جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون لیفت صورت، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

در صورت تمایل میتوانید شماره همراه تلگرام یا واتس اپ خود را در کادر زیر وارد نمایید تا اطلاعات رایگان پیرامون این عمل برای شما ارسال شود.

شماره تماس خود را وارد نمایید:

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

با یکی از دوستان قرار ملاقات داشتم که بعد از دیدن من کاملاً متوجه تغییر من شدن.از کار آقای دکتر راضی هستم و دوران نقاهت اصلاً اذیت نشدم.

“ساناز”

لیفت صورت چیست؟

با افزایش سن میزان چربی زیر پوست کم می‌شود و قابلیت ارتجاعی پوست کاهش می‌یابد. در پی آن، به مرور در پوست یک حالت شلی به همراه چین و چروک ایجاد می‌شود و در صورت حالت افتادگی به وجود می‌آید. البته افتادگی و تغییر پوست به عوامل دیگری نیز بستگی دارد از جمله: کاهش وزن، استفاده از سیگار، استفاده از الکل و برخورد مستقیم با نور آفتاب به مدت زیاد.
عمل لیفت صورت، این چین و چروک و افتادگی را از میان برمی‌دارد و چهره شخص را از آنچه که هست 10 تا 15 سال جوان‌تر نشان می‌دهد. لیفت صورت معمولاً در افرادی با سن 40 تا 70 سال انجام می‌شود. از آنجایی که در این سنین احتمال وجود بیماری‌های قلبی وجود دارد، باید تاییدیه‌ای از متخصص قلب برای انجام این عمل گرفته شود.