بهترین جراح بینی در تهران را از زبان متخصص جراحی بینی بشناسید

37,330

بهترین جراح بینی چه ویژگی‌هایی دارد؟ قدم های پیدا کردن دکتر خوب برای عمل بینی چیست؟ چرا پیدا کردن بهترین دکتر عمل بینی در تهران اهمیت زیادی دارد؟ ویژگی‌های بهترین جراح بینی در تهران چیست؟ نخصص بهترین جراح بینی در ایران باید در چه حیطه‌ای باشد؟ مهارت‌های بهترین دکتر عمل بینی چیست؟

محل کار متخصص جراحی بینی چه تاثیری در انتخاب وی دارد؟ سوابق پزشکی بهترین دکتر جراح بینی چه تاثیری در کار وی دارد و نمونه کارهای عمل بینی وی را از کجا ببینیم؟ و مهم‌ترین موضوع! هزینه عمل بینی بهترین جراح بینی چقدر است؟

در این مقاله به پاسخ این سوالات و همه نکاتی که باید درباره بهترین جراح عمل بینی بدانید پرداخته‌ایم.

همچنین در پاسخ به برخی سوالات درون مقاله نیز ویدئویی از دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی آورده شده است که می‎‌توانید با مشاهده آن به جواب سوال خود برسید.

عکس‎‌های نمونه کار قبل و بعد عمل بینی مراجعه کننده‌های دکتر نجف بیگی را نیز در میان متن می بینید.

در صورتی که به پاسخ مدنظر خود نرسیدید در انتهای همین مقاله سوال خود را درج کنید تا در سریع ترین زمان به آن پاسخ داده شود.

همین طور می‌توانید از پرسش و پاسخ دیگر افراد در قسمت نظرات کاربران اطلاعات خوبی کسب کنید.

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

همواره پیدا کردن دکتر خوب برای عمل بینی یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های زیباجویان بوده است؛ چرا که هر کسی مایل است بهترین نتیجه را از جراحی خود بگیرد. بینی، یکی از المان‌های اصلی زیبایی چهره است. به همین سبب، در انتخاب پزشک باید حساسیت بسیار زیادی به خرج داد.

در انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی، به فاکتورهای زیادی باید دقت داشته باشید. نخست از بستگان و دوستانتان که جراحی زیبایی بینی داشته‌اند، نام پزشکشان را بپرسید. می‌توانید نام این پزشکان را در لیستی نوشته و سری به وب‌سایت‌ها و صفحات اینستاگرامی آن‌ها بزنید.

یکی از تاثیرگذارترین موارد در نتیجه جراحی، تجربه جراح است. به تعداد جراحی‌های موفقی که پزشک داشته است، توجه کنید. حتی می‌توانید در کامنت‌های صفحه اینستاگرامی پزشک، نظرات دیگر کاربران را نیز بخوانید. اگر از میان لیستتان تعدادی از پزشکان را باتجربه‌تر یافتید، حتما با آن‌ها قرار مشاوره هماهنگ کنید؛ چرا که دیدار حضوری با پزشک به شما در انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی بسیار کمک می‌کند. در طول این جلسه تمامی انتظارات خود را بیان کنید و سوالات خود شامل عوارض، مراقبت‌های پس از جراحی و فرآیند جراحی را مطرح نمایید.

بیمارستان و یا کلینیکی که جراحی در آن انجام می‌گیرد، نیز بسیار مهم است. پزشکان باتجربه و شناخته شده، با بهترین و مجهزترین کلینیک‌ها قرارداد دارند. خوب است بدانید اگر بهترین پزشک را انتخاب کنید اما در کلینیکی نه چندان مطلوب جراحی صورت بگیرد، بدون شک، نتایج رضایت‌بخشی به همراه نخواهد داشت.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید، دانش به‌روز پزشک جراح بینی است. پزشکان حاذق همواره به دنبال افزایش دانش و تجربه خود هستند. به همین دلیل، در سمینارها و کنفرانس‌های علمی متعددی شرکت می‌کنند. همچنین، تعداد مقالات چاپ شده توسط پزشک نیز یکی دیگر از ملاک‌های شما باید باشد.

پزشک حاذق باید درک درستی از زیبایی داشته باشد. همچنین، باید این توانمندی را داشته باشد تا مطابق با خواست زیباجو، شکل نهایی بینی را طراحی کند. اگر تمام نمونه جراحی‌های موفق یک پزشک، شبیه بهم بود، باید آن پزشک را از لیست خود حذف کنید. در جلسه حضوری حتما رفتار پزشک با زیباجویانی که تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند را زیر نظر داشته باشید. پزشک باتجربه، به زیبایی و نتیجه خوب جراحی تعهد دارد و تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا بیمار دوران نقاهت راحت‌تری را سپری کند.

در پایان، نوبت‌دهی پزشک و مدت زمانی را که برای گفتگو با شما اختصاص می‌دهد را مدنظر داشته باشید. بهترین پزشک، ارزش زیادی برای زیباجوی خود قائل است و زمان ویزیت را بنا به خواسته بیمار تنظیم می‌کند. همچنین، در طول زمان ویزیت، عجله‌ای برای اتمام ندارد. سلامت تنفسی و زیبایی چهره خود را به پزشکی با این ویژگی‌ها بسپارید.

شاید شما نیز تجربه شنیدن این عبارت را از افراد دارای تجربه ناموفق جراحی زیبایی بینی داشته باشید که “اگر برای انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی وقت بیشتری صرف می‌کردم و تحقیق کافی انجام داده بودم، قطعا عمل بینی بهتری داشتم”. این جمله‌ مشترک بین تمامی افرادی است که تجربه موفقیت آمیزی از جراحی زیبایی بینی ندارند.

زمانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی می‌گیرید، اولین و مهم‌ترین اقدامی که باید برای آن وقت کافی اختصاص دهید، پیدا کردن بهترین دکتر عمل بینی  است. شما در جراحی بینی، زیبایی چهره‌تان را به همراه سلامت تنفسی‌تان به دست پزشک می‌سپارید، پس بدیهی است که باید پزشکی معتمد و با تجربه برای این‌کار انتخاب کنید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر عمل بینی و فیلم از اتاق عمل دکتر نجف بیگی مقاله‌ی جراحی بینی را از دست ندهید.

چرا پیدا کردن دکتر خوب برای عمل بینی اهمیت زیادی دارد؟

بینی یکی از اجزا مهم در صورت هر فرد محسوب می‌شود که تقارن، تناسب و تعادل را در بین اجزا مختلف چهره برقرار می‌کند. یک بینی با ظاهری نامناسب و ابعادی غیر متناسب، می‌تواند بخش عظیمی از زیبایی چهره هر فرد را مختل کند. برای مثال، در افراد دارای بینی گوشتی و بزرگ، برجستگی گونه چندان دیده نمی‌شود. همین مورد علت رغبت افراد برای جراحی بینی گوشتی است.

زیبایی چشم یا لب و چانه در افراد دارای بینی عقابی، اصلا دیده نمی‌شود. همین پارامترها نشان دهنده اهمیت شکل و فرم بینی در صورت افراد است. این تنها بخش ظاهری ماجرا است. در حالی‌که نکته مهم حفظ سلامت و کیفیت تنفس در افراد، حین انجام جراحی زیبایی بینی است.

بسیاری از پزشکانی که ظاهر بینی را مطابق میل و خواسته زیباجوها جراحی می‌کنند، چندان اهمیتی به روزهای پس از جراحی نمی‌دهند. اختلال در تنفس، کیپ شدن بینی و خر و پف‌های شبانه به همراه آپنه خواب، از عوارضی است که در پی عدم توجه به سلامت تنفسی در زمان جراحی بینی ایجاد می‌شود.

پس بدیهی است که برای درگیر نشدن در پروسه جراحی ترمیمی بینی و ایجاد اختلال در تنفس، حتما باید به بهترین جراح بینی ایران مراجعه کنید.

هزینه رینوپلاستی چقدر است؟ در این مقاله به صورت کامل به آن پرداختیم.

۱۳ قدم مهم برای پیدا کردن بهترین دکتر عمل بینی

براساس اظهارات سایت HealthGrades که توسط بنیاد بهداشت آمریکا به تایید رسیده است، پیدا کردن بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل، معمولا برای یافتن پزشک با چنین ویژگی‌هایی باید چند قدم بردارید.

شناسایی پزشک متخصص و باتجربه به شما کمک می‌کند تا از نتیجه جراحی زیبایی بینی رضایت داشته باشید و سلامت بینی را بعد از جراحی تضمین کنید. در ادامه به بررسی این چند قدم می‌پردازیم.

۱- پرس و جو کنید!

یکی از مهم ترین مراحلی که توسط بنیاد HealthGrades پیشنهاد شده است، پرس و جو کردن از اطرافیان است. برای پیدا کردن بهترین پزشک متخصص جراحی بینی، باید از اطرافیان، دوستان و آشنایان اطلاعات کسب کنید. معمولا افرادی که توسط اطرافیان پیشنهاد می‌شوند، انتخاب مطمئن‌تری برای جراحی زیبایی بینی خواهند بود.

برای شروع این پروسه، یک دفترچه تهیه کنید و از تمام عزیزان‌تان که سابقه جراحی زیبایی یا درمانی بینی داشته‌اند، پرس و جو کنید و نام پزشک پیشنهادی آن‌ها را یادداشت کنید. در پایان این مرحله احتمالا لیست عریضی از نام پزشکان متخصص در زمینه جراحی بینی دارید که باید غربالگری را آغاز کنید.

نمونه قبل و بعد از عمل بینی قوز دار یک اقا توسط دکتر نحف بیگی

۲- تحقیق کلی انجام دهید!

قطعا زمانی که بخواهید سلامت جسم و روح‌تان را به دست پزشکی بسپارید، لازم است تا او را به خوبی شناسایی کنید. تحقیق به شما این امکان را می‌دهد تا اطلاعاتی واقعی و فارغ از جهت‌گیری نسبت به مواضع مختلف، از پزشک پیدا کنید.

در اولین فاز این تحقیقات، باید نام پزشک را در فضای مجازی جستجو کنید و مدارک پزشکی و گرایش تحصیلی پزشک را یادداشت کنید. بعد از این مرحله، می‌توانید پزشکانی که تخصصی غیر از جراحی پلاستیک و جراحی گوش حلق و بینی دارند را، از لیستتان حذف کنید. به این ترتیب، لیست پزشکان احتمالی شما کوتاه‌تر می‌شود.

۳- فضای مجازی را فراموش نکنید!

یکی از مهم‌ترین محیط‌هایی که می‌توانید در آن اطلاعات نسبتا واقعی‌تری نسبت به پزشک متخصص و باتجربه‌ کسب کنید، فضای مجازی است. پس شروع کنید و هشتگ‌های مرتبط با پزشک را به‌دست آورید و نظرات افراد در خصوص پزشک را مطالعه کنید.

قطعا این کار به شما کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری از پزشک بدست آورید. بعد از خط خوردن تعدادی از پزشکان لیستتان، می‌توانید صفحات مجازی پزشک را دنبال کنید و افراد دارای تجربه عمل توسط پزشک را پیدا کنید. شما به‌راحتی از طریق این افراد می‌توانید با واقعیت ماجرا روبه‌رو شوید.

با گفتگو در دایرکت این افراد، می‌توانید میزان رضایت آن‌ها از نتیجه جراحی بینی و همچنین، نکات مهم دیگر در این پروسه را بدانید. جستجو در تاپیک‌های مرتبط با جراحی زیبایی بینی یا جراحی رینوپلاستی در فریوم‌های تخصصی و غیرتخصصی نیز، می‌توانید تجربیات افراد مختلف را در انتخاب پزشک بدانید و از آن‌ها کمک بگیرید.

نمای نیم رخ قبل و بعد از عمل بینی یک خانم توسط دکتر نجف بیگی

۴- حرفه‌ای تر بررسی کنید!

طبق اطلاعات ارائه‌شده توسط مرکز جراحی زیبایی نیویورک آمریکا، انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی تا حدی اهمیت دارد که باید به‌طور حرفه‌ای بررسی  و تحقیق‌تان را آغاز کنید. در واقع، شما به‌عنوان فرد علاقه‌مند به جراحی بینی، باید تحقیق کنید و بدانید که آیا مدارک ارائه شده توسط پزشک معتبر است؟ آیا کد نظام پزشکی دکتر متخصص‌تان واقعی است؟ آیا تخصص پزشکتان جراحی پلاستی یا جراحی گوش حلق و بینی است؟

یا پزشک تخصص‌های دیگری دارد و در تابلو یا سربرگ نوع جراحی را به گونه‌ای نوشته است که فرد دچار اشتباه شود؟ با بررسی‌های دقیق‌تر و حرفه‌ای‌تر می‌توانید سوابق پزشک را بررسی کنید و از دارا بودن شکایت در نظام پزشکی نیز تاحدی مطلع شوید.

جراحی بینی نمونه کار دکتر نجف بیگی برای خانم

۵- بیمارستان محل جراحی را ارزیابی کنید!

اگر به‌طور تخصصی نسبت به تحقیق و کسب اطلاعات در خصوص پزشک متخصص اقدام کنید، در نهایت، باید بیمارستان محل جراحی پزشک را نیز ارزیابی کنید. متاسفانه، این روزها به‌دلیل افزایش حجم متقاضیان جراحی‌های زیبایی، برخی بیمارستان‌ها با ارائه خدمات ضعیف و استفاده از کادری غیرمتخصص و غیرحرفه‌ای، سعی بر ایجاد محل مناسب برای انجام جراحی زیبایی می‌کنند.

در این باره بخوانید  زمان جا انداختن بینی شکسته و روشهای عمل بینی شکسته

به عقیده این افراد، جراحی زیبایی خطر آنچنانی ندارد و انجام آن در یک محیط نسبتا بی‌امکانات، بلااشکال است؛ اما در واقعیت چنین نیست. جراحی زیبایی تنها در هدف جراحی، با جراحی‌های درمانی متفاوت است. اما اصل ماجرا برای این جراحی نیز، تفاوتی با سایر عمل‌ها ندارد. تحت هر شرایطی برای انجام عمل جراحی، باید امکانات مناسبی جهت پیشگیری یا مقابله با شرایط خاص فراهم باشد.

ارزیابی بیمارستان و سوابق آن به شما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنید که جراحی زیبایی بینی توسط پزشک موردنظرتان، در محیطی مناسب و دارای امکانات انجام می‌شود. در برخی موارد می‌توانید میزان مرگ و میر بیمارستان، کیفیت دستگاه‌های تخصصی، امکانات پاراکلینیکی و آزمایشگاهی، امکانات رفاهی و ایمنی مراجعه کنندگان و پزشکان متخصص آن را نیز بررسی کنید و در نهایت بهترین تصمیم را بگیرید.

مهم ترین نکاتی که بهترین دکتر عمل بینی رعایت میکند

۶- وقت مشاوره با پزشک بگیرید!

یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین مراحلی که توسط انجمن جراحی پلاستیک آمریکا نیز توصیه شده است، شرکت در مشاوره پیش از انجام جراحی است. در جلسه مشاوره با پزشک، شما این امکان را دارید تا با مراجعه‌ای حضوری و ارتباطی رو در رو، نسبت به ارزیابی پزشک اقدام کنید.

در واقع، در این جلسه مشاوره با پزشک، می‌توانید تمامی انتظاراتی که از انجام جراحی زیبایی بینی دارید را بیان کنید. یک پزشک متخصص خوب و حرفه‌ای نیز با صرف وقت و حوصله، پاسخ تمامی پرسش‌های شما را می‌دهد و مسیر جراحی زیبایی بینی را برای‌تان روشن می‌کند. در این جلسه باید تمامی محدودیت‌ها، نیازها، سوابق پزشکی و بیماری‌های زمینه‌ای را بیان کنید تا مطابق با همین اطلاعات، پزشک تکنیک جراحی بینی مناسب‌تان را مشخص کند. در این جلسه می‌توانید عکس‌های قبل و بعد جراحی بینی را مشاهده کنید و موارد مشابه با خودتان را ببینید و درصد بهبودی آن‌ها را ارزیابی کنید.

برآورد میزان رضایت سایر افراد حاضر در مطب از پزشک متخصص و همچنین، تجربه مثبت آن‌ها از جراحی بینی نیز، به شما کمک می‌کند تا با خیالی آسوده و آرامشی زیاد، برای انجام جراحی تصمیم بگیرید و عمل کنید.

این سوالات را از پزشکتان بپرسید:

 1. آیا تجربه جراحی بینی مشابه با بینی من را داشته‌اید؟
 2. تابه حال چند جراحی بینی انجام داده‌اید؟
 3. آیا عوارضی در جراحی بینی وجود دارد؟
 4. چگونه عوارض جراحی بینی را به حداقل برسانم؟
 5. مقدمات قبل از جراحی بینی چیست؟
 6. درصورت عدم رسیدن به نتیجه دل‌خواه و استاندارد از جراحی بینی، آیا مسئولیت ترمیم آن را می‌پذیرید؟

پرسیدن این سوالات به شما کمک می‌کند تا برای انجام جراحی آماده شوید.

۷- مهارت‌های جراح را ارزیابی کنید!

به توصیه دکتر اسپنسر کچران پزشک متخصص جراحی زیبایی آمریکا، شما زمانی می‌توانید آینده چهره و زیبایی‌تان را به همراه سلامت تمام عمرتان را به دست پزشکی بسپارید که از مهارت او آگاه هستید. برای اطلاع از مهارت پزشک متخصص جراحی بینی، نمی‌توانید تنها به تبلیغات و اطلاعات درج شده در سایت پزشک اکتفا کنید. بلکه باید اطلاعاتی مضاف بر این‌ها کسب کنید. پس بدیهی است که برای دانستن چنین موضوع مهمی، نیاز به استفاده از هوش خودتان دارید.

سعی کنید در  مطب پزشک هوشمندانه در خصوص نحوه جراحی با مراجعه کنندگان دیگر صحبت کنید. عکس‌های قبل و بعد از جراحی‌های مختلفی را ببینید. مطمئن شوید که پزشک در حدی متخصص و حرفه‌ای است که موارد آسیب جدی به ظاهر بینی را نیز قبول می‌کند و جراحی این گزینه‌ها برای او چندان پیچیده نیست. معمولا پزشکانی که صرفا در حوزه زیبایی و برخی انواع بینی فعالیت می‌کنند، مهارت کافی برای جراحی انواع مختلف بینی را ندارند. سعی کنید مهارت پزشک را در بینی‌های مشابه با بینی خودتان نیز بسنجید.

نمونه کار قبل و بعد از عمل بینی قوز دار یک خانم توسط بهترین جراح بینی دکتر نجف بیگی

۸- از به‌روز بودن عمل پزشکتان مطلع شوید!

دنیای پزشکی هر روز و هر دقیقه درحال تغییر و پیشرفت است. معمولا هرچه پزشک متخصص‌تان از این پیشرفت‌ها اطلاعات بیشتری داشته باشد، شانس شما برای رسیدن به بینی دل‌خواه‌تان بیشتر است. درواقع، شما به‌عنوان یک پارامتر مهم و اساسی، باید این ویژگی را مدنظر قراردهید و بدانید که آیا پزشک متخصص‌تان عضو انجمن زیبایی و جراحی پلاستیک ایران یا کشورهای دیگر هست؟

آیا پزشک موردنظرتان در جلسات، کنگره‌های علمی و کنفرانس‌های پزشکی شرکت می‌کند؟ برای مثال اطلاعات ارائه شده در سومین نشست بین المللی انجمن های جراحی زیبایی بینی برای فعالین این حوزه به شدت دارای اهمیت بود. اطلاعاتی که در این گردهمایی‌ها ارائه می‌شود، انتقال دهنده تکنیک‌های به روز در دنیا است که به کار گرفتن آن توسط جراحان زیبایی، چیزی جز پیشرفت در کار و مطلوب‌تر بودن نتیجه جراحی نخواهد داشت.

پس سعی کنید برای مدتی، پزشکتان را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و از به‌روز بودن و پیگیر بودن وی در خصوص کسب جدیدترین اطلاعات از علم پزشکی، مطمئن شوید.

قبل و بعد از عمل بینی دارای افتادگی یک خانم توسط دکتر نجف بیگی

۹- به محل کسب تجربه پزشک دقت کنید!

شاید برای‌تان جالب باشد و این نکته را در هیچ جای دیگری نخوانده باشید، اما به گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، پزشکانی که در مناطقی خاص تحصیل کرده‌اند و بخش اعظم سوابق جراحی‌شان نیز در همین مناطق شکل گرفته است، گاهی از نظر جراحی بینی دچار مشکل و ضعف هستند. این ویژگی برخی پزشکان ساکن در مناطقی از دنیا است که دارای نژادهایی با بینی ظریف هستند.

پزشکانی که در این مناطق تحصیل کرده‌اند و دوران کارآموزی و کسب تجربه را در بیمارستان‌های همین شهرها و کشورها گذرانده‌اند، چندان تجربه خاصی از جراحی بینی ندارند. برای مثال، بیشتر افراد ساکن در آلمان، دارای بینی کوچک و فانتزی هستند. به ندرت در مردم این منطقه می‌توانید فردی با بینی بزرگ، استخوانی و دفرم ببینید.

با این وجود، رواج جراحی زیبایی در برخی مناطق نیز، اصلا زیاد نیست. پس بدیهی است که پزشک فعال در چنین منطقه‌ای اصلا نمی‌تواند تجربه ارزشمندی در این زمینه کسب کند. در حالی‌که پزشکان فعال در برخی مناطق که مردم آن دارای بینی‌های پهن، گوشتی و استخوانی و عقابی هستند، بسیار تجربه و مهارت بیشتری در جراحی بینی استخوانی یا گوشتی کسب کرده‌اند؛ پس برای انتخاب پزشک، هیچ‌گاه محل تحصیل و دانشگاه را ارزیابی نکنید و پکیج کلی از هر پزشک را مورد بررسی قرار دهید.

۱۰- مقالات علمی چاپ شده از پزشک را بررسی کنید!

پزشکان متخصص و صاحب نام، معمولا در حوزه کاری و تخصصی‌شان، باید از علم روز استفاده کنند و آن را درصورت دارا بودن، به پزشکان دیگر منتقل کنند. به همین دلیل، مقالات علمی توسط پزشکان چاپ می‌شود که حاصل از تجربه و تحقیق آن‌ها در حوزه‌ای خاص است. تقریبا ۸۰ مجله علمی معتبر در جهان وجود دارد که پزشکان باتجربه و متخصص درصورت دارا بودن اطلاعات در حوزه‌ای خاص، تحقیق و تجربه‌شان را در آن مجلات به ثبت و انتشار می‌رسانند.

داشتن مقاله‌ای علمی، بخش مهمی از اعتبار پزشک محسوب می‌شود، اما طبق گزارش موسسه جراحی زیبایی صورت آمریکا، نمی‌توان تنها این گزینه را برای انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی مدنظر قرار داد.

بهترین جراح بینی معمولا عضو انجمن‌های علمی جراحی است

۱۱- دعوت به گردهمایی‌های علمی و تخصصی

طبق قوانین انجمن‌های تخصصی در حوزه پزشکی و براساس اظهارات انجمن جراحی زیبایی صورت در آمریکا، کلیه دانشگاه‌ها و انجمن‌های علمی، پزشکان متخصص و باتجربه در زمینه تخصصی‌شان را، برای سخنرانی و شرکت در همایش‌های علمی و کفرانس‌های علمی دعوت می‌کنند.

پس بدیهی است که اگر در تحقیقاتتان متوجه شدید که پزشک متخصص جراحی بینی شما، در سه سال گذشته به یکی از این رویدادهای تخصصی و علمی برای سخنرانی و مطرح کردن راه‌کارها و تکنیک‌های جدید تخصصی در جراحی بینی حضور داشته است، می‌توانید از بابت انتخاب پزشک آسوده باشید. چرا که تنها پزشکان دارای تجربه، مهارت و شهرت در چنین رویدادهایی دعوت می‌شوند تا تجربیات‌شان را با پزشکان کم سن و سال و بی‌تجربه‌ درمیان بگذارند.

پیدا کردن دکتر خوب برای عمل بینی

۱۲- آیا مسئولیت جراحی افراد خاص را پذیرفته است؟

یکی از پارامترهایی که می‌توانید در ارزیابی پزشک به آن توجه کنید، قبول مسئولیت جراحی اعضا خانواده همکاران است. معمولا پزشکان هیچ علاقه‌ای به جراحی اعضا خانواده‌ و بستگان نزدیکشان ندارند. به همین دلیل، مسئولیت جراحی نزدیکان‌شان را به همکاران مورد اعتمادشان می‌سپارند.

اگر موفق شدید پزشکی را پیدا کنید که توسط همکارانش برای قبول چنین مسئولیتی انتخاب شده باشد، می‌توانید با خیالی آسوده به او اعتماد کنید. چرا که قطعا ارزیابی حرفه‌ای یک پزشک متخصص توسط همکار او (بدون قصد و نیت خاص) بسیار پذیرفتنی‌تر از افراد عادی است.

۱۳- افتخارات پزشک را بررسی کنید!

طبق ادعای موسسه جراحان زیبایی صورت آمریکا واقع در تگزاس، برای ارزیابی بهترین متخصص جراحی بینی، باید افتخارات پزشک را بررسی کنید.

معمولا مدال افتخار، لوح  تقدیر و جوایز دریافت شده از آکادمی‌های مختلف و بین‌المللی، همه از نشانه‌هایی است که می‌توانید باتوجه به آن، تخصص و تجربه پزشکتان را ارزیابی کنید. چنین بررسی به شما این امکان را می‌دهد تا پزشک را در سطوحی غیربومی و بین‌المللی بررسی کنید.

برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر آرش نجف بیگی و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

ویژگی‌های بهترین متخصص جراحی بینی را بشناسید!

طبق بررسی‌هایی که تا این‌جا انجام شد، با پیمودن ۱۳ گام می‌توانید بهترین دکتر جراح بینی را شناسایی کنید. این ۱۳ گام به شما کمک می‌کند تا در تحقیقات اولیه موفقیت کسب کنید. اما درک ویژگی‌های بهترین متخصص جراحی بینی، موضوع دیگری است که باید در خصوص آن نیز اطلاعات داشته باشید. بدیهی است که پزشکان باتجربه و متخصص در زمینه فعالیتی مشخص، همیشه ویژگی‌های خاصی دارند که با استناد به آن‌ها شناسایی می‌شوند. در ادامه به بررسی این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

۱- درک زیبایی شناسی

شاید شما نیز با افرادی روبه‌رو شده باشید که اجزا چهره زیبایی دارند، اما در مجموع چهره جذابی از آن‌ها مشاهده نمی‌کنید. مشکل دقیقا در همین عدم تعادل و درک پزشک از زیبایی شناسی است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین جراح بینی، درک عمیق از زیبایی شناسی است.

بهترین دکتر عمل بینی باید قادر باشد تا پارامترهای زیبایی چهره را در صورت افراد بررسی کند و نسبت به تغییر آن و ایجاد تعادل در بینی و صورت اقدام کند. پزشکی که درک عمیقی از زیبایی شناسی دارد، با اصرار زیباجو دست به کوچک کردن بیش از اندازه بینی نخواهد زد، چرا که باتوجه به علم این موضوع، اشراف کاملی به نتیجه جراحی دارد و فرد متقاضی را متوجه این اشتباه می‌کند. پس می‌توان با اطمینان گفت که درک زیبایی شناسی و هنر از ویژگی‌های بهترین متخصص جراحی بینی است.

نمای قبل و بعد از عمل بینی یک آقا با افتادگی زیاد توسط دکتر نجف بیگی

۲- مورد اعتماد بودن دکتر جراح بینی

قطعا افرادی که به پزشک متخصص جراحی بینی مراجعه می‌کنند، آینده زیبایی چهره‌شان را به دستان پزشک می‌سپارند. بدیهی است که چنین تصمیمی بسیار مشکل است، چرا که هرگونه مشکل در ظاهر صورت فورا دیده می‌شود و فرد با عمل جراحی، جذابیت کلی چهره و سلامت تنفسی را به دست جراح می‌سپارد.

پس باید در این بین اعتمادی قوی ایجاد شود. پزشکانی که مسئولیت هیچ سطحی از خطر را نمی‌پذیرند و یا در مشاوره پیش از جراحی، واقعیات را بیان نمی‌کنند، اصلا در جلب اعتماد متقاضیان موفق نخواهند بود. اما پزشکانی که با حوصله تکنیک جراحی را توضیح می‌دهند و فرد را از شرایط خود مطلع می‌سازند، بهترین افراد برای اعتماد کردن هستند.

در این باره بخوانید  طرز خوابیدن بعد از عمل بینی چگونه است؟

۳- تعهد و مسئولیت ‌پذیری بهترین جراح بینی

براساس اعلام انجمن جراحی زیبایی بریتانیا، یکی از مشخصه‌هایی که می‌توانید در بهترین دکتر عمل بینی مشاهده کنید، تعهد و مسئولیت پذیری او است. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که با پزشکی بی تعهد و بی مسئولیت در زمینه‌ای خاص مواجه شده باشید و آسیب‌های فراوانی در آن زمینه تجربه کرده باشید.

قطعا معالجه توسط یک پزشک متعهد که در مقابل زیبایی و سلامتی شما هم زمان احساس تعهد می‌کند و مسئولیت جلب رضایت شما با عمل جراحی زیبایی را می‌پذیرد، بسیار دل‌پذیرتر از تجربه ناخوش‌آیند پزشکان بی مسئولیت است.

۴-عملکرد حرفه‌ای دکتر جراح بینی

از ویژگی‌های مهم بهترین متخصص جراحی رینوپلاستی می‌توان به عملکرد حرفه‌ای پزشک اشاره کرد. پزشکان حرفه‌ای برای جراحی‌های زیبایی چارچوب دارند و معمولا افرادی را برای انجام جراحی می‌پذیرند که توانایی بهتر کردن ظاهر آن‌ها را داشته باشند. معمولا هیچ‌گاه از یک پزشک حرفه‌ای نمی‌توانید این شرایط را مشاهده کنید که فردی که بدون انجام جراحی ظاهر زیبایی داشته است را جراحی کرده و نتیجه جراحی با شرایط اولیه دچار نزول شده است. در عملکرد حرفه‌ای پزشکان باتجربه، سلامت تنفسی فرد در کنار اصول زیبایی شناسی و سابقه بیمار از مهم‌ترین پارامترهای تصمیم‌گیری برای جراحی است.

۵-توجه به سوابق پزشکی

شاید شما نیز در اطرافتان دیده باشید که پزشکی بدون بررسی‌های پیش از عمل و بدون مطالعه سوابق پزشکی فرد، اقدام به عمل جراحی کرده باشد. معمولا بهترین متخصص جراحی زیبایی، بعد از مراجعه فرد و تعیین وقت عمل بینی، نسبت به بررسی پرونده پزشکی و همچنین آزمایشان موردنیاز پیش از جراحی اقدام می‌کند تا ریسک بروز عوارض بعد از عمل را به کم‌ترین حد خود برساند.

جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی

۶-تجهیزات و خدمات جراح بینی

شما نمی‌توانید از بهترین متخصص جراحی رینوپلاستی انتظار داشته باشید که بدون تجهیزات تکمیل و پرسنل حرفه‌ای نسبت به انجام جراحی اقدام کند. معمولا پزشکان متخصص، دارای تمامی تجهیزات موردنیاز برای ساپورت افراد بعد از جراحی هستند. معمولا امکانات و خدماتی که توسط پزشک و کادر پزشکی استخدام در محل مطب و بیمارستان ارائه می‌شود، نیاز شما را به پیگیری و جستجو جهت فراهم کردن لوازم موردنیازتان در حین جراحی و بعد از آن، کاهش می‌دهد.

معمولا پیگیری‌های لازم بعد از جراحی نیز، توسط پزشکان متخصص و باتجربه به خوبی توسط پرسنل مربوطه انجام می‌شود و آموزش‌های مراقبت بعد از جراحی بینی نیز، توسط پزشک یا دستیاران به خوبی ارائه می‌گردد تا فرد هیچ‌گونه نگرانی از بابت شرایط بعد از جراحی نداشته باشد.

۷-وقت دهی منظم

معمولا در مطب بهترین جراح بینی شما نظم در وقت دهی و هماهنگی را به وضوح مشاهده خواهید کرد. قطعا یک پزشک باتجربه و متخصص، از پرسنل حرفه‌ای و متخصص در مطب استفاده می‌کند تا برای هماهنگی‌های لازم دچار مشکل نشود.

در مطب بهترین پزشک رینوپلاستی می‌توانید به‌راحتی نمونه کارهای انجام شده پزشک را مشاهده کنید و حتی گاهی با هماهنگی قبلی، در زمان مراجعه افراد با تجربه جراحی قبلی، مراجعه کنید تا نمونه کارهای واقعی عمل را ببینید و سوالاتی که در این زمینه دارید از آن‌ها پرسید.

۸-پیگیری بعد از عمل

از ویژگی‌های مهم دیگری که توسط بهترین متخصص جراحی بینی انجام می‌شود، می‌توان به پیگیری‌های بعد از عمل بینی اشاره کرد. معمولا پزشک متخصص بعد از جراحی نیز، به صورت آنکال آمادگی پاسخ به سوالات و شرایط خاص بیمار خود را دارا است.

معمولا پزشکانی که به‌دلیل حجم جراحی زیاد توانایی پاسخ‌دهی به سوالات رایج را ندارند، فردی متخصص را استخدام می‌کنند تا پیگیری‌های بعد از عمل افراد کاندید رینوپلاستی را انجامد دهد و در هر زمان، پاسخگوی سوالات آن‌ها باشد. توجه به این نکته که جراحی بینی یک عمل زیبایی است که بدون بازگشت خواهد بود و نتیجه آن یک عمر باقی خواهد ماند، در پزشکان متخصص باتجربه دیده می‌شود.

۹-اخلاق خوب و حوصله زیاد دکتر جراح بینی

قطعا اعتماد سازی و سپردن زیبایی و سلامت به دست پزشک، موضوع مهمی است که باید برای انجام جراحی رینوپلاستی انجام شود. اخلاق خوب و حوصله زیاد معمولا از ویژگی‌های بهترین متخصص رینوپلاستی محسوب می‌شود. چرا که در جلسه مشاوره، پزشک باید با صبر و حوصله زیاد نسبت به ارائه توضیحات موردنیاز فرد اقدام کند.

عدم توجه به ارتباط موثر با فرد متقاضی جراحی، موجب دلسردی او برای ادامه پیگیری جهت انجام جراحی خواهد شد. پس بدیهی است که پزشک باید در این جلسات با صبر و حوصله زیاد پاسخگوی کاندید انجام جراحی بینی باشد و با اخلاقی خوش، با فرد ارتباط برقرار کند.

۱۰-موقعیت مکانی مطب پزشک

شاید بتوان یکی از پارامترهایی که در بهترین متخصص جراحی بینی دیده می‌شود را، موقعیت مکانی مطب و زیبایی آن درنظر گرفت. معمولا پزشکان باتجربه و حرفه‌ای، در محیطی زیبا پذیرای متقاضیان جراحی هستند. چرا که درک زیبایی شناسی پزشک، در این فضا نیز صدق می‌کند. پس می‌توان گفت که موقعیت مکانی مطب از لحاظ اعتبار، عمومیت و لوکس بودن، از ویژگی‌هایی است که در بسیاری از پزشکان متخصص و باتجربه دیده می‌شود. هرچند که در این میان استثناعاتی نیز وجود دارد.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

یک عمل بینی خوب به سادگی و بدون کمک گرفتن از بهترین جراح بینی طبیعی در تهران به دست نمی آید! نتایج طبیعی در عمل بینی به ترکیب مناسبی از مهارت، شناخت آناتومیک و درک زیبایی نیاز دارند. در واقع یک جراح خوب با رینوپلاستی ساختار طبیعی خود ساختاری را ایجاد می کند که بینی به طور طبیعی به نظر برسد، فرد با بینی جدید خود احساس راحتی کند و بتواند به راحتی تنفس کند. 

یک بینی طبیعی یک بینی متناسب با صورت شما است و به همین دلیل توجه بیننده هرگز با جنبه هایی از بینی شما که غیرطبیعی به نظر می رسد منحرف نمی شود. بینی که طبیعی به نظر می رسد، هیچ گونه خطوط غیرطبیعی مانند نوک خیلی تیز و یا بیش از حد رو به بالا ندارد. برای رسیدن به این نتایج طبیعی تنها راه شناخت بهترین دکتر بینی است، بنابراین در ادامه با برخی از ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران آشنا می شویم:

۱. آشنایی با آناتومی بینی

بینی عضو مهمی است و هم در عملکرد و هم از نظر ظاهری نیاز به دستکاری دقیق پوست، استخوان و غضروف دارد. به این ترتیب، یک عمل بینی طبیعی به جراح پلاستیکی نیاز دارد که آناتومی بینی را با جزئیات کامل درک کند و برای جلوه بصری، خطوط بینی را به وضوح بشناسد.

یک جراح بینی طبیعی خوب در تهران باید به خطوط و زوایای بینی و پیوستگی آنها توجه زیادی کند، چراکه شکستن خطوط یا برجسته کردن سایه های شکل گرفته از این خطوط در مکان نامناسب، می تواند منجر به نتایج غیرطبیعی عمل بینی شود.

۲. درک زیبایی شناسی صورت

برای داشتن ظاهری طبیعی، بینی باید به طور متقارن و زیبایی با شکل و ویژگی های صورت تناسب داشته باشد. به همین دلیل، بهترین جراح بینی در تهران کسی است که نه تنها باید آناتومی بینی، بلکه زیبایی شناسی صورت را نیز بداند. این دانش به جراحان زیبایی بینی اجازه می دهد تا بهتر پیش بینی کنند که جراحی چگونه بر ظاهر کل صورت تأثیر می گذارد و تعیین می کند که کدام تنظیمات را انجام دهند.

یکی از نکات کلیدی که یک پزشک باید بداند این است که چه مدل بینی با اشکال مختلف صورت مناسب است. همچنین، جراح منتخب باید درک قوی از بینی قومیت های مختلف داشته باشد. بنابراین هنگامی که جراح بینی را انتخاب می کنید، به برخی از جراحی های بینی که روی آنها کار کرده اند نگاهی دقیق بیندازید. ببینید آیا آنها تجربه کار بر روی افراد با قومیت ها و شکل صورت مشابه شما را دارند یا خیر.

نتیجه گیری

عمل جراحی زیبایی بینی همیشه با هدف بهبود ظاهر بینی و گاهی با هدف کسب سلامت تنفسی انجام می‌شود. آن‌چه که بدیهی است، غیر قابل بازگشت بودن تغییراتی است که در بینی ایجاد می‌شود. انجام جراحی ترمیمی در هر زمینه‌ای، سختی‌های بسیاری را به همراه هزینه بالا تحمیل می‌کند.

پس بهتر است، برای انجام جراحی بهترین دکتر عمل بینی را انتخاب کنید تا به نتیجه موردنظر دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که  توجه به صرفا هزینه جراحی بینی بدون دقت به ویژگی‌های ذکر شده در این مقاله، نتیجه‌ای به غیر از پشیمانی و عدم دستیابی به نتیجه مطلوب از جراحی را نخواهد داشت. پس سعی کنید با تحقیقات کافی و ارزیابی ویژگی‌های بهترین جراح رینوپلاستی، نسبت به انتخاب جراح اقدام کنید.

منبع :

HealthGrades

انجمن جراحی پلاستیک آمریکا

حال که درباره بهترین جراح بینی اطلاعات درستی کسب کرده اید می توانید از مقالاتی که در پایین هستند اطلاعات تکمیل تری دریافت کنید یا برای خواندن تجربیات دیگران در این زمینه، نظرات کاربران را در انتهای مقاله بخوانید.

سوالات متداول درباره بهترین جراح بینی :

هزینه های عمل بینی بستگی به موارد مختلفی دارد، از جمله انحراف تیغه بینی، مدت زمان عمل و پرکار بودن جراحی ،پولیپ ها و انسداد مجاری تنفسی و غیره…

به همین دلیل معاینه فرد قبل از جراحی در تعیین هزینه عمل بسیار مهم است.

فوق تخصص های جراحی پلاستیک و زیبایی از لحاظ علمی و مدارج دانشگاهی یک رتبه بالاتر از درجه تخصص می باشند، و پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی علاوه بر تسلط کامل بر درمان‌های انحراف تیغه بینی و انسداد تنفسی و غیره با توجه به رشته تخصصی آنها که زیبایی است کاملاً در انجام عمل زیبایی بینی تبحر و تجربه دارند. لذا اگر جراحی درمانی بینی با عمل زیبایی همراه است حتما باید توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام شود.

در صورتی که بینی فرد مناسب برای جراحی به فرم بینی فانتزی نباشد می تواند فرد را دچار مشکلات تنفسی کند. به همین دلیل هر بینی را نباید فانتزی عمل کرد.

کلا جراحی های بینی، فرد را از لحاظ بویایی دچار تغییر نمی‌کنند.

اطلاعات تماس کلینیک دکتر نجف بیگی

کلینیک سعادت‌آباد

آدرس

تهران
سعادت آباد،خیابان سروشرقی
نرسیده به میدان فرهنگ، پلاک ۹،طبقه سوم

کلینیک جردن

آدرس

تهران
جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش
پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

ممکن است شما دوست داشته باشید
49 نظرات
 1. Zahra می گوید

  سلام هزینه اش چیقدرعمل بینی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از هزینه ها میتوانید با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. Zahra می گوید

  سلام وقت بخیرببخشیدمن میخوام عمل کنم بینی ام را بینی من کوچک بهترین دکترسراغ دارین که سابقه اش زیادباشه توعمل بینی

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید به کلینیک ما برای جراحی بینی مراجعه نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید . سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. حسنا ترابی پور می گوید

  اقای دکتر من یک جایی دماغمو عمل کردم که اصلا شبیه چیزی که میخاستم نشد که هیچ حتی خیلی نوک دماغم لاغری و استخوانی شده الانم دکترش میگه من عمل ترمیمی انجام نمیدم چو.ن سخته توروخدا بگید من چیکار کنم از خودم بدم میاد واقعا ایا شما عمل ترمیم بینی هم انجام میدید؟ من۲۸سالمه و ۶ماه و چند روزه عمل کردم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای جراحی ترمیمی حداقل یک سال باید از جراحی قبلی شما زمان گذشته باشد.

 4. ناشناس می گوید

  سلام خدمت شما بزرگوار من تهران نیستم اگه بیام اونجا جراحی بینی مو انجام بدم چقدر باید بمونم که کارام کامل انجام بشه؟ هر چند وقت یکبار برای معاینه بیام؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا ۲ روز قبل از جراحی برای انجام آزمایشات . و یک هفته بعد از جراحی برای برداشتن آتل بینی باید به مطب مراجعه نمایید.
   و در طول یکسال در فواصل زمانی مختلف نیز باید معاینه شوید.

 5. نادر یزدی می گوید

  سلام اقای دکتر نجف بیگی من ۹ماه پیش عمل بینی انجام دادم چند وقت پیش دست دوستم با ضرب خورد به صورتم و بینیم خونریزی کرد یکم از اون روز هر چند وقت یکبار از توی بینی ام خون میاد با اینکه سابقه فشار خون ندارم که رگ بینی ام پاره بشه باید چیکار کنم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز در صورتی که در ظاهر بینی شما تغییری ایجاد نشده و فقط خونریزی از بینی دارید بهتر است به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمایید.

 6. مرادی می گوید

  سلام من دنبال بهترین دکتر عمل بینی توی تهران بودم به سایت شما رسیدم نمونه کارای دکتر رو از کجا میتونم ببینم؟ هزینه عمل دکتر نجف بیگی چقدره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای دیدن نمونه کارهای جراحی بینی دکتر نجف بیگی به پیج زیر مراجعه نمایید:
   https://www.instagram.com/jarahi_binii/
   و برای اطلاع از هزینه های جراحی با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

 7. مشکات می گوید

  سلام من ساکن شهرستانم اما برای عمل بینی میخام بیام تهران تا زیر دست بهترین دکترای تهران عمل کنم. کل عمل بینی چند روز طول میکشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   خود عمل بینی بین ۳ تا ۵ ساعت ممکن است زمان ببرد ولی انجام آزمایشات ۲ رو قبل و بازکردن آتل بینی یک هفته بعد از جراحی الزامی است.
   در مجموع حدود ۱۰ رو زمان نیاز دارید.

 8. ناشناس می گوید

  سلام اقای دکتر من شمارو از معرفی همکارم شناختم چون یه مدته دنبال دکتر خوب برای عمل بینی ام بودم الان چطور میتونم نوبت بگیرم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای گرفتن وقت مشاوره رایگان با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

 9. فاطمه می گوید

  سلام من ده سال پیشبینیم رو جراحی زیبایی کردم ولی الا افتادگیداره و وسط پل بینیفرورفتگی داره امکان داره با عمل بسته بینی ترمیم بشه ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان اعلام کرد آیا مشکل بینی شما با جراحی بدون برش قابل حل است یا خیر.

 10. فاطمه می گوید

  سلام خسته نباشید میخاستم بپزسم من الان انحراف دارم هم میخام عمل زیبایی انجام بدم هردو میتونن اقای دکترانجام بدن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توان همزمان هم انحراف بینی را جراحی کرد هم جراحی زیبایی بینی.

 11. ناشناس می گوید

  سلام‌وقت‌بخیراقای‌دکترترمیم‌بینی‌هم‌انجام‌میدن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله انجام می دهند

 12. رقیه می گوید

  سلام مشاور که بیایم چند روز بعد نوبت برای عمل بینی داده میشه بعد کسی که قصد بچه دار شدن دار براش مشکلی پیش نمی یاد یک ماه بعد عمل

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بهتر است ۶ ماه الی یک سال بعد از جراحی اقدام به باردار شدن نکنید.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 13. آذرسا می گوید

  سلام ببخشید هزینه عمل بینی غضروفی چقدر میشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 14. پروانه می گوید

  دختر من می خواهد عمل زیبایی بینی و لیزیک چشم انجام دهد کدام یک را زودتر انجام دهد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز بهتر است اول جراحی چشم انجام دهد چئن بعد از عمل بینی نباید تا چند ماه از عینک استفاده کند.

  2. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز بهتر است اول جراحی چشم انجام دهد چون بعد از عمل بینی نباید تا چند ماه از عینک استفاده کند.

 15. علی می گوید

  عمل جراحی بینی
  سلام .همسرم بیماری قلبی دارد و دو بار تعویض دریچه ریوی و میترال قلب شده و داروی آسپرین و پروپنانول میخورد و بیماری لوپوس دارد و داروی هیدروکسی و نیزوپردو ترکسان میخورد . بینی ایشان استخوانی و انحراف و مشکل تنفسی دارد و میخواهیم عمل رفع انحراف و زیبایی انجام دهیم . آیا میشه عمل بی خطری و موفق و زیبای داشته باشیم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   چنانچه متخصص قلب تایید کند که انجام جراحی برای ایشان ضرری ندارد می تواند جراحی بینی انجام دهد.

 16. رستا می گوید

  باسلام و عرض ادب.چندماه بعداز عمل پیکرتراشی کل بدن میشه عمل بینی انجام داد.باتوجه به اینکه ده ساعت اتاق عمل بودم و سه ساعت ریکاوری

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر از لحاظ جسمانی مشکلی ندارید ۶ ماه بعد از بیهوشی عمومی می توانید مجدد بیهوش شوید.

 17. سیاری می گوید

  دکتر نجف بیگی بینی شکسته رو عمل میکنن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله ایشون تخصصشون جراحی پلاستک و زیبایی هستش و بینی شکسته رو هم عمل میکنند.

 18. بهروز می گوید

  مرسی از‌ مطلبتون .دکتر نجف‌ بیگی برای بعد از‌‌ جراحی عمل‌ بینی فعالیت های ورزشی سنگین‌رو منع میکنن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   تا ۲ ماه بعد از عمل از انجام فعالیت های سنگین ورزشی خودداری کنید و بهتر است بعد عمل به عضلات صورت فشار نیاورید.

   1. ک .ج می گوید

    با سلام وخسته نباشید
    من واسه جراحی دخترم یه سوال داشتم که خیلی نگرانم کرده و اون در مورد بیهوشیه
    آیا بیهوشی شخصی با وزن کم خطرناک نیست؟وایا جراحی بینی حتما با یدبیهوشی کامل باشه؟آیا با بیهوشی در ضمن عمل واسه قلب مشکلی پیش نمییاد؟
    ممنون

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     چنانچه دختر شما مشکل جسمانی خاصی نداشته باشد بیهوشی مشکلی برایش پیش نمی آورد. و چنانچه دکتر تشخیص دهد ممکن است مشکلی پیش بیاید آزمایش هایی را تجویز می کند که قبل عمل انجام دهید.

 19. شیما می گوید

  من اسم دکتر نجف بیگی رو توی چندین مقاله ی بهترین متخصص جراحی بینی دیدم. تصمیم گرفتم بیام پیش ایشون عمل کنم. اما قبلش برام مهمه که قیمت رو بدونم و از کیفیت کار ایشون مطمئن بشم. نمونه کارهای بیشتری دارین؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از قیمت حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا بسته به نوع و مشکلات بینی هزینه اعلام شود.
   می توانید برای دیدن نمونه عمل های بیشتر از بینی علاوه بر وب سایت به اینستاگرام دکتر نجف بیگی مراجعه نمایید.
   https://www.instagram.com/jarahi_binii/

   1. آمنه فتحی می گوید

    سلام وقت شما بخیر ، من یه خانم ۳۵ ساله هستم بینیم گوشتی هستش میخام عمل کنم بصورت طبیعی درصورت امکان هزینه عمل رو میخاستم بدونم ، و نمونه کار عمل های شما رو ببینم
    با تشکر

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     برای دیدن نمونه کارها می توانید به پیج اینستاگرام زیر مراجعه نمایید:
     https://www.instagram.com/drnajafbeygi/
     لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
     سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 20. زهرا علی یاری می گوید

  سلام دکتر. من چندین ماهه دنبال بهترین متخصص جراحی بینی میگردم برای دخترم. بینیش ۲ بار شکسته و ظاهرش خیلی عوض شده. ولی چون اضطراب دارم نمی تونم دکتر مناسبی انتخاب کنم ولی مقاله ی شما بهم کمک کرد که بدونم چه نکاتی رو باید مد نظر قرار بدم. بسیار ممنون از لطفتون. چه روزی میتونیم برای مشاوره بیایم مطب؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 21. شیما می گوید

  سلام. من خر و پف می کنم. بارها پیش پزشک گوش و حلق و بینی رفتم ولی کمکی نکرده. به قدری عاصی شدم که میخوام جراحی کنم. دکتر نجف بیگی این کار رو انجام میدن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   باسلام
   مشکل خر و پف معمولا بخاطر انحراف تیغه بینی یا وجود پولیپ و مسدود شدن راههای تنفسی اتفاق می افتد.
   موارد فوق با جراحی کاملا برطرف می شود. و جناب دکتر نجف بیگی این نواقص را همراه جراحی زیبایی بینی برطرف می کنند.

 22. ناشناس می گوید

  یعنی هزینه ی جراحی بینی رو بیمه نمیددددده؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   جراحی هایی بینی که به منظور زیبایی انجام می شود حتی اگر در زمان جراحی اصلاح معایب تنفسی نیز انجام شود باز تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید