بهترین روش پیکر تراشی | عکس + هزینه

18,480

تغییر عادات غذایی باعث شده که بسیاری از افراد از هیکل خود راضی نباشند و از طرف دیگر برای داشتن یک هیکل ایده آل، حاضر به رعایت یک رژیم غذایی خاص به همراه برنامه ورزشی منظم نگردند.

شاید همین مسئله باعث پیدایش روش‌های مختلف پزشکی جهت کاهش چربی های اضافه بدن شده است.

آیا شما از وجود این روشهای مختلف مانند لیپوست، لیپوماتیک، لیزر لیپولیز، لیپوساکشن و … مطلع هستید؟

آیا می‌دانید که برای جراحی لاغری شکم کدام یک بهتر است؟

از مزایا و معایب هریک چه می‌دانید؟

اگر پاسخ هیچ یک از این سوالات را نمی‌دانید، نگران نباشید؛ چرا که هدف ما در این مقاله پاسخ به تمامی این سوالات و معرفی بهترین روش پیکرتراشی است.

همانطور که گفته شد، روش‌های مختلفی برای کاهش چربی های اضافه بدن وجود دارد. با وجود اینکه همه این روش‌ها با هدف لاغری انجام می‌شوند،

اما یک سری تفاوت‌های ویژه‌ای نیز با یکدیگر دارند. به طور کلی، انجام جراحی لاغری به کسانی توصیه می‌شود که از چاقی مفرط رنج می‌برند. بنابراین، در صورتی که پزشک تشخیص دهد، مشکل چاقی شما با رعایت رژیم غذایی و ورزش حل می‌شود،

احتمالا هیچ یک از این روش‌ها را به شما پیشنهاد ندهد. علاوه بر این، به خاطر داشته باشید که نتیجه بهترین روش پیکرتراشی هم صددرصد ماندگار نخواهد بود، اگر شما رژیم غذایی و ورزشیتان را رعایت نکنید. به خاطر داشته باشید که در زندگی هیچ چیز خوبی را رایگان به شما نمی‌دهند؛ پس برای داشتن اندامی زیبا و سلامت، تلاش کنید.

روش‌های مختلف جراحی لاغری

قبل از اینکه به معرفی بهترین روش پیکرتراشی بپردازیم، بهتر است ابتدا یک نگاه کلی به روش‌های مختلف انجام این کار داشته باشیم.

جراحی شکم چاق اولین بار با رویکرد جراحی فتق ناف انجام می‌شد. به این صورت که بخشی از چربی و پوست شکم از قسمت پایین، بریده شده و سپس دو طرف شکم بهم دوخته می‌شدند. اما مسلما بعد از مدتی مشخص شد که این روش کارآیی چندانی ندارد. بعد از آن، پزشکان تصمیم گرفتند که برای کاهش چربی های اضافه بدن از روشی مشابه با لیفت صورت استفاده کنند. اما با توجه به اینکه در این شیوه احتمال جابجایی ناف وجود داشت، از روش‌هایی استفاده کردند که ناف را سر جای خود نگهدارد.

جراحی لاغری به روش لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روش‌های لاغری است که در آن می‌توان به سرعت از چربی‌های اضافه بدن راحت شد. در این روش نیازی به ایجاد برش در شکم و یا ناحیه مورد نظر نیست؛ چرا که با ایجاد یک سوراخ، میله‌ای وارد ناحیه موردنظر شده و چربی‌های اضافه را خارج می‌کند. یکی از مهمترین مزایای لیپوماتیک این است که از چربی‌های خارج‌شده می‌توان برای سایر قسمتهای بدن استفاده کرد. پس اگر قصد فرم‌دهی به سایر بخش‌های بدن با چربی سازگار با بدن خودتان را دارید، لیپوماتیک روش خوبی خواهد بود. بنابراین، در صورتی که برای این جراحی واجد شرایط باشید، لیپوماتیک بهترین روش پیکرتراشی خواهد بود.

بهترین روش پیکرتراشی برای کپل چاق

جراحی لاغری با لیپوست

لیپوست نیز یکی دیگر از روش‌های پیکرتراشی است. برای انجام این جراحی از تکنیک T.L.A و ویبریشن به صورت رفت و برگشت استفاده می‌شود. در نتیجه، چربی‌ها به صورت یکنواخت از بدن کنده شده و خارج می‌شوند. بنابراین، احتمال گلوله شدن چربی‌ها در هنگام جراحی وجود ندارد. در این روش مشابه با لیپوماتیک، چربی‌ها سالم خارج شده و قابل استفاده برای تزریق به قسمت‌های دیگر بدن خواهد بود.

تفاوت لیپوست و لیپوماتیک چیست؟

احتمالا این سوال برای شما مطرح شده است که تفاوت لیپوست و لیپوماتیک چیست. به طور کلی می‌توان گفت که لیپوست حالت پیشرفته‌ای از لیپوماتیک است. در نتیجه میزان چربی خارج‌شده در روش لیپوست بیشتر بوده در حالی که عوارض کمتری دارد.

کاهش چربی های اضافه بدن با لیپوساکشن

اساس کار این روش، مکش چربی‌های اضافی بدن است. در لیپوساکشن یک برش کوچک در ناحیه مورد نظر ایجاد شده و سپس با استفاده از یک لوله به نام کانول که به یک دستگاه مکش متصل، چربی‌ها خارج می‌شوند. به خاطر داشته باشید که این روش تنها برای کاهش چربی استفاده می‌شود و نه حذف و ترمیم پوست اضافه ناحیه مورد نظر. چربی‌هایی که در این روش از بدن خارج می‌شوندT به دلیل نداشتن کیفیت، برای تزریق به سایر قسمتهای بدن مناسب نیستند.

بهترین روش پیکرتراشی برای بدن

لاغری با لیزر لیپولیز

جراحی لاغری با لیپولیز به دو روش انجام می‌شود. روش اول استفاده از لیزر (امواج اولتراسونیک) و تزریق مایع. در روش تزریق مایع، مایع از طریق یک برش کوچک وارد بدن شده و سپس چربی‌ها از طریق کبد خارج می‌شوند. مقدار مایع مورد نیاز براساس وزن و شرایط جسمانی فرد به وی تزریق می‌شود. در این روش با توجه به اینکه چربی خارج‌شده به صورت مایع است، نمی‌توان از این چربی برای تزریق برای سایر قسمت‌های بدن استفاده کرد.

در روش دوم که لیزر لیپولیز نام دارد، از امواج برای گرم کردن سلول‌های چربی استفاده می‌شود.

آیا امکان ترکیب دو روش لیزر لیپولیز و لیپوساکشن وجود دارد؟

جواب این سوال مثبت است؛ در صورتی که چاقی مربوط به ناحیه شکم و پهلوها باشد، می‌توان از ترکیب این دو روش برای کسب نتیجه بهتر استفاده کرد.

لیزر لیپولیز یا لیپوماتیک

با توجه به اینکه در لیزر لیپولیز سلولها گرم می‌شوند، نمی‌توان از آنها برای تزریق به قسمت‌های دیگر استفاده کرد. بنابراین، اگر تنها قصد کاهش چربی های اضافه بدن را دارید، می‌توانید از لیزر لیپولیز استفاده کنید.

بهترین روش پیکرتراشی برای لاغری پا

جراحی شکم ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یکی دیگر از جراحی‌هایی است که برای زیبایی شکم و لاغری مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابدومینوپلاستی، تحت بیهوشی کامل باید انجام شود، دو برش در ۲ قسمت مختلف بدن ایجاد می‌شود. یک برش در قسمت لگن تا نزدیک به ناحیه تناسلی و برش دیگر در اطراف ناف.

سپس، پوست این ناحیه‌ی برش‌زده از روی عضلات برداشته می‌شود. بعد از آن، پزشک، عضلات ناحیه شکم را به سمت هم می‌کشد تا ظاهری زیبا به این بخش داده شود. سپس، پوست، روی عضلات قرار داده شده و بخش‌های اضافه آن برداشته می‌شود (برشی که در ناحیه ناف ایجاد شده است، مانع از جابجایی ناف در شکم می‌شود).

توجه: البته روش ابدومینوپلاستی به دلیل عوارض جانبی زیادی دارد که این روزها دیگر چندان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. برخی از عوارض ابدومینوپلاستی عبارت هستند از:

 • عفونت
 • عدم وجود تقارن
 • خونریزی
 • تجمع مایع زیر پوست
 • از دست دادن بخشی از پوست شکم
 • مرگ بافت (احساس بی‌حسی در ناحیه مورد نظر)
 • شل شدن پوست

بهترین روش پیکرتراشی

حال، با توجه به اینکه تمام روش‌های جراحی لاغری را بررسی کردیم، نوبت به انتخاب بهترین روش پیکرتراشی می‌رسد.

با توجه به موارد بیان‌شده، روش‌های لیپوماتیک و­ لیپوست را می‌توان به عنوان بهترین روش‌ پیکرتراشی در نظر گرفت؛ چرا که به نسبت سایر روشها عوارض کمتری دارد. علاوه بر این، این دو روش برای افرادی که علاوه بر پیکرتراشی قصد فرم‌دهی به سایر قسمت‌های بدن را دارند، نیز مناسب است. چرا که می‌توان از چربی خارج شده برای تزریق به سایر قسمت‌های بدن استفاده کرد.

با این وجود بهتر است برای انتخاب بهترین روش پیکرتراشی با یک پزشک متخصص مشورت کنید؛ چرا که براساس میزان چربی و شرایط جسمانی که دارید، ممکن است هیچ یک از این روش‌ها مناسب نباشند.

بهترین روش پیکرتراشی برای پهلوها

کاندیدای مناسب برای انجام جراحی لاغری

برای انجام هریک از روش‌های فوق جهت جراحی لاغری، شرایط خاصی وجود دارد. که باید برای اطلاع از آن از یک پزشک متخصص مشاوره بگیرید. اما شرایط کلی برای انجام یکی از جراحی‌های فوق، عبارت است از:

 • عدم استعمال دخانیات
 • عدم ابتلا به بیماری‌های قلبی و دیابت
 • عدم ابتلا به افسردگی
 • ابتلا به یکی از بیماری‌هایی که به دلیل اضافه وزن ایجاد شده
 • پایبندی به یک رژیم غذایی و ورزشی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ویدئو زیر را ببینید

مراقبت‌های لازم بعد از انجام جراحی لاغری

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که با انجام بهترین روش پیکرتراشی همیشه اندام موردعلاقه‌شان را خواهند داشت. در صورتی که این تصور اشتباه است. چرا که هر یک از این روش‌ها تنها به کاهش چربی‌های اضافه بدن کمک می‌کنند؛ اما هیچ یک تضمینی برای بازگشت چربی نمی‌دهند. بنابراین، بعد از انجام جراحی، برای جلوگیری از بازگشت چربی‌ها، باید به یک رژیم ورزشی و غذایی مقید باشید. سایر مواردی که باید به خاطر داشته باشید:

 • پوشیدن گن جهت جلوگیری از افتادگی و شل شدگی پوست
 • نوشیدن مایعات طبیعی به مقدار زیاد
 • رعایت دستورالعمل دقیق پزشک
 • نخوردن غذاهای سنگین و گوشتی
بهترین روش پیکرتراشی برای چربی های پشت

هزینه جراحی لاغری چقدر است؟

هزینه‌ای که برای کاهش چربی های اضافه بدن پرداخت می‌کنید، بسته به روش جراحی و میزان چربی متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این هزینه‌ها می‌توانید از مشاوره پزشکی استفاده کنید.

آیا بیمه شامل هزینه جراحی لاغری می‌شود؟

در صورتی که مبتلا به بیماری چاقی مفرط باشید، احتمالا بیمه‌گذار (بیمه‌های تکمیلی) باید بخشی از هزینه جراحی را پرداخت نماید. (چاقی مفرط به این معناست که شاخص BMI بالاتر از ۴۰ باشد و تشخیص دهند که جراحی جنبه‌ی درمانی داشته نه زیبایی)

میزان کاهش وزن بعد از جراحی لاغری چقدر است؟

میزان کاهش وزن در افراد مختلف متفاوت است؛ چرا که بسته به شرایط جسمانی هر فرد و روشی که استفاده شده است، این مقدار متفاوت می‌باشد. البته رژیم غذایی بعد از جراحی نیز چندان بی‌تاثیر نیست. بنابراین، نمی‌توان به طور مشخص گفت که در ماه اول چند کیلو کاهش وزن خواهید داشت. اما چیزی که به طور قطع می‌توان گفت این است که در دراز مدت، کاهش وزن زیادی خواهید داشت.

انواع دستگاه های پیکرتراشی از جامعه لیپوماتیک، واترجت و پال در حال حاضر بهترین دستگاههای موجود می باشند. البته نقش اصلی را در تعیین نتایج عمل پیکرتراشی، پزشک جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی ایفا می کند.

افرادی که در برخی نواحی بدن دچار تجمع چربی موضعی یا فقدان چربی و بافت مناسب هستند، افراد مناسب این عمل می باشند. در این عمل می توان چربی ها را از نقاطی که تجمع بیش از اندازه دارند برداشته شده و به نقاط دیگر که کمبود بافت چربی دارند منتقل کرد. افرادی نیز که به دلیل سانحه و مشکلات خاص مادرزادی دچار دفورمیتی در برخی از نواحی بدن می باشند کاندید مناسب برای عمل‌های پیکرتراشی هستند.

کاهش سایز فرد در همان لحظه بعد از عمل پیکرتراشی اتفاق می‌افتد. البته کاهش وزن شخص با توجه به حجم چربی هایی که تخلیه می شوند متفاوت است.

هزینه ها بسته به میزان چربی های بدن هر فرد و اینکه کدام نواحی در هر مرحله انجام می شود متفاوت است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
94 نظرات
 1. شیما می گوید

  بهترین روش پیکرتراشی برای همه لیپوسته؟ من شنیدم واترجت خیلی خوبه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   روش های پیکرتراشی برای نواحی مختلف بدن همچنین اگر مایل باشید از چربی خارج شده برای تزریق به نواحی مختلف اقدام کنید روش های انجام عمل متفاوت می باشد.
   برای تشخیص روش مناسب برای شما حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 2. فاطمه می گوید

  باسلام وقتتون بخیر ..بعد از زایمانم افتادگی شکم پیدادکردم چه راه حلی پیشنهاد میدین فقط میخوام شکمم صاف بشه ممنون از لطفتتون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تعیین اینکه چه روشی برای شما مناسب است حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای یک جلسه مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس حاصل نمایید.

 3. فاطیما می گوید

  سلام روز بخیر
  من بعد از زایمان و سزارین افتادگی شکم دارم و پهلوهام چربی زیادی گرفته…میخوام جراحی کنم ولی بدون بیهوشی …چون اکثرا که تحقیق میکنم میگن خیلی مرگ و میر داره این عمل ..درسته یا نه.؟ و اینکه از چه روشی استفاده کنم که عوارض کمتری داشته باشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای تشخیص این مورد که چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد باید به صورت حضوری معاینه شوید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 4. مهدیه اقاجانی می گوید

  با سلام خسته نباشید
  میخوااستم یه توضیح کلی در مورد نوع عمل بدونم و همچنین در جریان هزینهاش باشم که برای هیکل من چقد هزینه میبره 💐

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها و توضیح در مورد عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 5. فاطمه عابدینی می گوید

  سلام و خسته نباشید من هفده سال پیش زایمان داشتم الان هم شکم دارم هم پهلو ولی فشار خون بالا هم دارم ایا میتونم از روشهای پیکر تراشی استفاده کنم یا به خاطر فشار خون بالا کاندیدای مناسبی نیست در ضمن ۳۷ ساله ام هستم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   در صورت کنترل فشار خون مشکلی برای عمل پیش نمی آید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 6. ناشناس می گوید

  سلام بخاطر زایمان افتادگی شکم و شل شدن شکم و ترک پوستی پیدا کردم
  و ب خاطر ناراحتی عصبی درد پا شدید و لاغر شدن پاها و باسن پیدا کردم
  ایا جراحی تاثیر داره در درمان و مشکل ایجاد نمیکنه و اینکه برای بارداری مجدد
  و اینکه هزینش

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بعد از جراحی پیکرتراشی می توانید مجدد باردار شوید.
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

  2. سمیه می گوید

   سلام من بعداز زایمان افتادگی شکم دارم میخواستم بدونم چه راهی کمتر خطر داره

   1. Doctor najafbeygi می گوید

    با سلام
    بسته به میزان افتادگی و شلی پوست روش های مختلفی وجود دارد. برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 7. شريفي می گوید

  سلام ببخشید من یک بار جراحی شکم انجام دادم ولی بعد از اون دوباره باردار شدم حالًا می خوام مجدد چاقی و چربی هام و در بیارم می خواستم بدونم مجدد جراحی باز دازم یا خیر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما حتما باید معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسب اس.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 8. ناشناس می گوید

  وقت بخیر ایا مصرف مواد مخدر مانند تریاک مانع از جراحی میباشد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله قبل و بعد از عمل تا مدتی نباید مواد مخدر مصرف شود.

 9. جورشری می گوید

  باسلام من ۴۰ ساله هستم به دلیل ابتلا به رماتیسم ودرد مفاصل وجراحی تعویض مفصل لگن که چند سال پیش انجام دادم ودرد زانو نمی توانم ورزش کنم ولی در ناحیه ی شکم چربی زیادی دارم که همین باعث فشار بیشتر روی زانو ودر نتیجه درد بیشتر است من مبتلا به دیابت هم هستم می خواستم ببدانم که می توانم از روش پیکر تراشی استفاده کنم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   پیکرتراشی یک روش درمان برای چاقی نیست و بیشتر برای افرادی این عمل انجام می شود که کمی اضافه وزن دارند و می خواهند به بدنشان فرم ساعت شنی بدهند.

 10. عاطفه می گوید

  سلام دختری ۲۴سالع هستم ۱۰کیلو اضافه وزن در نواحی شکم و پهلو و ران پا ایا با پیکر تراشی خوب میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر میزان اضافه وزن ۱۰ کیلو شما در نواحی شکم پهلو و ران باشد به راحتی با پیکرتراشی می توان بدن شما را فرم ساعت شنی داد.

   1. ناشناس می گوید

    هزینه شکم و پهلو چقدر میشه ک چربی هاش اب بشن ؟

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

     1. اسراء اهنی می گوید

      سلام خسته نباشید ۳۹سالمه هیچ اضافه وزنی ندارم فقط میخوام باسن وسینه فرم بدم میشه هزینه بگید چقدر میشه وآیا لیف ابرو هم انجام میدید یانه ؟؟؟؟

     2. Doctor najafbeygi می گوید

      با سلام
      بله لیفت ابرو هم انجام می شود. برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 11. حیدری می گوید

  سلام من ۳۹ سالمه اضافه وزن من ۳۵ کیلو هست با پیکر تراشی میتونم از همه نواحی لاغر بشم هزینه آ ن چقدر میشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها و راهنمایی در مورد عمل با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 12. سمیه می گوید

  سلام من ۳۷ سالمه سی کیلو اضافه وزن دارم پیکر تراشی خوب است یانه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   پیکرتراشی برای کسانی که اضافه وزن زیادی دارند توصیه نمی شود.

 13. زهرا می گوید

  سلام وقت بخیر
  من ۲۶ سالمه و ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم. خاستم ببینم پیکرتراشی برام توصیه میکنید یا نه؟؟؟؟ ممنونم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز اضافه وزن شما زیاد است و باید به صورت حضوری معاینه شوید تا بررسی شود محل تجمع چربی در بدن شما کدام نواحی است و بر اساس آن اعلام کرد که آیا می توان پیکرتراشی انجام دهید یا خیر.

 14. اعظم می گوید

  سلام من دوتا شکم زایمان داشتم وقسمت شکم چربی اضافه داره ومیخواهم فقط چربی شکمم ازبین رود ورزش نمی توانم انجام دهم چون دیسک کمر دارم ازطریق رژیم هم نتیجه مطلوبی نگرفتم الن میخواهم به یکی ازروش های پیکر تراشی اقدام کنم وزنم ۸۰ کیلو هست وقدم ۱۶۰ میباشد ممنون میشوم از راهنمایی شما دراین زمینه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   با توجه به توضیحات فوق، اضافه وزن شما در حدی است که می توانید با پیکرتراشی به اندام دلخواه برسید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید

 15. ندایی می گوید

  سلام و وقت بخیر . ببخشید ، من ۷ کیلو اضافه وزن دارم و فقط از ناحیه پاهام مشکل دارم . نسبت به بدنم ، پاهام خیلی درشته . میخواستم ببینم خارج کردن چربی از همه ناحیه پا انجام میشه ؟ حتی زانوها هم جمع و جور میشه ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله از تمامی نواحی پا می توان چربی خارج کرد،ساق زانو و ران.

 16. رویا می گوید

  سلام من ۱۰۰کیلوم وقدمم ۱۶۵هست میخواستم راهنماییم کنین چیکار کنم لاغر شم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید با یک متخصص تغذیه مشاوره نمایید برای کاهش وزن.

 17. ناشناس می گوید

  سلام و عرض ادب بنده پنجاه و دوساله هستم وزنم نودو پنج کیلو وقدم ۱۵۰ دیسک کمردارم شکم و پهلوم فشارروی کمرم میاره ایا میتو انم عمل کنم لطفآ راهنمایی کنید باتشکر

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما با توجه وزنتان عمل پیکرتراشی برایتان مناسب نیست. برای کاهش وزن باید روش های دیگر را امتحان کنید.

 18. ناشناس می گوید

  با سلام پیکر تراشی خطر امبولی داره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر توسط متخصص با تجربه انجام شود خیر.

 19. ناشناس می گوید

  سلام من قدم۱۶۳وزنم۷۹هست باپیکرتراشی میشودبه حالت ساعت شنی فرم داد؟هزینش لطفا

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   با توجه به قد و وزن ارسالی می توانید ولی باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود محل تجمع چربی در بدن شما کدام اندام ها می باشد.
   برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 20. محراب خانجانی می گوید

  سلام من ۳۰ کیلو وزن کم کردم ۲۱ سالمه ولی پهلوم خیلی بزرگن اصلا اب نشدن به نظر شما پیکر تراشی برام مفیده وزنم فعلی ۹۷ کیلو تمرینم میکنم اما پهلو هام اب نمیشن

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد که می تون برای شما پیکرتراشی انجام داد یا خیر.

 21. علی می گوید

  سلام وقت بخیر وزن من ۱۰۰کیلوهست قدم ۱۸۴. چربی دور شکمم زیاده احساس میکنم حدود ۱۵کیلو اضافه وزن دارم میشه با پیکر تراشی به وزن ایده‌آل برسم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به اطلاعاتی که شما دادین می توانید با پیکرتراشی به اندام دلخواه خود برسید.

 22. فاطمه می گوید

  سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه قدم ۱۶۵ و وزنم ۸۰ کیلوئه چاقی تو ناحیه شکم و پهلو و ران دارم پیکر تراشی برای من مناسبه؟؟؟ یا با رژیم غذایی هم میشه ۱۰-۱۲ کیلو اضافه وزنمو کم کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   معمولا پیکرتراشی برای افرادی انجام می شود که نمی توانند با رژمیم غذایی و ورزش به صورت موضعی اندامی را لاغر یا برجسته کنند.
   بهتر است اول رژیم غذایی و ورزش را امتحان کنید.

 23. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید من با دو زایمان طبیعی و سزارین با قد ۱۵۷ و وزن ۶۶ و دور مچ ۹ سانت ؛۱۰ کیلو اضافه وزن در ناحیه شکم دارم آیا امکان پیکر تراشی برای من وجود دارد با ورزش و رژیم غذایی جواب نمیده بدنم بر عکس عمل میکنه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   با توجه به اطلاعاتی که اعلام کردین شما در محدوده وزن طبیعی هستید و با پیکرتراشی می توانید به اندام دلخواه برسید.

 24. سپنتا می گوید

  سلام دکتر
  من از اصهان هستم .میخوام لیپوستو تزریق چربی در صورت کنم
  وزن کم کردم ولی به هیچ عنوان پهلو هام و دور نافم کم نمیشه

  ایا میتونم از اصفهان نوبت عمل رو بگیرم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   شما می توانید به صورت غیرحضوری از طریق ارسال عکی در واتساپ مشاوره شوید و در صورت داشتن شرایط برای عمل به تهران مراجعه نمایید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 25. هدی می گوید

  سلام. من ۳۸ سالمه، مرتب ورزش می‌کنم ولی باسنم به اندازه کافی برجسته نیست. از طرفی داخل رانم یک مقدار چربی اضافه داره که باعث میشه گاهی رانهام به هم ساییده بشن. پشت رانم هم مقداری خط افتاده به خاطر سلولیت. قدم ۱۷۰ و وزنم ۶۲. می‌خواستم ببینم شما این مشکلات را می‌توانید برطرف کنید؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما بهترین نتیجه را می دهد.

 26. فرح می گوید

  سلام خسته نباشید
  آیا میشه کار پیکرتراشی سینه شکم پهلو همزمان انجام بشه؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر حجم ناحیه مورد جراحی زیاد نباشد و مدت زمان جراحی زیاد نشود می توان در یک جلسه این نواحی را جراحی کرد.

 27. هدیه می گوید

  با سلام من ۴۱ سالمه و ۷۵ کیلو وزن دارم وقدم ۱۶۳ سانت است متاسفانه از ناحیه شکم و پهلو و بازو چربی اضافه دارم . حتی زمانی که وزن ۵۴ کیلو هم داشتم بازو و پهلوی بزرگ داشتم آیا میشه با جراحی درست بشه یا خیر ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   وزن شما در محدوده ای است که می توانید با پیکرتراشی به اندام دلخواه خود برسید.

 28. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید من گودی کمر شدید دارم که باسنم خیلی بزرگ شده و زده بیرون و از طرف دیگه شکم هم دارم چه کار میشه کرد!!؟؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد جه روشی برای شما مناسب است.

 29. لیلا می گوید

  سلام من ۳۵سالمه قبلا رژیم لاغری گرفتم متاسفانه بعد از چند سال هنوز پهلو ناحیه شکم حالت افتادگی گرفتم حتی ورزش رژیم گرفتم بی اثر بود ازناحیه صورت بشدتلاغرشدم آیا پیکرتراشی می‌تونه فرم بدنم درست کنه ۱۶۲قدم وزنم۵۵ ازشهرستان هستم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله وزن شما در محدوده طبیعی است و پیکرتراشی برای شما بهترین گزینه است.

 30. ناشناس می گوید

  با سلام ۳۲ سال سن دارم دو شکم زایمان شکم و پهلوهام زیادن قد ۱۷۰ وزن ۷۹ دور شکم ۱۰۰ کمر ۸۰ آیا با پیکر تراشی حل میشه این مشکل شکم و پهلو. و اینکه پوست اضافی بعد پیکر تراشی چیکار میشه🤔

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید معاینه شوید اگر افتادگی شکم شما زیاد باشد نمی توانید پیکر تراشی انجام دهید و باید جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهید.

 31. زهره می گوید

  با سلام من ۴۲ سالم و ۱۵۵ قد و ۶۴ کیلو وزن دارم در ناحیه شکم و سینه دچار افتادگی هستم می خواهم بدانم ایا با لیپوماستیک می توانم در ناحیه شکم و سینه به فرم دلخواه برسم ؟ ایا همزمان عمل انجام میشود؟ من شاغل هستم دوره استراحت چقدر است؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   افتادگی سینه را نمی توان با لیپوماتیک برطرف کرد. برای شکم باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید زیرا افتادگی های شدید حتما نیاز به جراحی دارد.

 32. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر قد من ۳۳سالمه یک سزارین داشتم قدم ۱۷۰هست وزنم ۷۰مقداری شکم و پهلو دارم میخاستم همزمان میشه هم شکم و پهلو برداشت هم رو فرم باسن و سینه کار کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما در محدوده وزن طبیعی هستید و می توانید جراحی پیکرتراشی انجام دهید.
   ولی باید حتما به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا می توان تمامی این جراحی ها را برای شما در یک جلسه انجام داد یا خیر.

 33. ناشناس می گوید

  سلام من قدم حدود۱۶۷هست ووزنم ۱۱۰ هست ۴ تا سزارین داشتم وبه دلیل ازدست دادن همسروفرزندم افسردگی گرفتم.الان خوب هستم ودیگه داروی افسردگی استفاده نمیکنم.میتونم چربی شکم وپهلو وبازو روکم کنم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما چاقی شدید نوع ۲ را دارید و برای کاهش وزن باید روش های دیگر را امتحان کنید.

 34. ناشناس می گوید

  سلام
  وزنم ۱۰۴ کیلو و قدم ۱۶۳ و ۳۱ سالمه. امکانش هست که پیکرتراشی کنم و به نتیجه دلخواه برسم ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید از روش های دیگر برای لاغری استفاده کنید.

 35. پونه می گوید

  سلام لطفا بفرمایید هزینه جراحی پلک بالا و پایین هر دو چشم چقدر است . و کدام بیمارستان ؟آیا این هزینه کل است یا هزینه بیمارستان سوا است. ممنون

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ تماس بگیرید.

 36. الهام می گوید

  سلام روزتون بخیر من قدم ۱۷۳وزنم ۷۵. بیشترین چاقی رو در شکم و پهلو دارم ایا میتونم از عمل لیپو استفاده کنم و اگر در این روزهای کرونایی مراجعه کنم به نظرتون میشه در اتاق عمل اصول بهداشتی رعایت کرد برای جلوگیری از کرونا؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   با توجه به قد و وزنتان به احتمال زیاد می توانید پیکرتراشی انجام دهید.
   برای حفظ سلامتی دکتر و دستیارانش هم مطمئن باشید در اتاق عمل تمام پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.

 37. زهرا می گوید

  سلام من قدم۱۶۱سانت ووزنم ۸۶ قبلا جراحی ابدو مینوپلاست انجام دادم ران وباسنم وبازوم سلولیت زیادی داره میتونم پیکر تراشی انجام بدم تو یه جلسه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسبترین روش است.

 38. نرگس می گوید

  سلام ببخشید من قدم ۱۶۹هست و وزنم ۶۴ ولی شکم پهلو دارم و چربیهای بالای کمر و باسن ندارم سنم ۴۰ سال هست و میخواستم بدونم برای پیکر تراشی چه عوارضی وجود داره

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی پیکرتراشی توسط متخصص با تجربه انچام شود عوارضی نخواهد داشت.

 39. محمدی می گوید

  سلام با در نظرگرفتن اینکه من نیازی به استفاده مجدد از چربی های خارج شده ندارم بهترین روش برای خارج کردن کامل چربی های اضافه کدام است لیپوماتیک،لیپوست و یا لیپولیز؟
  قد ۱۷۵ و وزنم۷۸ کیلو هست چربی شکم و پهلو و ران دارم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه و آنالیز بدن شوید تا مشخص شود چه روشی برای شما مناسبترین گزینه است.

 40. محمد جواد می گوید

  با سلام بنده یکباراین جراحی لیپو ماتیک را انجام داده ام اما متاسفانه بعد از دوسال هم برگشت خورده هم افتادگی شکم دچار شده ام و پوستم خیلی شل شده و قبلا پهلو نداشتم اما الان پهلو هام خیلی بزرگ و شل شده است ایا میشه دوباره انجام بم و پوستم رو لیفت کنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا می توان مجدد برای شما پیکرتراشی انجام داد یا خیر.

 41. میترا می گوید

  باسلام خدمت آقای دکتر بنده قدم ۱۶۷وزنم و۷۸ کیلو هست یکبار زایمان کردم چربی شکم و پهلو دارم برای جراحی پیکرتراشی میتونم اقدام کنم واینکه از چربی های خارج شده برای تزریق در سایر قسمت های بدن میشه استفاده کرد؟دور ه نقاهت تقریبا چند روز هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز شما باید به صورت حضوری معاینه شوید تا مشخص شود آیا می توان برای شما پیکرتراشی انجام داد یا خیر.

 42. نسیم می گوید

  باسلام من اضافه وزن ندارم ولی صورت پر و چاقی دارم آیا با پیکر تراشی میتوان کمی صورتم را کوچکتر کرد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله روش های برای کوچک کردن صورت وجود دارد که برای هر شخص متفاوت می باشد. و فقط از طریق معاینه حضوری مشخص می شود چه روشی برای شما مناسب است.

 43. نیوشا می گوید

  سلام من ۲۱سالمه ۸۸کیلوم قدم۱۷۰ حدودا۱۵کیلواضاف وزن دارم میخاستم بدونم میشه بااین روش به تناسب اندام برسم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   با توجه به قد و وزنی که اعلاک کردین ظاهرا مشکلی برای پیکرتراشی نخواهید داشت.
   ولی تا به صورت حضوری معاینه نشوید نمی توان دقیق اعلام کرد .

 44. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر من ۸۰ کیلو وزن دارم بیشتر چاقی بالا تنه هست اگر بخوام پیکر تراشی انجام بدم می توانم همون موقع چربی به باستنم هم بزنم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   به طور معمول این کار قابل انجام است ولی برای اطلاع دقیق حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید