جراحی شکم و پهلو با عمل جراحی | عوارض و مزایای آن

143,059

لاغری شکم و پهلو چیست و چگونه به لاغر شدن افراد کمک می کند؟ روش های جراحی شکم و پهلو کدام اند؟

چه کسانی می‌توانند برداشتن چربی شکم برای لاغری اقدام کنند؟ هزینه روش های لاغری شکم و پهلو چقدر است؟

در این مقاله به پاسخ این سوالات و همه نکاتی که باید درباره لاغری شکم و پهلو بدانید پرداخته‌ایم.

همچنین ویدئو های نمونه کار قبل و بعد لاغری شکم مراجعه کننده های دکتر نجف بیگی را نیز در میان متن می بینید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

جراحی شکم و پهلو با روش ابدومینوپلاستی چگونه انجام می‌شود؟ در ادامه ویدیویی از دکتر آرش نجف بیگی را مشاهده می کنید که در حال انجام جراحی شکم و پهلوی خانمی پنجاه ساله بعد از چهار بار زایمان هستند:

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

جراحی لاغری شکم و پهلو یکی از راه‌های مؤثر برای از بین بردن چربی‌های این ناحیه و همچنین رفع شلی و افتادگی پوست می‌باشد.

کاندیدای مناسب برای این جراحی افرادی هستند که:

 • بیش از ۳۰% اضافه وزن ندارند
 • خاصیت کشسانی پوست مناسبی داشته باشند
 • سلامت عمومی کامل دارند و دخانیات و مشروبات الکی مصرف نمی‌کنند
 • تصمیم به بارداری، اضافه وزن و کاهش وزن مجدد ندارند.
 • دارای سن بالای ۱۸ سال می‌باشند

روش‌های جراحی لاغری شکم و پهلو عبارتند از:

– ابدومینوپلاستی و مینی ابدو: در این عمل پوست و چربی اضافی برداشته شده و ماهیچه‌های بدن اصلاح می‌شود. این جراحی تهاجمی بوده اما برای از بین رفتن چربی های شکم و پهلو بسیار مؤثر است.

– لیپوماتیک: در این روش که یکی از جدیدترین روشهاست، به وسیله‌ی دستگاه خاص و لوله‌ای به نام کانولا سلول‌های چربی تخریب می‌شود.

– بادی‌جت: در این روش جریان پرفشار آب سبب شکستن و شل شدن سلول‌های چربی می‌گردد.

– اولترازد: در این روش، به کمک یک دستگاه، فشار منفی در زیر پوست ایجاد شده و در نتیجه دیواره‌ی سلول‌های چربی منفجر و از بدن تخلیه می‌شود.

– دستگاه پال: در این روش دستگاه PAL یا لیپوساکشن با ظرافت بالا و با کمک حرکات فیزیکی سبب تخلیه شدن سلول‌های چربی می‌شود.

– لیزر لیپولیز: به کمک پرتوهای لیزر بافت چربی متلاشی می‌گردد.

در برخی افراد استفاده از یک روش پاسخ نمی‌دهد و از روش ترکیی استفاده می‌گردد. در کل، باید به این نکته توجه داشت که هر کدام از این روش‌ها، عوارضی را به همراه دارند که افراد قبل از جراحی باید از آن‌ها آگاهی داشته باشند.

با وجود این که جراحی سبب می‌شود در یک جلسه از شر چربی های شکم و پهلو راحت شوید، اما این روش، جایگزینی برای ورزش و رژیم غذایی استاندارد نیست و فرد برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب، باید سبک زندگی سالم را رعایت کند.

لاغری شکم و پهلو با عمل جراحی

عمل لاغری، روشی موثر برای جراحی شکم و پهلو است. درواقع پس از یک دوره ورزش و رژیم غذایی، ممکن است بخش‌های مختلف بدن لاغر شود اما چربی‌های شکم و پهلو هنوز باقی بماند.

همچنین ممکن است شکم دچار شل شدگی و افتادگی شود که این مورد نیز، ظاهر فرد را بسیار نامتناسب می‌کند.

بسیاری از کسانی که اضافه وزن دارند، به خوبی می‌دانند که از دست دادن یک کیلوگرم از چربی‌های اضافی با رژیم غذایی و ورزش، چه کار سخت و طاقت فرسایی است. با این حال پس از چند دوره پرهیز و انجام انواع فعالیت‌های بدنی و ورزشی، باز هم چربی‌های شکم و پهلو همچنان در جای خود باقی می‌مانند.در چنین شرایطی انجام جراحی شکم و پهلو، بهترین گزینه است.

با این حال باید از نتایج این عمل، انتظارات واقعی داشت و البته بعد از جراحی نیز در سبک زندگی تغییر ایجاد کرد.

در چنین شرایطی شاید لاغری شکم و پهلو با عمل جراحی تنها و بهترین راه برای بسیاری از این افراد باشد.

جراحی شکم برای لاغری، مناسب افرادی است که بیش از ۳۰% اضافه وزن نداشته باشند.

عمل جراحی شکم برای لاغری پهلو

ویژگی های بهترین دکتر لیپوماتیک چیست را در این مقاله بخوانید.

چه کسانی برای عمل لاغری شکم و پهلو مناسب‌اند؟

جراحی شکم برای لاغری، مناسب افرادی است که بیش از ۳۰% اضافه وزن نداشته باشند. درواقع نخست باید با کمک ورزش و پرهیز غذایی، وزن خود را کاهش دهید. سپس برای خارج کردن چربی اضافی و باقی مانده در ناحیه شکم و پهلو، عمل جراحی برای شما انجام شود.

پس از انجام جراحی شکم و پهلو، نباید وزن شما کاهش یابد و یا بیشتر شود. ثابت نگه داشتن وزن برای رسیدن به بهترین نتیجه از جراحی و حفظ اندام ایده‌آل، بسیار ضروری است.

اگر سن شما بیش از ۶۰ یا ۷۰ سال است، نتایج لیپوماتیک برای شما به خوبی یک فرد ۳۰ یا ۴۰ ساله نخواهد بود.

یکی دیگر از مواردی که شما را به یک گزینه مناسب برای عمل جراحی شکم و پهلو تبدیل می‌کندریال داشتن پوستی با خاصیت الاستیک و کشسانی مناسب است.

درواقع اگر سن شما بیش از ۶۰ یا ۷۰ سال است، نتایج لیپوماتیک برای شما به خوبی یک فرد ۳۰ یا ۴۰ ساله نخواهد بود. همچنین بهتر است عمل شکم و پهلو برای لاغری، پس از آخرین بارداری انجام شود تا نتایج آن دستخوش تغییر نشود. چرا که پس از بارداری ممکن است افتادگی در پوست شکم ایجاد شود.

کسانی که دخانیات و الکل مصرف می‌کنند نیز گزیه مناسبی برای این عمل نیستند. برای رسیدن به نتایج ماندگار باید چند هفته پیش از عمل و چند ماه پس از آن، مصرف دخانیات به‌طور کامل قطع شود. دارا بودن سلامت عمومی و عدم ابتلا به بیماری‌های زمینه‌ی و مصرف دارو نیز بسیار مهم است. پس پیش از عمل در این مورد با جراح خود مشورت کنید. مصرف برخی داروها پیش از عمل باید قطع یا کنترل شود.

تا به‌حال نتیجه عمل لاغری شکم به روش ابدومینوپلاستی را به صورت ویدئویی دیده‌اید؟ در ادامه ی مطلب، ویدیویی از قبل و بعد انجام جراحی شکم و پهلو توسط دکتر آرش نجف بیگی را مشاهده می کنید:

نکاتی که پیش از لاغری شکم و پهلو با عمل جراحی باید رعایت شود

عمل لیپوماتیک می‌تواند با بی‌هوشی عمومی و یا بی‌حسی موضعی انجام شود. از سوی دیگر عمل ابدو نیز با بی‌هوشی عمومی انجام می‌شود. از همین روی باید چند نکته را رعایت کنید:

 • از دو هفته پیش از جراحی، مصرف الکل و دخانیات را قطع کنید.
 • یک هفته پیش از عمل مصرف داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین باید کنار گذاشته شود.
 • شب قبل از عمل حمام کنید.
 • صبح روز جراحی ناشتا باشید.
 • لباس گشاد و راحت بپوشید.
 • گن مخصوص بعد از عمل را همراه داشته باشید.
لاغری شکم و پهلو با عمل

اگر به بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران مراجعه کنید، شانس این را خواهید داشت که بدن خود را از شر چربی‌های اضافه رها کنید و تولدی دوباره به زیبایی اندام خود ببخشید.

جراحی شکم و پهلو چاق

جراحی شکم چاق اولین بار در اواخر قرن نوزدهم و اوائل قرن بیستم انجام شد و در این عمل جراحی شکم که معمولاً با جراحی فتق ناف صورت می گرفت قسمتی از پوست و چربی پایین شکم را بصورت قاچ هندوانه در می آوردند و پوست دو طرف را بهم می دوختند.

اما جراحی شکم چاق هم مانند سایر جراحی های زیبایی در اوائل قرن بیستم یعنی فاصله دو جنگ جهانی پیشرفت چندانی نکرد ولی بعد از آن و در دهه ۵۰ میلادی جراحان پی بردند که برداشتن پوست و چربی به صورتی که در بالا ذکر شد، نتایج چندان قابل توجهی ندارد و مانند لیفت صورت باید پوست و چربی را از نسوج زیر آن یعنی عضلات شکم جدا کرد و به این روش قادر بودند مقدار خیلی بیشتری از پوست و چربی را بردارند.

چون برای این روش جراحی شکم چاق، باید تمام پوست شکم را به طرف پایین آن می کشیدند و ناف هم همراه با پوست به طرف پایین جا به جا می شد، بنابراین تکنیک جدیدی به وجود آوردند که ناف از پوست اطراف خود جدا شده و بطرف پایین حرکت نکند و این ناف را از سوراخی که در پوست کشیده شده ایجاد میکردند، بیرون می آوردند.

جراحی شکم بعد از زایمان

بیشتر بانوان بعد از زایمان با مشکل افتادگی شکم و پوست مواجه می‌شوند. در برخی افراد ورزش و رژیم غذایی مؤثر واقع نمی‌شود و باید برای زیبایی اندام خود به سراغ جراحی بروند. انتخاب روش جراحی برای ازبین بردن این مشکل به بزرگی و میزان افتادگی بستگی دارد.

برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب پس از جراحی باید در انتخاب پزشک و کلینیک دقت لازم را به عمل آورد.

انواع روش‌های جراحی شکم بعد از زایمان

 • لیپوماتیک: در این روش به کمک لوله‌ای به نام کانولا چربی‌های اضافی بدن که در نواحی موضعی بدن هستند را به کمک حرکات ارتعاشی تخریب و خارج می‌کنند.
 • ابدومینوپلاستی: در این جراحی چربی‌ها و پوست اضافی شکم برداشته شده و سبب سفت شدن عضلات و دیواره‌ی شکم می‌گردد.
 • لیپوساکشن: در این جراحی با ایجاد چند سوراخ و استفاده از ابزار مخصوص سوزنی‌مانند، اقدام به تخلیه‌ی چربی اضافی با دستگاه مکنده می‌کنند.
عکس نمونه کار لاغر کردن شکم و پهلو با جراحی

خیلی‌ها فکر می‌کنند برداشتن چربی با لیپوماتیک فقط با یک دستگاه خاص انجام می‌شود اما این‌طور نیست.

پیکرتراشی برای برداشتن چربی‌های اضافی بدن

پیکرتراشی مجموعه‌ای از روش‌های تهاجمی و غیرتهاجمی است که می‌توان از آن‌ها برای برداشتن چربی‌های مختلف بدن استفاده کرد و به اندام ایده آل رسید. لیپوماتیک تلفیقی از دو تکنیک Tumescent و Power Assisted می‌باشد.روش لیپوماتیک جدیدترین روش تخلیه چربی شکم می‌باشد که با دارا بودن ایمنی بالا ،مشکل ایمنی که در روش سنتی لیپوساکشن  وجود داشت را برطرف کرده است.

دربرداشتن چربی با این روش ، سلول‌های چربی به‌ صورت کاملاً فیزیکی تخریب می‌شوند و توسط حرکات لرزشی کانولا به‌صورت آزاد در می‌آیند  و این چربی را به‌آرامی و  بدون درد و خونریزی توسط دستگاه از بدن خارج می‌کنند. در این روش برداشتن چربی شکم چون از لیزر و حرارت در بافت چربی استفاده نمی‌شود امکان فیبروز در بافت زیر پوست خیلی کم بوده  و این به سفت شدن و لیفت پوست کمک  زیادی می‌کند. در این روش برداشتن چربی ، دوره نقاهت بین ۳ تا ۷ روز طول می‌کشد .

بعد از این عمل بیمار باید به مدت ۹ هفته از گن مخصوص استفاده کند. خیلی‌ها فکر می‌کنند برداشتن چربی با لیپوماتیک فقط با یک دستگاه خاص انجام می‌شود اما این‌طور نیست .هر فردی بنا بر شکل ظاهری خود ،به تغییرات خاصی نیاز دارند و  برای همه افراد از یک روش استفاده نمی‌شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه اکسسوری برست یا پستان فرعی چیست؟ + بهترین راه‌ درمان آن را پیشنهاد میدهیم.

لیفت شکم یکی از روش های جدید و بسیار روتین برای رفع افتادگی و چربی های اضافی است. در این روش پوست شل شده ای که زاویه ای به سمت پایین دارد کشیده شده و میزان اضافه آن برداشته می شود.

روش های جراحی شکم و پهلو

جراحی شکم و پهلو، بازه گسترده‌ای از عمل‌های جراحی زیبایی و حتی درمانی را شامل می‌شود، شامل:

 • برداشتن چربی شکم با عمل ابدومینوپلاستی و مینی ابدو
 • لیپوماتیک
 • بادی جت
 • اولترازد
 • دستگاه پال
 • لیزر لیپولیز

این عمل‌ها کمک می‌کنند که در یک جلسه و تنها در چند ساعت، تا ۱۰ لیتر چربی از شکم و پهلو‌های شما برداشته شود و شما به یک شکم کوچک و پهلوهای باریک و لاغر دست پیدا کنید. یعنی راهی را که با کمک رژیم‌های تغذیه‌ای و ورزش کردن ممکن بود بعد از چند سال به آن برسید و حتی گاهی کاملا نشدنی است، در یک روز طی کنید.

در این باره بخوانید  عمل کشیدن پوست ران یا جراحی لیفت ران چیست؟ به همراه مراقبت های بعد از جراحی کشیدن پوست پا

برداشتن چربی شکم با ابدومینوپلاستی

در این عمل دو کار انجام می‌شود تا شکم شما کوچک و خوش فرم شود. اول اینکه پوست و چربی اضافی شکم برداشته می‌شود. همچنین پارگی یا تغییر فرم ماهیچه‌های شکم شما اصلاح می‌شود تا شکم شما سفت و خوش فرم شود. ابدومینوپلاستی برای افرادی که شکم بزرگ و افتاده دارند و یا خانم‌هایی که چند بارداری را تجربه کرده‌اند، عمل بسیار مناسبی است.

پیکر تراشی چیست و چگونه به لاغری افراد کمک می کند را در این مقاله بخوانید.

برداشتن چربی شکم با بادی جت

یک روش پیشرفته برای تخلیه چربی از بدن است که به جای نیروی مکانیکی یا باد، از جریان پرفشار آب برای شکستن و شل شدن بافت چربی استفاده می‌کند. به این ترتیب به آرامی چربی مخلوط با آب از زیر پوست بیرون کشیده می‌شود.

برداشتن چربی شکم با اولترازد

یک روش پیشرفته، سریع و دقیق برای از بین بردن و تخلیه بافت چربی از شکم، پهلو و دیگر نقاط بدن است. حتی از مناطق حساس مثل صورت نیز با کمک این روش می‌توان چربی تخلیه کرد. با این دستگاه یک فشار منفی در بافت‌ چربی زیر پوست ایجاد می‌شود. نتیجه آن، تشکیل حباب‌های افزایش یابنده درون سلول‌های چربی است. دیواره سلول چربی نمی‌تواند این فشار منفی را تحمل کند، پس می‌شکند و منفجر می‌شود. به این ترتیب بافت چربی آب می‌شود و به سادگی از بدن تخلیه خواهد شد.

عمل لاغری شکم و پهلو

در روش لیزر لیپولیز، نور لیزر با کمک فیبر نوری و کانولای مخصوص به زیر پوست هدایت می‌شود تا بافت چربی را متلاشی کند.

برداشتن چربی شکم با دستگاه پال

نوعی دستگاه برای لیپوساکشن است که به جراح کنترل و دقت بالاتری در تخلیه چربی می‌دهد. دستگاه PAL یا لیپوساکشن قدرتی با کمک حرکات فیزیکی، چربی شکم و پهلو به صورت یکنواخت و بدون آسیب به دیگر بافت‌های زیر پوست، تخلیه می‌شود. این روش ظرافت و دقت بالایی دارد و نتایج آن در پیکر تراشی، بسیار مناسب است.

برداشتن چربی شکم با لیزر لیپولیز

روش جدیدی است که با کمک پرتوهای لیزر، بافت چربی زیر پوست را متلاشی می‌کند. در این روش، نور لیزر با کمک فیبر نوری و کانولای مخصوص به زیر پوست هدایت می‌شود تا بافت چربی را متلاشی کند. البته باید دقت داشت که در هر جلسه تنها حجم محدودی از چربی قابل برداشت است. پس اگر حجم چربی شکم و پهلوی شما کم است، این روش مناسب خواهد بود.

برداشتن چربی با لیپوماتیک

از روش‌های نوین برای برداشتن چربی شکم و سایر قسمت‌های بدن می‌توان به لیپوماتیک اشاره کرد .برداشتن چربی با این روش کم‌ خطر بوده و عوارض کمتری برای بیمار ایجاد می‌کند و قیمت مناسبی هم دارد.

در این روش برداشتن چربی شکم ،توسط  لوله‌ای به نام کالونا چربی‌های بدن تکه‌تکه می‌شوند و از بدن خارج می‌شوند . تنها در روش برداشتن چربی با لیپوماتیک می‌توان از چربی‌های استخراج‌ شده برای اضافه کردن به نواحی دیگر مانند تزریق چربی به باسن و سینه استفاده کرد.همچنین برداشتن چربی با لیپوماتیک باعث از بین بردن سلولیت نیز می‌شود.

نحوه برش در ابدومینوپلاستی شکم و پهلو

یکی از روش‌هایی که در سال‌های اخیر ابداع شده و جزو متدهای جدید لاغری محسوب می‌شود، لاغری با دستگاه پال است.

در واقع با کمک روش‌های جراحی تهاجمی مانند ابدومینوپلاستی و یا کم‌تر تهاجی مانند لیپوساکشن، می‌توان در یک یا دو جلسه، چربی‌های اضافی شکم و پهلوها را برداشت.

روش ابدومینوپلاستی یا تامی تاک، همان جراحی شکم است که در آن علاوه برداشتن چربی‌های اضافی شکم، پوست اضافی و افتاده شکم نیز برداشته می‌شود. از سوی دیگر، ماهیچه‌های شل شده و پاره شده شکم نیز دوباره به سوی هم کشیده و دوخته می‌شود.

با این کار ماهیچه‌های جداره شکم، ترمیم و سفت می‌شود.جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی، روشی است که با برداشتن پوست و چربی اضافی و سفت کردن ماهیچه‌های شکم، اندام شما را لاغر و متناسب می‌سازد.

در این روش با ایجاد برش‌هایی افقی و عمودی در اطراف و زیر ناف و همچنین ناحیه بالای شرمگاه، پوست آویزان شکم برداشته می‌شود. سپس بافت‌های چربی اضافی برداشته می‌شود.

پس از دوختن ماهیچه‌های شکم، بخش بالایی و پایینی پوست برش خورده به هم دوخته می‌شود. ابدومینوپلاستی یک جراحی تهاجمی اما بسیار موثر برای از بین بردن چربی و افتادگی شکم است. این روش برای کسانی که کاهش وزن بسیاری داشته اند و یا خانم‌هایی که بارداری را پشت سر گذاشته‌اند، موثر است.

برای شکم‌هایی که چربی اضافی و افتادگی کمتری دارند، می‌توان از روش مینی-ابدومینوپلاستی بهره برد که میزان برش کمتری دارد و عمل سبک‌تری است.

ابدومینوپلاستی شیوه‌های مختلفی دارد. در تامی تاک یا جراحی شکم، برش‌هایی در بخش‌های پایینی شکم به صورت افقی ایجاد می‌شود.

سپس پوست و لایه‌های چربی اضافی زیر آن برداشته می‌شود. معمولا در شکم‌هایی که اندازه بزرگی داشته باشند، ماهیچه‌های شکم دچار کشیدگی و یا پارگی می‌شوند. جراح با کشیدن ماهیچه‌های شکم و دوختن آن‌ها، عضلات شکم را سفت و خوش فرم می‌کند. این کار کمک می‌کند تا پس از عمل، شکل شکم شما طبیعی و متناسب باشد.

همچنین می‌توان دور سوراخ ناف را نیز برش داد و به جای اصلی خود برد. درواقع نافی که بعد از جراحی شکم مشاهده می‌شود، ناف واقعی خود فرد است.

برای شکم‌هایی که چربی اضافی و افتادگی کمتری دارند، می‌توان از روش مینی-ابدومینوپلاستی بهره برد که میزان برش کمتری دارد و عمل سبک‌تری است.

لیپوساکشن نیز همانطور که از اسمش پیدا است، روشی برای کشیدن چربی‌های اضافه بدن، شکم و جراحی پهلو است. در این روش، با ایجاد شکاف‌هایی در بدن، پروب‌های دستگاه لیپوساکشن وارد بدن می‌شود. سپس بافت‌های چربی خورد شده و بیرون کشیده می‌شود.

روش لیپوساکشن معمولا همراه با ابدومینوپلاستی برای از بین بردن چربی‌های پهلو، پشت و حتی ران و باسن به کار می‌رود. در واقع لیپوساکشن هم می‌تواند یک روش مکمل برای ابدومینوپلاستی باشد و هم به عنوان یک روش جداگانه و مستقل برای لاغری شکم و پهلو با عمل جراحی، به کار گرفته شود.

کشیدن پوست شکم بعد از لاغری برای کسانی که مقدار زیادی از چربی بدن خود را از دست داده اند بهترین گزینه است.

تفاوت برداشتن چربی در لیپوماتیک با سایر روش‌ها

در دیگر دستگاه‌های پیکرتراشی  معمولاً حرکت میله لیپوساکشن به سمت جلو و عقب می‌باشد یعنی حرکات رفت و برگشتی دارد اما در لیپوماتیک حرکات نوک میله علاوه بر رفت و برگشتی به شکل لرزشی و دورانی هم می‌باشد که به این تکنولوژی nutational infrasonic liposuctio می‌گویند که در سال ۱۹۹۷ ساخته‌ شده است و  گفته‌ شده که صدمه کمتری به بافت ها وارد می‌کند .لیپوماتیک که امروزه از آن  استفاده می‌شود ساخت شرکت یورومی بلژیک می‌باشد.

مطالعه مقاله عمل کشیدن پوست ران یا تایوپلاستی را توصیه می کنیم.

لاغری شکم و پهلو با عمل لیپوماتیک چگونه است؟

لیپوماتیک یکی از جدیدترین و کارآمدترین روش‌ها برای لاغری شکم و پهلو با عمل جراحی است. هنگام انجام جراحی شکم، برای خارج کردن چربی اضافی از نواحی بالایی شکم، پهلوها و پشت کمر، می‌توان از تکنیک‌های مختلف لیپوماتیک استفاده کرد.

درواقع لیپوماتیک نوعی روش لیپوساکشن بدون درد و عوارض زیاد است. دستگاه لیپوماتیک، یک موتور بادی دارد که هوای فشرده تولید می‌کند. این هوای فشرده به کانولا منتقل می‌شود و حرکات مختلفی را در آن ایجاد می‌کند.

در روش لیپوماتیک از شکاف ایجاد شده در شکم و یا ایجاد چند شکاف کوچک در پهلوها، می‌توان به بافت‌های چربی زیر پوست دسترسی یافت. سپس با کمک لوله‌های بلند و باریکی که کانولا نام دارد، بافت‌های چربی را خورد کرد و سپس بیرون کشید.

کانولا درواقع همان لوله استیل بلند و باریکی است که وارد بدن می‌شود تا چربی‌ها را خورد کند و بیرون بمکد. با کمک خورد کردن بافت‌های چربی و خارج کردن آن از زیر پوست، می‌توان پهلو‌ها را نیز لاغر کرد.

برای لاغری شکم و پهلو با عمل لیپوماتیک، نخست شکاف‌های کوچکی در ناحیه شکم، پهلوها، پشت و یا اطراف ناف ایجاد می‌شود. سپس لوله کانولا وارد بدن می‌شود. لوله کانولا پس از ورود به زیر پوست، با حرکت در سه جهت افقی، عمودی و همچنین دوران و چرخش حول محور خود، بافت‌های چربی را به ذرات کوچک تبدیل می‌کند. سپس مانند یک جاروبرقی قدرتمند بافت چربی را بیرون می‌کشد.

باید گفت که در کنار عمل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک نیز به کار گرفته می‌شود.ترکیبی از این دو روش، یک جراحی شکم و پهلوی کارآمد و نتیجه بخش خواهد بود.

روش لیپوماتیک دو ویژگی و مزیت مهم دارد. نخست اینکه اندازه برش‌های ایجاد شده در پوست، نسبت به روش‌های قدیمی‌تر لیپوساکشن، بسیار کوچکتر است. همچنین درد و عوارض پس از عمل نیز در لیپوماتیک بسیار کاهش می‌یابد. ویژگی مهم دیگر لیپوماتیک این است که چربی خارج شده از بدن، قابلیت تزریق به دیگر نقاط بدن را دارد. در نتیجه برای فرم دادن به دیگر بخش‌های بدن مانند تزریق چربی به باسن و سینه‌ها می‌توان از چربی‌های خود فرد استفاده کرد. و

باید گفت که در کنار عمل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک نیز به کار گرفته می‌شود.ترکیبی از این دو روش، یک جراحی شکم و پهلوی کارآمد و نتیجه بخش خواهد بود.

لیپوماتیک علاوه بر اینکه به عنوان روش کمکی همراه با ابدومینوپلاستی انجام می‌شود، در شرایطی که افتادگی در شکم زیاد نباشد، به تنهایی نیز می‌تواند برای تخلیه چربی از نواحی شکم و پهلو به کار گرفته شود. عمل لیپوماتیک، با روش‌ها و دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شود که هر یک مزایای مخصوص به خود را دارند. پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می‌تواند بسته به نیاز و شرایط بدنی هر فرد، یکی از روش‌ها را پیشنهاد دهد.

لاغر کردن شکم با لیپوماتیک

لیپوماتیک: در جراحی شکم و پهلو با لیپوماتیک، از فشار و ضربه فیزیکی برای خورد کردن بافت‌های چربی استفاده می‌شود. سپس این چربی از زیر پوست بیرون مکیده می‌شود. در روش‌های قدیمی‌تر لیپوساکشن از تکنیک‌هایی مانند لیپولیز، با کمک امواج لیزر دمای بافت چربی تا ۹۰۰ درجه سانتیگراد بلا می‌رود و چربی‌های می‌سوزند. سپس از بدن تخلیه می‌شوند. به همین دلیل روش لیپوماتیک عوارض سوختگی ندارد. همپنین از چربی تخلیه شده می‌توان برای تزریق به دیگر نواحی بدن و فرم دادن به اندام‌های دیگر، استفاده کرد.

اولترازد: در این روش به جای استفاده از خورد کردن با ضربه و چرخش، امواج صوتی به کار می‌رود. با کمک فناوری اولتراسوند، سلول‌های چربی به ارتعاش در می‌آیند و دیواره آن‌ها پاره می‌شود. با آب شدن چربی، می‌توان آن را با فشار دست و ماساژ به بیرون از بدن هدایت کرد. به تشخیص جراح اگر حجم چربی زیاد نباشد، نیازی به مکش آن نیست. اما می‌توان با کمک ابزار مکش، زودتر و دقیق‌تر چربی را تخلیه کرد و شکل بدن و پوست را نیز یک‌دست کرد.

واترجت: در روش بادی جت یا واتر جت نیز مانند لیپوماتیک، چربی‌ها خورد می‌شوند اما با فشار آب. باریکه‌ای از آب پرفشار در اندازه چند میلی‌تر به بافت‌های چربی برخورد می‌کند و آن‌ها را درهم می‌شکند. سپس این مخلوط آب و چربی با کمک مکش، از بدن خارج می‌شود. این چربی را نیز نمی‌توان برای تزریق به دیگر نقاط بدن استفاده کرد.

روش جراحی شکم چاق با لیپوماتیک، نیاز به برش ندارد و طرفداران زیادی دارد.

دقت داشته باشید که رسیدن به یک نتیجه مطلوب از لیپوماتیک، به دقت و تجربه جراح نیز بستگی دارد. بهتر است برای انجام لاغری شکم و پهلو با جراحی، حتما به پزشک فوق تخصص جراحی چلاستیک و زیبایی که متخصص جراحی لاغری مراجعه کنید. در غیر این صورت ممکن است پزشک غیر متخصص، هنگام کار با دستگاه لیپوماتیک به اندام‌ها، رگ‌ها و عصب‌های شما آسیب وارد کند. همچنین جراحی در اتاق عمل استریل و پاکیزه نیز در کاهش خطر عفونت پس از عمل بسیار مهم است.

لیپوماتیک روشی برای جراحی شکم و پهلو

خیلی ها هستند که از داشتن شکم بزرگ و بد فرم رنج می برند که این افراد برای رفع این مشکل به انجام جراحی شکم چاق شکم با روش لیپوماتیک روی می آورند که این جراحی شکم چاق، نسبت به سایر روش ها یک روش کاملا ایمن و بی ضرر است که بیمار با انجام این روش جراحی شکم چاق می تواند به یک شکم صاف و زیبا دست پیدا کند.

در این باره بخوانید  بررسی کامل لیپوماتیک بازو

در این روش جراحی شکم چاق با لیپوماتیک نیاز به برش نیست و با استفاده از یک میله فلزی چربی های شکم را خارج می کنند که معمولا در این روش جراحی شکم چاق می توان چربی های تخلیه شده را به اندام های دیگر بدن هم تزریق کرد.

روش جراحی شکم چاق با لیپوماتیک، نیاز به برش ندارد و طرفداران زیادی دارد. از بین بردن چربی های شکم و پهلو بسیار سخت و دشوار است که با جراحی شکم چاق با روش لیپوماتیک می توان از شر این چربیهای اضافه خلاص شد.

کاندیدای مناسب لیپوساکشن یا لیپولیزر

لاغری شکم و پهلو با ترکیب چند روش

این روش جراحی شکم چاق را، جراح بر اساس شرایط کلی بدن و نیاز و درخواست بیمار پیشنهاد می کند؛ زیرا پزشک جراح با معاینه دقیق بیمار می تواند بهترین روش جراحی شکم چاق را برای زیبا سازی ناحیه های مختلف بدن که مشکل چربی و افتادگی پوست و شلی دارند به کار بگیرد.

از آنجایی که در برخی افراد استفاده از یک روش برای جراحی شکم چاق پاسخ نمی دهد، جراح از روش ترکیبی ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک برای کشیدن چربی و ترمیم نقاط بدن استفاده می کند.

این روش جراحی شکم چاق برای افرادی مناسب است که شکم آنها چاق است ولی پوست اضافه و افتادگی شکم ندارند و یا در حد جزئی است و کیفیت پوست آنها خوب بوده و ترک پوست کمی دارند.

لیپوساکشن یا لیپولیزر

در این روش جراحی برای جراحی شکم و پهلو، مقدار معینی از سرم حاوی ترکیبات خاص (محلول تاموسنت) را به داخل چربی های زیر پوست تزریق و سپس مایع و چربی را با استفاده از لوله های مخصوصی با ایجاد سوراخهای کوچک در پوست خارج می کنند. مقدار این مایع تزریقی بر اساس وزن فرد و وضعیت سلامتی او برای هر کسی متفاوت است و مقدار چربی خارج شده هم به مقدار مایع تزریق شده بستگی دارد و حتی در بهترین شرایط هم نمیتوان بیشتر از چند لیتر چربی در یک جلسه خارج کرد.

پس در افراد با چربی ضخیم دور شکم و پهلو، ممکن است جراحی شکم چاق بیش از یک جلسه طول بکشد. این روش جراحی شکم چاق برای افرادی مناسب است که شکم آنها چاق است ولی پوست اضافه و افتادگی شکم ندارند و یا در حد جزئی است و کیفیت پوست آنها خوب بوده و ترک پوست کمی دارند.

اینها اکثرا خانمهای جوانی هستند که حاملگی نداشته اند و یا آقایانی که از چاقی شکم و پهلو رنج میبرند. همچنین افرادی که تمایلی به جراحی شکم چاق در حد وسیع ندارند و اصلاح افتادگی شکم مد نظرشان نیست و فقط میخواهند چاقی شکم خود را برطرف کنند، از این روش جراحی شکم چاق استفاده می کنند.

 ترکیب دو روش لیپوساکشن و لیپولیزر

در افرادی که چاقی موضعی در بالای شکم و پهلوها دارند و هم قسمت پایین شکمشان افتاده است با ترکیب دو روش بالا می توان به نتایج مطلوبی دست یافت.

بالا کشیدن شکم با جراحی شکم و پهلو

عوارض احتمالی ابدومینوپلاستی

 • جوشگاه نامطلوب
 • خونریزی ( هماتوم)
 • عفونت
 • تجمع مایع
 • اختلال در ترمیم زخم
 • از دست دادن پوست
 • لخته های خونی
 • بی حسی یا سایر تغییرات حس پوست
 • مخاطرات بی هوشی
 • تغییر رنگ پوست و یا تورم طولانی مدت
 • مرگ بافت چربی عمقی پوست ( نکروز چربی )
 • جداشدن زخم
 • ناقرینگی
 • محو و شلی پوست
 • درد، که ممکن است طولانی باشد.
 • ترومبوز ورید عمقی، عوارض قلبی و ریوی
 • تورم طولانی مدت پاها
 • آسیب عصبی
 • احتمال نیاز به جراحی مجدد در ابدومینوپلاستی (کشیدن چربی شکم) وجود دارد
 • نتیجه کمتر از حد مطلوب از نظر زیبائی

سیکس پک کردن شکم با جراحی

شاید شما هم تبلیغات مختلفی را با این مضمون دیده باشید که: با کمک جراحی شکم، در کنار لاغری شکم و پهلو با عمل، شکم شما نیز خوش فرم و سیکس پک خواهد شد. عمل زیبایی سیکس پک شاید برای آقایان این موضوع بسیار جذاب باشد در جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی می‌توان ماهیچه‌های شل یا پاره شده شکم را جمع کرد و به هم دوخت تا سفت و خوش فرم شود؛ اما ایجاد سیکس پک تنها با ورزش و عضله‌سازی امکان‌پذیر است.

البته برخی جراحان از روش‌های غیر استاندارد و غیر موثری استفاده می‌کنند. درواقع با ایجاد شکاف و شیار در لایه‌های چربی زیر پوست شکم، فرم شش تکه یا سیکس پک را به وجود می‌آورند. بدیهی است که این کار تاثیر موقتی دارد و پس از گذشت چند هفته یا چند ماه، بافت‌های چربی به حالت اول برمی‌گردد و فرم شکم دوباره نامتناسب خواهد شد.

این روش جراحی شکم چاق برای افرادی مناسب است که شکم آنها چاق است ولی پوست اضافه و افتادگی شکم ندارند و یا در حد جزئی است و کیفیت پوست آنها خوب بوده و ترک پوست کمی دارند.

چه شرایطی برای انجام لیپوماتیک مهم است؟

لیپوماتیک روش چندان سنگینی برای لاغری شکم و پهلو با عمل جراحی نیست اما به هر کسی توصیه نمی‌شود. نخست باید بدانید که فقط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک صلاحیت علمی و تجربه کافی را دارد تا به شما بگوید که چه روش جراحی برای شما مناسب است. پس هیچ‌گاه با نظر افراد دیگر و یا جراح غیر متخصص، بدن خود را به تیغ جراحی نسپارید.

اما اگر برای مشاوره با جراح پلاستیک آمادگی دارید، بهتر است بدانید که چند ویژگی برای انجام لیپوماتیک ضروری است:

 • سن بالای ۱۸ سال
 • بهره‌مندی از سلامت عمومی و عدم ابتلا به بیماری‌های خاص مانند دیابت یا بیماری‌های قلبی و عروقی
 • ۳ ماه از بارداری گذشته باشد و بلافاصله پس از لیپوماتیک بارداری انجام نشود. بارداری دوباره می‌تواند نتایج انجام جراحی لاغری شکم و پهلو را دستخوش تغییر کند. ممکن است پس از بارداری دوباره، پوست شکم دچار شل شدگی و افتادگی شود. بهتر است حتما با جراح خود در این مورد مشورت کنید.
 • وجود خاصیت الاستیک در پوست و توان عضلانی مناسب
 • عدم کاهش یا افزایش وزن پس از انجام لیپوماتیک:

درواقع شما باید با کمک ورزش و رژیم غذایی، وزن خود را تا جای ممکن کاهش داده باشید. لاغری شکم و پهلو با جراحی تنها باید چربی‌هایی را بیرون بکشد که به صورت طبیعی رفع نشده باشد. همچنین نباید بیشتر از ۳۰ % وزن طبیعی خود، اضافه وزن داشته باشید. پس از انجام لیپوماتیک نیز باید با پرهیز غذایی و انجام ورزش، وزن خود را ثابت نگه دارید. این کار نه تنها نتایج عمل را بهبود می‌بخشد، بلکه شما را به اندام ایده‌آل می‌رساند.

ممکن است پس از بارداری دوباره، پوست شکم دچار شل شدگی و افتادگی شود. بهتر است حتما با جراح خود در این مورد مشورت کنید.

دستگاه لیپوماتیک؛ کانولا و حرکت‌های آن برای شکستن بافت چربی

مراقبت‌های پس از عمل لیپوماتیک

دوره بهبودی لیپوماتیک بین ۳ تا ۷ روز است. پس از جراحی شکم و پهلو، به توصیه‌های جراح پلاستیک خود به دقت عمل کنید تا با کمترین عوارض، هرچه زودتر به بهبودی برسید.

برای کاهش عوارض جراحی و بهبودی هرچه سریع‌تر نکات زیر را رعایت کنید:

 • کمی درد، ورم و کبودی کاملا طبیعی است. درد خفیف بین یک تا دو هفته رفع می‌شود که البته با مسکن قابل کنترل است. داروهای آنتی‌بیوتیک و مسکن را طبق تجویز پزشک خود مصرف کنید.ورم نیز حداکثر پس از ۶ هفته از بین می‌رود و نتیجه اولیه جراحی قابل مشاهده است.
 • گن مخصوص را طبق توصیه جراح خود همواره بپوشید. این گن، در جلوگیری از ایجاد تورم و همچنین فرم‌دهی به بدن، موثر است.
 • سه روز پس از عمل می‌توانید حمام کنید. البته جای بخیه‌ها را زیر فشار مستقیم آب نگیرید.ورود آب آلوده به درون زخم و جای بخیه، خطر ایجاد عفونت را افزایش می‌دهد.
 • مصرف آب فراوان، ماهی و میگو، میوه و سبزی، به ویژه آناناس، بسیار توصیه می‌شود. همچنین چربی و نمک را از برنامه غذایی خود کنار بگذارید. به ویژه در دو هفته تا یک ماه اول پس از عمل لیپوماتیک، تا جای ممکن از مصرف نمک پرهیز کنید.
 • پس از یک هفته می‌توانید فعالیت‌های روزمره خود را از سر گیرید و پس از چند هفته نیز، طبق نظر جراح خود به ورزش بپردازید.
 • تا دو هفته از انجام هرگونه فعالیت سنگین بدنی پرهیز کنید. البته معمولا توصیه می‌شود که در روز چند ساعت راه بروید. این تحرک داشتن به تخلیه مایعات و ترشحات بدن کمک می‌کند و در کاهش تورم موثر است

 

لاغری شکم و پهلو با عمل، برای کسانی که از ورزش‌های سنگین و رژیم‌های سخت غذایی نتیجه دلخواه نگرفته‌اند، یک راه حل موثر است. با کمک ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک، می‌توان چربی‌ها و پوست اضافه شکم و پهلو را در یک جلسه جراحی حذف کرد.

البته برای دیدن نتیجه نهایی جراحی لاغری شکم و پهلو،  باید دست کم دو ماه صبر کنید. پس از ان نیز برای رسیدن به اندام ایده آل و حفظ آن، رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم را در پیش بگیرید. لیپوماتیک، یک جراحی زیبایی بسیار موثر و البته بدون درد و عوارض زیاد است. امروزه این روش علاوه بر متقاضیان زیادی که دارد، میان جراحان پلاستیک نیز محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

همچنین در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

جمع بندی

جراحی شکم و پهلو، روشی است که در یک جلسه، ۴ تا ۵ کیلو شما را لاغرتر می‌کند اما جایگزینی برای ورزش کردن یا داشتن رژیم‌های غذایی استاندارد نیست. درواقع چه پیش از انجام ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک و چه پس از این عمل‌ها، باید ورزش و سبک زندگی سالم را در پیش گرفت. کنترل وزن برای انجام این جراحی بسیار مهم است.

با این حال، در بسیاری مواقع چربی‌های مزاحم در ناحیه شکم و پهلو با ورزش از بین نمی‌رود و چاره کار تنها جراحی شکم و چهلو است. فراموش نشود که این چربی‌ها از زیر پوست بدن خارج می‌شود و بافت‌های چربی پیرامون اندام‌های داخلی بدن یا همان چربی‌های احشایی، تنها با کمک ورزش و رژیم غذایی مناسب، از بین می‌رود.

در جراحی ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم، علاوه بر برداشتن چربی و پوست شل شده شکم، می‌توان ماهیچه‌های شکمی را نیز سف و خوش فرم کرد. لیپوماتیک نیز نسبت به روش‌های قدیمی لیپوساکش، تکنیک جدیدتر و مناسب‌تری است؛ چرا که هم اندازه برش در آن کوچک‌تر است و هم درد و عوارض کمتری دارد. همچنین از چربی تخلیه شده با این روش می‌توان برای تزریق به دیگر نقاط بدن استفاده کرد. به همین دلایل است که جراحی شکم و پهلو برای لاغری، روش بسیار پرطرفدار و کارآمدی در پیکرتراشی به حساب می‌آید.

میزان درد با توجه به آستانه تحمل افراد متغییر است، در کل عمل جراحی شکم عمل دردناکی نیست و فقط یک هفته استراحت نیاز دارد.

جراحی شکم (ابدومینوپلاستی) با دو تکنیک انجام می‌شود. تکنیک خاصی هم برای افراد مجرد وجود دارد که بعد از انجام این عمل میتوانند بارداری داشته باشند.

استراحت و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی ابدومینوپلاستی نهایتاً یک هفته است.

بله حتما توصیه می شود بعد از جراحی شکم به مدت ۲ تا ۳ ماه گن پوشیده شود.

حال که درباره لاغری شکم و پهلو و روش های آن اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید یا برای خواندن تجربیات دیگران در این زمینه، نظرات کاربران را در انتهای مقاله بخوانید.

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
128 نظرات
 1. هداوند می گوید

  سلام ۳۷سالمه ۷۰کیلو ۱۶۲
  میخام شکم پهلومو در بیارم آیا خطری نداره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   ابتدا میبایست bmi شما چک شود و اگر bmi بالایی نداشته باشید مشکلی برای عمل لیپوماتیک نخواهید داشت
   لطفا برای دریافت اطلاعات کامل با شماره های مطب تماس بگیرید
   جردن ۰۲۱۹۱۰۰۹۴۰۱- سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴

 2. ناشناس می گوید

  سلام من ۲۰ سالم ۸۵ کیلوم شکم پهلو زیاد دارم هزینه عملش چطور بد عملم میتونم دوباره زایمان کنم یا نه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   ابتدا میبایست bmi شما چک شود تا بتوان برای عمل تصمیم گیری نمود
   شما میتوانید برای دریافت مشاوره با تلفن های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. شیرین می گوید

  سلام وقت بخیر شما با بیمه ها قرارداد دارید یا نه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت شما هم بخیر
   خیر جراحی های زیبایی طرف قرارداد بیمه نیستند.

 4. زهرا می گوید

  سلام آقای دکتر عزیز م خانمی هستم ۵۵ساله وزنم هم ۷۲یه زایمان سزارین هم داشتم ونافم پاره هست و یه رویشی می‌خوام که استراحت زیادی نکنم و خواستم قیمتشو بپرسم با تشکر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای تشخیص اینکه نیاز به عمل ابدو دارید یا لیپو ماتیک میبایست به صورت حضوری برای مشاوره مراجعه نمایید
   شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 5. وریا می گوید

  سلام اگه عمل انجام بشه بعد اینکه بقیه ها خوب شدن جای بقیه ها میمونه؟ واینکه بعد چند روز بقیه ها خوب میشن وآیا بعد عمل دردی داره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای از بین رفتن جای بخیه میبایست از کرم های ترمیم کننده استفاده نمایید
   از بین رفتن جای بخیه بستگی به میزان ظرافت بخیه زده شده توسط پزشک میباشد
   هر عملی دوران نقاهت مخصوص به خود را خواهد داشت

 6. Sam می گوید

  سلام خسته نباشید درمورد هزینه هایش اگه لطف کنید اطلاعات بدین ممنون میشم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   همکاران ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 7. شهرام می گوید

  سلام ،بنده برای برداشتن چربی شکم و پهلو می خواهم اقدام کنم ولی نگران خطرات احتمالی هستم ایا این عمل کاملا بی خطر است

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   اگر پزشک فوق تخصص خود را حرفه ای و متبهر انتخاب نمایید هرگز خطری در رابطه با عمل متوجه شما نخواهد بود
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 8. مهرنوش می گوید

  سلام روز بخیر دکتر
  من خانمی ۴۱ ساله،با قد ۱۵۳ و وزن ۸۷ هستم،دوتا زایمان داشتم،رژیم میگیرم ولی هیچی کم نمی شوم که به نظر می آدبه خاطر چربی‌های دور رحم ام دچار مشکل شدم،به این دلیل که شکم خیلی بزرگی دارم.
  شما توصیه به چه عالی می کنید?
  می تونم عمل لیپوماتیک انجام دهم،چون این جراحی رو با توجه به توصیه ها ترجیح می دهم ?

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت شما هم بخیر
   دوست عزیز شما باید لطف کنین و bmi خودتان را به کلینیک به صورت تلفنی اعلام کنید تا به طور کامل مشاوره صورت گیرد. هم میتوان عمل ابدو انجام داد و هم لیپوماتیک
   اما نوع عمل بستگی به میزان چربی و افتادگی شکم و همچنین به اناتومی بدن شما بستگی دارد
   شما برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 9. زهرا می گوید

  سلام روز خوش من ۵۶ کیلو و ۱۶۰ قدم است دو بار زایمان داشتم برای از بین بردن چربی زیر ناف و پهلو چه روشی توصیه می کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقتتون بخیر برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو میتوانید عمل ابدومینوپلاسی انجام بدید که شکم شما به صورت کامل لیفت خواهد شد
   برای مشاوره بیشتر میتوانید با شماره های کلینیک در ارتباط باشید . سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 10. فرامرز می گوید

  سلام آقای دوکتور من ۳۷ سالم هست ۱۲۴ کیلو وزن ۱۷۸ قد من است ایا جراحی به روی من صورت میگیرد شکم پهلو ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام و احترام
   دوست عزیز میبایست BMI برایتان چک شود . برای اطلاع کامل از این شاخص میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید تا به صورت کامل پاسخگوی شما باشیم . سعادت آباد۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 11. ستاره می گوید

  سلام وقتتون بخیر اقای دکتر خسته نباشین
  بچه های من اجازه نمیدن من برم عمل میترسن بعد عمل شاید به هوش نیام ویا مشکلات دیگه برام پیش بیاد اما ارزو من اینکه شکم کوچک بشه من ۱۳۵۴ هستم قد ۱۵۵ وزنم هم ۸۰ بخدا بیشترین وزن شکم داره بعد زابمان هم افتادگی شکم هم دارم فقط دنبال ی دکتر خوبم فکر کنم اونی که دنبالش میگردم شما دکتر عزیز باشین
  اقای دکتر باید رضایت نامه هم داشته باشیم از خانواده برای عمل

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام واحترام . ممنون از محبت شما
   اگر پزشک تخصص و تبهر کامل را داشته باشد هرگز مشکلات بعد از عمل و یا حین عمل اتفاق نمی افتد . هرگز موردی نداشتیم که بعد از عمل لیپو و ابدو به هوش نیامده باشد.
   شما میتوایند برای راهنمایی کامل و مشاوره به صورت حضوری مراجعه نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 12. ناشناس می گوید

  باسلام ببخشید من ١٩ سالمه باوزنه ١۶٠ کیلو کم کاری تیروئید دارم ومی خوام در اینده باردار بشم ١۶٧ هم قدمه جربی هام بیشتر در بهلو وران وشکم هست می تونم این عملو انجام بدم یانه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام دوست عزیز. شما می بایست شروع ب کاهش وزن و رژیم غدایی مناسب کنید و سپس بعد از کاهش وزن تقریبی میتوان برای عمل تصمیم گیری نمود . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 13. الهام می گوید

  ببخشیدآدرستون کجاست کجابایدبیایم؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

 14. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشیدمن ۳۲سالم وزنم ۱۰۰کیلوقدم ۱۶۶میخوام بدونم تویک جلسه چندکیلوجربی برمیدارید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به شرایط جسمانی فرد مقدار چربی که می توان در هر جلسه تخلیه کرد متفاوت می باشد.

 15. ملکی می گوید

  سلام اقای دکتر من ۳۱سالمه وزنم ۷۹شکمم بزرک طوری که احساس سنگینی میکنم ینی بیشتر چاقی داخل شکمم هستش واسه ورزش هم تنبل هستم من میتونم عمل شکم انجام بدم واینکه عوارضی نداره برام اگه قرار باشه مشکلی برامون پیش بیاد همون چاقی شکم رو تحمل میکنم کاش یه هزینه تقریبی میگفتین که ما از پسش برمیایم یانه ممنون میشم راهمون دوره حضوری فقط در صورت انجام عمل میشه بیاییم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

 16. ناشناس می گوید

  سلام من ۴ماهه سزارین کردم میخوام عمل برداشتن چربی پهلو وشکم روانجام بدم ایا بعدا میتونم باردار بشم وزنم ۸۷ قد۱۷۰ سن ۲۰

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله دوست عزیز، روش هایی وجود دارد که بتوان بعد از جراحی در آینده مجدد باردار شد.

 17. فاطمه محمدی می گوید

  سلام آقای دگترخسته نباشین هزینه عمله شکم حدودن چندمیشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید .سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴جردن۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 18. ناشناس می گوید

  سلام آقای دکتر ایا در هنگام عمل سزارین هم می توان عمل برداشتن چربی شکم را انجام داد یا نه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر هنگام عمل سزارین نمی توان جراحی زیبایی شکم انجام داد.

 19. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر هزینه جراحی شکم و پهلو حدودا چقدر هس

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس بگیرید.

 20. ناشناس می گوید

  آقای دکتر شما تو مطالب بالا یه فیلم گذاشتید که خانومی که سنش بالاست و وزن‌زیاد و شکمی بزرگ که عملش کردید ولی من رو میگید باید راههای دیگه رو انتخاب کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   برای تشخیص این که آیا می توان شما را جراحی کرد یا خیر باید به صورت حضوری معاینه شوید.

 21. ناشناس می گوید

  باسلام‌خدمت.آقای‌دکتر من خانومی هستم ۳۶ساله با وزن ۱۲۷کیلوگرم و قد ۱۶۲ایا‌من میتونم عمل شکم و پهلو داشته باشم شکمی بزرگ وافتاده دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید روش های دیگری را برای لاغری انتخاب کنید.

 22. مسلم صفری می گوید

  سلام بنده ۸۵ کیلو وزن ،۱۷۳قد سن ۴۱ سال شکم و دور شکم دارم لطفا راهنمایی بفرمائید برای بر داشتن چربی شکم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا دقیق مشخص شود می توان برای شما جراحی لاغری انجام داد یا خیر.
   ولی با توجه به قد و وزن ارسالی به احتمال زیاد پیکرتراشی برای شما قابل انجام است.

 23. رضا می گوید

  سلام اقای دکتر عزیز .من ۳۷سالمه و قطع نخاع هستم و ۱۳ساله ویلچرنشینم.ورزشکار هم هستم اما چربی دورشکم و پهلو اوردم.لطفا راهنمای کنید ایا میتونم بیام عمل کنم چربی شکم و پهلو بردارید و پوست شکمم هم بکشید .زیاد نیست چون حسی در قسمت سینه به پایین ندارم برای همین هرکاری میکنم اب نمشن

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما نمی توانید جراحی کنید چون ممکن است سلامتی شما به خطر بیوفتند ولی می توانید از روش های غیر تهاجمی مانند دستگاه های لاغری برای از بین بردن چربی های موضعی شکم و پهلو استفاده کنید.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 24. فاطمه می گوید

  وزن من۱۵۵ و قدم ۱۶۰وسنم ۴۶ آیا جراحی برای من مناسبه هزینه اش چقدره ممنون میشم جواب سوالم بدین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر شما باید از روش های دیگر برای لاغری را امتحان کنید.

 25. هانی می گوید

  سلام افتادگی شکم دارم میخاستم بدونم بهترین روش برام چی هست و‌اینکه بعد از جراحی چقدر باید استراحت کنم چون دوقولو دارم و کوچیکن زیاد نمیتونم استراحت کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز اول باید مشخص شود چه روشی برای درمان افتادگی شما مناسب است.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 26. Ali nazari می گوید

  باسلام وخسته نباشید خدمت اقای دکتر و همکاران گرامیشون خانوم من سی یک سال داره علاقه زیادی ب برداشتن چربی پهلو و شکم داره وزنشونم حدود۷۸کیلو هست بچه هم نداریم ایا واقعا این عمل برداشت چربی شکم پهلو ضرر نداره بعد مدتی عوارض نداره چون خودم واقعا مخالفم میترسم ببخشید ممنون میشم راهنمایی کنید جواب بدین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر این جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود مشکلی برای فرد پیش نخواهد آمد.

 27. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشین آقای دکتر میخواستم هزینه ی عمل شکم پهلو رو بدونم ممنون میشم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 28. نازی می گوید

  سلام من کنسل سینه داشتم میخوام بدونم من میتونم جراحی شکم داشته باشم متاسفانه هر روشی رو رفتم تا شکمم کوچیک بشه جواب نگرفتم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر در حال حاضر سرطان شما بهبود پیدا کرده با تایید متخصص می توانید جراحی انجام دهید.

 29. لیلا می گوید

  سلام خسته نباشید من اندام مناسبی دارم ولی شکم خیلی دارم من ۸۲ کیلو هستم و ن بالا میرم نه پایین میام و یه بچه دارم میتونم عمل داشته باشم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توانید ولی اول باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود محل تجمع چربی در بدن شما کدام ناحیه است.

 30. ناشناس می گوید

  سلام من میخوام عمل شکم و پهلو انجام بدم ایا برای کسی که تیرویید کم کاری بالا دارد مشکلی پیش میاد
  ای می تونه عمل کنه یا نه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توانید به شرطی که از متخصص غدد تاییدیه بگیرید که جراحی مشکلی برایتان بوجود نمی آورد.

 31. نوروزی می گوید

  سلام خسته نباشید من چند ساله که تصمیم به جراحی شکم و پهلو گرفتم ولی به خاطر آمبولی میترسم میشه بگید چند درصد احتمال امبولی هست ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود احتمال آن به صفر می رسد.

 32. علیرضا می گوید

  سلام جناب دکتر میشه بفرمایید عوارض عمل لیپوماتیک شکم و پهلو چیه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود عوارضی نخواهد داشت.

 33. ناشناس می گوید

  سلام می تونم از طریق تلگرام سوالاتم رو بپرسم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 34. ناشناس می گوید

  سلام وزن من ۹۸کیلوهست بعد از زایمان دوقلویی که داشتم شکمم بزرگ وافتاده موند. میتونم با این وزن باهرروشی که صلاح دونستید جراحی وپیکر تراشی بشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا دچار افسردگی شدم .سن من ۵۲ ساله

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید و بدن شما آنالیز شود تا مشخص شود آیا می توان برای شما جراحی پیکرتراشی انجام داد یا خیر.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید.
   سعادت آباد۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 35. ناشناس می گوید

  سلام بعد از عمل شکم میتونم دوباره حامل بشم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله – اگر مایل هستید مجدد باردار شوید باید قبل از جراحی با پزشک صحبت کنید چون تکنیک خاصی برای این نوع جراحی لازم است.

 36. مرضیه سادات می گوید

  سلام ببخشید خاستم بدونم هزینه جراحی و میزان خطر اون چقدر است

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 37. ناشناس می گوید

  سوال من اینه که آیا میشه در یک جلسه جراحی فرم دادن به سینه و زیبایی شکم و فرم دادن به ناحیه‌ی زیر مایو رو هم انجام داد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه ناحیه های مورد عمل حجم زیادی نداشته باشن میتوان در یک روز تمام ناحیه ها را جراحی رد.
   برای تشخیص دقیق حتما باید به صورت حضوری معاینه می شوید.

 38. سینا می گوید

  سلا م ببخشید هزینه شکم وپهلو چقد است

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. زهرا می گوید

    هزینه جراحی شکم پهلو چقدر هست

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

     1. زهرا می گوید

      سلام.من دیابت دارم و بادارو تحت کنترل است.آیا میتوانم جراحی برداشتن چربی شکم داشته باشم؟

     2. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      اگر پزشک متخصص شما تایید کند که چراحی برای شما مشکلی پیش نمی آورد می توانید جراحی انجام دهید.

 39. فاطمه می گوید

  سلام چند درصد ممکنه که بازگشت داشته باشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   در مناطقی که چربی خالی شده دیگر تجمع چربی نخواهید داشت ولی در صورت پرخوری نواحی دیگر دچار چاقی می شود.

 40. میرزایی می گوید

  باسلام آیاکوچک کردن پستان و برداشتن چربی پهلو و شکم همزمان میشه انجام داد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله میتوان این عمل ها را در یک جلسه انجام داد به شرطی که حجم چربی زیاد نباشد.

 41. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید میشه بگید شما چه استانی هستید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   کلینیک دکتر نجف بیگی واقع در استان تهران است.

   1. ناشناس می گوید

    ایا شما عمل ژنیکو ماستی هم انجام میدید؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     بله دکتر نجف بیگی عمل ژنیکوماستی نیز انجام می دهند.

 42. لیلا می گوید

  سلام ببخشید خواستم ببینم برای جراحی و برداشتن چربی شکم میشه یه قیمت تقریبی بگید تا اگر تونستیم با شما تماس بگیریم و برای مشاوره مزاحمتون بشیم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 43. نوری می گوید

  سلام من میخوام ازشرپهلوهام خلاص شم….هزینش چنده….فعلا نمیتونم حضوری بیام

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 44. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر من خواستم پوست شکمم که شل شده را بردارم وزنمم زیاد نیست به نظر شما چه کار کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود چه روشی برای شما کارآمد است حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 45. Mohamad reza می گوید

  با سلام میخواستم بدونم که برای افراد زیر ۱۸سال هم عمل شکم و پهلو انجام می شود یا نه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا امکان عمل دارید یا خیر.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 46. مهدی می گوید

  جناب دکتر لاغری شکم و پهلو با جراحی های دیگه هم انجام میدن؟ یا فقط با لیپوماتیک؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   روش ها و دستگاه های مختلفی برای لاغری شکم پهلو وجود دارد که در مقاله فوق نیز به آنها اشاره شده است و استفاده از دستگاه لیپوماتیک یکی از آنهاست.

 47. ناشناس می گوید

  جراحی شکم و پهلو رو میتونیم همزمان با بقیه ی جراحی های زیبایی انجام بدیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای انجام همزمان چند عمل حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.
   برای یک جلسه مشاوره رایگان می توانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید.
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 48. اسما می گوید

  با سلام اقای دکتر میشه بگید که اگر عمل قلب داشتیم ، عمل لیپوماتیک برامون خطرناک نیست؟ من تقریبا ۵ سال پیش مادرم عمل قلب داشت الن ۵۰ سالشه میترسه که عمل لیپوماتیک براش خطرناک باشه.ممنون میشم جوابمو بدید.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   قبل انجام عمل حتما باید از پزشک متخصص قلب تاییدیه برای انجام عمل لیپوماتیک دریافت کنید.

 49. شهره می گوید

  لاغری شکم و پهلو کار خیلی سختیه. من سال هاست ورزش می کنم و هنوز نتونستم به اندام ایده الم برسم. می خوام بدونم دکتر نجف بیگی چربی های این نواحی رو بدون جراحی یا بیهوشی تخلیه می کنن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بی حسی موضعی بیشتر برای نواحی که وسعت کمتر دارد استفاده می شود. و بیهوشی برای مواقعی که حجم و وسعت عمل زیاد است انتخاب می شود.
   برای تشخیص این مورد حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای گرفتن وقت مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس بگیرید.

 50. ناشناس می گوید

  هزینه ی برداشتتن چربی های پهلو چقدر میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   هزینه عمل جراحی لاغری فقط از طریق معاینه حضوری مشخص می شود.

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

  2. محسن می گوید

   هزینه عمل چقدر میشه

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیکتماس بگیرید .سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴-جردن۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

    1. راضیه می گوید

     سلام من خانم ۲۷ ساله ام با شکمی بزرگ میخواستم ببینم هزینه عمل چنده

     1. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

     2. ناشناس می گوید

      سلام آیا ۶۰ساله ها هم میتوانند عمل شکم انجام دهند

     3. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      اگر مشکل خاصی نداشته باشید و متخصص قلب تایید کنند که جراحی برای سلامتی شما خطری ایجاد نمی کند می توانید انجام دهید.

     4. حسین معصومی می گوید

      من میخوام چربی های شکمم رو بردارم هزینه اش چقدر است؟

     5. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      برای اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک تماس حاصل نمایید.

    2. ابراهیم اسدی می گوید

     سلام من ۳۴ سالمه پهلو ندارم فقط شکم دارم هزینه اگه لصف کنی

     1. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

     2. رسول می گوید

      درود وقتتون بخیر من نه شکم ونه پهلو دارم فقط میخوام بدونم میتونم با عمل به تیکه تیکه کردن عضلات شکم برسم ممنون

     3. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      دوست عزیز با جراحی چربی های اضافه شکم برداشته می شود و در صورت قوی بودن عضلات شکم شما به صورت سیکس پک دیده خواهد شد.

     4. زهرا می گوید

      سلام وقت بخیرمن پهلوهام خیلی بزرگن هزینه عملش چقدمیشه؟؟

     5. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      برای اطلاع از هزینه ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

     6. یکتا می گوید

      سلام عمل برای کساانی که شکم خیلی بزرگی دارندتوی یک جلسه انجام میشه یانه

     7. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      انجام جراحی لاغری در یک جلسه بستگی به حجم چربی فرد دارد که فقط از طریق معاینه حضوری و آنالیز بدن مشخص می شود.

  3. سمیه می گوید

   هزینه ی برداشتن چربیه شکم وپهلو چقدر میشه

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 51. فرزانه می گوید

  برای خانومای بالای ۶۰ سال هم عمل‌انجام میشه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه از لحاظ پزشکی ممنوعیت خاصی نداشته باشید میتوانید این عمل را انجام دهید.
   و قبل از انجام عمل هم حتما باید تایید از پزشک متخصص قلب داشته باشید.
   برای مشاوره حضوری رایگان لطفا با شماره های ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ و ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶ تماس بگیرید.

 52. ناشناس می گوید

  سلام خیلی ممنون از مطلبتون
  چقدر بعد عمل مجبوریم استراحت کنیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوره نقاهت بعد از این عمل معمولا ۴ تا ۶ روز می باشد. البته بسته به وضعیت جسمانی فرد این دوران ممکن است متغییر باشد.
   از فردای روز عمل باید هر روز حداقل یک ساعت پیاده روی داشته باشید که بهبودی سریعتر حاصل شود.
   برای مشاوره حضوری رایگان لطفا با شماره های ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴و ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶ تماس بگیرید.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید