جردن ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶ ، سعادت آباد ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

برای دریافت اطلاعات رایگان پیرامون جراحی بینی، مراقبت های قبل و بعد از عمل، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل با شماره های کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ و سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می‌باشد.
وی فارغ التحصیل دانشگاه ایران هستند و سال‌ها به عنوان هیأت علمی در دانشگاه مشغول به کار بودند. هم اکنون در زمینه‌ی جراحی پلاستیک، مشغول به طبابت هستند.

بینی یکی ازاصلی ترین اجزای صورت شما است و نقش بسیار مهمی در نشان دادن زیبایی چهره شما دارد.

هزینه جراحی بینی:
هزینه جراحی بینی با توجه به شرایط بینی افراد متفاوت می‌باشد. سابقه شکستگی یا ضربه به بینی، داشتن پولیپ‌های بینی، انحراف تیغه بینی و عدم تقارن‌های صورت فرد، نقش مهمی در مدت زمان عمل و پرکار بودن جراحی بینی فرد دارد.
مورد مهم دیگر در تعیین هزینه جراحی بینی، تخصص و تجربه پزشک جراح می‌باشد که شاید به جرأت می‌توان گفت مهم‌ترین فاکتور با تأثیر مستقیم در نتیجه عمل خواهد بود.

جراحی بینی بدون عمل:
افرادی که نقایص مختصری در استخوان بینی خود دارند (اصلاح قوز بینی) یا تنها برخی از اجزای بینی آنها نیاز به اصلاح دارد، می‌توانند از طریق بی‌حسی موضعی و با نظر و صلاح دید پزشک جراح خود، اقدام به عمل سرپایی کنند.
البته حتمأ برای تشخیص این نوع عمل‌ها، نیاز به معاینه فرد به صورت حضوری می‌باشد.

در صورت تمایل میتوانید شماره همراه تلگرام یا واتس اپ خود را در کادر زیر وارد نمایید تا اطلاعات رایگان پیرامون این عمل برای شما ارسال شود.

شماره تماس خود را وارد نمایید:

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

با آقای دکتر جراحی شکم انجام دادم از نتیجه عمل خیلی راضی بودم و به همین دلیل  جراحی بینی رو هم با ایشون انجام دادم و از عمل بینی هم خیلی راضیم و برای عمل های دیگه هم قطعا به ایشون مراجعه میکنم.

” فاطمه “

عمل بینی

نظرات بیمارانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند:

برای من فرم طبیعی بینی خیلی مهم بود؛ وقتی قبل از عمل با آقای دکتر صحبت کردم خیلی آرام شدم در نهایت از فرمی که الان داره خیلی راضی هستم.

“پرهام”