پروتز سینه با دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک ،ترمیمی و سوختگی

مشاوره رایگان   

پروتز سینه

مزایای پروتز سینه:

  • برجسته و حجیم کردن سینه ها
  • افزایش اعتماد بنفس و جذابیت ظاهری
  • ایجاد تعادل و زیبایی در اندام ها
  • استفاده از پروتز سینه بعد ازجراحی ماستوکتومی ( برداشتن پستان)

پروتزها انواع و شکل های متفاوتی دارند و برحسب تجربه جراح و درخواست بیمار، برای هر خانمی اندازه و نوع خاصی از آن استفاده می شود.

 شکل پروتزها یا گرد است یا حالت اشکی دارد.در نوع اشکی آن ،ناحیه فوقانی باریک تر و طبیعی تر است و ناحیه تحتانی بیشتر پر می شود و مورد توجه برخی بیماران قرار می گیرد.

عیب این پروتزها این است که اگر کمی در جای خود بچرخند حالت قرینه خود را از دست می دهند و به تصحیح مجدد نیاز پیدا می کنند. پروتزهای گرد در تمام جهات یکسان هستند و استفاده از آن ها راحت تر است.

این پروتزها از یک جدار سیلیکونی تشکیل شده اند که داخل آن ها را با ژل یا سرم نمکی پر می کنند . در پروتزهایی که با ژل پر شده اند ، امکان نشت ژل از منافذ ریز جدار پروتز وجود دارد و گرچه به دلیل چسبنده بودن ژل داخل آن پروتز کاملا خالی نمی شود و شکل خود را حفظ می کند اما همان میزان ژلی که نشت کرده است گاهی باعث بزرگ شدن غدد لنفاوی و دردناک شدن آن ها می شود.

دکتر آرش نجف بیگی قبل از جراحی پروتز سینه در زمان مشاوره حضوری که به صورت رایگان می باشد، یک ارزیابی و معاینه کلی از سینه های شما به عمل می آورند و در این معاینه میزان و کیفیت پوست و بافت سینه و محل قرار گیری نوک و هاله سینه مورد بررسی قرار می گیرد.

در زمان مشاوره قبل از جراحی پروتز سینه سوالاتی در رابطه با سابقه بیماری یا هزینه پروتز سینه مطرح می شود.

[aparat id=”VepOo”]

نمونه جراحی پروتز سینه آرش نجف بیگی

[aparat id=”54IlH”]

بیوگرافی دکتر آرش نجف بیگی

تمامی حقوق این سایت محفوظ است