بهترین متخصص جراحی بینی در تهران | ۴ معیار اساسی

27,186

سوالات متداول درباره جراحی بینی :

هزینه های عمل بینی بستگی به موارد مختلفی دارد، از جمله انحراف تیغه بینی، مدت زمان عمل و پرکار بودن جراحی ،پولیپ ها و انسداد مجاری تنفسی و غیره…

به همین دلیل معاینه فرد قبل از جراحی در تعیین هزینه عمل بسیار مهم است.

فوق تخصص های جراحی پلاستیک و زیبایی از لحاظ علمی و مدارج دانشگاهی یک رتبه بالاتر از درجه تخصص می باشند، و پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی علاوه بر تسلط کامل بر درمان‌های انحراف تیغه بینی و انسداد تنفسی و غیره با توجه به رشته تخصصی آنها که زیبایی است کاملاً در انجام عمل زیبایی بینی تبحر و تجربه دارند. لذا اگر جراحی درمانی بینی با عمل زیبایی همراه است حتما باید توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام شود.

در صورتی که بینی فرد مناسب برای جراحی به فرم بینی فانتزی نباشد می تواند فرد را دچار مشکلات تنفسی کند. به همین دلیل هر بینی را نباید فانتزی عمل کرد.

کلا جراحی های بینی، فرد را از لحاظ بویایی دچار تغییر نمی‌کنند.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران شاید یکی از سخت‌ترین تخصص‌ها برای پیدا کردن باشد. شمار زیادی از جراحان پلاستیک و زیبایی در تهران مشغول به کار هستند که البته در زمینه رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی نیز فعالیت می‌کنند. برای شما که به دنبال یافتن بهترین جراح بینی در تهران می‌گردید، بی‌شک یافتن چنین جراحی، هم بسیار با اهمیت است و هم بسیار دشوار.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر عمل بینی و فیلم از اتاق عمل دکتر نجف بیگی مقاله‌ی جراحی بینی را از دست ندهید.

در رابطه با انتخاب جراح رینوپلاستی می توان عنوان نمود که به دلیل حساسیت بالا و پرمخاطره بودن این نوع عمل ،  جراح رینوپلاستی ضمن داشتن تخصص لازم ، تجربه و مهارت کافی ، باید با متدهای پزشکی روز دنیا آشنایی کامل داشته باشد و از امکانات و تجهیزات بروز استفاده نماید تا دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل حاصل گردد.

به گواه پزشکان متخصص زیبایی، جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از دشوارترین جراحی‌های پلاستیک و زیبایی است. بیمارانی که این عمل جراحی را در کنار دیگر جراحی‌های زیبایی تجربه کرده‌اند نیز این موضوع را تایید می‌کنند. به همین دلیل یافتن بهترین جراح بینی، این‌چنین مهم است؛ چرا که کیفیت و مهارت جراح زیبایی، در کنار انجام یک جراحی با مشکلات کمتر، اثر مستقیمی در زیبایی چهره شما خواهد داشت.

اما با این وجود نگران نباشید؛ نیازی نیست که شما یک پزشک باشید تا بتوانید بهترین متخصص جراحی بینی در تهران را پیدا کنید. در این مقاله معیارهای اساسی و مهمی معرفی شده‌اند که با توجه و ارزیابی آنها می‌توانید به جراح متخصص مناسب خود برسید.

جراحی بینی نمونه کار دکتر نجف بیگی برای خانم

۴ معیار اساسی در یافتن بهترین متخصص جراحی بینی

بهترین متخصص جراحی بینی از چند جنبه مختلف قابل بحث و ارزیابی است. ممکن است از دید انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک، یک سری فاکتور برای تشخیص خوب بودن جراح رینوپلاستی مطرح شود؛ اما از سوی بیماران و مراجعان، فاکتورهای دیگری مورد نظر باشد. در این مقاله سعی شده که از تمام جوانب، معیارهایی برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران مورد بررسی قرار گیرد.

از همین ابتدا باید اشاره شود که وقتی صحبت از بهترین متخصص جراحی بینی در تهران می‌کنیم، هدف ما برگزاری یک مسابقه و یافتن نفر اول نیست! درواقع می‌خواهیم باهم بررسی کنیم که چه فاکتورهای منطقی می‌تواند یک متخصص جراحی پلاستیک را کاندیدای عنوان بهترین جراح بینی کند. چه بسا پزشکان بسیاری لایق این عنوان باشند و هیچ وقت نشود به درستی نفر اول را پیدا کرد؛ اما حتما می‌توان پزشکانی را که در دسته بهترین جراح بینی در تهران قرار می‌گیرند، مشخص ساخت.

حال به معیارهای اساسی و مهم در تشخیص بهترین دکتر جراح بینی در تهران بپردازیم. تمام فاکتورهای موجود را می‌توان در ۴ دسته‌بندی کلی، خلاصه کرد:

 • تخصص جراح و مدرک تحصیلی
 • میزان مهارت و تجربه
 • اخلاق حرفه‌ای و دلسوزی
 • کلینیک و تجهیزات پیشرفته

شاید با خود بگویید که چگونه و با چه پارامترهایی می‌شود هر پزشکی را با این ۴ معیار سنجید؟ در ادامه، تک تک این معیارها توضیح داده شده‌اند تا شما خودتان بتوانید هر جراح پلاستیکی را بررسی کنید و بفهمید آیا جزو دسته‌بندی بهترین جراحان بینی قرار می‌گیرد یا نه؟!

نمونه کار 3 متخصص جراحی بینی دکتر آرش نجف بیگی

بهترین پزشک جراح بینی چه کسی است؟

بینی، یکی از تاثیرگذارترین اجزای صورت است. تغییر در بینی، زیبایی صورت را تحت شعاع قرار می‌دهد. به‌همین جهت، لازم است برای انجام جراحی بینی، بهترین متخصص جراحی بینی در تهران را بشناسید و به او مراجعه کنید؛ زیرا هر گونه آسیب به ساختمان اصلی بینی، شرایط جبران‌ناپذیری برایتان ایجاد می‌کند. معمولاً برای انجام جراحی بینی، بهترین پزشکان، فوق تخصص‌های جراحی پلاستیک هستند. پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک، سال‌ها برای انجام چنین جراحی‌های ظریفی آموزش دیده‌اند و با تجربه فراوان در این زمینه، بهترین گزینه برای جراحی رینوپلاستی محسوب می‌شوند.

تخصص جراح و مدرک تحصیلی چقدر مهم است؟

بهترین جراح بینی، باید پزشکی باشد که در زمینه تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی تحصیل کرده است. یک جراح زیبایی، درواقع نخست ۷ سال دوره پزشکی عمومی را طی کرده است. سپس به مدت ۴ سال دوره تخصص جراحی عمومی را طی می‌کند. پس از آن در زمینه جراحی‌های پلاستیک و زیبایی به مدت ۵ سال، دوره فوق تخصصی را می‌گذراند.

همچنین باید توجه کنید که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، از نظر دانش پزشکی و مهارت‌های لازم در جراحی، یک گام از جراح عمومی جلوتر است. بسیاری از پزشکانی که دوره تخصصی جراحی عمومی را گذرانده‌اند، در زمینه جراحی‌های پلاستیک و زیبایی مانند جراحی بینی فعالیت می‌کنند. اما فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، ۵ سال بیشتر از جراح عمومی در این زمینه درس خوانده است؛ درواقع یک فوق تخصص به صورت کاملا آکادمیک و حرفه‌ای دانش جراحی پلاستیک را کسب کرده است.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از چند جنبه بر دیگر پزشکان متخصص و جراحان عمومی، برتری دارد:

 • در زمینه عمل‌های جراحی پلاستیک و زیبایی، تحصیلات دانشگاهی بیشتری دارد
 • در مراکز درمانی معتبر و بهتری، مشغول به خدمت است
 • به دلیل سابقه بیشتر، تعداد عمل‌های جراحی بینی بیشتری انجام داده است
 • با کیس‌ها و موارد خاص بیشتری در عمل‌های جراحی بینی روبرو بوده است و در نتیجه در این زمینه، مهارت و تجربه بیشتری کسب کرده است

یکی دیگر از نکات مهم در زمینه تخصص و دانش پزشکی بهترین دکتر جراح بینی می‌تواند جایگاه علمی پزشک به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی باشد. بی‌شک پزشکی که خودش به تدریس و آموزش دانش جراحی پلاستیک و زیبایی پرداخته است، در این زمینه نیز مهارت و تخصص کافی را دارد.

عمل زیبایی رینوپلاستی ، با بیهوشی کامل و بستری شدن در بیمارستان و یا کلینیک های زیبایی طی چند ساعت جراحی امکان پذیر می باشد ، از این رو نظارت کامل بر مراحل مختلف عمل از مرحله ی بیهوشی تا مرحله ی بهوش آماده بیمار پس از اتمام عمل بینی ، باید توسط جراح زبده به خوبی کنترل شود .

جراح رینوپلاستی با تجربه و ماهر ، کارنامه ی موفقی در زمینه ی انجام عمل های زیبایی بینی در افراد مختلف باید داشته باشد ، زیرا وجود هر گونه نارضایتی و یا شکایت در این رابطه ، حاکی از عدم صلاحیت پزشک جراح خواهد داشت .

به دلیل سنگین بودن عمل جراحی بینی ، نیاز به مراقبت های لازم ، ویزیت های پس از عمل و در برخی موارد نیاز به عمل مجدد به منظور رینوپلاستی ثانویه ، عمل تخصصی جراحی بینی باید تنها توسط جراح متخصص پلاستیک انجام شود و از سپردن بینی خود به پزشکان کم تجربه و عمومی که خود را به عنوان متخصص جراحی بینی معرفی می کنند ، جدا خودداری نمایید زیرا مواردی بسیاری وجود دارد که آسیب های جبران ناپذیری به زیبایی و سلامت فرد در اثر عدم صلاحیت لازم پزشک معالج به بیمار وارد شده است .

یک جراح رینوپلاستی ، انجام عمل زیبایی بینی را با توجه به وضعیت جسمانی و روانی بیمار تقبل می کند و در مواردی که می توان به روشی غیر از جراحی به اصلاح بینی پرداخت ، روش های کم خطرتر را پیشنهاد خواهد داد .

دسترسی به جراح رینوپلاستی در موارد ضروری که فرد ممکن است دچار عوارض پس از عمل گردد ، باید به راحتی امکان پذیر باشد .

انجام ویزیت های به موقع ، انجام عمل ترمیمی احتمالی ، بررسی روند بهبود تا زمان دستیابی به نتیجه ی مطلوب و … از جمله ویژگی های یک جراح رینوپلاستی می باشد .

پیدا کردن بهترین جراح بینی

چگونه مهارت و تجربه بهترین متخصص جراحی بینی را تشخیص دهیم؟

در نگاه اول نشدنی است که شما به عنوان یک فرد عادی یا غیر متخصص بتوانید مهارت، تجربه و توانمندی یک پزشک را تشخیص دهید تا بهترین متخصص جراحی بینی را پیدا کنید. بی‌شک این کار نیاز به دانش پزشکی و سال‌ها تجربه دارد اما یک سری علائم بیرونی هست تا با دقت در آن‌ها، بتوانید بهترین جراح بینی در تهران را بیابید. در واقع جراحی که مهارت و تجربه لازم را داشته باشد، نشانه‌های آن را نیز خواه ناخواه بروز می‌دهد! پس شم کارگاهی خود را به کار بگیرید و این موارد را حتما بررسی کنید:

تعداد عمل: نخستین نشانه مهارت بالای یک جراح بینی، تعداد بالای عمل‌های جراحی او است. برای فهمیدن این موضوع می‌توانید تعداد تصاویر عمل‌های جراحی بینی او را بررسی کنید. روی این تصاویر باید لوگو و نام دکتر آمده باشد تا مطمئن باشید که کار خود همان پزشک است. همچنین میزان شلوغی کلینیک و یا تعداد بیمارستان‌ها و مراکز درمانی که آن پزشک در آنجا جراحی می‌کند هم دیگر سرنخ‌های ممکن است. بهترین جراح بینی باید صفحه اینستاگرام و وب‌سایتش پر از تصاویر نمونه‌های جدید جراحی، ویدیوهای جراحی بینی و همچنین لایو و استوری از انجام جراحی باشد تا نشان دهد که در این کار مهارت دارد.

کیفیت نمونه‌کارها: همچنین با بررسی کیفیت نمونه‌کارها نیز می‌توانید به مهارت جراح پی ببرید. بهترین جراح بینی حتما باید در همه زمینه‌ها و جراحی مشکلات مختلف بینی، نمونه‌کارهایی ارائه کرده باشد. البته فراموش نکنید که دیدار حضوری و از نزدیک با یکی از بیماران قبلی آن پزشک و بررسی بینی او از نزدیک، بسیار مفید خواهد بود. یکی دیگر از نشانه‌های مهارت بهترین جراح بینی، توجه او به فرم مورد پسند بینی در ایران و خودداری از کپی‌برداری فرم‌های اروپایی یا آمریکایی است. درواقع علاوه بر توجه به چهره شما و هماهنگی بینی با دیگر عناصر چهره، سلیقه ایرانی نیز باید مورد توجه جراح باشد.

نظر دیگر بیماران: امروزه به لطف فضای مجازی، پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران، کار ساده‌تری شده است. حتما نظر دیگر بیماران آن پزشک را در کامنت‌ها یا تصاویر و ویدیوهای تجربه بیماران، بررسی کنید. کسی که جزو بهترین متخصصان جراحی بینی است، حتما باید نظر دیگر بیماران خود را نسبت به کار خود، در فضای مجازی و وب‌سایت خود منتشر کند.

داشتن بیماران خارجی: داشتن بیمارانی از دیگر کشورها نیز یکی از نشانه‌های یافتن بهترین جراح بینی است. بسیاری از راهنماهای گردشگری با داشتن ارتباطات گسترده، بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی را شناسایی می‌کنند تا مشتریان خارجی خود را راضی نگه دارند.

عضویت در انجمن‌های تخصصی: بهترین جراح بینی، حتما باید در انجمن‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی جراحی پلاستیک و زیبایی عضو باشد؛ چرا که به رشد علمی و افزایش دانش و مهارت او کمک می‌کند. در واقع این عضویت، پزشک را ملزم می‌کند تا سالانه در یک سری از دوره‌ها تخصصی جراحی زیبایی شرکت کند.

گواهینامه‌ها و مدارک پزشک: پزشکی که در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی مهارت دارد، حتما از مراجع قانونی و صاحب صلاحیت، گواهینامه‌های معتبر و به‌روز دریافت کرده است. وجود این مدارک به شما این اطمینان را خواهد داد که پزشک مورد نظر، از نظر تخصص و مهارت در سطح بالایی قرار دارد.

تخصص در دیگر جراحی‌ها: معمولا پزشکی که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است، بجز جراحی بینی، در چند زمینه دیگر نیز مهارت دارد. برای مثال آن پزشکی می‌تواند بهترین جراح بینی باشد که در زمینه جراحی دیگر بخش‌های صورت هم فعالیت کند؛ چرا که دیگر عناصر زیبایی صورت را به‌خوبی می‌شناسد و می‌تواند در عمل جراحی بینی، میان آن‌ها یک توازن و هماهنگی ایجاد کند. همچنین تخصص و فعالیت در دیگر جراحی‌ها نشان دهنده اعتماد به‌نفس و مهارت بالای پزشک است.

بهترین lمتخصص جراحی بینی معمولا عضو انجمن‌های علمی جراحی است

اخلاق حرفه‌ای و دلسوزی پزشک را حتما بسنجید

هرچقدر که بهترین جراح بینی باید در انجام عمل جراحی مهارت داشته باشد، به همان میزان نیز باید از اخلاق حرفه‌ای و همدلی برخوردار باشد و مراعات حال بیمار خود را نیز بکند. پزشک باید به عنوان یک فرد امین و مورد اعتماد، به درستی مراجعه کننده خود را معاینه و وضعیت او را از تمام جوانب بررسی کند.

درواقع تنها خواست بیمار برای جراحی بیماری و انجام آن به هر قیمت، کار درستی نیست. یک پزشک حرفه‌ای و بااخلاق، تمام مخاطرات و مشکلات احتمالی پس از جراحی را به مراجعه کننده خود خواهد گفت؛ بهترین روش جراحی و درمانی را به او پیشنهاد خواهد داد و حتی اگر تشخیص داد که فرد چندان نیازی به جراحی ندارد، سعی نمی‌کند تا او را حتما به جراحی ترقیب کند.

درواقع بهترین جراح بینی، هرگز به دنبال جراحی بینی همه مراجعان خود نیست بلکه با دقت و وسواس بسیار به گلچین آن‌ها می‌پردازد. بهترین متخصص جراحی بینی، تنها به دنبال جراحی کسانی است که واقعا به این عمل نیاز دارند. متخصص در این مرحله به شما کمک خواهد کرد تا برای جراحی بینی، از نظر روحی و جسمی آماده‌ شوید. بهترین جراح بینی در وحله نخست، یک دوست، همراه و مشاور امین و صمیمی برای شما خواهد بود.

پس توصیه می‌شود حتما برای تشخیص بهترین جراح بینی در تهران، یک نوبت مشاوره رایگان نزد او بروید. چنین پزشکی برای ارائه مشاوره و نظرات تخصصی به شما، نه هزینه‌ای می‌گیرد و نه اطلاعاتی را از شما دریغ می‌کند. شما باید بهترین و به‌روزترین دانسته‌ها را در مورد جراحی بینی از بهترین جراح بینی دریافت کنید؛ چه در جلسه مشاوره حضوری و چه در وب‌سایت، صفحات مجازی و کاتالوگ‌های آن پزشک باید برای شما محتوای مناسب آماده شده باشد.

کلینیک و تجهیزات یک جراح، نشانه مهمی است

نباید انتظار داشته باشید که بهترین جراح بینی در تهران را در یک مطب کوچک و نامناسب، در یک منطقه نه چندان معروف پیدا کنید. اگر ساکن تهران باشید حتما می‌دانید که بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی معمولا در چند منطقه خاص از تهران، مشغول به فعالیت هستند. جدا از مراکز درمان و بیمارستان‌هایی که بهترین متخصصان جراحی بینی در آن فعالیت می‌کنند؛ یک جراح معروف بینی، باید خودش هم یک کلینیک حرفه‌ای و تخصصی زیبایی داشته باشد.

امکانات و تجهیزات کلینیک، استفاده از روش‌ها و ابزارهای به‌روز، کادر درمانی و مشاوران مجرب و قابل اعتماد، فضاسازی و طراحی داخلی مناسب، توجه به آسایش و راحتی مراجعان و …، همه از نشانه‌های یک جراح خوب بینی است.

برای مثال بهترین جراح بینی باید تجهیزات تصویربرداری مناسبی داشته باشد تا بتواند به خوبی روند تغییرات بینی و چهره شما را ثبت کند. همچنین نمایش تصویر بینی شما پس از عمل جراحی و آماده کردن شما برای پذیرفتن تغییرات چهره، یکی از ویژگی‌های مهم بهترین جراح بینی است.

در کنار آن، مشاوران کلینیک نیز باید به اندازه کافی در مورد جراحی بینی، نکات مراقبتی، مشکلات احتمالی و مواردی که باید پیش و پس از عمل رعایت کنید، اطلاعات جامع و کاملی داشته باشند. چه بسا تمام نکات مهم را نتوانید از پزشک دریافت کنید؛ در این میان تیم مشاوره کلینیک باید همیشه همراه و کمک حال شما باشند تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

ویژگی مطب بهترین متخصص جراحی بینی

اگر برای مشاوره حضوری، به مطب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران مراجعه کنید، از نظم پرسنل در وقت‌دهی و خدمات‌دهی به مراجعه‌کنندگان، متوجه اهمیت و ارزشی که برای مراجعین قائل هستند، می‌شوید. معمولا در مطب بهترین متخصص جراحی بینی، مراجعه‌کنندگان بسیاری می‌بینید که ممکن است از خارج از ایران جهت انجام جراحی مراجعه کرده‌باشند. همچنین، اگر درخواست مشاهده نمونه‌کار جراحی بینی کنید، نمونه‌های بسیاری را مشاهده خواهید کرد.

جراح بینی مجرب

معیارهایی که جراح رینوپلاستی باید رعایت کند

تقویت بینی به جای کاهش بافت های آن

در رینوپلاستی بینی به جای کم کردن و کاهش بافت های پشت بینی با تقویت و افزایش حمایت پایه ی بینی در ناحیه ی نوک بینی،قوز بینی اصلاح می شود.

عروسکی نکردن بیش از حد بینی

یکی از زیباترین حالت پشت بینی ، حالتی است که اصطلاحا پشت بینی قوی نامیده می شود.امروزه اکثر متقاضیان جراحی پلاستیک بینی خواهان تغییرات طبیعی در بینی هستند.

از لحاظ زیبایی شناختی قوس دار شدن بینی اصلا زیبا نیست و یک پشت بینی قوی باید صاف یا حتی برخی اوقات کمی پری داشته باشد که این پر بودن پشت بینی خیلی از افراد را زیباتر می کند.در مردان نیز این پر بودن باید بیشتر از زنان بیشتر باشد.

قوی کردن پشت بینی

در عمل های جدید بر عکس روش های قدیمی به هیچ وجه لتصالات غضروف های بینی در بخش های مختلف قطع نشده و برای کم کردن پهنای نوک بینی با روش های مخصوصی،تغییر حالت نوک بینی به شکل طبیعی بدون برداشتن غضروف ها انجام می شود.

بنابراین نوک بینی حالت طبیعی داشته و پهنای طبیعی آن،آن چنان خود را نشان می دهد که انگار بدون برداشتن غضروف ها انجام نشده است.

تقویت ساختار بینی

برای رفع افتادگی بینی طبیعی از روش های تقویتی استفاده می شود تا علاوه بر دوام طولانی مدت،ظاهر طبیعی بینی حفظ شود.

به حداقل رساندن مصرف تامپون بینی با رعایت اصول رینوپلاستی

به حداقل رساندن برش ها و زخم ها یک اصل مهم در جراحی بینی می باشد.

امروزه در بیشتر جراحی های بینی سعی می شود از تامپون بینی استفاده نشود تا ناراحتی و درد بعد از عمل به حداقل خود برسد.

کم کردن ضربه ها و برش های بافتی و استخوانی حین عمل باعث به حداقل رسیدن خون مردگی ها و تورم بافتی می شود،در نتیجه بیمار پس از یک هفته می تواند فعالیت های خود را شروع کند.

کوچک نکردن سوراخ بینی

در این جراحی ها سوراخ های بینی به هیچ عنوان دست نمی خورد،زیرا این کار به چهار دلیل بسیار غیر منطقی صورت می گیرد.

اول آن که در بیشتر موارد دست خوردن سوراخ های بینی کاملا مشخص می شود و مشخص است که فرد جراحی شده، چون چین کنار پره ی بینی از بین خواهد رفت و بازسازی و اصلاح این چین و فرو رفتگی طبیعی تقریبا غیر ممکن می باشد.

امروزه مدل های جراحی فانتزی و عروسکی از محبوبیت بالایی بخوردار است و افراد به دنبال جراح رینوپلاستی در تهران می باشند.

در حقیقت افراد به دنبال جراح رینوپلاستی هستند که اثری از جراحی بینی در آن ها نباشد.

در جراحی بینی طبیعی ویژگی هایی طبیعی وجود دارد که جراح رینوپلاستی باید با آن آشنایی داشته باشد.تا جراح رینوپلاستی بتواند عمل بینی طبیعی را به افراد ارائه دهد و به بهترین شکل انجام دهد.

کلینیک تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی

تأثیر سن بر جراحی بینی زیبایی

جراحی بینی زیبایی به‌ هیچ‌ وجه نباید زیر سن بلوغ انجام شود، چون در این سن هنوز رشد بینی کامل نشده است. مناسب‌ترین سن برای جراحی بینی زیبایی در دختران از سن ۱۵ سالگی و در پسران از سن ۱۷ سالگی  شروع می‌شود. البته جراحی بینی زیبایی در این سنین باید به شرطی انجام شود که فرد از لحاظ فکری هم به بلوغ رسیده باشد و بتوانند تصمیم درستی درباره جراحی بینی زیبایی خود بگیرد. جراحی بینی زیبایی در سنین بالاتر هم امکان‌پذیر است اما در این سنین سخت‌تر می‌باشد چرا که در سنین بالا، افتادگی و سستی بافت‌های بینی سبب می‌شود نحوه جراحی بینی زیبایی در این سن متفاوت‌تر باشد.

بالا بردن نوک بینی در افرادی که در سنین بالاتر هستند، باعث می‌شود فرد جوان‌تر به نظر برسد و بتواند تنفس بهتری داشته باشد. بیشترین مشکلاتی که در سنین بالا در بینی افراد به وجود می‌آید، افتادگی نوک بینی و برآمدگی پشت آن می‌باشد. افتادگی بینی سبب مسن‌تر دیده شدن چهره فرد می‌شود.

در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

تأثیر وضعیت روحی و روانی فرد در جراحی بینی زیبایی

جراحی بینی زیبایی: جراح باید قبل از جراحی بینی زیبایی فرد وضعیت روحی و روانی او را در نظر بگیرد. ممکن است در فردی نتیجه جراحی زیبایی بینی موفقیت‌آمیز باشد اما چون اعتماد به‌ نفس پایین یا مشکلات روحی دارد، بدون دلیل خاصی از نتیجه جراحی ناراضی باشد و بخواهد اقدام به جراحی بینی ترمیمی کند.جراح خوب کسی است که قبل از عمل با بیمار مشاوره نماید و به او بگوید که  تغییرات ظاهری، به نجات ازدواج در حال شکست و کسب شغل کمک چندانی نمی‌کند تا بیمار با آگاهی از این موارد بتواند برای جراحی بینی زیبایی تصمیم درستی بگیرد. همچنین توصیه می‌شود افرادی که انتظارات غیرواقع بینانهِ از نتیجه جراحی بینی زیبایی دارند اصلاً اقدام به عمل نکنند چون تجربه ثابت کرده که چنین  افرادی از نتیجه جراحی بینی زیبایی خود رضایت نخواهند داشت.

 تأثیر لیزر واندوسکوپ بر جراحی زیبایی بینی

لیزر و اندوسکوپ بیشتر به این منظور انجام می‌شود که جراحی بینی، عملکرد بینی فرد را مختل نکند. همچنین در حین جراحی‌های ظریف، لیزر خونریزی بینی بیمار را کم می‌کند. البته باید افراد مدنظر داشته باشند که لیزر در نتیجه نهایی بینی تأثیر نمی‌گذرد. آندوسکوپی نیز سبب می‌شود جراح در حین جراحی بینی زیبایی به قسمت‌های عمیق تر بینی بیمار دسترسی داشته باشد تا بتواند مشکلات داخلی بینی را برطرف کند.

نظر یکی از مراجعین را در مورد عمل بینی دکتر نجف بیگی ببینید:

عواقب عدم انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

اگر در انتخاب پزشک متخصص جراحی بینی در تهران، به‌اندازه‌ کافی جدی نباشید، خطر بروز مشکلات بعد از عمل بینی، در انتظار شما است. عدم انتخاب صحیح متخصص جراحی بینی، سلامت تنفسی شما را به‌خطر می‌اندازد. بروز مشکلات مختلفی مثل تنگی‌نفس، پولیپ بینی، انحراف تیغه بینی، آسیب به تیغه بینی، از جمله رایج‌ترین مشکلاتی است که بعد از جراحی توسط پزشک غیرمتخصص ایجاد می‌شود. جبران بسیاری از این آسیب‌ها، ممکن نیست!

پس بهتر است قبل از انجام جراحی، بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران را پیدا کنید و جهت جراحی بینی، با او مشورت نمایید.

در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ | کلینیک سعادت‌آباد : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

عوارض جراحی بینی غیرحرفه‌ای چیست؟

 • اختلال در سیستم تنفسی فرد
 • خروپف‌های شبانه
 • آپنه خواب (وقفه تنفسی در خواب)
 • سردرد‌های ناشی از کمبود اکسیژن
 • سردردهای ناشی از آسیب به تیغه بینی
 • از بین بردن غضروف و بافت بینی (ایجاد پستی و بلندی در ناحیه بینی)
 • کوچک نمودن بیش از حد حفره‌های بینی و اختلال تنفسی

جراحی بینی زیبایی شامل چه مراحلی است؟ 

جراحی بینی همان جراحی‌ ساختمان‌ خارجی‌ بینی است که به‌منظور برطرف کردن نقص‌های‌ بینی یا عملکردی‌ مادرزادی‌ و اکتسابی‌ بینی‌ انجام می‌شود. قبل از جراحی بینی زیبایی، جراح باید از بیمار در مورد گرفتگی یک‌طرفه‌ یا دوطرفه‌ بینی‌، مشکلات سینوس‌های‌ اطراف ‌بینی‌، ضربه‌ بینی‌ یا سابقه‌ جراحی ‌قبلی‌ بر روی‌ بینی سؤالاتی  بپرسد و در مرحله بعد ساختمان‌ داخلی‌ و ساختمان‌ خارجی‌ بینی‌ بیمار را معاینه  کند و سپس از نمای‌ نیمرخ‌، به بررسی تناسب‌ بینی‌ با دیگر قسمت‌های‌ صورت‌  بپردازد.

به‌ طور کلی جراح با نحوه جراحی بینی زیبایی که انتخاب می‌کند، اقدام به برطرف کردن قوزهای ‌استخوانی‌ و غضروفی‌ می‌کند و اندازه‌ و شکل‌ نوک ‌بینی‌ را تغییرمی دهد. نقص‌های مختلف بینی را نمی توان با کم و زیاد کردن بافت از بین برد و نیاز است تا جراح با ایجاد برش‌های‌ مختلف‌ و دسترسی‌ به‌ اسکلت‌ غضروفی‌ و استخوانی‌ بینی، کارهای  مختلفی  را بر روی ساختمان داخل بینی انجام دهد.

مراحل ‌مختلف‌ جراحی بینی زیبایی

ـ از بین بردن  ناهنجاری و انحراف‌ تیغه‌ بینی‌

ـ از بین بردن  برآمدگی استخوانی  و غضروفی‌.

ـ ترمیم‌ کردن نوک‌ بینی‌. مثلا باریک‌ کردن‌ و بالا بردن بینی

-شکستن و بریدن استخوان‌های بینی به‌ منظور‌ باریک‌ کردن‌ قسمت‌هایی از بینی

ـ افزودن‌ پیوندهای‌ استخوانی‌ و غضروفی‌ در موارد ضعف‌ حمایتی‌ اسکلت‌ بینی

– بخیه زدن پوست و گرفتن گچ روی بینی

نمونه کار 4 متخصص جراحی بینی دکتر آرش نجف بیگی

نحوه جراحی بینی

در جراحی بینی زیبایی، بیمار تحت بیهوشی عمومی یا موضعی قرار می‌گیرد و سپس جراح شروع به کار می‌کند و در صورت لزوم برش‌هایی روی بینی ایجاد می‌کند تا بتواند در حین جراحی بینی به همه قسمت‌های بینی دید و تسلط کافی داشته باشد و بتواند  تغییرات لازم را روی بینی بیمار اعمال کند و درصورتی‌که بینی نیاز به بافت اضافه داشته باشد از استخوان و غضروف خود فرد و یا پرکننده‌های ترکیبی مصنوعی برای این کار استفاده نماید.

در حین جراحی بینی زیبایی، برای اینکه نتیجه جراحی رضایت بخش باشد جراح باید از ترفندها و فنون خاصی استفاده کند تا بتواند تغییرات لازم را روی بینی بیمار اعمال کند. همچنین جراح باید در حین جراحی بینی زیبایی، به میزان ضخامت پوست و زاویه‌های بینی توجه داشته باشد. همچنین جراح باید نحوه جراحی بینی‌ای را برگزیند که کمترین آسیب و عارضه متوجه بیمار شود و در فرآیند تنفسی بیمار اختلالی ایجاد نکند.

بنابراین انتخاب نوع جراحی بینی زیبایی نکته قابل‌توجهی است که جراح باید مد نظر داشته باشد. همچنین نوع پوست بینی بیمار بر نحوه جراحی بینی زیبایی تأثیر می‌گذارد. مثلاً بیمارانی که پوست بینی آن‌ها نازک هست،پ زشک جراح بینی استخوانی را بر روی بینی آنجام می‌دهد و کسانی هم که پوست بینی آن‌ها گوشتی است، جراح تشخیص می‌دهد که جراحی بینی گوشتی را روی بینی آن‌ها انجام دهد. بینی گوشتی چون بعد از جراحی بینی زیبایی تورم بیشتری دارد نیاز به زمان بیشتری دارد تا نتیجه نهایی بینی مشخص شود اما بینی‌های استخوانی در زمان کمتری نتیجه نهایی را نشان می‌دهند.

نمونه کار 1 متخصص جراحی بینی دکتر آرش نجف بیگی

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی مسئله مهمی در انجام جراحی بینی است و حتماً باید بیمار قبل از جراحی ببیند که آیا می‌تواند از پس هزینه جراحی بینی بربیاید یا نه و سپس دنبال پیدا کردن متخصص برای عمل بینی و غیره باشد.

بیماران باید این نکته را مدنظر داشته باشند که وقتی هزینه جراحی بینی یک جراح بالاست لزوماً به این معنی نیست که کار او بی‌عیب و نقص است بلکه باید علاوه بر هزینه، موارد دیگری را هم در انتخاب جراح بینی مدنظر قرار دهد. همچنین رعایت این نکته هم ضروری است که نباید جراحی را به خاطر اینکه دستمزد کمتری می‌گیرد انتخاب کرد. چون در انتخاب جراح بینی خوب عوامل زیادی دخیل هستند.

هدف از جراحی بینی

افراد مختلف، جراحی بینی (رینوپلاستی یا راینوپلاستی) را با اهداف متفاوتی انجام می‌دهند. ممکن است فردی در تنفس مشکل داشته باشد و اقدام به جراحی کند. دیگری ممکن است بینی نازیبا و نامتناسبی داشته باشد و بخواهد با عمل بینی به زیبایی چهره خود کمک کرد و اعتماد به‌ نفس بالایی داشته باشد. برخی هم هستند که با اینکه بینی بی‌عیب و نقصی دارند اما بازهم راضی نیستند و می‌خواهند عمل کنند.

آیا هزینه جراحی بینی به عهده بیمه است؟

در عمل بینی که به‌منظور بهبود عملکرد بینی انجام می‌شود، قسمتی از هزینه جراحی بینی یا تمام هزینه جراحی بینی، به عهده بیمه است؛ اما زمانی که عمل بینی باهدف زیبایی انجام شود، بیمه هزینه جراحی بینی را پرداخت نمی‌کند و باید تمام هزینه جراحی بینی توسط خود شخص بیمار پرداخت شود.

از آنجا که هزینه جراحی بینی بالاست همه افراد نمی‌توانند از پس هزینه جراحی بینی بربیایند. هزینه جراحی بینی نوعی سرمایه‌گذاری در زندگی و آینده فرد محسوب می‌شود و به همین دلیل برای بیماران مهم است که با تمام عواملی که بر هزینه جراحی بینی تأثیر می‌گذارند، آشنا شوند و برای انجام عمل بینی از یک جراح عالی و باتجربه (هرچند با هزینه جراحی بینی بالا) کمک بگیرند تا نتیجه عمل رضایت بخشی داشته باشند و مجبور نباشند اقدام به جراحی بینی ترمیمی کنند.

جراحی بینی قیمت

 برای اینکه از نتیجه عمل خود راضی باشید گاهی ممکن است نیاز باشد زمان زیادی را برای یافتن یک جراح خوب صرف کنید و سوابق پزشکی وی را ببینید و با بیمارانی که عمل کرده صحبت کنید و میزان رضایت آنان را از عمل جویا شوید. باید این نکته را هم مدنظر داشته باشید که هر چه تجربه، مهارت و تخصص یک جراح بینی بالاتر باشد به همان نسبت هزینه جراحی هم بالاتر می‌رود.

بیهوشی و قیمت جراحی

 در اتاق عمل، قبل از جراحی بیمار را بی‌هوش می‌کنند تا او درد ناشی از جراحی را حس نکند. همچنین بیهوشی به جراح پلاستیک کمک می‌کند تا کارهایی را که می‌خواهد روی بینی بیمار اعمال کند را به‌ راحتی انجام دهد. در مدت‌زمانی که بیمار در بیهوشی به سر می‌برد، پرستار هوش و متخصص بیهوشی، بیهوشی بیمار ا تحت کنترل می گیرند.

متخصص بیهوشی درزمینهٔ بیهوشی بیماران دوره‌ها و آموزش‌های لازم را گذرانده است و در کارش مهارت دارد تا بتواند بیهوشی بیمار را در طول جراحی کنترل نماید. انتخاب متخصص بیهوشی و پرستار هوش به انتخاب جراح صورت می‌گیرد. برخی از جراحان فقط از متخصص بیهوشی کمک می‌گیرند.

پیچیدگی عمل و هزینه‌ی جراحی بینی

عمل بینی پیچیدگی و سختی‌های خاص خودش را دارد. با پیچیده‌تر بودن جراحی بینی، هزینه جراحی نیز بیشتر می‌شود. چون پیچیده بودن  عمل، زمان و انرژی زیادی از جراح می‌گیرد. به همین خاطر هزینه جراحی بینی نیز بیشتر می‌شود. علاوه بر اینجا گوشتی و استخوانی بودن بینی هم بر هزینه جراحی بینی تأثیر می‌گذارد. مثلاً هزینه جراحی بینی گوشتی از هزینه جراحی بینی استخوانی بیشتر است.

همچنین گاهی نیاز است که جراح چندین عمل را به‌صورت هم‌زمان روی بینی بیمار انجام دهد که همین مسئله زیادتر شدن هزینه جراحی را در پی دارد. از عوامل دیگری که بر هزینه جراحی بینی تأثیر می‌گذارد این است که گاهی در حین عمل ممکن است نیاز باشد برای تقویت بافت‌های ضعیف غضروف، هزینه جراحی بینی افزایش یابد. همچنین اگر پوست بینی خیلی نازک یا خیلی ضخیم باشد و یا بینی گرفتگی و انحراف داشته باشد نیز هزینه جراحی بالاتر می‌رود.

موقعیت جغرافیایی و هزینه جراحی بینی

موقعیت جغرافیایی جراحی نیز بر هزینه جراحی تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل هزینه بینی در مناطق مختلف و شهرهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. هزینه جراحی بینی که افراد باید در شهرهای بزرگ پرداخت کنند بسیار بیشتر از هزینه جراحی بینی است که افراد در شهرهای کوچک پرداخت می‌کنند. حتی هزینه جراحی بینی ممکن است از یک بیمارستان به بیمارستان دیگر و از یک کلینیک به کلینیک دیگر متفاوت باشد. به خاطر دلایل گفته‌ شده در بالا هزینه جراحی بینی در شهرهای مختلف متفاوت است. مثلاً هزینه جراحی بینی در تهران خیلی بیشتر از هزینه جراحی بینی در یک شهر کوچک و کم‌جمعیت هست.

هزینه‌های قبل و بعد از جراحی بینی

 هزینه‌های جراحی بینی فقط مربوط به زمان عمل نمی‌شود بلکه برای اینکه نتیجه جراحی بینی گوشتی، استخوانی و هر نوع عمل بینی  رضایت‌بخش باشد، بیمار باید قبل و بعد از عمل به‌دفعات توسط جراح خود ویزیت شود که برای این ویزیت هم باید هزینه جداگانه غیر از هزینه جراحی بینی بپردازد؛ بنابراین قبل از جراحی بینی استخوانی و … باید بیمار تمام این هزینه‌ها را در نظر بگیرد.

بیمار باید از هزینه اولیه مشاوره‌ها، جلسات آماده‌سازی و نیز معاینه‌های پس از جراحی  مطلع باشد  تا بتواند هزینه ی جراحی بینی خود را  به‌درستی برآورد کند و سپس برای جراحی بینی اقدام کند. هزینه‌های قبل و بعد جراحی، معمولاً در محاسبه هزینه جراحی بینی  مطرح نمی‌شود. در مورد برخی بیماران بعد از عمل باید از بسته‌های بعد از عمل که شامل آرنیکا و سایر روغن‌ها، گاز و نوار استریل، یک بسته یخ و یک اسپری باز کردن بینی است استفاده کرد.

هزینه های قبل از جراحی بینی شامل چه مواردی است؟

 • سی تی اسکن
 • آزمایش خون
 • عکس آتلیه

هزینه های بعد از جراحی بینی شامل چه مواردی است؟

بیمار باید پس از عمل بینی خود با فواصل زمانی که پزشک تعیین می‌کند ویزیت شود. برخی از پزشکان برای ویزیت بعد عمل هزینه‌ای نمی‌ یرند اما برخی دیگر این هزینه را دریافت می‌کنند. ترتیب زمانی ویزیت‌های پس از جراحی بینی تقریباً به ترتیب زیر هست:

ویزیت ماه اول، هر هفته

ویزیت سال اول، هر سه ماه

ویزیت سال دوم، هر ۶ ماه

سایر هزینه‌های جراحی بینی (رینوپلاستی)

 گاهی در برخی از بیماران ۳-۴ ماه اول بعد جراحی بینی جوش‌هایی روی صورتشان ایجاد می‌شود که برای از بین بردن آن‌ها پزشک به بیمار توصیه می‌کند محصولات مراقبت از پوست با کیفیت استفاده کند که معمولاً هم دارای قیمت بالایی هستند. برای اینکه از ایجاد این جوش‌ها در صورت بیمار جلوگیری شود پزشک به شما ماده‌ای توصیه می‌کند که توسط آن پوست صورت خود را شستشو دهید و مرطوب نگه‌ دارید.

نمونه کار 2 متخصص جراحی بینی دکتر آرش نجف بیگی

اهمیت جراحی بینی نزد بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

قطعا، با توجه به توضیحات ارائه‌شده، متوجه اهمیت بالای پیداکردن بهترین متخصص جراحی بینی در تهران شده‌اید. جراحی بینی، در بیشتر مواقع، با هدف زیبایی بیشتر انجام می‌شود. هرچند، گاهی انجام این جراحی، به‌منظور برطرف کردن مشکلاتی مثل انحراف تیغه بینی و پولیپ است. اگر برای انجام عمل رینوپلاستی، بهترین متخصص جراحی بینی را پیدا کنید، شانس افزایش زیبایی ظاهری صورت و حفظ سلامت تنفسی را دارید. هم‌زمان، رعایت کردن این دو پارامتر، کار هر پزشکی نیست. متخصص رینوپلاستی در تهران، باید از اصول جراحی بینی مطلع باشد و با رعایت استانداردهای جهانی، اقدام به این جراحی زیبایی کند. از مهم‌ترین پارامترهای حائز اهمیت در جراحی بینی، حفظ سلامت تنفسی فرد است. متاسفانه جراحان زیادی را دیده‌ایم که، بعد از جراحی زیبایی بینی، اختلال دائمی در تنفس فرد ایجاد کرده‌اند. آسیب‌ به بدن، پس از چنین جراحی‌هایی، قابل جبران نیست. پس سعی کنید، قبل از انجام جراحی رینوپلاستی، بهترین متخصص جراحی بینی در تهران را پیدا کنید و بدون نگرانی و استرس از نتیجه جراحی، آن‌را انجام دهید.

اهمیت زیبایی شناسی بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی که معمولا به آن بی‌توجهی نمی‌شود، بررسی درک پزشک از زیبایی شناسی است. درک تناسب چهره و طراحی بهترین بینی برای چهره، با توجه به اجزای دیگر صورت، زیباترین چهره را خلق می‌کند.

اگر پزشک درک صحیحی از زیبایی شناسی و تناسب چهره نداشته‌باشد، نمی‌تواند بینی متناسبی برای فرد عمل کند. حتی‌ اگر بینی بی‌نقص جراحی شود، عدم تناسب آن با چهره، تاثیر عمل در زیبایی را به صفر می‌رساند. پس سعی کنید با مشاهده عکس‌های قبل و بعد جراحی بیماران قبلی، از این موضوع مطمئن شوید که پزشک، علاوه بر تخصص علمی، هنر زیبایی شناسی را نیز، دارد و با شما هم‌سلیقه است.

اهمیت به سلامتی و استانداردهای جراحی توسط جراح رینوپلاستی

اگر سراغ بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران بروید، حتماً متوجه تفاوت‌های رفتاری، شخصیتی، حرفه‌ای و ارزشی او خواهید شد. اهمیت به سلامتی فرد، در حین جراحی زیبایی بینی، از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین متخصص جراحی بینی است.

چنین پزشکانی، سلامت تنفسی فرد را درنظر می‌گیرند و به‌هیچ‌عنوان، سلامتی بیمار را به‌خطر نمی‌اندازند. کوچک نمودن بیش از اندازه بینی، کار پزشکانی است که استانداردهای جراحی را درنظر نمی‌گیرند و به‌دلیل رضایت مقطعی مراجعه‌کننده، این کار را انجام می‌دهند. درحالی‌که پس از جراحی، مراجعه‌کننده از شرایط سخت نفس‌کشیدن خود، ایجاد خروپف و آپنه خواب، به پزشک شکایت خواهد نمود.

نمونه کار 5 متخصص جراحی بینی دکتر آرش نجف بیگی

نتیجه عمل بینی توسط بهترین متخصص رینوپلاستی چیست؟

نتیجه جراحی توسط بهترین متخصص رینوپلاستی، جراحی است که کم‌ترین آسیب به بافت‌های مجاور را دارد و مراجعه‌کننده درد کم‌تری تجربه می‌کند. معمولاً نتیجه چنین عمل‌هایی، رضایت مراجعه‌کننده را به‌همراه دارد؛ زیرا دست‌یابی به نتیجه دلخواه از جراحی بینی و بهبود وضعیت تنفسی، از ویژگی‌های جراحی بینی توسط بهترین متخصص جراحی بینی است. پس بهتر است، برای پیدا کردن چنین پزشکی، وقت کافی بگذارید تا درگیر عوارض عدم مهارت پزشک پس از عمل نشوید.

در جلسه مشاوره بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران چه می‌گذرد؟

جلسه مشاوره قبل از عمل رینوپلاستی، یکی از مهم‌ترین جلسات است. در این جلسه، می‌توانید پاسخ تمام سوالاتتان را از پزشک متخصص، بخواهید. نگرانی‌هایتان را مطرح کنید و اگر بیماری خاصی دارید، پزشک را در جریان بگذارید. در جلسه مشاوره قبل از عمل، بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران، وضعیت بینی و دستگاه تنفسی شما را توسط عکس سی‌تی‌اسکن بررسی می‌کند و اگر به‌هردلیلی جراحی بینی را صلاح نداند، این موضوع را بدون چون و چرا با شما در میان می‌گذارد. معمولاً، بهترین متخصص جراحی بینی در تهران، به‌دلیل ازدیاد مراجعه‌کننده و سطح علمی بالا و وجدان کاری، بدون‌دلیل بینی شما را جراحی نخواهد کرد!

چطور بهترین متخصص جراحی بینی در تهران را پیدا کنیم؟

برای یافتن بهترین متخصص جراحی بینی در تهران، لازم است از دوستان و آشنایانتان پرس‌و‌جو کنید. با تحقیقاتی که از اطرافیان می‌کنید، معمولاً به نتایج خوبی می‌رسید.

بعد از این مرحله، پزشکانی که در صفحات مجازی دنبال می‌کردید را بررسی کنید و سعی کنید نمونه‌کارهای آن‌ها را آنالیز کنید. با بررسی نمونه‌کارها و دریافت وقت مشاوره حضوری، می‌توانید وضعیت کلی پزشک را بررسی کنید و با درنظر گرفتن پارامترهای گفته شده، بهترین متخصص جراحی بینی را انتخاب کنید.

جمع‌بندی در مورد بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران، ده‌ها پارامتر و معیار وجود دارد که سعی شده در این مقاله به صورت خلاصه و در ۴ معیار اساسی، گنجانده شود: تخصص، مهارت، اخلاق و تجهیزات

بد نیست در پایان اشاره شود که دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران هستند. دکتر آرش نجف‌بیگی، دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران (که نخستین مرکز جراحی پلاستیک کشور است) طی کرده‌اند. از دیگر نکات مهم در مورد ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی
 • عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
 • طبق دیدگاه انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، مراجع قانونی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک کشور

دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است: کلینیک جردن و کلینیک سعادت‌آباد

می‌خواهید با دکتر آرش نحف‌بیگی، یکی از بهترین جراحان بینی در تهران بیشتر آشنا شوید؟ با مشاوران ما در کلینیک دکتر آرش نجف‌بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

اطلاعات تماس کلینیک دکتر نجف بیگی

کلینیک سعادت‌آباد

آدرس

تهران
سعادت آباد،خیابان سروشرقی
نرسیده به میدان فرهنگ، پلاک ۹،طبقه سوم

کلینیک جردن

آدرس

تهران
جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش
پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

ممکن است شما دوست داشته باشید
33 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  یعنی هزینه ی جراحی بینی رو بیمه نمیددددده؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحی هایی بینی که به منظور زیبایی انجام می شود حتی اگر در زمان جراحی اصلاح معایب تنفسی نیز انجام شود باز تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت.

 2. شیما می گوید

  سلام. من خر و پف می کنم. بارها پیش پزشک گوش و حلق و بینی رفتم ولی کمکی نکرده. به قدری عاصی شدم که میخوام جراحی کنم. دکتر نجف بیگی این کار رو انجام میدن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   باسلام
   مشکل خر و پف معمولا بخاطر انحراف تیغه بینی یا وجود پولیپ و مسدود شدن راههای تنفسی اتفاق می افتد.
   موارد فوق با جراحی کاملا برطرف می شود. و جناب دکتر نجف بیگی این نواقص را همراه جراحی زیبایی بینی برطرف می کنند.

 3. زهرا علی یاری می گوید

  سلام دکتر. من چندین ماهه دنبال بهترین متخصص جراحی بینی میگردم برای دخترم. بینیش ۲ بار شکسته و ظاهرش خیلی عوض شده. ولی چون اضطراب دارم نمی تونم دکتر مناسبی انتخاب کنم ولی مقاله ی شما بهم کمک کرد که بدونم چه نکاتی رو باید مد نظر قرار بدم. بسیار ممنون از لطفتون. چه روزی میتونیم برای مشاوره بیایم مطب؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای هماهنگی و مشاوره حضوری رایگان لطفا با شماره های ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ و ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ تماس بگیرید.

 4. شیما می گوید

  من اسم دکتر نجف بیگی رو توی چندین مقاله ی بهترین متخصص جراحی بینی دیدم. تصمیم گرفتم بیام پیش ایشون عمل کنم. اما قبلش برام مهمه که قیمت رو بدونم و از کیفیت کار ایشون مطمئن بشم. نمونه کارهای بیشتری دارین؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از قیمت حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا بسته به نوع و مشکلات بینی هزینه اعلام شود.
   می توانید برای دیدن نمونه عمل های بیشتر از بینی علاوه بر وب سایت به اینستاگرام دکتر نجف بیگی مراجعه نمایید.
   https://www.instagram.com/jarahi_binii/

   1. آمنه فتحی می گوید

    سلام وقت شما بخیر ، من یه خانم ۳۵ ساله هستم بینیم گوشتی هستش میخام عمل کنم بصورت طبیعی درصورت امکان هزینه عمل رو میخاستم بدونم ، و نمونه کار عمل های شما رو ببینم
    با تشکر

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     برای دیدن نمونه کارها می توانید به پیج اینستاگرام زیر مراجعه نمایید:
     https://www.instagram.com/drnajafbeygi/
     و برای اطلاع از قیمت ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 5. بهروز می گوید

  مرسی از‌ مطلبتون .دکتر نجف‌ بیگی برای بعد از‌‌ جراحی عمل‌ بینی فعالیت های ورزشی سنگین‌رو منع میکنن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تا ۲ ماه بعد از عمل از انجام فعالیت های سنگین ورزشی خودداری کنید و بهتر است بعد عمل به عضلات صورت فشار نیاورید.

   1. ک .ج می گوید

    با سلام وخسته نباشید
    من واسه جراحی دخترم یه سوال داشتم که خیلی نگرانم کرده و اون در مورد بیهوشیه
    آیا بیهوشی شخصی با وزن کم خطرناک نیست؟وایا جراحی بینی حتما با یدبیهوشی کامل باشه؟آیا با بیهوشی در ضمن عمل واسه قلب مشکلی پیش نمییاد؟
    ممنون

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     چنانچه دختر شما مشکل جسمانی خاصی نداشته باشد بیهوشی مشکلی برایش پیش نمی آورد. و چنانچه دکتر تشخیص دهد ممکن است مشکلی پیش بیاید آزمایش هایی را تجویز می کند که قبل عمل انجام دهید.

 6. سیاری می گوید

  دکتر نجف بیگی بینی شکسته رو عمل میکنن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله ایشون تخصصشون جراحی پلاستک و زیبایی هستش و بینی شکسته رو هم عمل میکنند.

 7. رستا می گوید

  باسلام و عرض ادب.چندماه بعداز عمل پیکرتراشی کل بدن میشه عمل بینی انجام داد.باتوجه به اینکه ده ساعت اتاق عمل بودم و سه ساعت ریکاوری

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر از لحاظ جسمانی مشکلی ندارید ۶ ماه بعد از بیهوشی عمومی می توانید مجدد بیهوش شوید.

 8. علی می گوید

  عمل جراحی بینی
  سلام .همسرم بیماری قلبی دارد و دو بار تعویض دریچه ریوی و میترال قلب شده و داروی آسپرین و پروپنانول میخورد و بیماری لوپوس دارد و داروی هیدروکسی و نیزوپردو ترکسان میخورد . بینی ایشان استخوانی و انحراف و مشکل تنفسی دارد و میخواهیم عمل رفع انحراف و زیبایی انجام دهیم . آیا میشه عمل بی خطری و موفق و زیبای داشته باشیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه متخصص قلب تایید کند که انجام جراحی برای ایشان ضرری ندارد می تواند جراحی بینی انجام دهد.

 9. پروانه می گوید

  دختر من می خواهد عمل زیبایی بینی و لیزیک چشم انجام دهد کدام یک را زودتر انجام دهد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز بهتر است اول جراحی چشم انجام دهد چئن بعد از عمل بینی نباید تا چند ماه از عینک استفاده کند.

  2. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز بهتر است اول جراحی چشم انجام دهد چون بعد از عمل بینی نباید تا چند ماه از عینک استفاده کند.

 10. آذرسا می گوید

  سلام ببخشید هزینه عمل بینی غضروفی چقدر میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 11. رقیه می گوید

  سلام مشاور که بیایم چند روز بعد نوبت برای عمل بینی داده میشه بعد کسی که قصد بچه دار شدن دار براش مشکلی پیش نمی یاد یک ماه بعد عمل

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بهتر است ۶ ماه الی یک سال بعد از جراحی اقدام به باردار شدن نکنید.
   بذای اطلاع از زمان عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 12. ناشناس می گوید

  سلام‌وقت‌بخیراقای‌دکترترمیم‌بینی‌هم‌انجام‌میدن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله انجام می دهند

 13. فاطمه می گوید

  سلام خسته نباشید میخاستم بپزسم من الان انحراف دارم هم میخام عمل زیبایی انجام بدم هردو میتونن اقای دکترانجام بدن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان همزمان هم انحراف بینی را جراحی کرد هم جراحی زیبایی بینی.

 14. فاطمه می گوید

  سلام من ده سال پیشبینیم رو جراحی زیبایی کردم ولی الا افتادگیداره و وسط پل بینیفرورفتگی داره امکان داره با عمل بسته بینی ترمیم بشه ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان اعلام کرد آیا مشکل بینی شما با جراحی بدون برش قابل حل است یا خیر.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید