جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون جراحی زیبایی شکم، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

فکر نمیکردم یه روزی برسه که بتونم عمل کنم و یهو در عرض چند ساعت جراحی کردن هیکلم اونی بشه که همیشه آرزو داشتم. امروز بعد از جراحی که با دکتر نجف بیگی داشتم، آرزوم به واقعیت تبدیل شده. خیلی خوشحالم و وقتی هرروز خودم رو جلوی آیینه می‌بینم باورم نمیشه. خیلی خوبه و دیگه میتونم هر لباسی میخوام بپوشم بدون اینکه غصه بخورم و بگم تنگه و سایزم نمیشه. خلی حس خوبیه و به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم.

“هانیه “

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

من قبلا وزنم زیاد بود و به همین خاطر روحیه‌ام خوب نبود.دوست نداشتم مهمونی برم و خیلی زود عصبی می‌شدم،بعد از پیکرتراشی در کلینیک دکتر آرش نجف بیگی 17 کیلو لاغر شدم و حالا احساس سبکی و نشاط میکنم، اعتماد به نفس به من برگشته و خیلی آرام هستم.

“لیدا”

ابدومینوپلاستی چیست؟

یكی از شایع‌ترین مراجعات در جراحی‌های زیبایی، بدشكلی‌ها و نازیبایی‌های شكم است. به شکلی كه برجستگی بیش از حد و نامتعارف شكم، شلی و افتادگی پوست شكم، وجود چین‌های متعدد در پوست شكم كه پوشیدن بسیاری از لباس‌ها را غیر ممكن می‌سازد و یا وجود ترک‌های فراوان در پوست شکم، گاهی چنان آزار دهنده است كه بیمار را ترغیب به انجام عمل جراحی می‌كند. ابدومینوپلاستی یا عمل جراحی زیبایی شکم، اقدامی تهاجمی برای صاف و کشیده کردن شکم به وسیله‌ی خارج کردن پوست و چربی اضافی و سفت کردن عضلات جداره شکم می‌باشد. ابدومینوپلاستی برخلاف اعمال جراحی محدود، مثل پلک یا بینی، یک اقدام جراحی عمده محسوبمی‌گردد. اگر در فکر انجام ابدومینوپلاستی هستید بهتر است قبل از عمل اطلاعات کافی در مورد آن به‌دست آورید و با پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حتما مشورت نمایید.