جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون جراحی زیبایی گوش، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

در صورت تمایل میتوانید شماره همراه تلگرام یا واتس اپ خود را در کادر زیر وارد نمایید تا اطلاعات رایگان پیرامون این عمل برای شما ارسال شود.

شماره تماس خود را وارد نمایید:

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

خیلی اعتماد به نفس گرفتم.4 سال بود تو هیچ جشنی شرکت نمیکردم والآن تازه دارم میرم مهمونی.

“رضا”

جراحی زیبایی گوش چیست؟

در مجموع جراحی‌هایی که برای زیبایی گوش انجام می‌شود معمولا جراحی‌های سبکی هستند و با بی‌حسی موضعی قابل انجام است و رد بخیه اصلا قابل مشاهده نیست (موارد محدودی هستند که در جلوی گوش هم بخیه زده می‌شود)
سن مناسب برای این جراحی باید حداقل بالای 8 سال باشد (حالت نمای کلی گوش تشکیل شده باشد)، زیرا بین سن 8 الی 12 سالگی حالت گوش دیگر تغییر نمی‌کند. در صورتی‌که این جراحی‌ها درست انجام شوند ماندگاری آن مادام العمر است.
در افراد بزرگ‌سال این جراحی‌ها با بی‌حسی انجام می‌شود که در حین عمل، حال بیمار توسط خودش قابل ارزیابی است و حتی بیمار می‌تواند راجع به فرم گوش خود نظر دهد. پس از بهبودی، یک جای زخم باریکی پشت گوش بر جای خواهد ماند، به دلیل این‌که این اسکار پشت گوش در تاشدگی طبیعی آن واقع شده است، به ندرت قابل مشاهده خواهد بود.