جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون پیکر تراشی(لیپوماتیک)، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

در صورت تمایل میتوانید شماره همراه تلگرام یا واتس اپ خود را در کادر زیر وارد نمایید تا اطلاعات رایگان پیرامون این عمل برای شما ارسال شود.

شماره تماس خود را وارد نمایید:

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

حرفه ای ورزش میکردم و خوراکم هم نسبتاً زیاد بود ولی با ورزش جذب میشد.یک دوره ای ورزش رو ول کردم و بعد چاق شدم و بیشتر هم در نواحی شکم و پهلو بود/البته چندین دوره رژیم گرفتم ولی موقت بود و دوباره برمیگشت. لباس ها تو تنم خوش فرم نبود خانمم گفت که لیپو شکم و پهلو انجام بدم.

” محمد صادق “

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

خیلی خوشحالم از این که خوش فرم شدم.همیشه آرزو داشتم چربی های شکم و پهلو هام بیا توباسنم و الآن از اندازه باسن خیلی راضیم.

” مهتاب “

ابدومینوپلاستی

پیکر تراشی چیست؟

پیکر تراشی، شکل دادن به اندام‌های مختلف بدن است. این جراحی با لیپوماتیک و دستگاه‌های مشابه آن انجام می‌شود، مانند: الترازد، واترجت، لیپوست و ویزر و دستگاه‌های پیشرفته لیپوساکشن. این دستگاه‌ها عوارض دستگاه‌های لیپوساکشن قبلی را ندارند و بیشتر مورد توجه هستند.ب
در این روش، چربی‌های اضافی برداشته‌می‌شود و در مواردی به قسمت‌های دیگری از بدن تزریق می‌گردد. به این کار فت ترنسفر یا انتقال چربی می‌گویند. این چربی‌های اضافه را می‌توان به صورت، ساق پا، دست‌ها، ناحیه باسن، سینه‌ها و نواحی از بدن که در اثر تصادفات دچار دفرمیتی (بدشکلی اندام) شده‌اند، تزریق کرد.ب
پیش از انجام پیکرتراشی باید این نکته را مد نظر قرار داد که هر بیماری کاندید مناسب برای عمل پیکرتراشی نیست. بعضی از بیماران، اندکس توده بدنی(BMI)بالای 30 هستند و یا بسیاری از مراجعه‌کنندگان به دلیل کاهش و افزایش وزن، افتادگی پوست دارند که مورد مناسبی برای پیکر تراشی نیستند.