، کسب نمی‌کنند و از لیست حذف می‌شوند. هدف این مرحله، محدود کردن لیست پزشکان انتخابی شما بوده‌است.

 • تماس جهت تعیین وقت مشاوره از بهترین جراح لیفت صورت در تهران

پس از محدود کردن لیست پزشکان، وقت آن رسیده‌است که برای ویزیت و مشاوره حضوری به پزشکان مراجعه کنید. شماره تماس مطب هر یک از پزشکان را بنویسید و با آن‌ها تماس بگیرید. بهتر است، هدفتان از جراحی را به منشی مطب اعلام کنید تا در صورت نیاز، روزی را برای ویزیت و مشاوره حضوری شما انتخاب کند که نمونه جراحی‌های قبلی پزشک، در آن روز مراجعه حضوری دارند.

 • مشاوره قبل از انجام جراحی توسط بهترین جراح لیفت صورت درتهران

مشاوره قبل از عمل، طلایی‌ترین زمان انتخاب محسوب می‌شود. این زمان سرنوشت‌ساز، می‌تواند به‌راحتی، زیبایی شما را دگرگون کند. در مشاوره قبل از عمل، حتما لیست انتظاراتتان را از جراحی زیبایی بیان کنید. با مطرح کردن این نیازها، پزشک، اطلاعات واقعی‌تری در خصوص نوع جراحی و مواردی که می‌تواند برای شما انجام دهد، شرح می‌دهد. سعی کنید توضیحات پزشک را براساس محدودیت‌ها و موانع رسیدن به زیبایی مدنظرتان، یادداشت کنید و بعد از جلسه مشاوره، در مورد آن تحقیق کنید.

 • نمونه کارهای بهترین جراح لیفت صورت در تهران

برای آن‌که مطمئن شوید، پزشکتان توانایی و تجربه کافی برای انجام جراحی زیبایی دارد، حتما نمونه کارهای انجام شده توسط او را مشاهده کنید. به جزییات عکس‌ها، دقت کنید و مطمئن شوید عکس‌ها واقعی هستند و از نمونه‌کارهای همین پزشک است. معمولاً در قسمتی از عکس‌های آتلیه پزشکی، نام پزشک درخواست کننده عکس را می‌نویسند. دقت کنید که عکس نمونه کارهای جراحی لیفت صورت، از تمام جهات صورت گرفته‌ شده‌باشد. ممکن است عکاسی خیلی زیرکانه، از بعضی جهات صورت انجام شده‌باشد تا شما گول بخورید. نداشتن فیلتر روی عکس‌ها نیز، از جمله موضوعات مهمی است که زمان مشاهده نمونه کارها لازم است دقت کنید.

 • کسب اطلاعات در مطب بهترین جراح لیفت صورت در تهران

یکی از موفقیت‌آمیزترین اطلاعاتی که، شما را به هدف نزدیک می‌کند، کسب اطلاعات در مطب پزشکانی است که زمان مشاوره حضوری را با آن‌ها هماهنگ کرده‌اید. معمولاً، واقعی‌ترین اطلاعات را می‌توانید، از مراجعه کنندگان به مطب پزشک کسب کنید. این افراد، ممکن است مانند شما، هنوز اطمینانی از انتخاب پزشک نداشته‌باشند و یا توسط همان پزشک، جراحی شده باشند. در این‌صورت، می‌توانند، اطلاعات مفیدی دراختیارتان قرار دهند. سعی کنید، پاسخ تمام سوالاتتان را، از آن‌ها بگیرید. مطب‌های شلوغ، از ویژگی‌های مهم بهترین جراحان است. اگر با مطبی خالی از بیمار و مراجعه کننده رو‌به‌رو شدید، کمی در انتخابتان تجدید نظر کنید.

 • صفحات اجتماعی بهترین جراح لیفت صورت در تهران

صفحات اجتماعی بهترین جراح لیفت صورت، معمولا دنبال کنندگان زیادی خواهد داشت. سعی کنید کامنت‌های این صفحات را بررسی کنید. اگر در کامنتی متوجه شدید، شخصی که کامنت گذاشته‌است، قبلاً توسط همان پزشک جراحی شده‌است، سعی کنید، از طریق پیام خصوصی با او ارتباط بگیرید. برقراری ارتباط با بیماران قبلی پزشک، کمک بسیار زیادی در انتخاب پزشک خوب، به شما خواهد کرد. در این شرایط می‌توانید، پاسخ تمام سوالات ذهنی خودتان را از او کسب کنید. کامنت‌های ناراضی را پیدا کنید و مطمئن شوید که کامنت های مثبتی که در این صفحات درج شده‌است، واقعی است. اکر زمان زیادی دارید، بهتر است مدتی را به رصد کردن صفحات اجتماعی این پزشکان اختصاص دهید. معمولاً لایو اتاق عمل، لایو از نتایج عمل و همچنین توضیحات و نکات مهم در جلسات مشاوره، یکی از بهترین شاخص‌های انتخاب بهترین جراح لیفت صورت خواهد بود.

 • نام پزشکتان را در گوگل سرچ کنید!

در مراحل پایانی، زمانی‌که لیست پزشکانتان محدود شد، بهتر است نام پزشکتان را در گوگل سرچ کنید. معمولاً سایت‌های پزشکی و مرتبطی وجود دارند که امکان درج کامنت در آن‌ها هست. در این صفحات، معمولاً نظردهی‌ها واقعی‌تر است. زیرا ادمینی برای پاک کردن هدفمند اطلاعات و کامنت‌ها، وجود ندارد. فریوم‌ها و صفحات تبادل اطلاعات نیز، از بهترین گزینه‌های بررسی ماهیت واقعی پزشک انتخابی‌تان خواهد بود. در این صفحات معمولاً شناخت کلی از پزشک کسب می‌کنید و ممکن است با افراد ناراضی نیز روبه‌رو شوید. در این مرحله معمولاً لیست پزشکان شما نهایی می‌شود.

 • تبحر پزشک در لیفت صورت را بررسی کنید!

ممکن است پزشک موردنظر شما، توسط فرد قابل اطمینانی معرفی شده ‌باشد. شاید از دید معرف شما، پزشک از هر لحاظ مورد قبول باشد. اما تبحر زیادی در جراحی لیفت صورت نداشته‌باشد. شاید جراح فوق‌العاده‌ای در انجام جراحی بینی‌های غضروفی و پهن باشد، اما در لیفت صورت ضعیف است. پس سعی کنید، با درنظر گرفتن این موضوع، پزشک قابل اعتمادی را برای انجام جراحی لیفت صورت انتخاب کنید تا تمام نیازهای شمارا مبنی بر زیبایی و جوانی برآورده کند. با گذراندن این مراحل، حتما موفق به انتخاب بهترین پزشک در زمینه لیفت صورت خواهید بود.

بهترین جراح لیفت صورت - نمونه کار 4

لیفت صورت مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

قبل از اینکه بخواهیم درباره‌ی معیار های مهم در انتخاب و سنجش یک جراح خوب زیبایی صحبت کنیم بهتر است از ساز و کار یک جراحی لیفت صورت خوب حرف بزنیم.اینکه جراحی کشیدن پوست صورت یا لیفت صورت چه ویژگی هایی باید داشته باشد و چگونه توسط بهترین جراح لیفت صورت انجام می شود.

جراحی لیفت صورت یا ریتیدکتومی، روشی برای جوان‌سازی پوست صورت و تغییر در چهره شما است. هنگامی که سن بالا می‌رود، پوست شل می‌شود. به همین دلیل افتادگی پوست و چین و چروک در صورت به وجود می‌آید. در جراحی لیفت صورت، با کشیدن پوست صورت، این چین‌ها و افتادگی‌ها برطرف می‌شود.

روش جراحی لیفت صورت به این صورت است که در ابتدا یک برش سراسری در لای موهای سر، از ناحیه شقیقه به سمت بالای گوش، سپس از جلوی لاله گوش تا پشت گوش و در نهایت به سمت پس گردن، ایجاد می‌شود. اندازه این برش به میزان افتادگی و اندازه لیفت صورت بستگی دارد.

پس از ایجاد شکاف، پوست صورت و لایه‌های زیر آن از جمله ماهیچه‌های صورت از استخوان جدا می‌شود. سپس پوست و بافت‌های زیرش به سمت بالای صورت کشیده می‌شود تا چروک و افتادگی صورت رفع شود. بخش‌های اضافی پوست برش می‌خورد و سپس محل برش بخیه می‌شود.

تغییرات صورت بعد از لیفت توسط بهترین جراح لیفت صورت چیست؟

چیزی که بعد از جراحی، توسط بهترین جراح لیفت صورت مشاهده می‌کنید، کاهش سن و جوانی است. شما با انجام جراحی لیفت صورت، چند ده سال جوان‌تر می‌شوید. با این جراحی، چیزی شبیه به معجزه اتفاق می‌افتد. این روش جوان‌سازی، مانند روش‌های دیگر نیست که نیاز به تجدید و ترمیم داشته‌باشد. معمولاً اگر بهترین جراح لیفت صورت را انتخاب کرده‌باشید، بهترین نتیجه را از این جراحی خواهید دید. از بین رفتن خطوط عمیق چروک روی پوست، کشیده شدن پوست در نواحی چین و چروک، جوان‌سازی پوست و نواحی که پیری پوست مشهود است، همگی از معجزات لیفت صورت محسوب می‌شوند.

عواقب عدم انتخاب جراح خوب برای لیفت صورت چیست؟

در جراحی‌های زیبایی، تخصص، تجربه و اخلاق خوب پزشک، از مهم‌ترین پارامترهای دستیابی به بهترین نتیجه است. ممکن است، با مشاهده عکس‌های فتوشاپ شده، محو نتایج عمل زیبایی برخی پزشکان شوید. پزشکانی که در واقع، تجربه و سابقه مورد تاییدی در این حوزه ندارند. گاهی ممکن است گول تبلیغات ایسنتاگرامی یا پیامکی را بخورید و با هزینه پایین، خودتان و زیبایی طبیعی چهره‌تان را، به‌دست پزشکی بی‌تجربه دهید. در این شرایط، بدیهی است که نتیجه کار مطلوب نخواهد بود. شما با انتخاب بهترین جراح در این حوزه، شانس زیبا‌تر شدن را خواهید داشت، درحالی‌که با عدم انتخاب جراح خوب، عواقب نامطلوبی خواهید دید.

نکات مهمی که یک جراح خوب زیبایی در لیفت صورت باید رعایت کند تا شما با کمترین مشکل مواجه شوید:

 • جای بخیه روی پوست: یکی از عوارضی که ممکن است پس از جراحی دغدغه ذهن شما باشد، جای عمل است. بیشتر بخش‌های برش خورده برای جراحی لیفت صورت، در زیر موها قرار دارد و رد عمل اصلا دیده نمی‌شود. اما در بخش‌هایی از پوست که جلوی لاله گوش برش می‌خورد، ممکن است ردی ظریف از جای بخیه‌ها و محل جوش خوردن پوست، باقی بماند. این در واقع هنر جراح زیبایی است که بخیه‌ها را طبق استاندارد و با ظرافت انجام دهد تا کمترین اثری از آن باقی نماند. همچنین تجویز پمادهای ترمیم زخم مناسب نیز می‌تواند نشانه‌های جراحی را به مرور از پوست صورت شما رفع کند.
 • کم شدن حس لامسه صورت و گوش: یکی دیگر از عوارضی که بعد از عمل لیفت صورت با آن مواجه می‌شوید و البته موقتی است، کم شدن حس لامسه در بخش‌هایی از پوست صورت و لاله گوش است. درواقع به دلیل فشاری که به اعصاب صورت وارد می‌شود، برای چند روز خوب کار نمی‌کنند و یک بی‌حسی موقتی پیش می‌آید. یک جراح ماهر و متخصص در زمینه جراحی‌های زیبایی این توانایی و دانش را دارد که هنگام جدا کردن و کشیدن پوست صورت و بافت‌های زیر آن، به اعصاب صورت آسیبی نرساند. کسانی که نزد پزشکان غیر متخصص، جراحی لیفت صورت را انجام می‌دهند، با خطر از دست دادن حس در صورت مواجه هستند.

عفونت زخم: عفونت جای بخیه و زخم‌های عمل، یکی از شایع‌ترین عوارض بعد از جراحی‌های زیبایی است. دلیل آن به دو عامل اصلی بستگی دارد: آلودگی ابزار جراحی و اتاق عمل؛ یا رعایت نکردن نکات بهداشتی توسط خود فرد و ورود آلودگی به محل زخم جراحی. به همین دلیل باید توجه کنید که عمل‌های جراحی زیبایی خود را حتما نزد بهترین جراحان زیبایی و در بهترین مراکز درمانی انجام دهید تا از استریل و پاکیزه بودن محل و ابزار جراحی خیالتان آسوده باشد.

همچنین در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

.

تخصص و دانش پزشکی جراح را نادیده نگیرید

بسیاری از افراد برای انجام جراحی‌های زیبایی، تنها به قیمت توجه می‌کنند؛ در واقع به این نکته آگاه نیستند که بدن خود را به دستان چه کسی می‌سپارند. بهترین جراح لیفت صورت، حتما باید فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی داشته باشد. یعنی پس از گذراندن دوره ۷ ساله پزشکی عمومی و دوره ۴ ساله تخصص جراحی عمومی، یک دوره ۵ ساله دیگر را نیز برای دریافت درجه فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی طی کرده باشد.

درواقع تفاوت جراح فوق تخصص زیبایی با یک جراح عمومی در همین جا است. فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی برای انجام عمل‌های جراحی پلاستیک، ۵ سال بیشتر تحصیل کرده است؛ استانداردها و نکات علمی را در زمینه شیوه جراحی زیبایی بخش‌های مختلف بدن، به‌‎طور کامل می‌داند؛ و در نهایت بر اساس دانش پزشکی که کسب کرده است، به گونه‌ای عمل‌های جراحی پلاستیک را انجام می‌دهد که بهترین نتیجه و کمترین عوارض را برای فرد در پی داشته باشد.

همچنین واضح است که در این میان آن، دسته از جراحانی که در کنار طبابت، به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی، به تدریس پرداخته‌اند، از دانش و تخصص بیشتری برخوردار می‌باشند. فراموش نکنیم که جراحی پلاستیک و زیبایی یک علم است که نمی‌توان به‌صورت فردی و با انجام جراحی‌های فراوان روی دیگران به‌صورت تجربی به‌دست آورد. پس مطمئن باشید کسی که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ندارد، نمی‌تواند گزینه‌ی بهترین جراح لیفت صورت باشد.

محل برش در لیفت صورت

مهارت و تجربه‌ی بهترین جراح لیفت صورت

ملاک انتخاب بهترین جراح لیفت صورت، بر اساس مشخصه‌های مختلفی است. میزان تحصیلات، تجربه کاری، گواهینامه‌های مختلف علمی و گذراندن دوره‌های علمی از پارامترهایی است که می‌توانید پزشک را مورد ارزیابی قراردهید و زیبایی چهره خودتان را به‌دست او بسپارید. تحقیقات محیطی و مشاهده نمونه‌های واقعی از نتایج جراحی‌های زیبایی هر پزشک، در این حوزه، کمک زیادی به انتخاب مطلوب شما خواهد کرد.

شاید شما دانش و تخصص کافی را برای تشخیص میزان مهارت بهترین جراحی لیفت صورت نداشته باشید. همچنین خوب بودن نمونه‌کارهای جراحی نیز تا اندازه‌ای سلیقه‌ای است. اما نشانه‌هایی وجود دارد که باید به آن توجه کنید. یک جراح خوب لیفت صورت باید این ویژگی‌ها را داشته باشد:

نمونه عمل‌های جراحی:

بهترین جراح لیفت صورت، حتما یک صفحه اینستاگرام فعال و یک وب‌سایت به‌روز دارد. نمونه‌های جراحی هر پزشک را به دقت بررسی کنید و ببینید چند جراحی موفق داشته است. هرچه نمونه‌کارهای بیشتری از جراح در صفحات مجازی او ببینید و یا هرچه تصاویر زنده و ویدیوهایی از انجام عمل‌های جراحی را بیشتر در پست‌های اینستاگرام، لایو و یا استوری بگذارد، نشان دهنده اعتماد به نفس و مهارت آن جراح است.

 گواهینامه‌ها و انجمن‌های علمی:

عضویت در انجمن‌های علمی معتبر داخلی و بین‌المللی و همچنین دریافت گواهینامه‌های معتبر از مراکز علمی و تخصصی، از دیگر نشانه‌های یک جراح خوب زیبایی است. عضویت در انجمن‌های علمی به این معنی است که جراح باید در سال، چند بار در همایش‌های علمی شرکت کند و دوره‌های آموزشی تخصصی را برای آشنایی با جدیدترین روش‌ها و ابزار جراحی، ببیند. این کار کمک می‌کند تا دانش و مهارت بهترین جراح لیفت صورت، همیشه به‌روز باشد و بهترین روش‌ها و تکنیک‌های جراحی را به شما ارائه دهد.

توانایی انجام دیگر جراحی‌های زیبایی صورت:

اگر جراح شما در انجام دیگر عمل‌های جراحی پلاستیک صورت مانند جراحی بینی یا جراحی پلک، مهارت و تجربه دارد، یک امتیاز بالا به حساب می‌آید. چنین جراحی، با دانش زیبایی‌شناسی چهره و ارتباط میان تمامی عناصر و اجزای صورت، آشنایی کافی دارد. این کار به جراح کمک می‌کند تا هنگام انجام جراحی لیفت صورت، ترکیب مناسب چهره شما را به هم نزند و نتیجه جراحی به بهترین شکل باشد. همچنین می‌تواند روش‌های جراحی زیبایی مکمل با لیفت صورت را نیز به شما پیشنهاد کند تا چهره‌ای جوان‌تر و زیباتر داشته باشید.

داشتن بیمار و مراجعه کننده خارجی:

یکی دیگر از نشانه‌های خوب بودن یک جراح این است که چه میزان بیمار یا مراجعه کننده خارجی دارد. درواقع تخصص و مهارت جراح زیبایی باید آنقدر بالا باشد که بیماران خارجی و راهنماهای آنان در ایران، به آن پزشک اعتماد کنند.

مواردی که بیان شد تنها نشانه‌هایی بود که با توجه و بررسی بیشتر می‌تواند راهنمای شما در انتخاب یک پزشک باشد. البته در این میان می‌توانید موارد دیگری را نیز مورد توجه قرار دهید از جمله صحبت با دیگر مراجعان آن جراح، به ویژه کسانی که قبلا پیش آن پزشک، جراحی زیبایی انجام داده باشند.

مدارک تحصیلی بهترین جراح لیفت صورت

برای انتخاب بهترین جراح لیفت صورت در تهران، بهتر است به مدارک تحصیلی پزشک دقت کنید. معمولاً، پزشکان دارای مدرک تحصیلی فوق تخصص در زمینه پلاستیک و زیبایی، بهترین گزینه‌ جهت انتخاب هستند. هرچه میزان تحصیلات تخصصی پزشک، در آن حوزه بیشتر باشد، علم و تجربه بیشتری خواهد داشت. فوق تخصص زیبایی، معمولا چندین و چند سال، صرف کسب دانش در رشته‌ای خاص نموده‌است. از دیگر پارامترهای مهم در بحث مدارک تحصیلی، نام دانشگاه‌هایی است که پزشک در آن‌ها تحصیل نموده‌است. رتبه علمی دانشگاه و همچنین سطح تدریس در آن‌ها، از مهم‌ترین موضوعات در ارزیابی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است که در ادامه به بررسی دقیق‌تر آن می‌پردازیم.

شرکت در همایش‌های علمی برای اسنایی با بهترین جراح لیفت صورت

رفتار و محل طبابت بهترین جراح لیفت صورت

در پایان باید به شیوه برخورد و پذیرش یک پزشک نیز توجه کنید. همچنین محل طبابت و کلینیک آن پزشک نیز بسیار مهم است. کسانی که با تهران آشنایی داشته باشند می‌دانند که بهترین جراحان زیبایی معمولا در مناطق خاصی از تهران، مشغول طبابت هستند. همچنین داشتن یک کلینیک تخصصی برای جراحی‌های پلاستیک و زیبایی، با کادر درمانی و مشاوران مجرب، از دیگر نشانه‌های یک جراح زیبایی خوب است.

ببینید که جراح منتخب شما، تا چه اندازه به آگاهی دادن به شما برای جراحی‌های زیبایی توجه می‌کند. آیا پیش از اینکه برای انجام جراحی تصمیم بگیرید، شما را از تمام جوانب عمل، شیوه جراحی و عوارض آن آگاه می‌کند؟ آیا امکان یک جلسه مشاوره رایگان با جراح برای بررسی وضعیت و شرایط شما و همچنین ارائه اطلاعات لازم، وجود دارد؟ رفتار و شیوه تعامل جراح با شما را بسنجید و اینکه چقدر در نظر و تشخیص خود استوار است.

پزشکی که مهارت و تخصص کافی دارد، حاضر نیست هر شخصی را حتی اگر نیاز به عمل زیبایی ندارد، جراحی کند؛ یا از استانداردهای جراحی زیبایی خارج شود؛ بلکه تلاش می‌کند تا شیوه نگاه فرد را نسبت به جراحی‌های زیبایی و نتایج آن، اصلاح کند. همچنین با کمک ابزراهای اطلاع‌رسانی مانند بروشور، وب‌سایت یا صفحات مجازی، برای آگاهی بیشتر مخاطبان خود پیش از تصمیم به جراحی، تلاش می‌کند.

در کنار همه اینها‌ داشتن یک تیم مشاوره با تجربه، یک امتیاز ویژه است. بسیاری از نکاتی که باید پیش از جراحی یا بعد از انجام لیفت صورت انجام دهید، توسط پرسنل درمانی کلینیک به شما منتقل می‌شود. آنها در تمام طول روند جراحی در کنار شما خواهند بود تا با کمترین مشکل، جراحی شوید.

در انتخاب بهترین جراح لیفت صورت، به تمام موارد گفته شده دقت کنید. دانش و تخصص کافی، در کنار مهارت و تجربه و همچنین ارائه مشاوره مناسب و داشتن کلینیک تخصصی و نیروهای پذیرش و مشاوره قابل اعتماد، از ویژگی‌های اصلی بهترین جراح لیفت صورت در تهران است.

خدمات پشتیبانی

شاید درنظر نداشته‌باشید که خدمات پشتیبانی چه اهمیتی دارد. در واقع شما پس از انجام جراحی، نیاز به افرادی دارید تا وضعیت جسمی، سلامتی و زیبایی‌تان را بررسی نموده و پیگیری‌های لازم را انجام دهند. بهترین جراح لیفت صورت در تهران، معمولاً تیم پشتیبانی قوی و پرسنل حرفه‌ای در مطب و بیمارستان دارد که نیازهای مراجعه‌کنندگان را به بهترین شکل پاسخگو هستند.

رعایت استانداردهای ایمنی و سلامتی

یکی از خصوصیات بهترین جراح لیفت صورت در تهران، اهمیت به مقوله ایمنی و سلامتی مراجعه‌کننده است. معمولاً پزشکان مطرح، اهل ریسک بر روی سلامتی مراجعه‌کننده نیستند. پزشکان متعهد، محدودیت‌های پزشکی را درنظر می‌گیرند و متناسب با آن، نتیجه جراحی را برای بیمار شرح می‌دهند. پزشکان معتبر، برای انجام جراحی‌های دارای بیهوشی، حتماً از پزشک متخصص بیهوشی، کمک می‌گیرند و به بهانه کاهش هزینه جراحی، عدم انجام آن را، نمی‌پذیرند.

بهترین جراح لیفت صورت - نمونه کار 2

هزینه لیفت صورت چقدر است؟

هزینه لیفت، توسط بهترین جراح لیفت صورت، عدد مشخصی نیست. زیرا مشخص کردن این هزینه، نیازمند معین بودن پارامترهای مختلفی است که در هر فرد متفاوت است. پارامترهای تعیین‌کننده هزینه لیفت صورت، شامل هزینه بیمارستان یا کلینیک است. همچنین، وضعیت ظاهری فرد، سن و سال و نوع افتادگی چهره و چین‌‌و‌چروک‌های صورت، مشخص کننده‌ی متد لیفت صورت است. استفاده از نخ لیفت و همچنین نوع و کیفیت آن، از دیگر پارامترهای تاثیرگذار در هزینه لیفت صورت است. از دیگر مواردی که هزینه لیفت صورت را مشخص می‌کند، تخصص، تجربه و تبحر پزشک است. کم‌تر پزشک باتجربه‌ای را می‌بینید که ضمن گذراندن دوره‌های تخصصی مختلف و سال‌ها تجربه در چنین جراحی‌هایی، هزینه بسیار پایینی اعلام کند. معمولاً هزینه تخصص، تمرین و کسب علم و تجربه، بسیار بالاتر از این صحبت‌ها است.

بهترین جراح لیفت صورت - نمونه کار 1

حال در پایان شما را با دکتر آرش نجف بیگی آشنا خواهیم کرد. دکتر نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و یکی از فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر در شهر تهران هستند. دکتر آرش نجف‌بیگی، دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی خود را در دانشگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده است. همچنین مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را نیز در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران (نخستین مرکز جراحی پلاستیک کشور) طی کرده است.

دکتر آرش نجف بیگی در دو کلینیک جردن و سعادت آباد خود، به جراحی‌های پلاستیک و زیبایی می‌پردازد و در زمینه انجام جراحی‌های زیبایی مانند عمل بینی، جراحی پلک و جراحی لیفت صورت، تخصص دارد. همچنین جراحی‌های زیبایی بدن از جمله ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی، لیفت و پروتز نیز از دیگر تخصص‌های دکتر نحف بیگی است.

برای آشنایی بیشتر با دکتر آرش نجف بیگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی
 • طبق دیدگاه انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران: دکتر نجف بیگی، یکی از فعال‌ترین جراحان پلاستیک کشور است.
 • عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا
 • دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است.

اگر می‌خواهید با دکتر نجف‌بیگی، یکی از بهترین جراحان لیفت صورت در تهران بیشتر آشنا شوید، با مشاوران ما در کلینیک تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

اطلاعات تماس کلینیک دکتر نجف بیگی

کلینیک سعادت‌آباد

آدرس

تهران
سعادت آباد،خیابان سروشرقی
نرسیده به میدان فرهنگ، پلاک ۹،طبقه سوم

کلینیک جردن

آدرس

تهران
جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش
پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

ممکن است شما دوست داشته باشید
47 نظرات
 1. سپهر طاهری می گوید

  سلام
  .
  من از گوگل اتفاقی اومدم اما جالبه برام ۳۰ دقیقست اینجا دارم.

 2. اکرم رضایی می گوید

  لیفت صورت انجام بدیم جای بخیه روی صورتمون نمیمونه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   محل برش برای لیفت ابرو از بالای خط رویش مو است و قابل مشاهده نمی باشد.

 3. مارال رحمانی می گوید

  سلام وقت بخیر ، من‌۴۳ سالمه افتادگی صورت و پلک دلرم هزینه عمل حدودا چقدر میشه ،جا بخیه کنار گوش مشخص میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها و راهنمایی در مورد عمل با شماره ۰۹۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 4. مهتاب مختاری می گوید

  من ۶۶ سالم است وقبلا دو بار جراحی کردم.دفعه اول فقط پلک با لا داشتم و دفعه دوم لیفت ابرو و پلک بالا که اصلا راضی نیستم چون مساوی نیست.حالا می خواهم لیفت صورت ‌گردن انجام بدهم. میدانم که باید عکس بفرستم.
  لطفا حدود قیمت را برایم بفرستید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها و راهنمایی بیشتر در مورد عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 5. عبدالهی می گوید

  باسلام جسارت به کار و حرفه شما نباشد من برای لیفت ابرو و تراش استخوان ابرو پیش دکتر اکبری نوبت داشتم که متاسفانه ایشان فوت کردند خدا رحمتشان کند میخوا ستم بدونم شما این کار را انجام میدهید برای دیدن نمونه کارهای شما بایستی چکار کرد. با تشکر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای دین نمونه کارها به پیج
   https://www.instagram.com/drnajafbeygi/
   مراجعه نمایید

 6. کمال فتاحی می گوید

  لطفا آرس تلگرام یا واتساپ رو لطف بفرمایید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ از طریق واتساپ در تماس باشید.

 7. کیم زاده می گوید

  سلام .من از هستم ۵۷ساله برای لیفت ابرو کارافتادگی پلک چند روز استراحت لازمه چون کارمند هستم.و آیا تو بیمارستان انجام میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحی پلک در مطب نیز انجام می شود و دوره نقاهت ندارد فقط تا چند روز ممکن است اطراف چشم کبود شود.

 8. ناشناس می گوید

  سلام آقای دکتر یه سوال داشتم ، من همیشه دیدم که گونه‌ها رو بزرگ میکنه ، و پیوند چربی انجام میدن , ولی هیچ وقت ندیدم که گونه‌های بزرگ رو کوچیک کنند ، چرا ؟ یعنی گونه‌های بزرگ رو نمیشه کوچیک کرد.؟ چونکه من خودم گونه‌هایم خیلی بزرگه و اصلا دوستش ندارم میخواستم کوچیک کنم ولی تا به حال که همچین چیزی رو ندیدم😔

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر منظور شما از گونه ناحیه بوکال یا همان لپ است می توان آن را کوچک کرد ولی گونه معمولا استخوان است.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

   1. ناشناس می گوید

    خیلی ممنونم از جوابتون ،

    نه دکتر جان منظورم ناحیه بوکال یا همان لپ نیست، منظورم همون گونه استخوانی است. یعنی هیچ راهی برای کوچیک کردن گونه‌های استخوانی نیست.؟ یعنی نمیشه کارش کرد.؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     سلام مجدد
     می توان با تراش استخوان گونه مقداری از حجم آن را کم کرد. ولی حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا این امکان برای شما وجو دارد یا خیر.

 9. زهرا می گوید

  سلام اقای دکتر وقت بخیر. من صورتم اسکار جای جوش داره. و واقعا اذیتم میکنه. میکرو ، و RF انجام دادم اما تاثیر زیادی نداشته. میخوام بدونم بهترین روش برای از بین رفتن کامل این مشکل پوست من چیه؟ اصلا به صورت کامل خوب میشه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به کارهایی که قبلا برای پوستتان انجام شده حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 10. فری می گوید

  سلام من لیفت صورت انجام زاده ام جندین سال پیش ، ۵٩ سالمه . کمى لیفت در پایین صورت احتیاج دارم ایا بدون جراحى ممکنه در مطب ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود با چه روشی می توان مشکل شما را حل کرد.

 11. الهام بخششش می گوید

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم شما عمل لیفت شقیقه و تخلیه غب غب انجام میدین چون من دوست دارم چشمم گربه ای بشه مشکل افتادگی پلک ندارم و اینکه میخوام تخلیه غب غب انجام بدم چون گردی صورتمو دوست ندارم وگونه ندارم میخوام زاویه دار بشه میشه من و راهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا امکان انجام این جراحی برای شما وجود دارد یا خیر.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 12. معصوم می گوید

  سلام. دکتر عزیز، لیفت صورت برای بالای ۴۵ سال، از نظر شما با نخ انجام بدم یا جراحی لیفت؟ لطفا راهنمایی بفرمایید، و نیز هزینه اگر ممکنه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لیفت با نخ ماندگاری کمتری دارد. برای راهنمایی بیشتر و همچنین اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 13. محمد می گوید

  سلام اقای دکتر هزینه لیف صورت چقد میشه و مدت طول درمان چند روز میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها و راهنمایی در مورد عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 14. شیرین می گوید

  سلام لیفت گونه انجام میدین اقای دکتر فقط گونه میخوام لیفت بشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله لیفت گونه نیز انجام می شود.

 15. پری می گوید

  سلام من افتادگی پلک دارم و پیشانیم نیز چروک است می خواستم سئوال کنم با لیفت صورت افتادگی پلکم هم بر طرف میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر لیفت ابرو افتادگی پلک را برطرف نمی کند. برای رفع افتادگی ابرو بلفارو پلاستی یا همان جراحی پلک نیاز است.

 16. قدرت می گوید

  سلام من دارای چین پیشانی هستم چگونه عکس خود را ارسال نمایم و شما مشاوره کنید که حهت چین پیشانی و بالابردن برو وصاف کرده چین و چروکهای پیشانی چکار کنم از چه طریق باید اقدام کنم واتساپ یا اینستا لطفا مرا راهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما می توانید از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ در ارتباط باشید.

 17. سمی می گوید

  باسلام و عرض ادب اقای دکتر من ۳۵ سالمه پوستم خیلی شله خیلی سنم بالا نشون میده دوستدارم پوستمو بکشم یه کم چشمو ابرومم بکشم میشه راهنماییم کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسبترین درمان است.

 18. نادر می گوید

  سلام وقت بخیر من همزمان میخوام چند کار انجام بدم… جراحی بینی… برآمدگی پیشانی… لیفت ابر و شقیه… لیفت صورت… شما این کارها رو همزمان انجام میدید؟؟ یا اینکه برای هر کدوم باید جاهای دیگه انجام بدم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دکتر نجف بیگی تمامی این جراحی ها را انجام می دهند ولی جراهی های زیبایی صورت را بهتر است به صورت همزمان برای چندین ناحیه انجام نداد.

 19. فريبا گيو می گوید

  سلام خسته نباشید من حدودا هفت سال پیش عمل برای افتادگی پلک چشم داشتم اما متاسفانه خط بخیه پشت چشمم پیدا است امکان داره با عمل مجدد این جای بخیه از بین برود ممکن هست من را راهنمای کنید لطفا. ممنون می شوم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که ایا مشکل شما با جراحی مجدد قابل حل است یا خیر

 20. ابراهیم خانی می گوید

  سلام من شیراز هستم میخواهم پیشانی وصورتم لیفت کنم خواهشا منو راهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای راهنمایی در مورد عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 21. ناشناس می گوید

  ایا جراحى بینى را مى شود همراه با بلفاروپلاستى انجام داد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بهتر است این دو جراحی با هم انجام نشود.

 22. منیر می گوید

  سلام ایا جراح فک میتوانند لیفت صورت هم انجام بده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز جراحی های زیبایی صورت و بدن بخصوص جراحی هایی که مربوط به قسمت های خارجی بدن باشد باید توسط متخصص جراحی پلاستیک انجام شود.

 23. ناشناس می گوید

  سلام چطور میتونیم وقت حضوری بگیریم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز باید با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید