جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون عمل پروتز سینه، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

منتور بهترین مارک پروتز سینه در ایران، ساخت کشور آمریکا

پروتز منتور چیست؟

پروتر منتور یکی از بهترین پروتز‌هایی است که در جراحی پروتز خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و کیفیت بسیار بالایی دارد. این پروتز توسط یک شرکت آمریکایی تولید می‌شود و به علت کیفیت عالی محبوبیت بسیار زیادی در بین خانم‌ها دارد.

در حال حاضر پروتر‌های مورد استفاده در کلینیک دکتر نجف‌بیگی مارک منتور هستند.
به ‌علت محدودیت در تعداد این پروتزها، جهت دریافت اطلاعات یا تعیین وقت مشاوره شماره تماس خود را وارد کنید.

شماره تماس خود را وارد نمایید:

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

دوران نقاهت خیلی خوبی داشتم و اصلا اذیت نشدم.حس خیلی خوبی دارم.خیلی ها بهم انرژی منفی میدادن که طاقت نمیاری یا فلج میشی.اما خیلی حالم خوب بود.تنها مشکلی که داشتم حالت خوابیدنم بود که باید مراعات میکردم و از عملکرد اقای دکتر خیلی راضی هستم.

“سحر “

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

به دلیل بارداری و اضافه وزن  زیادی که پیدا کرده بودم پوست شکمم شل و افتاده مونده بود و همین افتادگی اعتماد به نفسم رو کم کرده بود، از طریق یکی از دوستانم که پیش آقای دکتر جراحی ابدومینوپلاستی انجام داده بودند با آقای دکتر آشنا شدم و خودم هم همین جراحی روبه همراه پروتز سینه انجام دادم و از نتیجه عمل بسیار راضی هستم.

“شیدا”

پروتز سینه چیست؟

عمل جراحی پروتز سینه با هدف افزایش حجم سینه و یا ایجاد تغییر در شکل و اندازه سینه انجام می‌شود. در این جراحی، سیلیکون یا دیگر ایمپلنت‌های ممکن در زیر عضلات و یا بافت سینه قرار می‌گیرد. این ایمپلنت‌ها بسته به جنس و کیفیت به طور میانگین از 7 تا 12 سال تا مادام العمر هستند. جراحی پروتز سینه، برای رسیدن به موارد زیر انجام می‌شود:
• بزرگ کردن حجم سینه‌هایی که به صورت طبیعی کوچک است
• بازیافتن شکل اولیه سینه پس از حاملگی، کاهش وزن و یا شیر دادن به نوزاد
• بازیافتن تقارن سینه زمانی که بر اثر گذشت زمان یا یک اتفاق، سینه شکل متقارن خود را از دست می‌دهد
• بازسازی سینه برای افرادی که به دلیل بیماری سرطان، بخشی از سینه یا تمام آن را از دست داده‌اند
جالب است بدانید بر اساس تحقیقاتی که دانشگاه فلوریدا پیرامون عمل پروتز سینه انجام داد و در مجله پلاستیک سرجری نرسینگ چاپ شد، این عمل نقش بسزایی در بالا بردن اعتماد به نفس افراد داشته است و همچنین احساس آن‌ها را نسبت به جاذبه‌ی زنانه‌شان بهبود بخشیده است.