جدیدترین روش پیکر تراشی یا جدیدترین روش تخلیه چربی شکم کدام است؟

همه چیز درباره جدیدترین روش پیکر تراشی

10,722

جدیدترین روش تخلیه چربی شکم: در این مقاله به هدایت دکتر آرش نجف بیگى، به بسط جدیدترین روش پیکر تراشی و یا لیپوماتیک برای دستیابی به  لاغری دائمی می‌‌پردازیم.

این روش که مدرن‌ترین روش پیکر تراشی حال حاضر دنیا می‌باشد، پاسخگوی نیازهای ایجادشده در پی افزایش وزن است. با توجه به اینکه لاغر شدن در سال‌های اخیر به یکی از دغدغه‌ های مردم سراسر جهان تبدیل شده، پیکر تراشی به عنوان جدیدترین روش تخلیه چربی شکم ارائه گردید.

این شیوه‌ی مدرن به ‌عنوان نتیجه ‌بخش‌‌ترین و کم‌عارضه‌ترین شیوه تاکنون شناخته شده است.‌ لیپوماتیک که  از بهترین روش پیکر تراشی است با بیشترین سرعت، بهترین نتیجه را به فرد ارزانی می‌دارد.

با انتخاب پزشک حاذق و حرفه ‌ای که در این عرصه دارای تحصیلات مربوطه و تجارب کافی است، می‌توان به بهترین نوع از پیکر تراشی رسید.

جدیدترین روش پیکر تراشی چیست؟

پیکر تراشی مدرن راهی برای رفع مشکل اضافه وزن شماست. آیا شما نیز از اضافه وزن و تغییر فرم بدن خود رنج می‌برید؟ اگر جواب شما به این سؤال مثبت است، باید بدانید که عضوی از گروه بزرگی هستید و دغدغه‌ی لاغری وجه اشتراک شماست. در این زمانه و با توجه به سبک جدید زندگی، پرداختن به اصول سالم زیستن بیش از پیش سخت می‌نماید. گروه بزرگی از مردم در پی لاغر شدن در سال‌ های اخیر با امتحان روش‌های گوناگون، بسیار تلاش کرده‌اند. خبر خوب اینکه جدیدترین روش پیکر تراشی، سریع‌ترین و بی‌خطرترین روش برای رسیدن به بدن ایده‌آل، اکنون در اختیار شما است.

همه می‌دانیم که با گسترش شبکه‌های اجتماعی و تعیین‌شدن استانداردهای زیبایی، نیاز برای بهبود وضعیت سلامت و شرایط ظاهری بیش از پیش مورد توجه و تأکید قرارگرفته است. به صورتی که همگان در پی رسیدن به ظاهری زیبا و تناسب اندام هستند. بر همین منوال عمل جراحی لیپوماتیک به عنوان جدیدترین روش پیکر تراشی به جامعه‌ی پزشکی و زیبایی معرفی شده است. لیپوماتیک که مدرن‌ترین روش پیکر تراشی در حال حاضر در سطح جهان می‌باشد، روشی بی‌خطر و بسیار مؤثر است که به صورت دائمی این مشکل را حل می‌کند.

لیپوماتیک از جدیدترین روش پیکر تراشی

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک که پیکر تراشی مدرن است، روشی غیر تهاجمی و تأییدشده توسط FDA برای خارج کردن چربی از بدن می‌باشد. این روش برای لاغری موضعی و همچنین، فرمدهی به نواحی خاص بدن و پیکر تراشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آرش نجف بیگى فوق تخصص جراحى پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، لیپوماتیک را به عنوان جدیدترین روش پیکر تراشی، روشی پیشرفته و مدرن برای تخلیه چربی‌های بدن می‌داند که گاهی تنها براى فرم‌دهى و پیکر تراشی بدن انجام می‌شود. وی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، به بررسی نحوه‌ی عملکرد این شیوه‌ی درمانی پرداخته است.

بر این اساس نحوه‌ی عملکرد این روش بر پایه‌ی خارج کردن رسوبات اضافی چربی یا انتقال آن‌ها به مناطق مورد نظر دیگر است. در عمل لیپوماتیک که جدیدترین روش پیکر تراشی موجود است، جراح برای خارج کردن چربی، شکاف‌هایی ۳ تا ۵ میلی‌متری در ناحیه درمان ایجاد می‌کند. سپس، از تونل‌‌های ایجادشده، دستگاهی به‌نام کانول را وارد بافت چربی بدن می‌کند. لوله کانول با حرکات نوسانی، چرخشی و ارتعاشی شروع به شکستن بافت چربی در بدن بیمار می‌نماید. در نهایت، چربی‌های شکسته‌شده به صورت محلول نیمه‌جامد با مکش از طریق همان منافذ ایجادشده، از بدن خارج می‌گردد.

دستگاه مخصوص و مورد استفاده در مدرن ترین روش پیکر تراشی مجهز به یک سیستم ایمنی پیشرفته است. زمانی که این لوله با بافت غیر چربی در بدن برخورد کند، متوقف می‌شود و این مهم متضمن عدم آسیب به سایر بافت‌های بدن می‌باشد. این امر باعث شده لیپوماتیک به عنوان مدرن ترین روش پیکر تراشی بسیار ایمن شناخته شود، به نحوی که هیچگونه خسارتی به بقیه‌ی بافت‌ها وارد نمی‌کند. در لیپوماتیک به عنوان جدیدترین روش پیکر تراشی در طی یک جلسه مقدار زیادی چربی به همراه کمترین عوارض از بدن خارج می‌شود.

وقتی چربی با کانول‌های لرزاننده شکسته و نهایتأ مکیده می‌شود، پوست و بافت ماهیچه‌ای، بسیار سریع‌تر و مؤثرتر به یکدیگر می‌چسبند. در این روش، کاهش سایز و وزن در صورت رعایت تغذیه ماندگاری بالایی دارد. لیپوماتیک برای از بین بردن چربی به صورت سلولیت نیز مؤثر می‌باشد. لیپوماتیک، در کل، به عنوان عملی بدون درد و خونریزی محسوب می‌شود. این شیوه دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد به صورتی که دستیابی به بهبودی پس از این جراحی بین ۳ تا ۷ روز به طول می‌انجامد. در انتها، می‌توان از چربی‌های برداشته‌شده برای حجیم کردن قسمت‌هایی مانند لب، گونه و دست استفاده کرد.

مزایای لیپوماتیک به عنوان جدیدترین روش پیکر تراشی

لیپوماتیک که جدیدترین روش پیکر تراشی محسوب می‌گردد، با استفاده از تجهیزات هوشمند و پیشرفته، به عنوان عملی با کمترین عوارض و تقریبأ بدون خطر شناخته می‌شود. این روش به عنوان مدرن‌ترین روش پیکر تراشی در قیاس با روش‌های پیشین از مزایای زیادی برخوردار است. در همین راستا به بررسی مزایای عمل جراحی لیپوماتیک به عنوان عملی ایمن، مؤثر و آسان می‌پردازیم.

در پیکرتراشی به شیوه‌ی جدید، جمع‌کردن و شکل‌دادن به پوست به مراتب بهتر از سایر جراحی‌ها صورت می‌گیرد. تورم بدن و ترشحات در این عمل جراحی بسیار کم است و احتمال ایجاد عفونت نیز به حداقل میزان ممکن رسیده است. پس از انجام عمل لیپوماتیک نیازی به بستری شدن در محیط درمانی نیست و مراجع، بعد از معالجه مرخص می‌شود. پس از طی کردن پروسه‌ی این عمل، خستگی و آسیب‌دیدگی بدن در کمترین میزان نسبت به سایر روش‌های جراحی زیبایی تخلیه‌ی چربی می‌باشد.

در این باره بخوانید  آنچه را که درباره مراقبت بعد از جراحی ابدومینوپلاستی به شما نمیگویند؟

جدیدترین روش پیکر تراشی که همان عمل لیپوماتیک است، در راستای بهبود حالت ظاهری و فرم بدن گام‌های مثمرثمری برداشته است. دکتر آرش نجف بیگى، لیپوماتیک را نوعى لیپوساکشن پیشرفته دانسته‌است. این عمل براى برداشتن چربی‌هایی که به صورت سلولى در قسمت‌های مختلف بدن افراد تجمع پیدا کرده و با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی‌رود،‌ استفاده می‌شود. به صورتی که با انجام این عمل سلولیت‌های زیر پوست که بر ظاهر بدن تأثیر ناخوشایندی گذاشته‌اند، برطرف می‌گردند. لیپوماتیک به نحوی عمل می‌کند که چربی‌ها به صورت یکنواخت از زیر پوست خارج می‌گردند و نهایتأ پس از عمل، سطحی هموار بدون فرورفتگی و برآمدگی ایجاد می‌شود.

میزان جمع شدن پوست در روش لیپوماتیک بیشتر از سایر روش ها

مزایای جدیدترین روش پیکر تراشی

 • کوتاه مدت بودن زمان عمل جراحی
 • نقاهت کوتاه و بهبودی سریع
 • عدم تخلیه‌ی چربی زیرپوستی
 • بدون نیاز به بستری در محیط درمانی
 • قابل انجام با هر دو روش بی‌حسی موضعی و بیهوشی
 • کاهش میزان سلول‌های چربی
 • بدون خطر آمبولی
 • تخلیه‌ی مقدار زیادی چربی، تنها در یک جلسه
 • حداقل کبودی و عوارض پس از عمل
 • بدون درد
 • بدون خطر
 • کاهش وزن بدن به میزان ۶ تا ۸ کیلوگرم در یک جلسه
 • کاهش چشمگیر سایز موضعی
 • لاغری دائمی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جدیدترین روش پیکرتراشی و دریافت مشاوره رایگان با ما در کلینیک دکتر آرش نجف بیگی تماس بگیرید.

.

محدودیت‌های انجام لیپوماتیک و مراقبت‌های پس از آن

درست است که پیکر تراشی به شیوه‌‌ی جدید بهترین شیوه برای لاغر شدن در سال های اخیر است، اما طبق گفته‌ی دکتر آرش نجف بیگى در جدیدترین روش پیکر تراشی نیز با محدودیت برداشت چربی روبرو هستیم. در این روش، تنها مجاز به برداشت کمتر از پنج لیتر چربی هستیم و نمی‌توان تمام چربى‌ها را خارج کرد و برای خارج کردن چربی بیشتر باید فرد بسترى شود تا مراقبت‌های ویژه‌ای از وی صورت گیرد.

به گفته‌ی وی با استفاده از پیکر تراشی به شیوه ‌ی جدید، تخلیه چربی به‌صورت یکنواخت و طبیعی از مناطقی مانند شکم، پهلو، پشت، باسن، ران و ساق پا انجام می‌شود و حتی می‌توان حجم چربی‌های مناطقی مانند غبغب، بازو و بزرگی سینه آقایان را نیز برداشت. از بین بردن غبغب از جراحی های پرطرفدار میان مراجعین است.

این دکتر حاذق اظهار می‌دارد که این روش باعث از بین رفتن سلول‌های چربی نمی‌شود؛ بنابراین، مى‌توان از سلول‌های استخراج‌شده، در قسمت‌های دیگر بدن استفاده کرد. جدیدترین روش پیکر تراشی نیاز به دوره‌ نقاهت طولانی مدت ندارد و افرادی که تحت این عمل جراحی بوده‌اند،‌ در یک دوره‌ زمانی کوتاه می‌توانند حرکت کرده و فعالیت‌های روزمره‌شان را انجام دهند.

دکتر نجف بیگى، معتقدند که انجام جراحى لیپوماتیک در کلینیک‌ها و مطب‌هاى پوست و مو بسیار عمل پرریسکی خواهد بود. با توجه به بیانات این دکتر میزان موفقیت‌آمیز بودن این عمل جراحی به تبحر و مهارت بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران وابسته است. با توجه به حساسیت این عمل، لیپوماتیک تنها باید در مراکز جراحی محدود و بیمارستان‌ها و توسط پزشک فوق تخصص جراحى پلاستیک و زیبایی صورت گیرد.

هم اکنون، با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به‌کارگیرى تکنیک هاى نوین جراحى لاغرى خطرات این نوع جراحی به حداقل خود رسیده است. در همین راستا، استفاده از برخى دارو‌ها و وسایل در حین عمل که از ثابت شدن جریان خون و ایجاد لخته جلوگیری می‌کند، عوارض را به حداقل رسانده است.

عوارض احتمالی لیپوماتیک

 • اشتباه پزشکی
 • التهاب پس از عمل
 • عفونت (که بسیار نادر است)
 • واکنش آلرژیک
 • سوختگی پوست
 • تب و حالت تهوع
 • بی حسی موقت در موضع
 • آمبولی ریه در صورت عدم مهارت پزشک

توصیه‌های قبل و بعد از عمل لیپوماتیک

قبل از انجام عمل لیپوماتیک نکات مهمی هستند که برای داشتن عملی موفقیت‌آمیز و رسیدن بهبودی سریع‌تر رعایت شوند. اولین گام این است که در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید و به کلینیک معتبری مراجعه کنید. نکته‌های قبل از عمل بسیار مهم هستند و توسط کادر پزشکی به بیمار اطلاع داده می‌شود.

توصیه‌های عمومی

 • به یک مرکز درمانی معتبر مراجعه کنید.
 • قبل از انجام هر کاری یک جلسه مشاوره داشته باشید
 • اگر دارویی مصرف می کنید، به پزشک خود بگویید.
 • دو هفته قبل و بعد از عمل لیپوماتیک از الکل خودداری کنید.
 • چهار هفته قبل و بعد از عمل، استعمال دخانیات را متوقف کنید.
 • دو هفته قبل از عمل، ایبوپروفن یا آسپرین مصرف نکنید.
 • مصرف نمک خود را کاهش دهید.
 • نوشیدن مقدار زیادی آب را فراموش نکنید.
 • ترتیب دهید تا کسی شما را به خانه ببرد و ۲۴ ساعت اول با شما باشد.

بنابراین، نگاه به عمل جراحی لیپوماتیک به عنوان جدیدترین روش پیکر تراشی به منظور لاغر شدن در سال‌‌های اخیر، بر این نکته تأکید دارد که این شیوه در حال حاضر بهترین گزینه برای لاغری سریع و بی‌بازگشت است. این عمل اگر به دست دکتری حاذق که تحصیلات خود را در این زمینه، یعنی جراحى پلاستیک، زیبایی و ترمیمی لیپوماتیک گذرانده، عملی شود، منجر به کسب بهترین نتایج و لاغری دائمی می‌گردد. نکته‌ی حائز اهمیت دیگر، مراقب‌های قبل و بعد از عمل است که می‌تواند در بهبود روند درمان و بازیابی فرد نقش مؤثری ایفا کند.

میزان برداشت چربی بدن در جدیدترین روش پیکرتراشی

جدیدترین روش تخلیه چربی شکم چگونه است؟

بسیاری از افراد عاشق تناسب اندام هستند و برای رسیدن به اندام آرمانی‌شان هر روز تلاش می‌کنند. درصد موفقیت این افراد همیشه بالا نیست و عده زیادی به اقدامات جانبی احتیاج دارند تا ظاهر اندام‌شان زیباتر شود. خوشبختانه، تخلیه چربی با تکنیک لیپوماتیک به کمک افراد علاقه‌مند به لاغری آمده است.

زیبایی اندام با کمک لیپوماتیک به بهترین شکل انجام می‌شود. دستگاه لیپوماتیک دارای مخازنی برای تجمع چربی است و لوله‌ای متصل به کانولا دارد که با حرکات لرزشی و دورانی ۳۶۰ درجه، چربی‌های داخل شکم را در هم می‌شکند و سپس، از طریق لوله به مخزن دستگاه می‌رساند. این اقدام می‌تواند کاهش وزن و کاهش ساز مطلوبی در فرد ایجاد کند. پس بدیهی است که اگر چربی شکم شما زیاد است، پیش از افتادگی پوست شکم، جهت انجام لیپوماتیک اقدام کنید.

در این باره بخوانید  بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران کیست؟و ویژگی های بهترین دکتر پیکر تراشی

بهترین کاندید پیکرتراشی با لیپوماتیک

قطعا برای هر عمل جراحی، عده‌ای از افراد مشخص می‌شوند که انجام عمل برای آن‌ها بهترین نتیجه را دارد. با اطلاع از این افراد می‌توانید ارزیابی نسبی در خصوص خودتان داشته باشید.

 1. افرادی که به وزن ثابتی رسیده‌اند و افزایش وزن زیادی ندارند.
 2. افرادی که قصد کاهش وزن شدید ندارند.
 3. افرادی که به دلیل چاقی موضعی از اندام‌شان راضی نیستند.
 4. افرادی که علاقه‌مند به تزریق چربی هستند.
 5. افرادی که از ظاهر اندام‌شان رضایت ندارند.
 6. افرادی که دارای پوست سفت و ارتجاعی هستند تا بعد از لیپوماتیک لیفت نسبی انجام شود.
 7. افرادی که در دوران بارداری و شیردهی نیستند. ( معمولا ۳ ماه بعد از زایمان می‌توانید برای پیکرتراشی اقدام کنید)
 8. افرادی که بالای ۱۸ سال هستند.
 9. افرادی که واقع بینانه از نتیجه عمل آگاه هستند.
 10. افرادی که امکان رعایت مراقبت‌های قبل و بعد از لیپوماتیک را دارا هستند.

روش پیکرتراشی برای چه افرادی ممنوع است؟

به همان میزان که استفاده از روش غیرتهاجمی پیکرتراشی برای عده‌ای توصیه می‌شود، استفاده از آن برای عده دیگری ممنوع است؛ چرا که با استفاده از تکنیک پیکرتراشی، نمی‌توانند نتیجه دل‌خواه را مشاهده کنند و حتی آسیب زیادی به سلامت و اندام آن‌ها نیز وارد می‌شود. پس باتوجه به این لیست که در ادامه به آن می‌پردازیم، ارزیابی نسبی از خودتان داشته باشید.

 1. افرادی که محدودیت‌های عمل را درک نکرده‌اند.
 2. افرادی که دارای پوست شل و افتاده هستند.
 3. افراد دارای اضافه وزن بسیار زیاد.
 4. افراد دارای بیماری‌های قلبی عروقی و سابقه غلظت خون.
 5. افراد دارای بیماری‌های پوستی، ژنتیکی، قند و فشار خون.
 6. افراد دارای اختلال تشکیل کلوئید

بهترین نواحی بدن برای انجام لیپوماتیک

تکنولوژی پیکرتراشی به پزشکان متخصص این اجازه را می‌دهد تا برای کاهش حجم چربی انباشته شده در نواحی مختلف بدن اقدام کنند. استفاده از این روش هیجان انگیز در نواحی مثل شکم، پهلو، ران و  لاغری بازو بهترین نتایج را ایجاد می‌کند.

استفاده از لیپوماتیک برای کاهش حجم غبغب و چربی های پشت نیز رایج است. از این تکنیک می‌توان در کاهش حجم چربی در مچ پا نیز استفاده کرد. هرچند در نهایت پزشک متخصص می‌تواند تشخیص دهد که چگونه می‌تواند از لیپوماتیک برای کاهش حجم چربی در نواحی مختلف بدن استفاده کند.

آیا پیکرتراشی در سنین بالا ممنوع است؟

سوالات زیادی درخصوص سن مناسب برای پیکرتراشی پرسیده می‌شود. عده‌ای سن بالای ۱۸ سال و زیر ۶۰ سال را پیشنهاد می‌کنند، عده‌ای دیگر سن زیر ۷۰ سال را نیز مجاز می‌دانند!

درواقع نمی‌توان سن دقیقی را برای عمل پیکرتراشی تعیین کرد. چرا که این عمل باید زمانی انجام شود که پوست امکان کلاژن سازی دارد و خاصیت کشسانی مطلوبی را نیز، در خود حفظ کرده است.

اگر فردی در سنین بالا باشد اما پوست خوبی داشته باشد که دچار افتادگی نشود، باز هم می‌تواند معجزه لیپوماتیک را مشاهده کند. پس بهترین فردی که می‌تواند مناسب بودن یا نبودن این عمل را برای‌تان تعیین کند، پزشک متخصص و باتجربه است.

چگونه بهترین نتیجه را از لیپوماتیک مشاهده کنید؟

قطعا لیپوماتیک به شما این امکان را می‌دهد تا اندام زیبایی را داشته باشید و ظاهری تراشیده و زیبا برای خودتان بسازید. اما باتوجه به ریسک عمل جراحی توسط پزشکان بی‌تجربه، کمی نگرانی در این میان وجود دارد.

اگر بخواهید ریسک عوارض لیپوماتیک و نتیجه نامطلوب از آن را کاهش دهید، باید بدانید که انتخاب پزشک نقش کلیدی در این میان دارد. شما زمانی می‌توانید منتظر نتیجه مطلوب از جراحی باشید که بهترین پزشک متخصص را برای انجام این عمل انتخاب کرده باشید. در این شرایط می‌توانید با تکیه به تجربیات متعدد پزشک در این زمینه، آرامش بیشتری را تجربه کنید و مطمئن باشید که نتیجه عمل بسیار مطلوب خواهد بود.

آیا چربی لیپوماتیک برای تزریق قابل استفاده است؟

تکنولوژی به کار رفته در لیپوماتیک بسیار جذاب است. این تکنولوژی به شما اجازه می‌دهد تا چربی خارج شده از بدن را بعد از صاف کردن و آماده سازی، در نقاط دیگری از بدن تزریق کرد. حجم دهی بدن با استفاده از چربی تخلیه شده، ریسک بروز حساسیت ناشی از تزریق ژل و مواد این‌چنینی را کاهش می‌دهد.

لیپوماتیک تنها با شکستن بافت چربی آن را از بدن تخلیه می‌کند. در واقع این تکنیک هیچ حرارتی ایجاد نمی‌کند و چربی‌ها با بافت طبیعی خودشان تخلیه می‌شوند. پس می‌توان گفت که استفاده از آن‌ها برای تزریق چربی به باسن، صورت و دست‌ها بلامانع است.

روش های نوین پیکرتراشی در واقع با استفاده از دستگاه هایی نظیر لیپوماتیک، اولترازد، واترجت، لیپوست و پال می باشد که مکانیسم کار آنها مشکلات و عوارض دستگاه های ساکشن قدیم را برطرف نموده است.

جدیدترین روش پیکر تراشی، عوارض دستگاههای ساکشن قدیم مانند: آمبولی، ناهمواری سطح پوست، سوختگی و … را برطرف نموده است.

افرادی که دچار اضافه وزن های خیلی زیاد هستند ، به صورتی که BMI آنها از ۳۵ بالاتر است، معمولاً اندیکاسیون پیکرتراشی را ندارند و نیاز است که از طریق جراحی‌های کوچک کردن معده اقدام کنند.

بله، با تخلیه کامل چربی‌های نواحی شکم و پهلو، می توان برای شکم و پهلویمان فرم ساعت شنی را ایجاد کرد. افرادی نیز که دچار شلی و افتادگی پوست هستند، با جراحی‌های ابدومینوپلاستی این فرم را بعد از عمل خواهند داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
27 نظرات
 1. محمد طاهری می گوید

  باعرض سلام. ایا تخلیه چربی. شکم با لیزر هست یا عمل جراحی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لییپوماتیک که جدیدترین روش پیکر تراشی محسوب می‌گردد، با استفاده از تجهیزات هوشمند و پیشرفته، به عنوان عملی با کمترین عوارض و تقریبأ بدون خطر شناخته می‌شود.
   این روش به عنوان مدرن‌ترین روش پیکر تراشی در قیاس با روش‌های پیشین از مزایای زیادی برخوردار است
   لطفا جهت راهنمایی بیشتر با تلفن های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. ح ن می گوید

  سلام وقت شما بخیر
  خانمی ۴۰ساله هستم چربی اضافه شکم وپهلو دارم اگه لیپو کنم احتمال بازگشت چربی چند درصده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و عرض ادب. لیپوماتیک روشی است دائمی برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو. برای اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴_۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. یسنا می گوید

  سلام من سی پنج ساله هستم از اصفهان میخواستم برا حراجی شکم و پهلو بیام من شکمم افتاده است آیا میشه هم عمل لیپو ماتیک را انجام دادم هم شکمم کشیده بشه و پوست اضافه اش جم بشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   در اکثر مواقع هنگام جراحی ابدومینوپلاستی چربی اضافه برداشته می شود و پوست اضافه برش می خورد و شکم صاف می شود.

 4. سمیرا می گوید

  سلام میخواستم بدونم دردش زیاد هست من ۳۰ سالم هستم و دوباره میخوام بچه دار بشم مشکلی نداره یا عوارضی ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز آستانه در در افراد مختلف متفاوت است ولی به طور کلی درد بعد از پیکرتراشی به گونه ای نیست که قابل تحمل نباشد.
   بله می توانید بعد از جراحی مجدد باردار شوید ولی حتما قبل از جراحی با پزشک مطرح کنید.
   و اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت.

 5. صدف می گوید

  سلام اقای دکتر ،دو ساله ک میخام عمل لیپو رو انجام بدم فقط از درد بعد از عمل میترسم، خیلی از دوستانم انجام دادن و جدا از مراقبتها گفتن دردی داره ک تا یک هفته ی اول امکان قش کردن هم هست،من فقط از گفتهای دوستان میترسم راهنماییم کنید ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است. درد ها بعد جراحی پیکرتراشی به گونه ای نیست که قابل تحمل نباشد.

 6. رها می گوید

  سلام
  من میخواستم سوال کنم الان هم شما جراحی دارین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله در این شرایط با رعایت پروتکل های بهداشتی جراحی انجام می شود.

 7. توانا می گوید

  سلام آقای دکتر
  ایا سینه بزرگ نیز لیپو دارد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای آقایان با لیپوماتیک می توان کوچک کرد ولی برای خانم ها به دلیل وجود غدد شیری خیر.

 8. گنجه می گوید

  سلام و خسته نباشید
  فردی که یکبار عمل لیپو انجام داده باز می تواند این عمل رو انجام دهد واینکه مثل سری اول فرم می گیرد یانه واینکه دفعه ووم سخت تر ار اول می شود؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   انجام عمل پیکرتراشی برای بار دوم نیاز به دقت بیشتری دارد و حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا امکان انجام آن وجود دارد یا خیر.

 9. مریم می گوید

  سلام‌‌ ۵۰ سال دارم‌ شکم‌‌افتاده
  چ‌‌عملی خوبه انجام‌‌بدم‌‌
  لطفا راهنمایی کنیر

 10. مهنوش می گوید

  سلام و ادب
  چند درصد احتمال آمبولی وجود داره ؟ و حداقل مقدار چربی که میشه برداشت چقدره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه پیکرتراشی توسط متخصص با تجربه انجام شود و مواردی که اعلام می شود را پس از جراحی رعایت کنید. احتمال خطر به صفر کاهش پیدا می کند.

 11. محمد نوریزدان می گوید

  سلام آقای دکتر من قدم ۱۶۸وزنم ۹۸فقط شکم و پهلو هامو میخام پیکر تراشی کنم هزینه ش چقدره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 12. شهبازی می گوید

  سلام من قدم ۱۷۰ و ۹۰ کلیو هستم. امکان پیکرتراشی برام وجود داره؟ استخون بندی درشتی دارم و چاق به نظر نمیرسم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 13. لیلی می گوید

  عرض ادب- من متوجه نشدم الان جدیدترین روش پیکرتراشی چیه؟ همه رو با یه روش عمل می کنین؟ یا مهم نیست چه روشی جدیده و چیزی که مناسبه مائه پیشنهاد میدین؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   استفاده از دستگاه های لیپوماتیک، اولترازد، واترجت، لیپوست و پال جز جدیدترین روش های پیکرتراشی می باشد که مکانیسم کار آنها مشکلات و عوارض دستگاه های ساکشن قدیم را برطرف نموده است.
   برای تشخیص اینکه کدام یک از دستگاه های فوق برای شما مناسب است حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 14. ناشناس می گوید

  با سپاس از مقاله ی بسیار خوبتون اگر بعد از جراحی دچار عفونت شدیم باید چکار کنیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه جراحی در اتاق عمل با وسایل استریل انجام شود نباید دچار عفونت شوید.
   و اگر این اتفاق افتاد حتما باید به پزشک جراح خود مراجعه و ایشان هم با توجه به شدت و ناحیه مورد نظر اقدامات لازم را انجام می دهد.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید