جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون پروتز باسن، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

در صورت تمایل میتوانید شماره همراه تلگرام یا واتس اپ خود را در کادر زیر وارد نمایید تا اطلاعات رایگان پیرامون این عمل برای شما ارسال شود.

شماره تماس خود را وارد نمایید:

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

از عملم راضی هستم. دوران نقاهت اصلاً اذیت نشدم، تو شرایط خوبی بودم، از عملکرد آقای دکتر راضی هستم.مشکل خاصی تا الآن اصلاً نداشتم.

“هانیه “

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

از طریق یکی از آشنایان با آقای دکتر آشنا شدم و یهو برای عمل تصمیم گرفتم و الآن احساس خوشحالی و جوانی میکنم و خیلی برام مهم.

“سکینه”

پروتزهای باسن چیست؟

پروتزهای باسن، سیلیکونی‌اند که به شکل‌های گرد و بیضی آناتومیک وجود دارند. بسته به مورد جراح انتخاب می‌کند که چه شکلی مناسب فرد است. این پروتزها معمولاً با یک یا دو برش که در ناحیه بین باسن ایجاد می‌شود، قرار داده می‌شوند. البته گاهی نیاز به دو برش مجزا برای هر کدام از سمت‌ها است. به تبع پس از جراحی و کارگذاشتن پروتز یا چربی تا مدتی امکان خوابیدن یا نشستن در محل تزریق شده وجود ندارد. پس از بهبود و با اجازه جراح می‌توان فعالیت‌های عادی را از سر گرفت.