1. خانه
  2. /
  3. جراحی زیبایی سینه
  4. /
  5. بررسی کامل بهترین ویژگی های متخصص ژنیکوماستی

بررسی کامل بهترین ویژگی های متخصص ژنیکوماستی

دکتر آرش نجف بیگی

آیا رشد بیش از حد سینه کیفیت زندگی شما را مختل کرده است؟ آیا متوجه شده اید که پیراهنی را برای پوشیدن انتخاب می کنید که سینه شما را آنقدر برجسته نکند؟ آیا از شنا کردن با سینه برهنه صرف نظر می کنید ؟ اگر چنین است، شما تنها مردی نیستید که از بزرگی بیش از حد سینه رنج می برید. تقریبا نیمی از مردان در مقطعی از زندگی خود ژنیکوماستی را تجربه می کنند. خوشبختانه، امیدی وجود دارد، به نام جراحی ژنیکوماستی.

انجام جراحی ژنیکوماستی می تواند سینه های شما را از بین ببرد و قفسه سینه صاف و مردانه ای را به شما هدیه دهد. اما پیش از هرچیزی باید یک متخصص ژنیکوماستی ماهر و با تجربه پیدا کنید. چه در یک شهر کوچک زندگی کنید یا در یک شهر بزرگ، موارد زیر به شما کمک می کند تا جراح مناسبی را برای جراحی منحصر به فرد خود انتخاب کنید. بنابراین تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا ویژگی ها و نحوه انتخاب بهترین پزشک متخصص ژنیکوماستی را برایتان بازگو کنیم.

جراحی ژنیکوماستی و پیدا کردن بهترین متخصص برای آن

ژنیکوماستی که در اصطلاح عامیانه به عنوان ” سینه مردانه ” یا “موب” نیز شناخته می شود، وضعیتی است که می تواند اعتماد به نفس آقایان را از بین ببرد و آن ها را فراتر از حد تصور، بی انگیزه کند. مردانی که از ژنیکوماستی یا همان سینه های بیش از حد بزرگ و زنانه رنج می برند اغلب مورد تمسخر قرار می گیرند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند.

در حالی که این وضعیت در برخی موارد قابل پیشگیری است، مانند مواردی که ناشی از رسوب چربی یا سبک زندگی است، این امر در مورد مواردی که به دلیل عدم تعادل هورمونی و هیپرتروفی غدد ایجاد می شود، صادق نیست. صرف نظر از علت این معضل، ژنیکوماستی در صورت عدم درمان منجر به یک خجالت دائمی می شود. بنابراین جراحی به راحتی یکی از بهترین و موثرترین درمان های ژنیکوماستی است.

اما قبل از هر چیزی، آنچه بیش از همه مهم است این است که در کجا تحت عمل جراحی قرار می گیرید و چه کسی آن را انجام می دهد. از آنجایی که درمان ژنیکوماستی به اعتماد به نفس فیزیکی شما مربوط می شود، که به نوبه خود بر اعتماد به نفس ذهنی شما نیز تأثیر خواهد گذاشت؛ انتخاب بهترین جراح و متخصص ژنیکوماستی با سابقه اثبات شده، حیاتی ترین گام است. اما چگونه می توان بهترین پزشک متخصص ژنیکوماستی را شناسایی کرد؟ در ادامه این مطلب اقداماتی را برایتان لیست کرده ایم که می توانید از آنها برای شناخت و انتخاب یک جراح مناسب کمک بگیرید.

مطالعه مقاله بهترین دکتر جراح سینه و راه های انتخاب درست را پیشنهاد میکنیم.

نحوه انتخاب متخصص ژنیکوماستی

با توجه به اینکه پزشکان زیادی وجود دارند که ادعا می کنند بهترین درمان ژنیکوماستی را ارائه می دهند، چگونه می ‌توان بهترین جراح و متخصص ژنیکوماستی را انتخاب کرد؟ برای پیدا کردن و شناخت پزشک متخصص ژنیکوماستی  باید به بهترین نحو ممکن ارزیابی کنید که آیا جراح مورد نظرتان صرفاً در این زمینه خدمات ارائه می دهد، یا جراحی است که بیش از 100 مورد در سال انجام می ‌دهد و می‌داند که چه می ‌کند؟!

لیست کوتاهی در مورد ویژگی ها و نحوه انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در ادامه این مطلب تهیه شده است. توجه کنید که این یک لیست مطلق نیست، فقط یک دستورالعمل کلی برای دور نگه داشتن شما از آسیب و یک انتخاب اشتباه است. اما نحوه انتخاب پزشک متخصص ژنیکوماستی به شرح زیر است:

جستجو در گوگل و فضای مجازی

معمولاً افراد به کوچک کردن سینه مردان به عنوان جراحی پلاستیک ژنیکوماستی اشاره می کنند. با این حال، جراحی ژنیکوماستی ماهیت زیبایی شناسی هم دارد که آن را به یک جراحی زیبایی تبدیل می کند. جراحی پلاستیک برای اصلاح نقایص مادرزادی، سوختگی و سایر اختلالات صورت و بدن اختصاص دارد و به همین دلیل، می توانید به راحتی به جای جستجوی یک جراح پلاستیک زیبایی، یک جراح زیبایی ژنیکوماستی را جستجو کنید، که شما را در مسیر برداشتن رشد سینه مردانه قرار دهد.

برای پیدا کردن یک متخصص برای برداشتن سینه مردانه، عبارت جراح ژنیکوماستی نزدیک من  را در گوگل جستجو کنید. انجام این کار به احتمال زیاد گزینه های زیادی را برای انتخاب جراح در اختیار شما قرار می دهد. اما وقتی هر یک از آنها ادعا می کنند در درمان ژنیکوماستی متخصص هستند، چگونه می توانید در بین این همه متخصص تصمیم بگیرید؟ برای جستجوی دقیق تر می توانید به وب سایت آن جراح مراجعه کنید.

با کلیک کردن روی تمام نتایج گوگل احتمالاً به یک سری وب سایت های چشمگیر پر از اطلاعات مفید و تصاویر مدل هایی با سینه های مردانه و خوش فرم خواهید رسید!

صفحاتی که باید به آنها توجه کنید شامل صفحه درباره، صفحه خدمات، صفحه توصیفات (یا استفاده از نظرات گوگل) و صفحه عکس های قبل و بعد است.

صفحه درباره جراح زیبایی

صفحه درباره یک وب سایت معمولاً بیانیه ای در مورد جراح زیبایی و آنچه این عمل را متمایز می کند، فهرست می کند. هنگام خواندن هر پاراگراف، تصمیم بگیرید که آیا اطلاعات به خوبی نوشته شده و به صورت حرفه ای قالب بندی شده است؟ آیا تمام اطلاعاتی که نیاز دارید به وضوح ارائه شده است؟ فراموش نکنید که یک جراح زیبایی برابر با ارزش خود، برای جذب تعداد زیادی از بیماران جدید، تاکید ویژه ای بر روی وب سایت خواهد داشت.

صفحه خدمات ژنیکوماستی

بازدید از صفحات خدمات یک متخصص ژنیکوماستی به شما این امکان را می دهد که تمام تکنیک هایی را که پزشک در آنها مهارت دارد و به شما در انتخاب جراح کمک می کند، مشاهده کنید. به دنبال تکنیک‌هایی باشید که او استفاده می کند، زیرا انواع مختلف ژینو به جراحی ‌های خاصی برای اصلاح مشکل رشد سینه مردان نیاز دارند.

صفحه نظرات

صفحات درباره و خدمات جراح ژنیکوماستی معمولاً توسط پزشک (یا شخصی در مطب) نوشته می شود. اگرچه این اطلاعات مفید است، اما بهتر است اطلاعات را از افراد دیگر مثل بیماران سابق او جمع آوری کنید. همه ما به نظرات گوگل و آمازون اعتماد داریم تا ما را به سمت بهترین خدمات و محصولات هدایت کنند. بازدید از صفحه نظرات وب سایت یک جراح (یا صفحه نظرات گوگل) به شما این امکان را می دهد که ببینید دیگران پس از تجربه تکنیک های جراحی او در مورد دکتر چه می گویند.

صفحه عکس های قبل و بعد بیماران سابق

اکنون روی عکس های قبل و بعد بیماران سابق جراح مورد نظرتان کلیک کنید. اینها تصاویری از بیماران واقعی هستند که تحت عمل جراحی ژنیکوماستی قرار گرفته اند. روی این عکس ‌ها تمرکز کنید و نتایجی را که می ‌بینید موشکافی کنید. به قفسه سینه نگاه کنید تا متوجه شوید که آیا پزشک تمام بافت اضافی سینه را برداشته است یا خیر. عدم وجود تورفتگی و تقارن را بررسی کنید. همان چیزهایی که در نتیجه جراحی ژنیکوماستی خود می خواهید. عکس‌های قبل و بعد نشان می‌دهد که جراح مورد نظر شما به جزئیات توجه دارد و می‌تواند نتایج درخشانی به دست آورد یا خیر.

برای دریافت مشاوره و پرسیدن سوالات بیشتر، با کلینیک دکتر نجف بیگی تماس حاصل فرمایید.

کلینیک جردن : ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵کلینیک سعادت : ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴

جراح ژنیکوماستی از چه تکنیک هایی استفاده می کند؟

نوع ژنیکوماستی وجود دارد. بدن شما تعیین می کند که پزشک شما چه نوع جراحی را بیشتر توصیه می کند. بسیاری از انواع آن نیاز به لیپوساکشن برای برداشتن چربی اضافی از قفسه سینه دارند. با این حال، ممکن است بافت غده ای نیز وجود داشته باشد که باید برداشته شود. جراحی کوچک کردن سینه مردان با ترکیبی از لیپوساکشن و اکسیزیون نیز در برخی موارد نیاز دارد. به علاوه برخی از پزشکان از اقدامات سفت کننده پوست نیز استفاده می کنند. اطمینان حاصل کنید که جراح شما در تمام این تکنیک ها متخصص است تا زمانی که زمان برنامه ریزی جراحی فرا می رسد، تمام گزینه های لازم را در اختیار داشته باشید.

در طول مشاوره خود، در مورد تجربه، تکنیک و مراقبت های بعدی ژنیکوماستی بپرسید

مشاوره با یک متخصص ژنیکوماستی به شما این فرصت را می دهد که چند سوال شخصی از پزشک بپرسید و طبق آن تصمیم بگیرید که آیا این جراح مناسب است یا خیر. مانند:

چقدر تجربه دارید؟ اجازه دهید جراح ژنیکوماستی در مورد سطح تحصیلی که دریافت کرده‌اند و هرگونه دوره آموزشی در مورد ژنیکوماستی که گذرانده است، به شما بگوید. در مورد تکنیک ها، اعم از لیپوساکشن، برداشتن یا هر دو، و نتایجی که می توانید از چنین روش هایی انتظار داشته باشید بپرسید.

مهم تر از همه، می توانید با انتخاب آن پزشک به عنوان جراح، در مورد مراقبت های بعدی که می توانید انتظار دریافت آن را داشته باشید، بپرسید. مراقبت های بعدی ژنیکوماستی برای اطمینان از بهبودی مناسب پس از جراحی مهم است. بنابراین اطمینان حاصل کنید که با سطح مراقبتی که پزشک به شما می دهد احساس راحتی می کنید.

پاسخ‌ هایی که پس از این سئوال دریافت می ‌کنید به شما کمک می ‌کند تا تعیین کنید که آیا از انتخاب جراح خود قبل، حین و بعد از جراحی خود راضی خواهید بود یا خیر.

امتیازات بیمارستان برای انجام جراحی ژنیکوماستی

حتی اگر قرار است جراحی شما در یک مرکز جراحی کوچک یا مطب متخصص ژنیکوماستی انجام شود، آیا جراح مورد نظر شما از امتیازات بیمارستانی برای انجام عمل های جراحی زیبایی مانند لیپوساکشن و جراحی ژنیکوماستی برخوردار است؟ این یکی از بهترین راه ‌ها برای بررسی مدارک پزشک است. بیمارستان‌ ها معمولاً امتیازاتی را برای یک روش خاص به افرادی اعطا می ‌کنند که آموزش رسمی و اعتبار لازم برای انجام ایمن آن را داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان مطالعه مقاله هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان + فیلم واقعی عمل سینه اقایان را پیشنهاد میکنیم.

تجربه متخصص ژنیکوماستی

در انتخاب متخصص ژنیکوماستی حتماً سابقه کار و رزومه جراح را مد نظر قرار دهید. در حالت ایده آل، دوست دارید بشنوید که آنها این نوع جراحی را به صورت هفتگی انجام می دهند، یا نه فقط چند بار در سال؟ تعداد عکس ‌های قبل و بعد از ژنیکوماستی که جراح در مطب یا وب‌سایت خود نشان می ‌دهد اغلب بازتاب مستقیم تجربه آنها از این روش است. هرچند این نکته را نباید فراموش کرد که ممکن است بیشتر این عکس ها جعلی باشند بنابراین صرف در نظر گرفتن تعداد عکس منبع خوبی برای تشخیص صحت سابقه کاری جراح نیست.

در آخر

یکی از راههای از بین بردن و کوچک کردن سینه های بیش از حد بزرگ در آقایان، عمل ژنیکوماستی است. نتایج حاصل از این عمل فوق العاده است اگر توسط بهترین متخصص ژنیکوماستی انجام شود. بنابراین اگر قصد انجام این عمل را دارید وقت خود را صرف جستجوی جراح ژنیکوماستی متناسب با نیاز خود کنید. صبور باشید و برای رفتن به سراغ جراحی که در برقراری ارتباط با او مشکل دارید یا کمترین تجربه را دارد، خود را تحت فشار قرار ندهید. بعد از جستجو و محدود کردن انتخاب خود به چند جراح که حداقل معیارهای اساسی ذکر شده در بالا را برآورده می کنند، به شهود خود اعتماد کنید و با پزشکی که احساس می کنید علاقه جدی به کمک به شما در دستیابی به اهداف جراحی شما دارد و مراقبت عالی را انجام می دهد، قرار عمل بگذارید. در این مطلب چند و چون انتخاب یک پزشک متخصص ژنیکوماستی خوب را بررسی کردیم، اگر شما هم تجربه ای در این زمینه دارید می توانید آن را به اشتراک بگذارید.

منبع: gynecomastiala

کلینیک دکتر نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران هستند. دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق

پست های محبوب

تماس با ما

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر