اپی کانتال چشم یا عمل درشت کردن چشم، ویژه‌ی تغییر در چشم‌های بادومی

17,617

جراحی اپی کانتال چشم یا عمل درشت کردن چشم، برای کسانی که چشمان باریک و شرقی دارند بسیار موثر است. به همین دلیل به جراحی اپی‌کانتال، عمل چشم شرقی یا عمل چشم بادومی نیز می‌گویند. با جراحی اپی‌کانتال یا اپی‌کانتوپلاستی، زاویه داخلی چشم بیشتر می‌شود؛ افتادگی پلک رفع می‌گردد و در نهایت چشم درشت‌تر می‌شود.

معمولا کسانی که چشم‌های شرق آسیایی دارند از جراحی اپی کانتال برای عمل بزرگ کردن چشم خود استفاده می‌کنند؛ مانند افراد دارای چشم‌های کره‌ای، چینی و ژاپنی و همچنین چشم‌های مغولی، ترکی و یا ترکمنی. البته ممکن است برای دیگر افراد نیز این جراحی انجام شود که به نظر تخصصی جراح پلاستیک بستگی دارد.

با اینکه این روش به درشت‌تر شدن چشم‌ها بسیار کمک می‌کند اما نکات مهمی نیز وجود دارد که باید پیش از عمل به آن توجه کرد. دوره بهبودی و همچنین شیوه انجام جراحی اپی کانتال با عمل بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک، هم اشتراک‌هایی دارد و هم متفاوت است. در این مقاله، تمام موارد مهمی که باید پیش از عمل درشت کردن چشم بدانید، آمده است:

 

دلیل انجام جراحی اپی کانتال چشم

جراحی اپی کانتال چشم یا اپیکانتوپلاستی، روشی برای درشت کردن چشم‌های شرقی و بادومی است. ساختار چشم و پلک‌ها در کسانی که چشم‌های شرقی یا مغولی دارند، با دیگران متفات است. این تفاوت در آناتومی پلک‌ها و بافت‌های چشم، به چند شکل خود را نشان می‌دهد:

 • وجود لایه‌ای برآمده در بخش درونی زاویه داخلی چشم؛ به این لایه یا چین اضافه، اپی کانتوس یا فولد اپی کانتال می‌گویند. به جراحی برداشتن این چین اضافی، اپی کانتوپلاستی (Epicanthoplasty) یا جراحی اپی کانتال چشم می‌گویند.
 • همچنین شکل چین خوردگی پلک، با چشم‌های نرمال فرق دارد.
 • معمولا پلک‌ها در چشم شرقی، حالت افتاده و پف کرده دارند.

دلیل این تفاوت در ساختار چشم، به هزاران سال پیش و دوران فرگشت دسته‌ای از انسان‌ها برمی‌گردد که در محیط‌های بسیار سرد و بیابان‌های خشک و یخزده شرق آسیا زندگی می‌کردند. شاید این چین‌خوردگی اضافی کمک می‌کرده تا چشم‌ها آب کمتری از دست بدهند و خشک نشوند.

حال پس از گذشت هزاران سال و وجود این تفاوت‌ها، چشم‌های شرقی را نسبت به دیگر چشم‌ها، باریک و بادومی کرده است. با کمک جراحی اپی کانتال چشم، می‌توان چشم‌های شرقی را به چشم‌های نرمال و طبیعی تبدیل کرد.

جراحی اپی کانتال چگونه انجام می‌شود؟

جراحی اپی کانتال، ترکیبی از اپیکانتوپلاستی یا برداشتن چین اپی کانتال و همچنین بلفاروپلاستی یا جراحی افتادگی و پف پلک است. همانطور که در شکل دیده می‌شود، برای انجام جراحی اپی کانتال، گوشه داخلی چشم و همچنین پلک بالا برش می‌خورد تا:

 • چین داخلی یا فولد اپی کانتال برداشته می‌شود و زاویه داخلی چشم بازتر می‌شود.
 • پوست پلک بالا کوتاه می‌شود تا افتادگی پلک رفع شود.
 • لایه‌های چربی پلک بالا برداشته می‌شود تا پف پلک نیز از بین برود.
 • چین پلکی ایجاد می‌شود تا چشم‌ها حالت نرمال و طبیعی داشته باشند.

ممکن است متخصص جراحی پلاستیک، یکی یا همه موارد گفته شده را به شما پیشنهاد دهد تا عمل درشت کردن چشم به بهترین شکل انجام شود. انتخاب این موارد بسته به فرم و ساختار چشم‌ها و پلک‌های شما دارد. به همین دلیل حتما باید توسط متخصص زیبایی معاینه شوید و در صورت نیاز، آزمایش‌هایی را پشت سر بگذارید.

این جراحی معمولا با بی‌هوشی عمومی انجام می‌شود. در نظر داشته باشید که چند روز پیش از عمل باید استعمال دخانیات، مصرف قرص‌های ضد انعقاد خون مانند آسپرین و همچنین مصرف الکل را قطع کنید. اگر به بیماری زمینه‌ای دچار هستید، حساسیت خاصی دارید و یا داروی خاصی مصرف می‌کنید، حتما با پزشک خود مشورت کنید.

فراموش نکنید که شب پیش از جراحی، حتما حمام کنید و صبح عمل، بدون آرایش و همراه با یک همراه به بیمارستان بروید. ۶ تا ۸ ساعت پیش از عمل باید ناشتا باشید (برای جراحی، معده شما باید خالی باشد). پرونده کامل پزشکی خود را نیز به همراه داشته باشید؛ چرا که پزشک پیش از شروع جراحی باید حتما نتایج معاینه‌ها و آزمایش‌ها را یک بار دیگر بررسی کند.

محل برش پلک و زاویه داخلی چشم در جراحی اپی کانتال چشم

تفاوت اپی کانتوپلاستی و کانتوپلاستی

شاید شما نام جراحی کانتوپلاستی را نیز شنیده باشید. گاهی از این روش نیز به عنوان عمل درشت کردن چشم نام برده می‌شود. در واقع کانتوپلاستی، جراحی گوشه بیرونی چشم است؛ اما اپی‌کانتوپلاستی جراحی گوشه داخلی چشم همراه با بلفاروپلاستی می‌باشد. به بیان بهتر، تفاوت کانتوپلاستی و اپی‌کانتوپلاستی در این است که:

 • کانتوپلاستی جراحی بخش بیرونی چشم برای اصلاح زاویه خارجی چشم است. در این عمل، گوشه خارجی چشم برش می‌خورد و باز می‌شود. اگر این عمل برای بهبود زاویه خارجی و عدم تقارن چشم‌ها انجام شود، بسیار مفید خواهد بود.
 • از سوی دیگر برخی برای درشت‌تر شدن چشم‌ها و کشیده‌تر شدن آن به کانتوپلاستی روی می‌آورند. این جراحی به عمل چشم گربه‌ای هم مشهور است که البته چندان توصیه نمی‌شود؛ چون اگر با دقت و ظرافت انجام نشود ممکن است بیش از اندازه چشم باز شود. در نتیجه خشکی چشم و آسیب به بینایی را در پی خواهد داشت. همچنین قرمزی گوشه‌های چشم نیز مشخص می‌شود که چندان خوشایند نیست.
 • اما از سوی دیگر، اپی‌کانتوپلاستی همان جراحی زاویه داخلی چشم برای عمل درشت کردن چشم است. جراحی اپی کانتال بیشتر برای چشم‌های بادومی و ترکی – مغولی انجام می‌شود. جراحی اپی کانتال، چین پلک بالا را (که گوشه داخلی چشم را پوشانده) برمی‌دارد. عمل درشت کردن چشم، یک جراحی استاندارد و دارای نتایج درخشان و قابل اعتماد است.

در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

نتیجه جراحی اپی کانتال چشم

مراقبت‌های پس از جراحی اپی کانتال چشم

دوره نقاهت این روش مانند بلفاروپلاستی، کوتاه است. پیش از تصمیم به جراحی، پزشک متخصص جراحی پلاستیک برای شما نکاتی را مشخص می‌کند که پیش و پس از عمل جراحی باید رعایت کنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، به پزشک متخصص خود اعتماد داشته باشید و اجازه بدهید تا زمان بگذرد. نتایج خوب و دلخواه جراحی اپی کانتال با گذشت زمان خود را نشان می‌دهد. در کنار دستورات پزشک، روندی که بعد از جراحی پشت سر می‌گذارید به گونه‌ای خواهد بود که باید موارد زیر را در دوران بهبودی در نظر بگیرید و رعایت کنید:

 • درد و سوزش، ورم و پف، کبودی و همچنین تاری دید و دوبینی، طبیعی است. نگران نباشید و به دستورات پزشک توجه کنید تا این موارد رفته‌رفته از بین برود.
 • در صورت وجود پانسمان، دو روز بعد از عمل به جراح زیبایی خود مراجعه کنید تا آن را بردارد و جای عمل را معاینه کند. همچنین نخ‌های بخیه، یک هفته تا ۱۰ روز پس از جراحی کشیده می‌شوند.
 • دلیل استفاده نکردن از نخ‌های بخیه قابل جذب این است که پلک شما مدام در حال حرکت است؛ این شرایط می‌تواند نخ‌های جذبی را شل کند.
 • برای رفع ورم و کبودی، چند نکته مهم را باید حتما رعایت کنید. نخست این که حتما سر خود را بالا نگه دارید. حتی هنگام خواب، چند بالش نرم زیر سر خود بگذارید تا سر شما از زمین فاصله زیادی داشته باشد و خون در سر جمع نشود.
 • برای رفع کبودی و ورم، تا سه روز اول از کمپرس آب سرد استفاده کنید. یخ را مستقیم روی پوست نگذارید، بلکه در یک کیسه نایلون بریزید و لای هوله بگذارید. هر یک ساعت، ۱۰ دقیقه کمپرس سرد را روی محل کبودی و ورم دور چشم بگذارید. همچنین می‌توانید یک هوله را نم‌دار کنید و در فریزر بگذارید تا خنک شود. سپس روی کبودی و ورم قرار دهید.
 • پس از سه روز کمپرس سرد، می‌توانید ۳ روز هم کمپرس گرم استفاده کنید. این کار به کاهش کبودی‌ها کمک بسیاری می‌کند.
 • برای کاهش درد، مسکن تجویز می‌شود و همچنین ممکن است آنتی‌بیوتیک و قطره چشم برای جلوگیری از خشکی چشم نیز تجویز شود.
 • تا سه روز حمام نروید و محل بخیه‌ها را نشویید.
 • هرگز جای بخیه و همچنین زخم روی پلک و گوشه چشم را دستکاری نکنید.
 • پس از ۳ تا ۵ روز می‌توانید به فعالیت‌های عادی روزانه خود برگردید و یا به سر کار بروید.
 • تا چند هفته از هر گونه فعالیت سنگین پرهیز کنید.
 • برای رفع کامل ورم‌ها و دیدن نتیجه عمل، ۲ تا ۴ هفته زمان نیاز است.
 • همچنین رفع کامل جای زخم نیز گاهی بیش از ۶ ماه زمان نیاز دارد و از پمادی که پزشک متخصص زیبایی تجویز کرده، حتما طبق توصیه وی استفاده کنید.

در نهایت، نتیجه جراحی اپی کانتال چه خواهد بود؟

جراحی اپی کانتال یا عمل درشت کردن چشم، هنگامی که همراه با بلفاروپلاستی انجام می‌شود، نتایج درخشانی در تغییر چهره شما و بزرگ شدن چشم‌ها دارد. با جراحی اپی کانتال، افتادگی و پف پلک‌ها از بین می‌رود و اپی‌کانتوس یا چین داخلی پلک برداشته می‌شود. به‌ویژه کسانی که چشم‌های شرق آسیایی یا چشم‌های بادومی دارند، با عمل درشت کردن چشم می‌توانند چهره خود را تغییر دهند.

فراموش نکنید برای دیدن نتیجه نهایی عمل درشت کردن چشم، حتما باید به جراح زیبایی خود اعتماد داشته باشید:

 • پیش از عمل به توصیه‌های او از نتایج عمل و نگاه واقع‌بینانه به جراحی اپی کانتال، دقت کنید.
 • توصیه‌های پس از عمل را کامل رعایت کنید.
 • برای رفع کامل ورم‌ها گاهی ممکن است بیش از یک ماه زمان نیاز باشد.
 • همچنین جای عمل در گوشه چشم و روی پلک بالایی نیز به زمان نیاز دارد تا رفع شود. البته جای عمل اندک اندک به صورت یک خط ظریف در چین پلک تبدیل می‌شود که به سختی دیده می‌شود.

بسته به فیزیولوژی هر فرد، واکنش بدن وی به عمل متفاوت خواهد بود پس خود را با دیگر افرادی که جراحی اپی کانتال انجام داده‌اند مقایسه نکنید. در افرادی که به اصطلاح خوش‌زخم هستند، گاهی جای بخیه‌ها در شش ماه رفع می‌شود. در تعداد کمی از افراد نیز گاهی ۹ ماه و یا حتی یک سال زمان نیاز است تا به‌طور کامل جای عمل از بین برود و نتیجه جراحی نهایی شود.

اگر نمی‌دانید که عمل جراحی اپی کانتال برای شما مناسب است یا نه، با مشاوران ما در کلینیک دکتر آرش نجف‌بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

یکی از انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی چشم عمل اپی کانتال می باشد. که در صورت انجام آن به صورت همزمان با جراحی پلک بالا (بلفاروپلاستی) باعث درشت به نظر آمدن چشم می گردد و اصطلاحاً به عنوان عمل درشت کردن چشم بین عموم مردم شناخته شده است.

محل بخیه های عمل اپی کانتال چشم در گوشه داخلی چشم است که به خوبی ترمیم شده و معمولاً ۶۰ تا ۸۰ درصد جای بخیه ها به مرور زمان کمرنگ شده و دیگر نمایی نخواهند داشت.

بله. معمولا بخیه های عمل اپی کانتال چشم در امتداد نهایی خط جراحی بلفاروپلاستی در گوشه داخلی چشم می باشد.

معمولاً عمل اپی کانتال چشم برای افرادی که دارای فرم پلک شرقی یا به اصطلاح چشم بادامی هستند مناسب است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
68 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من چشمام خیلی ریزه ولی پف نداره میخواستم درشت بشه چ عملی باید انجام بدم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص اینکه چه نوع جراحی برای حل مشکل شما باید انجام شود باید حتما مورد معایه حضوری قرار بگیرید.
   برای یک جلسه مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 2. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید هزینه این عمل چه قدره؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای آگاهی از هزینه ها حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.
   برای مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. ناشناس می گوید

   سلام وقت بخیر ، هزینه درشت کردن چشم چقده

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 3. سارا می گوید

  سلام آیا پیج اینستا دارین کارا رو ببینیم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای دیدن نمونه عمل ها می توانید به پیج زیر مراجعه نمایید:
   https://www.instagram.com/drnajafbeygi/

 4. وحید می گوید

  سلام هزینه این عمل تقریبا از چقدر تا چقدره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 5. بیات می گوید

  با سلام
  ۱_ میخواستم بدونم آیا مشاوره حضوری رایگان هست؟
  ۲_آیا عمل درشت کردن چشم با عمل برای ضعیفی چشم با لیزر به صورت همزمان با هم انجام میشود؟
  با تشکر فراوان.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله مشاوره حضوری رایگان است.
   عمل زیبایی چشم باید توسط جرلح پلاستیک و زیبایی انجام شود چون عمل خارج از چشم است، در صورتی که عمل برای ضعیف بودن چشم ها را چشم پزشک انجام می دهد.
   پس طبیعتا نمی توان به صورت هم زمان انجام داد.

 6. سمیرا می گوید

  ینی واقعا ممکنه این عمل? اگه ممکن باشه من دیگه هیچ ارزویی ندارم

 7. مهتاب می گوید

  با عرض سلام من چشام خیلی کوچک نیست فقط چون صورتم تپلی میخواستم درشت تر بشه آیا با این عمل میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه جراحی برای شما مناسب است حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 8. مریم می گوید

  سلام. بعد از عمل بلفارو پلاست احساس ناخوشایندی دارم چون چشمانم خیلی گرد شده و ریز شده. آیا جرا حی درشت کردن چشم در مورد من هم نتیجه میده؟ چون من هیچی پف چشمی ندارم و برعکس چشمم حالا گود هم شده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز باید حتما معاینه شوید تا مشخص شود مشکل چشم شما چیست و چه درمانی برای شما مناسب است.

  2. یاسی می گوید

   سلام من چشام ریزه می خوام چشام درشت بشه یعنی خیلی درشت میشه

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای اینکه مشخص شود چه روشی برای شخص مناسب است و بیشترین نتیجه را می دهد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
    برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

    1. بهمن۲۲ می گوید

     با سلام و خسته نباشید . ببخشید آقای دکتر من چشام درشت تقریباً بادامیه . یه مدل چشمی در نظر دارم یکم از خودم ریز تر و کشیده. آیا با عمل زیبایی امکانش هست چشم مورد علاقمو بدست بیارم؟ حداقل و حداکثر هزینش چقدر میشود؟ با تشکر فراوان

     1. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      برای اطلاع از هزینه ها و راهنمایی در مورد عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بیرید.

 9. فتحی می گوید

  سلام من چشمام گوشه داخلی نداره مثل چینی ها میخوام گوشه داخلیشو درس کنم ولی میترسم مامتقارن بشه راهنماییتون چیه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص این مورد که چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 10. فاطمه می گوید

  هزینه عمل زیبایی درشت کردن چشم رو میشه بگید ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 11. ناشناس می گوید

  هزینه این عمل چقدره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 12. فاعزه برزنونی می گوید

  ببخشید چشمایه منو داداشم کوچیکه واین نه ارسیه نه مادرزادی آیا درست میشه پف یااینجور چیزاهم نداره مثل انسانایه دیگیه ولی خیلی کوچیکه اگر درست میشه لطفا جواب بدین اگرم بشه من دیگه ارزویه دگهی ندارم باتشکر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسب است.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 13. ناشناس می گوید

  سلام چشمایه من خیلی کوچیکه آیا درست میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بیشترین نتیجه را می دهد.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید

   1. ستاره می گوید

    باسلام میخواستم ببینم عمل برداشتن
    پف چشم با عمل درشت کردن چشم رو میشه همزمان انجام داد؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     تشخیص اینکه ایا می توان این جراحی ها را به صورت همزان انجام داد با پزشک متخصص می باشد و برای این موضوع حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

 14. فاعزه برزنونی می گوید

  خوب اگر بخوایم حضوری برسی کنین تو چه شهری هستین وکجا عمل انجام میشه من الان تو مشهدم باید کجا بیام برایه معاینه وعمل زیبایی؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   کلینیک ما در شهر تهران واقع شده.
   برای گرفتن وقت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 15. تارا می گوید

  سلام خسته نباشید من میخواستم بپرسم غیر عمل برای درشتی چشم میشه کاری کرد؟
  که تاثیر گذار باشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر متاسفانه راهی برای درشت کردن چشم به غیر از جراحی وجود ندارد.

 16. نیلوفر می گوید

  سلام
  عمل کانتوپلاستی و عمل بینی همزمان امکانش هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   در برخی موارد انجام این دو عمل به صورت همزمان امکان پذیر است.
   برای اینکه مشخص شود آیا برای شما هم امکان پذیر است حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

   1. راحیل می گوید

    سلام من چشمام نه خیلی ریزن نه درشت هیچ پفی هم ندارم ولی دوست دارم چشمام درشت بشن اگه این جراحی رو انجام بدم چشمام درشت میشن ؟؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا امکان انجام این عمل برای ما وجود دارد و اینکه آیا این جراحی شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند یا خیر.

 17. عماد می گوید

  سلام ،
  من در یک حادثه‌ای دید چشم چپم رو از دست دادم ولی تخم چشمم هنوز سالمه و یکمی از چشم راستم کوچیکتره و به طرف بیرون طاب داره . میخواستم بدونم که آیا امکان دارد که با عمل جراحی اعتدال چشمام رو دوباره به دست بیارم ؟ من از آلمان زندگی میکنم ،

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود آیا با جراحی مشکل شما حل می شود یا خیر حتما باید معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 18. فاطمه می گوید

  حداقل هزینه برا بزرگ کردن چشم چقده؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید

 19. شبنم می گوید

  سلام من چشمامم مادرزاد ریزوپف داره مثل کره ای ایا امکان عوض شدن هست متشکرم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله ولی حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسب تر است.

 20. Elina می گوید

  سلام چشم های من ب طور مادر زاد خیلی ریزه ب طوری ک فقط گردی چشمام مشخصه باعمل بزرگ میشن؟؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا مشکل چشمان شما با جراحی قابل حل است یا خیر.

 21. ميرباقري می گوید

  سلام وقت بخیر
  آیا با عمل جراحی امکان بادامی کردن ( کشیده تر شدن ) چشم وجود دارد؟ همزمان امکان کشیدن پوست پیشانی جهت رفع چین و چروک هم انجام میشود؟
  ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله امکان انجام همزمان وجود دارد ولی ترجیح بر این است که عمل در نواحی مختلف صورت به صورت همزمان انجام نشود.

 22. ناشناس می گوید

  سلام اقای دکتر من چشام ریزه و افتادگی پلک هم دارم میشه بگید تقریبا هزینش چقد میشه چون من شهرستانم میخوام بدون هزینش در توانم هست که بیام برای معاینه حضوری

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 23. جعفر می گوید

  آدرس محل حضور شما کجاست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تهران در دو شعبه جردن و سعادت آباد

 24. بهار صادقی می گوید

  سلام چشای من زیاد ریز نیست می خواستم درشت بشه صورتم هم گردی دارم

 25. شبنم می گوید

  سلام من یک چشمم نسبت به چشم دیگرم کوچکتر است آیا امکان عمل است که هم اندازه بشن وبزرگتر هم بشه ممنون میشم جواب بدین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که آیا با جراحی مشکل شما حل می شود یا خیر.

 26. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید من یک چشم اسبب دیده و یکی کوچکتر از دیگری میتونید عمل کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان جراحی ترمیمی انجام داد.

 27. حسین می گوید

  سلام . آقای دکتر من چشام خیلی ریز آیا واقعاً راهی هست برای اینکه چشام بزرگ بشن .چون واقعا اعتماد ب نفس مو از دست دادم. لطفاً راهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید و فرم چشم های شما دقیقا بررسی نشود نمی توان گفت با جراحی مشکل شما حل می شود یا خیر.

 28. محمد محمدی می گوید

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  بنده انداره یک چشمم از چشمه دیگرم کوچیکتر هستش میخواستم بدونم ایا امکان هست که چشم کوچکترم هم اندازه چشم دیگرم بشود
  خیلی ممنونو

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق گفت مشکل شما با جراحی قابل حل است یا خیر.

 29. فاطمه می گوید

  سلام آقای دکترمن چشمام کوچیکه خیلی آرزودارم ک چشماموعمل کنم ک بزرگ بشه واقعاازاین ریزبودنش درادمیخواستم بدونم واقعاب اون حدی میرسه ک تغییرخوبی توچهره ایجادبشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا معاینه حضوری نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که با این جراحی به هدفتان از جراحی می رسید یا خیر.

 30. فاطمه می گوید

  سلام من مشهدم هستم چجوری میتونم مشاوره بگیرم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   از طریق شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۴۱۶ می توانید مشاوره واتساپ بگیرید.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید