جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون لیفت سینه، ران و بازو، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

در صورت تمایل میتوانید شماره همراه تلگرام یا واتس اپ خود را در کادر زیر وارد نمایید تا اطلاعات رایگان پیرامون این عمل برای شما ارسال شود.

شماره تماس خود را وارد نمایید:

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

من  4 سال هست بیمار آقای دکتر هستم . از کارشون خیلی راضیم.خواهرمم آوردم که معرفی کنم برای انجام خدمت.همه از جراحی های من خوششون اومده.دوران نقاهت سخته ولی قابل تحمله.خیلی خوشحالم.

“مهری “

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

به آقای دکتر اعتماد دارم و خیلی ازشون آرامش میگیرم و بخاطر این آرامش دوست دارم جراحی های دیگه پیششون انجام بدم.کارشون تمیز و وقتی مقایسه میکنید متوجه تفاوت ها میشین.

“فاطمه”

لیفت سینه، ران و بازو چیست؟

فرم‌دهی باسن به عنوان یکی از محبوب‌ترینجراحی‌های زیبایی، به معنی انتقال چربی از نواحی مختلف بدن به ناحیه باسن می‌باشد. در این شیوه فرم‌دهی باسن، ابتدا چربی اضافی از بخشی از بدنتان، مثل شکم، پهلو و کمر، پایین کمر و ران‌هابرداشته می‌شود.
اگر پوست بازوهای شما شُل و افتاده به نظر می‌رسد یا از زیر بازوهای شما آویزان شده و پوست و چربی اضافه پیدا کرده‌است، عمل جراحی لیفت بازومی‌تواند راهکار خوبی برای رفع مشکل شما باشد. هر چقدر سن بیشتر می‌شود پوست بدن نیزانعطاف‌پذیری و شادابی خود را از دست می‌دهد.
افراد با افزایش سن به‌خصوص خانم‌ها با مشکلاتی چون پوست اضافه اطراف ران مواجه می‌شوند دلیل اصلی این امر این است که با افزایش سن و یا بعد از کاهش وزن قابل توجه، پوست کشش خود را از دست می‌دهد. پوست اضافی باعث پیدایش اگزما و دیگر ناراحتی‌های پوستی می‌گردد.