پروتز سینه دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک ،ترمیمی و سوختگی

پروتز سینه با دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک ،ترمیمی و سوختگی

 

پروتز سینه

مزایای پروتز سینه:

  • برجسته و حجیم کردن سینه ها
  • افزایش اعتماد بنفس و جذابیت ظاهری
  • ایجاد تعادل و زیبایی در اندام ها
  • استفاده از پروتز سینه بعد ازجراحی ماستوکتومی ( برداشتن پستان)

پروتزها انواع و شکل های متفاوتی دارند و برحسب تجربه جراح و درخواست بیمار، برای هر خانمی اندازه و نوع خاصی از آن استفاده می شود.

 شکل پروتزها یا گرد است یا حالت اشکی دارد.در نوع اشکی آن ،ناحیه فوقانی باریک تر و طبیعی تر است و ناحیه تحتانی بیشتر پر می شود و مورد توجه برخی بیماران قرار می گیرد.

عیب این پروتزها این است که اگر کمی در جای خود بچرخند حالت قرینه خود را از دست می دهند و به تصحیح مجدد نیاز پیدا می کنند. پروتزهای گرد در تمام جهات یکسان هستند و استفاده از آن ها راحت تر است.

این پروتزها از یک جدار سیلیکونی تشکیل شده اند که داخل آن ها را با ژل یا سرم نمکی پر می کنند . در پروتزهایی که با ژل پر شده اند ، امکان نشت ژل از منافذ ریز جدار پروتز وجود دارد و گرچه به دلیل چسبنده بودن ژل داخل آن پروتز کاملا خالی نمی شود و شکل خود را حفظ می کند اما همان میزان ژلی که نشت کرده است گاهی باعث بزرگ شدن غدد لنفاوی و دردناک شدن آن ها می شود.

دکتر آرش نجف بیگی قبل از جراحی پروتز سینه در زمان مشاوره حضوری که به صورت رایگان می باشد، یک ارزیابی و معاینه کلی از سینه های شما به عمل می آورند و در این معاینه میزان و کیفیت پوست و بافت سینه و محل قرار گیری نوک و هاله سینه مورد بررسی قرار می گیرد.

در زمان مشاوره قبل از جراحی پروتز سینه سوالاتی در رابطه با سابقه بیماری یا هزینه پروتز سینه مطرح می شود.

 

نمونه جراحی پروتز سینه آرش نجف بیگی

 

بیوگرافی دکتر آرش نجف بیگی

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − ده =