پزشک جراحی لاغری

51

پزشک جراحی لاغری

پزشک جراحی لاغری: هر انسانی به زیبایی اندام خود اهمیت می دهد و برای داشتن اندامی زیبا و خوش فرم تمام تلاش خود را انجام می دهد اما همیشه  داشتن اضافه وزن و چربی اضافه فرم بدن را دچار تغییر می نماید و زیبایی و تناسب آن دستخوش تغییرات اساسی می گردد، یکی از اولین روش هایی که برای از بین بردن چربی اضافه بدن وجود دارد رژیم غذایی و ورزش کردن می باشد اما باز ممکن است در برخی از قسمت های بدن مانند ران ها و پهلوها مقداری از چربی باقی بماند و این امر منجر خواهد شد که فرم بدن در قسمت هایی به حالت اولیه برنگردد و در این زمان لزوم روشی برای پیکرتراشی چربی نزد پزشک جراحی لاغری محتمل می گردد حال باید دید بهترین جراح لاغری در تهران برای پیکر تراشی ران و پهلو چه دکتری می باشد.

 

پزشک جراحی لاغری و جراح لاغری در تهران:

افرادی که با رژیم لاغری و ورزش نتوانسته اند چربی قسمت هایی از بدن خود را از بین ببرند معمولا به فکر جراحی لاغری این نقاط از بدن خود توسط پزشک جراحی لاغری خواهند افتاد و به جراح لاغری در تهران مراجعه می کنند.

پزشک جراحی لاغری که پزشکی با تخصص لاغری و آشنا به تمام روش های ایجاد لاغری در بدن و  آخرین تکنولوژی های روز می باشد با مراجعه بیماران به مطب وی در اولین گام مشاوره های لازم را در مورد انواع روش های جراحی لاغری به بیماران ارائه می نماید و ممکن است این مشاوره در چندین جلسه صورت گیرد سپس با مشورت با بیمار بهترین روش و متناسب ترین روش با وضعیت بیمار را انتخاب و در مورد عوارض و مزایای جراحی و مراقبت های بعد از جراحی به طور کل بیمار را توجیه خواهد نمود.

پیکر تراشی ران و پهلو توسط پزشک جراحی لاغری:

در پیکر تراشی ران و  پهلو  که نوعی از لاغری موضعی می باشد جراح تلاش می کند با بهترین روش ممکن چربی اضافه ران ها و پهلو را از بدن خارج نماید بدون اینکه آسیبی به قسمت های دیگر بدن وارد شود در این روش جراح سعی می کند بیمار کمترین درد را داشته باشد و در نتیجه جراحی بدنی خوش فرم و با حجم مناسب برای بیمار ایجاد گردد که یکی از بهترین پیکر تراشی حال حاضر پیکر تراشی بدن با لیپوماتیک می باشد که در این روش بیمار بدون بی هوشی فرم مناسبی در ران و پهلوی خود به دست می آورد.

 

پزشک جراحی لاغری و جراح لاغری در تهران چه کسی است؟

بهترین جراح لاغری در تهران ، دکتری می باشد که قبل از جراحی بیمار تمام مشاوره های لازم را بیمار ارائه می نماید و سابقه و تجارب هر پزشک در انتخاب بهترین روش درمانی و کسب نتیجه از جراحی نقش زیادی دارد، بیماران در هنگام مراجعه به جراحان جهت لاغری خود باید تمام سوابق درمانی خود اعم از بیماری ها و مصرف دارو را با پزشک مطرح نمایند زیرا بسیاری از بیماری ها مانند دیابت و فشار خون بالا مانع از انجام جراحی لاغری می گردد.

 

پزشک جراحی لاغری:

در رابطه با بهترین مرکز و پزشک جراحی لاغری می توان عنوان که برخورداری از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته ، کادر پزشکی متخصص ، متعهد ، با تجربه ، سابقه ی چندین ساله ، انجام عمل های زیبایی متنوع و متعدد ، شهرت بالا ، رضایت بالای مراجعه کنندگان ، دارا بودن مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و … از جمله ویژگی های منحصر به فرد مرکز و کلینیک زیبایی معتبر خواهد بود .

 

 

 

بهترین جراح لاغری در تهران:

پزشک جراحی لاغری ، با توجه به شرایط روحی و جسمی بیمار و با بررسی وضعیت سلامت فرد با تجویز آزمایشات لازمه ، اقدام به عمل جراحی لاغری می کند .

تخصص لازم ، تجربه ی کافی ، هنر ، خلاقیت ، برخورداری از دانش و روش های روز پزشکی دنیا ، استفاده از ابزار و تجهیزات پزشکی مدرن  ، به کارگیری روش های نوین و کم عارضه از جمله ویژگی های بهترین جراح لاغری در تهران است .

رضایت بالای مراجعه کنندگان ، انجام تعداد کثیری عمل جراحی لاغری ، عوارض بسیار کم ، همراهی بیمار تا دستیابی به بهبود کامل ، انجام ویزیت های به موقع و منظم ، انجام درمان های تکمیلی ، استفاده از روش های جایگزین کم خطرتر ، بررسی ریسک عمل و …. نیز از دیگر ویژگی های متخصص جراحی لاغری است که باعث خواهد شد که پزشک جراحی لاغری به نتایج مطلوبی از عمل هایی که انجام می دهد ، دست یابد که به این واسطه نیز از شهرت و درجه اعتبار مناسبی برخودار خواهد بود زیرا در میان جراحان متعدد لاغری زیبایی ، کسب رتبه و درجات بالاتر به سادگی امکان پذیر نخواهد بود و به دانش و تخصص بالایی احتیاج خواهد داشت .

 

 

کدام یک از جراحی های لاغری مناسب به نظر می رسند؟

انتخاب نوع جراحی لاغری توسط پزشک جراحی لاغری به علل گوناگونی از قبیل سابقه بیماری و رژیم غذایی و تغذیه نیز بستگی دارند ، مثلا کسی که دچار عارضه ای مثل رفلاکس معده می باشند یا افرادی که در آن ها سابقه بیماری های خاصی مثل سرطان معده وجود دارد هیچ گاه توصیه نمی شود که جراحی های لاغری را انجام دهند چون در عمل بای پس معده به دو قسمت تقسیم می شود که در آن صورت آندوسکوپی از معده برای ما میسر نمی باشد که بررسی های لازم را روی معده انجام دهیم.

در خصوص افراد در دسته دوم جراحی اسلیو مناسب به نظر می آید چون که در این عمل ۷۰ الی ۸۰ درصد از معده را که برداریم احتمال سرطان به همان اندازه کاهش می یابد و امکان آندوسکوپی از باقی مانده معده برای بیمار وجود دارد.

البته این نوع از جراحی لاغری که عادت به خوردن میان وعده دارند و یا کسانی که غذا زیاد می خورند به هیچ عنوان مناسب نمی باشد چون مجددا معده باز می شود و به همان وزن قبلی خود باز می گردند و در این زمینه انتخاب خود شخص تاثیر بسزایی دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید