لیپوماتیک پهلوها

لیپوماتیک پهلوها

لیپوماتیک پهلوها به عنوان یک روش مناسب برای لاغری موضعی شکم، پهلو، ران و اطراف ران ، ناحیه پشت، غبغب و بازو شناخته می شود ، لیپوماتیک در واقع یک دستگاه قدرتمند و هوشمند است می تواند با سرعت و بدون آسیب بافت های چربی را در زیر پوست بیرون بکشد ، قدرت لیپوماتیک باعث می شود که چربی های انباشته شده در بسیاری از نواحی بدن برداشته شود و از این رو فرد با اندامی زیبا و بدون چربی رو به رو خواهد بود .

 

 لاغری با لیپوماتیک شکم توسط دکتر آرش نجف بیگی با بهره گیری از پیشرفته ترین و دقیق ترین تجهیزات پزشکی انجام می شود.

این جراحی بسیار موفق بوده و با کمترین عوارض همراه خواهد بود لیپوماتیک پهلوها از روش های بدون درد و خونریزی می باشد.

انباشته شدن چربی در ناحیه پهلو و شکم زیبایی ظاهری و فرم بدن را دچار تغییر می کند .

تغییرات ایجاد شده در اثر چاقی مانع بسیاری از فعالیت های می شود و از جمله مهم ترین تاثیرات چاقی عدم اعتماد به نفس و حق انتخاب برای لباس می باشد .

هرچند که روش ها و رژیم های مختلفی برای زیبایی اندام و کاهش وزن و سایز ارائه شده است .

شما می توانید برای از بین بردن چربی های ناحیه پهلو و کفل ها از لیپوماتیک پهلوها کمک بگیرید ، معمولا آب کردن این ناحیه از بدن بسیار سخت و دشوار است و البته نیازمند ورزش های سنگین و طاقت فرسا، پیشنهاد ما برای شما استفاده از روش لیپوماتیک پهلو و شکم است .

 

لاغری پهلو ها با لیپوماتیک پهلوها:

اگر برای از بین بردن چربی ها آماده اید ، لیپوماتیک پهلوها انتخاب درستی است روش انجام جراحی لاغری پهلوها  با استفاده از یک میله ی فلزی بسیار نازک انجام خواهد شد ،  ابتدا جراحی با بی حسی ناحیه مورد نظر آغاز می شود ، بعد از آن یک لوله  نازک فلزی وارد بدن می شود،نام این میله کانولا است ، کانولا ساکشن همراه با ارتعاش بسیار سریع را به همراه دارد .

ویژگی های لیپوماتیک پهلوها  باعث می شود که دوره ی ریکاوری و نقاهت بعد از جراحی بسیار کم باشد و فرد بسیار سریع بهبود بیابد .

 

مزایای لیپوماتیک پهلوها:

  • کاهش چند سایز در یک جلسه.
  • لاغری موضعی ناحه پهلو بدون بازگشت.
  • جدید ترین متد های جراحی لاغری.
  • فرصوت بودن و کم خطربودن.
  • بدون آسیب بودن نسبت به روش های دیگر.
  • کوتاهی دوره ی نقاهت و بهبودی سریع .
  • بدون نیاز به بیهوشی .
  • بدون عوارض جانبی.
  • سفت و لیفت شدن پوست بعد از جراحی .
  • بدون خطر آمبولی .

بعد از لیپوماتیک پهلوها لازم است تا گن مخصوص را به مدت ۱ ماه بپوشید،گن باعث می شود که شما بعد از جراحی نیز شاهد کاهش سایز باشید و فرم اصلی و مورد نظر پزشک را حفظ می نماید،البته این گن میزان تورم ناشی از جراحی را نیز کاهش داده و از بین می برد .

به کمک لیپوماتیک پهلوها می توانید چربی های پهلو که با ورزش و رژیم غذایی از بین نرفته اند را بردارید، با داشتن یک کمر باریک می توانید لباس های زیبا و خوش فرم را بپوشید و ازاندام ایده آل خود لذت ببرید .

 

لیپوماتیک به طور کلی  با یک موتور بادی کار می کند که سه حرکت نوسان، چرخش و ارتعاش  به میله وارد می کند و میله نیز آن را با یک نیروی قدرتمند به بدن وارد می کند ، نتیجه ی ارتعاشات میله شکسته شدن سلول های چربی و شل شدن آن است.

در نتیجه این سه حرکت، یک مسیر مارپیچ ایجاد می شود که بافت چربی را به ذرات ریز تبدیل می کند. این اقدام بدون آسیب به بافت های دیگری مثل عضلات، عروق خونی و عصب ها انجام می شود . بعد از ریز شدن چربی ها ،سلول های چربی از طریق میله کانولا ساکشن می شوند و در نهایت منجر به کاهش سایز اندام می شوند .

چربی هایی که در قسمت پشت بدن فرد در ناحیه کمر و پهلوها تجمع یافته اند ظاهری ناخوشایند را برای او ایجاد می کنند. این افراد تمایل دارند به سرعت از اثرات این چربی ها رهایی یابند و تنها راهی که آن ها را به این هدف می رساند، استفاده از روش لیپوماتیک پشت و پهلو است.

لیپوماتیک پشت و پهلو یکی از روش های لاغری موضعی است که در مدت زمان بسیار کوتاهی باعث حذف چربی های یک قسمت از بدن می شود. در این روش، اندام مورد نظر با عمل لیپوماتیک مورد هدف قرار داده شده و ارتعاشاتی به آن ناحیه وارد می گردد؛ ارتعاشات دستگاه، چربی ها را می شکند و از بدن فرد خارج می سازد. البته بسیاری از پزشکان، بهترین راه برای حذف چربی های پشت کمر را ورزش و فعالیت های شدید روزانه همراه با رژیم غذایی می دانند.

 

 

روش انجام لیپوماتیک پشت و پهلو  :

در این روش از یک میله ی فلزی به نام کانولا استفاده می شود.این میله ی فلزی را از طریق سوراخ های کوچکی داخل پوست می کنند و چربی های انباشته شده را خارج می سازند .

 در این روش پوست هم زمان لیفت می شود و دچار شل شدگی شدید نمی گردد.این دستگاه دارای حساسیت بالایی می باشد و در زمان کمی فرد را به اندام ایده آل خود می رساند در ضمن نیازی به بیهوشی نیز در این عمل وجود ندارد .

 

 

مزایای لیپوماتیک پشت و پهلو:

در صورتی که لیپوماتیک به درستی انجام شود خطری نخواهد داشت . تقریبا می شود گفت امکان آمبولی چربی در این روش وجود ندارد .

 ارتعاش هایی که توسط کانولا در بافت چربی ایجاد می شود موجب فرار آن ها از کنار عروق خونی می شود و در نتیجه احتمال خونریزی خیلی پایین و در حد صفر است.

افرادی که به بیماری های قلبی و عروقی و یا فشار خون بالا مبتلا هستند باید قبل از انجام لیپوماتیک پزشک خود را در جریان بگذارند .

در بیماران دیابتی هرچند لیپوماتیک موجب کم شدن حجم و توده چربی در بدنشان شده و موجب بهبود حال آن ها می شود اما حتما جراحی لیپوماتیک در این افراد باید با نظر متخصص غدد انجام شود . لیپوماتیک پشت  پهلو با بهتر کردن ظاهر اندام افراد موجب بالا رفتن اعتماد به نفس آن ها می شود.

 

 

 دکتر آرش نجف بیگی – جراح زیبایی

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 17 =