جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون جراحی پلک، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

پارسال پیش دکتر نجف بیگی لیپوماتیک شکم و پهلو انجام داده بودم که خیلی راضی بودم؛ بعد از لیپو سایز لباس هام 2 سایز کوچک تر شد و میتونستم لباس های تنگ تر بپوشم. خیلی از عمل ام راضی بودم برای همین تصمیم گرفتم برای عمل های دیگه ام باز هم به دکتر مراجعه کنم.
هر دفعه میخواستم آرایش کنم احساس پیری میکردم و پشت چشمم چروک می شد؛ بعد از عمل جراحی خیلی راحت میتونم با رنگ لباس هایی که میپوشم سایه استفاده کنم، حس اعتماد به نفسم برگشته.
از وضعیت غبغبم راضی نبودم و حس خفگی داشتم؛ الان احساس میکنم جوانتر شدم به صورتی که تمام خانواده و دوستان ام متوجه تغییراتم شده اند. همه ازم میپرسن دکتر جراح ام کی بوده.

” النا “

دکتر آرش نجف بیگی

با جراحی زیبایی پلک، چشمان زیبا داشته باشید!

عمل جراحی پلاستیک پلک‌ها یا بلفاروپلاستی، برای برداشتن پف پلک‌ها، اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافی آنها انجام می‌شود. با کمک این عمل جراحی، ظاهر چشم‌ها درشت‌تر می‌شود و میدان دید فرد بهبود می‌یابد.
از نظر زیباشناسی چشم‌ها مهمترین بخش از صورت هستند. چشم‌ها نشان‌ دهنده سن فرد و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی وی می‌باشند. از سوی دیگر چشم‌ها و پلک‌ها زودتر از سایر اجزای بدن، علائم پیری را نشان می‌دهند. به دلیل همین حساسیت، افراد با استفاده از جراحی زیبایی پلک، جوان‌تر به نظر می‌رسند، در نتیجه اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند و از زندگی خود لذت بیشتری می‌برند.