صفر تا صد تزریق چربی به باسن (لیفت باسن برزیلی ) + عکس

64,408

تزریق چربی به باسن یا بالا بردن باسن به روش برزیلی یکی از روش‌های جدید برای تغییر اندازه و شکل باسن است که بدون نیاز به هیچگونه پروتزی انجام می‌شود.

داشتن اندام ایده‌آل خصوصا برای زنان یک آرزوی همیشگی است.

البته که یک رژیم غذایی و انجام حرکات ورزشی به تناسب اندام کمک شایانی می‌کند؛ اما آیا فرمدهی قسمت‌های مختلف همیشه با ورزش امکان‌پذیر است؟

به عنوان مثال باسن را در نظر بگیرید. آیا از روش‌های مختلف بزرگ کردن باسن اطلاعی دارید؟ آیا از تمرینات ورزشی برای شکل‌دهی به باسن خود استفاده کرده‌اید؟ آیا می‌دانید روش‌هایی مانند تزریق چربی به باسن و پروتز باسن روش‌های نوین پزشکی جهت بزرگ کردن باسن هستند؟

در این مقاله، قصد داریم روش بزرگ کردن باسن به روش برزیلی یا BBL) Brazilian Butt Lift) را به صورت جامع و کامل معرفی کنیم.

همراه ما باشید.

شکل و تناسب باسن یکی از عوامل مهم در جذابیت بدن زنان است. یکی از روش‌های جدیدی که اخیرا برای بزرگ کردن باسن استفاده می‌شود، تزریق چربی به باسن یا بالا بردن باسن به روش برزیلی است.

همان‌طور که از اسم این روش مشخص است، برای گرد کردن و شکل‌دهی باسن، از روش انتقال چربی استفاده می‌شود. در ادامه، توضیحات کاملی در مورد شیوه انجام این عمل در اختیارتان قرار می‌دهیم.

نوع بی‌حسیبا توجه به شرایط بیمار و میزان چربی انتقال داده شده، گاهی به صورت بی‌هوشی عمومی و گاهی به صورت بی‌حسی موضعی انجام می‌گردد.
زمان عملمدت زمان جراحی نیز با توجه به مقدار چربی انتقال داده شده متغییر خواهد بود. زمان تقریبی بین ۹۰ الی ۴ ساعت پیش بینی می‌شود.
مدت زمان در بیمارستاننیازی به بستری پس از جراحی وجود ندارد و فقط کافیست از شب قبل بیمار در بیمارستان حضور داشته باشد.
مدت زمان بازگشت به کارنهایتا پس از ۸ هفته و طبق نظر پزشک می‌توانید به تمامی فعالیت‌های روزمره خود بازگردید.
 

هزینه

عموما بیمه جراحی‌های زیبایی را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهد. پرداخت تمامی هزینه جراحی برعهده بیمار خواهد بود. میزان هزینه نیز با توجه به میزان چربی و پزشک متفاوت خواهد بود.
تزریق چربی به باسن نمونه کار 1

تزریق چربی به باسن چیست؟

تزریق چربی به باسن یا بالا بردن باسن به روش برزیلی یکی از روش‌های جدید برای تغییر اندازه و شکل باسن است که بدون نیاز به هیچگونه پروتزی انجام می‌شود. برای انجام این عمل، چربی اضافه موجود در بدن مانند شکم، پهلو، ران و … با یکی از روش‌های نوین خارج شده و به باسن تزریق می‌شود.

در صورتی که این جراحی توسط یک پزشک متخصص و ماهر انجام شود، چربی اضافه به صورت یکنواخت از بدن خارج شده و به صورت یکنواخت به باسن تزریق می‌شود تا برای سالیان متمادی ماندگار باشد.

تزریق چربی به باسن چگونه انجام می‌شود؟

برای بزرگ کردن باسن به روش تزریق چربی، معمولا نیاز به انجام ۳ مرحله زیر است:

۱- برداشتن چربی از بخش‌های مختلف بدن مانند شکم، ران، پهلو و … .

۲- صاف کردن چربی و خالص کردنش جهت آماده سازی انتقال.

۳- انجام جراحی و انتقال چربی در برخی از نقاط خاص باسن. برای انتقال چربی ۳ الی ۵ برش کوچک بر روی باسن زده می‌شود که بعد از جراحی قابل مشاهده نیستند.

برای انجام این جراحی نیاز به استفاده از بیهوشی است که بسته به شرایط فرد، گاهی اوقات به صورت عمومی و گاهی اوقات به صورت موضعی انجام می‌شود. برخی مواقع مقدار بیشتری چربی برای  تزریق استفاده می‌کنند؛ چرا که با انجام این کار احتمال اینکه در صورت جذب چربی سایز باسن کوچک شود، کمتر می‌شود.

آیا تزریق چربی به باسن یک روش موثر و علمی است؟

بی‌شک هر روش و تکنیک جراحی زیبایی که توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام می‌شود، مورد تایید مجامع علمی است. تزریق چربی به باسن نیز یک تکنیک کاملا استاندارد و موثر است که توسط جراحان پلاستیک بسیاری در جهان تایید شده و نتایج ماندگار آن به اثبات رسیده است.

از سال‌های قبل تا به امروز، مقالات علمی بسیاری در زمینه میزان ماندگاری، مقدار مناسب تزریق، شیوه تزریق، ویژگی‌های چربی تزریقی و مواردی از این دست روی صدها نفر مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته است.

برای مثال، رابرتز و همکاران در سال ۲۰۰۱ در یک پژوهش علمی بروی ۵۶۶ نفر، تاثیر مناسب تزریق یا پیوند میکروچربی به باسن را نشان دادند. در این روش، چربی تزریقی هم به صورت عضلانی و هم زیر پوستی به باسن افراد تزریق شد که نتایج آن، بسیار موفق‌تر از روش‌های پیشین بوده است. به طوری که تقریبا بین ۵۰ تا ۷۵ درصد از چربی‌های تزریق شده به باسن، در طولانی مدت باقی ماندند در حالی که عوارض جانبی این عمل بسیار کمتر بوده است.

در پژوهش دیگری که در سال ۲۰۱۹ توسط دکتر کانسانکائو و همکارانش انجام شده است، نتایج تزریق چربی گلوتئال زیر جلدی به باسن توسط سونوگرافی بررسی شد. در بررسی عمل تزریق چربی برای ۵۰ زن، مشخص شد که پس از گذشت یک سال، تنها ۱۸ درصد از ضخامت چربی تزریق شده به صورت زیر جلدی، کاهش پیدا کرده است. این مطالعه به خوبی ماندگاری روش تزریق چربی را نشان داده است.

از این دست مطالعات، ده‌ها مقاله و بررسی علمی وجود دارد که در مجلات معتبر علمی جهان، به ویژه امریکا، چاپ شده اند که همگی به تاثیر و ماندگاری مناسب روش تزریق چربی به باسن در کنار عوارض کم آن، اشاره کرده‌اند. با توجه به پیشینه این روش، امروزه می‌توان با اطمینان خاطر به جراح فوق تخصص زیبایی مراجعه کنید تا به اندام دلخواه خود برسید.

چقدر می‌شود باسن را با چربی بزرگ کرد؟

این سوال بسیاری از کسانی است که به دنبال افزایش حجم و اندازه باسن خود هستند. معمولا برای کنترل عوارض و خطرات جانبی، جراحان زیبایی برای هر سمت از باسن تنها ۵۰۰ میلی لیتر تا حداکثر ۷۵۰ میلی لیتر چربی تزریق می‌کنند. با این وجود مطالعاتی نیز وجود دارد که نشان می‌دهد بسیار بیشتر از این مقدار نیز میتوان انتقال چربی داشت. البته باید شرایط بدنی فرد در کنار سبک زندگی و همچنین بهره گیری از تکنیک‌های مناسب را در نظر گرفت.

برای نمونه در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ دکتر پین روی ۱۳۷ فرد که تزریق حجم بالایی از چربی را به باسن انجام داده بودند، بررسی کرد. بر طبق این تحقیقات این افراد به طور میانگین ۱۳۰۰ میلی لیتر (بین ۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰ میلی لیتر) چربی در هر طرف از باسن خود دریافت کرده بودند. در این میان ۸۵ درصد از این افراد، از نتایج تزریق خود راضی بودند و ۱۰ درصد نیز خواهان افزایش حجم بیشتر شدند!

جالب است که هیچ عارضه، آمبولی و یا خطری نیز پس از انجام عمل در این افراد گزارش نشد. تنها ۱۰ بیمار دچار برخی عوارض جزئی شدند که مشخص نشد این مشکلات با حجم بالای چربی تزریق شده در ارتباط باشد.

تحقیقات دیگری نیز در این زمینه انجام شده است که نتایج مشابهی را در شرایط کنترل شده نشان می‌دهند. با این همه باید در مورد حجم مناسب چربی برای تزریق به باسن خود، با جراح فوق تخصص پلاستیک مشورت کنید و به تجربه و دانش او اعتماد نمایید. چون شرایط بدنی و زندگی هر فردی با دیگری متفاوت است و به تشخیص جراح ممکن است حجم چربی قابل تزریق به باسن هر فرد، متفاوت باشد.۱۳

در ویدیویی که در ادامه ی مطلب مشاهده می کنید ، دکتر آرش نجف بیگی ، فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک، توضیحات کاملی درباره ی اقداماتی که باید قبل از انجام پروتز باسن و تزریق چربی به باسن انجام بشوند بیان می کنند :

مزایای تزریق چربی به باسن

شکل و تناسب باسن فرد تا حد زیادی توسط ژنتیک تعیین می‌شود، چه از نظر ساختار اسکلتی و چه نحوه ذخیره شدن چربی. یک رژیم غذایی سالم و ورزش می‌تواند برای دستیابی به وزن سالم و تقویت ماهیچه‌ها موثر باشد. اما بسیاری از افراد علی رغم سبک زندگی سالم، از باسن صاف خود ناراضی هستند.

تزریق چربی به باسن یکی از روش‌هایی است که می‌تواند بر اثرات ژنتیک غلبه کرده و شما را به ظاهر دلخواهتان نزدیک کند. بنابراین، اگر به دنبال یکی از اهداف زیر هستید، می‌توانید از بالا بردن باسن به روش برزیلی استفاده کنید:

 • شکل دهی به مسیرهای منحنی قسمت پایینی بدن
 • افزایش جذابیت هنگام پوشیدن انواع لباس
 • بهبود تعادل قسمت بالایی و پایینی بدن
 • نتیجه طبیعی برخلاف پروتز
 • رفع افتادگی باسن با مرور سن (در برخی موارد)
 • کم بودن خطر ابتلا به عفونت (در پروتزهای سیلیکونی احتمال ابتلا به عفونت خیلی زیاد است)
 • کاهش خطر پس زدن چربی توسط بدن
 • مدت زمان بهبودی بسیار کمتر نسبت به روش پروتز
 • عدم نیاز به بستری شدن بعد از انجام جراحی (در روش پروتز فرد باید حتما یک شب در بیمارستان بستری شود)
 • خلاص شدن از چربی‌های اضافه بدن
تزریق چربی به باسن نمونه کار 2

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی به باسن

با وجود اینکه بزرگ کردن باسن با استفاده از تزریق چربی به عنوان یکی از بهترین روش‌های شکل‌دهی در نظر گرفته می‌شود؛ اما برخی از افراد انتظارات غیر معقولی از آن دارند. به طور کلی، افرادی که دارای شرایط زیر هستند، برای انجام این جراحی مناسبند:

 • افرادی که علاقه‌ای به استفاده از روش پروتز باسن ندارند
 • افرادی که پوست باسنشان به اندازه کافی سالم است. (خاصیت ارتجاعی بودن خود را از دست نداده باشد)
 • افرادی که چربی لازم برای خروج از بدن و تزریق را دارند
 • افرادی که قادر به ننشستن برای چند هفته روی باسن خود هستند
 • افرادی که اهل مصرف دخانیان نیستند
 • افرادی که محدوده سنی‎شان بین ۲۵ الی ۵۵ است.

در صورتی که مبتلا به بیماری قلبی، کبدی و یا افسردگی هستید، حتما با پزشکتان در این مورد مشورت نمایید.

در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

.

تزریق چربی به باسن یا پروتز باسن

زمانی که صحبت از بزرگ کردن باسن می‌شود، یکی از سوالات اصلی که برای افراد ایجاد می‌شود این است که تزریق چربی به باسن بهتر است یا پروتز باسن. در روش بالا بردن باسن به روش برزیلی، به دلیل اینکه چربی از بدن خود فرد برداشته می‌شود و نیاز به هیچ پروتزی نیست، عوارض عمل بسیار کمتر خواهد بود.

با این وجود، اگر بسیار لاغر هستید و چربی اضافه برای برداشتن ندارید، استفاده از پروتز باسن راه حل بهتری خواهد بود. اما باید به این نکته توجه داشت که پروتز باسن عوارض بیشتری دارد؛ خصوصا که خطر ابتلا به عفونت و یا انقباض را افزایش می‌دهد.

برای آشنایی با روش پروتز باسن مقاله روش انجام پروتز باسن چگونه است؟ را ازدست ندهید.

راهنمای انتخاب جراح برای بزرگ کردن باسن

تزریق چربی به باسن یکی از عمل‌های پیچیده‌ زیبایی است که حتما باید توسط یک متخصص انجام شود؛ چرا که برداشت چربی از بدن و انتقال آن به قسمت دیگر، نیاز به آشنایی و تجربه کافی دارد. بنابراین، اگر به دنبال یک جراح ماهر هستید، حتما از وی بخواهید که عکس‌های قبل و بعد جراحی‌هایی که تا کنون انجام داده است را به شما نشان دهد. البته در صورتی که بتوانید با افرادی که توسط دکتر مورد نظرتان این جراحی را انجام داده‌اند نیز صحبت کنید، دید بهتری نسبت به تبحر جراح پیدا خواهید کرد.

برای انتخاب بهترین دکتر برای تزریق چربی مطالعه مقاله بهترین دکتر برای تزریق چربی را پیشنهاد میکنیم.

تزریق چربی به باسن نمونه کار 3

مراقبت‌های بعد از تزریق چربی به باسن

برای اینکه نتیجه بزرگ کردن باسن مطلوب و همانی باشد که مد نظر دارید، علاوه بر انتخاب یک پزشک متخصص و ماهر در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی، باید به خوبی نکات بعد از جراحی را مد نظر داشته باشید. بعد از انجام جراحی، وجود کمی درد طبیعی خواهد بود که البته با استفاده از چند داروی مسکن، قابل کنترل می‌باشد.بر اساس نتایج به دست آمده از مطالعات بالینی در کلینیک Altos Oaks کالیفرنیا، بهبودی شخص بعد از تزریق حدود ۶ هفته زمان نیاز دارد. در این مدت باید به طور کامل مراقبت‌های پزشکی رعایت شود. اما مهمترین موارد، خودداری از نشستن روی باسن و یا خوابیدن به پشت است. فرد باید تا جایی که می‌تواند هنگام نشستن به پهلو متمایل شود و همیشه به شکم یا پهلو بخوابد.

همچنین اگر نیاز به نشستن پیدا کردید، حتما از بالش‌های دوناتی شکل کمک بگیرید که مرکز آن خالی است و به شکل یک حلقه ضخیم طراحی شده است. این بالش‌ها کمک می‌کند تا فشار وارد شده به باسن در اطراف محل تزریق چربی پخش شود و عملا باسن شما با صندلی تماس پیدا نکند. تا ۸ هفته حتما باید از این بالش‌ها استفاده کنید.

بهتر است از نمونه‌های مناسب این بالش در محیط کار و منزل خود چند عدد داشته باشید و همچنین مدل بادی آن را نیز همیشه در کیف خود حمل کنید.

۷ روز پس از انجام عمل تزریق به باسن، می‌توانید فعالیت‌های سبک روزانه خود را از سر بگیرید و پس از ۱۰ روز نیز می‌توانید به سر کار خود برگردید. نرمش و ورزش‌های سبک را زیر نظر جراح خود ادامه دهید اما تمرینات پیشرفته‌تر را پس از پایان هفته ۸ تا ۱۰، شروع کنید.

با این وجود شاید مهمترین کاری که در بلند مدت باید انجام دهید، کنترل وزن، جلوگیری از افزایش و حتی کاهش ناگهانی وزن و در نهایت رعایت یک سبک زندگی سالم است. در غیر این صورت نتایج عمل تزریق شما در کمتر از یک یا دو سال از دست خواهد رفت اما با رعایت همه توصیه‌ها، سال‌ها از اندام مناسبی بهره‌مند خواهید بود. 

هچنین می توانید در مورد تزریق چربی به سینه اطلاعات کسب کنید.

بیشترین ماندگاری چربی تزریق شده به باسن چقدر است؟

براساس تجربه، این روش، ماندگاری زیادی دارد. به این معنا که سلول‌های چربی استفاده شده به مکان قبلی خود باز نمی‌گردد و برای مدت طولانی زنده باقی می‌مانند. با این وجود اگر بعد از انجام این جراحی وزن شما نوسانات زیادی داشته باشد، احتمال اینکه نتیجه مطلوب از بین برود، وجود دارد.

ماندگاری چربی تزریق شده به باسن بی شک به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

 • محل استخراج چربی، نوع چربی و شیوه فرآوری آن
 • تکنیک و محل دقیق تزریق
 • سبک زندگی هر فرد
 • انجام مراقبت‌های بعد از تزریق
 • ویژگی‌های بدنی هر فرد و دیگر عوامل محیطی

به همین دلیل ماندگاری روش تزریق چربی به باسن در همه افراد یکسان نیست.

طبق بررسی‌های دکتر استیون بیتس، نتایج عمل تزریق چربی به باسن می‌تواند تا سال‌ها ماندگار باشد اگر به درستی انجام شود و مراقبت‌های بعد از عمل به خوبی توسط فرد رعایت گردد. در مرکز جراحی Altos Oaks دکتر بیتس و همکارانش روی تکنیک‌های مختلف تزریق چربی به باسن کار می‌کنند تا بیشترین نتایج ماندگاری این روش را بسنجند.

بر اساس سال‌ها بررسی، مشخص شده است که رعایت مراقبت‌های بعد از عمل طی ۶ ماه در کنار تغییر سبک زندگی و برخی عادات روزمره، روی ماندگاری بالای روش لیفت باسن برزیلی، بسیار موثر است.

تزریق چربی به باسن نمونه کار 4

آیا تزریق چربی به باسن روش ایمنی است؟

به هر حال، این جراحی نیز مشابه با هر جراحی زیبایی دیگری عوارض خاص خود را دارد. خصوصا اگر توسط یک جراح ماهر انجام نشده باشد. با این وجود عوارضی که از این جراحی گزارش شده است، به نسبت سایر روش‌ها بسیار کمتر است. شایع‌ترین عوارض جانبی شامل کبودی، عدم تقارن، تورم، درد و عفونت در ناحیه درمانی است. اما به طور کلی، می‌توان گفت که این روش به نسبت روش پروتز عوارض بسیار کمتری دارد. چرا که خطر آسیب رساندن به اعصاب پا وجود ندارد.

نتیجه بالا بردن باسن به روش برزیلی

بعد از عمل، احتمال اینکه باسن تا چند هفته تورم داشته باشد، وجود دارد. به طور معمول، بعد از انجام تزریق چربی به باسن چیزی حدود ۳۰ الی ۳۵ درصد از چربی‌ها جذب بدن می‌شوند که اگر جراح شما به اندازه کافی مهارت داشته باشد، با در نظر گرفتن این نکته جراحی را انجام می‌دهد تا سایز باسنتان را تغییر دهد. نتیجه این جراحی بسیار طبیعی بوده و همین باعث رضایت بسیاری از افراد است.

عوارض تزریق چربی به باسن

همانطور که گفته شد، اگر این جراحی پیچیده توسط فردی با مهارت بالا انجام نشود، خطرات زیادی به همراه دارد. به عنوان مثال، مکان و مقداری که پزشک برای تزریق انتخاب می‌کند، از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار در نتیجه هستند. در صورتی که چربی بیش از اندازه به یک مکان نامناسب تزریق شود، علاوه بر ظاهر بد، احتمال آمبولی در قلب و ریه وجود دارد.

هزینه بالا بردن باسن به روش برزیلی

هزینه تزریق چربی به باسن با توجه به اینکه یک از انواع جراحی زییابی است، توسط بیمه پوشش داده نمی‌شود. بنابراین، پرداخت هزینه این جراحی تماما به عهده خودتان خواهد بود. اما اینکه چه مقدار هزینه باید پرداخت کنید به این بستگی دارد که چه میزان چربی باید از بدن خارج شده و مجددا تزریق شود. البته پزشک و مرکزی که برای انجام این کار انتخاب می‌کنید، نیز در این هزینه‌ها تاثیرگذار هستند. بنابراین، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این هزینه ها به شما پیشنهاد می‌کنیم در یک جلسه مشاوره پزشکی شرکت کنید.

اگر هنوز به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با مشاوران پزشکی ما در کلینیک دکتر آرش نجف‌بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

.

ممکن است شما دوست داشته باشید
187 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  موفق و پیروز باشید
  واقعا سایت خوبی ایجاد کردید و البته بسیار پر بار!

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم

   1. مریم می گوید

    هزینه تزریق چربی به بغل ران چقدره؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

    2. مریم می گوید

     سلام از شکم دربیارم به بغل ران وباسن فیمت چنده

    3. ناشناس می گوید

     سلام هزینه ی‌تزریق چربی مصنوعی چقدر هست من لاغر هستم

     1. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      دوست عزیز کسانی که چربی کافی برای تزریق ندارند یا باید از پروتز برای حجم دهی استفاده کنند یا از فیلر یا همان ژل.
      که برای بدن تزریق ژل توصیه نمی شود.

 2. ناشناس می گوید

  چربی که تزریق میکنید از کجای بدن میگیرید ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا این چربی ها را از قسمت هایی که محل تجمع چربی هستند مانند شکم و پهلو برداشته می شود و به باسن و سینه و دیگر نواحی بدن که نیاز به افزایش حجم دارد تزریق می شود.
   برای مشاوره حضوری رایگان لطفا با شماره های ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ و ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ تماس بگیرید.

   1. آزیتا می گوید

    سلام ببخشید عمل لیپوماتیک یا تزریق چربی درد داره

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     تمام جراحی های بدن درد دارند ولی درد این جراحی قابل تحمل است.

   2. ناشناس می گوید

    سلام ببخشید هزینه ش به چ شکل هستش

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

     1. شیدا می گوید

      سلام ببخشیداینک ماچربی نداریم چجوری انجام میدین؟

     2. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      اگر چربی نداشته باشید باید از پروتز استفاده کنید.

   3. مهسا می گوید

    من نسبتا وزنم اوکیه،فقط کنار ران پام گودی دارم میخام بدونم برای تزریق چربی چیکار میتونم کنم ؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز باید به صورت حضوری معاینه شوید تا بررسی شود چه مقدار چربی برای آن ناحیه مورد نیاز است.

   4. ناشناس می گوید

    سلام دکتر آیا ژل سویایی که تزریق شده و عوارض داده رو می‌شود تخلیه کرد

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     بله می توان تخلیه کرد.

 3. زمانی می گوید

  سلام خیلی ممنون از مطلب خوبتون من میخواستم بدونم اگر بعد از این تزریق بخوام فعالیت های سنگین ورزشی انجام بدم ممکنه باعث مشکل برام بشه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر- از فردای عمل تزریق چربی به باسن، حداقل روزانه باید یک ساعت پیاده روی داشته باشید تا بهبودی شما سریعتر شود. فقط نباید تا چند هقته روی باسن نشست و یا خوابید.

 4. نگار می گوید

  سلام. بعد از تزریق چربی به باسن میتونم بشینم راحت؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بعد از تزریق چربی به باسن تا ۳ هفته نباید روی باسن نشست یا خوابید. و هنگام نشستن باید از بالش های مخصوص استفاده شود. ولی بعد از این مدت با نشستن مشکلی برای فرم باسن پیش نمی آید.

 5. سیما می گوید

  تزریق چربی به باسن موندگاریش چقدره؟ نسبت به پروزت باسن چقدر مزایا داره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   حدود ۶۰% تا ۷۰ % از چربی های تزریق شده به بدن تا پایان عمر باقی می ماند.
   پروتز یا تزریق چربی نسبت به هم مزایا و معایبی ندارند و تشخیص اینکه کدام مورد برای فرد مناسب است با پزشک است.

   1. سیتی می گوید

    دکتر جان موقع برداشت چربی متوجه درد میشیم؟؟این واسم خیلی مهمه.

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     دوست عزیز جراحی با بیهوشی کامل انجام می شود و شما دردی احساس نمی کنید.

 6. مختاری می گوید

  سلام وخسته نباشید من چشمای کوچولویی دارم و حالت نداره برای حالت دادن بهش شماچه راهی روپیشنهادمیکنید وهزینه چقدره افتادگی پلک و ازاین موارد ندارم درچندسال ماندگاره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص اینکه چه روشی برای درمان شما مناسب است حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.
   برای گرفتن وقت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس حاصل نمایید.

 7. الهام می گوید

  سلام خسته نباشید درود برشما .هزینه تزریق چربی به باسن وران چقدر میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای هزینه ها حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای گرفتن وقت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس حاصل نمایید.

  2. شهلا می گوید

   باسلام وخسته نباشید هزینه بزرگ کردن باسن باجربی باپروتز چقدر ممنون

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 8. ناشناس می گوید

  سلام میشه بگید میشه تزریق چربی به باسن و تزریق چربی به ران همزمان انجام بشن

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اینکه مشخص شود آیا می توان تزریق چربی را به صورت همزمان برای هر دو ناحیه انجام داد حتما باید به صورت حضوری مورد معاینه قرار بگیرید.
   برای مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. فاطمه می گوید

   سلام خسته نباشید بعد از تزویق چیزی به باسن اگر ورزش های باسن را بعد از دوماه شروع کنیم باعث کوچیک شدن باسن میشه ورزش هایی مثل اسکات و ان هایی که بزرگ کننده و فرم دهنده هستند

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    فقط در صورتی که کاهش وزن داشته باشید، چربی تزریق شده به باسن کوچک می شود.

 9. Elena می گوید

  سلام تزریق چربی به باسن شرایط سنی هم داره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا عمل های پیکر تراشی برای افراد زیر ۱۸ سال انجام نمی شود.

 10. لیلا می گوید

  سلام جناب آقای دکتر چقدر طول میکشه سفتی باسن از بین بره مثل حالت اول نرم بشه
  بسیار ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا تا سه ماه بعد عمل موضع ورم دارد و این باعث سفتی باسن می شود.

 11. ناشناس می گوید

  سلام و درود . اگر شخصی برای تزریق چربی به باسن اصلا در بدنش چربی نباشد چی ؟ دخترم خیلی لاغر و دوست داره این کارو انجام بده چربی از کجا بیاریم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا در مواقعی که فرد چربی کافی برای تزریق ندارد از پروتز استفاده می شود.

 12. parisa می گوید

  باسلام وخسته نباشید برای هزینه ی ترزیق چربی به باسن یه توضیحی میداید خیلی ممنون میشدم میخواستم ببینم توان انجام این زیبایی رو دارم یانه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 13. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید
  بعد از عمل بعد از چند وقت میتونیم فعالیت سنگین داشته باشیم؟برای زایمان مشکلی پیش نمیاد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تا ۲ ماه نباید ورزش باسن انجام داد. و برای بارداری و زایمان مشکلی بوجود نمی آید.

 14. ایدا می گوید

  سلام من ۳۹سالمه وشکم وپهلوهام چربی زیادی دارم و اینکه مشکل ناباروری هم دارم آیا برای من که قصد دارم لقاح مصنوعی انجام بدهم تزریق وخارج کردن چربی مشکلی ندارد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر – چربی تخلیه شده در احیه خارجی بدن است و برای اندام های داخلی مشکلی پیش نمی آید.

 15. ھانی می گوید

  تاکی طول میکشہ کہ باسن بزرگ شہ بعدطزریق؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   از همان لحظه که تزریق چربی انجام میشود تغییرات قابل مشاهده می باشد.

 16. ناشناس می گوید

  سلام ایا خطری در حین عمل تزریق یا برداشتن چربی وجود دارد .من شنیدم که احتمال داره جربی وارد خون شود وباعث سکته قلبی شود

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه این عمل توسط فوق تخصص باتجربه انجام شود هیچ خطری برای مراجعه کننده پیش نمی آید.

 17. افسانن می گوید

  برای افرادی که پایین تنه لاغری دارند و فقط شکم و پهلو دارند؛ به جز باسن، آیا به گودی کنار باسن و ران‌ها تزریق انجام میشه؟؟ و اینکه بعد از عمل میشه به روی شکم خوابید تا چربیها دفرمه نشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله از چربی تخلیه شده برای فرم دهی به باسن استفاده می شود و بعد از تزریق چربی به باسن تا ۳ هفته نباید روی باسن خوابید یا نشست.

 18. پری می گوید

  سلام اگه برای تزریق از چربی پهلو استفاده بشه چقدر از سایز پهلو کم میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   سایز پهلو بسته به میزان چربی دارد که تخلیه می شود و میزان چربی تخلیه شده در بدن هر فرد متفاوت می باشد.

 19. پریسا می گوید

  حداقل میزان چربی برای تزریق باسن چند لیتر باید باشد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بسته به اندام فرد مقدار چربی متفاوت خواهد بود. برای اینکه مشخص شود چه مقدار چربی برای هر شخص باید تزریق شود ، فرد باید به صورت حضوری معاینه شود.

 20. مرضیه رفیعی می گوید

  تا چندروز بعداز تزریق اگر بخواد چربی کامل جذب بشه میشه فهید ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا ۳۰ % از چربی تزریق شده به بدن تا یک ماه بعد عمل جذب خواهد شد.

 21. ناشناس می گوید

  سلام هزینه چربی از پهلو به باسن تقربا چند درمیاد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

   1. زهرا می گوید

    سلام سه روز بعد از تزریق چربی به باسن میشه از بالش مخصوص واسه نشستن استفاده کرد؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     حداقل یک هفته بعد از جراحی نباید روی باسن حتی با بالش مخصوص بنشینید.

 22. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید ورم بعد لیپوماتیک برای چندنفردیدم واقعازیاد بوده اینا تاکی ادانه پیدامیکنه وانگار اصلا عمل لیپو نکردن بااین ورمی ک دارن منم میخاستم انجام بدم ولی ازورمش میترسم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   نتیجه نهایی عمل لیپومایک ۳ ماه بعد عمل مشخص می شود.

 23. مریم می گوید

  باسلام خدمت شما جناب اقای دکترنجف بیگی،بنده شکم وپهلو وبازوهام چربی اضافه داره ولی باسنم صاف هست آیامیشوداز این سه قسمتی که عرض کردم هرمقدارچربی که داره بردارید وبه باسن اضافه کنیدیعنی حجم باسن روهرچقدرخودمون دوست داشته باشیم بزرگ کنید؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   حجم باسن به اندازه ای بزرگ می شود که برای بدن شما ضرر نداشته باشد و تناسب اندام شما بهم نخورد.

 24. شهراد می گوید

  سلام
  آیا بعد تزریق چربی به باسن افتادگی به وجود نمیاد؟
  واینکه سفتی باسن تا چه مدت میمونه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چربی مقداری تزریق می شود که اندام از تناسب خارج نشود.

 25. شهراد می گوید

  بعد از تزریق میشه ورزش های سنگین اسکات کار کرد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تا مدتی که دکتر اعلام می کند نباید حرکات سنگین ورزشی به خصوص ورزش باسن انجام داد.

 26. مهسا می گوید

  باسلام خدمت شمامن معده وشکمم وگوشت پشت کمردارم زیاده ران وباسن وساق پام یک‌سوم سایزبالاتنم میشه من چیکارکنم میخوام شکمومعدم وپشت کمرم جمع شه اماحجم زیاده باسن وران وساق پام وکمی افتادگی سینه دارم بدم باتوجه به اینکه من شاغلم اشپزهستم ومرخصی زیادن نمیدن بهم وهزینه چقدرمیشه وبعدتخلیه چربی شکمهاخیلیهامیگن در واذیت غیرقابل تحمل وخطرناک به همراه بازگشت داری لطفابابت تمام سوالهامم راهنماییم کنیدبانهایت سپاس ازمحبت وشکیبایی شما

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به شرایط خاص شما لطفا با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنمایی شوید.

  2. مهران می گوید

   سلام دکتر تا حالا کسی با تزریق چربی به باسن فوت شده

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود هیچ خطری سلامتی شما را تهدید نخواهد کرد.

 27. نوشين می گوید

  یعنى من نمیتونم این عمل رو انجام بدم؟ چون بعد عمل باید برگردم به کشور محل سکونتم. نمیشه بعد عمل روى باسن نشست و پرواز منم حداقل ٧-٨ ساعت طول میکشه. یعنى هیچ راهى نداره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای نشستن باید از بالش های مخصوص این جراحی که به ناحیه مورد عمل فشار نمی آورد استفاده کنید.

 28. رضایی می گوید

  سلام جناب دکتر من ۳۷ سالمه ومشکل فشار خون و دفع پروتیئن دارم آیا لیپو‌ماتیک و تزریق به باسن برای مشکلی بوجود میاره درضمن من بغل ران هم میخوام چربی تزریق کنم آیا میشه؟ ممنون ازشما

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای انجام عمل باید به صورت حضوری معاینه شوید و آزمایشات لازم را انجام دهید تا مشخص شود امکان انجام عمل برای شما امکان پذیر است یا خیر.

 29. پریا می گوید

  سلام من دیسک کمر دارم و همیشه باسنم درد می کنه میتونم این عمل رو انجام بدم خطری نداره یا دردم بیشتر نمیشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   درد کمر مربوط به ستون فقرات است و این جراحی تداخلی با آن ندارد.

 30. زهرا می گوید

  با عرض سلام وقت بخیر من ۲۹بهمن چربی به باسنم تزریق کردن منزلمونم کرجه الان بعداز حدودا چهار پنج ماه از بین رفته اگه دوباره چربی تزریق کنم میمونه یا همینطوری میشه؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر چربی به صورت اصولی و صحیح توسط پزشک با تجربه و متخصص انجام شود ۷۰% آن تا پایان عمر باقی می ماند.

 31. مریم می گوید

  سلام آقای دکتر .میشه عمل پروتز سینه ، ابدومینو پلاستی و تزریق به باسن رو با هم انجام داد با توجه به اینکه می فرمائید بعد از تزریق به باسن نباید تا مدتی رو آن خوابید؟؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بهتر است همزمان انجام نشود ولی در شرایط خاص با رعایت مواردی که گفته می شود می توان انجام داد.

   1. زهرا می گوید

    با سلام و خسته نباشید.. خب آقای دکتر اگر این ۲ عمل با هم انجام نشه وساکشن یا پیکر تراشی شکم پهلو پشت و غیره انجام بشه بعدآ که قراره به باسن چربی تزریق بشه که دیگه چربی وجود نداره!
    تازه اگرم تزریق باسنم بخواد اول صورت بگیره باید از شکم پهلوی طرف باید گرفته بشه، درسته؟ خب پس در هر صورت این دو عمل به هم متصل هستن.
    اگه لطف کنین

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     جراحی ابدومینوپلاستی به دلیل وجود بخیه بهتر است با تزریق باسن انجام نشود ولی تخلیه چربی بوسیله لیپوماتیک با تزریق چربی به باسن تداخلی ندارد و همان طور که خودتان اشاره کردین لازمه تزریق باسن چربی برداشته شده از اندام هایی مانند پهلو و شکم است.

 32. تاتا می گوید

  سلام آقای دکتر اگر به باسن چربی تزریق کنیم اگر کاهش وزن داشته باشیم بعد از مدتی چربی های تزریق شده شل و آویزون میشوند

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چربی شل نمیشه چون چربی تزریق شده در صورت لاغر شدن جذب می شود ولی ممکنه پوست ناحیه شل شود.

 33. ناشناس می گوید

  سلام من داخل باسنم همانژیوم داره حالا برام خطر داره که تزذیق چربی انجام بدم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که تزریق چربی برای شما امکان پذیر است یا خیر.

 34. ساجبی می گوید

  سلام آقای دکتر من قصدتزریق چربی ب باسن و صورت رادارم چربی هم چون شکمم بزرگ پس ازشکمم میبرن فقط خاستم بدونم من ک درحال رژیم غذایی هستم ک لاغرتربشم آیابعدازتزریق رژیم غذایی ادامه دهم چربی تزریق شده آب نمیشه ازبین نمیره؟؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر بعد از تزریق چربی کاهش وزن داشته باشید در قسمت هایی که تزریق چربی شده کاهش حجم خواهید داشت.

 35. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید من کمرم باریکه کلا ورزشکارم فقط کمی بغل ران احتیاج دارم میشه از چربیه اجیم استفاده کنم گروه خونیمون یکیه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر نمیتوان چربی شخص دیگری را به بدن شما تزریق کرد.

 36. ندانعیمی می گوید

  باسلام من اهل تبریزهستم میخواستم تزریق چربی به باسن انجام بدم واینکه قسمت پهلویی باسنم فرورفته هست اوناهم باتزریق حل میشه؟واینکه ممکنه دکترخوب ازتبریزبرام معرفی کنید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   هنگان تزریق چربی به باسن تمام نواحی که خالی است پر می شود.

 37. سایه سلیلی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من با دکتر مشورت کردم گفت حدودا از شکم و پهلوم ۶۰۰ لیتر چربی درمیاد آیا این مقدار برا باسن تزریق بشه کافیست

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان گفت چند لیتر می توان خارج کرد و آیا آن مقدار چربی برای باسن شما کافی است یا خیر.

 38. Asma می گوید

  سلام اقای دکتر
  پرسش من اینه که ایا میشه چربی از قسمت های دیگه بدن غیر از ران و شکم برای تزریق به باسن برداشت به طور مثال از بازو یا پشت کمر؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان برداشت ولی حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چربی نواحی دیگر برای تزریق به باسن کافی است یا خیر.

 39. ناشناس می گوید

  سلام من ابدو کردم و شکنم چربی نداره میتونم از چربی قسمتهای دیگه ی بدنم برای تزریق باسن استفاده کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله – چنانچه نواحی دیگر مانند پهلو، پست و ران چربی داشته باشد می توان از آن ها برای تزریق به باسن استفاده کرد.

  2. ناشناس می گوید

   سلام شما از عمل ابدوشکم راضی هستین

 40. مریم می گوید

  باسلام
  آیا به سینه هم تزریق چربی انجام میدید و چگونه است روش انجامش؟ مثل صورت با تزریق های متعدد در ناحیه انجام میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله تزریق چربی به سینه هم امکان پذیر است.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 41. ناشناس می گوید

  سلام اقای دکتر من لاغرم و چربی انچنانی در بدن ندارم ولی دوسدارم به جای پروتز از چربی استفاده کنم.حالا که چربی ندارم راه دیگه ای بجز پروتز وجود نداره؟؟؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر راه دیگری وجود ندارد

 42. M_d می گوید

  ۱۸ سالگی نمیتونیم تزریق چربی به باسن انجام بدیم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله در صورت تایید جراح می توان تزریق چربی در سن ۱۸ سالگی نیز انجام داد.

 43. ناشناس می گوید

  سلام اقای دکتر من سینه هام خیلی بزرگ هستن میتونم از چربی سینه هام و شکم وپهلو هام برداشته بشه وب باسنم اضافه کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای خانم ها کوچک کردن سینه با تخلیه چربی قابل انجام نیست ولی میتوانید چربی شکم و پهلو را به باسن تزریق کنید.

 44. مریم می گوید

  سلام هزینه کوچک کردن سینه چقده

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 45. رز می گوید

  ببخشید تزریق ژل همراه با بیهوشی انجام میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر با بی حسی موضعی انجام می شود.

 46. نازنین می گوید

  سلام وقت بخیر…ایا میشه از سینه ها چربی بگیرید برای باسن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر نمی توان چربی سینه را به باسن تزریق کرد.

 47. ناشناس می گوید

  سلام من مجبورم به خاطر افتادگی شکم ابدو مینو پلاسی ولیپو ماتیک پشت و پهلو انجام بدم ولی باسن بزرگ و بی حالتی دارم باید چیکار کنم تزریق چربی به باسن در این صورت خیلی جایز نیست پس من بعد چربی از کجا بیارم واسه باسن

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا بدن شما به صورت دقیق آنالیز شود و روش های درمان ممکن برای شما بررسی شود.

 48. شهلا می گوید

  سلام شهلا هستم دکترم ب من گفته فقط یک لیتر چربی میشه به باسن تزریق کردبیشترش امکان نداره اونم فقط ۳۰/میکونه یعنی ببشتر از یک لیتر واقعا امکان نداره ممنون میشم جواب بدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   مقدار دقیق چربی قابل تزریق پس از معاینه حضوری به شما اعلام می شود. چون جسه و ظرفیت تزریق هر شخص متفاوت است.

 49. فهیمه می گوید

  سلام پروتز سینه و لیپو پشت و تزریق چربی ب باسن همزمان امکانش هست میخام با ی بیهوشی انجام بدم سپاس ازشما

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بهتر است همه موارد با هم انجام نشود ولی نظر قطعی را بعد از معاینه حضوری توسط دکتر می توان اعلام کرد.

 50. مریم معصومی می گوید

  سلام چربیه شکم وپهلو هم میشه تخلیه کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله چربی شکم و پهلو را می توان تخلیه کرد.

 51. نازنین می گوید

  سلام .لطفا تصاویر قبل و بعد از ۳ ماه عمل رو برامون بزارید ؟ و اگر کانال تلگرامی یا انیستا دارید لطفا معرفی کنید .

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای دیدن نمونه جراحی های پیکرتراشی و تزریق چربی دکتر نجف بیگی به پیج
   https://www.instagram.com/lipo_drnajafbeygi/
   مراجعه نمایید.

 52. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید
  هزینه این عملتون چقدر هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 53. Parisa می گوید

  سلام خسته نباشید
  اقای دکتر محل سکونت من مشهد این عمل رو بخوام انجام بدم وقتی بشینم از بین نمیره!

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تا ۳ هفته بعد عمل باید روی بالش های مخصوص بشینید که به باسن فشار نیاید.

 54. شهرزاد می گوید

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم امکانس هس تزریق چربی ب باسن ب همراه پروتز باسن انجام بشه هردو باهم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله در صورتی که جراح تایید دهد می توان انجام داد.

 55. ناشناس می گوید

  ببخشید اگه بدن چربی نداشته باشه میشه چیکار کرد ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر بدن شما چربی کافی برای تزریق را نداشته باشد باید از پروتز برای حجم دهی استفاده کرد.

 56. t.r می گوید

  سلام و عرض ادب ب اقای دکتر
  من ۳۵سالمه شکم وکمی هم پهلودارم میخواستم بدونم میشه همزمان با برداشتن چربیهای شکم میشه چربیهای بدن خودمو ب سینه وباسن تزریق کنم درهمان روزی ک چربی شکمم رو برمیدارن انجام بدن مشکلی پیش نمیاد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بلهدوست عزیز، حتما در همان روز که تخلیه چربی انجام می شود باید تزریق چربی انجام شود.

 57. نیایش می گوید

  سلام قیمت چربی به باسن رامیخواستم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 58. زهرا می گوید

  سلام دکتر من بعد زایمان وزنم تا۱۴۰رسید الان در رزیمم وتونستم ۱۲۵بشم،
  من باید تا۸۰کم کنم،اما تو چه وزنی برای تزریق چربی شکم به باسن باید مراجعه کنم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای جراحی های پیکر تراشی نباید BMI شما بیشتر از ۳۰ باشد.

 59. ناشناس می گوید

  سلام من دو سال پیش لیپوماتیک کردم ولی الان می خواهم تزریق چربی به باسن داشته باشم آیا چربی که این مدت تو شکم و پهلوهای جمع شده برای تزریق بدرد میخوره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید و چربی های بدن شما آنالیز شود تا مشخص شود چربی کافی برای تزریق وجود دارد یا خیر.

   1. بهناز می گوید

    سلام خسته نباشین، میشه عمل لیپو شکم و تزریق باسن رو یکجا انجام داد؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     بله معمولا این دوجراحی باید همزمان انجام شود زیرا اول باید تخلیه چربی انجام شود و بعد آن را به نواحی دیگر تزریق کرد.

 60. سوسن می گوید

  سلام چرا نمیشه از چربی فرد دیگر برای باسن استفاده کرد؟مثلا خواهرم؟هیچ جوره نمیشه از چربی خواهرم استفاده کنم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خیر نمی توان استفاده کرد.

 61. بهار می گوید

  سلام من تزریق چربی نزد پروفسور سلمانپور انجام دادم ولی واقعا موندگاری ندارن با تموم رعایت خیلی زیادی ک داشتم ثابت نگهداشتن وزنم و تغذیم بازم از بین رفتن چربی‌های باسن و صورتم ممکنه شماپیشنهاد دیگه ای بدین ک واقعا از بین نره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   مانداری تزریق چربی در بدن بیشتر از صورت می باشد.و اگر تزریق چربی به درستی انجام شود مقدار زیادی از آن تا پایان عمر باقی می ماند.

 62. شهرزاد می گوید

  سلام وقت بخیر’من تزریق چربی به باسن داشتم ولی متاسفانه حم زیادی از ان تحلیل رفته ایا ممکنه بتونم باورزش یا مصرف دارو یا ویتامین خاصی از تحلیل رفتن مابقیش جلوگیری کنم یا اون مقداری که جذب شده دوباره برگرده
  ممنون میشم پاسخ بدین🙏

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز، اگر جراحی به درستی انجام شود و مراقبت های بعد از جراحی به درستی انجام شده باشد حدود ۷۰% چربی تزریق شده به باسن تا پایان عمر باقی می ماند.

 63. یوسف از کرج می گوید

  باسلام خسته نباشید من باسن وران پای چپم لاغرتراز پای راستم هست ایاتزریق چربی یا پروتز میتواند کمک کنه تا شبیه پای راستم بشه ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد چه روشی برای همسان سازی و قرینه کردن پای شما لازم است.

 64. بهار می گوید

  با سلام
  من دو هفته تزریق چربی به باسن رو انجام دادم می خوام بدونم میتونم رژیم بگیرم پنج کیلو کم کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز بهتر است به صورت موضعی اقدام به لاغری نمایید زیرا هر گونه کاهش وزنی ممکن است بر روی چربی تزریق شده به باسن شما تاثیر بگذارد.

 65. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید وقتی چربی از شکم خارج بشه شکم حالت پوست وافتاده پیدا نمیکنه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   با پوشیدن گن و ماساژ با دستگاه مخصوص بعد از جراحی افتادگی پوست برطرف می شود.

 66. ناشناس می گوید

  سلام پرتز یک بار کافی هستش یا هر چند سال یک بار باید تمدید بشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   پروتز باسن باید ۱۰ سال یکبار تعویض شود.

 67. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید من می خوام از چربی بدنم برای پروتز باسنم استفاده کنید بنظر شما خطر امبولی داره خیلی استرس دارم اما می خوام انجام بدم اقای دکتر هزینه عمل چقدره من از رودهن هستم باتشکر.

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود مشکلی پیش نمی آید.
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 68. حمیده می گوید

  باسلام اقای دکتر تو خوده کلینیک میشه عمل انجام داد ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بستگی دارد چه نوع جراحی برای شما مناسب است و اگر محدوده عمل و زمان جراحی زیاد نباشد با بی حسی موضعی در مطب قابل انجام است.

 69. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر
  اگر قصد انجام هم پروتز سینه و هم پروتز باسن رو داشته باشیم با چقدر تفاوت زمانی ِبین این دو میتوان اینکار را انجام داد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   حداقل ۶ ماه باید صبر کنید.

 70. ناشناس می گوید

  سلام
  میشه در دوره ی استراحت ۶ماهه بعد از زایمان برای من که شاغلم عمل تزریق باسن رو انجام داد؟وتا پایان دوره ی ۶ماهه به بهبودی کامل رسید؟ و چون کارمند بانک هستم و زیاد میشینم چربی تزریق شده از بین نمیره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا توصیه می شود تا ۶ ماه بعد زایمان جراحی دیگری انجام ندهید.

 71. محمد بابایی می گوید

  سلام وقت بخیر
  من خانومم برای بزرگ کردن باسن میخوایم بیاییم
  دستور چیه
  کی بایدبیاییم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای وقت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 72. ناشناس می گوید

  با سلام وخسته نباشید خدمت دکتر ودست اندرکارن محترمش
  باسن اگه در برجستگی مشکلی نداشته باشد ولی از بغل کنی گودی داشته باشد آیا میشه آن گودی را با تزریق چربی حل کرد؟ واحیانا هم در برجستگی بیشتر وهم از بغل به آن فرم داد؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر بدن شما چربی به اندازه کافی داشته باشد می توان هم از بغل و هم به برجستگی باسن اضافه کرد.

 73. الناز می گوید

  با سلام به غیر از تزریق چربی به باسن ایا تزریق چربی به پا برای پر شدنشون امکان پذیره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان تزریق چربی به تمامی نواحی بدن انجام داد.

 74. ناشناس می گوید

  سلام میخواستم ببینم میشه چربی بازو رو گرفت ب باسن تزریق کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز، تشخیص اینکه آیا می توان چربی بازو را به باسن تزریق کرد فقط بعد از معاینه حضوری مشخص می شود.

 75. ناشناس می گوید

  سلام وقتی چربی شکم و پهلو کم باشه و نخوام از پروتز استفاده کنم امکانش نیس از چربی بدن کس دیگه استفاده بشه؟

 76. مریم می گوید

  سلام خدمت شما
  من یک‌زایمان داشتم و میخوام عمل شکم و باسن رو انجام بدم.میخواستم‌ببینم اگه بعد از جراحی دوباره باردار شم شکمم دفرمه میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر قصد بارداری مجدد دارید بهتر است جراحی را به بعد آن موکول کنید زیرا احتمال دفرمه شدن شکم شما بعد از بارداری و زایمان مجدد وجود دارد.

 77. خوزستان می گوید

  سلام اقای دکتر بعداز تزریق چربی به باسن ازروز چندم میشه روی بالشتک طبی نشست چون واقعا سخته نخای بشینی و ازطرف دیگه میترسم حالت فرم دهی باسن تغییرکنه ونتیجه نگیرم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز بهتر تا یک هفته روی باسن حتی با بالش مخصوص هم نشینید.

 78. الی می گوید

  من به چهارسال پیش تزریق چربی به باسن انجام دادم حدود چهار ماهه ورزش میکنم احساس میکنم باسنم خیلی لاغرشده ایا این چربی باچاق شدن دوباره برمیگرده یا کلا ازبین میره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تعداد سلول های چربی در بدن ثابت است و با افزایش دریافت کالری چاقتر و با کاهش مصرف کالری لاغر می شوند.

 79. زهرا می گوید

  سلام
  آقای دکتر میشه بپرسم ایا اندازه ی سایز باسن رو خودمون انتخاب میکنیم یا شما
  اخه نمیخوام زیاد بزرگ بشه ..
  فقط کمی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   سایز باسن با توجه به آناتومی بدن و درخواست مراجعه کننده انتخاب می شود.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید